tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yenilir veya yenir yutulur şey » bağlamak icin yapılan toplantı » gotun gotun » baccılık » ayağıalışmak veya alışmamak » yonelmeli tumlec » soylenmek » curuk gaz » olcturme » buzuluş » katran camı » cangal » cabalayış » kulot pantolon » soz temsili » goz nuru » cekmek » karagozculuk » brut » cızlamıcekmek veya cızlam etme » sudanlı » kıc atmak » kulakcı » silindir prizma vb bicimindek » iki eli boğrunde kalmak » ahmakca » gulerken ısırır » gozluk » duşunum » tezata duşmek » koruk » alman gumuşu » harac » yola duzulmek duzelmek veya ko » donuşumcu » tecavuz etmek » portekizli » cıngırdama » cayırlatmak » onleme durumu » bukuculuk » yaya civisi » kurekcilik » ustune yuklenmek » kamcılanış » işkembesini duşunmek » allah aratmasın » kırlangıc donumu » cimlenmek » coluk cocuk »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.