tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR ziyaret ediniz. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gume » orospu bohcası » goz yoklaması » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » geciş » kul coreği » durme » ı i u u » cağırmak » ruyalarına girmek » muşkul » bir calgı » cimdiklemek » renk cumbuşu » borclandırma » ucurmak » topcu » goğusluk » yuzmek » bicimlerini belirleyen ana oze » araştırma gorevlisi » derdini soylemeyen derman bula » goze zarı » muntehir » kırcıllanmak » kulhancı » tekâsuf » tezevvuc etmek » incir cekirdeğini doldurmamak » sumuksu zar » gomgok » acıklamak » divanıhumayun » burnu yere duşse almaz » cıfıtlık » icerik » tecessus » sağdan geri donmek veya sağdan » kor topal » bakac » kecesini sudan cıkarmak » ruzgâr tutmak veya tutmamak » goruş » olcek » menfaatci » cıkmak » sut şekeri » kubik » capak » ay donumu »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.