tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gorgulenmek » tutun » musellem » tatbik muhru » yuzey » munekkitlik » kuculuş » boy gostermek » kul coreği » monitor » yağışgostergesi » kor kuyu » ceddine rahmet » sacıbaşıağarmak » maddelerden oluşan varlığın he » divan durmak veya el pence div » fluoresans » zeytinyağı sirke dokulerek ya » sinir kupu » cotra » golgeli » el cantası » dunurcu » rumlaştırma » gozleri sulanmak » hukumler ve izlenecek yollar » goğus » carice » gecimsizleşme » amara » gormemezlik » cobancantası » zahmet cekmek » remil atmak veya dokmek » istifcilik » adıdeliye cıkmak » ziyanıyok » yukleyici » buten » icten pazarlıklı » donencel » kucuk kumru » icinin veya yureğinin yağıerim » bicki dikişyurdu » suzgu » tutturmek » yuksek perdeden konuşmak » allahuâlem » kucultmek » flâmanca »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.