tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sutsuz » yontemsizlik » ciceklik » kapıcuhadarı » mubaşeret » ac kurt gibi yemek uşuşmek ve » odyometre » blof » ortmece » kacak » hafta ici » sacınısupurge etmek » zemberekci » doğaclama tiyatro » sokuk dikmek » aşcı » duz » buğru » kulağına kupe olmak veya etmek » bicimini alır hidrojenle oksi » aklınıcelmek » cor » gunucu » eyer kapatmak veya kapamak » paylaşmış benzer odevlerle yu » kantcılık » gormek » cul » ah cekmek » guneşgozluğu » ecel geldi cihana başağrısıba » dolap cevirmek veya dondurmek » iz duşumu » lutfetmek » ici dayanmamak » secik » acık » cuvallanma » duello » yukseğe cıkmak » sodyum klorur » kucuk bitkilere verilen ortak » gonul borcu » ic bakla » cullanış » mahşere donmek » ozut » kullanılan arac buat » cile » şeyhulislâm »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.