tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
keskin sirke kupune veya kabın » orumceklenmek » yonetmen yardımcısı » guzel yazısanatı » mudellel » grev gozcusu » kulunc girmek » al » ic salgı » ozelik » soz olmak » curuk carık » cevikce » kudumzen » cırılcıplak » culu duzmek veya duzeltmek » deliye donmek » induklec » acık teşekkur » ikide bir veya ikide birde » sozunu geri almak » fin hamamı » cığırma » bolumlemek » yuzeyinin her noktasına basınc » iceri » duşman » rucu » cobanpuskulugiller » gulle gibi » gerceğin doğaya uygun bicimde » ozleşme » guneş » duşuncesiz » yaygara koparmak veya yaygaray » surekli unsuz » salepci » ku » onune cıkmak » gureşcilik » alcıya almak veya koymak » başoğretmenlik » govdelenme » guc » bukunlu » ahlâkcı » allah selâmet versin » uc » lâponca » roportaj »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.