tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cırcır boceği » yuzunu gormemek » goz yummak » tefavut etmek » munasebette bulunmak » taşınabilir arac » kucuk hindistan cevizi » atladıgecti genc osman » sutten kesmek » kosteksiz » sacsız » teessur etmek » duzenleme işleri » koşek » cingeneleşmek » acısal uzaklık » oğutulme » oğur » lâckalık » ozdeş » dunden » tekerlekci » gu » futuvvet » oğrenci yurdu » cepel » arada cıkarmak » corba kaşığı » bolumlemek » canın isterse » kacırılmak » genc » hıncınıcıkarmak » suflîlik » kohneme » sunnetcilik » gununu veya gunlerini saymak » duşmanlık » divaneye donmek » icim » kul rengi et sineği » acık hava tiyatrosu » takaddum » ezbere işgormek » gozu toprağa bakmak » ciğnenmek » sepet havasıcalmak » dil surcmek » goz ucuyla suzmek » hayvan derisi »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.