tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cit » hırcınlık » sulunluk » bicimsizleşmek » mujdelenme » on damak unsuzu » uslu durmak veya oturmak » baklayıağzından cıkarmak » catışılmak » uşutucu » yatak yapmak veya sermek » sutre » kedigozu » adıcıkmak » yureği oynamak » bir atımlık barutu olmak veya » cifte kıskac » keyfini cıkarmak » temettu » goz goz » cok seslilik » arac » başıonunde » kucuk » fesatcı » levanten » donenceli » gormek » bobreksi » yuzmek » icini karartmak » bilincli » cevrinti » izlenim uyanmak » rotuşlu » dansozluk » ultimatom vermek » faydasınıgormek » gonul ferahlığı » kecitırnağı » hanbelî » sokuluş » yurumek » lupculuk » duşurum » cingene cergesinde musandıra n » en kucuk birliği goze » cıkıntı » muhafız olma durumu » kacurga »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.