tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zuğurtleşme » gulunmek » nukleoprotein » camaşırlık » kılcal kok » yankıuyandırmak veya yapmak » vucutca » buhran gecirmek » fırıldak yapan veya satan kims » catmak » cakşırlı » aşağıgormek » kokoreccilik » cocuk dunyaya getirmek » mudurluk » opme » olmez cicek » art bolge » yuklu » surgit » gorevli kişiler » takaddum etmek » dağınıkca » yurutum » halk yardakcılığı » raportorluk » sızıcıunsuz » muteharrik » ağcekmek » acıklar livası » ve burada gorevli kimselerin t » ceng » sukse yapmak » soz birliği etmek » kapcık » on sozleşme » sunguleşme » deli saraylıgibi » koncsuz » pencuyek » anan yahşi baban yahşi » fırıldakcılık » gecişme » muşabehet » acınsama » teeyyut etmek » spinosa » ulkeler coğrafyası » gradosu duşmek » yureği carpmak »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.