tdk sözlük TDK Sözlük

 

çetin zıt anlamı

çetin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çetin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çetin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çetin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tarlada izi olmayanın harmanda » sopa atmak veya cekmek » sulumen » ku » kece » sokmek » denize acılmak » cay » fucceten » puskurtme makinesi » iş ar » muslukculuk » kışve yaz arasındaki mevsim i » sersem etmek veya serseme cevi » acımlamak » guneşsizlik » butun malların ortaklaşa kulla » yalcın » dokuk » dehşete kapılmak veya duşmek » goğus kafesi » curukluk » perşembenin gelişi carşambadan » mustaceliyet » acılmak » gun doğmak » hortumlu bocekler » selâm para kelâm para » kurdîlihicazkâr » limon kufu » muzik koşesi » yer tutmak veya tutmamak » petrolcu » imtizac » gunden gune » teşvikci » cağma » yuz » allah derim » yaz somestri » ağır soylemek » vuzera » kirecsiz » majuskul » carpık » deli kızın ceyizi gibi » susleme » suvari » turap » oğur »

çetin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çetin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çetin_zıt_anlamı nedir ve çetin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.