tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ici icine sığmamak » nilufer » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » perde arkasında veya arkasında » vucuda vermek aşıyapmak » unlu » gerekcelendirme » kurutac » ağzına geleni soylemek » catkılı » yuzmek » iz » cerezcilik » surum surum surunmek » mutenazır » tanrı » yerden goğe kadar » zihnini celmek » yontemi ile hazırlanan tabla » lâtin yelkeni » ictenlikle » işguzarlık » tuy duzmek » izine duşmek » tuy sıklet » emeği cekilmiş » sondurulme » ucmak » cırağ » sukse yapmak » mulga » yureğini hoplatmak oynatmak ve » cekirdek » amak » catlak zurna » kulturfizik » durtuşmek » ustenmek » kalbini acmak » sodyum fluorit » adı » muşareket fiili » ceşnici » buyuk atardamar » pullukcu » gume gitmek » sulfurik » macar biberi » uretkenlik » olumsuz »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.