tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çıkışın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boğazında duğumlenmek » yelken acmak » pencelenme » kaynac » cıldırtıcılık » suzmek » gecmek » nerede hareket orada bereket » bicimsizlik » yanlışhesap bağdad dan doner » gumuşîleşmek » gorunur » cokuş » secmek » yuzden » da var ki anlamlarında kullan » anaclık » yaylar uzerinde hareket etmek » gecmişzaman sıfat fiili » carkıfelekgiller » unik » kuresel valf » kefekiye donmek » cift kapı » icin » cinakop » cicekli » ceyizlemek » paldır kuldur » ağıtcı » kireclik » palyaco » iltimascılık » japon sarmaşığı » iz » hic değil » bize de mi lolo » gonderi » acıktan tayin » yer altıcarşısı » kantara cekmek veya vurmak » umidi boşa cıkmak » imtizac » ateşbacayıveya sacağı sarmak » musadere etmek » gunu dolmak » komunist » takallus » duzleşme » cakmacı »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.