tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icirtme » donuşturulme » sultan kethudası » dumanıustunde » kola cıkmak » ispermecet » allah taksimi » amputasyon » ozverili » kurek ayaklılar » facasınıalmak veya al aşağıetm » gozunu sevdiğim » kucuk » fır donmek » ustun olmak veya gelmek » koy korucusu » bir cuval inciri berbat etmek » uleştirim » kor şans » munasebette bulunmak » yukseltmek » koyunun bulunmadığıyerde keciy » sungerleşmek » aksaklık veya bozukluk » caba harcamak » sovme » afrikalılık » bortme » yore » başıustunde yeri olmak » sozlendirici » arnavut kaldırımı » ici gecmek » percinlenme » kor » olumsek » hedonizm » toplumcu gercekci » kızamıkcık » yayla cayırı » arabist » iltimascılık » kır ciceği » sarkıntılık etmek veya yapmak » dilekce » ciceklenmek » kılıccı » ozur dilemek » daş taş » mubadele »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.