tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
temiz kanıda vucuda dağıtan or » ayıgulu » kalifiye işci » coz » asansorcu » oksuz » mart kapıdan baktırır kazma k » kakınc » bir hâl almak » corak » kenarlık » luzum » tutun » ulke acmak » pata cakmak » organların her biri » turap » gozluk takmak » yayla gulu » boşgozlerle bakmak » gayrimumkun » cozumsuz » ok yaydan veya yayından cıkmak » ozgurleşme » cıkmak » zamane cocuğu » tepeli dalgıc » cecik » carkcıbaşı » cıkarayazmak » cıkma » guvence akcesi » yedi iklim dort bucak » cift » kolemen » boburlenmek » bayraklarıacmak » ici gecmek » suzulme » curutme » kimin arabasına binerse onun t » kupeli » nusayrî » ne denir veya ne dersin » dokulmek » ihtilât etmek veya yapmak » caker » tadata cıkmak » ciğdem » felc olmak »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.