tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mustağni » moskof camı » smacor » analiz » renkli recine » bitki organizmaları » acemilik cekmek » mec » cezasınıcekmek » carşaf » gelgec » bilinc dışı » catlaklık » cevirmek » kopcalamak » uniforma » karanlık basmak veya cokmek » capkın » on alım hakkı » kulucka donemi » simultane » karakalpakca » oru » haddeden gecirmek » album » kahpenin dolu » gozlemek » gurultu cıkarmak etmek koparm » kucuk ad » cakılma » oksuruklu » gomme kilit » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » duşman duşmana gazel veya yasi » hucre bilimi » ilmuhaber » başınıcatmak » gundeme getirmek » ul » yureği pek » ucretlilik » acından olmek » goktırmalayıcı » korluk » ayrılan kimselerden kurulu der » muselles » sevinmek sev in sevdirmek se » muşteki » camaşırlık » ağan eğen »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.