tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu doymak » dunya varmış » cayırlanmak » gulumsemek » acmak » şimdiye kadar veya şimdiye dek » duşmanlık » dişcekimi » tutamac » cekmek » su gecirmez » haber bulteni » guzaf » acmak » uzere » duz » curuk » kuafor » adamın adıcıkacağına canıcıksı » mobleli » gumburtulu » guneşli » sucsuz » faaliyet gostermek » punduna getirmek veya pundunu » veresiye karşıtı » kuşgibi ucup gitmek » acılmak » munasebetini getirmek » urperme » parşomen » işgucu » figur » felc gelmek » oflicinalis » ahıra cevirmek » gocebeleşmek » suratından duşen bin parca olm » guven beslemek » bıcak kemiğe dayanmak » biciş » gosterişlilik » kaltakcı » cın cın » her dem taze olmak » bobreksi » geceyi gunduze katmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır » makbule gecmek » cift camlı »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.