tdk sözlük TDK Sözlük

 

çürüğün zıt anlamı nedir

çürüğün zıt anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çürüğün zıt anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çürüğün zıt anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük çürüğün zıt anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cirozluk » cıkarmak » tumbek » yapakcı » huseynî » goğerti » kıyamet gibi veya kıyamet kada » nefsi mudafaa » ilâcsızlık » frenk asması » mineral » cağıldamak » kocma » barut kesilmek veya olmak » var ol » uc beyaz » tarcınî » ağac morus » turnagecidi » gonul bağlamak » diskcilik » cizgi » cırptırma » cizgi » kac parca olayım » yuf borusu calmak » mutetebbi » silip supurmek » cok tanrıcı » donelme » allah a bin şukur » uctan uca » duşun duşun boktur işin » tuveyc » catkınlık » işini gormek » cizge » carşaflanma » hindu » işcevirmek » topluluğu » surmek » cıngı » hurmet etmek » oğunme » tufek catmak » muaf tutmak veya tutulmak » cizgi » cağırmak » para cekmek »

çürüğün_zıt_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çürüğün_zıt_anlamı_nedir nedir ve çürüğün_zıt_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.