tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cardak » şohret » cıkmak » babac » hazır corba » cağcıl » kul yemek veya yutmak » cekmek » ozun erosluk » kucuk gormek » yukun » gumuşîleşmek » onerti » yukumlu » kostek vurmak » pazar yerine donmek » kafasına dank etmek veya demek » icraatcı » gur » kalıpcı » gok atlası » organizator » fırdondu » cıban » ruslaşma » oğretilme » catkılı » amaclama » uzumunu ye de bağınısorma » suzgunleşme » postekiyi kurtarmak » hor bakmak veya gormek » demec » bakla dokmek veya atmak » turumculuk » el frenini cekmek » li » copcatanlık » dede dedesi koruk yer torunun » umit bırakmak » ustu kapalı » reomur » goğusluce » ciroz » burume » allah ın veya tanrı nın gunu » yenilir veya yenir yutulur şey » luks » ağac biti » uveymek »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.