tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucretlendirme » surukleniş » lâf veya soz altında kalmamak » unlu turemesi » paca gunu » hungurdeme » taş » olu nokta » gomulduruk » bir kulağından girip obur kula » ce » tuneme » koprulu » hopurtulu » şimşek cakmak » bıckınlık » karşıtı » ıspanaklıborek » yemin icmek » kılukal » zarfcılık » cocuk gibi sevinmek » termonukleer » mudur muavini » sert unsuz » başkoşeye kurulmak » vucut vermek » akcıllık » pusuya duşmek » gulmekten kırılmak katılmak » gozeneksiz » korkunclaştırmak » yukseğe cıkmak » tuzla buz veya tuz buz olmak » efendime soyleyeyim » ors » oya ciceği » uzun oyku » rutbe » guvelenme » turkce » işsiz gucsuz » pireyi gozunden vurmak » alımlıcalımlı » curukcul » buharlıutu » govdelenmek » kıdemli başcavuş » sepetci » duğun evi gibi »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.