tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
co » romalı » cıngar kopmak » gorucuye cıkmak » cehre » ruslaşma » gozu bağlıolmak » sıkca » pestilini cıkarmak » sureğenleşme » yâruağyar » yerleştirmek teşhir etmek » ciceksime » dirlik duzenlik » cicekcilik » uşurme » yıldızısonmek » balığa cıkmak » olum fermanı » gununu gostermek » gormek » ış iş uş uş » ozel televizyon » cucelik » marksist » biri veya bir şey icin olumsuz » ağac arısı » sulfit » ekli puklu » almanlaştırmak » duzen bağı » kılıc uşurmek » sıkıntıcekmek » oksurme » cekmek » duzgun » teşkilâtcı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » suvari » ikindiden sonra dukkân acmak » organik kutle » akaclama » gule gule » deli posteki sayar gibi » duşunulme » araccılık » iceriden evlenmek » yoluyla bir yapının her yanını » ic ses » hoşca »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.