tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
coz » teptim kece oldu sivrilttim k » gonul almak veya gonlunu almak » surtuşturmek » carpılmak » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » kasık catlağı » cabuk kolay heyecanlanan kims » sonmek » damak unsuzu » on sezi » kostum » komputer » takla bocekleri » zumre edebiyatı » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » sutsuz » baltık » gomulu » kufelik olmak » cacaronluk » alcak basınc » orgut kurmak » carşafa girmek » toskurtmek » suprulmek » kıskac gozluk » cozulme » kırgızca » kul kesilmek » gozu akmak » aristotelescilik » opup başına koymak » duzlem kure » sutculuk » tukuruk hokkası » duma » kukurtleme » on yargılı » aba altından değnek sopa goste » boreklik » kılcık » kendini naza cekmek » bilinc akışı » kamerunlu » mubalâğasız » kopekleme » sıcak basmak veya bastırmak » kayakcılık » yıldızısonmek »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.