tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İSİMLERİN ANLAMLARI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kırac » canak yalamak » yuz akı » boldurme » ağzınıacmak » cıkmak » kahve dovucunun hınk deyicisi » duşurmek » olcunmek » ufuk cizgisi » capacılık » cektirmek » mineral » gozu sulu » oğutleme » cene yormak » usta elinden cıkmak » actırmak » dondurulme » kanlıbıcaklıolmak » cakırdikenlik » cengelsi » gucluğu veya guclukleri yenme » curuksuz » ozlenti » komutator » kusura bakmamak veya kalmamak » gormuşluk duygusu » beyin ucgeni » revac bulmak » bozguna uğramak veya vermek » kalorifer doşeyen veya onaran » ağzınıacacağına gozunu ac » lufer » stabilizator » ackılatmak » beşdort » hint bademi » cok ortaklı » tımarhane kackını » oncelemek » bakla ciceği » atolye » kambersiz duğun olmaz » sutbaba » cok cok » sokmek » duasınıveya dua almak » guluncleştirme » aklınıcelmek »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.