tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çürüğün zıt anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
goze » lutufkârlık » ek kok » buyuk baba » uctu uctu » evlerden ırak veya uzak » goz dikmek » alt ust etmek » kazanclı » gunun birinde » cokuntu hendeği » olu » sumbule » ileri geri surulebilen sistem » akca pakca » oldum bittim oldum olasıveya o » kuşsutu » muvafık bulmamak » kacakcılık » muhlik » mal mudurluğu » monitor » sarıcizmeli mehmet ağa » gun » ense cukuru » dokmek » zumre » ceddine lânet veya yedi ceddin » kar ciceği » arapca » kacı » sacaklanma » manipulâtor » fekul » capacullaştırmak » cağırma » gobeklenmek » arpa boyu kadar gitmek veya yo » umitlendirmek » guneşhayvancıkları » defasında bir sayıyukselterek » gomulmek » comert davranmak » sozsuz calınan parca » paracol » kaucuktan yapılmışşilte » gormek » fare deliğe sığmamış bir de k » rum ateşi » mut a »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.