tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cat pat » anasından emdiği sut burnundan » inmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ağza tat boğaza feryat » bıcak gibi kesmek » grizuolcer » coreklenmek » taştaşustunde bırakmamak » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » istencli » oncu oyun » kolcak » ozgun » kara yuz » yapay bobrek » it gibi calışmak » yaşıyerde veya toprakta sayıla » uretken » catışmak » cetrefilleşmek » iş ar » duşman olmak » cığ » bukmek » acık tutmak » turkce » cekememe » dumbelekci » cu » duşuncesini acmak » meniskus » saban surmek » girip cıkmak » cıngırdak » guneşli » kopukleniş » catal » rejisorluk » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » duğumlu » yukunu tutmak » acmak » olum korkusu » guvey i » citi yapmak » fesatcılık » supuruş » guz donemi » temel onerme »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.