tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puruzlu » iz anıyok » cokca » akaclatma » gozu yılmak » olumlu tumce » studyo » taklitcilik ği » kaplanmasına yol acan ilkel ma » ovundurucu » on denetim » muzakere etmek veya yapmak » organize suc » kuru kofte » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » mumeyyiz » sal sel » ulu » bulbulun cektiği dili belâsı » yuz sabunu » dostluk kantarla alışverişmis » gozlukculuk » hic kimse » korler mahallesinde ayna satma » donuşlu » negatif buyukluk » ic » tehacum » patlıcan boreği » muteakip » olum allah ın emri » yapılan cıkmaz yazıveya resim » goze almak » gozsuz » ozdeşleşmek » oyle » murekkeplemek » kap » rumlaştırma » cağdaş » mulâhaza yapmak » yurek carpıntısı » kıssadan hisse almak veya cıka » icini yemek » yon » cıkışlarıuzerine konulan kafes » tuze » cekic atma » cıldırtma » gunun adamı »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.