tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
koltukculuk » karman corman » ulku » gumuşleme » mulâki olmak » goz » sınıfta cakmak » ortmek » bobur » guve » kokteştumlec » yonetilme » garnizonlarına ve bu duzeydeki » cıtlatma » bicerbağlar » poğacacı » kuram mutasyonizm » horozlar otmek » duşundurmek » surtukluk » caylak fırtınası » dayanc » yiyim yeri etmek veya yapmak » kopek sarımsağı » kıssadan hisse almak veya cıka » melâmî » kancılarya » gok ekseni » kuyruğu kapana kısılmak veya s » elektronik calgılar » mı mi mu mu » arap rakamları » kese ciceği » kopeklemek » ışıl kuf » dansorluk » şuphe yok » ansiklopedik sozluk » gozleği » cift halka » kuculmek » notrleştirme » guzlek » uzere » tavukculuk » merak sarmak duymak veya salma » guc » deniz altında bulunan » tupculuk » hancer »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.