tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sureklilik » vizon kurk » kapitulâsyon » mubadele » fırcalayış » ozu sozu bir » calacak » nutasyon » calıhorozu » nukteli » gorev » kuşsutu » derinlikolcer » telli calgılar » duzlem kure » toskurmek » seslikci » mechul » ozgecilik » boğurtmek » ağac sansarı » soz veya lâf duşmemek » bolucu » mukemmel » kundeye getirmek » değişiklik onergesi » muge » serceden korkan darıekmez » aksak eşekle yuksek dağa cıkıl » salur » uzgorur » kor kurttan bile vazgecmemek » hem İsa yıhem de musa yımemnun » ayca » tıpıştıpışyurumek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » on deyiş » uretmek zihnî yetiler oluştur » ac bırakmak » tumlenme » ustunseme » gorumsetme » koklemek » berguzar » yuklu » kavukcu » tuketmek » yuzu soğuk » demirbaştan duşmek » tazıya donmek »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.