tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cetele » allah tamamına eriştirsin » ulke acmak » populer » berber dukkânı » cumle kapısı » bir abam var atarım nerede ol » bol paca » ic işleri » bağlac » mezatcı » zıvanadan cıkarmak » felemenkli » gonlunce » acığa vurmak » kıyakcı » ağustos boceği » luks mevki » soz getirmek » tac » kelle goturmek » opturme » peşinde dolaşmak veya gezmek » kotu » ra re » duzenek » kırıp gecirmek » yuzme havuzu » ruchan hakkı » cekme » goz yuvası » yuf borusu calmak » faraşgibi veya faraşkadar » gun dikilmesi » cekirdekci » pardosu » pacalık » kovanın ucuna yerleştirilmişme » on oluşum » koy koy » purin » başcı » dışarıya saldıklarısıvımadde » enjektor » ziyade olsun » goze girmek » yurek carpıntısı » in » ortaklaşa alışkanlıkların tut » yapay bobrek »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.