tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duşunceye bağlayarak yorumlaya » gecişsiz » cizgi film » uzum sirkesi » catma » sucut » kıraclaşma » goz » elektronik calgılar » surume » ciğden vermek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cakıl yol » calımlı » carpan » surat veya suratı bir karış » taklitci » hayalinden gecirmek » bağrışcağrış » pekiştirmek » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » tutturac » korleşmek » kunye » tel in mitingi » eziyet cekmek » dallıgullu » yureğinin başısızlamak » tavuk kumesi » ice kapanık » akıllıduşununceye kadar deli c » uvey cocuk » gudulme » sutolcer » kotu » ve katımadde » ağaca cıkan kecinin dala bakan » nohut oda bakla sofa » allah ın işine bak » cozulme » nukte » başmusevvit » hareketlerde bulunmak » malikî » omurlu » hic değilse veya hic olmazsa » parca başına » kendini vermek vurmak veya cal » munfail » hesap etmek kitap etmek »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.