tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
e kuvvet » herru » cok gecmeden » acmak » haric olmak » oğur » sel gider kum kalır » kasınc » boynuz cekmek » saltanat surmek » saturn » hristiyanlık » elinden işcıkmamak » kur acı » golgeli resim » odunlu » gorsel işitsel eğitim » badem kurk » tarafından arabacıicin armağan » fetvayişerife cıkarmak » yalancıcıkmak » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » kulleniş » nusha » pic » girişimolcer » kaldırım supurgesi » duşman başına » kopru kurmak » cumhuriyetci » suheyl » gormezden gelmek » defteri durulmek » serce » sarsakca » dunyaya getirmek » gonlunu etmek veya yapmak » ceviri » aynıtelden calmak » cap » kelepce » cezaya carptırmak » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » carkına etmek veya okumak » gunun birinde » bolunme » cekingenlik » ceteci » kacırmak » ispermecet balinası »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.