tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tıpkıcekim » bugunluk yarınlık » cekelez » kapalıyuzme havuzu » hristiyan » carpılı » ulûfe vermek veya dağıtmak » karnından konuşmak veya soylem » kaplumbağa yuruyuşu » goz actırmamak » merkepci » goz » fena gozle bakmak » ceşnici » puskurme » mest sermest » suriyeli » diz cokmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » icten » ulkudaş » cok tanrıcı » camaşır değiştirmek » yuz karası » likor » ufurme » gorevdaş » kolacan etmek » lup » pelikul » cığ » bon bon bakmak » sozlendirici » kambersiz duğun olmaz » her tur gosteri yapmaya uygun » duşun duşun boktur işin » tamamen veya kısmen durması » mukevvenat » yoğunlukolcer » noktalıvirgul » yuze cıkmak » uzlaşma sağlayan » orospu bohcası » eğitim » usanclık getirmek » cıramoz » once bilim » gecici » sutsuz » sefa geldin veya geldiniz »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.