tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR ziyaret ediniz. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
husnuniyet » el surmemek » protesto cekmek » wc » duzenleme » umera » kuyruklu yıldız sacı » kopeği bağlasan durmaz » kucucuk » birleştirerek bir varlığıyenid » hem İsa yıhem de musa yımemnun » duğumleme » yuzu secilmemek » muşteri » resimlerin sesli veya sessiz k » selâm durmak veya selâma durma » sacmak » golgesinden korkmak » mukâfat almak » bilinc akışı » cenet » işsiz gucsuz kalmak » cıl » icinden cıkamamak » kaşık atmak veya calmak » kola cıkmak » yapma » cılgın » gok kır » İsa yıkusturdu muhammed i mem » pas gecmek » terennum » ayca » cınargiller » sorguc » yağışduzeni » govdelenmek » derc » yarım pabuclu » ucurmak » gozu tutmamak » olmayan bağımsız hur » mulhak » doşeli » kuşatma ihata » şeyin ayrıcalığınıanlatır » kaşıkcılık » taraca » tır » pufleme »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.