tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sacalamak » calım » garantor » on kol kemiği » mulga » plânorculuk » polarma duzlemi » ictima » imza atmak veya bir şeyi imza » susleniş » can alacak nokta veya yer » mustakar » muteaffin » gozden gecirmek » kazanc » kume calışması » orumcek bağlamak » kullanılan arac buat » dokmek » on » kredi acmak » penceleşmek » gudumcu » şohret kapısıacılmak » namazında niyazında olmak » katalizor » golgesiz » ucmak » musluman adam » duşurmek » emen bir bitki dionaea muscica » nârına veya nâra yanmak » catırdama » cıkarmak » ay gun takvimi » maden yunu » hayalifenere donmek » tefeyyuz » cuk » amber ciceği » duşunce ozgurluğu » halka donuk » dirsek cevirmek » kulturel » keciboynuzu gibi » onluk » mest sermest » gozleri donmek » yarıacık ceza evi » icim »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.