tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mufredat » regaip gecesi » şeytan orumceği » mahkemelik olmak biri başkasıy » ırakgorur » duldul » gec olsun da guc olmasın » cağlar » ongorulmek » mureccah » cucuk » gıyabî hukum » bancolaşma » kundeye gelmek » guzellik » yazık gunah » ıslık calmak » icilmek » centme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cok tasım » x veya rontgen ışınları » otmek » kefekiye donmek » ağzınıbıcak acmamak » hesap acmak » gozu acılmak » den yana olmak » cakırcı » lopur lopur » iceri » kaşıkcın » ustun » podosuet » hic » bayramustu » gobel » universiteler arası » hem suclu hem guclu » kabul gunu » cok eşli » kaşıkcılık » konsantre etmek veya olmak » kakır kakır gulmek » tunek » gerceklik » durumunda dişi cicekleri yapr » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » yontma taşdevri » turkkâri »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.