tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
civileme » lig » cin calığı » ayağının bağınıcozmek » yuceliş » dilinin altındaki baklayıcıkar » tanıdık cıkmak » gecirgen » ustunluk » gozunden kacmamak » fıstığıda denilen bir ağac pis » onermek » ozumsemek » donmeli » cerkez » cat pat » mudebbir » eğri soz » cocuk bilimci » macar » comelme » dalgacımahmut » actırma kutuyu soyletme kotuy » ph » ozverili » hummasıolan » ustune duşmek » ucmak » duzelti » tefekkure dalmak » yurunmek » muzecilik » ici gecmek » cızlamıcekmek veya cızlam etme » carkcıbaşı » tasvip gormek » subjektivizm » boku cıkmak » lutesyum » cı ci cu cu » cakışmak » malik » buyuk soz soylemek » puskurtme » orumcek bağlamak » t cetveli » kalvenci » yoğurtcu » musamahakârlık » gomme balkon »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.