tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icermek » lâz » ad » en kotusu » mercan avlayan kimse » kılıc kınınıkesmez » ote » ayaklarının veya ayağının ucun » kurklu » yat kulubu » hucum etmek » oksuruklu » başmurettip » cıkartma » yalvac » oluşmuşmotorlu arac » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gun merkezli » bolumlerden her biri kolon » ev ev dolaşmak veya gezmek » nb » omru vefa etmemek » adî suclu » faullu » ay aydın hesap belli » korle yatan şaşıkalkar » cıkar » cozuşme » bektaşîlik » yukac » cifte » kacmak » tegaful etmek » durulmek » ne demek » efelik etmek veya yapmak » gaz detektoru » kamu duzeni » borulce » celme atmak veya takmak » veya giysinin uzerine konulan » kullanılırdı » ağır soylemek » mac yapmak » zihin acmak » gecmek » ofke » ortadan kaldırılmasısiyaseti » munavebe » oz »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.