tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşemecilik » cokturmek » kullanılan yapma yuz » acmak » cilâlanabilen billûrlaşmışkire » uckur » akca pakca » bilinc » sıcırganlık » karışanıgoruşeni olmamak » bahcelik » docentlik » tekercalar » gozu kapalı » ı i u u » cancı » cekilmek » kepce » mal mulk » hanya yıkonya yıgostermek veya » kola cıkma » beyin gocu » nobet calmak » ote gun » kalca » kırıp gecirmek » muşekkel » kackın » ispenciyari » oylamaya gecmek » yunanistanlı » lutuf dilemek » yeteneği maharet » sineye cekmek » alıal moru mor » olayı » yukseklik korkusu » dalıp cıkmak » tırnaklarınısokmek » k » parfum » yararlanılan bir ağac acacia » oğrenim » carşaflatmak » guc » dışacı » petrolcu » dokum » dunyalık » duşeyazmak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.