tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çılgın zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burgac » diyalektikci » fır donmek » zuppeleşmek » ıska gecmek » gorumluk » gonlune dokunmak » cobanın gonlu olursa tekeden y » oz » cetinleştirme » gorevli kuruluş » guvenliği sağlamak icin yapıla » cıkma » protestanlık » hristiyanlaştırmak » sunnetcilik » bak » gecinmeye gonlu olmamak » carkına etmek veya okumak » mulâyim » film muziği » etmek » suyu gorunce teyemmum bozulur » zerduştculuk » muzelik » borek » tes it » on lisans » beşyuzluk » acısıicine veya yureğine cokme » ma me » filozofca » yuzulme » duşuk » ulah » lokma ciğnenmeden yutulmaz » zaviye » kaldırım ciğnemek » cardak » capaculcu » harc » mobilya yapan veya satan kimse » tam adamınıbulmak veya tam ada » yuklenme » cekememek » gume » hukme varmak » dile veya dillere destan » kucuk harf » bıcak kemiğe dayanmak »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.