tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kokusunu veya koku almak veya » nasrettin hoca nın turbesi gib » deyip de gecmemek » gobek dansı » buyulemek » calıştıran » oznelcilik » li » rucu etmek » cok cok » ne imiş » kesesine guvenmek » dokunmek » carşı » cığırmak » balcıklı » patlıcan boreği » eğri buğru » soğdurme » para cekmek » golge » gecirmek » cicek sapcığı » gunduzcu » m » yon » goz onune getirmek » kufur kufur » anayasacı anayasayısavunan an » kotu » cıplaklar kampı » gureşmek » sap yiyip saman sıcmak » cağrıcihazı » ağız yer yuz utanır » oğleuzeri » kotu olmak » oksuruk » uzunclu » manikurculuk » urpertili » gurlemek » korkunclaşma » yonelim » madan meden » cirişgibi » nerede hareket orada bereket » doşeme » maca kızı » kavukcu »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.