tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cozulmek » alıal moru mor » daha da geliştirmek amacıyla b » eğitim arac ve gereclerinden d » tevessul etmek » buyuk gormek bilmek veya tutma » kartezyen » dalınc » kıcınıyırtmak » malı meli » sukse » duzgun » kac zamandır » luks » boluntu » alcak gerilim » huzunlenme » yapma » buddhist » borclu » ickin » kutle » yağolcer » yunlu » olcmek » goze girmek » durt » cağanoz gibi » hunkâr » uzum kompostosu » oksurtme » kuculme » oğurtlemek » ihrac etmek » gucluğu veya guclukleri yenme » yuzu yumuşak » acmak » circirci » gecerken boğazdan cıkan ve duz » soz cıkmak » gocebeleşmek » ağrılarda goz ağrısı her kişi » balkarca » tuzsuz durgun su ortusu » hukûmet etmek » bu veya şu kadar » onun icin » dumen boğazı » cekmek » korfez »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.