tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camurlatmak » safca » surtunuş » avara kasnak işlemek veya donm » zayıf duşmek » muderrislik » kurar » kurelenmek » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » uclu » gomulu » deniz uzumu » boyle gelmişboyle gider » harcsız » camurlaşmak » muptedi » duzen bağı » mek » goz doldurmak » ağza alınmaz veya ağza alınmay » kabına dokmek » kıyıda koşede » gok kubbe » yukseğe cıkmak » dortluk » dansozluk » acıklatmak » cıkma » umuk » muşfik » bicem » abes kacmak » koruk » yer » avuc » ağzında buyumek » sarnıclı » ekmeğini taştan cıkarmak » gecmiş » tokac » tuplu » ip » celebilik » gazolcer » oldurmek » duz » navcağan » gomlek » insan eli değmemişveya dokunma » ga ge »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.