tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
calık » kun » ım » yuksek oranda karbon bulunan k » duşundurme » inancsızlık » cozumsuz » turkceci » kerpic » cırakman » cağırı » demirbaştan duşmek » piyasaya duşmek » kafasına soz girmemek » bileşik onerme » kolcaklısandalye » operator » yasa cıkarmak yapmak veya koym » muze gibi » yukseğe cıkmak » bicki » goynuk » ruşvetcilik » kıvrakca » yuk odası » yayılmasınısağlayan cihaz » hotanto » celmeleme » cıplaklaştırma » uzak goruşlu » uslûpsuzluk » revaluasyon » goden bağırsağı » facetalı » muk » ucuklamak » percinlemek » muşir » allah ecir sabır versin » yoluna cıkmak » tereyağından kıl ceker gibi » koaptor » selâm cakmak » guclendirici » gonlu olmak » soz gecirmek » calvincilik » cıkarmak » akşam yıldızı » acıkcası »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.