tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pacasıduşuk » cıkılan catkı » mirac » cemberlenme » ihaleye cıkarılmak » sungerleşme » ın in un un » camurlama » catma » acmazlık » arma ucurmak veya arma budatma » cucuklenme » kartezyen » azınlık hukûmeti » oluşmuşmotorlu arac » ağıtcı » mes ul olmak » kuturtu » tulûatcılık » hareket » erendiz » uclanmak » gercekleştirme » kahpe dolu » munşi » duğuncubaşı » cardaksız » cucukleşme » bolme » cam civisi » azaltmaya yarayan arac egzoz » otleğen » vazgecmek » cevrilmek » muhreli » meydana cıkmak » delikli boncuk veya taş yerde » coksamak » ustcavuş » bicilmek » deprem bolgesi » cur etlenme » tanrı ya şukur » golgesiz » cember » lâfınıveya lâfınızı balla kest » cıkrıkcı » catallaşma » anlamaya yarayan sınama » cevrili »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.