tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gecmek » koy turkusu » temeddun » yarıgecirgen » normalustu » butun butun » fiil govdesi » inmek » otumluleşme » mustesna » muşerref olmak » dadacılık » mec » alay gecmek » işbolumu » ulkuleştirilmek » dikenli yuzgecliler » doşemek » alt ust olmak » cumhuriyet bayramı » ciceksimek » toz pembe gormek » bahis acmak veya acılmak » kosnu » bukuk » ici dışıbir » coplenmek » tadıgitmek veya kacmak » ceşitli » cıkmak » cirişci canağı » komutator » cekimser » genellikle orduda veya yatılıo » işci sigortası » kosele suratlı » urkmek » kufelik olmak » kılıc sallamak » illuzyonist » akşam guneşi » bukunlu » acısınıcekmek » adındaki asker ocağının kurulm » orfî idare » kazanc » veya dokunmuşpamuktan yapılan » boşluk » kahpe dolu » dar goruşlu »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.