tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
utopi » cirişci canağı » koscu » koyuvermek » naza cekmek » damarına veya damarlarına işle » cop arabası » jupon » minder curutmek » kılıc balığı » mumeyyizlik » boyacıkupu » goz kamaştırmak » duduk makarnası » gecirilmek » mizahcı » cizik » akşamdan kalmışveya kalma » fıcıcı » inmek » puskuruk » kırıp gecirmek » bir fincan veya bir acı kahven » yureği ağzında » toplumu tek başına belirleyen » ozurlu » gorkemli » borc bini aşmak » beli acılmak » sıcraşmak » unsuz gocuşmesi » İnegol koftesi » sondurulme » secal » fırcalatmak » caparız » orneğini cıkarmak » ikinci dizeleri birinci beyitl » delikli boncuk veya taş yerde » olum sessizliği » paldır kuldur » mayın dokmek » doner ayna » taahhut etmek » beleşcilik » coban kebabı » iz duşumlu » yuzulmek » salcalamak » helme dokmek »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.