tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
obur dunyayıboylamak » kağnıgibi gitmek » kamanco etmek veya edilmek » yuruk » karakalpakca » omrude » rotuş » cicekli bitkiler » surunmek » gomlek eskitmek » tunc bilekli » yalın ayak başıkabak » cakılıp kalmak » âşığın gozu kordur » icini bayıltmak veya kıymak » vadesi gelmek veya yetmek » ust sınıf » oğurluk » akşamdan sonra merhaba veya sa » papirus » govdelenmek » tufek patlamaksızın » bicim birimi » gozcu » bayrakcı » suntırac » oznel » su » goturmek » telâşa duşurmek » anlam cıkarmak » luks mevki » torbada veya cantada keklik » kultur ortamı » mudahil » comertleşmek » azrail e bir can borcu olmak v » kavukcu » duzgun » zucaciye » capar » koksuz » kullanılır » olenle olunmez » oneride bulunmak » cerezlenmek » cekirge kuşu » meşru mudafaa » yukseltilme » cıkarmak »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.