tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulağınıcekmek » deli bayrağıacmak » sublimleştirmek » ustune varmak » ciftlemek » davulu biz caldık parsayıbaşk » alcak kabartma » dolambacsız » suru suru » munazaa » kelepceli » bromur » cemrenmek » duşurmek » hesap etmek kitap etmek » bir deri bir kemik kalmak » carpışmak » yuk olmak » huzun » gucleştirme » dayanma omru » Şeker bayramı » tac giymek » adetce » duzelme » arap » gorunmek » kireclenmek » evrat cekmek » sacmak » avuc avuc » bortturmek » on sozleşme » tabakcı » muspet » yorgan yuzu » cok seslilik » lâf cıkmak » yahudi almancası » kulaclama » şeyin ayrıcalığınıanlatır » sarkaclama » tencere dibin kara seninki be » bonce » duruluş » koleniz veya koleleri » luks » angarya cekmek » cat orada cat burada cat kapıa » camaşırhane »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.