tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozun aydın » soz cambazlığı » gozu su icmemek » gozunu doyurmak » sacalama » ozetlenme » oğurtme » hareket » gecişmek » recelcilik » icinde » davar gutmek » yarısonuc » hakikî » cf » nobet şekeri » gomulemek » katısoz » kavlukarar » tureme » turemişkelime » işgormek » yarayan celik disk » kosele suratlı » govdesiz » unlu catışması » gelmişgecmiş » cavuldur » kopek soyu » gunun birinde » vazgecirme » japon sarmaşığı » percinleyiş » yetişen bir ağaccık corylus av » surcmek » cozdurmek » kostekli » teressup » gudumluluk » mobilya yapan veya satan kimse » hazır corba » acık yureklilik » guneşsistemi » yuksek » para dokmek » notrluk » koleleştiriş » ac kalmak » comlekcilik » kacamak yolu »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.