tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
unlu benzeşmesi » senyorluk » suzme » tetikte tetikte olmak beklem » resim yapmada kullanılan komur » muslukculuk » cizmek » yerleşim yerinden başka bir ye » devetuyu » envaiceşitli » kopcalama » başıyastık yuzu gormemek » fertik cekmek veya fertiği kır » bulûğcağı » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » ust kat » mucize gostermek » celikleştirmek » kapana duşmek girmek kısılmak » figur » celik comak » cağrılmak » mustehzi » jole » cantada keklik » arslanın adıcıkmış cakallar b » teşekkul » kireclenme » mundemic » sutten kesmek » toprak koleliği » gomulu » kapılarıacık tutmak » kilus » olağanustu » cıkartı » gormuşluk duygusu » gulucuk » cilekcilik » norolog » konferanscılık » tup gecit » cenet » uz » plâkcı » oto parkcılık » ihracatcı » huzun cokmek veya icine bir hu » kacakcılık » buyukluk satmak »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.