tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz aşinalığı » lule » cuvaş » doşeme » hulûs cakmak » uzum pekmezi » film cevirmek » turedi » cırpı » cakmakcılık » buyumuşde kuculmuş » kırk bir kere maşallah » ekli puklu » mufit » solusyon » hint yağıağacı » universite » dunyanın dort bucağı » anlaşmazlık cıkmak » ust deri altı » marksizm » cadır bezi » ağız yer yuz utanır » norvecli » ustelenme » gunlu » sulukcu » aktualizm » bin bir ayak bir ayak ustune » ateşler icinde » ilgincleşme » ha babam veya ha babam ha » basıncolcum » ac gozunu acarlar gozunu » korfezcik » gozleri cukura gitmek veya kac » hindistan cevizi » bir bir veya bir de » kubizm » percemli » gecen » dayak cennetten cıkmıştır » davranma » insan ayağıdeğmemişveya basmam » olumle oc alınmaz » koken » deli kızın ceyizi gibi » rukû » rn » notrleşme »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.