tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cımkırma » guveylik » yuz akıile cıkmak » acı » icinden bir şeyler kopmak » gonenc » calmac » davranış misal » uc etek » kopoğlu » w w » dili kılıctan keskin » doşeme » daha bircok şeylerin yapımında » pacavra gibi » kurtun » inkılâpcılık » yetenek ve genel gidişdurumlar » urfa peyniri » kur an » bilinc » icermek » epikurcu » karanlığa gomulmek » mustantiklik » sucustu » sozde ozne » polonez » gibi birtakım makinelerin işle » gumburtu » ortenek » halkcı » sutkızı » kotuye kullanmak » diline dolamak virt etmek veya » orgen » sutune kalmak » el gun » guveyi girmek » yahudi » fotoğrafcı » cekeceği olmak » acılmak » soze atılmak » sarac » tahassus » secim » korelme » şomizye » gozlukculuk »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.