tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alacaklıcıkmak » plâstikcilik » hurriyetsiz » hayran olmak veya kalmak » ar er » etiketci » niyaz etmek veya eylemek » cağrılma » duzey » cakmak » sokuk » pabucunu dama atmak veya pabuc » bir daha yuzune bakmamak » kopurtmek » gecmiş » arabasınıduze cıkarmak » acem lâlesi » pardosu » soğmek » duzen » baskul » suhunet » şofor muavini » beytulmal » şuphesiz » ucretsiz » gozu kaymak veya kacmak » celişme » ummetce » carliston » oruş » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » gecmek » imbikten cekmek » bal ciceği » cokertmek » cekememek » gozu acılmak » orumceklenmek » cevri » pırıldakcı » cekim ekleri » taksit odemek veya taksit verm » zumre toplantısı » duşunur » carşaf gibi » nabzınıyoklamak veya nabız yok » vucutlu » hırcınlık » cozulmek »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.