tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
silindir prizma vb bicimindek » duvakcı » cığırtma » amac » surgun » gufteci » cicek sapcığı » bakar kor » secici kurul » gure » hizmetlerde calıştırılan tımar » duduklemek » gol kacırmak » kirecleşmek » tukurmek » avuclama » gobekli » subjektiflik » borc yiğidin kamcısıdır » dort başımamur » alacağıolsun » goze » cilenti » kayıttan duşmek veya birinin k » dumduz » ardında yuz kopek havlamayan k » butunlenme » guneşcavmak » ucmak » govermek » ucmak » tok gozlu » ittihatcı » hiclik » terzi cırağı » tandır coreği » yaradan tanrı rab mevlâ » takallus » cekmek » fluorışı » kul bağlamak » hakka erenler » oz » kulusturluk » mutezayit » kuzey kutbu » bazıdingil doner bazıteker » hâline kopekler guluyor » turlu şeylerden yaptıklarıve t » alcak kavuşum »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.