tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kedi veya eti ne budu ne » dağların şenliği veya dağların » uzere » guneşbanyosu » kureleme » ağzının payınıveya olcusunu ve » zumre » pekiştirmek » kor dovuşu » nuzul inmek veya gelmek » cok seslilik » bam teline basmak veya dokunma » kenarlık » nufus kutuğu » suzgec » kusuşmek » kulfetli » ortuşmek » soz ayağa duşmek » pozitif bilimler » kandırıcı İnandırıcı » başbaşa veya kafa kafaya verme » ozguleme » el bebek gul bebek » gectim olsun » ceşitli » buyuk peder » bordur » pastorize » kuskunleşmek » catma » ali nin kulâhınıveli ye veli » kediye peynir veya ciğer ısma » soz arasında » gerci » musellem » duzgu » bicim » el icin yanma nare yak cubuğu » muslumanlık » curukluk » acık » cinko » inmek » kene goz » dollenmesiz ureme » parayıaraya değil paraya verm » koylu corbası » kazaya rıza gostermek » gumuşrengi »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.