tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
centik acmak » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » turşusu cıkmak » bileşik onerme » verim duşurmek » kulâhcı » capacılık » calıgibi » jole » muhurletmek » enote » murekkepli » cakar » duşurtmek » sure aşımı » el surmemek » gokyuzu mavisi » sozunden cıkmamak » yenidunya » mitralyoz gibi konuşma icin » govde » bunye » hatır gonul bilmemek saymamak » kestane kabuğundan cıkmışda ka » sacınısupurge etmek » veya giysinin uzerine konulan » bakla dokmek veya atmak » akıldan cıkarmak » kuştuyu » bahce makası » oğlende » beklenmediği umulmadığıveya c » korfez » ozonolcer » catık yuz » uzuntu » lisansustu » cakılma » gonul borclusu » borkenek » zamanıgecmek » bulunan kopuren su » alman papatyası » comak » fıcı » lokosit » alt tur » boğazına duşkun » piyasaya duşmek » suc duyurusu »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.