tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guc beğenir » cılgın » mustantiklik » fırdondu » kor nokta » almanlaştırma » gumlemek » hucre yutarlığı » mangal yurekli » yaşama gucu » surmek » yansıtan veya yansıyan » iştah kapamak veya kesmek » maz mez » kuvvetten duşmek » halisuddem » bolumleme » hicleştirmek » ici geniş » cıplak at » kabine duşmek » kulunu savurmak » seckinleşmek » yuzgec » ismi cıkmak » batınîye » muslukculuk » sozculuk » haraclı » saltanatcı » kullanıma hazır duruma getiril » goğsunu gere gere » goruntuluk » elektrometalurji » sırtcılık » icinde kaybolmak » kopekleme » yuruyuşyapmak » turuncgillerden hindistan da » adamın iyisi alışverişte veya » gormemezlikten gelmek » colleşme » İskoc » pacavra gibi » bucurleşmek » icindeki en kucuk birlik » ozek demiri » cozumlemek » flâman atı » stereoskopik cift »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.