tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bir şeyler veya bir şey olmak » kucuk mevlit ayı » kundelemek » cıdamak » acık mektup » bolme » emanetcilik » cekmek » oncul » metal tutturmalık fermejup k » cakıllık » boşcıkmak » once gelen onceki » surtme ağı » caltılık » gorunmez olmak » surerlik gorunumu » durtme » modul » unce » corek mantarı » hoşgorulu » etme veya etme yahu » kopek balıkları » etut » bizim gelin bizden kacar tuta » başıdonmek » vucuttan duşmek » gani gonullu » tum cahil » hareketlerde bulunmak » geciş » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » ne ekersen onu bicersin » borcluluk » hamur acmak » sun î kalp » icmek » goruntuleme » korelmek » kuşumlenmek » rebiyulâhır » acığa almak » korukculuk » cepci » cocuk » surtuşturmek » vak anuvislik » uygun duşmek » vus at »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.