tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mucahit » ağac » duşmanlık » gum gum atmak » durbun » gonlu ile oynamak » donuşturucu » maden komurunden cıkarılan ya » kaşıkcılık » yuklenmek » dil » değer duşurumu » cektirmek » ic turizm » kuskunu duşuk » allah taksimi » konuk koşesi » kaya ucmazsa dere dolmaz » spiritualizm » guney noktası » buzmek » kılıc pabucu » gunluk » doşetmek » balıkgozu » basıp gecmek » bir dokun bin ah işit dinle ka » hırsıza yol gostermek » ahreti veya obur dunyayı boyla » soz gelmek » başmudurluk » mutemadiyen » gomgok » musbet ilimler » sozde ozne » cokuntu » sumsukleşme » acmak » cekel » usanc vermek » huzun cokmek veya icine bir hu » muddei » bir şey icin gerekli en buyuk » inzivaya cekilmek » cekip gitmek » ağızdan ağza dolaşmak veya gec » fluorit » boburlenme » ustubec » endazeyi kacırmak »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.