tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çağdaş kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yenik duşmek » kene goz » bukturmek » salca » gonul almak veya gonlunu almak » tekabul » gecmek » dokuntu » mutenevvi » cıkışnoktası » kutuphaneci » yurumek » gostermek » sun » muthiş » yuzune gulmek » cıkık » puflemek » cek » oksuz » icinde kaybolmak » burclar kuşağı » kibar duşkunu » oportunist » ac » um » ici gitmek » goruşmek » donmek » dili donduğu kadar » gorevcilik » araclıjimnastik » cankurtaran kulubesi » bey veya paşa gibi yaşamak » naturmort » tamamen veya kısmen durması » nufus kâğıdı » dokulmek » acılmak » hurc » goruşacısı » şirretce » su goturur yeri olmamak » gormek » mudahil » bicimlenme » ok yaydan veya yayından cıkmak » tohmetlendirmek » ipini cekmek » kapanmak ortulmek »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.