tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soylemek » munasebet kurmak » gucsuz duşmek » coplenme » protestanlık » cerceveci » limon kufu » sut beyaz » duşkunleşmek » kumaşcılık » moskofluk » ozbeoz » projektor » ozumleme » abıhayat icmiş » incelenmesi muşahede » guzelleme » l l » ustune toz kondurmamak » boğazından gecmemek » surgu » coluk cocuk » maslahatguzarlık » katıyurekli » fiyat veya değer bicmek » gonul eğlendirmek » luk » cekim ekleri » mulkiye » murettep » ucret » oz deyiş » kultur varlıkları » orta oğretim » vadiye dokulmek » şerit » etmelerine kişiliklerini geli » boşaltac » tukenik » bortuk » alt guverte » gosteri » kızılcam » gecinmeye gonlu olmamak » isteğinde direnen kimse » hancerlemek » th » cekirdekten yetişme » ciğiplik » cıkmak »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.