tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cay » cıkıntı » surre emini » gurcu » duruma gelmek » vay anam vay anasını veya va » carklı » oğuz » cepic » ote » koklenme » dunya kadar » şirazesinden cıkmak » ı i u u » ornek almak » icmek » pek yurekli » hat cekmek » kac zamandır » paracol » onune gecmek onune gecmek » kor ağac » baltasıkutukten cıkmak » cift yıldız » yangın yerine donmek » gunah » donuşlu catı » şoyle » okuz soğuğu » ufunetsiz » cabuk cabuk » hamala semeri yuk olmaz » devletci » carklı » statu » duşman catlatmak » eline gecmek » allah vere de » ıstırap » gok fiziği » eğri buğru » kok bacaklılar » kapak bıckısı » arma ucurmak veya arma budatma » odenme » boşluk » ic harp » uzuntu vermek » durust oyun » bocekkapan »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.