tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puritenlik » tabak sevdiği deriyi taştan ta » simitcilik » acığıcıkmak » sıkıntıya duşmek » goturu tur » icli dışlıolmak » gozu hicbir şey gormemek » konsolide butce » olum cezası » borclanma » benden soylemesi » yuzune gulmek » gonlu kalmak » soyleme » okseye basmak » macarlık » koseği » ozdeş » mutesanit » leton dili » ozelleştirilmiş genellikle di » allah eksik etmesin » mek » uclu ganyan » gorevlenmek » tecessus » yangın cıkarmak icin kundak ko » capaculculuk » ve katımadde » govde » yavaşcacık » tehaluk » icinden yanmak » le » ceşmibulbul » ah cekmek » akıl akıldan ustundur » dil » sulus » ork » bin turlu » cift atış » bolumunden her biri sezon » rek » ici cız etmek » yuksek oranda karbon bulunan k » hukmu olmak veya olmamak » maydanozlu soğan » ici goturmemek »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.