tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uc duzlemli » sempati duymak veya beslemek » onune dikilmek » kara duzen » pekiştirme unlusu » beklenmediği umulmadığıveya c » otostopcu » elini ayağınıkesmek veya cekme » omur boyu » cekimsiz » sonumleme » k » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » yoğurtcu » karikaturculuk » luterci » dayanamamak » mozaik doşeme » goynume » bitkisi gossypium » coreklenmek » iki ateşarasında kalmak » gumuşu » huviyet cuzdanı » got » cicek sapı » cu » nesneler icin guclu zorlayıcı » sokmek » cimenlik » ozelleştirme » donumluk » gozukmek » bolgecilik » şeytan elini cekmiş » dalgıc kuşugiller » olcum » baklayıağzından cıkarmak » cimbali » kulluk » gunluk » yuzune bakmamak » fiil cumlesi » koşe yazarlığı » guduk kalmak » icinden gecmek » cozuntu » goze » kırılıp bukulmek » calı »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.