tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suz » caylı » dizginini cekmek » guc kazanmak icin calışmaya ar » ici yanmak » icli dışlıolmak » halkcı » koksuz » munevver » hakikî » istenc » cok yuzlu » darulbedayi » kapanice » tarafından arabacıicin armağan » kooperatifcilik » bıcak kınınıkesmez » boldurme » kulyuc » durmek » bazılarıveya bazısı » tespih cekmek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » nukleer santral » kulturlu » gumuşîleşme » gunaydın » tanzimatcı » mutebahhir » borclanılmak » buklum » cığır » dovuşmek » tepeli dalgıc » istencsizlik » sıvıolcer » ağzıacık » sescil » kulâhınıters giydirmek » tandır boreği » ici icine gecmek » aramak » sudanlı » nasır bağlamak veya tutmak » jon » kamışcık » cukur » tek cekirdekliler » ustune gecirmek » bicki yurdu »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.