tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamur acmak » reomur » giysisi » arkasına duşmek veya takılmak » gecer » kesmeden ustten gecmesini sağl » tahaccur etmek » ozel » golgelenmek » muesseseleşmek » inakcılık » cıkır cıkır » almancılık » ceşitli » dort bucak » mukavemetci » lâtin ciceğigiller » acık fikirli » matematikci » cemrek » kunh » suredurum » gok taşı » kıctankara » arasında den başka anlamıyl » ilce » cakmak » sorguc » budist » suruluş » akşamlar veya akşam şerifler h » uleştirme sıfatı » calmak » korpecik » fırcalık » işi uc nalla bir ata kaldı » kaldırım muhendisi » mukâfat almak » gomme balkon » ic savaş » atma recep din kardeşiyiz » kısa cizgi » sureti haktan gorunmek » yurumek » sacılış » mutlakcılık » yola veya yollara duşmek » yorgan yuzu » hunerli » ledun »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.