tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elini cabuk tutmak » oğurmek » mutedeyyin » ustlenme » catlama » buyuye kapılmak veya tutulmak » ici rahat etmek » ciceklenme » ruh olcumu » icirme » dunya gormuş » gozleri bayılmak » cıkış » değer bicmek » gun ışığına cıkmak » mut a nikâhı » bucurluk » mahşere donmek » korku dağlarıbekler veya aşırı » cıkmak » coğul ekleri » duk » muhlet istemek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » derisini yuzmek » burnu buyumek » aclığıoldurmek » oduncu » cepci » cin lâhanası » ulkuculuk » boburlenme » boşluk » donem » orumcek sarmak » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » yapılmışince ve uzun şerit » cezasınıcekmek » projektor ışığı » desikator » yuzdurmek » cavdarlı » genc » gec kalmak » herkes gider mersin e biz gid » icli » sabaha cıkmamak » hoduk » bayraklarıacmak » durt »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.