tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba eş anlamlısı

çaba eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok cismi » ovulmek » cepel » duğun evi » yarayan celik disk » bicimlerini belirleyen ana oze » pekce » yemek cıkarmak » ok gibi yerinden fırlamak » ucan top » kapalıcarşı » sempervirens » siluryen » corap sokuğu gibi gitmek veya » bulûğcağı » hamallığınıetmek veya yapmak » bulunan bolum kafa ser » comertlik » boşaltac » gormek » kollarıveya kol ve pacaları sı » oh cekmek » pufleme » re » mubarek » dadaizm » soyleşi » cimdiklenmek » yağolcer » strukturalizm » bordur » tum başlılar » ofkeli » tefekkur » koşelemek » tebesum etmek » zerduştî » kurklu » sigara boceği » nubuvvet » uslenme » bukulmek » iş arî » jole » bir koyundan iki post cıkmaz » yıkamaya yarar cukur yer veya » cıkıntı » sevinc goz yaşlarıveya sevinc » pembe gormek » kuncu »

çaba_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_eş_anlamlısı nedir ve çaba_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.