tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cınlayış » goz yummamak » diri diri henuz olmemiş » dokuz ayın carşambasıbir araya » macun kureği » inmek » mutemmim » sırtınıdayamak veya vermek » dişcekimi » hurufî » ar er » basınclı » pence penceye gelmek » ticaret hukuku » gorgu aşılayarak onceden tesp » ışık golge » secmek » hukûmeti kurmak » once gelen onceki » ultimatomsu » cantacılık » alaturka muzik » cıkarım » banliyo treni » koylu corbası » taşyureklilik » aklızıvanadan cıkmak » ahbap cavuşlar » santrifujor » yasama donemi » usulsuz » katolik » kokusunu veya koku almak veya » duzenek » carıkcı » kaymakcı » emek » tahammur » sureksiz unsuz » dokulme » acısıicine veya yureğine cokme » gun durumu » yuz yazısı » bir coplukte iki horoz otmez » mulâkat » coğullamak » bunalıma duşmek » yolgecen hanı » yoğunlac » rolâtivist »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.