tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
halk yardakcılığı » ad cumlesi » dunyalar biri in oldu » İslâm dininden olan kimse » icermek » sondurmek » sonradan gormelik » bak » banka cuzdanı » surtunuş » bir tatlı » civiletme » etuv » kaca patlamak » ayva tuyu » akrobat » fincancıkatırlarınıurkutmek » canaksıhucreler » suclandırılma » oteki » ayarlanması » soz dalaşı » sure daha surdurmek » sonum » malzemeden yapılmışyarıotomati » nakşibendîlik » kızıgonlune bırakırsan ya davu » gerceklik » siyanurik » carnacar » demirkazık » gumleyip gitmek » karşıtı » arayıacmak » umera » dışıkalaylı ici alaylı » yufka boreği » sudan cıkmışbalığa donmek » mutekebbir » koksuz » koşe yazısı » metal veya plâstik arac » kuruluşlar butunu » yol cizmek » soyleşmek » mutelezziz » ucmak » facalı » amaclı » kotuluk etmek veya yapmak »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.