tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR ziyaret ediniz. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arac » insanların aynısoydan gelmişol » gobek » nukul etmek » ustune gecirmek » boyu veya boyuna boyunca bera » matrak gecmek » bid at » cimentoculuk » manuel » nadasa bırakmak veya nadasa ya » genişzaman sıfat fiili » harp acmak » itibar gormek » subekli » kopurtuş » onlem » uyuz bocekleri » daha bircok şeylerin yapımında » ademimerkeziyetcilik » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » kısmeti acılmak » uslûplaştırma » duşuncesini okumak » uzak duşmek » teseyyup » sıla ozlemi » menu » catma » parca » duvak duşkunu » bahis acmak veya acılmak » ezile buzule » ne olur veya ne olursun ne ol » kul olmak » ilmuhaber » catılmak » secme yetkisi » yun » stand by » huzzam beşlisi » yavaşca » korunu kırmak » İskocca » surmek » yatak yorgan veya yatak doşek » zimmetine gecirmek » yaşcayır » pecenek » on alım hakkı »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.