tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icinin veya yureğinin yağıerim » nuvaziş » mustemirren » yaya koprusu » kooperatifcilik » oğleustu » salakca » kulâhıma anlat » dışıkalaylı ici alaylı » tasasısana mıduştu » daha bircok şeylerin yapımında » acıklaşma » tavukculuk » onuruna vermek » ortak ozne » cıtır pıtır » sonuc niteliğinde başka bir bi » gecirtilmek » parcalayış » ofkesi kabarmak » gıcırıbukme » bu yuvacıklar topluluğunun bal » diskcilik » ileri gecmek » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » pilic » cevrik » hırcınlaşma » nemceker » yarım kure » mavimtırak esmer renkte bir el » cığalanmak » acısınıcıkarmak » bulbulu altın kafese koymuşlar » cekine cekine » ruzgâr tutmak veya tutmamak » yuzu karışmak allak bullak olm » yemek cıkarmak » yugoslavyalı » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » sur atlendirmek » ozumsenmek » ozezer » kadehcik » cıkartma » u donuşu yapmak » toplandığıbolum » kosteği kırmak » suslemek » şomine »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.