tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cepel » saat acısı » kulliyat » kara cumle » kolacan etmek » hınclı » buzulmek » soylemek » pencelemek » etmek » bekle yârin koşesini » kayıkcı » ac ec » u donuşu yapmak » dişeti dudak unsuzu » koyu koyu duşunmek » kara kara duşunmek » gun yapmak » yonelim » gobek bağı » surmeleme » tevzi burosu » dinim hakkıicin veya dinim aşk » ulfet etmek » capacı » deniz veya hava savaşınıyonetm » koruma unsuzu » Şeker bayramı » bekâr kalmak veya yaşamak » gorev » boğumlanma bolgesi » somurucu » banliyo treni » surme » alt tarafıveya yanı » hayalinden gecirmek » borc bini aşmak » munakale » kaynakcacı » munkesir » cizmeci » soğuşlemek » duğmeli » samanlıkerpic » ortalığıkırıp gecirmek » suret almak veya cıkarmak » hava carpmak » ne demek » kosemen » hece olcusu »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.