tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çabuk kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
slavist » goynuk » icim » bağbıcağı » protokolcu » nazi » gozuyle bakmak » yedirip icmek » aramayı korumayımeslek edinen » kucuk karyola » bıyığıyeni terleyen delikanlı » duşundurmek » komuş » fizik otesi » gozlem » kuyu acmak » kacık » bir veya tek başına » cırpıipi » bahcelik » bobrek taşı » ucuncu dunya ulkeleri » cumle » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » bitki equisetum arvense » bitum » bolutlenme » gonlunu pazara cıkarmak » sacmalaşma » urolog » bal dok de yala » duzlenmek » ici kalkmak veya kabarmak » ters yuz ters yuzune cevirmek » murteci » beneklerle orten asklımantar » onune geleni kapar ardına gel » sutlu » mutecanis » gecirgenlik » arakcılık » serceden korkan darıekmez » uclu » moskofluk » acık taşıt » biciminde duzenlenen ulusal ve » koşe bucak kacmak » kalcasız » buzme » mustacelen »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.