tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozumcu » capacullaştırma » baklava borek » angstrom » hararet kesmek veya sondurmek » urkutmek » yureği delik » civitleme » tek kurekle mehtaba cıkmak » ispermecet balinası » suc duyurusunda bulunmak » gecinmek » ak ek » lunet » buzuk » cemrenme » herkesin gectiği kopruden sen » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » geniz unlusu » dallanıp budaklanmak veya bir » garnitur » arasıgecmeden » yarayan duzen » icinden cıkamamak » bohca » cocuk dili » umit bırakmak » bruxelles lâhanası » gecirici » kul yemek veya yutmak » cocuğumsu » puskurtmek » duşundurtmek » baskul » durtuşme » vekil vukelâ » uzerinde » gun yağmuru » karikaturleştirmek » habeş » muthiş » cakır ayaz » oldurmek » parca » bukmek » uslûpsuz » carkcılık » duzenleme ve filme aktarma işi » zurra » suzme »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.