tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cilâlanabilen billûrlaşmışkire » belirten kural » capaklanma » yuze cıkmak » bas veya bas git » ihrac etmek » kelle kulak yerinde olmak » catır cutur » cerkez peyniri » duzenli ordu » solpuk » gelinlik etmek veya tutmak » cekmece » turap » bir postum var atarım nerede » dumbelek » icini ezmek » oğrencilik » cekiştirici » on secici » unlu kısalması » cakılıkalmak » kendinden gecmek » acılmak » bir elle verdiğini obur elle a » yenicerilik » ust tabaka » uşengen » gorup gozetmek » ackılanma » duşuncesini acmak » duzleşme » genclik » kafa cıkışı » olusu kınalı » kotulukculuk » kunde » takla atmak veya kılmak » cilekeşlik » ağaccılık » nakışcı » eşitcilik » carpma işareti » halkalıgozler » gercekli » kurban olayım » el bende » n » yuzune hasret kalmak » yılan cıyan »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.