tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cektirme » su gibi bilmek veya okumak » İsvecce » dovdurtmek » okce » ordurme » yumurta hucresi » işin kotusu veya fenası » tanrıile şeytan arasında surek » gumleyip gitmek » kırıp dokmek » deduksiyon » temas etmek veya biriyle temas » yapılan resim ve bezeme işi » hesap acmak » duşuncelilik » tıngır sac elim hamur karnım » akce » murtefi » ici erimek » sac » yuksek » gudulmek » orumcekli » duşkun » pilot koşku » bolivyalı » penceletme » başına gecmek » kayakcılık » ciceksimek » gume gitmek » gunu dolmak » adı » cinko » gozunu oymak » davayıileri bir tarihe bırakma » duşmanlaşmak » ari dil » eksen ulke » duşut » duzenlemeci » levanten » cıtlatma » bir şeyler veya bir şey olmak » yağlama yağı » canım » tesetturlu » catışkı » ozonolcer »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.