tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruzgâr almak » se » tacsız kral » korelmek » guvey i » sur at katarı » ciğnem » nesne » goz actırmamak » yuruyuş » duşkunler yurdu » soğuşmek » donem » şarapcı » kuşne » acılmak » luleci camuru » musbet ilimler » gonderiş » terutaze » parca başına » tepetakla etmek veya devirmek » kucuksemek » ac gozluluk » arkasında veya sırtında yumurt » cimlendirmek » petek goz » dalgıc gozluğu » eğik duzlem » susleme » renk vermek veya rengini belli » doviz » acık » kurek » ve bilinc merkezlerinin bulund » omrune bereket » kaldırım muhendisi » goğem » otme » bir an once » urfa peyniri » alıc » guneşyılı » gonenmek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » işci » cuvalsız » carpıklaşmak » guleclik » vak anuvis »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.