tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gosteriş » suzme bal » uste vurmak » oluşturduğu tuzel varlık » gitsin » cocuk bahcesi » cetinleştirmek » bolumlerden her biri kolon » sacmalama » yıldızıveya yıldızları barışma » gecinme endeksi » bekâr kalmak veya yaşamak » techizat » anak enek » abdal » redresor » kantcı » otmek » akıntıolcer » konstruksiyon » pirinc unu » gonlunun dumeni bozuk » istifci » muhafaza etmek veya edilmek » gelmic » okul oncesi » guluncleştirmek » muhtac » zodyak » kralice » iz duşumsel » ic cumle » kavis cizmek » dalga gecmek » duşuncesizlik » namzet gostermek » yasa cıkarmak yapmak veya koym » beslenme cantası » belediye sucları » donuşum » bir madde » endustrileşmek » pas gecmek » cekiye gelmek » numayişci » guvenilme » yuz » o » haber ucurmak » oruluş »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.