tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozcuk » oge » kışve yaz arasındaki mevsim i » rezede ciceği » catak » puturlenme » yonetim yeri » ust tarafı » saat acısı » sapcık » hamdusena » kılıc gagalı » gumul » halkcılık » sutlendirmek » terlikci » aramayı korumayımeslek edinen » odunleme » gecgeclemek » lugatce » takdim edilmek veya olunmak » alacağına şahin vereceğine ka » kin gutmek » toplumsal cozulme » kamu sektoru » kıptî » solpuk » işguzarlık etmek » mumteni » tumsek » kambersiz duğun olmaz » corbacı » madan meden » mısır baklası » gunduz feneri » recellik » ceperli » lı li lu lu » cervişli » taşcıtarağı » soylemek » yapı sebilhane » kırılıp dokulmek » donuşme » moskof » yakasına cokmek » almanlaştırma » cekmek » acık » cimmek »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.