tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iz » kutuphanecilik » eline ayağına kapanmak sarılma » gozleri kan canağına donmek ve » percinlenme » cumbuşlu » kacmaktan kovalamaya vakit olm » catışık » burulu » fuzesavar » gelen birini karşılamaya cıkan » gozetme » harclı » mukeyyifat » su kucuğun soz buyuğun » şarkiyatcı » hint horozu » inanc » olcek » tesaduf etmek » kulağıbir şeyde olmak » utangac » citari » safca » boğumlanma bolgesi » artistce » hipotenus » cozulme » ışığa gocum » cıkarmak » konektor » olmuşveya pişmiş armut gibi el » curukluk » maca kızı » suyu baştan veya başından kesm » poğacacılık » kafasınıtutsulemek » itiyat etmek veya edinmek » suzgun goz » esmayıustune sıcratmak » bahce » korler mahallesinde ayna satma » hint domuzu » iki satır lâf etmek veya konuş » kerpicleşmek » birkacı » recete » gecmişzaman » yuzlemece » mulhakat »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.