tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turemişzarf » cıkmak » gonul indirmek » da de » kuf bağlamak veya tutmak » soyleşmek » koşe demiri » duşukluk » soz veya lâf duşmemek » ayağınısurumek » lule lule » caşıtlama » gecirmek » bağbıcağı » cıkma durumu » sutoğul » cakal armudu » koşe kapmaca » guneştakvimi » cocukluk etmek » cenesi kuvvetli » corba icmeye cağırmak » onune bakmak » oğutucu » balıkgozu » gunah » mustear » ictensiz » cocuk yuvası » cifte gitmek » pencuyek » kıvanclı » sutune kalmak » kunde » sorma sormayın veya sorma gi » buk » olduğu soz » golgesinden korkmak » tepetakla etmek veya devirmek » cekme demir » cizinti » vadesi gelmek veya yetmek » catık yuz » karaağac » hafıza » ince karton parcası kartvizit » uc nokta » yılan cıyan » karekok » ulke »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.