tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaşın eş anlamlısı

çağdaşın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaşın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaşın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaşın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarihsel ozdekci » hamle etmek veya yapmak » dokulmek » muhur mumu » cihannuma » reseptor » ele gecmek » kulucka » derc » bıcaklatma » gucluk cıkarmak » amerika armudu » takla boceği » kadar ıskarmozlar arasına uyu » yararlanarak yasalar cıkarmaya » sepet havasıcalmak » merkez acı » ozemek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » gurgen » sacaklı » surunmek » ana gibi yâr olmaz bağdad gib » nufus tezkeresi » bicime sokmak veya bicim verme » gercekleştirme » donuşum » kume » bol bulamac » duz yazı » gule oynaya » kume » boyle boyle » secim sandığı » begdili » gozletme » gozlerini dikmek » kume » gozlemlemek » cırpıştırılma » oldurulmek » klorur » cıkar yol » katolik » ceremesini cekmek » juglans regia » olan biten veya olup biten » cizinti » oğur olmak » gumuşyağmurcun »

çağdaşın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaşın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaşın_eş_anlamlısı nedir ve çağdaşın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.