tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yedikardeş » citmik » nasır bağlamak veya tutmak » humanizma » noel baba » gureştirmek » koşk » delgec » pişpirikci » civi » karburleme » gozunu hırs burumek » burcak » celmek » sutlenme » seckinleşmek » zerzevatcı » durtuşleme » cağırmak » yenilir veya yenir yutulur şey » ilgi gormek » cehreli » sacalanmak » ulkuleştirilmek » ciklet » takarrup » sansurlu » cekilme » gumuşcun » bin yaşa » carşaflanmak » odenmez » uretmek zihnî yetiler oluştur » kendini dev aynasında gormek » mucadele » sarkac » devrik cumle » dortlu » bektaşîlik » muteheyyic » ayaklarının veya ayağının ucun » tesirini gostermek » yuz tutmak » maca beyi » maksat gutmek » yuzey » kozunu paylaşmak veya pay etme » eşekcilik » hastahaneye kaldırmak veya yat » guc »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.