tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR ziyaret ediniz. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bakla dokmek veya atmak » etmek icin uzerlerine konulan » turkkâri » got » gokyolu » ne cıkar » ucuncu dunya ulkeleri » carpıntılı » gocebeleşmek » canından gecmek » calmak » caktırmak » alcak gerilim » cilsiz » okculuk » ekmek carpsın » keciboynuzu » civi cıkar ama yeri kalır » mutecaviz » gelen birini karşılamaya cıkan » cımkırmak » kacıntı » işlemeli yollar » cakma » duztabanlık » aklızıvanadan cıkmak » suc duyurusu » smac » akdeniz humması » gozaydın etmek » one duşmek » kucuk hindistan cevizi » tarcın » rantcılık » olimpiyat oyunları » cağ » zikri gecmek » keyif benim koy mehmet ağanın » mutevakkıf » karmac » cingene borcu » istirham etmek veya istirhamda » acıklamak » ari dil » nesne » gok ekseni » icyağı » işten gucten kalmak » pusuya duşmek » aclık »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.