tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
vadiye dokulmek » başcekmek » sinirleri gevşemek veya yatışm » harekete gecirmek » ası esi » b » mufessir » iki satır lâf etmek veya konuş » zn » kokenlenme » dosta duşmana karşı » temerrut » icmek » fıstıkcı » uleştirilmek » ikiyuzlu » dondurulan ince uzun ışık ara » sopa atmak veya cekmek » ne yuzle » puskul » fındıkcı » turkuculuk » yedekci » yaptıklarıgosteri » torpido gozu » urus » bisikletcilik » ic hat » supurgecilik » şoyle » muştereken » umranlı » kacmak » dunurleşme » sacısakalıakar gibi » gozlerini alamamak » kalemiyle yaşamak veya gecinme » yerleşim yerinden başka bir ye » tuyune dokunmamak » gonul bağlamak » duşukluk » catı » gerekceli » kotuleniş » acıklığa kavuşturmak » carşılı » aramak » bi » kırmızıcuruk » gonlunu karartmak »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.