tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gozetiş » imtizac etmek » delgic » allah ın veya tanrı nın gunu » acıkağız » pusur » mulevves » kok komuru » c c » bohca » gun gune uymaz » muskirat » kapakcık » şupheye kapılmak » lupculuk » lehce bilimi » usanclık getirmek » munasip gormek » dikkat cekmek veya dikkati cek » celik kalemi » me » goreyim seni » oy cokluğu » ic cokgen » macar » âşığa bağdad sorulmaz » soğulme » halvetî » bohcasınıkoltuğuna vermek » cırpıştırılmak » transformator » koftehor » kofte » on avurt » donence » hypogaea » rumlaştırmak » akışkanın gecişini ayarlamaya » sıcan » ucmak » yengec » kâğıdından değişik olanınıbulm » opulme » mizahcılık » ak ek » allah » koku » ayağına sıcak su mu soğuk su » teressup » solpuk »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.