tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durulmek » musellem » gorgu » dortluk » celmelemek » uleştirilme » kok boyası » başına dunyanın belâsınısarmak » yuzuş » cin leylâğı » cem an » el cektirmek veya cektirilmek » cehre » kufur » cacaca » kazıkcı » modasıgecmek » hukûmet kurmak » durum » şumullendirme » karşıtı » kıdemli başcavuş » sonuc niteliğinde başka bir bi » şeylerden her biri tabaka » ciğit » hucum oyuncusu » urkutmek » muzic » muzevirlik » cu » macar ineği » icin kullanılan boru oluk vey » gecirmek » cekememek » cıkacak » oltu taşı » civi yazısı » kanıyla odemek » cocukla cocuk buyukle buyuk o » hurmetsizlik » oyle » kışdonencesi » yonlendirmek » ici kan ağlamak » gozaydın etmek » rasatcı » kaşcatmak » ozdek » tekere comak sokmak veya taşko » duz tumlec »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.