tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuksekten atmak » ust alize » acıkta kalmak veya olmak » kahkaha ciceği » akcalı » catışmak » ayağına dolanmak veya dolaşmak » bicimdeki bolumler » arabeskci » aklına duşmek » yuzey » iplikcilik » kozleme » cirkefli » İngiliz sicimi veya ipi ile as » cemrenmek » otturme » koklu » ve kanunlara uymaksızın cebir » gormuşgecirmiş » algıbıcağı » soz sahibi » kulube » murettiphane » dy » gerekceli » cayırlamak » el acmak » nufuzsuz » ucu » lak lek » olmayan kimse veya topluluk g » ciğleşmek » cemkiriş » kethudalık » geleceği varsa goreceği de va » cıkıkcılık » nuh nebiden kalma » karada olum yok » veya giysinin uzerine konulan » kendisini değiştiren calışma s » taşkure » kokertmek » col tavuğugiller » gelen birini karşılamaya cıkan » bucak bucak kacmak » kırcıl » gozden duşmek veya duşurmek » acıortay » doviz »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.