tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çıkışın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tepeli bulbul » dordun » tm » donelmek » yureği dayanmamak » madde » ucuz » şumul » tepeden tırnağa suzmek » muzik dolabı » ucan top » lufer » boşa cıkarmak » yufka boreği » cicekci » ağaclaşma » torensel » tecavuz » calışma barışı » zarfcı » mes uliyet » duşurmek » kokak ağac » paspascı » aşağıduşmek » sınava cekilmek » dili kurusun » bayrak toreni » duşurmek » tercume » makedonyalı » koşe taşı » muzebzep » horozlar otmek » kancıkca » acık » tek cekirdekli » luks lâmbası » seckinler » muşareket etmek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » tek cekirdekliler » yetenek ve genel gidişdurumlar » puf noktası » huseynî » nogay » bir cift soz » dovmek » dık dik duk duk tık » carptırma »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.