tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çalmak eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulucka donemi » marketci » baygın duşmek » surrealist » ceviri » kutleşme » col tavuğugiller » kuplu » dubeş » soğukca » yuzgec » haraccılık » rahat kıcına batmak » ustune olmamak » lop » yangından veya gumrukten mal k » fırıldak cevirmek veya dondurm » ayranım budur yarısısudur » para cıkışmamak » beniz gecmek » cocukluğu tutmak » duğmelenme » boceksavar » parıltı » hotanto » uşume » gumuş » canına yandığım veya yandığımı » komunizm » deveyi duze cıkarmak » keci komureni » cergi » catlatmak » alı eli » sana vereyim bir oğut kendi u » cakışmak » cupra » taammut » gocebe » veya dokunmuşpamuktan yapılan » kılıclı » duyuustu » altından capanoğlu cıkmak » kredi acmak » muallâkta olmak veya muallâkta » mer iyet » boluşturme » direncsiz » gozu gormemek » bir dilin kelimeleriyle duşunc »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.