tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gucleniş » hint domuzu » uzerine tuz biber ekmek » onune bakmak » kostumluk » mutemadiyen » eli yuzu duzgun » cıkılanma » citmik » geri donmek » yuzuculuk » meydan acmak » humayun » guc mevkide kalmak » temeyyuz » surmelik » koruma icgudusunun bir bicimi » bahce » duğun dernek hep bir ornek » kanıtlamak » uzerine koymak » uc bucuk » turancılık » ant icmek veya etmek » yuzuş » surmesiz » nohut oda bakla sofa » kulluk kolelik » ken » halay cekmek veya tepmek » oncecilik » kin gutmek » cicek pazarı » viraneye cevirmek » gok taşı » hamle etmek veya yapmak » alcak gerilim » secme yetkisi » serce » sus » başmuhendislik » allah ın evi » kantarın topunu kacırmak » bıcak atmak » soz etmek » seruvenci » gorkemli » merkez acı » boyu bosu devrilsin veya devri » insan ayağıdeğmemişveya basmam »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.