tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorguculuk » kopek uzumu » cul » yaygara koparmak veya yaygaray » cıkışamamak » tecessum etmek » icin surulen kimyasal madde » başıonunde » icki masası » yureği parcalanmak » elinde var » camurlaşma » ataturkculuk » bulunulan noktasının meridyen » une kavuşmak » taşcı » gecirmek » mubaşirlik » duzen teker » kapalıgecmek » kum colu » karikaturize » surtukleşme » patlangac » duruşt » paşa cayı » bahtıacık » cimen » garpcı » soyleyiş » yanardoner » duzgusel » ozcesi » gozunun onunden gecmek » calışma dolabı » tecrube » hakas » cergici » salca » cenesi atmak » alcılı » vatanî gorev » catpat » bekci kalmak » kovuşturma acmak » carpım » cır cır otmek » calpara » rotuşlamak » gozu kaymak veya kacmak »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.