tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cene » sunnetlik » yıldırımla vurulmuşa donmek » arkasında veya sırtında yumurt » smac » calâk » hoşgormek veya karşılamak » korlemeden » hazzınıcıkarmak » at binenin veya işbilenin kıl » adamakla mal tukenmez » ustune yaptırmak » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » k » bolgecilik » bir yerde kullanılan bir yere » temel onerme » lı li lu lu » şerefine icmek » midibuscu » bulunan bolum kafa ser » mujdelenmek » ucmak » cirkeflik » juri » bulunmaz hint kumaşı » acılıp sacılmak » orgutlemek » arka kapıdan cıkmak » yoğurtcu » sırtcılık » dişcıkarmak » yuklem birliği » yoneliş » kızık » police cekmek » selâm durmak veya selâma durma » muşteki » caca balığı » gonulsuz » tibetce » mehil muddeti » polarolcer » utmek » carpım » corek mantarı » şeylerden her biri tabaka » art bolge » ozentici » soğumolcer »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.