tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gudum » celik kasa » cıkagelmek » kosteklenme » belgegecer » onun icin » futuvvet » renk vermek veya katmak » hint hurması » yol acmak » cuvallanma » dolambaclı » suzule suzule » virtuoz » oğleyin » kurklu » ve katımadde » olum sukûtu cokmek » cadır bezi » genişce » aza coğa bakmamak » rolântiye almak » borcluluk » sozleşmeli » amatorluk » unlem işareti » zamanıgecirmek » karagoz » ustun zekâlı » bıcaklanmak » gungormuş » korku sacmak » guc » ateşli silâh » kriz yonetimi » yureği yufka » gun gormemek » duğun yahnisi » alcıpan » acıklığa kavuşturmak » selâm durmak veya selâma durma » ayağa duşmek » ortuşme » kılığına ceki duzen vermek » erkec » kıyıya cıkmak » yer ozekcil » kok salmak » tenasup » gocerme »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.