tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hamle etmek veya yapmak » pacasınıcekecek veya toplayaca » tıraşbıcağı » huner gostermek » bircoğunu o metalin yuzeyine y » yuze soğurma » soğdurme » surume » cunun » cap » kayakcılık » herru » zulâl » amerikan » catlatmak » gecmek » bir soyle on dinle » haraccı » gonder » ideal » meridyen duzlemi » biri » belediye cavuşu » civilemek » tohmetli » cıtcıt » gercek » kokusunu veya koku almak veya » uye tam sayısı » jole » losemi » ağzına geleni soylemek » fermejup » gıcık almak kapmak veya olmak » entelektuellik » ayın on dordu gibi » cekimsizlik » orta doğu » lâz » gelip gecici » mutecaviz » gaile acmak » yağlıkcı » duvakcılık » yoneticilik » mavi boncuk kimde » tesaduf » golermek » burnunun dikine veya doğrusuna » işe yaramak veya yaramamak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.