tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzum suyu » teferrut » gecirmek » bacasıtutmek » konuşma gucluğu » suruklemek » gipur » une kavuşmak » korku dağlarıbekler veya aşırı » acık duşme » hodukce » koturumleşme » onluk » gomlek » kucuk harf » gozu alışmak » bac » acılmak » kume calışması » ickiyi bırakmak » koşe » mustaceliyet » hoparlorsuz » gosteri » cay bardağı » iplikcilik » carşafsız » sabahcı » maskesi duşmek » hicci » lâtin halkları » butun » gorevindeki kule » panel kopru » canının icine sokacağıgelmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » birinin iyi niyetini kotuye ku » yol gostermek » okuz » mukrim » ciroz » duşunur » tokezlemek » catal kargı » sutleğen » kalvencilik » uste vurmak » gun almak » kostekli » ictima etmek »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.