tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gobeklenmek » ciğnemeden ağız icinde evirip » metal parca » cam sakızıcoban armağanı » picleşmek » minyatur » carpıklaşmak » mitral hucreler » kubist » onunu ardınıduşunmemek » gozu bir şeyde veya bir şeyin » msı msi » gunlu » sozun kısası » karahanlı » İzmir koftesi » gucu gucune » yırtmac » eşek hoşaftan ne anlar suyunu » beyin gocu » civit rengi » cepcilik » ya herru ya merru » yureğine bir şey cokmek » gecmişi kandilli » goz yummamak » hırsızlık etmek veya yapmak » orta doğu » gocer konar » kulfetsiz » durtulmek » an en » guveylik » alkollu » ettiği yanına kâr kalmak » kulhan makinesi » lule lule » catı » ağzıcirişcanağına donmek » eşelemek işi yapılmak » taayyun » cocuk oyuncağıhâline getirmek » hayata kusmek » ceper » yağolcer » abbas yolcu » acıklar livası » mg » renk koru » acık »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.