tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulunu savurmak » corek » bereketli ola veya olsun » ustune perde cekmek » gecirgen » buzgen » toz » serguzeştci » paytakca » civitlemek » onlemek » goğus kovuğu » atcı » o o » sağgozunu sol gozunden sakınma » doğmek » anan yahşi baban yahşi » koclanmak » yurttaşlık hukuku » gun gormemek » kılıc cekmek » dişunsuzu » kafasına gecirmek » kamu guvenliği » buyuk cember » ayaklıkutuphane » kapalıtribun » baksana baksanıza » guzide » ev ev dolaşmak veya gezmek » fluorur » duğun salonu » acmak » acan » calmak » mantıkcılık » tahtalıguvercin » şeylerden her biri tabaka » tunclamak » cinko » hurmetli » ci » nankorce » cotuk » cağırtı » cukurlanmak » ufuruk » olum hak miras helâl » losemi » başa cıkmak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.