tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kırbaclamak » sağlık olsun » olumune susamak veya olume koş » cığırmak » mucehhez olmak » kac parca olayım » maraz esenlik karşıtı » el ile gelen duğun bayram » elektrik carpması » akılsız başın cezasınıayak cek » gocermek » capalanmak » darulbedayi » gostermek » istifcilik » durum » imza toreni » la » yureği sızlamak » ovec » manzarasıolan » hukukculuk » catkı » dumbelekci » gocurmek » tıraşkopuğu » z » cakmak taşı » orneklendirmek » viola tricolor » ileri uc » hint sarısı » akcopleme » cayır mantarı » gumburdeme » şohret sahibi » cozuntu » onlukluk » zahmet etmek zahmete girmek ve » gonlune dokunmak » caylık » goturmek » coplu » yukarı goğe doğru olan yanı » ust sınıf » goz onunde tutmak veya bulundu » l » cekmek » karadeniz de gemilerin mi batt » ust »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.