tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz İSİMLERİN ANLAMLARI ziyaret ediniz. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotu » kufe » gıcıkca » gondolcu » hareket » işleri ve dışişleri bakanlıkla » ici » astığıastık kestiği kestik » teror » cergici » korpe » kayda gecirmek » cağrışımlı » pabucculuk » frenklik » gibi cok yonlu hizmetleri en a » kapıbir komşu » harman etmek veya yapmak » muftuluk » tıngır sac elim hamur karnım » muleyyin » yuzunu gormemek » civilemek » gercekcilik » ucurtmak » koklendirme » turedi » fırtına kopmak veya patlamak » mandagozu » duzemek » catık yuz » munekkit » bir ben bir de allah bilir » kıblenuma » kopekleşiş » mil cekmek » kok » ciğrenkcilik » gurbete veya gurbet ellere duş » kufretme » arapca » teeyyut etmek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » coğullaştırmak » dalgıc kuşları » ekli puklu » sarıkart gormek » dort donmek » tekabul » sosyal statu »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.