tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
İspanyol muziği » sursat » aluminyum taşı » acısınıcıkarmak » basıp gecmek » işi ne » suzum suzum suzulmek » ustune gecirmek » hukûmet konağı » gobeklenme » karanlığıdeşmek veya yırtmak » gozleri fıldır fıldır etmek » ezip buzmek » cabuk kolay heyecanlanan kims » yureğine dokunmak » lâfıgecmek » gozluk takmak » dipsiz kile boşambar » ici gitmek » tac » gomlek eskitmek » duşurmek » dilinin altındaki baklayıcıkar » cedene » anlam cıkarmak » olcu » okka her yerde dort yuz dirhem » duğun salonu » goğerti » capraşmak » bahcecilik » gul » tahtalıguvercin » yurek » gece ucuşu » kacışmak » capa » ucucu » calıidi cırpıidi evim idi ya » başından gecmek » puskurme » anormal » bakır calığı » lâtin dilleri » curmumeşhut hâlinde » ruşt » mâni i » gozunun onunde olmak » sac boreği » mumeyyiz »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.