tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mustahkem mevki » carıklı » barca » cengelleyiş » anuri » arabankurdî » işgostermek » comaklamak » kulhanbeyi ağzı » cumhuriyet bayramı » arkada kalanlar veya arkadakil » merakına dokunmak veya merakın » sozlendirme » tunel » calımlılık » balık sutu » kethuda » yarıklardan her biri » uygun gormek » şeref tribunu » kedi veya eti ne budu ne » utusu uzerinde » tekâmul etmek » uzerinde pişirilmesiyle yapıla » ağzına bir zeytin verir altın » uruşmek » yalanınıyakalamak veya tutmak » sıfırıtuketmek » torpulemek » fişacmak » un corbası » dumen kullanmak » yandıgulum keten helva » yusufcuk » kılcık » gozu akmak » kulube » cizimci » cağlar » cocuk gibi » bilgic » hapır hapır hapır hupur » oksiyur » eşkenar dortgen » duzenek » agrandisor » duğun bayram etmek » gudumluluk » besi oru » gardıropcu »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.