tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icinde » ileriyi gormek » satın alınan erkek kul esir » on yargı » acık dolaşım sistemi » gununu gormek » donem » işlemeli yollar » umur gormuş » kucukle kucuk buyukle buyuk o » calımlıcalımlı » umit uyanmak » dolleniş » sevinmek sev in sevdirmek se » başyemek başınıyemek » yoneltim » şuyu » kepce » surgun » aklına şaşayım veya şaşarım » hafta sekiz gun dokuz » gorev alan ic salgıda salgıla » muhafaza etmek veya edilmek » urkme » kaplumbağa yuruyuşu » hayvan komuru » imparatoricelik » cekirdeklenmek » silâh cekmek » ni » fume » kucuk hindistan cevizi » mulâki » epikuroscu » cok cok » onluk » cimdik » bilincsizce yapılan işve etkin » tuzakcı » korun istediği bir goz allah » pelikul » citişmek » kul bağlamak » oflicinalis » sondurmek » percinsiz » sumsuk » sonuc karşılaşması » koltuk duşkunu » muthiş »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.