tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kamcılı » supurge calısı » kuru sıkı yalnız barutla sıkı » evdeki pazar veya hesap carşıy » calışkanlık » oldurmek » iki buklum olmak » cok şukur » balıkcıllar » cil » kul olmak » davranmak saygıgostermek soz » rontgenlemek » hıckırık tutmak » kurt kopeği » dondurac » ozumlemek » ağzının icine baktırmak » guler yuz » oyun cıkarmak » kureme » hukûmet » bakla dokmek veya atmak » ustune fenalık gelmek » benimseyip değişik bicimde anl » kosnul » bric » cıkılanma » bictirmek » poğacacı » metafizik » kusura bakmamak veya kalmamak » surucul » cokturme » catır catır sokmek » gocuk » lutesyum » ufurmek » dunku » dipciklenme » cocuğumsu » utcu » ruhiyatcılık » sarıcizmeli mehmet ağa » bolunme » surumek » surtunup durmak » yuzdelik » mucessem » paraşut ile atlama »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.