tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tok evin ac kedisi » gozu acıklık » sut şekeri » koltukculuk » askerî ruştiye » pek yuzlu » kenarda koşede » karaağac » el frenini cekmek » cop arabası » donmek » yuceltme » gozleri berraklaşmak » tat kazanmak veya tadıgelmek » parmağınıbile kıpırdatmamak ve » surunmek » gonlune doğmak » sarkaclama » cağıra cağıra » supruntuluk » tecahul » az gormek » calgılı » goğcek » dorder » hancer ciceği » trolcu » lâzım gelmek veya olmak » para sızdırmak veya koparmak » cıkarmak » caylaklık » sokmek » kanıtlamak » durdurmak » gık dememek veya gıkıcıkmamak » slovenyalı » uzerinde » cizilme » tebeyyun » gereği duşunulmek » maraşişi » sulfatlaşma » ağac sansarı » kafa ici » cile » ceneli » bocu » yureği yaralı » turkoloji » duruma gelmek »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.