tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eylul » arpa ektim darıcıktı » cekim » cokmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » porsume » cemce » şarkuteri » troleybus » konuk sanatcı » musteşar » uful » ucuc boceği » cimentolanmak » parantez acmak » keşkekci » cam sakızı » mirac » gutmek » goz onunde » gedik acmak » gunah benden gitti veya gitsin » sunguleme » balina cubuğu » hurluk » yediği onunde yemediği ardınd » birleştirerek bir varlığıyenid » purik » gomulu » ağzınısıkıveya pek tutmak » cihannuma » sublimleştirme » kece » kufeci » surdurmek » uşutmek » gumburdemek » olu ortu » muhafazakâr » muessir » denizguzeli » cadırlı » tumlenmek » duruma gelmek » polonez » ice donukluk » keyfi bilmek biri » coban boreği » cocuksuluk » gonyelemek »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.