tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yetkili yargıc » ite ot ata et vermek » olan kimse » havadan sudan konuşmak » cırpınıcırpını » gorunumlu » sağdan geri donmek veya sağdan » sevincsiz » nohut oda bakla sofa » carpıştırmak » ekmek carpsın » sepetci » soz atmak » kupeli » dur » yonetim » arpa guvesi » semiyoloji semiyotik » brahman » mustenkif » cer cop » tur » dokuntulu » saclarıiki turlu olmak » gorungu bilimi » glâyol » yureğine dokunmak » delikli taştekne » habbesi kalmadıveya habbesi yo » genişyurekli » cenk » yer opmek » kıvrakca » fırsatcı » kuşculuk » sırtcılık » usteğmen » olumsuz » eli boşgelmek veya gitmek » geciş » vokabuler » dillerde dolaşmak veya gezmek » yıkık dokuk » anasının ipini satmışveya paza » ic dunya » sıcramak » ummî » donum » ors » duzen kurmak »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.