tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
atom reaktoru » usteğmen » sağic » yukumlenmek » gonul eğlendirmek » goturtmek » vitellus » yeri var » supuruş » patates corbası » gozune kestirmek » gensoru onergesi » mec » bonkor » butunler acı » onculuk » guduk kalmak » bağırsak asalağı tenya » az gormek » buyuk amiral » mec » saat on bir bucuğu calmak » ucmak » ilk once » vur patlasın cal oynasın » ickicilik » başkırılır fes icinde kol kır » duşup kalkmak » cok kısa dalga » karşıgoruş » kap » cıngır cıngır » figuranlık » surgulenmek » sureti haktan gorunmek » citileme » kostek vurmak » bulbul » rolântide durmak veya calışmak » acık teşekkur » buddhizm » takipci » sudan tavuğu » ulger » yandan carklı » sağlayan parca » cekmek » soğdca » garanti vermek » kilitsiz kureksiz »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.