tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oncu » yargıusulu » sovuş » cimen » kardeşkardeşi atmış yar başın » on bilgi » cıkmak » kotuleşmek » yuz kalıbı » iz anıyok » uzerine yatmak » ackı » cor cop » tokatcılık » yururluğe girmek » sunnet cocuğu » kuriyum » muşabehet » acığınıkapatmak » musaade » dibi gorunmek » cıkarmak » kecisakalı » dokuntu » buğday surmesi » bohcasınıkoltuğuna almak » gozunun capağınısilmeden » ayım eyim » buyuk oynamak » cemaat ne kadar cok olsa veya » ceset » harbiye nezareti » alcaltıcı » klorurleştirme » dispec » mucadele » utangaclık » bombardıman ucağı » yorungesine oturmak » mercankoşk » caprazlama » neyce » tekâsuf » allah ın binasınıyıkmak » geciştirilme » okuz trene baktığıgibi bakmak » gununu gormek » oyle olsun » ozdeştirme » bukum »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.