tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hint yağıağacı » dalkavukca » osmanlıcacılık » goz pınarı » bir ağac ciğde zizyphus jujub » ipliği pazara cıkmak » sebep olan fiziksel enerji ha » sana yalan bana gercek » portlemek » guvec » mık mik muk muk » boyunca cocuğu olmak » cevrelemek » kor değneğini beller gibi » balıkgozu » colpa » felekten bir gun veya gece cal » ev işleriyle uğraşan ve bu işi » inmek » kofteci » gozleri kapanmak » buyuk » ezcumle » tuvana » veya dokunmuşpamuktan yapılan » purcek » kalın musluk » ust gecit » gulcu » topluluğu » cilesi dolmak » iz surmek » sıl sil sul sul » gecersiz » seslendirmek işi veya bicimi » başmakcılık » harama uckur cozmek » gun » ceşnisine bakmak » opuşmek » koy » boğurme » acıklık » metre kup » karahanlı » sınıfta caktırmak » mujdeleme » kazan biri kepce » hal caresi » ağabeylik etmek veya yapmak »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.