tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kok işareti » kerteriz almak veya etmek » muştemilât » uzerine titremek » butun » omrune bereket » coluk cocuk » bunun sonucu olarak da doğal ş » tecessum etmek » denize cıkmak » kadife ciceği » peşinden suruklemek » uzaktan işitilecek nitelikte s » bolunebilme » dunyanın kac bucak veya koşe o » konduktor » caprazlama » ucu cengelli ağır demir arac » orgutleniş » tum » fayans doşemek » uleştirilme » kurek kadar veya papuc kadar d » surundurmek » incelenmesi muşahede » boşnak guzeli » fazla kacırmak » tur » utopist » vur dedimse veya dedikse oldur » şimdiye kadar veya şimdiye dek » caresine bakmak » leninizm » duzenlenmek » mudevver » masraf kapısıacmak » yoluna cıkmak » uflemeli calgı » niyaz etmek veya eylemek » gosteri adamı » kostek olmak » cokukluk » serbest olmayan » tesadufen » faaliyet gostermek » bocelenmek » sus » smacor » ec » utcu »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.