tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kocaklama » cılgınlık » strukturalizm » tartan arac » vucudunu ortadan kaldırmak » ruzgârlanma » derme catma » oykuleştirmek » colluk » ağız acmamak » car » surucu belgesi » kunye » kucuk kap » tam adamına catmak » guvenliği sağlamak icin yapıla » papazkactı » beliren olumle sonuclanan has » peygamber uzumu » başıgoğe ermek veya değmek » uzerinde kalmak » uzerine cokmek » uremek » tongaya basmak veya duşmek » soğurme » ozdekci » husnuhâl » yetki kanunu » otleği » ic hat » kralice gibi » dişeti dudak unsuzu » cukur » ceza cekmek » kacıntı » oho » urkeklik » dayanıklıbir orman ağacıquercu » cekmek » ceki » buharlıutu » cam goz » ihrac edilmek » on ses duşmesi » sonuk » sepetci soğudu » candı » fil yuruyuşu » allahuâlem » yureği kabarmak »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.