tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kâkullu » urkek » carkıdondurmek » yerden goğe kadar » sel » avrupalılık » ta kendisi ta kısa soylenir » somikok » angarya cekmek » cenesini bağlamak » gonullu » uzulme » şuphelendirmek » cirkinleşme » tul » talip cıkmak veya talibi cıkma » uzum pekmezi » cakal » yuze gulmek » pısırıkca » kor kor parmağım gozune » ceribaşılık » teessus » puskuruk taş » ispermecet » surme » koku kazınmak » kap » soğutlu » yanardağpuskurmesi » colleşmek » gecmek » cakmak » faaliyete gecmek » balcak » bolum » icinde kaybolmak » cekim » bıckınlaşma » buyukle buyuk kucukle kucuk o » sarıcalı » maden komuru » oksuruk » kufur kufur » muebbet » cıtır pıtır » alcıkalıp » parmak uzumu » al » koftun »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.