tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecmişolsun » dupeduz » sulun gibi » kırk bir bucuk » inmek » civiletmek » calkalatmak » balcık levha fayans » yuzmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » al takke ver kulâh » turemek » gecmek » carşaf » tencere yuvarlanmış kapağınıb » akıldan cıkmak » kurum kurum kurumlanmak veya k » susleniş » su orumceği » kume calışması » yukleyici » kacamak yolu » kalpakcı » mufritlik » ibliscilik etmek » karfice » ufurukcu » ic cep » baştan kalmışveya kalma » acacak » mektep gormemiş » guneşletme » amerikanca » olum » ı i u u » hukum » geri cekilmek » hazır bulunmak veya olmak » şuphelenme » afiyet uzere olmak » gonulden cıkarmak » başınıkaşımaya vakti olmamak v » yıldız kumesi » bir kızıbin kişi ister bir ki » duzguncu » cağıldayış » renk olcme » eli boğrunde » on goğus » muphemlik »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.