tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
baklava borek » geciş » sumsuk » ic ısıtıcı » hay allah » eylul » n » odemek » meydana cıkmak » yukselmek » mutevelli » tekelluf » cevrilmek » duşunceli » oleyazma » norvecce » munakale » gecinmek » capkımak » sulbunden gelmek » cekberi » calış » gozu su icmemek » suzulmek » kulaclama » veren madde » oz deyiş » paralel yuz » puskurtulmek » surerlik gorunumu » tuyme » kâbus basmak veya cokmek » guvercinler » plâtonizm » kılıfcı » ozbek » cunha » başlangıc noktası » civili » ortak tumlec » ağır cekmek » kulâh » cuce » muyesser olmak » her ne ise veya her neyse » hurmetli » tedahul » element kısaltmasıau » koyleşme » oteye beriye »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.