tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıtır pıtır » gul yağcılık » vurdukca tozumak » olan kişilerin toplanıp toplum » ters turs » akıcıunsuz » kotek yemek » masıyla mesi bir olma » eşgudum » cengel sakızı » kacıncı » kaşıkcı » ozgecil » duşunuş » kafasından gecirmek » uc » yukseltgenme » gorevlilik » ucu cengelli ağır demir arac » bedcehre » lokma dokmek » buyuk lâf etmek » onemsenme » uvez » gucuk » gozetmenlik » yanılgıya duşmek » gunahınıcekmek » akılsız başın cezasınıayak cek » pengo » ılı ili ulu ulu » pencelenme » ceddine rahmet » rusva » culûs » muzminleşme » ihtilâfa duşmek » sayıgostergesi » acıklaşmak » sulâle » icirilmek » ahıra cevirmek » kacıncı » aktualite » hoparlor » cabuk cabuk » tepegoz » durumundaki bileşkenin uygulam » sumsukleşme » oz deyiş »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.