tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koltuk duşkunu » mulkiye memuru » cocuksuluk » coğullaştırmak » cocuk dili » cupra balığı » edilmesi » guvenlik borusu » temizlikcilik » rum » gok bilimsel » icine cekmek » cığırtmacı » dolmuşculuk » cadır direği » tuyme » gondertme » methini işitmek veya duymak » gorgu kuralları » fena değil veya fena sayılmaz » den yana cıkmak » yalcınlaşmak » yureği kalkmak » sansurculuk » uc katlı » arak erek » luks » kutikul » yerkure » rukun » muderrislik » papirus » bir cicekle bahar veya yaz olm » komurcu » mutecasir » iz » oğur » yahudice » topluluğu » uniforma » uyuz bocekleri » camur gibi » sepetci » illuzyon » potifur » gece gunduz dememek » kopek gibi » muzminleştirmek » sırtustu yatmak » dunya kelâmı »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.