tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıplak ucret » dişci » ucuk » uşutmek » eşbicimli » bir baştan veya uctan bir başa » yuz » gozde » duğuncu » ananın orekesi » caylaklık » ucurmak » gozune karasu inmek » şeytansacı » meydan bir şeye veya kimseye k » bu turlu » bocekli » sapınc » buyutulme » şofor koltuğu » kıskaclama » dokulmek » imalâtcı » yukunu almak » amak » ust » cekap » cilek » akaclama » cırak » oluşturduğu demet » ustune yok » tesettur etmek » kadının fendi erkeği yendi » midibus » bilinclenme » ovundurucu » puskulsuz » urkek » herkes gider mersin e biz gid » mustezat » ahretini yapmak veya zenginleş » capraza sarmak » tarihsel ozdekcilik » genizden konuşmak veya cıkarma » kuplu » canak » dere tepe duz gitmek » capmak » uveyik »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.