tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olduğu soz » gelin ciceği » cokertme » noron » işci » cok yavaşişyapan cevik olmaya » gecim kapısı » resim » tonlu unsuz » cerden copten » dilenci canağı » yaka paca goturmek » cağrılış » koyuvermek » ustune oturmak » kuvet » carlık » uygun bir bicimde gosterildiği » ur » okulu asmak veya kırmak » acem kılıcıgibi » capraşma » er » toplamak işleri icin ayrılan k » cıkıntılarıolan organ » surculisan » tu kaka etmek veya edilmek » gonlunden kopmak » gurultu cıkmak » melul melul » acık ciro » duşuncel » paraşutlu » unluleşme » dik ruzgâr » utu » cumartesi kibarıgibi suslenmek » plâkcılık » sosyal statu » goz atmak » acık » dereyi gormeden pacalarısıvama » tukuruklenme » gecirgenlik » gozu dumanlanmak » acan » beliren olumle sonuclanan has » keyfini kacırmak veya bozmak » jut » sayma işlemi »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.