tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabanın eş anlamlısı

çabanın eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabanın eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabanın eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabanın eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tovbe etmek » kırbaclanma » piclik » ici acılmak » aklınıkacırmak » bıcık » gumuşyağmurcun » babamın veya ustamın adıhıdır » toplumcu gercekcilik » cenileme » tane tane soylemek veya konuşm » acık kalp ameliyatı » melul » dunyanın kac bucak veya koşe o » borclu » tekemmul etmek » olumsuzleşmek » allah ın emri » mercimek koftesi » ayağınısurumek » yamalıbohca » sinirine dokunmak » değer duşurme » bukulmek » ic dunya » tagayyur etmek » bezi herkesin arşınına gore ve » ve dengeyi sağlayan organ » percinleştirme » tatlısu frengi » rutbeli » dizleri kesilmek veya tutmamak » kotu » inmek » catlamak » dolaba girmek veya gelmek » dama oynanan taş » cakma » mutehassis olmak » ciftelemek » kopeklemek » kart cıkarmak » kubik » takdir etmek veya eylemek » curukluk » ayağıyuruten baştır » oz yapı » bayağıkacmak » bitli veya kurtlu baklanın da » rukû »

çabanın_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çabanın_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabanın_eş_anlamlısı nedir ve çabanın_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.