tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icsiz » papaza kızıp oruc veya perhiz » acılmak » ac gezmektense tok olmek yeğdi » gorevsiz » mortoyu cekmek » cul tutmaz » gunlu » kulağına koymak veya sokmak » gozetmek » hanya » mış miş muş muş » kibar duşkunu » doşemek » catıyıalmak » durdurmak » durt » bakla ciceği » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » setlic » sıcrama » gunahıveya vebali boynuna » brahman » ince karton parcası kartvizit » cehre » hesaba katılmak veya katılmama » cayır peyniri » cizik » başyonetmenlik » duzlem geometri » oğrenci bileti » gostermek » sozunu kesmek » barışcı » seciliş » surme » buğday guvesi » genişce konuşmak » cıkmak » oz odun » torel » acmak » cift cubuk » koyuvermek » cat » cıtlatma » aklının koşesinden gecmemek » yureği dar » er » germanist »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.