tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
pek soylemek » geckinlik » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » hamam boceği » orneklendirme » cıngırdak » tumorleşmek » entrika cevirmek » yurekten cağırmak » cıkınlamak » korukleyici » dili kurusun » paytakca » akşam guneşi » tumden gelim » danalar gibi bağırmak veya boğ » caycılık » acığınıkapatmak » carşaflamak » iceri » kan dokmek » koy ihtiyar meclisi » cokuş » dovmek » mustakim » ciftlemek » entelektuel » cıkış » lâmadan oluşmuş arasına yerle » genişzaman gorunumu » cavuş » goğsunu gere gere » davranmak saygıgostermek soz » ruzgârlama » işe bak » cumbuş » inmek » pergelleri acmak » kacırılma » sel » veya dokunmuşpamuktan yapılan » dokme demir » kurduğu medeniyetleri kendi i » koklenme » canıburnuna veya burnundan gel » carpılış » parca almak » cartır » kor kaya » cıldırmak »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.