tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ve daha başka ekonomik etkinli » munakaşa etmek » dikce » kotuleşmek » gul yağı » cıkış » catal » turdeşlik » tacik » yan odeme » vekilharclık » gok kır » cift » dunya durdukca durasın » dalgıc gozluğu » kara gun dostu » cıkmak » kukurtatar » koyungozu » ucmak » gondertmek » acık sayım » kasketcilik » cekimlemek » cadırlı » badana etmek veya vurmak » yuruyuş » tefehhum » şamata etmek veya koparmak » kan ken » otmek » catallı » sabahcı » uz » hesap cıkarmak » doğal ve saydam değerli taş » iletişim aracları » boluşme » koy ihtiyar heyeti » kosnuk » harbiyeli » utuleme » ocağısonmek » donuşlu fiil » suruklemek » fluoresan lâmba » kedi yavrusunu yerken sıcana b » sakıt » pırnal komuru » cevir sinyali »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.