tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okul oncesi » değiştirgec » ciftlemek » bebek olumu » kopekoğlu » dondurac » kavgaya girişmek veya tutuşmak » masraf gormek » coğu » sabahın korunde » tavuk koftesi » ağız tufeği » kuseğen » gocebelik » onduleli » canaksıhucreler » surfile yapmak » kolcer » kucuk caplı » okuyup uflemek » ozdek » genişce konuşmak » lopur lopur » sıcanımsılar » guvenirlik » cariyeniz veya cariyeleri » urpertmek » secmek » yumurtadan daha dun cıkmış » gunahlı » uslenmek » operken ısırır » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » cağ » urkek » calışkan » hukumran » harala gurele » dongel orucu » donencel » umit » camcak » deplâsmana gitmek veya cıkmak » ev acmak » şeytan cekici » calgılı » dayanc » bohcasınıtoplamak » muştak » kosemen »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.