tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzuktaş » alcalma » gozcu » yırtmacsız » tur ağac cember » goreli » bir ilcenin en buyuk yonetim g » kucuk capta » alcılatmak » turkuculuk » yurutulmesini ve bunlara dayan » eylul » gungormuş » allah yuru ya kulum demiş » dol yolu » gozunu toprak doyursun » yuz kızartıcı » sutlenmek » tacsızlar » hıckırtma » loşca » gecti bor un pazarı sur eşeği » tumen » yureği ferahlamak veya hafifle » yonetim gideri » guneydoğu » arac » goynuk » uc budak » bağlac » sutten kesmek » venus » tatarca » karfice » pabucculuk » tatarımsı » dondurme » yuklu » gercekustuculuk » gecirmek » vakitce » dongel » celme » icine su almak » tenezzul » gonul almak veya gonlunu almak » curukcul » ureme » luzumundan fazla » kapıkapıdolaşmak veya gezmek »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.