tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
n » yuk » cavlanma » ciftelenmek » hangi biri » biri nusha » parcası » top gibi gurlemek » tacsız » kuskunu duşuk » beklenmediği umulmadığıveya c » cekinmek » sınıkcılık » onur uyesi » ac ec » sunger gecirmek » icre » mutemerkiz » kutleştirmek » kuşucuşu » goz yuvası » yureği sıkılmak » dondurulan ince uzun ışık ara » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » icindeki en kucuk birlik » pacalarından akmak » icinde » altın anahtar her kapıyıacar » mumessil » beşikortusu » kasınc » uvey » dalavere cevirmek veya dondurm » ceyiz » im » işguzar » uz » dibi gorunmek » pastişci » guvensizlik duymak » seksen kapının ipini cekmek » monitor » gaz olcumu » u » ışık kure » cargâh » inakcılık » okse » calmak » comertce »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.