tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goze yasak olmaz » ciğer kebapcısı » koklu » yuksek oranda karbon bulunan k » yassısolungaclılar » cıtlatılma » tuy duzmek » ardıc otu » infiratcı » coğaltma » bicim almak » cingene kavgası » başmufettiş » pilot bolge » yureğine oturmak » burukca » lisan » acmak » usulsuz » mesih » cocukluğu tutmak » saik » mevsimi » guven ışığı » yankıuyandırmak veya yapmak » desinatorluk » ticanîlik » kulupculuk » supurtme » ispermecet » koşe » cıkarma işareti » ucayak » buyuk turk İmparatorluğunun uy » acık kapısiyaseti » şehit duşmek veya olmak » ağzının payınıveya olcusunu ve » kıc » pufkurme » surdurmek » acmalık » ana duşunce » İspanyol muziği » kara gun dostu » buyukluk hastalığı » cevirmek » ozbek pilâvı » haraclı » ayağınısurumek » gosterir »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.