tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kına yakmak koymak surmek vu » alcıya almak veya koymak » kancılarlık » sağlayan parca » huzurunu kacırmak » şişe cekmek veya vurmak » yer gecidi » kurekcilik » cevgen » yalan yere yemin etmek » otumluleşmek » beklenmediği umulmadığıveya c » cukurlatma » uskure » gokce » once » karşılığında cinsel ilişkide b » şeylerden her biri tabaka » carşamba karısı » cağıra cağıra » fume » yardımcıyargıc » sarıcicek » icraata gecmek » moduler » gecmek » den yana » ackıcı » plâtonizm » acık kapamak » gonlu bulanmak » gostermek » acmaza duşmek » tezahur etmek » tutsu » jimnastikci » kozleşmek » mujde koşturmak » yedirip icmek » gumbur gumbur » gureşme » ici vık vık fık fık veya pır p » goruntu » uzun oyku » salkım soğut » recete » percinli » kac » karanlıkta goz kırpmak » sut dişi »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.