tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokuşme » tartışma yapılan » recine yağı » koşeye sinmek » umur gormuş » oyku » gunah benden gitti veya gitsin » oğun » bugun bana ise yarın sana » buyutken doku » kıyamet mi kopar » metal parca » cıkmak » calmak » olculendirmek » avuc » uzerine varmak » tacikce » kademli olsun » araplaşmak » ustunc » etut » hoşgorusuzluk » dort donmek » actıağzını yumdu gozunu » yurutucu » fon muziği » korunma gormek » bancolaşma » derdi gunu » dorduz yumrucuklar » cıcığıcıkmak veya cıcığınıcıka » cekmeceli » nufus bilimi » hareketlerde bulunmak » acık celse » iz an etmek » değişimli unsuzler » umur gormek » cingoz » ilâclama » mutemayil » kuşak dolama bağlama kemer » kunde » acıolcum » tilkinin donup dolaşıp geleceğ » İcinde baklava bulunan » siktir et » ortunmek » tuketici »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.