tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yenilir veya yenir yutulur şey » tabana kuvvet kacmak » iplikcilik » uste vermek » tagayyur » duğun » he » gurluk » cırptırmak » başınıgozunu yarmak » civi cıkar ama yeri kalır » carkıfelek » buyukten buyuğe » kılıclı » hurmetsiz » ozgecilik » unleme » mustefit » vay sen misin » gunduz gozuyle » elcim » uzluk » kapcık meyve » zor alıma carpmak » revacta olmak » ozdeşlik » divaneye donmek » yoksulluk cekmek » olan insan topluluğu ulus » ırakgorur » uleştirme sıfatı » yuvaya donuş » yerlere gecmek » bicimcilik » tovbekâr » kıptîlik » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » soz olmak » akıntıya kurek cekmek » parcalara ayırmak » benden gunah gitti » tekâsuf » suzdurme » ağzınıacmak » satranc tahtası » haricten gazel okumak veya atm » cozum » muhimseme » cemberlemek »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.