tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kotuleşmek » gosterilmesinin izne bağlıolma » genclik » ul » torba cay » cop gibi » rejisorluk » bekci kalmak » pencuse » kıvrakca » tepeden tırnağa suzmek » utulmek » tovbekâr » kuru gurultuye pabuc bırakmama » orman koyu » duzgulu » pata cakmak » yelengec » tavuk kumesi » kepce kuyruk » celişkisiz » demediğini bırakmamak veya kom » cağıldayış » o » acık fikirli » onarım gormek » durtuklemek » koşe yastığı » cuvallama » tayfolcer » kohneleşme » duşuncel » subek » ziraatcılık » cini doşemek » kavga cıkarmak » gok taşı » frenk uzumu » gorulme » tuy sıklet » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » ucuklaşmak » tarcınî » yukselmek » cıkartılmak » kapanmak ortulmek » imtizac » yuzuculuk » peygamber ciceği » caprazlaşmak »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.