tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacıklık » kopoğlu » kalabalıkca » muhurlemek » suzule suzule » cervişli » ucretlerine gore duzenlenmişye » kosteği kırmak » utu tahtası » şuphesiz » ateşolmayan yerden duman cıkma » tac » ruzgârsız » her biri mesame » catır catır » acınsamak » korece » suhulet » traktorcu » teşebbus » calımlanmak » ucucu » lutfeylemek » suveter » sun î tahta » kapıacmak » yakadan gecirmek » kucumencik » kosemenlik etmek » yuzunu gormemek » muşahede » butun butune » asansorcu » kupur » togolu » olu gozunden yaşummak » ordek balığı » yufka boreği » cukurlanmak » calış » duşunce alışverişi » ufuk cizgisi » tumbek » ağac » yonelmeli tumlec » salakca » arık cekmek » mutehassis etmek » cepci » coğunluk »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.