tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arif olan anlasın veya anlar » fin hamamı » boşluk » ağzından cıkanıveya cıkan sozu » herru » kırılıp bukulmek » capkınca » ciftlik » korlemeden » eli ayağıveya eli kolu bağlı » lugat » ve kanunlara uymaksızın cebir » yuz tutmak » oruc yemek » benzi kul gibi olmak » munebbih » arasında den başka anlamıyl » canınıdişine almak veya takmak » malik » arayıp soranıbulunmamak veya o » tespihcilik » huzzam beşlisi » baltasıkutukten cıkmak » komurculuk » luks » aza coğa bakmamak » takla bocekleri » cıkmak » bıcak vurmak » cıkmak » aklına takmak veya aklınıtakma » kopurme » carşaf kadar » gecerletmek » muzik dolabı » kor şeytandan bulmak » plânlıbuyume » deniz ordeği » solpuk » hazarca » goreneksizlik » tagayyur » ayağına celme takmak » ickin » unluleşme » kolay gele veya gelsin » kurekci » muşekkel » eski goz ağrısı » bortturme »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.