tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaşın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nutasyon » gonlu yaralı » gommek » kusluk » acmak » hızır » hakikî » başak bağlamak veya tutmak » millî guvenlik » uckur » gocuk » cıramoz » goze batmak » barut kesilmek veya olmak » polonez » produktor » yarım kure » koşe yazısı » yeğenim » dert olmak veya kesilmek » capmak » ustunde dokulmek » terekkup tarzı » demirperde » mertce » t cetveli » olan ve genellikle ulkenin baş » cobanlık » burnunu cekmek » sosyolenguistik » ruhiyatcılık » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » harclı » gosterme hakkı » kılıcıkınına koymak » coluk cocuğa karışmak » gonul kocamamak » yuzde » tersine donmek » yasama donemi » pas gecmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » marmara cırası » kose buğday » ortak yonetim » bitkisi gossypium » kimin arabasına binerse onun t » acık kalpli » guneşsel » olumluk »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.