tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
soz » aslıastarıveya aslıaslı olmama » cebi delik kimse » perdah vurmak veya etmek » bitum » papaza kızıp oruc veya perhiz » oncelikle » citmek » boluntuler » guclu » zamanıgecirmek » ackı » hafakanlar boğmak veya basmak » cıyan gibi » alevî » percinlemek » acığa vurmak » serce parmak » cenkcilik » kardeşkardeşi atmış yar başın » kopek uzumu » pence » kopek soyu » ay orumceği » kirli camaşırlarınıortaya dokm » duello » muşahit » cınlatmak » gereği duşunulmek » gurbetcilik » kulucka donemi » izini duşurmek » gocebeleşmek » goc etmek veya eylemek » ayakcın » ağzınıaramak veya yoklamak » sınıkcı » yakayıele vermek veya vermemek » oğretme » ağaclı » kor » musevvit » cakma kapı » harcamak » capraşmak » kızılcık receli » işkilli buzuk dingilder » zahmet cekmek » gozlerinden okumak » kacıkca »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.