tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortadan soylemek » herhangi bir doğal nesne veya » beytulmal » muhlet » ağzından baklayıcıkarmak » oteki » acacak » torpulemek » turlu » omurlu » yapısı » colleştirmek » kostumlu » yol acmak » hırcın » fransızca » carliston marka kereste » sungercilik » muzelik » harp acmak » markor » cığduşmek » cift sayı » kotuleştirme » kacgoc » yırtmac » cift capraz denir » kumes » gozunden kacmamak » ne haber » uzunlamasına acılan oyuk » rum » edebiyatla uğraşan kimse » kul olmak » kırbaclamak » tadınıcıkarmak » duşmek » bicimsiz » alt ust olmak » tarla acmak » turdeş » mufit » sucukculuk » osmanlı » cağrı » duk » arkac » olcu » selektor » canak tutmak veya acmak »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.