tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtır pıtır » sokuntu » kalsiyum klorur » cirkince » işini gormek » bağlandığızincir arasına konul » super » duşkun » koltukculuk » potikare » bocekciller » bukunmek » ufleme » unlem işareti » uşuşme » suresi haftayım » acmaza getirmek veya duşurmek » cullamak » gayrimuslim » cirkin » embriyon » ozumsemek » etiketcilik » cınsabah » frenk gomleği » yuzsuzleştirme » cağırtma » sarac » bukmek » percinlenme » kor duman » harf cevirisi » terlikcilik » masraf gormek » duşuk » duşundaş » ters acı » ceribaşı » bordur » sut gibi » cabalanma » rağbet etmek veya gostermek » nezaket gostermek » cedik » cıkarmak » suline » yukunu almak » donenceli » cevirtme » muşerref »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.