tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabuk kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
coğul eki » mumas » cekmek » unvanı » boşluk » dem cekmek » kulleme » obus » gok atlası » birimler boluğu » suzulme » etliye sutluye karışmamak » değişen arac » uc » kulturlenme » cozmek » ozlemli » mucevher mahfazası » duzence » duşunme » akım olcumu » eğri yuz » citili » gocmek » lufergiller » manzarasıolan » bisulfur » cekilme » guttuğum domuzu bana oğretme » yavaşcacık » ısparmaca » borclu » yontem » suluk vurmak » letce » gradosu duşmek » girişucreti » İskoc » sacma » cabası savaşım » guğum » acalya » cicekci » ust » munasebetli » ayrıc » kendine ozgu » tuysuz » niyet cekmek » yuruyuş »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.