tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakmaksız » bir deri bir kemik kalmak » munhasıran » mustehcen » ipek boceği kelebeği » namzet gostermek » delikli taştekne » adınıanmak veya anmamak » calışma odası » muthiş » soz birliği etmek » cilehane » tac beyit » murit » klorurlendirmek » hucre yutarlığı » allah tan » uzerine duşmek » koruk » yaradan » oturmek » celişiklik » maskesi duşmek » yalın tumce » makinelerin ağırlığına dayanab » alnıacık yuzu ak » konvertisor » cekişe cekişe pazarlık etmek » yuzunden » durumu » soz » cemen » akcıllaşmak » gormek » birimler boluğu » mor otesi » boşatıp dolu tutmak vurmak » hangi biri » kapcık » dovmeci » akma hancer » mirascı » muhafaza etmek veya edilmek » garnizonlarına ve bu duzeydeki » uzerine almak » muzikoloji » ustun » kacak » kat î » duşun duşun boktur işin »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.