tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tukenmez » başyemek başınıyemek » rumelili » harp acmak » ara cumle » iğneli soz » elle tutulacak tarafıyanı kalm » partoner » ana kızına taht kurar kız bah » cıkmak » takas veya takas tukas etmek » uşutmek » kucucuk » gorevli kişiler » jubile » mutevelli » cirkin » olgunluk » suluk » sırtında veya arkasında yumurt » sus » seciş » tutsu gozu » cinleri başına toplanmak veya » klârnetci » afi kesmek satmak veya yapmak » uscavuş » gorececilik » gozlerinin ici gulmek » alâminut » yerlerde surunmek » taksit odemek veya taksit verm » cengelleme » ışıkolcer » sunger gecirmek » olumu goze almak » ruzgârsız » taşlama işiyle uğraşan usta » keceleme » kırkgecit » ters yuzu » cizinti » meşhut suc » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » oğrenci yurdu » tercumeihâl » donuşlu » veya metal bolum » tatlısulumen » cemreme »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.