tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kalcasız » sacıuzun aklıkısa » od » sure olcumu » altın koku » curume » kara cumle » ne soyluyorsun » kalbi carpmak » tendurust » ozendirme » şoyle boyle » somurgeleşmek » piyasaya duşmek » ciceklenme » roportaj » mumteni » toprakcıl » sure aşımı » lâğım su yolu vb nin gereken » koordinator » orumce » durulu » hor bakmak veya gormek » lâponca » oyuncak » ote » pacasıduşuk » cevrelenmiştahta ağırşak » goğus goğuse » koşeleme » orgutleniş » gozyaşıbezleri » duzen kurmak » kışdonencesi » kapak bıckıcısı » genel goruşluluk » afişcilik » pecelemek » tuğra cekmek » divan durmak veya el pence div » soz ustası » sackıran » renk olcme » sut beyaz » duzenleyen ve genel olarak ilg » gecmek » acıklaştırma » ciroz » zul saymak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.