tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokmek » surumek » etut » muessir » cıngırak » tezgâhcı » konduit » cumhuriyetci » camlık » ote beri » guneşyanığı » yuk olmak » ahlâkcı » muhlet istemek » ulah » tekerrur etmek » gormek » cırnık » suzmek » yiğitce » mortoyu cekmek » tecennun etmek » bilincsizlik » hristiyanlaştırmak » koclanma » mujdelenmek » otu cek kokune bak » iki duzlemli » duğme » ciceklenme » gun tutulması » dumen » alacaklıcıkmak » balcık levha fayans » paşmakcı » barok muzik » dokumhane » muhurlenme » ziraatcılık » korleniş » linumusitatissimum » celikli » ziraatcı » ucucu » suyu hurmetine veya yuzu suyun » asker cıkarmak » ortusuz » ilişkilerin butunu iktisat » urkutmek » kemale ermek gelmek veya kemal »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.