tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mirascı » kandilli kufur » omur boyu » bicmek » bicimlenmek » cakılmak » gureş » kongolu » zirve veya doruk toplantısıvey » kıvanclı » ada » gosterilmesinin izne bağlıolma » cubuk makarna » muşir » ittihatcılık » sovuşmek » ici cız etmek » ağac kurbağası » arasında den başka anlamıyl » gozu dumanlanmak » ciğduşmek » sungercilik » celişki » ferz cıkmak » gonul rahatlığı » birkacı » borcsuzluk » kacamaklı » efradınıcami ağyarınımani » bulbul gibi konuşmak veya okum » hristiyanlaşma » carpmak » cıkmak » cıkmak » cift motorlu » korku sacmak » para cekmek » dağarcığındakini cıkarmak » enfluanza » gorelik » cemenli » imlec » batıl inanc » boşboğur » ucteker » cozunmek » devam etmek veya ettirmek » duzmecilik » ilce » hukumdarlık »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.