tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muktesebat » uzere » tuzağa duşmek » surgu kolu » lâckalaşmak » halk yardakcısı » mutehassıs » durdurmak » dil otu mu yedin » davul calsan işitmez » uc beyliği » ateşten gomlek » buyuk » burumek » kacakcılık » mulâkat » terakum etmek » gun » at binicisine gore kişner » urpermek » siktir » gurgen » secmen » kalsa veya kalırsa » maddelerden oluşan varlığın he » kuru yuk gemisi » ilişkilerin butunu iktisat » hamur corbası » ele gecmek » boynunu bukmek » guvensizce » mutevelli » soze atılmak » vişnecuruğu » cocuk yapmak » cağrısız » ileri uc oyuncusu » nusha » surmek » acmak » yetkili yargıc » yalancıcıkmak » descartes cı » rucu » bayramîlik » ne yaparsın ki veya ne yapmalı » teşbihte hata olmaz veya olmas » oğan » yaka paca goturmek » cok »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.