tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrencinin eş anlamı

öğrencinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrencinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrencinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük öğrencinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tayf olcumu » itin gotune veya kıcına sokmak » uleşme » kredisi duşmek » mutedavil sermaye » beşdort » suzgunluk » gozunu kin burumek » az gormek » vitellus » kazmac » sonuc niteliğinde başka bir bi » gecmek » sacaklanmak » amac edinmek » asansor boşluğu » mujde » cenesini dağıtmak » orospu bohcası » ne haddine » cekmek » bir bir veya bir de » munavebe » kuflu » yarayan cevresi oluklu kucuk » duğumlemek » beşpence » olmayan bağımsız hur » dokmek » muritlik » sıcıp sıvamak » unlu duşmesi » kocu » hakkıgecmek » kireclenmek » duğun yahnisi » batakcı » mecalsiz duşmek » gozlemci » bordur » ağzıtorba değil ki buzesin » eğik bicme » cat orada cat burada cat kapıa » ne bicim » maskarasınıcıkarmak » buklum » film cekmek » cıplak tohumlular » kulhanî » gevrekcilik »

öğrencinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve öğrencinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrencinin_eş_anlamı nedir ve öğrencinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.