tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şolen » kokorec » pencelenmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » yureğinden gelmek » hareketin yeniden kurulmasıyla » hac cıkarmak » teknokratcılık » ic ses duşmesi » sonuc vermek » acık deniz » cıraklık » en » kısmî secim » olmek » kecelemek » İşyerlerinin yoğun olduğu bolg » posteki saydırmak » secmen kutuğu » sınava cekilmek » ağustos bocekleri » patırtıya veya gurultuye verme » surfe » donuşum » karşılama toreni » ız iz uz uz » pakistanlı » yonlendirme işi » vulgarize » bukucu » keci sakal » guğum » kusmek » sarı cok sarı » ici cız etmek » sun » elini ayağınıopeyim » nufus yoğunluğu » mahmur ciceği » gozde » ufurmek » dokuntu » triportor » yeni gercekcilik » major » aclık » cağrışmak » govdesiz » zahmet etmek zahmete girmek ve » yuzu gulmek »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.