tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mucavir » doşetmek » kan emebilen halk arasında ba » ozverili » ornek » hıckırtma » kavurmak işi yapılmak » kohneleşme » koltukculuk » veya giysinin uzerine konulan » ağac arac eğirmen kirmen » burc » cem » orgu » palet » cavdarmahmuzu » cemaziyulevvel » hıckırış » gerilimolcer » omuzlarıcokmek » gocme » goz bağı » oruk » yureği cız etmek veya cızlamak » yavaşcacık » imdatcı » goz doyurmak » bicimsizleşmek » ustune sevmek » oldurmek » yaygın oğretim » gevrekci » sozluk bilimi » cokal » kosinus » kapucin » cocuğu olmak » canımın ici » alcılanmak » bicme » goz onune getirmek » sakalıele vermek veya sakalıka » flâman » urkutmek » kotek yemek » baltık dilleri » kucumsemek » opmek » tabutuvan » buzul donemi »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.