tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
el pence divan durmak » cifte » hucum » vekâlet ucreti » mur » gozden kaybetmek » yok pahasına satmak almak vey » ele gecirmek » mezar kackını » utangaclık » munhat » iyi gozle bakmamak » kullanılan arac buat » cekmek » beti bereketi kalmamak veya ka » cokuntu » vermek icin bir araya getirilm » acılmak » bugunluk » coreklik » karikaturluk » uvertur » camurlaşmak » eski defterleri karıştırmak ve » dovmek » bicem » futurist » x ışınlarından yararlanılarak » mes ul olmak » ureme » pekiştirmek » barbeku » korpecik » dort dortluk » kume bulut » cifte » sutliman » coğaltış » şeytanın bacağınıveya ayağını » adamına gore » yururlukte bulunmak » av ev » maddelerden oluşan varlığın he » konveyor » yeri goğu tutmak » boluntu » belediye sucları » ası esi » carkıdondurmek » cark etmek »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.