tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
almac » amputasyon » acınım » yolu acık » sovdurmek » garnitur » golge etmek » catlama » ongorulmek » gormek » unite » dayanma omru » ozgu » cocuksuluk » cıkar » yenilir veya yenir yutulur şey » spekulâtif » gumuşcu » cepelleme » munavebe » cenesiz » baştan kalmışveya kalma » hoşgorusuz » cekişken » cumbuşlu » gencleşmek » koklenmek » ters yuz ters yuzune donmek » gumruk » ferman cıkarmak » yuzu gozu acılmak » cıkmak » saat on bir bucuğu calmak » allah aratmasın » iyi kotu » olum allah ın emri » engel cıkarmak » oğunmek » duzensiz » gomlek » capkın » tacsız » gumuşbalığıgiller » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » yumurta hucresi » cemkirmek » nasihatci » aristotelesci » subjektif » bicimini alır hidrojenle oksi »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.