tdk sözlük TDK Sözlük

 

çalmak eş anlamlısı

çalmak eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çalmak eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çalmak eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük çalmak eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şarkiyatcı » oğurmek » mahagoni » yok pahasına satmak almak vey » ozleme » bicimini alır hidrojenle oksi » ileri goruşlu » koreltmek » methiye duzmek » baba değil tırabzan babası » misyon ustlenmek » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » cekingen » gonlu kararmak » kırıkcılık » tore dışıcılık » gozleri cukura gitmek veya kac » gosteren » surutme » cullandırmak » ceker » ağacsız » resim cekmek veya cıkarmak » kulhanbeyce » gun ciceği » bahce » ceneye kuvvet » goymek » tuyu bozuk » cığgibi buyumek » cınlayış » muleyyin » karun » dokukluk » kılıfcı » yuzune bakmaya kıyamamak veya » tuy ağırlık » fon muziği » lık lik luk luk » bulgur corbası » yenicerilik » doner ayna » kendisini değiştiren calışma s » gecmek » semiyoloji semiyotik » yurek yarası » yuklenmek » carşaflatmak » kacırtmak » uzumu tilki uzumu »

çalmak_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve çalmak_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çalmak_eş_anlamlısı nedir ve çalmak_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.