tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
butunu hars ekin » kukla » herkesin yararlandığı » bu veya şu kadar » hayat mucadelesi » cıkın etmek » sutlenmek » kulucka makinesi » cizme » hancerleme » yay ayrac » yarıklardan her biri » beberuhi » muruvvetli » etmek » olmek » lâpcınlı » kolcaklısandalye » masraf kapısıacmak » luzumsuz adam » kar ciceği » bolunen » tokac » tukenmez » cıngırakcılık » karnıbuyumek » cağ » care » susen » sulbunden gelmek » durtmek » saltanat surmek » sudan gecirmek » unlu » işmi » gobelez » muhayyersumbule » arnavut » lunet » bulten » koy yeri » koclanmak » formulleştirmek » zulum » catal » oleyazma » gorev almak » onde gelmek » eğri yuz » cariyeniz veya cariyeleri »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.