tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sosyolenguistik » hay allah » diyalektikci » koken belgesi » yukte hafif pahada ağır » kurum kurum kurumlanmak veya k » muritlik » bicimdeki bolumler » cekici » allah bana ben de sana » kole » soz sırası » kıvanclı » yuksunmek » başdondurucu » durumuna gelmesi gerilme karş » ucak » gercekleşme » sutcu » tarikatcı » teşerruf » donenmek » calıştırılma » acık kapıpolitikası » gozlu » cakmağıolmayan » kerpic » taşınabilir arac » cekme » orumceklenme » ayınlarıcatlatmak » obur dunyayıboylamak » kurk boceği » arkada kalanlar veya arkadakil » yureğini tuketmek » cizgisel » ozensiz » dışdunya » mes uliyet » ağzına geleni soylemek » itham etmek veya ithamda bulun » uzerine » gır gır gecmek » surumek » mecusî » golgelendirmek » pacayıkaptırmak » ic harp » ozleşme » otmek »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.