tdk sözlük TDK Sözlük

 

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI

İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI tıklayınız. uludağ sözlük İŞİ İNADA BİNDİRMEK ANLAMI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
değnekci » doğmeci » sungercilik » durumlemek » icin icin gulmek veya gulumsem » sulfatlanma » hint armudu » cizikli » nufuz ticareti » caplı » buğet » kopruleniş » operator » kucuk tansiyon » arakcılık » turemek » kimine hay hay kimine vay vay » cıkmak » ezinc » allah kabul etsin » gorsel işitsel » esmayıhusnâ » yonetmek » inmek » ahlatın veya armudun iyisini d » ucurum » ateşpuskurmek » uckun » bahsi gecmek » gonlu kara » cavşır » evrak cantası » gulumseme » aklından cıkmak » tatlısu frengi » bayram etmek veya yapmak » ici » cay » olu yatırım » ters yuzu » ağzınıbıcak acmamak » ici icine gecmek » bicimde saplı obur ucu yassıo » birinci gelmek veya cıkmak » acıklayan » akıllarıpazara cıkarmışlar he » catal bel » guneşsiz » olan boceklere verilen genel a » olumsu »

İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI hakkında da bilgi ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI nedir ve İŞİ_İNADA_BİNDİRMEK_ANLAMI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.