tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kundak sokmak veya koymak » on oluşum » odul » naturalist » tezekkur » cokca » buyukluk » musvedde » turkuleme » mesele cıkarmak » tabakcı » mes uliyetli » duldul » ustune guneşdoğmamak » icini acmak » iyi hoşama » parmağınıyaranın uzerine basma » acemce » boylecene » başlangıc » kulhan makinesi » diktatorce » kooperatifci » tekduze » dalavere cevirmek veya dondurm » ayağıile veya kendi ayağıile g » toplu sozleşme » kat îleşmek » sutsuzluk » tufek patlamaksızın » cekmek » tel in » ciftleşmek » liyakat gostermek » golgeleme » tuylu » değnekcilik » caca » etmek » karanlığa gomulmek » mecusî » yakutca » sağdıclık » tutmek » gecmez » aluminyum taşı » mubayenet » imdatcı » lâkırdıyıezip buzmek » minyaturcu »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.