tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çirkinlik zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ciftelemek » acemce » siper guneşlik » turetmek » bicimsizlik » duduk gibi kalmak » ahdicedit » uye aidatı » absurt » uste vermek » bir cift » ortak tumlec » ayakcı » noktalama işareti » eli ayağıveya eli kolu bağlı » acze duşmek » gercekci » ucret » topal eşekle kervana katılmak » elhamdulillah » citmek » gozetilmek » yedek parca » odemek » gorenek » ruping sistemi » gutaperka » koknar sakızı » yucelmek » akaclatma » dunya bir araya gelse » olumsuzleştirmek » guzel » acıkok » dunku cocuk » tufek patlamaksızın » haddeden gecirmek » bukulme » metal kap » somak rhus coriafia » bahsi gecmek » gonul meselesi » duzenek » cehre » ustunden başından akmak » urpertici » mukaddesatcı » cimdik » sıcan » resti gormek »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.