tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gubrelenme » cobandağarcığı » uzun yol şoforu » gozukme » ağzınıburnunu carşamba canağın » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » sulu gozlu » su urunleri » sıcankulağı » kostekleyiş » struktur » cifte » dortlemek » soğuntu » curukluk » buyucu » ateşpuskurmek » buyukluk » tunmek » teşebbuse gecmek » yeni cağ » kin gutmek » bukme » acmak » uşenme » geri cekilmek » ilikcilik » duztabanlık » etmek » hint irmiği » deve yuku » ordovr arabası » taraca » dikce » hâli veya hâlleri duman olmak » hava koprusu » gurultulu patırtılı » donence » yan cizmek » rotuşlamak » mudavim » karanlıkta goz kırpmak » dumen neferi » mı mi mu mu » cetecilik » hukum » sublimleştirme » petrolun bir cinsi olan yanıcı » kutukleşme » cala »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.