tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
luks tarife » hukmetmek » nisaiye » kıctan bacaklı » granduk » cilsiz » semtte oturanların tamamı » tırnak suruşturmek » allah dort gozden ayırmasın » calkı » yuruk » ucerli » olculendirme » can borcunu odemek » taşcıl » omca » munderic » gozlerini devirmek » cıkış » kategori » soyup soğana cevirmek » gecmişi olmak » manikursuz » rufeka » duşuncellik » ovec » kurakcıl » cadır tiyatrosu » bir gun evvel » kor nişancılık » uzerinde » sove » bufecilik » gonlu cokmek » odlek » permece » ırkcı » mulâzım » lâf veya soz altında kalmamak » ağaca dayanma kurur adama ins » gerekce » gozsuz » muttehit » catma » toprağa duşmek » cabalama kaptan ben gidemem » faullu » terutaze » kece » gulistan »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.