tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gorevselcilik » uc bucuk atmak » hava acmak veya acılmak » carpıtmak » sinus » cizginmek » kulağına calınmak » cobanın gonlu olursa tekeden y » satın alınan erkek kul esir » ferz cıkmak » a e » kıskac gozluk » otumluleşme » disiplin sucu » lâcin » kornişcilik » surundurulmek » alcak kabartma » sifonu cekmek veya sifon cekil » gelenekcilik » dişleri dokulmek » acısınıcıkarmak » cezayirli » akaclamak » mahrut » nam vermek veya salmak » koy koy » surekli olarak gidip gelmek » cadır ciceği » bitumleme » cağrışım yapmak » acıklamalı » say beni sayayım seni » tabakcı » tatlısu frengi » gum » koruk luferi » koyunun bulunmadığıyerde keciy » şeytan tuyu olmak » turdeşlik » tunclaştırma » koz » celikleşmek » calıcırpı » sozel » kuf » yuzunden okumak » cizgi roman » temiz kanıda vucuda dağıtan or » omca »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.