tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calılık » cıkarış » ic bağlamak » duzmek » mezar kackını » formul » civici » kafaya cıkmak » carpı » cingene duğunu » teyel yapmak veya atmak » konukcu » bircok » biciminde cıkan eser » gurlemek » guncellik » guneştopu » demec » cozulmek » hidrokarbur » kalbi yıkmak kolay yapmak zor » coktan veya coktandır » cap » hukûmet etmek » kut » telekomunikasyon duzeni » koşebent » pakistanlı » tb » yuz akıile cıkmak » horoz olur gozu coplukte kalı » yucelim » koken » jut » allah ın veya tanrı nın gunu » tarafından arabacıicin armağan » durdurmak » recetesiz » caresine bakmak » yardım kurulu ve şirketler bir » cumle âlem » bilişcıkmak » burnu surtulmek veya burnu sur » yulumek » araba devrilince yol gosteren » calgıcı » camgoz » korunma gormek » anadan gorme » kuluckalık »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.