tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çürüğün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
palyacoluk » cıkılma » ozel girişimci » gumele » cocuklar » yuzuş » gumuşcu » yonsuz » nankorluk » olme » eşitcilik » cennete cevirmek » yan gelip oturmak veya yatmak » coz » alt ust etmek » icinde yuzmek » pirincsi » utancından yere gecmek » cağrışımcılık » arabî » canıyanan eşek attan yuğruk ol » yediği naneye bak » studyo » gorevlendirilme » kırsal bolge » alka evli » fırca » gerekceli » caprazlamak » bulunduğu yer basamak » eri » pusetci » cozmek » civit » yarım elmanın yarısıo yarısıb » baygın duşmek » yerden goğe kadar » borc » cozum yolu » lâf cıkarmak » mutecanis » sac boreği » duzmek » gosteriş » cıban » balkar » civilenmek » bulunan bolum kafa ser » israfa kacmak » direktor »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.