tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ayıgordum yıldıza itibarım ve » şolen » gelecek zaman gorunumu » uşutucu » bust » yaka paca goturmek » cıma » altayist » burcak » cemrek » boğazıduğumlenmek » catıştırma » mutehakkim » gomuk » akca » soylenilme » bahtıacık olmak » fayans doşemek » ağır kure » kaynana olma durumu » cap » buzuk » ufunet » gecmek » ucurum » kulturel antropoloji » puf boreği » parmağınıaramak birinin parmağ » dun » umitlendirme » utulmek » icin » gormek » sayısınıallah bilir » zembereği boşalmak veya boşanm » deniz veya hava savaşınıyonetm » şehit duşmek veya olmak » nusha » cayır tirfili » kurelenme » hopurtulu » folk sanatcısı » ıska gecilmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » calışma » cıkmak » cur etlenme » e » koşeye atılmak » kor değneğini beller gibi »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.