tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
haber studyosu » veya toprak harc » jole » guvercinler » taahhutlu mektup » gozlem evi » yureği yarılmak » iadeli taahhutlu » caba harcamak » daussıla » cizme » tac » el surmemek » goze carpmak » duşundurmek » turk kıyması » acılışkonuşması » kuney » duve » kopuklenmek » mal mulk » altın adıpul oldu kız adıdul » pozitif bilimler » musmir » calkağı » duzeltilme » kor şans » aşinalık gostermek » fars » sandvic » ipek ciceği » dehşete kapılmak veya duşmek » yakasız gomlek » goturu pazarlık » cekip cevirmek » catlatma » ne olacak » ari » yağma hasan ın boreği » bukunlu » ilâc yazmak » duruma gelmek » avuc veya el acmak » duşunce » ciceği burnunda veya ciceği bu » umit kapısı » bir ayağıcukurda olmak » dışıkalaylı ici alaylı » yağlıkomur » kulucka donemi »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.