tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rusluk » tırmanıcıbir bitki piper nigru » marketci » iyiye iyi kotuye kotu demek » muma dondurmek veya cevirmek » sublimleştirme » cağma » gulme komşuna gelir başına » cırpıcı » goruşacısı » camlık » goz almak » guvenilir » germanist » ceker » kanatcık » akıl yurutmek » cıkma » murettebat » tup bebek » metal kap » borclandırma » duğun ciceğigiller » hayran olmak veya kalmak » kurduğu medeniyetleri kendi i » gozu donmek » puskul » canıcekilmek » caplamak » dikec » imanıyok kısa soyleyişle » recelci » cantasız » carıklıerkânıharp » şimşek cakmak » civit rengi » film cevirmek » aptal yerine koymak veya koyul » boncukcu » gonullu » butceleme » duzme » amerikanca » yırtmacsız » uclu bahis » gecim derdi » şaka goturmemek » mec » ucuklamak » kubik »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.