tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
karagul » dili acılmak » acmak » bak bak » cabuklaşma » durdurmak » l l » celme atmak veya takmak » munkesir » sokturmek » oteleme » i » kulağına kar suyu kacmak » mulk » organların her biri » in misin cin misin » perşembenin gelişi carşambadan » gozunu yıldırmak » sondurmek » aralarında onceden kararlaştır » muşavirlik » yasakcı » turkistanlı » kusturme » kulluk » ozel sektor » tanrıaşkına » im » goz kesesi » girmesiyle cıkmasıbir olmak » yonsuz » yuze guluculuk » kulaclamak » canak yalayıcı » non stop » dansorluk » goz bağı » beniz gecmek » pluviyometre » defterini durmek » bir yiyip bin şukretmek » tuh » an anecilik » sucut » gunah olmak » hafta sekiz gun dokuz » arac » veren silâhıbu hedefe doğrult » ozgunluk » benden gunah gitti »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.