tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorunmez olmak » cıkrıkcı » kuşkuya duşmek » sungerleşme » museddes » vakitce » cıngıraklıyılangiller » masraf kapısıacmak » sozsuz » ote » cubuksuz » cıkmak » tunuslu » bıcak cekmek » keceleme » uzerine gelen duvar ağırlıklar » orme kepenek » obstruksiyon » temerkuz etmek » sure » coccothraustes » unlu turemesi » deve yurekli » bilinc » zul saymak » goğe merdiven dayamış » cepelleme » donulmek » senyor » bolumlenmek » zulfuyâre dokunmak » hırcınlaşmak » taşıtcı » terorcu » icsiz » iyodur » demec vermek » gol olmak » gulerim veya guleyim bari » gulmek » hucum » doğunmek » karantina suresi » nifakcı » secme » carpıntısız » os » cabalama kaptan ben gidemem » curuf » hodukluk etmek »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.