tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cakıl » cekiniş » gozu bağlıolmak » yazık etmek veya olmak » inmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » gure » duze » kuresel gok bilimi » gosterişsizlik » ackı » aklına duşmek » cok sesli » dunya durdukca » yaka paca etmek veya goturmek » şolen » işguzar » sungerler » mercankoşk » buyulu » yon vermek » yaya civisi » sprituel » kulâhlı » hakaret gormek » zulum » uzatmalıcavuş » suruklenmek » sarı cok sarı » carpıntılı » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » gonuldaş » tebaruz ettirmek » uclemek » tapi kalmak oyunlarda » taraca » ucgul » ozemek » yuzerlik » cenesi atmak » acık konuşmak » ibadet de gizli kabahat de » vurma calgılar » butun malların ortaklaşa kulla » bac » sıkıntıcekmek » sunguleme » uyuşmazlık cıkmak » kadıkoy taşı » ceşitli ogelerin perde aksesu »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.