tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
terettup etmek » x veya rontgen ışınları » mujde vermek veya goturmek » cevrilme » doşemci » kuresel ucgen » kacırmak » yuksek atlama » kayda gecirmek » cabucak » akıl yurutmek » suzgun bakış » saati saatine veya dakikasıdak » gin » eliyle koymuşgibi bulmak » irade beyanlarıyla gercekleşen » tekeline veya tekellerine alma » mutelezziz olmak » tecrube etmek » mucessem » un » teehhur » gobek otu » lopur lopur » canaksıhucreler » elden gel » isim cekimi » frenk uzumu » duşunsel » arefe gunu » eğimolcer » kacık » bicilmişkaftan » guven oylaması » beis gormemek » eşyukselti » silip supurmek » kucuk hindistan cevizi » protokolcu » katolik » kamışcık » muzekker » kahrıcekilir » havalara ucmak » fertik cekmek veya fertiği kır » cıyan » cıtlama » yorgan gitti kavga bitti » dağarcığındakini cıkarmak » ceşitlemek »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.