tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mucadele » ust sınıf » cicekleme » ıcı ici ucu ucu » fırdondu » borusunu calmak » recine kesesi » acık » minuskul » batınîye » cay saati » ucuz etin yahnisi yavan veya t » gusul » corak » ortmece » suclanmak » it surusu kadar » şumul » utancından yere gecmek » a a » ahlâkcı » fiil cumlesi » muteharrik » cukurlatmak » toplumsal butunleşme » dır dir dur dur tır » pacayıkurtarmak » olum allah ın emri » bukunmek » uye » tıkaclama » revaluasyon » on alım hakkı » balıkgozu objektif » cıkarılma » caşıt » olcum » hayvan derisi » guzellik enstitusu » boşnak » capmak » allah tan umut kesilmez » soze karışmak » caplamak » bulgarca » dipcik » gulu seven dikenine katlanır » oğrenci » kucuk gezegen » eşkenar dortgen »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.