tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
berhudar ol » taayyuş » mangal komuru » tesalup » gockun » ceşnicibaşı » namus sozu » ust » olcunme » guneşacmak » akıl var yakın var veya akıl » uyuz boceği » intac etmek » duşuntulu » guneşlik » acmak » olumsek » ocu » coğuncek » otesinde berisinde » hucum » begdili » inmek » ahbap cıkmak » afiyet uzere olmak » alman papatyası » goz koymak » korleştirme » cetrefillik » bant cozmek » hukum giymek » musait » suregelen » ciğnemek » gozu kapalı » kan kusup kızılcık şerbeti ict » calkalanış » yuzde yuz » gecmek » yorgunu yokuşa surmek » catma » koklu » ortaya cıkmak » akıntıya kurek cekmek » baskısız buyumek » cimdik » oyle ya » centik » fayanscılık » doner kapı »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.