tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guldurme » munavebe » buyukten buyuğe » başıcatlamak » uc » tersine donmek » goktırmalayıcı » toplandığıbolum » pengo » dort » duşuk » faslı » sempervirens » cantalı » cokca » kor » turna gozu gibi » duzgusel » malın gozu » muvekkil » turnagecidi » başınıcatmak » hazırlık gormek » seyran etmek veya eylemek » deklânşor » hesap acmak » ici beni yakar dışıeli veya s » yuklem » ic hastalıklarıuzmanı » paşa cayı » polemikci » cekeleme » mis uzumu » değirmenin suyu nereden geliyo » duğum » cemaziyulâhır » paranın ustu » murekkeplenmek » kor olur badem gozlu olur kel » sulus » antrenor » ikram gormek » parfumcu » alcaltmak » sutlenmek » mubadele etmek » şaklaban » cıkmak » pire icin veya pireye kızıp yo » tamir gormek »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.