tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlu razıolmamak » gobelez » yon » kavlukarar » ustune » orumcek kuşugiller » etliye sutluye karışmamak » ozendirmek » temeyyuz » da de » taaffun » olcuşmek » uzerine » gectikten sonra yavru olarak d » cemaat ne kadar cok olsa veya » dallarınıkısaltmak » makascılık » mercimek kofte » muhabbet ciceği » bir cırpıda » haclı » uretilme » yan gozle veya yan gozle bakma » cullamak » kıskaclama » kabına dokmek » aklına şaşayım veya şaşarım » dunya başına dar olmak veya ge » civili » alt ust » seyreyle gumburtuyu » dem cekmek » ustune varmak » okun yanlarda gosterilmişağır » sutlu ot » kultur bitkileri » şiddet gostermek » unc » ananın orekesi » neme yonelim » duğuncubaşı » mudara etmek » meden » yerine gecmek » yorgun duşmek » akrobat » celik » yureklendirme » kıraclık » olu renk »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.