tdk sözlük TDK Sözlük

 

çukur zıt anlamı

çukur zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • çukur zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz çukur zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük çukur zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokrama » ga » ağzından cıkmak » bolunmez » fırsatıkacırmamak » taşkure » kapakcık » operator » malta taşı » bugduz » değnekci » başına işcıkmak » cıbanlaşma » lutufkârane » munderic » guvence » yoresel » tur ağac cember » guven » bir koşeye atmak » ici daralmak » fransızlaştırmak » goruşturmek » batakcıl » suzulmek » yurttaşlık hukuku » gok kumu » recel » kafaya cıkmak » koceklik » otmek » cukurlatmak » tatarca » simitci » miktar ile indirimden sonraki » sora sora bağdad veya kâbe bul » başol da istersen soğan başıo » muneccimbaşı » koy ihtiyar meclisi » terennum » yuzbaşılık » saat acısı » yuzluk » deniz ussu » İcinde baklava bulunan » ucuncu » bıckıcı » ove ove » korfez » cemberli »

çukur_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve çukur_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. çukur_zıt_anlamı nedir ve çukur_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.