tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kırlangıc otu » catılmışkirişsistemi » butun malların ortaklaşa kulla » imza toreni » tuy atmak » guzluk » amerikan bar » pence pence » cemremek » dar unlu » citilenme » şeylerden yapılarak icine su d » gonlunce » yureği yufka » orumcek » acık » nasranî » yeni dunya aslanı » kucuk hanım » mufrez » cerez » direkci » comaklamak » ici burkulmak veya ici sızlanm » cayır guzeli » ceşnicilik » ev ev dolaşmak veya gezmek » ne hâlde » ayaklarına veya ayağına kara s » cakılı » kulâh » başına işcıkarmak » nasır bağlamak veya tutmak » krepdoşin » on koşul » once » kucuk hindistan cevizi » dayak duşkunu » tereddutlu » hor gormek » ve bu koldan olan kimse » biri » bıcak sırtı » dalgıc kuşu » nufuz » bir tutmak veya bir gormek » ozelleştirmek » bicimini alır hidrojenle oksi » arapcalaştırmak » »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.