tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cumbuşlu » surunceme » anasına bak kızınıal kenarın » dunurluk » takma sac » cokelekli » iktidardan duşmek » statu » mueyyide » istenc dışı » kor olur badem gozlu olur kel » adam sırasına gecmek veya girm » cekici » tureme » elaman cekmek » emretti patrik efendi » acınım » supurgelik » kutuk gibi » gozleri donmek » perde cekmek » husnuyusuf » eşyukselti » ruzgârlanmak » hancer » ağaclandırma » terekkup » birleşikgillerden kok sapları » dort » cozyağı » oz odun » camgoz » lâtife goturmek » onemlice » aralarında boluşmek pay etmek » ciceksime » yuz » genel ad » odeme » durumundaki bileşkenin uygulam » suclu » bektaşîlik » donuşmek » yuz kalıbı » at binicisine gore kişner » ciziliş » kacamak » yureğine inmek » oke » terzi cırağı »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.