tdk sözlük TDK Sözlük

 

çıkışın zıt anlamlısı

çıkışın zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çıkışın zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çıkışın zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çıkışın zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzmek » sınır cekmek veya cizmek » ceşnici » hâk ile yeksan etmek veya olma » golgelendirmek » yureği kabarmak » nakliyatcılık » kacmak » bulbul » cerci » sacmalık » cift halka » işcilik » surum surum surunmek » gobek otu » kıvanc » olu deniz » hurmetsizlik » diktator » kurek cezası » naldoken » acem lâlesi » koruklemek » notrlemek » diz cokmek » ozleşme » intelektualizm » cift halka » şovalye » barışcılık » senyor » mubahase » ortalığı almak » borclanma » ortaya dokmek » tavukcu » İzmir kofte » kumeleşme » jimnastikci » ustune yaptırmak » ar er » tedavulde olmak » cerviş » suclandırma » başmurettip » dalgıc » duşman duşmana gazel veya yasi » dolambac » ogelerin oluşturduğu butun pa » kalıba dokmek »

çıkışın_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve çıkışın_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çıkışın_zıt_anlamlısı nedir ve çıkışın_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.