tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bok pusur » dık dik duk duk tık » nufus tezkeresi » badana etmek veya vurmak » cil » korkunc » jeton gec duşmek » merhem » uc nokta » pencuyek » bıcaklamak » yan yuzergiller » cicek acmak veya vermek » borek » cift » bol kepce » percinleme » cınarlı » sır kupu » ad koku » golgede kalmak » kapricyo » gormek » yaz donemi » ahbaplığa dokmek » uzatılabilir » icilmek » oyle veya boyle » zaman tuneli » nilufer » icin » ferman cıkarmak » elektronikci » aracılığıyla duymak değmek e » kapıbir komşu » toplumcu gercekci » musamahakâr » ucuk » lop lop » yayla cayırı » fil yuruyuşu » sovme » yerin dibine gecmek batmak vey » cifteleşmek » frenkleşme » mustefit olmak » ahlâkca » musaade » gecirici » su gibi bilmek veya okumak »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.