tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kâğıt yapraklarından her biri » mefhum nosyon » başka bir gune zamana erteley » boyu veya boyuna boyunca bera » kocbaşı » camlık » etut etmek » » tenezzul » korukleme » camura taşatmak » sıcrama » tozunu almak atmak silkmek ve » cirkin » başısıkılmak veya sıkışmak » alım calım » dovmek » afrika cekirgesi » goğsunu gere gere » ciğleşmek » iftihara gecmek » nemolcer » cağrışım yapmak » topluluğu » yekûn cekmek » tezkiyesini duzeltmek » ses cıkmamak » halk şiiri » mec » hayrete veya hayretlere duşmek » meydancı avlu bahce gibi yerl » ucgensel bolge » koy oyunu » meşale cekmek » telekomunikasyon » munasebette bulunmak » odemek » hoşgorurluk » alcakca » zerzevatcı » goz » cubukcu » bicici » dikiz etmek veya gecmek » orneklenmek » kac para eder » madenî yun » hırdavatcı » tovbeli » kanadalı »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.