tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağlara duşmek » kutuphanecilik » yuz kere » munasebet duşmek » somestr » centik atmak » nakşibendîlik » turkuleştirmek » onune bakmak » aktor » kulliye » korku duşmek veya korkuya kapı » trolcu » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » cizmek » cokertme » somurmek » ya herru ya merru » bon bon bakmak » gozu bağlıolmak » onsel » core otu » şoyle » iştirakci » cakmak » vucut ısısı » amator » şantor » lenincilik » yureğine inmek » yurek acısı » kuduz bocekleri » ozel af » cekimci » yuksekten atmak » ciğnemek » cekmeli » mutemmim » acık dolaşım sistemi » muşahhas » bicimselleştirmek » durbunun tersiyle bakmak » ozu sozu bir » yuzmek » gozlerini acmak » nakibuleşraf » butunu » otonomi » ustune yurumek » kopure kopure »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.