tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ozellik başkalık ayrım » caresine bakmak » deli saraylıgibi » gobek atmak » oynama » koşelik » on sezi » top atmak veya topu atmak » icinden okumak » şohret » soruşturma acmak » once » saati saatine veya dakikasıdak » ferc » gunluk defter » guneşlenmek » cifte kavrulmuş » motivasyon » suru sepet » ok gibi yerinden fırlamak » basıp gecmek » acığa vurmak » dozunu kacırmak veya dozu kacm » tatar ağası posta gorevi yapan » tırtıllıbıcak » acık hesap » cetinleştirmek » allah tan » hamle etmek veya yapmak » cabukluk » tamir etmek » kan cıbanı » notron » kan govdeyi goturmek » adama donmek veya benzemek » borc » ceşitlendirme » goc etmek veya eylemek » gittikce » terazi » patlıcan boreği » cicek boyası » yahudi » bucurleşme » bolumlerine konulan ağırlık » surmelenme » colleştirmek » birbirinin gozunu oymak » cankurtaran duduğu » at gozluğu »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.