tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cekmeli » ureticilik » nesturî » lâtife goturmek » goz doyurmak » elektronik muzik » un corbası » v v » silindir prizma vb bicimindek » olumlu cumle » meridyen duzlemi » ciritci » cennete cevirmek » akca » donup dolaşmak veya done dolaş » gozunu korkutmak » carptırmak » puslu » film cekmek » kısa cizgi » her horoz kendi copluğunde ote » it surusu kadar » ınca ince unca unce » goz dişi » ceker » cınlamalı » mustekreh » yargıtay » skec » alman » juglans regia » oğutlemek » millî guvenlik » elcilik » gostermek » yer olcumu » yakıtcı » dilli duduk etmek » hristiyanlaşma » kacık » cubuk ağacı » evire cevire » muruvvetsiz » duşkun » sulfur » bekâr kalmak veya yaşamak » lupletmek » dişgecirememek » fırcalayış » cingene duğunu »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.