tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tedahul » dişcıkarmak » mer i » sungulenme » tırpandan gecirmek » akaclamak » guderici » tel in mitingi » cizinti » kalensove » kuşgomu » acık police » icsel » maktul duşmek veya olmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » urun » kıymalıborek » konakcı » cop » sukûtîlik » ceteci » cizgi » uckâğıtcılık » gokmen » mustait » aman dedirtmek veya amana geti » celişki » yuk altına girmek » acık oğretim » kuskun » canım » başına calsın » duşup kalkmak » genişletmeyi amaclayan yetkin » gecit vermek » gormek » temerkuz etmek » guduk kalmak » don cozulmek » ortalıkcı » muhakeme yurutmek » sakal bırakmak koyuvermek sal » sunnî » cifte cubuğa gitmek » unca » cam yarmasıveya bolmesi » ictimaî » kalca » brut » ağzınıacıp gozunu yummak »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.