tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dunya goruşlu » yureği tukenmek veya yurek tuk » dovdurulmek » birey ustu » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » carşaflı » secki » hapishane kackını » acık sayım » gorucu » ticanîlik » kopru başınıveya kopru başları » karakeci » icimli » yuruyuşe gecmek » zayicesine bakmak » kacınılmaz olan şey » odunlu » ozel okul » anlıkcılık » cay » yalancıcıkmak » soğuk vurmak veya yakmak » angarya cekmek » carkcı » nuktedanlık » u » oğutucu diş » mosyo » guzey » bağlık bahcelik ği » cıktı » zeval bulmak veya zevale ermek » jupon » suregelmek » gelgec » uygun bir bicimde takılarak on » sofrasıacık » tukenmek » sebat etmek veya gostermek » dili başka bir dile calmak » puskullu belâ » arakcı » notrluk » nobetleşme » dovunmek » selcuklu » altın tutsa toprak olur veya » elcilik etmek veya yapmak » cenesi acılmak »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.