tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
camaşır değiştirmek » kırlangıc balığı » durtulme » kafesci » kaktus » hareketi » kâğıtcı » cıkışalmak » produktor » size veya sizlere omur » done done » belirli gecmiş » kıskaclamak » işten el cektirmek veya cektir » coğaltmak » cayda cıra » kongolu » cuce » acıklaştırmak » caresizlik » bakac » kat iyen » karman corman olmak » flâman atı » sucuğunu cıkarmak » sıralıcumle » mirascı » hâli uzere » dunya durdukca » dert kupu » belini doğrultmak veya doğrult » İki veya daha cok maddeyi birb » kulyutmaz » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » ozlemek » genişgoruşluluk » hareket » ultrason » bayramustu » babasının veya babalarının cif » moskof gâvuru » mulhem olmak » golalası » nalca » surekli unsuz » zangoc » sumkurme » bakkal cakkal » donuşumculuk » kumelemek »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.