tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çözümün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eli acık » gozsuz » distributor » kitapca » burunmek » kıc » sulu goz » teessuf ederim » onu alınmak » bir dokun bin ah işit dinle ka » suzgun goz » karşıtı » meşhut suc » ayva receli » dondurmek » gecirmek » boşboğur » cevirmek » fark gozetmek » kufe » surme cekmek » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » sandıktan cıkmak » soğuk vurmak veya yakmak » el ile gelen duğun bayram » luzumlu » gibi işler icin beslenen memel » ince eleyip veya eğirip sık do » duşuncellik » korlenme » calgı » pusursuz » gonul borcu » dunya bir araya gelse » dort başımamur » iyilik etmek veya yapmak » sunger gibi » gobeği duşmek » ceper » dil oğrenimi » kâkul » fak fuk fonu » daha bircok şeylerin yapımında » cokuşmek » gobel » tunclaşmak » calım » duldul » uvey » buzlar cozulmek »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.