tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği cız etmek veya cızlamak » dışters acı » halacca » tembele işbuyur sana akıl oğr » mufreze » hamur corbası » bir cuval inciri berbat etmek » kulkedisi » eğri cehre » kişilik tipi » bir hâl almak » yetiş veya yetişin » tebeddulât » tombala cekmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » cılgıncasına » ici icini yemek » mulâzım » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » inmek » kın kin » dikensiz gul olmaz » araştırılabilen olculebilen » ceyrek » unvanı » guneştopu » cocukca » mercekten oluşan optik alet » gın gin gun gun » turlu şeylerden yaptıklarıve t » iz ansızlık » giraffa camelopardalis » lutfen » iz » cığırından cıkmak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » yılan ciceği » buyulemek » muddetsiz » yolustu » ciğnemek » misyon ustlenmek » sinekcil » iki eli birinin yakasında olma » son bulmak veya sona ermek » ornekleme » gecişsiz » k k » deniz gecişi » başlıkcı »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.