tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne haddine » şohret bulmak veya kazanmak » cocuk » suzuk » ağrı sancıgibi fiziksel veya » kavmiyetcilik » protestanlık » cıkmak » odleklik » ş » carpışmak » tarakcılık » dert dokmek » aclıktan gozu veya gozleri kar » seruvencilik » asansorcu » yuklem » ceribaşı » ici bayılmak » cekinmek » mulkiyet » batınîye » kundeye getirmek » gorunum » temayul » hic mi hic » zam gormek » alaturka bilen alaturka eser » eşbicimli » cağırma » kacakcı » kucuk onerme » kulupler arası » munhani » canım dese canım cıksın diyor » bonleşme » sonuc oyuncusu » luzumundan fazla » nasihatci » bakla dokmek veya atmak » us » gunahkârlık » corku » guneşalmak veya guneşgormek » cercici » orgulu » suyu mu cıktı » australis » koylu » ustune cevirmek »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.