tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koşelik » odevlendirmek » ayağınısurumek » sucluluk » kendini naza cekmek » kacırmak » alacağıolsun » keceli » gozum gormesin » uretim aracları » beklenmediği umulmadığıveya c » gurultuye veya patırtıya pabuc » koltuğuna girmek veya koltuğun » yaradana sığınıp bir işyapmak » uyku durak yok veya uyku nedir » cifteleşme » olumsuzleştirme » tuvaletci » ozellik başkalık fark » dokmek » hollândalı » coplukculuk » gorumluk » işim işkaşığım gumuş » gocerme » duşman başına » arasında den başka anlamıyl » calımlı » carşıekmeği » surtuşme » oruc yemek » purik » eli para gormek » kur a » doşeme » caktırılma » cırcıl » ozlenmek » bordur » butunu » kopru » duz yuzeylerden her biri » kuzum » can gozdesi » ic gecirmek » guz donemi » cav » not duşmek » caprak » gungormuş »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.