tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İSİMLERİN ANLAMLARI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozurlu » muhayyersumbule » veya giysinin uzerine konulan » sovdurmek » kuşgomu » cimensiz » sun » aktualitesini kaybetmek » dondurme » mahallî secim » yuze gulmek » koy ihtiyar meclisi » asyalılık » cınar » ozel yaşam » dollenmesiz » puskurtucu » yuzer yuzer » babac » tepegoz » goz sevdası » bolunmek » kucağına duşmek » imalâtcılık » guzel » muşekkel » sacma » jimnastikci » arasına veya aralarına karışma » kilit kurek altına almak » ekim ihtilâlinde komunist kızı » ceyizci » ustunluk derecesi » koftecilik » sıcakca » ağzıacık » tutsuleme » olumle burun buruna gelmek » dumeni eğri » gulerim veya guleyim bari » allah selâmet versin » ickiyi bırakmak » cıra dibine ışık vermek » kuplere binmek » teknokratcılık » akrobat » ozerk » imanıgevremek kısa soyleyişle » kurk boceği » cıktı »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.