tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guc kazanmak icin calışmaya ar » puskurmek » celmek » duşkun olma durumu iptilâ » nefesi kesilmek daralmak veya » kuşculuk » semtte oturanların tamamı » lâfcılık » yon » ağzısut kokmak » anak enek » cift halka » tetik bulunmak veya tetikte bu » cakı » tutmek » goğus hastalığı » cok sesli » seslendirmek işi veya bicimi » İcinde baklava bulunan » elektrik duğmesi » yumuşakca » horoz evlenir tavuk tellenir » ul » durum » futursuzca » duz yazı » uykusu başına sıcramak » sansurculuk » olmek » yureği parlamak » kunye » osmanlı » ucretlendirmek » elinden hicbir şey kurtulmamak » yeşilcekirge » eşbicimlilik » benlikcilik » surgu » voli cevirmek » bol kepce » gecmek » oykunme » koksuz » oz eleştiri » dilinin altındaki baklayıcıkar » goz ardıetmek » cıktı » cocuk » allah sonunu hayır etsin » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.