tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catallanmak » devenin başıpapucu veya nalı » sempervirens » parşomen » cirkinleştirmek » cıkrıkcı » bayramlık ağzınıacmak » hristiyanlaştırmak » edilmesi » yırtmac » su dokmek » minibuscu » cın cın » bu yuzden » nukleer enerji » allah etmesin » kalan mal ve paradan paylarına » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » temerkuz » musademe » gozleri donmek » kırbaclanma » kacırmak » un » guvenliği sağlamak icin yapıla » cağcıllık » boşluk » acısıicine veya yureğine cokme » curuk para » sosyal bunye » cevirici » andac » haşatıcıkmak » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » rab » rektor » ozdeşleştirme » cıkarmak » duldul » centikleme » yaylıcalgılar » antep fıstığı » butunler » siperlik » pala surtmek » canınıcıkarmak » carşaf gibi » yuzergezer » temerrut » cıplak at »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.