tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabuk kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuresel ucgen » kor yılan » mut a » kapıyıacmak » ağzınıbıcak acmamak » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » tukurukleme » orgusuz » dort yol ağzı » yarma kutuğu » konakcı » acık deniz » bayram kocu gibi » gureşilmek » gumletme » gozleri acılmak » cekirdek » zuppece » gerceklik » turkî » calım » tukurmek » tasallup » oksurme » gozlukcu » yuzyıl » acıkgoz » alcak basınc » alacağına şahin vereceğine ka » uzme » gorunum » ziyaretci » icerik » rotuşlama » sıcramak » rum ateşi » gozu bağlı » bortturmek » gecmek » surulmek » gokce » veya metal kemer » moskofluk » bolme » duşunulmek » toplumsal butunleşme » ele » mustacel » durdurmak » ipe sapa gelmeyen veya gelmez »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.