tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gecmek » somurgesi olan veya somurge el » cozdurme » guvelenmek » fındıkcı » ozelliği » kaymakcı » cok yavaşişyapan cevik olmaya » oğretim uyesi » patates boceği » korkunclaşmak » ucum » murt olmak » uckur » tecrube » masraftan cıkmak » ga ge » elini kana bulamak veya bulaşt » cephe acmak » midesi ekşimek kaynamak veya y » cıkışcizgisi » micel » gozuyle tartmak » taşcılık » donuşlu » sut cekmek » fitne fucur » goluk » gizil guc » cıngıraklıyılangiller » zaireli » cat » puruzsuzluk » iceri » gluten tutkalı » oğretim » gozunu toprak doyursun » grizuolcer » orneklik » balcak » muzmin » tırpandan gecirmek » acısıicine veya yureğine cokme » teşekkul » durbunlu » kucurek » denetcilik » defterini durmek » cur et etmek » bıcaklamak »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.