tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karaardıc » oltu kebabı » hafifletici sebep bi » gonendirtme » ustunleşme » libyalı » ceki » goz bağcılık » yokculuk » şefaatcilik » kireclik » gunah » uzay ussu » calkatmak » azap cekmek » monu » dilli duduk etmek » turbe » seckincilik » bortulme » aslanım » boşta olarak yapılan ortu » duşunsel » cuz î » calık » koşullu yan cumle » ak kopek kara kopek gecit başı » biciminde cıkan eser » feleğin cemberinden gecmiş » cemre duşmek » kundakcı » dumencilik » atasozu » ateşi cıkmak veya yukselmek » gor veya gorursun » tukenmez kalem » kur anıkerim » dam yandı icindeki sıcan da b » ceyizlik » başaktorluk » hayat mucadelesi » tencere yuvarlanmış kapağınıb » insanlıktan cıkmak » citişmek » gobelek » cok şişmiş » kan ken » az değil » celişme » goturmek »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.