tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muptezel » donuşsuz » mucerret » beli acılmak » tespih cekmek » ici erimek » calış » yanlışhesap bağdad dan doner » mahkemelerinin adı » pek soylemek » kan cekmek » bulunan mobilya » ıskarca » cop arabası » cerviş » catır catır » genleşmeolcer » cumlesi » arpa guvesi » hic değilse veya hic olmazsa » cavuşuzumu » civilenmek » rektorluk » taşdoşeme » kafasınıucurmak » yaban gulu » soyundan olan kimse » ph » cocukluk etmek » celik » suhulet » cuhadarlık » nitelikleri sonradan yitirmek » kocak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gudum » cimmek » molekul » anka » gorunmek » sunnet ehli » gozunun capağınısilmeden » merkeziyetci » cırpma » dalgıclık » tavşana kac tazıya tut demek » su icinde » cekimli » cıplaklığıyla » sıctıcafer bez getir »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.