tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
um » derin derin duşunmek » catır catır catlamak » muselles » mutenekkir » hukmî şahsiyet » turemek » sutlu » munavebe » yuklenmek » gedik acmak » gozu kapalı » solusyon » oğretim programı » kırmızıgomlek » alışkılarının butunu » cabuklaştırmak » ici paralanmak veya parcalanma » muzeci » oykuleme » oykucu » ortmece » azaltmaya yarayan arac egzoz » su bolumu cizgisi » huzunlu » kerpic » yedekci » ummetci » veren silâhıbu hedefe doğrult » munasebet duşmek » ciğe » komurleşme » canaklık » tuk » icten pazarlıklı » solom » danscı » gunu gunune uymaz » ongorme » canıağzına veya boğazına gelme » nur icinde yatsın » cicek acmak veya vermek » lr » kendini toparlamak veya toplam » zatulcenp » orfî » olusu kınalı » palandoken » icirme » bukuntu »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.