tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İSİMLERİN ANLAMLARI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komuren » mal kapital » revac bulmak » yel ufurdu sel veya su goturd » uzlaşma sağlayan » azıcoğa saymak veya tutmak » kılıc cekmek » gun olur yılıbesler yıl olur » cıngırdamak » duzenlenme » gocermek » ustunden şu kadar zaman gecmek » suthane » uzum turşusu » onleyici » cerceveci » yarayan kuru ince yaprak » hak » duztabanlık » ozgunleşme » sessiz yuruyuş » allah vermesin » modulâsyon » merak sarmak duymak veya salma » iki yuzlu » muphem » kullanılır » kategori » zangocluk » bicimsellik » cabucacık » madde » delikli taştekne » alt tarafıveya yanı » lugatce » tuberkulin » yureğinden gecmek » boluk » uzengisiz » tukenik » oluşturduğu tuzel varlık » kumeleniş » yanılgıya duşmek » gununu doldurmak » kılık kıyafet duşkunu » oldukca » gomlek değiştirmek » sorguclu » altınıustune getirmek » korktuğu başına gelmek veya ko »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.