tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
selâm durmak veya selâma durma » yuklu » toprak cekmek » durulmek » bicim » arnavutluk » goz yummak » arpasıcok gelmek » ağac ebegumeci » kufeci » bordur » ruh cokuntusu » bektaşî dedesi » pislikcil » gec olsun da guc olmasın » osmanlıturkcesi » yer cekimi » ozenc » yerine gecmek » dayalıdoşeli » nufus coğrafyası » gommek » duşunceli » ve kanunlara uymaksızın cebir » bulbulyuvası » kumeleşmek » gudeleme » kucuk kopru » duşkırıklığı » pecesiz » ruzgâr gibi » yanardoner » carşaflamak » dostluk okkayla alışverişdirh » kunyesi gelmek » ateşparcası » davar gutmek » suru » olcmek » duzenbaz » bicimini alır hidrojenle oksi » duşurmek » sutsuzluk » iftihara gecmek » sunger cekmek » cengel atış » cıkmak » une kavuşmak » tespihcilik » bazlamac »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.