tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucehhez » ekmeğini cıkarmak » kaşık calımı » ispermecet » komur gibi » ici dayanmamak » toplantı konuşu bilimsel top » harclı » dondurmek » cokuntu » mulemma » gosteren liste » hangi taşıkaldırsan altından » on şart » kurekci » ornek almak » cavlanmak » hamam bohcası » goğusluk » havale gondermek veya yollamak » musamahalı » sazlısozlu » e » ucretsiz » formul » gume » korpe » kara kullukcu » tuylu » sizin » gercek » gonul gezdirmek » fiyat veya değer bicmek » veya orulen dikey duzlem » balcak » suvarilik » gonlu takılmak » f k b » gecici » etmek » kopurmek » cebi delik kimse » mulâhazat hanesini acık bırakm » ustadane » cop gibi » iğne deliğinden hindistan ısey » merkepci » ufurukcu » gece gunduz dememek » ayakcı »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.