tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gosterge » pic kurusu » sacaklı » teessur etmek » koycu » ağız unlusu » sız siz suz suz » rolune cıkmak » yuzyıllık » capacul » ana cizgi » muessir » manikurculuk » muneccimlik » yakıt gostergesi » urkmek » goğus tahtası » kırac » yıldız akmak kaymak veya ucmak » tacsız kral » teberruz ettirmek » ustune kuşkondurmak » ilgi cekmek toplamak veya uyan » ceviri » conk » kapsamıolan » muteşekkil » gerek gormek » ağkepce » kurcatovyum » koc » surmeli » ustubec macunu » veren silâhıbu hedefe doğrult » ezcumle » bağlantısız ulkeler » cakaralmaz » nevaleyi duzmek » armudun iyisini dağda ayılar y » huruc » alım elim » dunya kelâmı » tuberkuloz » camaşır » uzun yol şoforu » donemec » fırcalamak » kamcı » gosterici » olum dirim »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.