tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
voli cevirmek » adıgecmek » kullanılır » gormek » kalafatcılar » surdurme » mahkemelik olmak biri başkasıy » davranışcılık » mezhepcilik » guz » ictihat » aday gostermek » mantıkcılık » cıkarmak » duşundurmek » uyku durak yok veya uyku nedir » hu cekmek veya demek » gulumsemek » gozune ilişmek » yuze vurmak » odunleme » mangal komuru » lâğım doşemi » duk » urkutucu » ağız unlusu » kulâh » cengel iğnesi » surme » curuk sakız » duşsel » pence atmak » dovdurtulme » boykotculuk » ayrılan kimselerden kurulu der » gozu veya gozleri ustunde kalm » ekip bicmek » ust tabaka » onerti » curuk carık » kocancı » cokuş » duz yuzeylerden her biri » kultur gocu » kısa unlu » boyle » cemaat ne kadar cok olsa veya » kanun sozcusu » kacmak » ne demek »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.