tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ovunme » guluşulme » yuzu gulmek » dert kupu » gorum » kesmeden ustten gecmesini sağl » sac orgusu » kısmetinde ne varsa kaşığında » onleyiş » alcaklaşmak » sozleşmeli » ara konakcı » bıckıhane » gecmek » mubalâğasız » tezahur etmek » cemaziyulevvel » allah tan » hicleştirmek » mustacelen » acık hava tiyatrosu » artcı » rum » gulduru » odleklik » sesi ayyuka cıkmak » uzengilemek » hilâfetci » cok sesli » sunnetci » cillenme » dem dokmek » mucadele » bıckıtozu » alt tarafıveya yanı » korleştiriş » psikolojizm » suruden ayrılmak » kubik » indukleme » cok şişmiş » hopurdetmek » mak mek » tel cekmek » duğum » burnu yere duşse almaz » uremek » gorme işitsel eğitim » duz yuzeylerden her biri » gumrahlık »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.