tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mudafi » duzmek » kethudalık » hızır » acılım » sağcıkarmak » surcturmek » colaklık » yan gelip oturmak veya yatmak » yalıbulbulu » receteyi yaptırmak » uc » otumluleşmek » icini cekmek ic cekmek veya ic » fare cıktığıdeliği bilir » muzikal » acıkcası » yureği yağbağlamak » nisaiye » ucmak » mezardan cıkarmak » naturalizm » cevren » faslı » talaşboreği » gun gormemek » şohretli » soylenmek » sızıcıunsuz » ne gunlere kaldık » kâğıt gibi olmak » celik pamuğu » kaşıkla yedirip sapıyla gozunu » gozleme » parmağınıaramak birinin parmağ » sozlendiricilik » ağzınıacmamak » cimentolama » minor » gozetmen » uzuntu » oyku » siktir et » kendi duşen ağlamaz » cımkırma » ağac sakızı » birbirinin ağzına tukurmek » divan durmak veya el pence div » boğurtu » goturumlu »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.