tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakırlaşmak » testiyi kıran da bir suyu get » etmek » kacamak yol » bayramîlik » direnc » hayvan elephas » tunclaşma » tufek patlamaksızın » koturumleşme » acmak » rotarlı » yureği delik » karısıkoylu » baba değil tırabzan babası » civileme » kalcalı » acık fikirli » enduksiyon » cekirge » temize cıkarmak veya cıkartmak » kez duz kabartılar » memleha » muhur kimde ise suleyman odur » gonlune doğmak » kucuk dil » cekirdek » govek » yuzdurulme » onluklu » kampcı » donebilecek bicimde yapılan şa » iğneli soz » sert bir durum almak katılaşm » kafayıuşutmek » yuzde » turdeşlik » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » doşeme » gozune bakmak » pala cekmek » goze batmak » capul » mucehhez » goz gore gore » suzgec » meşrubatcı » cekiştirmek » olan bir taş » parfumeri »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.