tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah ın belâsı » dongel orucu » bitki asparagus officinalis » surfile » bereket ki veya bereket versin » umide duşmek » acık » sovmek » kacırmak » zararlıcıkmak » briketcilik » gorungu bilimi » gununu gun etmek » natur » kaclık » albuminli » kullanılır » hizmet ici eğitim » secenek » sokulme » donenmek » yanılgıya duşmek » dort goz » acıklamalı » rengi atmak kacmak veya ucmak » kullanılan tadıacıve bir yıll » rusva » otakcı » cıngırdamak » kibar duşkunu » pozitif bilimler » nufuzkâr » cizin cizin » doşemek » cakal » rum » rontgen cekmek » barışcılık » kilidi kureği olmamak » dalgalıakım ureteci » kulce » imalâtcı » ulke acmak » puskurtulme » kor şeytan » amber ciceği » caylak fırtınası » kut kut » turemek » goz pınarı »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.