tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
onların temsilcileri arasındak » darıunundan baklava incir ağa » carmıh » tedafuî » cubbe gibi » elden ele gecmek » cevre bilimi » mutehavvil » orumceksi zar » direktor » muthiş » uretken » kamu yonetimi » gumburdemek » cayır otu » uzerine yurumek » durtmek » kazak comelmesi » serdumen » operator » kopeksiz koye veya suruye kurt » boylece » polemikci » yangın cıkarmak icin kundak ko » kurklu » buyuleniş » mubadele etmek » mercan avlayan kimse » citmek » ortuşme » kavanco » bulgar » cifte atmak » cıkarmak » catal civi » amerikalılaşmak » cift desimetre » cehre almak » korelmek » cocuk oyuncağıhâline getirmek » butun » kubist » fair play » spotcu » su kucuğun soz buyuğun » ozdeştirmek » ic cumle » citmek » mutenazır » elcilik etmek veya yapmak »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.