tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
corak » dişgecirmek » anglosakson » cirişli » sutlâc » kumeden duşme » alcak kabartma » tevettur » hunkâr » vucuda getirilmek » orumcek » meşe komuru » ağaclıklı » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » gelişmiş ilkel bitkilerin gen » coban boreği » gozum gormesin » set cekmek » gozu gibi sakınmak saklamak ve » mutevellit » duşcu » carkıdondurmek » muptelâ » bir veya sağ elinin verdiğini » cift » icici » gonlu kara » gecmiş » piyango cekmek » kupe ciceği » goz bilimi » belirsiz gecmiş » koltuğuna girmek veya koltuğun » buzdurme » parcalara ayırmak » yolu » secimlik » tunclaştırmak » gonendirmek » mulk » kok » bakır sulfat » cakmağıolmayan » inmek » kedigozu » gosterişsizce » teslimiyetci » basketci » ic bağlamak » ceşitlemek »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.