tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokmek » guzergâh » yokculuk » kucuk parmak » koftelik » kalcalı » cizikli » cetinleştirmek » teşevvuş » corapcılık » işin icinden cıkmak veya sıyrı » bukmek » duzeltim » hidr hidro » oğle ezanı » koşe donmeci » kacmaz » tavuk koftesi » hangi taşıkaldırsan altından » gozlerinde şimşek veya şimşekl » uskure » alt cene oynamak » surundurulmek » acmaz » calgılıcağanaklı » sağlayan şartların butunu » guc » cakıldak » koltuğuna girmek veya koltuğun » ne hikmetse hikmettir » cakıl » kor ocak » gobek adı » ic gıcıklamak » oyle ya » nakşîlik » sefa surmek » ustluk » meş ale » v v » veya bu anlamda birleşik isim » sublimleştirme » parca almak » cokramak » birinci cağ » elden kacırmak » serguzeşt » ozgurlukculuk » camur deryası » yırtıkca »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.