tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oykunmek » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » hamam boceğigiller » munakalât » yer demir gok bakır » sozlukculuk » leyleğin omru veya gunu lâklâk » korkudan cıldırmak » methini işitmek veya duymak » gomutluk » gunluk » muzeci » polarma duzlemi » sandıktan cıkmak » teslim bayrağıcekmek » tenevvur etmek » bir deli kuyuya bir taşatar k » başdondurucu » sıcana donmek » kirada olmak veya oturmak » muhtac » amerika elması » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » izine duşmek » medet allah » canavar duduğu » muhafazakâr » deniz culluğu » arşiduk » artığı » ta ki ta uzun soylenir » allah versin » cerden copten » te » icsiz » da de ta te » koseği » lâtifce » gun yayı » dollu doşlu » hayal duzeyi » tur ağac cember » diplomatca » goz gore gore » gudericilik » cekimli » dağılmak » ne gunlere kaldık » cağıra cağıra » bektaşî uzumu »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.