tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çürüğün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
centiklemek » kafasından cıkarmak » butunu hars ekin » boşluk » citilemek » rebiyulevvel » argaclamak » keciboynuzu » duşunceye varmak » uc uca » x veya rontgen ışınları » mutekebbir » cicek » sureyazar » da de ta te » gocmenleştirme » bohcasınıkoltuğuna almak » lopur » cekici » inanc » eklemek karıştırmak ilâve et » koyleşme » dunyaya kazık cakmak veya kakm » bolunme » bokun soyu veya bok soyu » yuzu tutmamak » calımlı » borc harc » kok boyası » bağlantıunsuzu » coreklenmek » almanlaştırmak » ısıtma aracı » avanakca » sacılmak » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » hukmu olmak veya olmamak » kuşgibi cırpınmak » cepecevre » sinemacı sinemanın ceşitli ko » uzere » bol kepce » ozgun » flort etmek veya yapmak » işleri ve dışişleri bakanlıkla » koltukcu » goğuslu » cenetli » ve burada gorevli kimselerin t » cıkmak »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.