tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
secme » candı » guvencesiz » sizin » dalkavukca » affınıdilemek veya istemek » dokukluk » soze başlamak » ası esi » kapının ipini cekmek » slovak » ayağıveya ayakları suya ermek » bukulmek » kozleşme » kiraz receli » olmayan bağımsız hur » oyle » oncel belirleme » imtihana cekmek » pencik » unsuz » cıkmak » gozun aydın » duvesimek » omur » donmek » gecmek » al el » coğu zarar azıkarar » ardına kadar acık » ust » gorgusuzluk » carpı » ucer » yuz yuze bakmak » organı » şeyin olmadığınıveya olmayacağ » ha hoca ali ha ali hoca » işkilli buzuk dingilder » muessese » uflenme » yemişcil » cevreci » plâkcı » ya deve ya deveci ya deve ust » soz varlığı » terettup » kuştuyu gibi » muftehir » sutnine »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.