tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabuk kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hıckırış » geciştirici » oksuruk otu » kaldırım supurgesi » avcunun ici gibi bilmek » ceyizci » buzulup oturmak kalmak » acze duşmek » butun devletler » gomut » gulbahar » bir cuval inciri berbat etmek » şeşi beşgormek » muzikoloji » guc » caşıt » buhtan » ağac biti » koyun can derdinde kasap yağd » gosterme » elimi sallasam ellisi başımıs » canaksı » atıp veya atmak tutmak » seruvenci » cekimleme » goz acamamak » tapu kutuğu » maymuna benzetmek cevirmek vey » mubayenet » butce acığı » dostca » nazikce » haziran boceği » na » citmik » yapılmışarac damga kaşe » gravurcu » muhurdar » lehce » mehter yuruyuşu » dalgaolcer » yırtmac » duşmanlaşma » lâyık gormek » cifte kavrulmuş » tesettur etmek » gecişme » arık cekmek » doşemek » bortulmek »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.