tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dağlıc » giraffa camelopardalis » gumuşservi » gun balı » bir nesneye kece gecirmek » gonul maskarası » kusur » colleşmek » hafıza » karburleme » atıp veya atmak tutmak » hal etmek » ici icine gecmek » bulunmak nezretmek » ılıkca » iki duzlemli » tespih cekmek » orgutlenmek » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » yeri goğu inletmek » orgutsuz » mizacsız » kuseğen » bortturmek » acılama » işin kolayına kacmak » fırcalama » yukseltgemek » geckin » ermeni » it surusu kadar » mutedavil sermaye » guneşli » ultraviyole » muzahir » hızla batmak » yuz » kızılyoruk » hukûmet surmek » ic mimarî » kafdağı » civit rengi » gozenekli » tum cahil » kızılelma » duzlenme » yazıyıcıkarmak veya sokmek » govdelenmek » tepeli dalgıc » rejisor »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.