tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolme » difuzyon » secimlik ders » koksuz » suzum suzum suzulmek » ortalık duzelmek » millî mudafaa » suresi haftayım » cakmak » catlak zurna » gosteri yuruyuşu » oz su » dorduz » kirli camaşır » harac » ilk ornek » ettirgen catı » ici titremek veya titrememek » sozunu esirgememek veya sakınm » barutculuk » cinkograf » eskimo » nesneler icin guclu zorlayıcı » girit kekiği » balık sutu » w » butce » cakırcılık » muşahhas » carmık » nufus bilimi » vazife gormek » bildirmek » soylemek » ut acıcılık » kul » yahudice » arabistan defnesi » uzum şekeri » gun donumu » allah rızasıicin » cıkarmak » uckuruna gevşek olmak » ilâclamak » aracla yakmak » yunanlı » cifteli » yurunme » ici kalkmak veya kabarmak » dadacılık »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.