tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
darıunundan baklava incir ağa » acım » kuf » acığa alınmak » boğaya cekmek » nefesi kesilmek daralmak veya » tahassus » yoneltmek » yurutmek » sicilyalı » otumsuzleşmek » kotu olmak » u » ozet » bıckınlaşmak » catallanma » ozerkleştirme » bolumlenme » kursu » cukundur » eşeyli ureme » on bilim » hanya yıkonya yıanlamak » osmanlıca » gun ağarmak » gan gen kan ken » dort goz bir evlât icin » okun yanlarda gosterilmişağır » canının icine sokacağıgelmek » merak etme k kalın okunur » kutikul » kafasınıucurmak » duzenleşim » tulûatcı » cocuk oyunu » muftu » bicki dikişkursu » yere yonelim » şolen » yapmaya yarar » yuzunden » kukla » nikaragualı » rumî » catlatmak » cay kaşığı » cozulmek » parcası » aşcıbaltası » a a »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.