tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedekci » markscı » elci » kafdağı » carşaflanmak » tezgâhcılık » muradif » hava ussu » curuf » ağaca dayanma kurur adama ins » maruz kalmak veya kalmamak » oykuleştirmek » zor alıma carpmak » ezbere işgormek » kahrolsun » sokuk dikmek » guzide » cılgınlık » bazıbitkilerin turlu organları » oncelik » gaz olcumu » cift yıldız » telefon kulubesi » angıc » yuğruk » avrupalılaşma » meş ale » merak etmek k kalın okunur » terzi cırağı » pence pence » citlemek » genişzaman sıfat fiili » mubarek » yazar cizer » endustrileşmek » elekcilik » jupiter » goğsunu kabartmak » cıkartma » metal parca » fume » bulbul gibi bilmek » oh cekmek » taraf gozetmek » yuklenmek » gozetmek » ikinci cağ » turt » cit » kurtun »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.