tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hunersiz » cekik » arazi acma » gucenilme » opup başına koymak » cırılcıplak » bir dirhem bal icin bir ceki k » keceleşmek » buzuk » goreceli » oglena » madagaskarlı » rehine koymak veya vermek » allah ım » kontor » buyultmek » kamu duzeni » dayak kackını » secme » kulube » pişmişaşa soğuk su katmak » cekilmek » yabancıgelmek veya gelmemek » butunletme » ozenmek » icit » sukse yapmak » oltu kebabı » yuzulmek » parca parca » besle kargayı oysun gozunu » silindir prizma vb bicimindek » uğuru acık » ust tarafı » in » hızla batmak » amerika armudu » gozletmek » smac » tahayyul » arap » onun icin » cok şişmiş » top ağac » cıkar » malı meli » tebesum etmek » dunya âlem » oğutmeye yarayan dişlerin orta » cene cukuru »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.