tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çetin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secici kurul » biri nusha » dalyan corbası » soz başı » ukraynalı » gecgin » kara calmak » mustakil » kakac » bonleşmek » acık sozluluk » baygınlık gecirmek » hoyuk » musavatsız » geciş » odunsuz » sakalıele vermek veya sakalıka » veya ağzının icine bakmak » oz » dunku » muvekkil » havaya ucmak » mufit » olmama durumu serbestî » mutalâa etmek » cınlamak » gosterdiği yetenek veya guc » govel » davulu biz caldık parsayıbaşk » hukûmet » taşyurekli » pedavra gibi veya pedavrasıcık » cekiştirmek » secmek » omruhayat » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » sutun acmak » cıyanlık etmek » bir don bir gomlek » gostermek » jimnastikci » oruklemek » oluşmuşmotorlu arac » cilingir » yukseltmek » yontem » iki bucukluk » cıkmaz » santrifujor » gormek »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.