tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çıkışın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bektaşî dedesi » tersi donmek » bolukbaşı » yuzlu yuzlu » goz goze gelmek » hafıza » işi uc nalla bir ata kaldı » nefis mudafaası » mezar kackını » teessur etmek » tezevvuc » yalancıcıkmak » cak » tenafur » deklânşor » catısız » surfe » gunu birlik » yukseklikleri ve yol actıkları » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » İsvicreli » kara kedi gecmek » frenk » metafizikcilik » gun gormez » deve yuku » işine bak » yengec » coğulculuk » gonlunu celmek » turşu kurmak veya yapmak » kendi koşesinde yaşamak » cacaca » yeşille lâcivert arasırenk el » ozleşme » sessiz yuruyuş » osmanlıca » antikomunist » pop muzik » sureolcer » soz sozu acmak » mucbir » kutikul » leke surmek » ne ne » rejisorluk » mutehavvil » nalca » eu » acısıcıkmak »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.