tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nuktedan » koltuğuna girmek veya koltuğun » karanlığıdeşmek veya yırtmak » gunu » guven kazanmak » cığırından cıkmak » zuhul » ecel şerbeti icmek » davar gutmek » yuzunu gormemek » gorungu » tagayyur » vandal » tecavuz etmek » albuminli » oteki beriki » soyleşi » ruzgârlık » kor kor parmağım gozune » muyesser » luzumundan fazla » guclendirilmek » bir koyundan iki post cıkmaz » sovmek » kuştuyu » mucevhercilik » tercume » ceribaşı » butunleme » oyku » yon eki » yan cizmek » sonum ayrımı » yukluluk » ustunluk duygusu » bolşevik » luterci » sutlu kengel » cicim » us » uyelik » eşeği duğune cağırmışlar ya » tahta goğuslu » ateşparcası » ucurumlaşmak » goz aşinalığı » calımlanmak » goz » tutmek » serce »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.