tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılıc bacak » sofra veya sofrayı kaldırmak v » olcmek » goz yummak » ic donu » cekik » uzum uzume baka baka kararır » cıbanın başınıkoparmak » gusul » gunahıveya vebali boynuna » arşiduk » kabarmasınısağlamak kabarması » odemek zorunda olduklarıucreti » renk olcme » olmez cicek » acık deniz » duşurulmek » koyleştirmek » sokmek » caca » goz kırpmadan » cb » hukum surmek » bortturme » cıkar » cakmak taşı » millî huviyet » ovuluş » carpılma » şuyu » kafasınıucurmak » cığır » ziyaretci » kendinden gecmek » yorgan yuzu » muhtac etmek » t cetveli » boğazında duğumlenmek » namus sozu » okseye basmak » hareket » sozlu film » guzelhatun ciceği » buyukluk satmak » cıkmak » ses seda cıkmamak » oğuruş » mangal komuru » topluluğu » bir nesneye kece gecirmek »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.