tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cukundur » harman etmek veya yapmak » kucuk kopru » makam şoforu » hızır gibi yetişmek » us » izaleişuyu » cift kapı » yuvarlakca olan tac yaprağı » buyutulme » kendini bilen veya bilir » yer yarılıp icine girmek veya » sonumleme » lâckalaşmak » koftecilik » cene » kırık dokuk » dokmecilik » jubile » cozumcu » azrail » glâdyator » gulerken ısırır » bicimini alır hidrojenle oksi » oksitlenmeyen bir element kıs » calkanmak » cavlan » mustakim » kulâhıma anlat » salcalamak » dunyayıtutmak » camaşır sabunu » ay gun takvimi » duzenli ordu » kabak ciceği gibi acılmak » uygurca » korduğum » kuvvetini gosterir » duşuk » carpıtılma » cemberli » hamle etmek veya yapmak » allah a bir can borcu var » gun balığı » mozaikci » temevvuc » gosterme » fransızlaştırma » duz » gozlukcu »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.