tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozgu » fare cıktığıdeliği bilir » kafayıyere vurmak » cağlayan » olu dalga » teessur etmek » bilgi şoleni » gecmez » koşe bucak kacmak » kok boyası » eline cabuk » evire cevire » gosterge bilimi » gonul tokluğu » korukcu » canıcekmek » cur et » kirec fabrikası » gectim olsun » gece » kireclenmek » yanılgıya duşmek » oncul » kullî » acılıp sacılmak » etmek » ozgun » urun vb » yuzunu gormemek » temizlemek » yanay duzlemi » kucuk tansiyon » sel gibi akmak » fındıkcılık » sutun » koksuzluk » tekst » akşamın işini sabaha veya yarı » bu yuzden » biletcilik » comez » belirten liste fihrist » suruklenme » itilâfcı » ustune vazife olmamak veya değ » caprazda surmek » calışma gezisi » iki eli boğrunde kalmak » omur » kacırmak »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.