tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zn » dediği cıkmak » genc » altayist » ın » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » ornek almak » avşar » duşundaş » ihtiyac » yuzdurmek » ongorulu » catal » mutebessim » kamcılama » dadaizm » devenin başıpapucu veya nalı » soz ehli » cok yanlıveya yonlu » kelle goturmek » başmurettip » gundelikci kadın » gencleştirme » alak elek » lokma gozlu » azrail in elinden kurtulmak » muderris » taclanma » gobek bağı » uzulmek » taraca » yazboz tahtasına cevirmek » benlikci » cizici » ceşni » guceniş » mavimtırak esmer renkte bir el » cınsabah » imza toreni » ardına veya arkasına duşmek » argac » duzenleşim » copsuz » dık dik duk duk tık » calgıc » fransız » ozgurce » futuroloji » la le » bitki alkanna tinctoria »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.