tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
musvedde » goru » yuzune hasret kalmak » dunurcu » cılgınlaşma » uckurutan » ele gecmek » İskoc » deduksiyon » sunger » lâf cıkarmak » sıhhî tesisatcılık » buyuk defter » boluşme » pabucunu dama atmak veya pabuc » dur durak veya dur dinlen dur » buyuk elci » ustunde toplayamayan gafil » yazar cizer » cillenme » akıl akıl gel cengele takıl » carliston marka kereste » cıvdırma » cerez » bırak allah ınıseversen » ciltci » sodyum sulfat » kızılcam » mulâhazat » suresiz » kumeden duşme » tanrıile şeytan arasında surek » dağa cıkmak » ruya » calışmak » olcucu » ozsel » edi » boğuruş » gozu kapalı » tutturme » cıngı » calıp cırpmak » uc bucuk atmak » tercuman » imalâtcı » on » sinolog » ay » adıkotuye cıkmak »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.