tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabuk kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dunyanın obur veya bir ucu » perdah cekmek » suciceği » mongolist » gorsel işitsel cağrışım » toz pembe gormek » tahaşşut » sarıcıyan » hastalık almak hastalık kapmak » karaya duşmek » yasakcı » coplukcu » suc işlemek » cevrilmek » aba altından değnek sopa goste » korletmek » akla ekle » cekinmek » tukurduğunu yalamak » acmak » yuklenilmek » serbest olmayan » studyo » kaşla goz arası » surmek » mineral » cicek cıkarmak » donec » gorevlendirmek » capraşık » kacınılmaz » kurek kadar veya papuc kadar d » arasında den başka anlamıyl » fikir yurutmek » kultur sarayı » cavuş » civilemek » tebelluğetmek » seninki can da benimki patlıca » allah ecir sabır versin » peşine duşmek veya gitmek » ak gozlu » yuzmek » yuzu asılmak » cullama » hazar » ne bicim » kıc attırmak » zıvanadan cıkmak » yuzu yere gelmek gecmek veya y »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.