tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guclu » canıağzına veya boğazına gelme » altın koku » eşbicimlilik » olum fermanı » camurlukcu » somurgeci » mustakbel » telefon kulubesi » carptırma » kunye » doğu bloku » kostere » fritoz » dost ağlatır duşman guldurur » surre » dulger » dili kılıctan keskin » ozetleme » oluşturduğu demet » bilim » dumenci » oğretmek » gundem » tunel gecmek » bolşevizm » lu » dilini kesmek veya kesip oturm » dunyalığıdoğrultmak » nukleer silâh » cok seslilik » mumeyyizlik » duz » ambulâns » secme suresi » kendisini değiştiren calışma s » hukûmet kurmak » utanc » bıcaklamak » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » acmaz » sus icin » portfoy » gercekleştirilmek » muhre » catal » sakatatcılık » ustune gecirmek » tenasup » mumkun olmak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.