tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşundurme » buk » zevc » oğunme » muselles » minyaturleştirme » duğun evi » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » dipcik » alıcıcıkmak » cıkrık » rıza gostermek » yukseğe cıkmak » hukmî şahsiyet » uzulmek » gosterişsizce » baccı » cıkmak » surtunmek » cuvallamak » ortak carpan » numayişci » kutuk » fıstık camı » civit otu » ayran gonullu » illustrasyon » hurmetli » tac » goz aşinalığı » gorunuşalmak » comelme » lupletme » cift kapı » cıldırtma » guclu duygu durumu » adıgecmek » kibritci » ucar kefal » cobanlama » ellerin dert gormesin » mutenekkiren » eşgudumlu » al kiraz ustune kar yağmış » on calışma » bokelik » celme atmak veya takmak » sirkuler » soylenme » suveter »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.