tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
karacayca » gomme banyo » gozyaşı » cemkirmek » ongorulme » gozu yememek » icine etmek » corbacı » heyecana duşurmek » civiletmek » cuvallamak » akşam guneşi » koruklenmek » turk kupası » erkecsakalı » adamın iyisi alışverişte veya » surtukleşmek » goğus » formul » suslendirmek » ağzınıkapamak veya kilitlemek » ilham etmek veya vermek » uleştirimli tuze » koceklik » cakı » pestili cıkmak » ışığa gocum » cicekci » cırpınmak » sermayeyi kediye yuklemek » catırtılı » puturlenmek » maddenin icinden yavaşyavaşgec » ozellikle » eşgudum » ağız acmak » mayalanabilen ve coğu tatlıola » kopekayası » takaddum » isparta gulu » bicim » tecrube etmek » cavuşluk » dort ayak » yuksek » oren » onleme » kuşatma ihata » uncu » toplu calışım »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.