tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pustul » tac yapraklı » kotu gozle bakmak » muferrih » huzunleniş » cadırlı » avurtlarıcokmek veya avurtları » ciğneyiş » bin bir ayak bir ayak ustune » surtunme » butunleyen » supermarketci » biri nusha » yapıldığında zararıdokunacağıd » goturumsuz » ortodoksluk » cil yavrusu gibi dağılmak » guzelleştirilmek » işler acılmak » yarın obur gun » cayırlık » işi e vurmak » pranga kacağı » geciş » sonuc » camuru karnında ciceği burnun » ışıl kufler » cınsabah » mulâkat » zulfuyâre dokunmak » bayrak cekmek veya asmak » on kol » kamcılanmak » dokulmek » musemma » yuruyuş » kenarlık » sozu tartmak » hispanica » portor » uygun gormek » genc » cokkun » evdeki pazar veya hesap carşıy » dy » icini parcalamak veya parca pa » lâcivert di » kutleme » ciskin » element kısaltmasıal »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.