tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz » ucak » alttan veya aşağıdan almak » taşıolceyim » olgun » surtunuş » gozlerine uyku girmemek veya g » buyultmek » bant cozmek » insanoğlu ciğsut emmiş » oylece » cırak cıkarmak » yuzulme » goz yummak » ay donumu » gam cekmek » israfa kacmak » ozumlemek » cocuk gibi » zimmetine gecirmek » dokmek » hizmetci » ağır cekmek » cene cukuru » ustunde durmak » sen sağ ben selâmet » cekine cekine » cok eşli » suzulme » şişe cekmek veya vurmak » calgıhane » İri balık ve deniz hayvanların » mucadele vermek » kotuleştiriş » elden kacmak » uvey baba » gecinmek » kokten dincilik » dili olsa da soylese veya anla » tefeyyuz etmek » sutre » muzakere etmek veya yapmak » kor » muessif » kor kuyu » armut pişağzıma duş » mutevelli » peluş » duşunceye dalmak » bir ağac »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.