tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nufus kesafeti » lâstikci » murdumuk » traktorcu » coğu zarar azıkarar » duzgun » cıkışbelgesi » oğurluk » korluk » cozuluş » bolumleme » ağaclama » calımsızlık » orumcek kuşugiller » dunyevî » korle yatan şaşıkalkar » namertce » cinicilik » ucuncu bir kavram anlatır » duşkunluk » dir » soluğu kesilmek veya tutulmak » minyatur » aracılığıyla duymak değmek e » bilinc » police cekmek » hint hıyarı » dunyaya kazık cakmak veya kakm » belirlenen durum » sedefcilik » olcu bilimci » yureği oynamak » ayağında donu yok fesleğen is » cozmek » yuzmek » kuram mutasyonizm » mucbir sebep » bolum » kulak civisi » inanc » tartışma yapılan » yol gozlemek » keciyi yardan ucuran bir tutam » kızılbaş » muziksiz » kırcıllanma » sulfurlemek » yuk » al elmaya taşatan cok olur » cok eşli »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.