tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici icini yemek » kotumserleşme » gecindirme » vermemişveya vermeyince mabut » tumamirallik » olcermek » isteri nobeti » kepceburun » yer yarılıp icine girmek veya » sonradan gormuşluk » yaşama cabası » ilişkilerin butunu iktisat » ici ezilmek » taşsurmek » cekme » utulenmek » gore » kerem gibi sevmek veya yanmak » ozurlu » bolungu » duzenleyen ve genel olarak ilg » uygurca » teşekkul » cim cim » alcaklaşmak » imtırak » camura bulaşmak veya batmak » on teker » bugun » gıybetci » şuphe kurdu » birleşik cumle » yuceliş » suzucu » fistul » mucevher tarih » acıcekmek veya duymak » gonlune dokunmak » celikleşmek » dinamitcilik » tuberkuloz » soylev » bir sanat eserinin yapının ve » gumrukcu » acık hava sineması » omruhayat » goturme » unsuzunu gosterir » dol ayı » harc »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.