tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gon » yaprak doner » cıkma » gorevlilik » calısupurgesi » pacavralaşmak » ateşolmayan yerden duman cıkma » muhur kimde ise suleyman odur » grek » zaturree » camlık » pabuc pahalı » ayakcı » gelenekci » tatbikatcı » bilinclendirmek » bıcaklanmak » duzmek » ustunluk kompleksi » oruk » sandıkcılık » toharca » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » mustensih » gonul kocamamak » odeme » ayağa duşmek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » duduk » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » cillenmek » surtuşmek » bicim » frenk inciri » cuzam » balıkcılgiller » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » cubuk » bitkisi gossypium » uslûplu » govermek » arnavutluk » alcak kavuşum » allah etmesin » politikaların genel adı ferdi » tekme atmak veya tekme vurmak » gorgu kuralları » ortmece » cayır guzeli » cember sakal »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.