tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duşman » yureği ferahlamak veya hafifle » tetikcilik » gectikten sonra yavru olarak d » hoyuk » kantarın topunu kacırmak » murteci » gocermek » carcur olmak » ayıkla pirincin taşını » ickili » sundus » gudelemek » konseptualizm » gunun adamı » ustunde kalmak » sozum yabana veya sozum meclis » muteheyyic » veya giysinin uzerine konulan » yuzu kızarmak » at gozluğu » fetva vermek veya cıkarmak » golalası » saatcilik » uckuruna gevşek olmak » rektorluk » gun gormek » coğaltmak » kalın unlu » poc » cekel » kolacan etmek » gozu yılmak » guneydoğu » şofor » super benzin » eşekten duşmuşkarpuza donmek » kupeli » on avurt » acıklık » ozlenti » kutikul » yer olcumu » vus at » u » teller takmak veya tel takınma » huve » uğrum » cokelekli » allah esirgesin veya saklasın »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.