tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozukmek » yakacak » cek arabanıveya yalnız cek » mef ul » gundeme almak » yuzune bakmaya kıyamamak veya » gulbank » sıla ozlemi » sonucunda veya birden su yuzun » maden komuru » culûs » oz » genişyurekli » deli posteki sayar gibi » nez etme » vergi kacağı » şeref unvanı » muneccimlik » acısıicine veya yureğine cokme » sacmalaşmak » mac mac » miktar ile indirimden sonraki » uşengenlik » yapılan fıcıvb » cehreli » başıcatlamak » bulunmak nezretmek » cekmece » gâvura kızıp oruc yemek veya b » dun cin olmuş bugun adam carp » bilinc akışı » rağbet etmek veya gostermek » ciceklendirme » vektor » şukreyleme » usta elinden cıkmak » murtet » gozu sulu » mefruşatcı » kulyuc » cekek » hispanica » ustune gecirmek » hukum surmek » dağlara duşmek » asıl nusha » bolmek » catık » kacılmak » saksıguzeli »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.