tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kabak ciceği » sadistce » enstitu » hava kure » muddeiumumîlik » yuzunu kızartmak » sansurleme » tahtalıkoyu boylamak » oğretmek » ufuruk » ciftcilik etmek » zuğurtleme » gonendirtme » duzgun » kılığına ceki duzen vermek » sapınc » patates puresi » yuz goz olmak » guzlek » niyetcilik » azaltmaya yarayan arac egzoz » tahammul » yuz » ağzıacık » oldurmek » duzeme » ucretlerine gore duzenlenmişye » carliston » yukseklik korkusu » parcacık » yuklenmek » şerbetci » ad cumlesi » kopru altıcocuğu » hukmu gecmek veya hukum yurutm » cehre etmek » tutun » surur » dost başa duşman ayağa bakar » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » dortkenar » donbaba » emekci » sac boreği » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » dolap cevirmek veya dondurmek » surgu kolu » husun » lak lek » oda »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.