tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çürüğün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ote beri » lâfıkıcından dinlemek veya anl » gurleşmek » iktidardan duşmek » ev ev dolaşmak veya gezmek » kuduz bocekleri » suyukculuk » azrail » davranış misal » bortturmek » sağacık » guc » alt ust etmek » kalan mal ve paradan paylarına » duzluk » palyacoluk » az tamah cok ziyan getirir » organların her biri » toplumcu gercekcilik » muzminlik » onceki » mulâkat yapmak » felemenk » musbet ilimler » gun ışığına cıkmak » bulunmaz hint kumaşı » ki » ayrac » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » sabahcıkahvesi » gecirmek » cala kılıc » hucum » bukmek » rum » doşeniş » bîcare olmak » cemaatimuslimin » ozlemli » muslumanlık » muşkule » lok gibi oturmak veya cokmek » dil » eline duşmek » at gozluğu » duzletme » meydana cıkmak » eşbicimlilik » cocuk bahcesi » piyango cekmek »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.