tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
urkmek » australis » gecişim » dedikodu etmek veya yapmak » sunnî » elektronik muzik » basıldığında duyulan kımıldama » gorgu kuralları » suzek » ozeniş » capak » olcun » iyi yurekli » kutukluk » ne cıkar » yazıyıcıkarmak veya sokmek » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » cemrenmek » gozunu toprak doyursun » alcarak » alt tur » tedafuî » calışmak » yatak ortusu » catılış » diliyle tutulmak veya yakalanm » caktırmadan » işci » kosnul » cınar » yakasına asılmak veya yapışmak » malın gozu » cetrefil » acmak » muaf tutmak veya tutulmak » ufuruk » urumek » gul suyu » ağaclı » surmek » kocancı » lâfcı » goz gore gore » ılı ili ulu ulu » tıkaclanmak » kume bulut » kuyruk cekmek » duzeltme » iktisatcılık » cizmeci »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.