tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donencel » celmek » anadan gorme » horguclu » kovanın ucuna yerleştirilmişme » olumlu » magnezyum sulfat » tacik » uflemeli calgı » satranccılık » akaclatmak » muzik corner » ic kapak » kuzugobeği » cevreleniş » tehaluk etmek » cucuklenme » su uyur duşman uyumaz » ulkuleştirilmek » koy koruculuğu » allah esirgesin veya saklasın » unsuz » cene calmak » sus » değnekci » karakılcık » kocancılık » guven yazısı » cerceveleme » ozek demiri » mustebit » yonelim » sonuc niteliğinde başka bir bi » boluşmek » pic kurusu » hollândaca » cevresel » dur » maymuna benzetmek cevirmek vey » tutsuluk » kunye » butunu hars ekin » dağarcığı » duğu » kosteklemek » cizgi olcek » cıkışalmak » spinosa » olduğu soz » mili »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.