tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kısa unlu » insan ayağıdeğmemişveya basmam » lâponyalı » anak enek » denetci » gozune batmak » obek » yufka yurekli » izinden yurumek » toplu goruşme » ac doyurmak » terekkup etmek » surat veya suratı bir karış » musademe » carliston biber » » cığır » bağlaclıyan cumle » selâmunaleykum kor kadı » alcıya almak veya koymak » avşar » ucan kale » kritik » bokelik » slavistik » borek acmak » kongovdeli » soz varlığı » turlu » yer altıdunyası » ukalâ dumbeleği » kan canağıgibi » karşılıksız cek » cıtlama » gozu akmak » kılıclı » tartan arac » ezbere işgormek » bancolaşma » cenkcilik » luzum yok » gumruklendirmek » banka cuzdanı » goğuslu » yarayan duzen » infiratcılık » dorduz yumrucuklar » golgelemek » gozunu yıldırmak » olan boceklere verilen genel a »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.