tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği katı » elinde bulunduran kimse » gunahıveya vebali boynuna » ac » uretme » surgune gondermek » gecit » cocukluk etmek » cuz î » paskalya coreği » cakışma » hicten » gobek » ahıra cekmek » sağlayan parca » terorcu » sun îlik » ana duşunce » tink tank » kıcına bakarak veya kıcına bak » ulahca » mubaşirlik » ahbap cavuşlar » carcur etmek » lodosa cevirmek veya donmek » ayın on dordu gibi » dolambaclı » tan ağarmak veya atmak » enfarktus » cokmek » mutecaviz » menu » citilenme » yararlanılan bir bitki corchor » gozune batmak » cıkmak » tecavuz » man men » vak a » olu » onune dikilmek » sırtından gecinmek » canının derdine duşmek » icini yakmak » sacıbaşıağarmak » parmağınıyaranın uzerine basma » gelen paşam giden ağam » pacavraya cevirmek veya pacavr » kopeği bağlasan durmaz » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.