tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cağdaş » ust deri » gunulemek » gulu tarife ne hacet ne cicek » gun balı » arkasında dolaşmak veya gezmek » surfile yapmak » ağackakan » tıngır sac elim hamur karnım » bufe » ic » buyuk peder » eften puften » karşıtı » tedhişcilik » celimsiz » gece işciliği » cehennemin bucağıveya dibi » ucuşmak » gokce » elden gel » avaz avaz bağırmak » karaağacgiller » aslıastarıveya aslıaslı olmama » aklınıbir şeyle bozmak » domates corbası » coğur » radyator » yuk treni » onculuk » taayyun etmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » caktırış » un » temize cıkarmak veya cıkartmak » mirac » iğneli fıcı » cimdik » cırcıl » hint baklası » ciğitli » olan kişilerin toplanıp toplum » gonul uğrusu » sutluce » carptırma » gercek dışı » cakmakcılık » bildirme cumlesi » veya metal bolum » tandır boreği »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.