tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cıtlama » suya goturup susuz getirir » butunlemeye kalmak » ağzının kokusunu cekmek » ız » olum emri » onune gelen » domuzdan bir kıl cekmek veya k » emekcilik » duşuk » secal » koşeye atılmak » fumerol » iyi gun dostu olmak » yaydığıgozle gorulen ışıma » ongorulmek » cipo » ortmek » birleşik cumle » yonetim gideri » menfaat gutmek veya gutmemek » dutturu » culu duzmek veya duzeltmek » kitapcı » tutsu » unc » dağarcığıyuklu » goğus kovuğu » kacıklık » isim cekimi » ic donu » dipdinc » sırtcı » yalcınlaşma » bir yiyip bin şukretmek » guveyi olmadık ama kapıdışınd » kuf » kenarlık » lâf yok » cekmek » gecim dunyası » davulu biz caldık parsayıbaşk » yukseltmek » citar » murşit » calkantısız » kavukcu » nobetcilik » ucretsiz » cumbuş »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.