tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tebellur etmek » zumrut » bir ornek » ucgen piramit » anlarsın ya » ncı nci ncu ncu » gumrukculuk » cocuk bahcesi » seckincilik » fitcilik » dışdunya » depremcizer » yurutme gucu » cozucu » mucevher » duşeşatmak » palyaco » dizlerinin bağıcozulmek » mutebahhir » habeş » tevil goturmek » ceper » gomultu » akşam ahıra sabah cayıra » allah sağgozu veya eli sol goz » caylı » duzgunluk » bahisci » caferî » ımtırak » bunye » coğunmek » cumle » değnekci » sansualizm » kor yılangiller » oruk » satranccılık » ustune yok » veya kazanc payıolarak belirli » golgeleyici » uc » ovgu » kenyalı » pecelemek » beyaz rus » tunek » yoreselleşmek » gostermecilik » somurgeleştirmek »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.