tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ustunde dokulmek » ıslak sıcan » catıarası » gol ayağı » gurultulu » kucuk koyun buyuk ağası » buyuksemek » munacat » tutsuleme » dunya başına dar olmak veya ge » guvenc » odiyometre » duzen » ucurulma » guzergâh » danscı » yoldan cıkmak » deneyustu » golgede bırakmak » civit otu » kacık oz » catmak » ne cıkar » arkasınıbir şeye vermek » hindoloji » kendine ozgu » gosterge » yalın cumle » calımlanma » coraklaştırmak » dilini veya dillerini yutmak » gungormez » cıraklık » kultur ortamı » duello » kapıacmak » duşkurmak » carpılmak » acık imza » kurt kocayınca cakallara kopek » ekskavator » dışa donukluk » alıcıgozuyle bakmak » safca » gunlu » goz kararı » işguzarlık etmek » eşyanın yapımında kullanılan b » cok yetiştirilen bir bitki hor » cakışmak »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.