tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağac balı » guvensizlik » bulunan kopuren su » eteğine yapışmak veya sığınmak » dunur gitmek » devaluasyon » kul » one duşmek » goru » mulâkat » gomlek » comertleşmek » devenin başıpapucu veya nalı » cepni » sulfit » guve » kıskac » aleykumselâm » şohret kapısıacılmak » cağlayış » kucuk dalga » cenesini bıcak acmamak » yakacak » olcuyu kacırmak » gorulmek » gonlunu sondurmek » takallus etmek » gozden uzaklaşmak » sonmek » kilise canı » hopurdetmek » sarnıc » calgıcıbocek » sozleşme tutanağı » ekşili corba » cenekli » alcıya almak veya koymak » kendi soyler kendi dinler » cerezlenme » puan almak veya kazanmak » suzgunleşmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » muzakere » cevirmek » cokca » alım satım burosu » gidişdonuş » fuzeatar » gecirmek » kolelik »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.