tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » kacırmak » duzenleyici » akce » kokune kibrit suyu dokmek veya » hristiyanlık » canım » hazırlık donemi » yonetim yeri » bıcak silmek » koyleşme » gecici » somak rhus coriafia » orgut » kozleşme » işsiz gucsuz kalmak » ileri goturmek » damarıveya damarları kabarmak » teneffus » acmak » ozel radyo » bunye » yuzunden akmak » armatorluk » tukurduğunu yalamak » promiyer » catkı » gucsuz duşmek » merkeziyetci » gunu gecmiş » zihnini kurcalamak veya tırmal » duzletmek » duşman » cevirmek » golgelik » coraklık » uflemek » muhur kimde ise suleyman odur » yeni eflâtuncu » el cırpmak » dişunsuzu » beyaz sıvı » yaylar uzerinde hareket etmek » gorunurluk » olumle oc alınmaz » unik » acığıcıkmak » aşağıgormek » tel kuf » genellikle orduda veya yatılıo »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.