tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gumuşu » coğmek » bakkal cakkal » bolşevik » alıc » cekim » bucurleşmek » yapılan cıkmaz yazıveya resim » banko gecmek » arnavutlaşmak » ferdiyetcilik » hungur hungur » hızla batmak » sukse yapmak » koşeli ayrac » rumen » tuy sıklet » karşılıksız cek » cemberletme » mutercim » bir elin sesi cıkmaz » hucreler arası » parfumcu » yurek karası » duşculuk » kokunu veya kokunden kazımak » gotlar » âdet gormek » barışcılık » kulte » korku dağlarıbekler veya aşırı » cekirge » tehevvur » civit otu » kopukleniş » bugun yarın » ıska gecilmek » tenevvu » tuberkulin testi » cağrışımlı » herru » u » guc » goz akı » dansor » fotoğrafcı » durdurmak » camur » tab an » kunhune varmak »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.