tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıkıntı » santim kacırmamak » kancılarlık » sanayi ulkesi » ilişkilerin butunu iktisat » evic » tutamac » can cumleden aziz » capaksız » duğum » acık kapıbırakmak » unsuzunu gosterir » caresiz » ic işleri » buz » cimentoculuk » birbiri icin yaratılmışolmak » pilot bolge » acmak » taayyun » pis pis duşunmek » saymakla bitmemek veya tukenme » denli densiz soz soylemek » deş teş » ay cekirdeği » pişekâr » goğermek » hurufî » daki deki taki teki » sove » direncsiz » goz goze gelmek » yuk » populer » buyuk dalga » carnacar » gonul yakmak » lâf lâfıacar » meflûc » dokum » boğurmek » bırakılması » sandvic » kundeye getirmek » yahudi almancası » bicimcilik » canının derdine duşmek » ruzgârlama » kıssadan hisse almak veya cıka » kutleştirmek »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.