tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korkudan cıldırmak » cıkıkcılık » cırpıya getirmek » ihracatcı » goğus » bircoğunu o metalin yuzeyine y » gorunmez » folk muziği » acık vermek » halk yardakcısı » gecmiş » husnutelâkki » kuvvetini gosterir » kendini gostermek » oportunizm » cakıntısız » mecbur kalmak veya olmak » oho » hungurdemek » mahşer gunu » eğmur » sakalına gore tarak vurmak » dava etmek veya acmak » vucuda getirilmek » tefeyyuz » ceset » manyakca » dunyasından gecmek » suru » sonuc oyuncusu » yuzunu kara cıkarmak » nârına veya nâra yanmak » uzerine bir bardak su icmek » kucuk sakarca » mişli gecmiş » ferula assa foetida » kasavet cekmek » felâketlerin acılıetkilerini d » muntahap » muştehi » butun » cırpıvurmak » nar ciceği » yerleşim yerinden başka bir ye » araplaştırma » geckin » gobel » orgutlu » haclamak » haber bulteni »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.