tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İSİMLERİN ANLAMLARI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dilinde tuy bitmek » kabuğuna cekilmek » geckin » beklenmediği umulmadığıveya c » unlu duşmesi » ihtilâfa duşmek » gorunmek » hurmetkâr » dili ensesinden cekilsin » bağımlısıralıcumle » oto parkcılık » tum » koc katımıfırtınası » cala kurek » filvaki ama » koleli » ilgecli tumlec » arnavut » oğureceği gelmek » stand by » caşıt » etuv » gec olsun da guc olmasın » malikîlik » cokel » serguzeştci » bu yuvacıklar topluluğunun bal » değnekcilik » vazgecirme » tezhipci » gur » gozleri acılmak » başdondurucu » surmeleme » şantoz » ahıcıkmak » celik » cubuk » civileme » muphemlik » acak ecek » camaşır suyu » soğuk cıkmak » acılmak » paradan cıkmak » calıştırış » suflorluk » goz aydına gelmek gitmek » ickinlik » endustriyalizm »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.