tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucsuz » alttan gureşmek » kıl kadar kalmak » amaclamak » caprazlık » en » cok sozlu » kutuphaneci » cıkış » capalı » ağac arac eğirmen kirmen » celmek » arkalıc » zihin acıklığı » catışma » sonukluk » cam sakızı » gocuşme » up » metal parca » sacılmak » trenckot » kurek cekmek » verilen unvan » hesap etmek kitap etmek » alıal moru mor » atıp veya atmak tutmak » koşeye atılmak » bolmek » surmek » dovunmek » cift zamanı » sanskeritce » yılan ciceği » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gozu kesmemek » caktırmak » yedi gobek » gozlu » uckâğıt oyunu oynatan kimse » amerikan bezi » tumden gelim » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » hır cıkarmak » orneklik » yuz karası » başağac » yolcu taşımakta kullanılan mot » gulkurusu » olu acı »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.