tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alcaklık » ağzıcirişcanağına donmek » acıklık » koşeleme » ozet » mubaşirlik » duru » calık » ve katımadde » minor » hareketini inceleyen bilim dal » yaya gecidi » talih oyunu » tagayyur » dunya durdukca » bıyık altından gulmek » uflemek » kazgıc » dualizm » guzellik malzemesi » yapma cicek » tenasup » sozsuz oyun » buyukluk taslamak » dediğinden dışarı cıkmak » kutletme » kriz gecirmek » boru değil veya boru mu bu » muderris » cift dikiş » uşuşmek » hatırıicin » tufek atmak » cekmek » rukû » icli » ufakca » cıkarmak » celmeleyiş » sutlu ot » kucuk dilini yutmak » kendi gobeğini kendi kesmek » acı » anasına avradına sovmek » acıklaştırmak » kulfet » cıpıcıpı » gecilme » izinden yurumek » yardımcıdocent »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.