tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puruzalır » mustakil » lâtin » coban merhemi » capasız » citileme » kulaclamak » cakmak taşı » şofor okulu » ezile buzule » ters acı » alev bacayıveya sacağı sarmak » cınlama » kosinus » şişkofte » allah buyuktur » yahudi pazarlığı » yuzu asılmak » dovunmek » ateşciceği » sulâle » boşaltac » culha » bulamac » ortmek » geri geri cekilmek » icgudusel » gumuşcun » iki cıplak bir hamama yakışır » odun ozu » dışarıya saldıklarısıvımadde » torba cay » ucuncul » bocek cıkarmak » cokcu » cekecek » halka donuk » cıplak » can boğazdan gelir veya gecer » sureksiz » perde cekmek » yuz yuze bakmak » bahcesiz » frenkce » astsubay kıdemli cavuş » dernekci » emanetcilik » su yurumek » bulten » parıltı »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.