tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hayrulhalef » takdim edilmek veya olunmak » cıkarmak » başıdonmek » başına belâ acmak » toplu olarak oğretimin yapıldı » oğrenci bileti » gozunu burumek » durum » ıtriyatcı » eline duşmek » yer altıcarşısı » gok gurultusu » gormezlikten gelmek » pic olmak » oyle » cağcıl » cincilya » comar » cırpmak » telâşa duşmek » yanıbaşında veya yanıbaşına » cene yarıştırmak » goz ucu » kadidi cıkmak » ustsubay » soğutgiller » suzgunleşmek » cirkeflik » na » misyon ustlenmek » y y » alaca duşmek » curuk gaz » cekmek » cok yetiştirilen bir bitki hor » koşe » hint inciri » rolune cıkmak » cardaklı » kuyruksuren » adıcıkmak » atlas ciceği » surulmek » hırcın » tumleme » kacmak » duz » afiyet uzere olmak » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.