tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gun » yısa beraber » leton dili » uzuntu » duz » şantor » koylu » merakına dokunmak veya merakın » orgu » oldurmek » yeme de yanında yat » guneşdil teorisi » gum gum atmak » rahat doşeği » kullu su » karikaturize etmek » amerikan bezi » mantıkca » urbanizm » cangal » kocma » ardıc kuşu » ye kurkum ye » parca » tuf » cir » acıolcer » meyan koku » asurca » cozmek » uckâğıtcılık » arıkcı » emeği gecmek » cargâh » cocukluk » gocurme » lutfen » yuzme havuzu » sorguya cekmek » folk sanatcısı » ağzına surmemek » boynu armut sapına donmek » moğol » ic hat » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » kok bacaklılar » kulis calışması » icine cekilmek » rotuşetmek veya yapmak » onune cıkmak »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.