tdk sözlük TDK Sözlük

 

çözümün eş anlamlısı

çözümün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çözümün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çözümün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çözümün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parmağınıbile kıpırdatmamak ve » alttan veya aşağıdan almak » ustelemek » taraf gozetmek » duğun yahnisi » buyukayı » sutsuz » acısoz » basınclama » literatur » bruxelles lâhanası » notrluk » cehennemin bucağıveya dibi » cakmak taşı » erkân kurku » gunduzcu » kulceleşmek » mutenavip » sonuc almak » sun » parıltı » produktor » calıkuşugiller » omur torpusu » işcilik » devletle » genclik » tenasup » karikaturluk » gokce » el ile gelen duğun bayram » bilincli » buzmek » olculme » pekmezkopuğu » işportaya duşmek » ic » kim oluyor » aracı » lı li lu lu » mutecaviz » yedi duvelle barışık » kunefe » guneşlemek » bohcalamak » cıkarılış » yaşam oykusu » duzenleme işleri » redaktor » afrikalılık »

çözümün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çözümün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çözümün_eş_anlamlısı nedir ve çözümün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.