tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vucut » kutuphaneci » kervan yıldızı » musemmen » produktivite » duğuncu » caldırılmak » lisanımunasip » tus » el etek cekilmek » akıl kethudası » tuymek » korleştirmek » oz odun » değişkene gore hesaplanan sayı » golge oyunu » allah omurler versin » kapak bıckısı » yusru » mantıkcılık » cene yarışı » aclıktan imanıgevremek » ateşine veya nârına yanmak » boşsoz » goz erimi » uzerine cokmek » kacınganlık » sumsukleşme » dorduz yumrucuklar » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » calıfasulyesi » mutevelli » rucu hakkı » dortlu » ici gecmek » ruzgâr ustu » mulhit » sacma » lisan » nacar » yuklu » duşku » cekişme » burunmek » cirkef » yırtmac » kılcıksız » gecmek » dirhemle soylemek veya konuşma »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.