tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
formul » kıvanc » istimzac » pis soz » muteaddit » cop » ozen gostermek » cekelez » fıcılama » uşmek » tutac » katoliklik » ucmak » gok eşleği » ozetlenme » kuşculuk » yapışık ceneliler » duşlemek » uzeri » doşeniş » burgac » beşuc » tuylenmek » ucer beşer » inada binmek veya bindirmek » cennete cevirmek » keciboynuzu » gorunuş » yasama donemi » uzluk » ortmek » gucsuz » durdurmak » munşeat » yasa gomulmek » ağız tutunu » he » cınarlık » mız miz muz muz » tel civi » gormek » taşınabilir arac » girişimolcer » suyundan yararlanılan cukur » unsuzunu gosterir » damlaya damlaya gol olur » parfumeri » urpermek » kuru oksuruk » muphemlik »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.