tdk sözlük TDK Sözlük

 

çoğul kelimesinin zıt anlamı

çoğul kelimesinin zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çoğul kelimesinin zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çoğul kelimesinin zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çoğul kelimesinin zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cusseli » arasıgecmeden » karagozluk » soz arasında » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » caprazlaşma » ictensizlik » akdarıpanicum » yonetilme » sucuk gibi olmak veya ıslanmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » uretmek zihnî yetiler oluştur » direnc » elcilik » kucuk gezegen » benlik catışması » beli bukulmek » paşmakcı » guncelleştirmek » teşbihte hata olmaz veya olmas » gormek » manipulâsyon » omrumun varı » gumrukculuk » orklemek » burokrat » kostebek illeti » donuş » keramet buyurdunuz veya kerame » muzevirlemek » sendikacılık yapan kimse » kacaklık » marksist » kultursuz » frenk cileği » gorsel işitsel » ut » deve kuşu gibi yuke gelince ku » yağolcer » umutsuzluğa duşurmek » seci » vucuda vermek aşıyapmak » topcu » ozluk işleri » koc burunlu » arasında den başka anlamıyl » hukûmet surmek » başlangıc noktası » soz kesmek » toplandığıbolum »

çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı nedir ve çoğul_kelimesinin_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.