tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
zulum gormek » ozlu » cerceveleme » gır gecmek » astsubay kıdemli cavuş » yangınıkoruklemek » gonul borclusu » şukurler olsun » cirişleme » otonomi » suheyl » ce » fırtına kopmak veya patlamak » cıkmaklık » cuce » yumuşak yuzlu » duzum duzum » catılmışkirişsistemi » unsuz » mechul » ağır işitmek veya duymak » kınalar yakmak » gun yağmuru » pic » arnavutlaşmak » kukla hukûmet » inmek » dumen suyundan gitmek » nazariyatcı » yaka paca etmek veya goturmek » gunduz » acık » geldiklerini belirtmek » cifte kavrulmuş » cektirme » yuzlerce » yondeşacılar » guclu duygu durumu » durdurmak » acıkgozluk » calgılı » ceteleşme » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » kalan mal ve paradan paylarına » yuz kere » kuşne » soz almak » soylenti » gozetmenlik » cırpma »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.