tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mutercimlik » banka cuzdanı » kırgız » cilesi dolmak » burundili » goz hapsi » catlak zurna » sarnıc » aristokrasi ekonomik toplumsa » boşluk » tagayyur » gecinmeye gonlu olmamak » soğuşme » imtizac » sunnîlik » rızkınıcıkarmak » kebapcı » agop un kazıgibi bakmak » tart etmek veya eylemek » icirtmek » odeşmek » sungercilik » ic denge » ha babam veya ha babam ha » buyuk sesli uyumu » ırgat pazarına dondurmek » ticanî » kolacan » kapılar yuzune uzerine ustune » deli divane âşık olmak » sağlayan parca » doldurdukları rengi beyazdan » cengel atmak » ust diş » maymuna donmek » pacalık » gozlerinin icine kadar kızarma » orulu » cağrım » yururlukten kaldırmak » kulupcu » acık » tanıdık cıkmak » cekilmek » cekilmek » on deyi » carşaflı » ozel girişim » vazgecmek » gozgu »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.