tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumuşcu » yenidunya » turanî » azıcoğa saymak veya tutmak » vazgecmek » goz » zukâm » yuz kızartmak » bolmek » ust uste » benekli kopek balığı » ında inde değil » tok gozlu » tutsulenme » kelepceli » actırmak » bonce » cemberlemek » canıcekmek » yuksek basınc » skec » puklu » calacak » mumteni » cıyan gibi » odeniş » yanlışkapıcalmak » balkar » cozdurmek » kekec » gozu veya gozleri ustunde kalm » bayraklarıacmak » kanada geyiği » kavanco » sıcramak » tufekhane » bulunan bolum kafa ser » tl » kucultme » hayatınıbirine borclu olmak » cat pat » boğumlanma bolgesi » yurutme » onun icin » ağzınıveya cenesini tutmak » akşam guneşi » direnc » sukûnet veya sukûnet bulmak » seckincilik » kackın »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.