tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cift kişilik » ari » fasikul » duşukluk » murekkep » teşekkul » geri geri cekilmek » mucerrep » gum gum etmek » goz yummak » oksuzler anası oksuzler babas » hristiyanlık » taşcıl » orgucu » puskurtme » munkesir » ici sızlamak » icin surulen kimyasal madde » net ucret » ak ek » ad cumlesi » sungu » cizecek » katmerli katmerli gulmek » ciğrenkci » calmak » yıldırımlarıustune cekmek » temayuz etmek » cicekli » gecim sıkıntısı » suve » kokenlenme » cilenti » kılcıksız » konvektor » ozel radyo » uleştirme » pecenekce » cekemez » acısoylemek » gunluk » cozmek » buyuk peder » cavdar » zarar gormek » talihine kusmek » sondurmek » e e » pacalı » araplaştırma »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.