tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cevirmen » canıltı » hangi dağda kurt oldu » doğal cevrelerini değiştirmele » cığır » bicimsizleşmek » barut fıcısıgibi » donmek » it uzumu » cehre » cay evi » bakır calığı » başrejisor » kutle » doksan veya kırk seksen kapın » cizmeleri cekmek » yoldan cıkmak » cozgun » daire parcası » ipi cozmek » parcalamak » temayul » adıveya ismi gibi bilmek » okculuk » kacan kacana » ici hop etmek » hukumlu » astsubay ustcavuş » duzmek » şohret sahibi » avans cekmek » yalancıcıkmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » hareket » bukuk » congul » derin derin duşunmek » takdim edilmek veya olunmak » ovunmek » yureğini pek tutmak » formul » on secici » cur et » istenilen bicim elde edilen m » on parmağında on huner veya ma » cift koşmak » nukte » sınamak tecrube etmek » cirkin kacmak » bez tuyler »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.