tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tecavuzkâr » kuyruğu kapana kısılmak veya s » sayac » acık sozlu » ucaksavar » tur » pozitif bilimler » cgs » ucuşma » il » ucmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kulce gibi oturmak » ulkuleştirmek » ortadan soylemek » cavlağıcekmek » okuzburnu » esmer kufler » cakmağıolmayan » olcuşmek » brut » kustahlık » catırdamak » ad cekme » yuregir » tek erkcilik » can cekişmek » tehyic etmek » ayağına sıcak su mu soğuk su » gurbete cıkmak » cizme » kotu goz » sarı cok sarı » el bebek gul bebek » allah bilir » tatarımsı » sonuc niteliğinde başka bir bi » tırtıl cekme » samanlıkerpic » kor şans » kuc » koydunsa bul » sap cekmek » mubalâğa » doğaclamak » yan gozle veya yan gozle bakma » zuht » odeşme » gozleme » kemiğine kemiklerine kadar »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.