tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaclık » nev i şahsına munhasır » nabzına gore şerbet vermek » goreli » gencleştirilme » celişmezlik ilkesi » cevrilmek » aralarında boluşmek pay etmek » işsiz gucsuz kalmak » caca » gonlune doğmak » kul coreği » yonelme durumu » duşundurtme » borkenek » sure olcumu » guclu kuvvetli » sandıktaki sırtında ambardaki » kaltakcı » işbaşında eğitim gormek veya y » takdir etmek veya eylemek » halkcılık » el acmak » kucumen » jupon » cevri » guclenmek » muhur gozlu » başustu » sevsinler » yuzune bakmaya kıyamamak veya » şofor » kopcalanmak » duşukluk » muyesser olmak » nerede hareket orada bereket » at binicisine gore kişner » sozunden cıkmamak » makine cekmek » cıkmak » lâf soyledi bal kabağı » makineli tufek » midesi almamak kaldırmamak ka » cağrıcihazı » cıvgın » hacamat etmek veya yapmak » kalca kemiği » cok duzlemli » katmerli katmerli gulmek » carşaflanmak »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.