tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz goz » kılcıklı » herkesin yararlandığı » tertibe duşurulmek » murtefi » halk yardakcılığı » oğretmek » yapakcı » tecavuz etmek » muzeyyen » inkılâpcılık » donebilecek bicimde yapılan şa » parayıaraya değil paraya verm » ucuz atlatmak veya kurtulmak » pes perdeden konuşmak » muneccimlik » nemolcer » ermeni » viraneye cevirmek » tokat atmak aşk etmek veya pat » son dort » muşkulâtlı » asitolcer » cıkmak » kosteklemek » catıldamak » kursu » gezercalar » yureği yerinden oynamak » cozuluş » tibet okuzu » yangın sondurucu » ardınıalmak veya getirmek » cekim ekleri » ciseme » camurlanmak » berber cırağı » yağcekmek veya yapmak » notrleştirmek » sacın ak mıkara mı onune duşu » zeytinyağıgibi uste cıkmak » ilâclanış » bi » cekimsiz » akca » soz dinlemek veya soz tutmak » borc odemekle veya vermekle y » cukur » gozlukcu » rumelili »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.