tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpacak buyuklukte sembol ni » suzulmek » duzelmek » coğaltmak » ada » kundakcılık » catal ayak » caylık » cicek durbunu » dunyaya kazık cakmak veya kakm » bulunan bolum kafa ser » on denetim » gani gonullu » elaman cekmek » kooperatifci » lâpcın » suntırac » yahudi baklası » yaltakcı » ce » sucut » cıban işlemek » takat kalmamak veya kesilmek » kulağıkirişte olmak » buyuk sozume tovbe » yaşıne başıne » muşekkel » rustik » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » muhlet istemek » cozmek » kuresel » ulkuleştirilmek » buzuk » kamyonetcilik » supurge calısı » bir eli yağda bir eli balda ol » odunlu » citişmek » kâğıtcı » cirişlemek » gomme kilit » bac » duşuruş » catma kaş » ic acmak » gonul uğrusu » rencperlik » moğol » geri cevirmek »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.