tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gokyuzu mavisi » sonradan gorme » percem » teessus etmek » paraşut ile atlama » gozuyle bakmak » halel getirmek veya getirmemek » kabul toreni » munasebet » hırcınlık » turac » tukurmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » yuz gostermek » no » har gur » lok » buyuğu meleagris gallopavo » cığır » yukluluk » panislâmizm » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » gobelek » ukraynalı » sunnet olmak » sovuşturme » gudumlu sanat » subye » uzengisiz » oğle » yurutme gucu » tavşan yetiştiriciliği » boyu boyuna huyu huyuna » iceri » cat » kolcak » cay » buyu bozmak » nezaket gostermek » ici icine gecmek » yumurtayıcalkamak » kotuluk » calınmak » ozlu » corbacı » koy ihtiyar heyeti » doğru cıkmak » evc » ornek » plâtoncu »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.