tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabanın eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz » kendini toparlamak veya toplam » eğik cizgi » kırkıcıkmak » hesap acmak » celiklemek » donuk » hidrur » ezik buzuk » buzuşme » dadaizm » kemiklerden biri » sarıkcı » cumartesi kibarıgibi suslenmek » yemeden icmeden » cocuk oyuncağı » temel cumle » teeyyut » sultanîhuzzam » silip supurmek » bahtıacılmak » kupe ciceğigiller » esmayıustune sıcratmak » elinde bulunduran kimse » ic cekmek » yureklilik » maskarasınıcıkarmak » kosele taşı » dır dir dur dur tır » yağsız ilâc » cayırlaşma » corman » cokum » kaynakcacı » goreneksizlik » suzdurme » buzgulu » gozsuz » cekikce » cıtlama » kemence » ve bilinc merkezlerinin bulund » somurgen » tırnak gostermek » ucsuz » carpanlara ayırma » icine atmak » portfoy » cıkış » nb »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.