tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surekli » benden soylemesi » cember » ic » iğrenc » dovdurtme » ulkuculuk » tumu cemiyet » cile » balcak » guveniş » icine cekmek » bant yapan kimse » super » cenesi duşmek » sıhhî tesisatcılık » catlak » fetus » celişme » hamur corbası » hulûs cakmak » cillenme » davranış misal » olur musun oldurur musun » ağızlıkcı » bahcesi » cıvdırmak » suzme » smac » inmek » muttefikan » mucize gostermek » duğun bayram etmek » demir uzerinde » rekabetci » havalara ucmak » bulunan bolum kafa ser » duşuncesizlik » malın gozu » cevrecilik » cağdaşlaşma » pluralizm » bayrak toreni » malın gozu » yan gelip oturmak veya yatmak » hint kestanesi » oksuzdoyuran » goz gormeyince gonul katlanır » pozitif goruntu » ustume iyilik sağlık ustune u »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.