tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gutme » mechul » ronesans » kuremsi » kacaklık » ustune veya altına eklenen ayı » ufak capta » kıvanclanma » eteğindeki taşıdokmek » kan kusup kızılcık şerbeti ict » ucuncu » mutekabil » durulme » cin calığı » dokmek » bicimleme » gonlunu hoşetmek » omur » ekmek carpsın » potikare » ucretlendirme » gecmek » mustahzar » kerpicleşmek » sozunu tutmak » gomme banyo » cevri » su boceği » nankor » okse otu » şuphe » ay » dilini veya dillerini yutmak » cancı » kulakcık » markscı » ulfet » duruma gelmek » asker kacağı » ileri geri konuşmak lâflar etm » cerceveletmek » muzik odası » pelikul » ozgurlukcu » soyleniş » ictikleri su ayrıgitmemek » kopekoğlu kopek » gozunden kacmak » kurevî » cizelge »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.