tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ote gun » yuzu yerde » gununu gormek » cevrilemek » kurk boceği » kok doğrayıcısı » cimenlik » onayak olmak » yureğini pek tutmak » tanrımisafiri » cokelti » pazar ola » dil oğretimi » cark » ciftleştirme » karşıtı » canak uzengi » tuylenme » burokrat » formul » gectiği yoldan gecmek » elekten gecirmek » formul » cozyağı » surundurulme » tat » goruşturulmek » chamaeleon » cizgi » goruntusel » ustunde kalmak » ormek » yağcekmek veya yapmak » goz yuvası » kaca kac » koklu » gun dikilmesi » seruven » zıvanadan cıkmak » oncel duzen » ekmeğine goz koymak veya dikme » sozde » oz su » gondertmek » fıstıkcılık » ulaşabilen yatay uzaklık » dinden imandan cıkmak » uslûpcu » guleclik » cıtak »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.