tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrencinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goze yutarlığı » ahde vefa etmek » portlemek » cerden copten » dalgıc elbisesi » guven » tacsızlar » eli ermez gucu yetmez » torpulemek » sr » guzel » yer bakır gok demir » eşyukselti eğrisi » okuz balığı » vicdan azabıcekmek veya duymak » ce » taktir etmek » orselenmek » kalifiye işci » muşabehet » cıkarmak » kırılıp dokulmek » yara bere icinde » carpınma » dovdurmek » direnc » ticaret kanunu » tes it etmek » zevk icin » utopi » ilerisini gerisini hesaplamama » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » muhur gozlu » acık bono » tevzi burosu » bağlac grubu » hangi ruzgâr attı » ic politika » cakıştırmak » selâmunaleykum » gelinlik etmek veya tutmak » acışkonuşması » cumbuş » buyuğumsu » gunluk guneşlik » cayır peyniri » gorevlendirilmek » cedik » takdim edilmek veya olunmak »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.