tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
manikursuz » celişmezlik ilkesi » methusena » gureştirmek » kavanco » turbe eriği » ağzınıkullanmak veya satmak » ki » gozum veya gozumun nuru » duz » boburlenme » inmek » huccet » bozuk duzen » cizgi » cevirmek » turkce » varlık icinde yaşamak » muleyyin » ic kulak » gecirmek » ustelemek » şerefe veya şerefinize » acıciğdem » guclu » ustundeki ustunde başındaki b » ahıska turkleri » salıncakcı » as » cakır cukur » hayvan derisi » kavlukarar etmek » camaşır takımı » be » calım yemek » odunlemek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » zuğurtlemek » cokculuk » hukum vermek » gunaşırı » cember » bağrışa cağrışa » alcalma » olmezleştirme » kapakcık » cubuk ağacı » kuskutuk » kaymakcı » ıntı »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.