tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on ad » yakut » câk » karayca » muteverrim » coğmek » bağrışcağrış » duzmek » cark » tabansızlık tabansız olma duru » kopek soğanı » tacsız » başının caresine bakmak » gozeler arası » yolsuz yontemsiz » emdiği helâl sut haram olmak » herkesin gectiği kopruden sen » muneccimbaşı » gul » boynuz takmak veya takınmak t » gormek » sur atlenme » iplikcilik » urpermek » sutlâc » ağcekmek » tufekci » cevikce » corten » kotuleme » toreci » okka her yerde dort yuz dirhem » pic » tekaut » kamcıbaşı » kıcın kıcın gitmek » ackı » beklenmediği umulmadığıveya c » ucretlilik » kangal kopeği » calıhorozu » kumesi » ceper cekmek » huviyet » ustlenmek » golgelemek » temerrut » eline duşmek » sora sora bağdad veya kâbe bul » ucretsiz »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.