tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suyu kesilmişdeğirmene donmek » nasihat etmek vermek veya nasi » bir madde » gunluk » taraca » zimmetine gecirmek » bayrak cekmek veya asmak » bıcak yarasıonulur dil yarası » utusu uzerinde » arpcı » kancılarya » cıkınlamak » gumuşlenme » anak enek » durumunda olan saklıolan guc » beklenmediği umulmadığıveya c » futuhatcı » murettep » toharca » goğsu daralmak veya tıkanmak » malûm ya » tumsek » mecusîlik » yuksek oğretim » en » yun » sırtınıdayamak veya vermek » kapılarıacık tutmak » atlas ciceği » haber studyosu » yağsız ilâc » sudan cıkmışbalığa donmek » yankıuyandırmak veya yapmak » ışınımolcer » butunu hars ekin » dinamitci » fındıkcı » e kuvvet » su gibi aziz ol » acıt » gozculuk » cifteleme » cağırıcı » guneşlenmek » ya allah » alın teri dokmek » bozuk duzen » zulcelâl » japon gulu » duzeysiz »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.