tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catışma » cullandırmak » cingene » gecmek » oruclu » nabzına gore şerbet vermek » gumleme » ateşparcası » fena değil veya fena sayılmaz » allah aratmasın » dokmek » mineral » turunc » hurufî » işbirlikci » kulâhsız » carpılma » tekâsuf etmek » luzum var » yapma » yuzlenmek » unsuz benzeşmesi » kalmak » divan durmak veya el pence div » uzmek » guneştacı » hint irmiği » muşfik » sulfit » ız iz uz uz » arasıveya araları acılmak acık » karım koylu » akıcılık olceği » allah gostermesin » muhim » kufur » yon zarfı » um » yeni cağ » icine ateşduşmek » renginde sapıdort koşeli olan » kundeye gelmek » cevirmenlik » yuzu pek » dollenmek » anak enek » sorgucsuz » şartlıbirleşik cumle » başkomak koymak » ınca ince unca unce »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.