tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çoğul kelimesinin zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işguder » durmece » fıcı » duven dişi » lâfcı » dorduz » roportajcılık » yer acmak » dipsiz kile boşambar » yuz yuze gelmek » sonucunda veya birden su yuzun » icerik » kalanlıbolme » golleşme » gelinfeneri cerasus padus » fındık sıcanı » kokertmek » yezidî » denetci » boğaz icinde kavga var » yonelmeli tumlec » odunlu » klorur » mureffeh » elini belli etmek veya gosterm » kulis calışması » uzun parca » karacalı » dağsercesi » dolaylıtumlec » avuc dolusu » karaya cıkarmak » icini acmak » gecmek » yazıcevrimi » son ses duşmesi » parıltı » uzman cavuş » carkıdondurmek » dehşet sacmak » temelli senator » catal iğne » sırtından gecinmek » aclıktan imanıgevremek » zihnini kurcalamak veya tırmal » dekartcılık » gosterişe kacmak » durmek » durdurmak » flâmanca »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.