tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sukût » metal parca » ya sabır cekmek » kol boreği » yol yurumek » temizlikci » ici titremek veya titrememek » supurmek » canından bezmek veya bıkmak u » mudafaaname » ekmekci » olu dalga » tedavulde olmak » buyuk terim » tıpıştıpışyurumek » levazım boluğu » limon kufu » guvenmek » dalavere cevirmek veya dondurm » tıkac » lâyık gormek » un corbası » hataya duşmek » kamanco etmek veya edilmek » hamle etmek veya yapmak » goz kesesi » kılıckuyruk » hareketli parca » kat iyet » cekici » yaşıyerde veya toprakta sayıla » goz » ici almamak » fume » gardıropcu » ısıracak it dişini gostermez » koruk luferi » gunlu » muteheyyic » sunnetleme » gokce » duzluk » oto parkcılık » oralıolmamak veya oralıbile ol » etmelerine kişiliklerini geli » celik gibi » kızılbaşlık » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » ne alıp veremiyor » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.