tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakmaklaşmak » on tureme » ustecilik » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » cokbilmişlik taslamak » buyukluk » mektep gormemiş » mutenavip » gun » sansurlu » penceleşmek » amber ciceği » bağışcı » temizlemek veya parlatmak icin » cevrinti » calgı » kapcak » sonuclamak » guvercin » gocmek » gonlunun dumeni bozuk » odenek » kılıc cekmek » gın gin gun gun » lâluebkem » musaade etmek veya buyurmak » cakma » gizil guc » son dort » duşuntulu » ım » mulkiye mufettişi » ilâcsız » fiske fiske kabarmak veya olma » dizleriini dovmek » gonderme belgesi » sus bitkisi » pecelenmek » dilinin cezasınıveya belâsını » korlemeden » maraba » taammut » oğrenci belgesi » koy ağası » ihsanıhumayun » gumuşgrisi » yontemsizlik » coğmek » gomme banyo » tekerlek kırıldıktan sonra yol »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.