tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muselles » ekşili corba » enstrumantalizm » gun » ci » sa se » hamle etmek veya yapmak » acık yureklilik » vazgecirme » oluşmuşmotorlu arac » nesne » dortnala » donme ekseni » hodukleşme » sağlık gorevlisi » pekmez kopuğu » cekişmek » cifte dalmak » catı » cırpınmak » tuk » bana bak » tembele işbuyur sana akıl oğr » toreli » sarıgoz » fermantasyon » cipil » gonul yıkmak » şantor » mahkeme aracılığıile mal ve mu » kesmeden ustten gecmesini sağl » kutuğe gecirmek » sozunu veya sozunuzu balla kes » deme veya değme gitsin » bir ornek » gorevdaş » dolambac » demetci » butunculluk » surumsuz » ıp ip up up » duğmek » civi » cizgi olcek » cirkin kacmak » cağın gerisinde kalmak » ayrıduşmek » ana kralice » uyarlac » calılandırmak »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.