tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR tıklayınız. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acındırmak » konclu » bicilmek » uluş » tm » kokturkce » beneklerle orten asklımantar » ga » alıcıyonetmeni » yuzu gozu acılmak » goc etmek veya eylemek » kacakcılık » major » kafasınıtutsulemek » terazi » salon camı » elekcilik » cift cubuk » kok salmak » muneccimlik » cercevesiz » su bolumu cizgisi » yuf ervahına veya ervahına yuf » jeofizikci » muştak » ustune yaptırmak » şaşkına donmek » kafa ici » salakca » guvez » başbaşa veya kafa kafaya verme » mundemic » ceper » kasınc » gezdirme kulağıtemizleme bici » sectirmek » tatlısulumen » patlangac » ağac » inşaat civisi » copra » ust alize » bir yana dunya bir yana » bolum » odev bilgisi » allah dirlik duzenlik versin » sağlam kazığa veya sağlama bağ » ayağınıyorganına gore uzatmak » hakkıgecmek » tanrı ya minnet duygusunu sunm »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.