tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tahkimat elemanlarıustune veya » kacık » ıskaca » gecirmek » inmek » icsel » salkım kupe » yuzunu unutmak » uste cıkmak » kullanılır » top atmak veya topu atmak » kut kut » kirec cimento gibi şeyleri su » aklına geleni soylemek » huner gostermek » murekkep balığı » kosele » afiyet uzere olmak » orman koyu » ducar olmak » paşmakcı » illuzyonist » babaî » yalanıcıkmak » şuphesiz » urpermek » penceli » tongaya basmak veya duşmek » dostca » pejmurde » uc » ote yandan » ureme organları » inancsız » oltu kebabı » goz doldurmak » camurlukcu » kul kole veya kul kurban olmak » duzeltme » yurutmek » fare duşse başıyarılır » uzatmalıcavuş » a e » major » bez tuyler » sıfıra sıfır elde var sıfır » murekkeplenme » yatcı » suzulmek » parmağınıyaranın uzerine basma »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.