tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR ziyaret ediniz. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mel un » alt tarafıveya yanı » kulfet » kulte » gureşcilik » calcene » doğal cevrelerini değiştirmele » acık liman » veresiye karşıtı » ozveri » at olur meydan olmaz bulunmaz » guvelenme » corekci » kırlangıckuyruğu » sulus » kaynac » otturme » luks » ici bayılmak » yunlu » yatağa veya yataklara duşmek » cekmek » ozel » surat duşkunu » gore » omnibus » w w » ozel tiyatro » adamına gore » sal sel » celişmezlik ilkesi » cağcıllaştırma » altınıustune getirmek » formul » ceng » oz denetim » teneffushane » husnuyusuf » ozden » ucsuz » hambelî » sublimleştirme » gunlu » acmak » kotek yemek » donem » gozunde tutmek » acık » frenk lâhanası » kor satıcının kor alıcısıolur »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.