tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak » başıustunde yeri olmak » diplomatca » buyukseme » yer cekirdeği » goz pencere » yuzustu kalmak » goğus » sumsukluk » calımlılık » donme ekseni » cocuklaşma » cozme » ateşparcası » gecim sıkıntısı » cızlamıcekmek veya cızlam etme » ortaya dokmek » oğurtucu » şişkofte » borclandırma » cumartesi kibarıgibi suslenmek » guve » eline gecmek » goz nuru » cekmek » yuzgec ayaklılar » gelgec » gonlu gani » kulluk » yerine gecmek » gul gibi gecinmek veya yaşamak » kılınıbile kıpırdatmamak veya » yuzu asık » cıkmak » calışkan » cocuk peydahlamak » dediğim dedikci » emek cekmek » luksmetre » hippocastanum » ciğ » curuk » olme » yazık etmek veya olmak » alt alta ust uste » muteneffir » duğumlenmek » telefon kulubesi » yonetmenlik » bozordek »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.