tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tartışma goturmemek » bicimlerini belirleyen ana oze » ruzgârlanmak » acık yeşil » orospu bohcası » ondalıkcı » yalan yere yemin etmek » kadar ıskarmozlar arasına uyu » giysi » suzme » kuşum » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » alcıpan » birleştirme montaj » geceli » akşamlar veya akşam şerifler h » secik » eli ayağıveya eli kolu bağlı » piyango cekmek » tuveyc » yuzyıl » bocek bilimi » yuz aklığıgostermek » aktualite » mutalâada bulunmak » mukellef » duz » veresiye karşıtı » ozel ulak » sanskrit » at cevirmek » gelmic » tenisci » dut yemişbulbule donmek » korluk » surmesiz » noktalama işareti » ondulâtor » allah kazadan belâdan saklasın » guclendirilme » otturmek » muhur kimde ise suleyman odur » sokuk dikmek » futuvvet » ic asalak » cıkmak » cıkarayazmak » kuculmek » ahzuita » akıldan cıkmamak »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.