tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabuk kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nitelikli işci » guveyi girmek » caresine bakmak » multipleks » hareket » muteferrika » luzucî » duzen bağı » secki » maraza cıkarmak » bektaşî sırrı » pic » ıska gecmek » mukâfat almak » cekiliş » australis » lâzım gelmek veya olmak » deve yurekli » teşbihte hata olmaz veya olmas » veya orulen dikey duzlem » sun î cayır » sozsuz calınan parca » komşu acı » yalan cıkmak » gonulsuzluk » odul almak » ceteleye donmek » satıya cıkarmak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » sarılgan govde » koy romanı » kuveytli » cobanlık » gonlu olmak » kıt a » bazıdingil doner bazıteker » meşale cekmek » ne care » acmazlık » butunleme » gun durumu » munasebete girmek » borc harc » butunu hars ekin » bicim birimi » ağzınıveya cenesini tutmak » hayran olmak veya kalmak » muşir » odenen prim karşılığında bu iş » kavunici »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.