tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burnu havada veya kaf dağında » katır tepmişe donmek » goz yummak » ıtlak uzre » formul » ic gecirmek » olet » umitli » elma da alma da demesini bili » suyu getiren de bir testiyi k » kayıkcıkavgası » koturumleşmek » soya cekim » meşe komuru » calgılı » orgutlendirme » koşk » cıraklık etmek » veya dokunmuşpamuktan yapılan » taharruş » acıklamak » husnukuruntu » gununu gostermek » yuzu kasap sungeriyle silinmiş » surukleniş » guvensizlik onergesi » seckin » tebellur » guvenceye bağlamak » ceşnilik » balıkcılgiller » yorgun duşmek » yemen ellerinde veysel karanî » geniz unsuzu » budak ozu » kemiksi bolge » fetus » ağız tutunu » munasip gormek » gecirmek » arasında den başka anlamıyl » kara cumle » kupe donmek » yeteneği maharet » donenme » eskimoca » ustelik » kunguldemek » gelsin veya gelsin gitsi » yufka yurekli »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.