tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gunduzun » korfez » komur » cakozlamak » acık sayım » yeryuzu » kafasına vur ekmeğini elinden » yukselme » supurme » allah selâmet versin » doğu bloku » nuktedanlık » acınsamak » imanıyok kısa soyleyişle » carpmak » zıvanadan cıkmak » coktan veya coktandır » celtik kargası » anlamaya yarayan sınama » başına gecmek » duzelticilik » direnc » mudavi » zumrut » yarayan celik disk » tarafa olmak veya cıkmak » banco » zanaatcı » carıkcılık » koktencilik » sokmek » iktidardan duşmek » acısoylemek » harekete gecmek » yaltakcılık » erendiz » musamahakârlık » gozu sulu » cıtlatmak » yuz suyu » basıolcer » onunu ardınıduşunmemek » allah utandırmasın » dert kupu » goz emeği » tahaccur etmek » kuculmek » yuzey veya cizgi kaide » yukseklikleri ve yol actıkları » mercankoşk »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.