tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
lutfetmek » ust bitken » şerbetcilik » soz varlığı » gecirici » teneffushane » kazmac » cile cıkarmak veya doldurmak » anlayana sivri sinek saz anla » iclenmek » duğun dernek hep bir ornek » koşe başı » bakalım veya bakayım » koncsuz » gecirgen » duğumlenebilir nesne » terennum etmek » eşolcum » cangır cungur » gozu acık gitmek » şeytansacı » gunaha girmek » uşumek » kokorec » muellif » kucuk capta » kolcak » arkasında dolaşmak veya gezmek » maktul duşmek veya olmak » acısal ivme » torpulenme » aştaşınca kepceye paha olmaz » ornek » anus yuzgeci » sırtustu » direnişci » kıc » duzelticilik » icki » yatağa veya yataklara duşmek » otucu kuşlar » ucuncu » saati calmak » yabancısıolmak veya olmamak » seciş » asitolcer » tokezleme » calıp cırpmak » beklenmediği umulmadığıveya c » kullanılan yapma yuz »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.