tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
murt » kufe » hoykurme » şobiyet » kolacan etmek » hareketlerde bulunmak » arap olayım » cıkış » odemek » ut acıcı » turev » gundem dışı » doğac » telgrafcı » gin » gulistan » sual acmak » tartan arac » puskurtulmek » yorunge » bolunme » dişini sokmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » olculendirmek » kır ciceği » elcek » birleştirerek bir varlığıyenid » gaz olcumu » boğa » cekirge kuşu » trampetci » ozenme » dokme » işkence etmek veya yapmak » ciğrenkci » edilmesi » tez vakitte veya zamanda » başından gecen olağan dışıola » cerkezce » girit kekiği » keyif catmak » ustun » regaip gecesi » cıfıtlık » coğumsama » popcu » duzguncu » antik cağ » parcalarıgibi şeylerin tumu » tırtıllıbıcak »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.