tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suru sepet » masturbasyon » bayram etmek veya yapmak » duşuk » balıkcıduğumu » kufeci » oz dışı » cayır yulafı » cıngı » gorunmez olmak » u donuşu » kur » hayvan derisi » cakmak taşı » gocmenleşmek » butunleşme » tedafuî » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » icini bayıltmak veya kıymak » turkiyat » yuzde yuz » atıp veya atmak tutmak » goncluk » yıllık ve otsu bir bitki convo » su carpmak » gormek » ıspanaklıborek » geleceği varsa goreceği de var » bilmem hangi veya bilmem kac » done done » cemberli » gupguzel » sofra ortusu » uzerine gelen duvar ağırlıklar » calap » ucuzlu » fuzyometre » ici cekmek » catal zıpkın » başta veya başında bulunmak » kalafatcılar » paratuberkuloz » olculendirmek » fabrikatorluk » vidoyu gormek » buyuye kapılmak veya tutulmak » hıncınıcıkarmak » surmeli » yazıp cizmek »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.