tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guc » capraşmak » âşığın gozu kordur » ici kalkmak veya kabarmak » kuzey yıldızı » kurduğu medeniyetleri kendi i » muntesip » onceleri » ozellik başkalık fark » cor cop » ferz cıkarmak » cariyeniz veya cariyeleri » karşıtı » piyango cekmek » soylem » elma da alma da demesini bili » muruvvetini gormek » topluluğu » cakış » cakı » sacalanma » hıncınıcıkarmak » gluten ekmeği » ağızda sakız gibi ciğnemek » hukumler ve izlenecek yollar » fusunkâr » kullanılırdı » kaldırıma duşmek » tencere dibin kara seninki be » mumsondu » cağrışımcı » duzenleşik » musterih olmak » duzen » cil » lâf cıkarmak » inmek » yalın cumle » gostermek » ziyafeti cekmek » pecete » derdini cekmek » cıkmak » uzağıgormek » cift capraz denir » ordekgiller » gundeme almak » dipcik » ozenme » gok ada »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.