tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kopcasız » nufuzsuz » coğur » sosyal guvenlik » muşkulâtlı » fransızlık » koylu kentli » ağzının tadınıkacırmak » ucmak » yeme de yanında yat » cıngıraklı » on alım » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » ağız acmak » oluşturduğu tuzel varlık » falso cıkmak » koşullu yan cumle » başcavuşluk » sıralıcumle » citi yapmak » lâkırdıyıezip buzmek » cekiş » calım » fonetikci » acıklar livası » sıcankuyruğu » duşuk » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » dovuş » yere goğe koymamak veya koyama » cıngırdatma » guc kazanmak icin calışmaya ar » kotucul » cıbanbaşı » goruntu » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » korcesine » afrika domuzu » ucuculuk » durdurmak » huruc » munasip gormek » zuppeleştirme » guzel » vakitce » sıralac » spinosa » alım calım » uc kat » komurluk »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.