tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yiyip icmek » yukseklik » duğumlu » unvanı » ucler yediler kırklar » serce » mutelezziz » gonul borclusu » cimdiklenmek » mutevazı » kosteklemek » borclanılmak » cekiştirme » cekcek » şeşi beşgormek » klâsor » hâk ile yeksan etmek veya olma » onem vermek » keci yemişi » başakcık » hırdavatcı » kıyıbalıkcılığı » tekefful » saatci » hoparlorsuz » duzgun » mantık oncesi » başaktor » ibliscilik » goncu » temizlikci kadın » sağelinin verdiğini sol elin g » bir dilin kelimeleriyle duşunc » sevsinler » ok yaydan veya yayından cıkmak » gozeneksiz » beşdort » hf » kara yuzlu » mineral » duğumsuz » teşbih etmek veya yapmak » gozetletmek » amaclılık » afgan » u donuşu yapmak » cakmakcı » sepetcilik » cim cim » usteleme »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.