tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuculmek » cakırkeyif » album » gorunumlu » hizmetci » alcılı » cift » fındıkcılık » tefe koymak veya tefe koyup ca » koprunun veya koprulerin altın » briketcilik » sonum » genel ad » oksitlenmeyen bir element kıs » carpıntısıtutmak » karbon donemi » hakikatsiz cıkmak » cetin ceviz » soz veya lâf işitmek » savaşcı » buğru » canis lupus » yuksek yaylak » cevrelenme » alâminut yemek » yurume » ice donuk » teessus » commek » koyculuk » yaya civisi » kırbac kurtları » bulunmak nezretmek » muddetsiz » nufuzsuz » carmık » mutehammil » boşluk » yuzmek » keyfini kacırmak veya bozmak » benliğinden cıkmak » dili donduğu kadar » ussubay » soyletmek » bir ayak ustunde bin yalan soy » sıcan » catlak » indikator » gozeme » surmek »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.