tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elekci » hurle » gencleştirmek » catıldama » transit gecmek » ortaya duşmek » ufunet » ulke » dorduzleme » sulfurleme » eşbicimlilik » guldur guldur » olmez cicek » onduleli » yuzune bir daha bakmamak » cepin » oleyazma » buyruklarının İbranî felsefes » sırtınıdayamak veya vermek » caycı » capak » oleyazmak » başnereye giderse ayak da ora » yol acmak » vantilâtor » gocurucu » frenk lâhanası » sonumleme » ruya » cocuk bakıcı » bolum » hevesi kursağında veya icinde » gonullu gonulsuz » gok atlası » haber ucurmak » kumes » yuklu » koyleşmek » mulemma » yonetsel » sonmek » tek ornek » cember » in hali » tek acıklık bulunan ocak » tupculuk » gonderme » olgun » gil » kullanılan tadıacıve bir yıll »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.