tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kolcak » edeptir soylemesi » summettedarik » canına tukurduğumun veya ufurd » gozcu » taşıma veya dokme su ile değir » tansiyon duşurucu » dortleme » zevc » eyer kapatmak veya kapamak » humanistleşme » cumlenin ogeleri » muzminleşme » sevinmek sev in sevdirmek se » gevrekci » curmumeşhut hâlinde » mancuca » başka bir ulkeye veya yere sığ » punez » uflec » canlılara yaşama ortamısağlaya » catal » kutin » pazar ola » duygusal duşunme » dişcilik » goz » it » gozu tutmamak » ozluk » ceyiz cemen » biz attık kemik diye el kaptı » yanardağbolgesi » yiyip icmek » opmek » surme » rn » alcaltma » mutemadiyen » ayınlarıcatlatmak » teşkilâtıesasiye kanunu » mahfazasıolan » refakatci » aksi tesaduf » kısıtlayan kısıt altına alan » oncul olmak » gi » gumuşu » acem » baklayıağzından cıkarmak »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.