tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çürüğün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aleyhine donmek » denk kume » eskimo » dokulmek » yetenekli kimse » menekşe gulu » cefa cekmek veya gormek » oksuz kalmak » nuktecilik » bağlayıcıunsuz » garantor » soylem » parmağınıaramak birinin parmağ » acısınıcıkarmak » yuk vagonu » gumuşyağmurcun » kılıc pabucu » komurleşmek » yoruk cadırı » cınlamak » kırılıp dokulmek » alâminut yemek » uyku cekmek » ustune veya altına eklenen ayı » oncecilik » yarım elma gonul alma » sa se » otonomi » cilesi dolmak » kulis calışması » mujde » gocmenleştirmek » hucreler arası » acık oğretim » arpa guvesi » am » kasetcalar » istimzac » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » sağakce » mucadele » gucluk » gece bekcisi » ayağınısurumek » dollenmesiz ureme » korkunclaşmak » yola veya yollara duşmek » kalem acacağı » para donmek » cıkmak »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.