tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ezile buzule » beslenme cantası » ecel geldi cihana başağrısıba » ozbek » goz demiri » duruma gelmek usanmak » iz duşumsel » icli » gıc gic guc guc » guluncleşme » dumencilik » ve katımadde » canıağzına veya boğazına gelme » İskoc » cala kılıc » bakalım veya bakayım » ledun » icgudulu » pluton » soz ustası » opucuk gondermek veya yollamak » kavrac » coğulcu » kart cıkarmak » curmumeşhut » la » cuhadarlık » gosterme sıfatı » cirişlenme » gosterme » carmıh » kor kadı » kepceli » ilâc » ilgec » her yokuşun bir inişi her ini » yer yarılıp icine girmek veya » ozbek » meşru mudafaa » capraza sarmak » kendini bilen veya bilir » turedi » pur » orgutleme » gureşilmek » gunlu » obur dunyayıboylamak » korkunclaştırmak » uzun omurlu » lule »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.