tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kursu » sonuc yarışması » boğur » hatırlatmak » kapıyıacmak » ultimatom vermek » kuskunluk » top atmak veya topu atmak » inanclılık » teceddut » bicki yapmak » guvelâ » akıl yaşta değil baştadır » copurina » komurleşme » yaradan » catkılı » acığıcıkmak » gerci » gonen » yun » hucreler arası » gulu tarife ne hacet ne cicek » formdan duşmek » sıcratmak » bahsi gecmek » huvelbaki » tezellul » guvenlik borusu » ozellik başkalık fark » suikastci » acem » sevda cekmek » oz kedi balığıgiller » cakmağıolmayan » saltcılık » muşavere » mesih » cur et » politika gutmek » yumuşak unsuz » jut » calpara » portenin başına konulan işaret » cizgi » onceleri » lâcka » husnuhat » kuman » cıkmaz »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.