tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olcu » kimse » kitap acacağı » alumin » hesap cuzdanı » cabuklaştırılmak » oteden beriden » duz unlu » ay donumu » balkanlar » catır catır etmek » a veya e gelince » ust » deplâsmana gitmek veya cıkmak » hunerli » veya orulen dikey duzlem » kıt a » un » canım » tecessum etmek » sun î bobrek » kureselleşmek » arkasında veya sırtında yumurt » naldoken » cuvallatmak » oclu » kalkan bocekleri » ne ekersen onu bicersin » kopeklenmek » bağcubuğu » yenilikci » sakın ha » câk câk olmak » topcu » boynuz takmak veya takınmak t » olcumleme » kopuk gibi » sayıgostergesi » tup » ra re » ozgunleştirme » puantor » cepellilik » yoğurt corbası » dışcokgen » buzgulemek » curukcul » kalafata cekmek » fetva vermek veya cıkarmak » bir değer karşılığında birinin »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.