tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boşnakca » pusuya duşmek » veren silâhıbu hedefe doğrult » lâf cıkarmak » garnitur » acıciğdem » ozgurleştirme » mehtaba cıkmak » carka » oltu kebabı » tarikatcılık » 30 ağustos » ilgi cekici » herkes kaşık yapar ama sapını » ayrık kume » işcilik » agrandisor » odenti » toprak cimento » ustune tuz biber ekmek » iki bucukluk » uc uca » ameliyat gecirmek » ust » bitumlemek » olumcul » burokrat » muhlet vermek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » canak yalamak » govem » muruvvetini gormek » on deyi » cekişmesiz » li » yeme de yanında yat » pis pis duşunmek » culluk » odeşme » husnu kabul gostermek » formuler » ust geciş » cıkagelme » cok gormek » cokrama » carkına etmek veya okumak » girintili cıkıntılı » ureme » sevsinler » palavra savurmak atmak veya sı »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.