tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kazaya rıza gostermek » şofor ağzı » buyuk sesli uyumu » cirkefce » soz sahibi » gum gum etmek » uflemek » cordek » yakışıksız kacmak » yerleşim yerinden başka bir ye » imdatcı » kesenekci » yureği boğazına tıkanmak » buyuk kalori » oncul » cok tasım » soz kesimi » fr » topluluktan olan kimse » divance » cuvalcı » hunkâr » yedi gobek » mustehcenleşmek » ana yon » yuzunun akıile cıkmak » camcak » kıyıbalıkcılığı » anus yuzgeci » kuflenmek » mik » uctan uca » i » alcaklaşmak » icerme » yerleri supurmek » yerleştirilmişcift camdan oluş » rumelili » uckurluk » paraguaylı » goz » turlu turlu » bicim » maden komuru » koc katımıfırtınası » aclıktan olmeyecek kadar » alcaltıcı » yuzulme » curuk sakız » canak uzengi »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.