tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doğaustuculuk » goturulmek » parcalanmak » cezasınıcekmek » mel unca » donuk » gozleri acılmak » cifte kavrulmuş » elinden cıkmak » sucuğunu cıkarmak » alak elek » suhunet » maca mece » kopeksiz koye veya suruye kurt » butce acığı » bir dokun bin ah işit dinle ka » gonullu » goğsunu kabartmak » eğitim arac ve gereclerinden d » garip kuşun yuvasınıallah yapa » cecen » cokelekli » cırpıcı » ali » daloğle » cekmek » yalan yere yemin etmek » zimmetine gecirmek » gomlek değiştirmek » capacı » pis soz » ciğdem » bir kulağından girip obur kula » glâyol » bilmece cozmek » cu » gecim dunyası » bucurleşme » puturlenme » doner sermaye » doğru cıkmak » duşundurmek » kredi acmak » icine cekmek » kıt a » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » cağrışımcılık » kirada olmak veya oturmak » ustune yıkmak veya yıkılmak » ozelliklerine gore bu organlar »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.