tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
korluk » suhunet » gomme kilit » mutemmim » bulunmaz hint kumaşı » ortme » kuru gurultuye pabuc bırakmama » gor veya gorursun » pulucluk » gonderiliş » tum başlılar » muhendishane » olculu bicili » kotuluk etmek veya yapmak » olcer » gorgulenme » ici hop etmek » suratından duşen bin parca olm » ar er » murt » kor duman » goğus eti » tumamirallik » aşcılık » isteri nobeti » roproduksiyon » veya krom kaplanmışcember bici » ciftelenmek » mak mek » kacırmak » gozu hicbir şey gormemek » goz nuru dokmek » puskurtec » soz temsili » paragoz » hint pamuğu » brıcka » tanrıkayrası » hayvan koklaşa koklaşa insan » hesapcı » buyuye kapılmak veya tutulmak » kara duzen » gencleşmek » ısıtma aracı » luks » z z » lâfcılık » suzuluş » dışarıcıkmak » giraffa camelopardalis »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.