tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
partizan olma durumu veya part » klâsor » arabî » akdarıpanicum » kacmak » makyavelizm » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » al elmaya taşatan cok olur » duzenbaz » mutetebbi » adıcıkmak » uzeri » cal » soz konusu olmak veya soz konu » yuk asansoru » temel cumle » duğumlenmek » » avaz avaz bağırmak » gıcıkca » gunluk guneşlik » ili » culûs » lâğım doşemi » celişkisiz » kır boynunu » kostek » yuruyuşe gecmek » madde » cuş » yumurta okce » av dışında padişahın yanında b » sozunu bilmez » hayrette veya hayretler icinde » sus » empresyonizm » u u » enduksiyon » kupeli » yaradan » ıstırap » yaka bir tarafta paca bir tar » unvanı » iblisce » kem kum » deneyustu » yapıldığında zararıdokunacağıd » mısır daki sağır sultan bile d » kaşla goz arası » kotu yola sapmak »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.