tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotu » beyninde şimşekler cakmak » duzenleşim » işi e dokmek » gozu yememek » hatırlatmak » umide kapılmak » buyultmek » tartan arac » ic yuz » mart kapıdan baktırır kazma k » dunyanın dort bucağı » cimleyiş » munasebet kurmak » kıcın kıcın gitmek » da de ta te » donenme » tukenmez » tum başlılar » surre » cip » uc beş » cocuk gibi sevinmek » cekirdekcilik » cekimleme » yuz kızdırmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » ozel mulkiyet » gocken » bolmek » olağanustuluk » curum » cemaatimuslimin » oksitler veren madde maden » nakibuleşraf » amac » ictima » uvey evlât » jubile » gonderme belgesi » daha neler » gur gur » saltcılık » gumruk koymak » mulâkat yapmak » sonum ayrımı » yapılan yardım calışması » yuksek » cenekli » dağcayı »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.