tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor » yuz » doğru parcası » kamu sektoru » ayakcı » selâmunkavlen » coğu » calarma » bahceci » tup gecit » acık devre » devre mulk » potibor » zuppeleştirme » soylemek » uzum sirkesi » sonradan gorme » koyuvermek » acısozun yarattığıkırgınlık » mayıs bocekleri » aktuel » satranc taşı » zangocluk » cobansuzgeci » bakır calmak » ezgi » ozen » ust alize » soluğu bir yerde almak » kılıclama » ici ezilmek » golge balığıgiller » civi cıkar ama yeri kalır » cılgınlaşma » bukumlu » dam yandı icindeki sıcan da b » yuzdurulmek » pirinc » yuksek perdeden » inci sacmak » yuksek » duşman » av avlanmış tav tavlanmış » kavanoz dipli dunya » kırık dokuk » ferman cıkarmak » guzide » fincancıkatırlarınıurkutmek » grekce » her ne ise veya her neyse »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.