tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tek erkci » pabucunu dama atmak veya pabuc » benlik catışması » bir calgı » cıkmaz ayın son carşambası » ağır cekmek » gecmek » porcus babyrussa » hurriyeti secmek » şehit duşmek veya olmak » uzak gocuşme » boyu boyuna huyu huyuna » el openlerin cok olsun » magnezyum sulfat » beraberlik muziği » mustenkif » guvenlik vanası » carpmak » yakasız gomlek » ozonolcer » nişan yuzuğu » kul olmak » ust alize » cekirge şalvar » kemiksi bolge » acık tohumlular » bıcak gibi » cavdarmahmuzu » uygurca » iki buklum olmak » gunuleme » catallanmak » donulmek » borekci » muteveccih » horozdan kacmak » beşpence » nuktedan » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » mektupculuk » temelli senator » ayva gobekli » citar » elini ayağınıopeyim » cirozlaşmak » utanc duymak » muteakip » sizin » cenesi acılmak » sozunde durmak »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.