tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gullâc » oyle veya oyle yağma yok » hasatcı » ne gozle bakmak » uzgun » notr » cetrefil » orumce » zebunkuşluk » kalite kontrolu » beden hareketlerinin tumu » uzerine almak » olmezoğlu » olmayan bağımsız hur » cozgun » boşta olarak yapılan ortu » butun » biokutle » bicimlerini belirleyen ana oze » olduresiye » eli ayağıtutmak veya tutmamak » telli balıkcıl » mulâhham » celik » ut » yerlerde yetişen bir bitki me » umum mudurluk » ağaclandırılma » tufekcilik » gıcık almak kapmak veya olmak » curukluk » kokertme » ezile buzule » onel » sacmalama » uckur » duzecleme » bolşevizm » cıkışmak » gosterme hakkı » yukluk » ciğtoprak » girdisi cıktısı » mes ul tutmak » protestanlık » kundelemek » renkci » yıkmak amacıyla cekmek » şohretsiz » ağaclamak »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.