tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustun olmak veya gelmek » yıkamaya yarar cukur yer veya » devir acmak » devenin başıpapucu veya nalı » haşlanıp ardından guneşte kuru » toplac » gecinim » catlaklık » dokumhane » anız bicmek » şartlıbirleşik cumle » vazgecmek » sandık duzmek » ufurmek » allah mustahakınıversin » parcası » duğum » ağzınıacmak » butunlenmek » sessizliğe gomulmek » gaz olcumu » onceden » kontrolorluk » mustensih » mumkun olmak » sonuc » oruk » tuketme » hizmetci » pabuc » tukenmez » duzeltilme » sağelinin verdiğini sol elin g » cokelmek » mukeyyifat » kulfet » zehir sacmak » curuk tahtaya basmak » subap » kokteştumlec » ek butce » hanbelî » gurleşme » pusur » cizmecilik » servis asansoru » ahcıbaşı » ruhunda guneşacmak » kazak » gıllugişsiz »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.