tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıkıkcı » gurultuye gitmek » donum noktası » cevirmek » cığlık » orgun eğitim » capak » ince karton parcası kartvizit » veya ozel kuruluşlarca odenen » gecirim » munafıklık » gorsel işitsel cağrışım » musevî » kacırmak » cozumsel » keşkekci » cimen » kumeli » baskısız buyumek » civilemek » bir gunden bir gune » gecmişi kandilli » yuklem birliği » dumencilik » borclanmak » ciğin » dokulgen » revaluasyon » gun yapmak » dermanıkesilmek veya dermandan » goz bağcılık » kor kandil » cobanlama » sıfırıtuketmek » mudahale etmek » jut » ilâclanış » elden kacırmak » dondurulan ince uzun ışık ara » onerme » rasatcı » gevrekcilik » bok yemek duşmek » cubbeli » ozlemek » kusme » komurcu cırağına donmek » dipciklenme » borc yiyen kesesinden yer » cop arabası »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.