tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
soyleşmek » kostekli » polemikcilik » pabuc bırakmamak » cekmek » guvenme dostuna saman dolduru » ruya » kirli camaşır » teamul hukuku » oğretmen » yureği kaynamak » duğuncu » ust » ağzıacık » tiftik kecisi » cekmek » doşeyiş » catıpenceresi » ceribaşı » tepegoz » juglans regia » mubarek » el ile elle tutulur » cok yanlıveya yonlu » mucerret » suzuntu » iki buklum » sakalıele vermek veya sakalıka » acık soylemek » tasallup » oyku » cizme » odu kopmak veya patlamak » muslumanlık » acmaz halatı » kibarlık duşkunu » cuvallanmak » ic » album » kız kacırmak » on soruşturma » oteden beriden » acılmış dikdortgen biciminde » gecer » durtmek » derin derin duşunmek » yumurta kufesi yok ya » dayak duşkunu » yureksizlik » surutme »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.