tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacamak » butun sıra » tamir etmek » gozuyle tartmak » gonul birliği » merdane » tuylendirmek » banliyo treni » asyalılık » lugatci » koprucuk kemiği » cifte atmak » gurultu » nitelikler gosteren madde » cabuk parlayan cabuk soner » cemberi yarmak » gok cismi » acıklama cumlesi » iceri » gelin boceği » musamahasızlık » yapmak » ustune ustune gitmek » afganlı » ovunmek gibi olmasın » carpıntı » eli acık » oykuculuk » celik parca » hakca » gulluk gulistanlık » donmek » doğmeci » cemberlemek » koy ekmeği » secim cevresi » torpulemek » tunemek » cepellilik » yukumlenmek » yolu acık » pekiştirmek » guclendirilmek » docentlik » ozdeşlik » bunye » toluen » cavdarsız » mayalanabilen ve coğu tatlıola » başına işacmak »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.