tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muzayaka » arısutu » tersi donmek » merdane » sarkıntılık etmek veya yapmak » doşemci » allah ecir sabır versin » ve bu koldan olan kimse » once bilim » kustahlaşma » tecavuz » carpmak » me » burunmek » goz actırmamak » avuclamak » carpıntısız » tunc kafiye » rontgenleme » dovuşmek » camcak camcak » ic guveyinden hâllice » kan kusup kızılcık şerbeti ict » verilen unvan » cavuş » goklere cıkarmak » g g » gonul bulandırmak » dar unlu » fil yuruyuşu » turuz otu » gozune uyku girmemek » nalcasız » dayanım omru » uremi » zuppe » başdondurucu » ceyrek finalist » cok yuksek ve otsu bir bitki z » recete » hayvan derisi » carşaflı » carpanlara ayırma » coven » akortcu » pluralizm » gecgecleme » baha bicmek » ses cıkmamak » ağız acmamak »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.