tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ortuşmek » camuka » ruhunda guneşacmak » dokukluk » rotuş » gozaltına almak » orman koylusu » cekememezlik » ortusuz » anlamıverir » yuzu karışmak allak bullak olm » iskeleti cıkmak » bac » avuc dolusu » curuk carık » tun » imdatcı » vatandaşlıktan cıkarılmak » tefeul » sabah vaktinde » olcum » macar » gulerim veya guleyim bari » sacaklanmak » oteki » uvez » zaviye » dorttek » ağzıacık ayran delisi veya bud » zahmet cekmek » ciselemek » ihtiyac » carliston » capraşıklık » usculuk » ateşpuskurmek » kısa gunun kârı » ucar kefal » cakıntı » yardımcıhucre » balkanlı » fıcıcılık » siyaseti ve oğretisi » acıktan kazanmak » kuru yuk gemisi » cul caput » cozmek » akcıl » elcilik etmek veya yapmak » koşede bucakta kalmak »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.