tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gul ustune gul koklamamak » mucavir » suyu getiren de bir testiyi k » ferz cıkarmak » yulunmek » tepetakla gitmek veya yuvarlan » komuş » cay » kacamak » sorulu gorunum » gunluk » boy olcuşmek » zirzopca » buyuk » muşerref » parcacılık » dunurculuk » cakmak cakmak » bocekbaşı » kılıc pabucu » yemin icmek » carmık » terennum » karagoz oynatmak » notrleme » ay gun yılı » at gozluğu » gundelikcilik » şarkiyatcı » ihtiyac » bobrek » duzecleme » cok sesli » tefekkur » naturmort » cecen » care » puskurtmek » na » kutukleşme » kup » işleri ve dışişleri bakanlıkla » domates salcası » ozerkleştirme » surre alayı » pic olmak » ozletmek » burnundan duşen bin parca olma » surata bak sunguye davran » cocuk işi »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.