tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
harrangurra » yetişen bir ağaccık corylus av » vekâlet ucreti » kalmak » tuydurmek » individualizm » cakırkanat » huryemez » gozun aydın » hucum » atolye » gul gibi gecinmek veya yaşamak » ışığa gocum » minibusculuk » ofkesiz » gun doğusu » lokma gozlu » acısıcıkmak » kumaşcılık » calışma » tel civi » gucu gucune yetmek veya yetmem » kılınıbile kıpırdatmamak veya » kokenlenmek » biri » gozunde tutmek » munafıklık » işin icinden cıkmak veya sıyrı » cımkırmak » takma sac » yarıgocebelik » hurmet etmek » bıyığıyeni terleyen delikanlı » ummîlik » kotuye cekmek » iki eli şakaklarında duşunmek » si » docentlik » ictenliksiz » mosyo » gun yeli » değerlerine yapılan yeni eklem » guvenliği sağlamak icin yapıla » inmek » buğelek » tam adamına catmak » tumor » emekleme cağı » cağrıcihazı » cakaralmaz »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.