tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duğununde kalburla elekle su t » şifayıbulmak veya kapmak » calımlanış » gumburdetmek » cokukluk » hamaratca » onune gecmek » son gorev » canak yalamak » cizgi film » hafriyatcı » gozculuk etmek » plâtoncu » ici kararmak » patates boceği » dalgalıakım ureteci » tasar cizimci » jon » buğet » cubuk odası » tedahul » kazanc » indirme bindirme » kuskunu duşuk » calkantı » yukculuk » dağcayı » ultimatomsu » tesetturlu » petek guvesi » oksuruk » para cekmek » ucuz atlatmak veya kurtulmak » ilmuhaber » oluşturduğu demet » konstruktivizm » surmek » cobanaldatan » tellâl cağırtmak » sukût ikrardan gelir » gozu cıkasıca » harcamak » kucuk harf » cınlama » omnibus » haber bulteni » ceşit » gungormuş » tecrube » dokumleme »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.