tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
protezi » cektirme » kotu yola duşmek » bahriye cifte tellisi » hic » yokuşcu » aclık » ucmak » ığrıp cevirmek » cala paca » kaplıkapak » tatar » hurriyetci » cozunmek » yeşille lâcivert arasırenk el » kolay gele veya gelsin » cizgi » saat başıgaliba » beti benzi kirec kesilmek beti » kucultmek » bunalıma duşmek » gormezden gelmek » piyasaya duşmek » not duşmek » camurluk » yuksekten almak » arasat » tarla sıcanı » olum hak miras helâl » yalınc » gecme » tevekkul etmek » dovmek » gencten » korkunc » kac paralık adam veya şey » cantalı » hayat gecirmek » sovuş » işgormek » guneşlik » tunclaştırmak » surtuk » celme atmak veya takmak » komur gibi » goden bağırsağı » gugu ciceği » kokcu » samanyolu » duğum vurmak »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.