tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sovuşme » nazileştirme » yuceltilme » duldul » cakılı » guven yazısı » cozmek » cemberli » mineral » gozsuz » epikurcu » surcmek » şoyle » calgılı » orta hizmetcisi » donuşturmek » sirkuler » lutfetmek » alt tarafıveya yanı » baccılık » muterakki » uc birlik kuralı » allah taksimi » ağzınıhavaya veya poyraza acma » boylesine » komur gibi » cala kamcı » comezlik » govdeye atmak veya indirmek » cattırmak » cırpılmak » bitkisi gossypium » cimlendirmek » gozlerini bayıltmak » angıc » govdelenme » kukremek » muyesser olmak » teberruz ettirmek » vızvız boceği » gozle yemek » gecit » hint kobrası » kepce surat » soz bir allah bir » erincli » makta mekte » eli dar veya eli darda olmak » caput » kiraz receli »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.