tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
meş ale » paraya duşkun » guneşalmak veya guneşgormek » bıckınlık » element kısaltmasıal » ic bukun » suyukculuk » tabana kuvvet kacmak » munasebete girmek » yuk » salkım sacak » gozluk » gucendirmek » granduk » ileri uc » gozu acık gitmek » tongaya basmak veya duşmek » ah cekmek » bağlamak icin yapılan toplantı » dağarcığındakini cıkarmak » sureti haktan gorunmek » co » cıkmak » tertibe duşurulmek » esmayıhusnâ » olculu » takallus etmek » ustun bulunmak veya gormek » elinde bulunduran kimse » suflorluk » vucut yapmak » kul kole veya kul kurban olmak » yurumek » ağaclamak » gineli » kume » sondurmek » goğerti » tenisci » golermek » otumluleşme » kulhancı » toplu sozleşme » koleli » helen » goreli » yapılan fıcıvb » coğmek » kepce » ifrit kesilmek veya olmak »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.