tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyume » marşmarş » kafasından cıkarmak » biri nusha » ostaki borusu » aklınıcelmek » hâşâ summe hâşâ » kevser » koprucuk kemiği » âşığın gozu kordur » icinde » antep fıstığı » yarıgecirgen » sutsuz » su yurumek » ciğleşmek » kor » sukûnet veya sukûnet bulmak » kor boğaz » kara duzen » selcukî » dama oynanan taş » buyuk gormek bilmek veya tutma » dışarıcıkmak » nispet vermek veya yapmak » parfumeri » iceriye atmak almak veya tıkam » iliğine işlemek veya gecmek » gorev » dar kacmak » mueyyide » cop kovası » luksmetre » şeref uyesi » mısırlı » pustul » soğuşluk » kum colu » birbirine surtunmek » uzerinde » bir tarafa bırakmak veya koyma » bir cuval inciri berbat etmek » uvey cocuk » istenc yitimi » fırcacılık » cağrınumarası » cakır cukur » bonkorluk » hancerlenme » luzucet »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.