tdk sözlük TDK Sözlük

 

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı

çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çağdaş kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çağdaş kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çağdaş kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yurutmek » cakıştırmak » selâmunkavlen » ayağında donu yok fesleğen is » arabeskci » okelik » gecmek » m m » oğrenci belgesi » kırcıllanma » musevîlik » cağcıl » kucuk » soylemek » başmuhendislik » oyku » allah duşmanıma vermesin » bıcaklama » yenilir veya yenir yutulur şey » mel un » inmek » durtukleme » kuru yemiş » guvercinlik » goğsu daralmak veya tıkanmak » cukurlatmak » di li gecmiş » ozdeş » yarayan kuru ince yaprak » gunluk ağacı » munasebet » dışında kalan bir veya birden » gorunumlu » kaynac » guzelleme » cingene duğunu » goz goz » ağzına bir şey veya bir cop ko » fulûs » toretanımaz » dikec » caldırış » kusku » on soruşturma » herkes kaşık yapar ama sapını » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cıkın etmek » nufus bilimi » kurutmac » tekeline veya tekellerine alma »

çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çağdaş_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.