tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hukûmeti devirmek » boyle gelmişboyle gider » cur etkârlık » cirkinleştirme » duşmanlaşmak » dizustu » anlayışgostermek » uyku cekmek » deniz durmak veya duşmek » taaccup etmek » cevirgi » muze » icerlek » dokumlemek » cayan » midesi almamak kaldırmamak ka » bisulfur » carpma işareti » protestanlık » rucu » mısır puskulu » tok gozluluk » dutculuk » terbiyeli corba » homoseksuel » duşunceli » orman cayırı » cimentosuz » suzgun bakış » kacmak » bilincsizlik » naturalist » yuzucu » kalkan bocekleri » golge olaycılık » ayağının bağınıcozmek » kotumser » embriyon » caldırılmak » yureği daralmak » dunyanın ucu uzundur » ucurmak » cebrî yuruyuş » cavmak » ya herru ya merru » lâstikli soz » kurume » guzelavrat otu » nusha » nusayrî »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.