tdk sözlük TDK Sözlük

 

çirkinlik zıt anlamı

çirkinlik zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çirkinlik zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çirkinlik zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çirkinlik zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzum suyu » guzey » zırıltıcıkarmak » cıkarmak » cakmak yapan veya satan kimse » ciğleşme » cıban başvermek » hırsız kelepce » ayağına duşmek » vechişebeh » esprituel » urunsuz » uc bir » goklere cıkmak » goğus bağır acık olmak » duğununde kalburla elekle su t » devletlerin uyrukları » goze yutarlığı » demir tavında dovulur » hukûmet konağı » dubel » calımlı » gucu gucune » ocbe » kunye » dernekcilik » tezgâhcı » koprucuk kemiği » gomulduruk » gormek » camuru karnında ciceği burnun » ekim ihtilâlinde komunist kızı » gozetmenlik » turev » tarlanın taşlısı karının veya » pey surmek » gucendirici » olgun » gozuyle tartmak » şeylerden her biri tabaka » amentu » acmaz » gelmelerine gore taşilerletere » cok duzlemli » ustune tuz biber ekmek » aracılığıyla duymak değmek e » think tank » urpertmek » yolun acık olsun » butun »

çirkinlik_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çirkinlik_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çirkinlik_zıt_anlamı nedir ve çirkinlik_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.