tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
girintili cıkıntılı » sucuğunu cıkarmak » coreklenme » kalem acmak » sozcuk hazinesi » ciltci » kalcalık » hesaba almak veya hesaba katma » uzulmek » cıkmak » muzikoloji » yukleyiş » vizon kurk » bir koroğlu bir ayvaz » her tur gosteri yapmaya uygun » beklenmediği umulmadığıveya c » durtuşturme » cağdaş » camaşır ipi » telâşgostermek » calarmak » cedî » delgic » kotuye kullanmak » inmek » lenguistik » goruşmek » gormediğe donmek veya gormemiş » goze girmek » giraffa camelopardalis » ipek ciceği » ışık golge » cukur » maddelerden oluşan varlığın he » turemişfiil » cisemek » gayret gostermek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » restitusyon » kıpık gozlu » cizge » sap yiyip saman sıcmak » cakıştırmak » soz meydanı » soz başı » olesiye » yuh cekmek » gonderilmek » başcevirtmek » acık ellilik »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.