tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah tan » ceşit » goturmek » fizik otesi » kokleme » teslim tesellum » cağatayca » destek gormek » gozleri cukura gitmek veya kac » catırtılı » guveniş » dili donmemek veya donmek » hint kobrası » aba vakti yaba yaba vakti aba » ligden duşmek » cekinmek » buğday guvesi » temulentum » davul calsan işitmez » anglikanizm » urdunlu » kacıncı » an anesiz » gonlune doğmak » koruma unsuzu » gecmişi olmak » kocma » cevza » cıkmak » bakır sulfat » duruma gelmek » elden kacmak » peygamberokuzu » dualizm » pilic gibi » muzakere » av dışında padişahın yanında b » muphem » yurek karası » oğretim yılı » gonul borclusu » percinleşmek » paca gunu » tercume » doşeğe duşmek » carpıcılık » ne yârdan gecer ne serden » yuzune bakmamak » fıcı » cepel »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.