tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elektrik ureteci » coreklenme » bu gozle » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » aman dedirtmek veya amana geti » allah esirgesin veya saklasın » sırp » sulâle » taammuden » hic » gorevdaşlık » cıkarmak » cekimci » başında beklemek veya durmak » ayrık kume » tahrikci » guzellikle » emmec » cimleme » alcılama » cengi » trost » tunaydın » tenevvu » okuzburnu » cakmak » hukum yemek » icirik » kutuk » yureği tukenmek veya yurek tuk » gucumsemek » suflîleşme » duşunuculuk » pacavralaşma » kucuk harf » gupegunduz » avuclama » nişanıatmak veya bozmak » beşyuzluk » şarkuteri » elini kalbine veya vicdanına k » yenilir veya yenir yutulur şey » plânorculuk » buvet » rol catışması » mucadeleci » korunmuşolma durumu » gonlunu kaptırmak » uyku gozunden akmak » mutezayit »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.