tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağacsı » erkeklik sende kalsın » catık cehre » yukluk » uretmek » cenet » kavara cekmek » ceng » cıkmaza girmek » kullanılan mutfak âleti » tartışma goturmemek » barut fıcısı » uzerine yaptırmak » deş teş » kor şeytandan bulmak » buzuşuk » acığa cıkmak » yuz yuze kalmak » cenesinin bağıcozulmek » gomulmek » dişcekimi » bahaî » amerika bademi » gozunun icine bakmak » kopcalı » iştirakci » guzelleşmek » cetin ceviz » sozde » şukur etmek » surat duşkunu » gozlenmek » capkın » cırak etmek » ozdek » urkmek » azrail in elinden kurtulmak » cumbuşlu » ara yon » cıkma » melâmîlik » cağrıştırma » ictinap etmek » bunların taklidi olan madde » dovmek » bortulme » onde gelmek » ciceksimek » cozuluş » olimpiyat oyunları »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.