tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acıklayıcı » caylak fırtınası » koşker » cıkmak » ustune ustune gitmek » koşe yazarlığı » şifreli canta » sıla ozlemi » yureği ağzında » cıkışma » cılbır » goz demiri » gozunun capağınısilmeden » komutator » yuzeyinin her noktasına basınc » puritenlik » sıtma nobeti » cezayir menekşesi » phlebotomus » gercekleştirilmesi » cıkrık » gun gormuş » camur » meşhut curumler mahkemesi » denetcilik » kaşının altında gozun var deme » icleniş » haraccı » aktore » cırpıgibi » dansorluk » yarayan cevresi oluklu kucuk » calıgibi » analiz » bulbul gibi şakımak » orgut kurmak » sozunun eri olmak » belâlar mubareği » gonulden cıkarmak » yerine gecmek » ac tavuk kendini arpa ambarınd » ceyizlenme » soz » oğrenci » hukmetmek » suclanma » kornetci » sağcıkarma » mutekebbir » ırgat pazarına dondurmek »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.