tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için çukur zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ucu » halisuddem » ceşni » karamusal veya karamursel sepe » kavanco » boğur » kulağakacan » zırnık bile koklatmamak » metal tutturmalık fermejup k » minare golgesi » yetişen bir ağaccık corylus av » ostaki borusu » orgulu » gok adası » bocekbaşı » camaşırcı » gozu bağlıolmak » ekmekci » muşareket fiili » busbutun » methusena » araba devrilince yol gosteren » malkarca » canak » cayhanecilik » despotca » sun î kalp » uc » hayrulhalef » tahtalıkoyu boylamak » uşenmek » komşuda pişer bize de duşer » her biri mesame » citmek » dokuntu » suslu » guluncleşmek » diri diri henuz olmemiş » tulyum » pusur » sutten ağzıyanmak » acmak » allah tekrarına erdirsin » dir » su cıkrığı » halıdan yapılmışiki gozlu torb » eften puften » ayıya kaval calmak » kupunu doldurmak » kakac »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.