tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağıra cağıra » canlımuzik » ove ove » sutten ağzıyanmak » goz sevdası » deniz ussu » carkıdondurmek » yoruk » demetci » alt ust boreği » cumle bilgisi » sodyum sulfat » kiraz receli » urpermek » asansor » bakar kor » immunoloji » macar ineği » kucuk » kutlemek » kosteklemek » ikindiuzeri » cocuk gibi sevinmek » imanıgevremek kısa soyleyişle » goz guclu bir ışık sebebiyle b » balcık hurması » belgegecer » boşta olarak yapılan ortu » goz kırpmak » malın gozu » ipliği pazara cıkmak » muslumanlık » siyanurlemek » hareketlerde bulunmak » duşuncesiz » ekmeğine yağsurmek » sutsuzluk » dağcileği » lisanımunasip » cekicilik » olmayan kimse veya topluluk g » ahlâkca » dona cekmek » tel in mitingi » surmek » goz goz » hâşâ summe hâşâ » cekinmek » kaucuk » panel kopru »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.