tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
l al el » alacaklıcıkmak » ceviriş » kendini gostermek » gecmek » gece » turel » gelecekcilik » koylu kentli » sutliman » el emeği goz nuru » yureğinden gecmek » play back » dişeti dudak unsuzu » tecrubî » sakalım yok ki sozum dinlensin » başınıkaldırmamak veya kaldıra » modulâsyon » can can » muaf tutmak veya tutulmak » ucu herhangi birine dokunmak » kireclemek » iki hırtı bir pırtı » yansıtan veya yansıyan » canına tak demek veya etmek » duşunce » sığırtmac » aşcı » işi duşmek » muspet ilimler » ciğ » coplu » simitcilik » hint darısı » kacık » ayıptır soylemesi » doşemeci civisi » cinke » cipura » enstrumantalizm » gocmenleşme » mujde vermek veya goturmek » gudumlu » suyu baştan veya başından kesm » mısır puskulu » ağaclandırılma » guzelim » kucuk capta » yazık gunah » psikolojizm »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.