tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kemiğine kemiklerine kadar » amaclamak » baklayıağzından cıkarmak » otucu » j j » otlakcılık » arka kapıdan cıkmak » kimse » teessurat » kantcı » lâf cıkarmak » kut » yedi kat yerin dibine gecmek » mutelezziz olmak » başınıcıkarmak » munasebetiyle » utulmek » uckâğıt » halic » gaz olcumu » yangın yerine donmek » karadağlı » gucleniş » antrenorluk » ici yanmak » oğrenci kimliği » guvenoyu almak » kaynac taşı » cin carpmışa donmek » işgormek » toplumsal butunleşme » urume » gâvur olusu gibi » kılıclama kacmak » mustakil » toplu olarak oğretimin yapıldı » pencgâh » run » yurek acısı » orman gulu » etmek » haberin olsun » gormek » gonlu celinmek » sarih mef ul » yuceltmek » cekirdekli » ardına veya arkasına duşmek » yuk » kulturfizik »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.