tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
keceleşmek » bayındır olma durumu umran » canım » dokmek » kelin merhemi olsa başına sure » kethudalık » kızık » orta oğretim » girintili cıkıntılı » kulhanbeyi ağzı » selâmete cıkmak » cekmek » cıldırtıcı » zorluk cıkarmak » bozguna uğramak veya vermek » aylakcı » catal » bir fincan veya bir acı kahven » muesseseleşme » capraşmak » corekcilik » koşelik » kosnul » alcak kavuşum » cekirdek » ustunluk kompleksi » gorevden almak » facuna » bilgili » akrep » ciğleşme » bıcılgan » avurdu avurduna gecmek » olumlu tumce » ya rabbi » cedik » surgun gitmek » mukemmelen » muslukcu » hint tavuğu » duruma gelmek » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » gozu acık gitmek » bilânco » kavukcu » brut » b b » turkî » yatak yorgan veya yatak doşek » ust »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.