tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecişme » ultimatom vermek » basitce » kultur varlıkları » kutuk » celik kapı » ustupulemek » devletlerin uyrukları » cift sayı » zangocluk » cekik » kapalıbolge » tarlanın taşlısı karının veya » duz » buzuk » kuvvet cifti » ozengen » yureğini acmak » midibus » jonpromiye » donmek » ceşnicilik » bicmek » amputasyon » uzerine tuz biber ekmek » cocuksuzluk » duzmek » muderrislik » gonlunu etmek veya yapmak » kasa » scorpio » ickici » hakikî » soz yarışı » gecmişzaman gorunumu » uc etek » unvanı » zararına kazanc sağlamak » orgutsel » surunmek » gozunu dort acmak » ozbek pilâvı » kırlangıc » şanlışohretli » toprağa duşmek » surtunmek » ha şoyle » cargâh » dokum » davetci »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.