tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
govel » okul oncesi » acık kapamak » ne gozle bakmak » strukturel » olcu almak » toz » tup gecit » kucultmek » bereket ki veya bereket versin » ağcekmek » ciftlemek » şovale » borc almak » koşek » uzerinden atlamak » bam teline basmak veya dokunma » sacak kok » yeni eflâtunculuk » bileşik onerme » guncek » vus at » on soruşturma » doşemci » başınıağrıtmamak veya başınızı » gecmek » dunurleşmek » tagayyur etmek » ziyaretci » hırvatca » donuşumlu » tanrıyarattıdememek » arapsacı » onel » sebep olan fiziksel enerji ha » divance » mahkemelerinin adı » kumuc » onarım gormek » buzdurmek » piclik » ovunc duymak » gozleği » dert kupu » mutalâa » sivric » olgunluk » carpışılmak » şeşuse » kopek »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.