tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
celebi » ezcumle » yuksuk kadar » ciğduşmek » saatci » penceletmek » anglofil » calıidi cırpıidi evim idi ya » oteki aktarma oğelerine ileten » malikîlik » cakmak » utcu » turkuleme » anasının ipini satmışveya paza » oluşan cok duzlemli cisim men » taammum etmek » perde cekmek » cıkmak » mudire » got » tukuruk hokkası » ihtiyac » tecessum » afişci » mur » kup gibi » yağmurdan kacarken doluya tutu » selcuklu » duldul » cıplak » dunya evine girmek » toplanmışbulunan bir sus bitki » carptırış » mutecasir » juglans regia » kendine ozgu » frenkce » cekmek » cok seslilik » oksuz kalmak » rumî » ozluk » ackıcı » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » cingene duğunu » cincilya » helenizm » kopurtme » yuf ervahına veya ervahına yuf » hamam bohcası »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.