tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimini alır hidrojenle oksi » sokak cocuğu » yuceltme » istencci » goz yuvarı » kuskunleşmek » yumuk gozlu » cakır cukur » biyokatalizor » bin işci bir başcı » gayrimusmir » avrupalılaşmak » zerzevatcılık » lâzım gelmek veya olmak » ucluk » goz kuyruğuyla bakmak » oz ışın » yol acmak » gumruklu » zafer bayramı » gozleri ışık icinde veya ışıkl » canak uzengi » acık » rolânti » mecus » duldul » secmek » acınmak » duduklemek » cozuntu » unvanı » kackın » ağac » calap » yerine gecmek » muteşekkir » suruşturmek » kuru hasır veya kilim ustunde » durumunda meyvesinden kokusuz » paslanmaz celik » cıtırdama » gume » fennini almak veya kapmak » benzine kan gelmek veya benzi » acılmak » kırıp gecirmek » tehyic etmek » kokleşme » dortlu » hataya duşmek »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.