tdk sözlük TDK Sözlük

 

çaba kelimesinin eş anlamlısı

çaba kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çaba kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çaba kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çaba kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elini kana bulamak veya bulaşt » kul yemek veya yutmak » dekoratorluk » habeş » coğaltma » cıtırdamak » yanay duzlemi » ickiyi bırakmak » ayağına uşenmemek » bocu » hoşduruma gelmek » ceşnilenme » kulağına soylemek » cemic » bulunan bolum kafa ser » globulin » kusursuz » metal parca » cingeneleşme » şaka goturmemek » musaade » yeme de yanında yat » komurleştirmek » ar er » cozumsuzluk » koşegen » un » subekli » carmıh » ic acıcı » durulu » gecenlerde » opuşmek » bir dirhem bal icin bir ceki k » buyuleme » arşiduk » gurultu » okuz damı » ozsever » kosemenlik » dayayıp doşemek » uzengi » gozdağıvermek » luleci » calışma belgesi » iki buklum » gulduru » icki sefası » faydasınıgormek » ekmek kufu »

çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve çaba_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.