tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tesettur etmek » şarkısoylemek » yuksunme » ağızlıkcı » on ses » olculendirme » sayıgostergesi » coğuncek » cizge » buyuk turk İmparatorluğunun uy » aramak taramak veya arayıp tar » catılı » sarı cok sarı » yarışcı » yalan atmak veya kıvırmak » guvendiği dağlara kar yağmak v » ortu » ulahca » ust yapı » suzule suzule » corapcılık » gucumseme » taşınabilir arac » gun meselesi » dert edinmek veya etmek » cok hucreli » şipşakcılık » soğukca » goz erimi » capraz kafiye » hesap cıkarmak » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » daire parcası » cuzam » fikir işcisi » gonlunu karartmak » dort yol ağzı » her biri mesame » muesseseleşme » kirec cimento gibi şeyleri su » tazallum » surek avı » em » conk » subekli » gozetici » araccılık » dostlar alışverişte gorsun diy » cozunme » tulûatcı »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.