tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
allah ın belâsı » bonkor » gunah cıkarmak » yuzeyleşmek » ucmak » recete gibi » gotten bacaklı » parca bohcası » yonetmek » taammum » coz » gobel » işcilik » ay » butun malların ortaklaşa kulla » cerezci » ortulme » mustakil » zerzevatcı » modulâsyon » muphemlik » etmek icin uzerlerine konulan » nazıgecmek » donmek » servisi yapılan yemek » gagavuz » rontgencilik » dem tem » kukurtlenme » ozezerlik » surmek » catkılık » dolayısıyla verilen ortak ad » ite ot ata et vermek » cekelemek » oğurtucu » cekimolcer » mil cekmek » uflemek » insanlıktan cıkmak » durac » zodyak » başmakcılık » petrolcu » yarma corbası » cağrışımcı » iştirakci » cır cır otmek » dort gozle beklemek veya bakma » mucehhez olmak »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.