tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mani duzmek veya yakmak » carıklık » yuksekten bakmak » sandıkcılık » ufurmek » ettiği yanına kâr kalmak » nazarıdikkatini cekmek » ortodoks » kahve dovucunun hınk deyicisi » mustakar » odunu koparmak veya patlatmak » sakal bırakmak koyuvermek sal » donmek » bobrek yağı » icine işlemek » turkucu » hatırlatmak » emen bir bitki dionaea muscica » altlıustlu » ediyorum demek ya da hasmını » koreli » koylu corbası » olmek var donmek yok » adı » men » bohca » duzeme » meydancı avlu bahce gibi yerl » l l » percem » ic bukun » turbe eriği » cakılmak » gonderme » hizmet gormek veya etmek » amacsızlık » turkcecilik » polonez » doğaclamak » şeylerden her biri tabaka » yuzluk » ulker » dokulmek » capaklı » ad cekmeye girmek » ucuncu dunya ulkeleri » ihracatcı » gun durumu » kacırmak » kancılarya »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.