tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcalanma » capacullaştırma » yuzleme » ceki » yalanıcıkmak » yuz surmek » duşunulme » kulunc kırmak » altayca » papara veya zılgıt yemek » fermantasyon » gecirimlilik » muzisyen » fikrini celmek » gorme hucresi » barut fıcısıgibi » halac » imlec » kumaşcı » hal caresi » meydana cıkmak » madan meden » ceteleştirme » frenk uzumu » pastorize » lutfen » ne ne » pekmezkopuğu » goğuslu » allah bilir » cankurtaran canı » ekmekcilik » ağrılarda goz ağrısı her kişi » oz indukleme » suruklenmek » kibrit cakmak » ağzınıaramak veya yoklamak » tebessumsuz » fabrikator » buyuk yemin etmek » cokelge » şarap fıcısı » govde gosterisi » işi ne » gozetmek » hıfza calışmak » ec » ipcik » kucuk ad » tuketici »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.