tdk sözlük TDK Sözlük

 

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR

ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR tıklayınız. uludağ sözlük ŞEHİR EŞ ANLAMI NEDİR başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokcul » ağac oyma » tazıo tazıama culu değişmiş » başından gecmek » edat tumleci » kovanın ucuna yerleştirilmişme » ozellik başkalık ayrım » duruma gelmek » frenkce » palyaco » donuşumculuk » ciğer kebap olmak » pişirilen tatlıcorek » gozu yolda veya yollarda kalma » pacayıkaptırmak » cozulum » butun » silip supurmek » cermik » acısınıcıkarmak » lık lik luk luk » gorevsel » ozur dilemek » hastahaneye kaldırmak veya yat » dokulmek » kuşayiş » boğurtlenlik » cileden cıkarmak » cayırlatma » gork » korleştiriş » comertleşmek » boşgozlerle bakmak » hoparlor » protezi » duşurme » ustundeki ustunde başındaki b » bancolaşma » taklip bi » purik » kullanılan arac buat » tıraşcı » dortkenar » muteneffir » beyninden vurulmuşa donmek » sermurettip » cuk » kedigozu » tel fırca » kriz yonetimi »

ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR hakkında da bilgi ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR nedir ve ŞEHİR_EŞ_ANLAMI_NEDİR kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.