tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
urperti » kuğu gibi » kâğıda dokmek » ulak cıkarmak » cimentolatmak » balıkcıllar » hasanpaşa koftesi » yurutulmesini ve bunlara dayan » cubuk odası » ar damarıcatlamış » muhtac » allah hakkıicin » ali kıran başkesen » sene » purneşe » tukenmek » doşeyici » kulhanbeylik » fume » goruculuk » şofor okulu » muntesip » cetrefillik » goruşme » buzgusuz » kâğıtcı » omur adam » pece » catır catır catlamak » kurek cekmek » baskca » garanti vermek » ozezer » bolunebilme » sacısakalıakar gibi » soğan ciceği » buyuleyici » eziyet cekmek » bakır calığı » yurumek » can cabası » aklının koşesinden gecmemek » ici cız etmek » korkunclaşmak » omur gecirmek » arap olayım » uzay kapsulu » cabalayış » tefeul » oldum bittim oldum olasıveya o »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.