tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ar er » fare deliğe sığmamış bir de k » camur » olum allah ın emri » madde » bahşişveya beleş atın dişine b » saray ciceği » gozunu yıldırmak » bicki dikişyurdu » mueccel » surpriz » yuzunden kan damlamak » cifte » mayın dokmek » otekisi » duşurmek » tazıo tazıama culu değişmiş » kâğıt acmak » yureği kabarmak » cıngırağıcekmek » gorme acısı » acısal » santrifuj » cektirme » turk aksağı » gomlek » cakal yağmuru » soylemek » elini kana bulamak veya bulaşt » cevri » koceklik » cığlık atmak koparmak veya bas » maskarasınıcıkarmak » tek kurekle mehtaba cıkmak » yağlıgureş » canlılara yaşama ortamısağlaya » balıkcılgiller » mumin » ors » lugat » uryanî » kabuğuna cekilmek » gunluk guneşlik » alıal moru mor » purtuklenme » mulâyim » odenek » bey veya paşa gibi yaşamak » zumrut gibi » ulke coğrafyası »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.