tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
on sezi » cekmek » icine işlemek » partikul » tropikal bolge » oru » tecahuluarifane » kendi havasında gitmek veya ha » facalı » rucu » acıklıkolcer » kacımsamak » pec » bir yapının temeline konan taş » lek » kotek » akıldan gecirmek » bornova misketi » rum ateşi » para cekmek » cekingen » cıkmak » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » cın cın inletmek » yarın obur gun » edinc » gulunmek » sonuk » zumrut » guneşli » acımlama » civi gibi olmak » yakışıksız kacmak » l » arabankurdî » iz duşumsel » belirtilen bolum » sutune kalmak » izletmek » gozlemek » yamcılı » goz merceği » uslûp » secmeci » yonlu doğru » yurek darlığı » başına gecmek » dolambac » memleha » yengec gibi »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.