tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kurduğu medeniyetleri kendi i » guneşhayvancıkları » kendini gostermek » etanol etil alkol » akdeniz mavisi » gozcu » onemli » on uyum » uzunluk olcusu » menfaatci » sungersi » guneşlenmek » teselsul etmek » ilk ornek » servisci » bacak kadar boyu var turlu tu » yuzuğu geriye cevirmek » biri fert » gecirme » orgutlenme » torenli » kor yılangiller » ozenci » gozlu » temas etmek veya biriyle temas » tırt » ciğlik etmek » gerceğe aykırılık » oldurulme » dilinin altındaki baklayıcıkar » kardeşkardeşi atmış yar başın » yaydığıgozle gorulen ışıma » geriye donmek » durumunda dişi cicekleri yapr » endustrileşme » dumen cevirmek » cam fıstığı » hopurtulu » muhtaclık » sayıgostergesi » rab » kamcılanma » gurbuzleşme » kure kuşağı » pabucu buyuğe okutmak » az gunun adamıolmamak » buğlu » doğal cevrelerini değiştirmele » danscı » emekleme donemi »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.