tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kos dinlemiş » rutbe » dağda bağın var yureğinde dağ » cizgili » bekâr kalmak veya yaşamak » sove » mulevven » yurunme » dik bicme » munasebetli » donuna yapmak veya doldurmak » ot » kur an veya ekmek carpsın » şeytan orumceği » kor yılangiller » kucuk karyola » taşattın da kolun mu yoruldu v » ac goz » goze girmek » olumsuz » can havli ile » ağzında buyumek » celâlîlik » yuz vermek » nufus » lâponca » br » psikolojizm » mecusîlik » cınlamalı » tup » gecgec yapmak » kucuk kap » kurekci » kıvanc » musadif » tedhişcilik » notr » sumuklu bocek » suhulet » tazıo tazıama culu değişmiş » caprazvari » doteryum » kucuk kopru » art bolge » cekem » cıkarmak » cekme » otlakcılık » cokertme »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.