tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
seyrekce » yuklenilmek » hukum surmek » ufkun kuzeye ve batıya eşit uz » catal ağız » parcalıbohca gibi » her biri mesame » bîcarelik » gul rengi » sukûtîlik » boşta olarak yapılan ortu » lupletmek » muhendislik » i » duk » meşhut curumler mahkemesi » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » l » sutsuz » yapısının işleyişinin ve geli » goturu pazarlık » yoneltme » muftehir » yuze cıkmak » kulek » gormek » ferdiyetci » si » İcine karışan demir hidroksit » cek valf » durt » comlek kebabı » hic değilse veya hic olmazsa » orumcek » kulâhınıters giydirmek » tıkac » munferit » gosterge bilimi » kapcık meyve » olumlu dunya » cilesi dolmak » cıkır cıkır » civili » multeci » fotoğrafcılık » donmek » yucelim » hayvan derisi » aluftelik » uc parmaklı »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.