tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pusatcı » acmak » yerleşim yerinden başka bir ye » surukletmek » lehce bilimi » uzengilenmek » kendini duşunmek » lopur lopur » cullandırmak » aday gostermek » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ozelliği » umera » uygulama » koncerto » sonucunda ortaya cıkan ustun y » pic kurusu » ici kabul etmemek » mustebat » zuppelik » salkım sacak » donum » cirkince » caltılık » » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » obek » japon denizi » yavaşca » mart kapıdan baktırır kazma k » musteşarlık » bolumunden her biri sezon » her dem taze olmak » aylıkcı » ilâc yapmak veya hazırlamak » dunya kelâmıetmek » para cekmek » filipinli » album » ayyuka cıkmak » kuruluşlar butunu » basıp gecmek » konservator » fesatcılık » gozune uyku girmemek » gorevli » bıcak gibi kesmek » hamallığınıetmek veya yapmak » kavunici ile pembe arasıbir re » yaşdonumu »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.