tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duvesime » banko gecme » başının caresine bakmak » etmek » kuflendirme » kucuk ad » hurriyetsizlik » kumandı » jimnastikci » milliyetci » yureğini pek tutmak » ortmek » ust » celme » orneğin » uzerine gelen duvar ağırlıklar » mustehcen » ilkoğretim » mez » okuyup uflemek » utopist » tefeul » gil » defteri durulmek » ic » tenasupsuz » tokmakcı » ortulu » muzeci » paydos borusu calmak » yureğine oturmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » acılmak » acısıicine veya yureğine cokme » halk muziği » tacsız » bildim bileli veya bildik bile » celik » fransızca » kaldırım ciğnemek » uncu » dik ucgen » cırpmak » duğmeli » başınıkaldırmamak veya kaldıra » cuminum cyminum » cermen dilleri » yarım pabuclu » borc yapmak » celmek »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.