tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
atıp veya atmak tutmak » urkutmek » başlangıc noktası » cemkirme » kuf bağlamak veya tutmak » yahudi arapcası » kap » olan bir taş » yuzer top » boynu armut sapına donmek » cam yarmasıveya bolmesi » cumlenin ogeleri » ceviricilik » kostek olmak » eşbasınclı » guz donemi » elhamdulillah » hristiyanlaştırma » ilişkilerin butunu iktisat » duşurmek » urunlu » mart kapıdan baktırır kazma k » kopekoğlu » yer ozekcilik » maraşdondurması » oğle tatili » sokulmek » allah mubarek etsin » cıkrık » bata cıka » tıkaclanma » kırılıp bukulmek » hallaclık » kupe » catma » sunnetsiz » abdesti kacmak » orman koylusu » yuksek » dumen neferi » cakmak » belirtilen bolum » gucleştirmek » hele şukur » cekic » hucum » tahmisci » yuz etmek » başaktorluk » cağdaşlaştırmak »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.