tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
adliye encumeni » kultur akımı » koksel » haşatıcıkmak » muşterek » kac zamandır » sansurlu » australis » şansolyelik » tufekhane » anlam cıkarmak » vukua gelmek veya vuku bulmak » fakulteli » cocuk olmak » guclu duygu durumu » tutamaclı » uzum suyu » cin carpmak » sultan boreği » paylaşmış benzer odevlerle yu » somurmek » kafasına gecirmek » ciğeri parcalanmak » başıicin » okseye basmak » fırcalı » omur curutmek » deli cıkmak » genişzaman gorunumu » kopruculuk » ıtır ciceği » calık » fırsatcılık » mutenasip » secici kurul » gumec » teslim tesellum » v v » yurumek » uzaktan bakmak veya seyirci ka » ardına veya arkasına duşmek » soz sahibi » kotuluk » acıklık » ustunde kalmak » mumkun olmak » muzevir » kutle » teveccuh » aralarından kara kedi gecmek v »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.