tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
at var meydan yok » kurdîlihicazkâr » cam yarmasıveya bolmesi » icindeki en kucuk birlik » gun » gurleme » cakır cukur » orseleme » kor talih » icrek » cicekleşme » babasının veya babalarının cif » ucmak » ucretlendirmek » selâmunaleykum » demediğini bırakmamak veya kom » kafasında şimşek cakmak » muzekker » ruzgâr tutmak veya tutmamak » ric at etmek » haybeye kurek cekmek » hf » cam sakızı » ic salgıbezi » cozumsuzluk » kutleştirme » kirec taşı » hippocastanum » başa gureşmek » nufus » cepheden hucuma gecmek » tekduzelik » diplomasıolan » harc » murettiphane » acık konuşmak » dol » utuleme » yan gozle bakma » yanılgıya duşmek » buzlar cozulmek » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » akıl kethudası » ozerk » uzum guneşi » kokusu cıkmak » mubeşşir » dumeni kırmak » makineli tufek gibi » bir dirhem bal icin bir ceki k »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.