tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucuncu dunya ulkeleri » lumensaat » arac » korlemeden » sozunu geri almak » savaşacmak veya ilân etmek » tabana kuvvet kacmak » cinicilik » coğdurmek » ilâc yazmak » duvel » cimentolanmak » carpım tablosu » copsuz uzum » kaleyi icinden fethetmek » buyultme » cetele » surtunme » teveccuh » allah bir » sovulme » yuzmek » cirişci » kacıncı » cakılmak » kıcustu oturmak » oğretmen » norvecli » fevc fevc » cıkra » ayağıalışmak veya alışmamak » mucadeleci » karikaturleştirmek » cacaronca » muzebzep » cusseli » yaka paca goturmek » toluen » mutereddit » fart furt farta furta etmek » bektaşî dedesi » ipekcilik » veren silâhıbu hedefe doğrult » sıcak basmak veya bastırmak » secilmiş » kamanco etmek veya edilmek » cavalye » yerleri supurmek » dir » kacıkca »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.