tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ic » karagoz » catlatmak » olumlu tumce » soğe » kuşak dolama bağlama kemer » coğu zarar azıkarar » ust kat » iyi soylemek » başıdinc » celmelenme » tampon bolge » uzum şırası » cirozluk » guneşli » şuphesiz » gozukmek » kıvanc » uzerine cokmek » telekomunikasyon » fırıldakcılık » cakmak » tesisatcılık » dingo nun ahırı » formuler » gure » dansoz » duzenleyen ve genel olarak ilg » hamle etmek veya yapmak » belâ cıkarmak » bukunmek » donmek » acık liman » kapakcık » cincilya » bortulme » culha kuşu » doner » sarıcıyan » celik » futuhat » temas etmek veya biriyle temas » bol paca » imanıyok kısa soyleyişle » dirhemle soylemek veya konuşma » sozcuk » rol catışması » muhliye » kola cıkma » surgunlerinde kokulu yağbuluna »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.