tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kendi duşen ağlamaz » turkuculuk » mecusîlik » gozden kacmak veya gozunden ka » İzinli olma durumu » goz boncuğu » kontrolcu » hırtlambasıcıkmak » vay anam vay anasını veya va » turk aksağı » hucumbot » başdumenci » gonul yakmak » hava koprusu » balcak » akşam guneşi » yuklenmek » ters acı » gununu beklemek » kopek uzumu » tenturdiyot » mustenit » noroloji » katolik » surrealist » kok boyasıgiller » tac giymek » vucut » cekimsiz » suflîleşme » reflektor » başınıdondurmek » yuceltilme » kepcelemek » ağac kurdu » gocuk » su boreği » kırılıp bukulmek » kalsa veya kalırsa » okuzburnu » im » yuz yuze gelmek » sandvic » kukurtlenme » cekic kemiği » supurtme » ayağınısurumek » acmak » dil surcmek » aklına duşmek »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.