tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
levuloz » şohret sahibi » tum cahil » kac paralık adam veya şey » kokusunu veya koku almak veya » kulâhcı » allah eksik etmesin » buyuk para » liman cuzdanı » usalize » al el » duşurme » dort ayaklılar » taktikci » gozlukculuk » super benzin » butunleme sınavı » kur an veya ekmek carpsın » melul mahzun » guclu » tezkiyesini duzeltmek » komurleştiriş » kırılıp dokulmek » davranış misal » kuf bağlamak veya tutmak » tefessuh etmek » ana sayac » cingenelik » sundus » burclar kuşağı » kan ken » bicimsiz » dortluk » dumencilik » kirecsileme » kor sıcan » gulup oynamak veya gulup soyle » utopya » koftehor » tirt » bıcak yemek » gocerme » ustunden başından akmak » kıskaclama » cakılı » ticanîlik » yarım kure » iki ucu acık boru biciminde it » surmeli » tecessum etmek »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.