tdk sözlük TDK Sözlük

 

çabuk kelimesinin zıt anlamı

çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çabuk kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çabuk kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çabuk kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gocuşme » civi kestirmek » ıskaca » buve » eskişehir taşı » edep yahu » nogay » parcalıbohca gibi » kotek » gormemezlik » cercevesiz » yuz bulunca astar istemek » cıt cıkmamak » muk » surundurulme » muska boreği » kırlangıc » koşker » surmeleme » guncelleşmek » camursuz » satıya cıkarmak » kulturlenme » arasında den başka anlamıyl » sinema endustrisi » patlangıc » surungen » cinleri başına toplanmak veya » toplandığıbolum » cingene borcu » işbolumu » cop kebabı » camurcun » iftira etmek veya atmak » makyavelcilik » boyu veya boyuna boyunca bera » cakşırsız » huzunlenmek » cıkış » dokme demirden yapılmış uclar » kanıicine akmak » ceyizci » surdurmek » yukseltgenmek » kan cekmek » muttefik » soyleşmek » muzik corner » tagayyur etmek » sacma »

çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çabuk_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.