tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
faceta » subjektivite » nazınıcekmek » kapak bıckısı » cıngıraklıyılangiller » caresine bakmak » eteğine duşmek veya sarılmak » cemrenme » nasihatcilik » gun durumu » capraşıklık » tun tun kacmak » ustuvanî » gosterme parmağı » gecinmek » dudağınıbukmek » orakcı » ahde vefa etmek » tur ağac cember » ust cene » kirişci » duyuustu » tam adamınıbulmak veya tam ada » flore » yoneltim » senyor » kesir olcek » iceriye duşmek » olumsuz » ve katımadde » koşelik » kalıpları » turlu şeylerden yaptıklarıve t » canaklık » kullanılan arac buat » sıkıduzen » icki sefası » acık pembe » duşuk yapmak » gozetmek » mufettiş » nasranî » koc » lık lik luk luk » kulhan makinesi » bir turlu » gecme » cocuk yuvası » ozgecilik » gomlek »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.