tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çıkışın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guceniş » teessur » endişeye duşmek » uleştirilmek » sutannelik » karacalı » falso cıkmak » karşıtı » 30 ağustos » capulcu » doğme » aclıktan gozu veya gozleri kar » kılcıksız » ağzına veya diline sağlık » yuzune gulmek » toprak cekmek » cekilmek » dip kocanı » guneştacı » adama donmek veya benzemek » purtuk » sutliman » camaşırlık » halebî ordaysa arşın burada » mustahak olmak » kırbac kurtları » sutlâc » secmek » fransız » buyukluk » mutenevvi » ors » doğaclama » ciftetelli » citilemek » defasında bir sayıyukselterek » unsuzunu gosterir » gozu ilişmek » utulu » camur deryası » leyleğin omru veya gunu lâklâk » reisulkuttap » yaprak tutun » kahkaha ciceği » tarafından arabacıicin armağan » bıcaklık » kucuk oynamak » dokmek » ağzının muhru ile » edebiyatcılık »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.