tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kıyamet gibi veya kıyamet kada » camur deryası » kemale ermek gelmek veya kemal » teminat akcesi » tasallup » canak yalayıcı » hırtlambasıcıkmak » tukeniş » cupra balığı » duzeltilme » mumkun » sabahıbulmak veya etmek » acılıştoreni » başlangıc tutmak » oğreticilik » munadi » citilenme » antikomunizm » bukumsuz » emdiği helâl sut haram olmak » oy cokluğu » yargıclık » sacıştırma » ackısız » işlerine bakmakla yukumlu kims » centik atmak » gozu gormemek » okka cekmek » gayrimumkun » dost ağlatır duşman guldurur » tezahurat » cıplak » sel goturmek » goğsunu gere gere » ciftleme » ozursuz » sutun acmak » frenk maydanozu » sureli » rolântiye almak » oznelcilik » gonul yarası » slovak » moskof camı » akıllıkopru arayıncaya dek del » kacıngan » bilincsizlik » gezdirme kulağıtemizleme bici » fuze » kutletmek »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.