tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dudukcu » gonlunde kalmak » başıyastık yuzu gormemek » percinlenme » cit » mustevi » mustecir » u u » perulu » golgelendirmek » veya ozel kuruluşlarca odenen » ten » yazıcevrimi » oyle » şikâyetci » sağyap » donerci » yapılan yığın » kan kusup kızılcık şerbeti ict » boşnak » uykusu başına sıcramak » ağzına geleni soylemek » ad cekimi » sırca » burokrasi » cumle âlem » ozelliklerin tumu » uyku durak yok veya uyku nedir » duşundurtme » hukûmet surmek » gobek calkamak veya calkalamak » oğurtu » kuşculuk » ahkâm cıkarmak » durum » midesi almamak kaldırmamak ka » daha bircok şeylerin yapımında » amortisor » secim yapmak » kin » gubre gazı » yer demir gok bakır » zumre edebiyatı » uzerine yuklenmek » epikuroscu » civitleme » surtup durmak » cakılı » mahkeme kadıya mulk değil » onleyen eğik bolum »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.