tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çıkışın zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alnından opmek » sırma sac » el surmemek » kotek » yuk treni » gorguculuk » tefeul » ettiğini bulmak veya cekmek » akıl kethudası » copurlaştırmak » ozel sayı » cekmek » sırat koprusu » yonelik birbiri ile uyumlu am » duven » belli belirli kesinleşmiş ş » bahcıvan » kok salmak » surumlu » kofteci » goturmek » lvendula staechas » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » mantık oncesi » gucenmek » vazgecmek » akıl oğretmek » oyle veya boyle » bolşevik » yeri goğu tırmalamak » fr » dolmuşucak » uretim bicimi » asyalı » munakasa » ucleşme » elde avucta ne varsa » bahce makası » ya herru ya merru » bahce » başka bir gune zamana erteley » şirazeden cıkmak » pencgâh » kamburunu cıkarmak » yuvaya donuş » ucsuz bucaksız » kurduğu medeniyetleri kendi i » bobrek yağı » dumenci » borc almak »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.