tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çıkışın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tukeniş » sal » asker cıkarmak » na » cenilemek » donuşturulmek » yangına korukle gitmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » suveyda » canak yalayıcılık etmek » hunerli » iş arî » ciftehane » tumel onerme » tespihci » sacmak » sigara icmek » cağırma » ziraatcılık » acılmak » kaktusgiller » borclu olmez benzi sararır » kamışkalemleri acmak icin kull » kıdemli ustcavuş » haraccı » arıtma unitesi » museccel » genel gorunum » tekessur etmek » sel » acık taşıt » duzen » tekellum » sulfurleme » cobandağarcığı » curukcul » bir cuval inciri berbat etmek » muaf tutmak veya tutulmak » sutluk » yukunmek » balgumeci » saat başıgaliba » allah ne verdiyse » gozetim » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » kaldırım muhendisi » yarıgolge » sağlık olsun » nufus kesafeti » yururlukte bulunmak »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.