tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sozde » munevver » hurmetli » sun î tahta » kafdağı » işbolumu » otucu » ahzukabz » cıkmaza girmek » cozunmek » gorumsetme » huzun cokmek veya icine bir hu » durtulme » bıcak gibi kesilmek » cizme » gorevselcilik » ters acı » ihtimam etmek veya gostermek » surek avı » sungulenmek » dovdurtmek » bicim » koşeleme » zuhrevî » guneşbanyosu » hareketini inceleyen bilim dal » capraz kur » cıtır pıtır » tesalup » bin bir ayak bir ayak ustune » cezayirli » bir nesneye kece gecirmek » gecirgenlik » golge oyunu » cucuk » sanskeritce » kopru altıcocuğu » gıllugiş » coğulluk » kova » makbule gecmek » obur dunya » ustume iyilik sağlık ustune u » kunguldemek » tekabul » harc » mufret » boya vurmak veya cekmek surme » kemane cekme » ters yuzu »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.