tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR tıklayınız. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
unvanı » mongolistik » yoneltmek » ic » tifus » camgobeği » gok kır » karmac » bir yiyip bin şukretmek » gul gibi » lutfen » kendinden gecmek » cokbilmişlik taslamak » kece kulâh etmek » uşutuk » buyuk soz soylemek » curuk veya curuğe cıkmak » fruktoz » muşteri » ozdenlik » den yana olmak » eskisi kadar veya gibi » kulak asmak veya asmamak » gulle gibi » komşuluk etmek veya yapmak » sozde kalmak » un » paylaşmış benzer odevlerle yu » gok kutbu » uşmek » uzgunluk » glâyol » ilgec » kitap acacağı » durum durum » kın kin » maraz esenlik karşıtı » koken bilimsel » cığralık » cağlama » hayal gucu » cifte cubuğa gitmek » tehacum » olcum » kucumsemek » gunun adamı » cıkmak » lupletmek » gorunum » koksu »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.