tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aklınıcelmek » galebe calmak » ortunmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » yıldırımlarıustune cekmek » somurgeleşmek » barbeku » hodukce » uslûplu » opuşmek » durbunlu » calış » kutuğe gecirmek » ozsever » tokaclama » gardıropcu » deli posteki sayar gibi » guvenoyu vermek » beygir gucu » gobelez » gucluk » donebilecek bicimde yapılan şa » gun » tecrube etmek » mes uliyet » hoparlorlu » papara veya zılgıt yemek » camurluk » huzun » borc » gecmek » purcuk » sivric » dovuşme » ustune olmamak » sevincten ucmak » butunletme » den yana cıkmak » unsuzunu gosterir » cokluk eki » izin cıkmak » bicim birimi » şansolyelik » para cuzdanı » inmek » centikleme » calışma gezisi » cıkmak » cekiş » kose buğday »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.