tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
adamına gore » ağzına veya onune bir kemik at » suclandırma » boylece » tercume » ormek » bromurlu » gerektirir » gozukme » nefesi kesilmek daralmak veya » kor » cerci » sulukcu » murekkep balığı » muhlet » bekâr kalmak veya yaşamak » kopekleniş » sun î » buro » dışdunya » tur » yuksek bir yerden aşağıya doğr » anas acuta » kecileri kacırmak » ofkesi kabarmak » allah ından bulsun » palyaco » uretmek » cit sarmaşığı » hareketin yeniden kurulmasıyla » yureği yaralı » şeref tribunu » gorunum » guvelâ » allah versin » hiccilik » turap » koku kazınmak » bakla dokmek veya atmak » kapsul » tespihcilik » cakma » oz indukleme » cıkar yol » hesaptan duşmek » yer demir gok bakır » catışmak » tekduze » kızılcam » buzuk »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.