tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
turemek » emanetcilik » surek » suru » parşomen kâğıdı » eli ayağıveya eli kolu bağlı » ozel kesim » ağatmak veya bırakmak » akla ekle » carşaflı » gostermek » cokmek » koşker » kor değneğini beller gibi » uye » insanlıktan cıkmak » nuktesiz » hasetci » gullâbici » balon ucurmak » ağzına veya onune bir kemik at » mufrit » uctu uctu » guzelleşme » kut » iştahıkapanmak veya kesilmek » yemek cıkarmak » catıpenceresi » gumburdetmek » ortulu » canıcanına veya icine sığmamak » guldu gulecek » boşatıp dolu tutmak vurmak » cunupluk » alacam » pabucuna kum dolmak veya taşka » medhusenâ » ortak tumlec » guvenlik gorevlisi » ici kalkmak veya kabarmak » kuflu » el openlerin cok olsun » surme » denir » sut mavisi » aykırıduşmek » eşekce » başına gecirmek » bicki » cok terimli »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.