tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunah » buvelek » dunya ahret kardeşim olsun » allah korusun veya saklasın » am » cardak » kultur gocu » surunmek » noel ağacı » orumcekli » sulfurleme » cer cop » caydan gecip derede boğulmak » tuneklemek » konukcu » guneşlik » demir sulfat » c c » lâtin ciceği » secmeli » kor » comlek » soylenmek » mustezat » orta oğretim » sana vereyim bir oğut kendi u » melul melul » calap » ceviriş » ote » pirinc » cullamak » komurleştiriş » corlu » bal alacak ciceği bilmek veya » cevrili » muşkul » tup » yuznumara » kıyıya cıkmak » pala surtmek » yalova misketi » şuphe etmek » cokmek » elini belli etmek veya gosterm » zıpcıktı » goz boncuğu » teşbihte hata olmaz veya olmas » imalâtcı » kor »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.