tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gum gum atmak » w » ucaksavar » kireclenmek » belâya catmak girmek veya uğra » gun ışığına cıkmak » beleşcilik » unce » mık mik muk muk » şimşek cakmak » işin icinden cıkmak veya sıyrı » oğle ezanı » cinakop » akağac » cizgi cekmek » ickicilik » yemişcil » vay » caresiz » koylu » yon gosterme eki » hukûmet » durtukleme » ağır işitmek veya duymak » hırsız kelepce » ne gune duruyor » kulhanbeyi ağzı » şerefine icmek » borulce » korkak bezirgan ne kâr eder ne » bucuklu » gecmek » başıustunde yeri olmak » cırpma » gozaltı » dışborc » cekmeli » ciğit » ucleme » buyutmek » ekskavator » golgelendirme » acıortay duzlemi » duzenleme işleri » gorunuşu kurtarmak » usturmaca » utu altlığı » melul » corku » surerlik fiili »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.