tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dol vermek » ince gul yağı » ufurukcu » samanuğrusu » gecerlemek » gostermek » kırlangıc » duşuruş » sprituel » jole » cevre bilimi » tarafından başkasına verilmesi » alkışcı » arlıarından huysuz huyundan v » onayak olmak » veya giysinin uzerine konulan » guzleme » cekim » anonsor » cakaralmaz » caprazlama » boğazıacılmak » cangırdama » akaclamak » ustune cekmek » gozunun onune gelmek » bolucu » hurle » soz » hizmetci » ceper » goynumek » kızağa cekmek » centilmek » cokculuk » capla » avrupalılaşma » gureşci koprusu » opup başına koymak » cekiniş » fe » yardım etmek veya yapmak » ortulme » olmayan bağımsız hur » cenesinin bağıcozulmek » muzminleştirme » gobeğini kesmek » triportor » bildirim odencesi » uzum şekeri »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.