tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
habeş » cavdarmahmuzu » komur » potasyum sulfat » ayaklıkutuphane » gozu bağlıolmak » astarıyuzunden pahalıolmak » carık » tun » markscılık » temerrut » surmek » despotca » cıkrıksız » el ermez guc yetmez » cift atış » bıcak » gozunun onunde olmak » net ucret » butunleme sınavı » hamursuz bayramı » olum sukûtu cokmek » bunyece » doşemek » mustefit olmak » gecici » keceyi suya atmak » nasip etmek veya etmemek » a e » fırıldakcı » almancılık » katıve cıkıntılıorgan » ad koymak adlandırmak tesmiy » salcalamak » cırpınmak » icyağı » carlık » ural dilleri » şaklaban » bicicilik » goze batmak » yuru marş » ortak bolen » dirsek cevirmek » cıkmak » boşluk » kumeden duşme » cenesi duşmek » bıckın » bolum »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.