tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tac giymek » luzumsuz gormek » yaradana kurban olayım » hortumlu bocekler » her kafadan bir ses cıkmak » sac baş » unvanı » mutemerkiz » batıl inanc » kolemen » mutehayyir » cipura » hamel » canıcana olcmek » jeton gec duşmek » piknikci » cenesini bıcak acmamak » cıplak resim » tam adamına catmak » bolumunden her biri sezon » asansorcu » illuzyonist » ruyalarına girmek » cocuk » pamukcu » olum kalım meselesi » gumuşlenmek » bocek kabuğu » mes uliyet » ağırlık basmak veya cokmek » saatcilik » gumruk koymak » sıcangiller » gozunu bağlamak » manikur » karşıtı » tat kazanmak veya tadıgelmek » mec » koyculuk » garaz veya garez bağlamak » ciftteker » govdesiz » calışma gunu » kaşık atmak veya calmak » donuşturmek » kepceburun » rolâns » mevlâ » otlakcılık » koşe kapmaca »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.