tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mektep gormemiş » gozu kapalı » bilemedin veya bilemediniz » gorme acısı » dort koşe olmak » dolek » tok gozlu » sucukculuk » cul » nal cakmak » alumina » muzehhep » borclanma » colleştirmek » kac parca olayım » amac edinmek » surerlik gorunumu » cubbe » eşbasınclı » butunler » kos dinlemiş » erkeklik oldu mu » vurut » ocakcı » cakışmak » kultur gocu » goğus kafesi » duğu » cakmak » gulmek » duzgusel » şarapcı » gozden kacmak veya gozunden ka » elcilik etmek veya yapmak » gomec » el elden ustundur ta arşa kada » yuz » en kotusu » kokain cıkarılan en cok peru » moral cokuntu » ucretlendirme makinesi » mekanikci » her firavunun bir musa sıcıkar » ceğmellenmek » su dokmek » uflemek » yukseltme » calkantı » suc » toprak cekmek »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.