tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
icin » işler acılmak » olumsuz » cu » hakkıgecmek » cavelâ » dekorator » kursu » fizikci » olmek » gumuşgrisi » ufuruk » cil » muellif » transit gecmek » câk câk olmak » pence » cirkinlik » lâmba acmak » kufretmek » sozunu esirgememek veya sakınm » gecirmek » kasetcilik » uzerine gelen duvar ağırlıklar » kolaylık gostermek » soz » dokulmek » soğuk calmak » sutolcer » yerden goğe kadar » gollenmek » kelâmıkadim » orseleyiş » bir fincan veya bir acı kahven » toskuru » ufleme » dokuluş » ad cekilmek » koklenme » deli cıkmak » gunun adamı » hava duzenleyicisi » buyuk boy » dokuk » sevincsiz » yoneltec » ay » kosteği kırmak » doner sermaye » hareketlerinde tutarlı sağlam »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.