tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calgıaleti » buyuk boy » muşkulât » gozune girmek » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » tabiatustuculuk » dediğim dedikci » ucretlilik » cevabıdikmek veya dayamak yap » hıckırık tutmak » sut kuzusu » toplanmışbulunan bir sus bitki » gozunu acmak » oksiyur » burnunu cekmek » kemalizm » alcıtaşı » tunclaştırma » etut » sozleşmek » capak » koreltmek » onluk » duşmanlık » durdurmak » kurşungecirmez » ahbaplığa dokmek » tutsulemek » inmek » cekmek » celikleme » goresime » ozguluk » hukûmet erkânı » nufus kutuğu » kotucul » yuze cıkmak » yuze gulucu » ducar » dumen suyu » cağcıllaştırma » yakın doğu » tayf olcumu » tohmet » aslanım » helenist » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » yuzune bakılmaz » eski camlar bardak oldu » elektronik calgılar »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.