tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkarılmak » duzgunluk » kubist » soylemek » golgelemek » amaclılık » gulboceği » cevirmenlik » mış miş muş muş » buyuk defter » ortmek » cobanlık » ilk gosteri » doksan veya kırk seksen kapın » gureşetmek veya tutmak » rik a » usanclık » iraklaşmak » calyaka etmek » akıllarıpazara cıkarmışlar he » bu gunlerde » başkırılır fes icinde kol kır » coban » fena gozle bakmak » butunsel » pay bicmek » gozetme » şukurler olsun » haber gondermek » sutuncuk » gunuleme » yelengec » kapıacmak » kazıkcı » goreneksizlik » hispanica » giraffa camelopardalis » hac » ust deri » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » senator » celik » gunduz feneri » allah ne verdiyse » evrat cekmek » dumdar » kulakcı » cer cop » donum » kabul kabul etme »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.