tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıtır pıtır » baksana baksanıza » yaradana kurban olayım » ustune yıkmak veya yıkılmak » etmek icin uzerlerine konulan » goğus tahtası » dugâh » bağlac grubu » her ne ise veya her neyse » polemiğe girmek veya girişmek » karun » odeşmek » gul gibi bakmak » cocuk » yon » gecmek » acımlanma » kulliyat » ormek » bicimini alır hidrojenle oksi » cevrileme » gunlu » otumluleşmek » gommek » fare deliğe sığmamış bir de k » şifayıbulmak veya kapmak » ili » duzenleme işleri » kocan bağlamak » tek cenekliler » hakikî » cağıldama » telekscilik » muzik corner » kaynakca » catladın mı » gocuş » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » ay cekirdeği » cal » onculuk etmek » kollarınıacmak » kursu » elinde buyumek » pacavralaşmak » cece » redaktor » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ceteci » orgutlemek »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.