tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
buyuk başın derdi buyuk olur » allah belâsınıversin » harc » yureklilik » ozel yaşam » gulme » tedahulde kalmak » yureği sıkılmak » luk boyası » bukunmek » kuşku beslemek veya kuşku duym » havale » cul tutmaz » yuz » yoneylem araştırması » dovdurtmek » işkembe corbası » gulumser » seylân taşı » cin ifrit olmak veya kesilmek » duşundurmek » pusur » teessur » tutun balığı » cıkacak » coğul eki » tezahur » boluşum » dubel » bağımsız sıralıcumle » hacvari » pestile cevirmek » tereddut » abes kacmak » yururlukte kalmak » yuksuk kadar » yonetilmek » bolgesel » yontemsiz » kullanılır » icli dışlıolmak » artırılan bir manyetik alanın » plâncete » suvari alayı » asansor boşluğu » on ad » afişci » turkleştirme » murettiphane » kacırtma »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.