tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kandil gunu » duellocu » hazır bulunmak veya olmak » juri » gozu toprağa bakmak » potansiyel suclu » deli cıkmak » arayıp soranıbulunmamak veya o » ay aydın hesap belli » buzme » cimentolanma » ucurmak » cıvgar » un » hafta arasında veya icinde » grev gozcusu » gozuyle bakmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » ak sulumen » cekiş » gure » senegalli » cakıntısız » catıcı » başınıcatmak » burokrasi » tutturgac » celik parca » para cıkarmak » cok hucreli » haber salmak veya yollamak » keciye can kaygısı kasaba et » ulfet » goze batmak » urtiker » canak yalayıcılık » nasranîlik » fakir duşmek » yonetmek » yurutucu » ipliği pazara cıkmak » ucretsiz » sondurulmesine yardım eden kim » sokmek » ağız acmamak » fakulte » tebaruz » turbedar » cipo » husnu kabul gostermek »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.