tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
turkceleştirme » cağrışmak » alt ust boreği » vidoyu gormek » yoneltilmek » cırak » tesisatcılık » afrikalı » bicki dikişkursu » cul » gumuşuleşmek » cok yanlıveya yonlu » rontgen » ikinci cağ » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » mukemmellik » satranc tahtası » zerduştculuk » cozumlemek » alt alta ust uste » inancsızlık » surtulmek » yer opmek » başına balta kesilmek veya olm » amerika armudu » oturme » gan gen kan ken » gelin boceği » caplamak » muddet » kotu » sıkıysa » bulamac » limon kufu » yenilir veya yenir yutulur şey » acak ecek » doteryum » onunde perende atılmamak » musveddelik » gun doğusu » dama oynanan taş » tıraşkopuğu » » fucur » durumundaki bileşkenin uygulam » tapıncakcılık » surek » picleşmek » gıllugişli » orucu »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.