tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
demirkazık » gobek » acze duşmek » dunyayıgozu gormemek » kucuk karyola » muvesvis » cimentosuz » ali » po » butunu hars ekin » kotu yola duşmek » dar goruşlu » ayrıseci yapmak » elinden geleni ardına arkasına » cağrıcılık » diyalektikci » ustune varmak » sinema sanatcısı » frenk uzumu » donum » gozu yememek » spekulâtif » anaclaşma » enstrumantal » gorevcilik » hareket » kustere » cocuk bahcesi » gurbete cıkmak » cekiş » sescil » temerrut etmek » mulhak » suruklemek » huzunlenme » yorgan gitti kavga bitti » gecmek » kokune kibrit suyu dokmek veya » yedek parcacılık » ince karton parcası kartvizit » bicim » lodosa cevirmek veya donmek » kulağına kar suyu kacmak » urunlu » matrak gecmek » duruma gelmek » nazım turu » canlılara yaşama ortamısağlaya » urkeklik » catallaşmak »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.