tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surulme » nasihatcilik » tevarus etmek » boğazıacılmak » el ile elle tutulur » yok pahasına satmak almak vey » marpuccu » işguder » cakışmalı » kirec » mustebit » şoyle boyle » yapılan yardım calışması » muzevir » sulukler » one duşmek » catıklaşma » nar ciceği » maydanozlu soğan » su boceği » culu duzmek veya duzeltmek » grek » mustantiklik » usulsuz » ucuz » muzikci » gozunu yıldırmak » dili pabuc kadar » entelektuel » bir tatlı » goze gorunmemek » cocuk bakıcı » guvenliği sağlamak icin yapıla » cakıl yol » başcevirtmek » gun » rucu hakkı » kumeleşme » ay ey » cağrıştırmak » murur » kullemek » cıplak tohumlular » alt yanıcıkmaz sokak » surek » catırdamak » gozu dunyayıgormemek » canavar duduğu » urfa peyniri » korleştirme »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.