tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alaturka bilen alaturka eser » ust » rotuşlama » şirretce » bicilmişkaftan » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » duzeltici » sil » tahammulfersa » simultane » uzerlik » don cozulmek » yururluğe konmak » ayrıcalık tanınmak veya goster » cıkılanmak » ateşci » taşattın da kolun mu yoruldu v » gamaglobulin » ruhu şad olsun » muzmin » piyango vurmak veya cıkmak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » genişzaman sıfat fiili » gurbete cıkmak » surumcemede kalmak » kekec » seslikci » somurgeleştirmek » futuroloji » bucak bucak kacmak » erendiz » kostekleme » uretiş » cizgi » rus » malikîlik » ağır cekmek » temerkuz etmek » u donuşu » kaldırım ciğnemek » gun koymak » bağlanan sert nesne » gepgenc » deve tuyu » celseyi acmak » tunclaşma » kalın unlu » ust » başakcı » calı »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.