tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR tıklayınız. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
denize duşen yılana sarılır » goğsu kabarmak » başının gozunun sadakası » işi cıkmak » hâli veya hâlleri duman olmak » kacmak » yurekten cağırmak » icinde » gosterişlice » yararlanarak yasalar cıkarmaya » top ağac » okuler » parca almak » devam etmek veya ettirmek » carpı » yuzune kan gelmek » iş arî » gormezlik » sokmek » cekiliş » carpıklık » ucretlendirmek » dostca » ortaya dokmek » gıllugişli » gozu bir şeyde veya bir şeyin » cevrilmek » cirkinleştirme » suya gostermek » gulluk gulistanlık » ihtiyaclarınıbaşka yere gitmed » cozdurme » ozgurluk » yılan ciceği » gumruksuz » a e » kapanmak ortulmek » buyuk lâf etmek » teveccuh » soz almak » sureti haktan gorunmek » duğum atmak » curuksuz » icme » ister misin » hunnapgiller » omur surmek » guc » oz su » cokkunluk »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.