tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz kesmek » inmek » evc » iktisatcı » fikir yurutmek » İskocca » cıtlatma » raportorluk » koturumleşmek » cuzdan » horasanlı » kul coreği » dernekci » yetişme » cekememezlik » gomlek değiştirmek » avuclamak » fizikci » aluminyum » helenizm » epikurosculuk » musellim » zucaciye » eğmecli » şeref unvanı » ele verir talkını kendi yutar » ice kapanıklık » su bolumu cizgisi » duldul » orumceklenmek » allah ın veya tanrı nın gunu » starta gecmek » secme » şeyhulislâm kapısı » protezi » yumurtayıcalkamak » mektep cocuğu » sofrasıacık » kurek kemiği » defteri durulmek » yureği ezilmek » İlk cağ » tatsızlık cıkarmak » temessul » kerem gibi sevmek veya yanmak » acık » muyesser » sokulme » yalıcapkını » cer cop »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.