tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
teslimatcı » caferî » tumleme » akce » sonucunda ortaya cıkan ustun y » baştan cıkmak » doner kavşak » gorgulenmek » goruşmek » tutturme » durme » comeltme » comeliş » midesi almamak kaldırmamak ka » gomlek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » percinli » kok salmak » kaygıcekmek » mış miş muş muş » muesseseleşmek » calyaka etmek » korelmek » cekce » beniz gecmek » satranc taşı » gelişmişcanlı » cemenlemek » ucmak » yarıklardan her biri » kostekli » susleme sanatları » uzengilemek » kopya murekkebi » cankurtaran kulubesi » frenk uzumu » goz hapsine almak » diskcilik » mumkun mertebe » sus icin » hukmu gecmek veya hukum yurutm » acık sarı » oksuruklu tıksırıklı » cobancantası » dibi kırmızımumla veya bal mum » kokertme » roportajcı » cıplaklaşmak » okul oncesi » untu »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.