tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzının ici yangın yerine donm » toplumcu gercekcilik » mustenit » ayağına sıcak su mu soğuk su » sistem » ovmek » kâbus basmak veya cokmek » kapcık » puskurme benli » benlikci » goğus » şeytan gecmişgibi » yuzune tukurseler yağmur yağıy » pusur » okuler » ucan kuşa borcu olmak » yuz yazmak » gozunde olmamak » gozcu » şeytanın kıc bacağıveya art ay » cavuşkuşugiller » ezip buzmek » akşam guneşi » oldurucu » soz tutmak » ferdiyetcilik » peltek dişunsuzu » tibetli » oncesizlik » dort işlem » pilic » tahaccur » mizacsız » atcılık » kokertmek » cın cın inletmek » eyer kapatmak veya kapamak » kacmak » ağan eğen » cervişli » guneşletme » cek » tepeden tırnağa suzmek » surunceme » gudumlemek » kavunici ile pembe arasıbir re » tum » operatorleşme » cıkmak » karagoz oynatmak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.