tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calışma » muma dondurmek veya cevirmek » sulfitleme » gurul gurul » etkilerle oluşturduklarıyer de » acık hava tiyatrosu » muessir » doşeme » tenceresi kaynarken maymunu o » yuklenme » tur ağac cember » camaşır ipi » yoneltmek » on sezi » yuksek » gozlerinin icine kadar kızarma » celmelenmek » kadirî » tırnakcılık » geciştirmek » yıldırımla vurulmuşa donmek » uc catal » cizmeci » ekşili corba » kurkas » butunsel » bağlama yapan veya satan kimse » gunah kecisi » husran » pence atmak » tıkırıyolunda olmak veya gitme » tirt » baksana baksanıza » kılcıklı » amator » durt » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » tik » guzellik mustahzarları » koşe tutmak » olusunu opmek » sucluluk duygusu » anadan gorme » gomme banyo » yavaşca yavaşca » yalan cıkmak » cerezlik » tukuruklenmek » humanistleşme » balık kavağa cıkınca »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.