tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muptedi » carpılan » ciceksimek » capraz kur » buyuk elci » bulbul gibi konuşturmak veya s » avrupa kayını » satılık ziftin olsun selânik » zevk icin » dondurulmek » akşam guneşi » kilise canı » kudumzen » cin carpmak » calıkakıcı » yazlığa cıkmak » susmek » icin kullanılır » dovizzede » donmek » kaynana olma durumu » veya dokunmuşpamuktan yapılan » uzum kurusu » durumunda olan saklıolan guc » anadan gorme » oyle veya boyle » umit bırakmak » coğu » dokuntu » şupheci » cabalama » cari ucret » takallus etmek » hastalık almak hastalık kapmak » celmek » cat kapı » carcabuk » yedekci » ac gezmektense tok olmek yeğdi » doşemecilik » tarla sıcanı » kirecsizleştirmek » şeref tribunu » selulozik » başortu » cemberden donmek » canis lupus » gonlu olmak » eli boşdonmek cevrilmek veya g » sulfur »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.