tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donuşum » hızla batmak » takayyut » uzre » sovuntu » ceper cekmek » gol kestanesi » babacko » ciceksever » icli » gulumseyiş » hava kacırmak » anten yukselteci » teslimatcı » hatırından cıkmamak » ipcik » cekicilik » ağzına surmemek » yukseklikleri ve yol actıkları » manyakca » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » resimlerin sesli veya sessiz k » sarkaclama » cubukcu » teşebbus » paraşut » su uyur duşman uyumaz » goz guclu bir ışık sebebiyle b » geniz unlusu » uvertur » kufelik » bugune bugun » tok evin ac kedisi » hodukluk » omnibus » secilmiş » ceşit » işguzarlık etmek » cıplaklaştırmak » gun veya belirli zaman aralıkl » kuşumlenmek » ceşnileme » motivasyon » perdrix » daloğle » akıl yaşta değil baştadır » oparlor » tarih oncesi » catışmak » tecavuz etmek »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.