tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ustune titremek » canına duşkun » mucellâ » gozu kızmak » akaclatma » copra » indirme bindirme » ciğ » danalar gibi bağırmak veya boğ » nuh nebiden kalma » kok bacaklılar » eksi uc » yakutca » vantuz cekmek » yuzunu kara cıkarmak » smac » colpalık » yureğine kar yağmak » başdondurucu » cifte atmak » olusu ortada kalmak » calkanmak » haclamak » cember gecirmek » pirupak » acık cek » malın gozu » bunların arasınıdolduran ozek » menekşe gozlu » musluman mahallesinde salyango » kemane cekme » tumen » derc » sulfurik » manisa lâlesi » alt alta ust uste » gozleri fıldır fıldır etmek » erik receli » istimzac etmek » okuzgozu » mulemma » umitlendirme » muntesip » işin icinden cıkmak veya sıyrı » ozezer » fuzesavar » comert » cağrışımlı » kanun sozcusu » kıvanc duymak »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.