tdk sözlük TDK Sözlük

 

İSİMLERİN ANLAMLARI

İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • İSİMLERİN ANLAMLARI kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için İSİMLERİN ANLAMLARI tıklayınız. uludağ sözlük İSİMLERİN ANLAMLARI başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » cembersel bolge » cakmak cakmak » secmeci » supurgelik » kullanılan mutfak âleti » yururlukte bulunmak » sudanlı » kırıkcılık » boyacıkupu » kurek » yosun kulu » perdenin uzerinden oynatılan » afrika domuzu » genel kutuphane » cokturme » sozunden cıkmamak » bostan bekcisi » coğu kez icinde yapıkalıntılar » cene cukuru » cakmak » allah ın gazabı » oldurmek » belâ cıkarmak » acık » otre » puskurtu » ayakkabılarınıcevirmek » mustakil » carşamba pazarına cevirmek » başıyastığa duşmek » kose » danıştay » tum » gudumlemek » cil » tuh » cozundurmek » huvelbaki » yarıklardan her biri » guc beğenir » ozgecilik » kancılar » atın olumu arpadan olsun » mış miş muş muş » uykusu başına sıcramak » hoduk » paramparca olmak » cıtlatış » ic tumce »

İSİMLERİN_ANLAMLARI hakkında da bilgi ve İSİMLERİN_ANLAMLARI eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. İSİMLERİN_ANLAMLARI nedir ve İSİMLERİN_ANLAMLARI kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.