tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cağırış » aracı » cancı » olcu » şarapcı » kısıkca » kaval tufek » guvey i » dokuk » ustune vazife olmamak veya değ » fırtına cıkmak » kufelik » kancılarya » sozu uzatmak » gormemezlikten gelmek » boce » kıptî » copleme » gonulsuzluk » ozunlu » boynuz cekmek » hint armudu » cifte kavrulmuş » guz noktası » panel kopru » kardeşce » dişcilik » gocermek » dort yol ağzı » cene cukuru » calı » durtuşme » goz merceği » ii murat a yolladığıbir haber » kuşgomu » gozu gitmek » carpılmak » demetci » iki eli boğrunde kalmak » icleniş » tırpandan gecirmek » kadir gecesi doğmuş » dokulmek » peceli » giritli » pence vurmak » yararlanılan bir bitki corchor » muzebzep » oğun » emekci »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.