tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muhayyersumbule » cağrılık » balıkgozu objektif » caferî » puslu » oglenagiller » geceli » cıkın » kapucin » bolumlerine konulan ağırlık » goz » ciftlenme » ağaclandırılma » portekizce » oykunme » donel » guzellik salonu » cozyağı » kazanıkapalıkaynamak » ve katımadde » duğumlenebilir nesne » kafa goz yarmak » sutkızı » govdeye atmak veya indirmek » mancuca » berat gecesi » sırtından gecinmek » fin ugor » kayac » benlikcilik » işguder » baharatcılık » sonuc almak » sokuş » gucenme » catık cehre » yaşam guvencesi » puan almak veya kazanmak » tum kirpikliler » think tank » cengelli iğne » ortmek » cicek biti » genel kutuphane » soz veya lâf duşmemek » demetcik » gozu gibi sakınmak saklamak ve » cucukleşme » keşkulufukara » bitki organizmaları »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.