tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tunclaştırmak » dortlu final » mektep gormemiş » allah etmesin » gelinlik etmek veya tutmak » butun sıra » omrune bereket » ukalâ dumbeleği » yaycizer » mestcilik » birbirinin ağzına tukurmek » pire icin veya pireye kızıp yo » bir cift sozu olmak » kurtun » veya giysinin uzerine konulan » civilemek » iz an etmek » ortmece » ozellik » soylem » gunluk » ayva receli » w » akdarıpanicum » moskofluk » uzun oyku » duşuk » rusluk » cakır » calmacı » gunindi » fırsat beklemek veya aramak » duzenlemek » ıt it ut ut » bicimde saplı obur ucu yassıo » iyi gun » cınlatış » yakalıkamcılılar » yağmur olsa kimsenin tarlasına » palamarıkoparmak veya cozmek » enfusî » tahakkum etmek » kayıkcıkavgası » kılıclı » meşhut curumler mahkemesi » dağıtılan bağday » gun batımı » gormek » goreyim seni » yem dokmek veya koymak »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.