tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mor otesi » film cekmek » cekingenleşmek » lisan » boynu altında kalsın » gozunun onunde olmak » cetin » gencleşmek » hakasca » tencere dibin kara seninki be » cin calığı » lâfımıolur » orenlik » cembersiz » kor » erkec » İzmir koftesi » faca » hizmetci » cap » karidesci » gez goz arpacık » koyuvermek » bahşişveya beleş atın dişine b » ceki » cirişlenmek » cizmek » tatil koyu » yahudi ebegumeci » hamdusena » puskurmek » yureğini pek tutmak » muteallik » calarma » cıkmak » yıkılmayacak bir bicimde duzg » tevessul etmek » bukuntu » derisini yuzmek » ağzıvar dili yok » calgı » kalbini acmak » olu dil » omrude » cumhuriyetcilik » olcu » gure » dokmek » zebunkuş » macarca »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.