tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzere » uvendire » cefa cekmek veya gormek » alkololcer » durumundaki bileşkenin uygulam » gozune kestirmek » geciş » para peşin kırmızımeşin » su gecirmez kumaştan yapılmışt » veren silâhıbu hedefe doğrult » yureğini serinletmek » dunurluk » cakar » gok » guderilemek » cop arabası » lopur lopur » rencper » statu » dincleşmek » kepce » bir konuda duygularıbaşkasıile » helenizm » bahce makası » şoyle » cayırlamak » kuskunluk » na » kozleşme » başkıc vurmak » tukurme » hint domuzu » celmik » mertce » celenc » kuruluşlar butunu » yukseltgeme » hint gureşi » dağardında olsun da yer altın » kucuk minder » catıkatı » tekercalarcı » cimento » fikir veya birinin fikrini alm » yuksuk » orneklendirmek » karalar bağlamak veya giymek » odenek » yangına korukle gitmek » guney karamanı »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.