tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gon » yurutum » cozuluş » cimlenme » acık oy » pence » guneşcavmak » buyuklenme » cocuğumsu » kuresel valf » oz dikeni » don cozulmek » yalan dunya » toplac » nakışcı » mucbir » turkcecilik » ozluk » fâni dunya » İleri bir tarihte beklenen ge » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » umit serpmek » catal civi » faturasınıbirine cıkarmak veya » yuksek » gunduz kulâhlı gece silâhlı » batırılmasıyla yapılan sucuk » cultar » kazın ayağıoyle değil » tatar corbası » avanakca » gocen » ferman cıkarmak » turdeş » deve bir akceye deve bin akce » uremik » dorduz » senator » oğul cıkarmak » cevgen » duvenci » alcak ses » aklından gecirmek » taaddut » burnunun ucundan otesini veya » metal parca » ornek » civilemek » inmek » t »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.