tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumuş » kıymalıborek » cakmaklaşmak » capkımak » carklı » ganalı » hindistan cevizi » fikir veya birinin fikrini alm » mehter yuruyuşu » ve bilinc merkezlerinin bulund » sokuk dikmek » el etek opmek » kullanılan arac buat » doşetilme » dortcihar » orakcılık » sırma sac » kılıclı » gozune girmek » irade beyanlarıile gercekleşen » borc » gomlek » ceviriş » fuzyon » ture » ağzıacık » cocuk bakıcı » cıraklık etmek » mizac » tabakcı » mana cıkarmak » kece » kecelemek » tarih oncesi » ağırlığınıortaya koymak » rehine koymak veya vermek » bıcak » elinden cıkmak » bağıtcı » gonul koymak » hukmu olmak veya olmamak » sinema endustrisi » kampana calmak » uzatılabilir » yerleşme birimi » tuylu » tepe acısı » aynıtelden calmak » coğullamak » mukeyyifat »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.