tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dunyaya gozlerini kapamak veya » canis lupus » dokulgen » dunya gozune zindan olmak goru » ağzınıaramak veya yoklamak » yapılan fıcıvb » huzunsuz » tozunu almak atmak silkmek ve » ciğit » dava gutmek » resmigecit » dongel » cubuklu » uzengisiz » muteharrik » harp acmak » yedi gomlek uzak olmak » cur etlenmek » hic yoktan » bonce » ayın on dordu gibi » gok bilimsel » cokmek » cenet » tamam mı » aluftelik » goze » ataturkculuk » arkadaşca » santra cizgisi » bicmek » oda » olayı » şehriye corbası » uc bucuk » bir yakadan başcıkarmak » cıkmaz » yukseğe cıkmak » cay vermek » kacmak » majuskul » cıplak ucret » surata bak sunguye davran » coriandrum sativum kara kimyo » koruyucu unsuz » gonlu zengin » şarkuteri » oğurmek » gercekustucu » kabak birinin başına veya başı »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.