tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
klâsor » gozaltı » ağac biti » gecinmeye gonlu olmamak » işdayıya duştu » ustencilik » buyuk mağaza » yaltakcılık » cift kol » zevk icin » tokatcı » koklu » susleyip puslemek » gozetmenlik » arabî » kucuk dilini yutmak » acınmak » doğma buyume » hatırıicin » beklenmediği umulmadığıveya c » sil » ruya » buyuk soz soylemek » muessese » cakıldamak » kargışetmek veya vermek » tekerlekcilik » cınayaz » bulunan bolum kafa ser » kelepire konmak veya yakalamak » r » poc » cavun » cop sepeti » orgu » kazık kok » sokulme » şeyhulislâmlık » gorelik » yuklem obeği » goreceği gelmek veya goresi ge » zebur » mine ciceğigiller » cokmek » mucellit » dâhiliye mutehassısı » halvetî » ketcap » tukenmezlik » gomme »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.