tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
namertce » kuru cay » kırlangıc » başın ağrıması başta oluşan r » mezatcı » mukrim » uste cıkmak » ıslık calmak » bayrak cekmek veya asmak » sıcankuyruğu » gunah » suresi haftayım » etut etmek » cevre » yolgecen hanı » bağlanmışkıl veya kıla benzer » mukerreren » akcıllaşmak » cokuş » subyan koğuşu » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » musluman adam » yetişme » nukte yapmak » ceyizlemek » cıkarcılık » gecmek » duztaban » munharif » ana cizgi » calışma » ya deve ya deveci ya deve ust » goze goz » one surmek » durdurmak » kuplu » hucum » coreklenmek » sansurculuk » kırcıllık » mustear » cekişmeli » cephe acmak » oz oğrenimli » cunun » plâkcı » aleyhinde veya aleyhine soylem » dâhiliye mutehassısı » yuzu yazılıkalmak » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.