tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suru » bugunku gunde » goz » sac sakal ağartmak » heyheyleri tutmak veya heyheyl » gercekleştirilmesi » camaşır sodası » arnavut » sahil cizgisi » doğum gunu » zac » host » uretken » ortakcılık » durdurmak » buyuleyici » kayakcılık » sulun » can can etmek otmek veya konuş » gun ortası » parfumeri » goynuk » rum ateşi » yalıcapkını » bazıbitkilerin turlu organları » boğurtmek » arac » kokorecci » bez tuyler » onderlik » gorunum » kenarda koşede » arnavutluk » harp malûlu » tevazun » orcin » tukurme » slavca » sescil » orgu » penceli » catı » ayyuka cıkmak » ucuş » kulfetsiz » ikide bir veya ikide birde » luks hayat » orgu » eli dar veya eli darda olmak » ceşnileme »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.