tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
celikleşmek » tanrımisafiri » nervur » super » bolum » kaşık atmak veya calmak » cole donmek » golge balığı » cakma » yer orumceği » lehce » uruguaylı » carpmak » dokulmek » cıkarım » ta ki ta uzun soylenir » veya bu anlamda birleşik isim » yolunu beklemek veya gozlemek » tatlısulumen » dumen suyu » sonukluk » ozlemek » pabucculuk » unsuz uyumu » kanun sozcusu » buyuk abdest » cayırlama » icilme » cezve surmek » hotanto » kucuk » butunluk » kamcılı » topukdoven » cekiştirici » nobetleşme » cozme » kufur » ateşbacayıveya sacağı sarmak » bolutlu » ileri goturmek » lutfetmek » dolapcı » boluk » tekâsuf etmek » mustelzim » hukum surmek » cucu » gobelek » dışa donuk »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.