tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koruk » başka bir ulkeye veya yere sığ » hayata kusmek » işbirlikci » akcıllanmak » sucustu mahkemesi » saclarıiki turlu olmak » cobandağarcığı » capraz » uzerine yuklenmek » muft » yureklenme » hıncahınc » cığırından cıkmak » mukrim » yeise burunmek » kur a efradı » balina cubuğu » alt tarafıveya yanı » colpa » calkağı » ciceksimek » oynama » orgutleniş » le » dosta duşmana karşı » kazdığıcukura veya kuyuya kend » gerek gormek » elden gel » goynumek » cavuşluk » nasır bağlamak veya tutmak » mutehassıslık » topcu » renk vermek veya rengini belli » catı » ustun » iceri » yureğine işlemek veya yureğe i » denizden veya denizi gecip cay » ortak tumlec » mevsimi » ikiz unsuz » ucuk » opturmek » gonul yıkmak » butun devletler » balıkcın » kotu yola sapmak » tavukgotu »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.