tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çaba kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
msı msi » yureği oynamak » on belirti » salca » cf » uckur » fucceten » bicim » tutun rengi » kahpenin dolu » başına vur ağzından lokmasını » kabakcı » butunu » gudukleşme » bir gozeli » tertipci » telâşe muduru » olu yıkayıcı » dostluk başka alışverişbaşka » guven beslemek » dortluk » usulsuzluk » kuvertur » guleclik » icinde kaybolmak » ceza cekmek » kukurt » yukletme » su boceği » ic bağlamak » allah ne verdiyse » bir yerde kullanılan bir yere » dovdurtmek » cukundur » suzgec » yutar hucre » munteha » kacık oz » alt ust etmek » yurutum » kutletme » susleme sanatları » ciftetelli » cillenme » bir tatlı » tum başlılar » gozleri yaşarmak » surekli olarak gidip gelmek » cirkefe camura taşatmak veya c » kumes »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.