tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çürüğün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
elekci » danca » carpım » gun » on damak » var ol » gozunu kırpmadan » emretti patrik efendi » tura cıkmak » dur durak veya dur dinlen dur » ucmak » cok fazlı » birinci gelmek veya cıkmak » işi gucu bırakmak » kucuk ay » defteri durulmek » parcacık » yoneltilmek » sesini yukseltmek » tarihe gecmek » uncu » gorundu sivas ın bağları » pustul » koy koruculuğu » kalp carpıntısı » cirişlemek » husnuhâl kâğıdı » suryanî » gecinilmek » uleştirim » tel civi » mancınıkcı » sutre » ceyrek finalist » yapıldığında zararıdokunacağıd » anlamaya yarayan sınama » korkunclaştırmak » yakadan gecirmek » calım » kemane cekme » kanavice » kluz » icitmek » ucurmak » sokuluş » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cember sakal » şoyle dursun » cokmek » canıağzına veya boğazına gelme »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.