tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzengi » suyu gorunce teyemmum bozulur » buk » kocbaşı » nara atmak veya basmak » mekanikci » umit bırakmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yedek veya yedekte cekmek » cocuk » dokum evi » on » oleyazma » rencperlik » candır » dikkat cekmek veya dikkati cek » gomulme » cekiye gelmek » cetrefil » portekizce » yarıklardan her biri » sayıştay » veya orulen dikey duzlem » doşemecilik » civili » tıraşkopuğu » eskimo » kur a cekmek » lutufkârane » inakcılık » celişme » izzetuikram » dans etmek veya yapmak » kecelenme » teessur » duzulmek » yureği katılmak » tohmet » bebek olumu » gittikce » cemaziyulevvelini bilmek » yuzustu bırakmak » anlamaya yarayan sınama » burgu » uzlaşma sağlayan » sozunu bilmez » mujdelenmek » osurgan boceği » mosyo » şuyu »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.