tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oğrenilme » balkanlar » olumle burun buruna gelmek » satıya cıkarmak » uc » nukteci » kulup » alıal moru mor » kapalıyuzme havuzu » dervişce » avans cekmek » edilen sıvımadde » surtunme » got » ummetci » ornekseme » aglutinasyon » kor şeytan » gumruklendirmek » bırak allah ınıseversen » kamu sektoru » teressup etmek » dumen suyundan gitmek » grev sozcusu » cekmek » kok » soğuşmek » ici icine sığmamak » yarayan kuru ince yaprak » hukumsuz » cakışık » allah esirgesin veya saklasın » kulağıveya kulaktan cınlasın » dizini dovmek » hucumbot » gecilme » on ses duşmesi » askıya cıkarmak veya cıkarılma » davar gutmek » harc » cekirdek » yureği tukenmek veya yurek tuk » seciciler kurulu » caresizlik » kopru yol » duğmek » cağ » forsmajor » koklendirme » buyuk oynamak »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.