tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sağgorusuz » soz yitimi » acmak » davranmak saygıgostermek soz » kor kurşun » yapmacık gorunumu » dizini dovmek » yabanî mercankoşk » soğuk duşmek veya kacmak » catlaklık » haric olmak » cıkmak » yb » caldırış » icme » ozel af » parcası » ozezer » fırcalanma » cayhaneci » iliğini veya iliğini kemiğini » suresiz » cicekleniş » kalbine gore » ihrac etmek » mum ciceği » amacsız » yapılmışince ve uzun şerit » alcalma » sansurcu » tibetli » burgu » cırak cıkarmak » cıngıraklıyılan » goz ucuyla gormek » cirkinleşme » olan insan topluluğu ulus » cevir sinyali » bol paca » bıckın » harekete gecirmek » calıcırpı » onu sıra » mujdeli » cıkagelmek » yonetimsel » potaslı sutlu tuz » mizahcılık » senatorluk » olculendirmek »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.