tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuketmek » hakikî » uzumsuz » ozellik başkalık ayrım » soz veya lâf aramızda » mahagoni » onluk » hint gergedanı » kemikcik » celebi » maddelerden oluşan varlığın he » dık dik duk duk tık » veya orulen dikey duzlem » kecilik etmek » yarayan cevresi oluklu kucuk » gucsuzce » tahtalıkoy » ortadan soylemek » acmak » diskur gecmek veya cekmek » didik didik etmek veya olmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » âlemin ağzıtorba değil ki buze » bolu » kulağınıbukmek » gosterişcilik » notunu veya numarasını vermek » olcme » ala gun » ahreti veya obur dunyayı boyla » karaburcak » distributor » değnekcilik » istimzac » civi yazısı » bulunan bolum kafa ser » gozde » rus ruleti » gorme hucresi » ortakcılık » gercek varlığıinkâr eden aşırı » dudağınıbukmek » camaşır sepeti » caresine bakmak » yetişme » guc » buzul cağı » dokulmek » surup gitmek » ağzından dokulmek »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.