tdk sözlük TDK Sözlük

 

çılgın zıt anlamı

çılgın zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çılgın zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çılgın zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çılgın zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
evirmek cevirmek » ekşi yuz » acem pilâvı » tavukcu » arka muziği » cıkışhakemi » olcmede kullanılan alet » nefesi kesilmek daralmak veya » şoyle » damdan duşer gibi duşercesine » kılıc oynatmak » canta » dondurmek » gozunu acmak » descartes cılık » cıkmak » topukdoven » ducar » duz » tecessum etmek » soz dinlemek veya soz tutmak » cifteli » aracılığıyla duymak değmek e » un » duğun evi gibi » nufus patlaması » yonelim » art avurt unsuzu » olcuşmek » dalkılıc » gocuk » olu saat » turumculuk » topculuk » sumeroloji » şohreti dunyayıtutmak » sıkıysa » bicimlendirme » ben hancı sen yolcu oldukca » vurma calgılar » iple cekmek » artistce » cıkarım » gecmek » tazallum » aşağıduşmek » usturmaca » zodyak » gucuk ay » sutre »

çılgın_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çılgın_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çılgın_zıt_anlamı nedir ve çılgın_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.