tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuccarlık » gormezlik » goğus ingini » yuzdurme » direnc » uckur » ceşni » frenk inciri » suresiz » suspansiyon » satılık ziftin olsun selânik » onunu ardınıduşunmemek » geciştirici » kendini duşunmek » suc duyurusunda bulunmak » olu sezon » comak » onem vermek » iki cifte » zac » fıcılamak » emek » mayalanabilen ve coğu tatlıola » boyun bukmek » civitli » orakcılık » unsuzunu gosterir » temizlemek » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ceyizlenmek » gozden kacırmak » tum tanrıcı » yakayıele vermek veya vermemek » şirpence » tespih cekmek » mudur muavini » dişdudak unsuzu » mumteni » bağlaclıtamlama » puluc » golgecil » sacalanmak » ali » bir şey soylemek » allah hoşnut olsun » darbe vurmak veya indirmek » murettep » genleşmeolcer » mağribî » parantez acmak »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.