tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
partoner » onayak olmak » homoseksuel » cektiriş » ust guverte » opuş » goyuk » gonlunce » urperti vermek » kılcık » doğum kontrolu » ozelleştirilmiş genellikle di » uscu » gencten » tıkacsız » snack bar » kulağına carpmak » kadehcik » alt cene oynamak » hintce » nesne » tırnakcı » dokme » cadırlı » teneffus » abes kacmak » copurlaştırmak » ic acıcı » muhendislik » muteselsil » gabonlu » sahneye cıkmak » fume » mantar ozu » uzengilenmek » muhtac olmak » cenesi oynamak » pay cıkarmak » malûlluk » makine veya bir kuruluşu plân » cekememe » dumen suyu » yararlanarak yasalar cıkarmaya » uc beyi » puskurtu » oturmek » cerci » celişkili » gureşilme » İzmir koftesi »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.