tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İSİMLERİN ANLAMLARI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
el ustunde tutmak » zumre toplantısı » acık fikirli » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » dili damağına yapışmak veya di » sungerleşme » yaprak dokumu » goruşbildirmek » uzerine bir iki guneşdoğmak » resulmal » su dokmek » duşundurucu » calımından gecilmemek » msa mse » cihannuma » cığırmak » yukseğe cıkmak » dışticaret acığı » hispanica » cerezlenmek » inşaatcı » yoreselleşme » unite » kuskunu duşuk » deniz durmak veya duşmek » gic » lr » yuz goz » cirişci canağı » nuvaziş » coğulcu » a veya e gelince » borclandırılmak » zorluk cıkarmak » gozetim » gereksinme duyduğu maddeler du » araştırma gorevlisi » ağzının tadınıkacırmak » alt ust » borekci » mandallı uzerinde mandal bulu » sıkmac » suresiz yayımlanan duyuru » duşunur » bal ozu » uclu ganyan » selâm para kelâm para » cayır teresi » icine huzun cokmek » suvari »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.