tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iğne ustunde oturmak » guzelhatun ciceği » bir elmanın yarısıo yarısıbu » sut danası » onlenmek » kimya gocumu » cifteleşmek » sacmalama » gerekceli » papirus » iktisat etmek veya yapmak » dosta duşmana karşı » dağkecisi » kaduk olmak » vişnecuruğu » oğutme » cekirdekcilik » gecirimlilik » kopulemek » madde ağı sem » surgun gitmek » kredi acmak » catlatmak » satranccı » catlak » doteryum » yurumek » pof » fiil cumlesi » tostcu » ters turs » ay donumu » bıcak gibi kesmek » orospu cocuğu » gume » daire parcası » izdivac etmek » partizan olma durumu veya part » yanal yuzey » cantada keklik » kazakca » acıağac » gundelik » cıkış » sinirleri alt ust olmak » yuksunmek » cehre » sutlendirmek » ici kalkmak veya kabarmak » yoluyla bir yapının her yanını »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.