tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
sarkaclamak » fruktoz » got » guzellik kralicesi » govde » benlikcilik » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » munhezim » guc » oğrenci bileti » celebi » genişce konuşmak » buzul donemi » od dışı » sanatcı » seckinler » asker cıkarmak » ağzınıacmak » yerleşim yerinden başka bir ye » zannına duşmek » mitralyoz gibi konuşma icin » soku otu » goz erimi » cıldırtma » kac » macarlık » sokuluş » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » mustantik » karidesci » sacak kok » av avlanmış tav tavlanmış » kor alan » yuzune bakılmaz » kızım sana soyluyorum veya ded » bu gozle » usturmaca » musteniden » bitlis koftesi » gutmek » susme » gozu gibi sakınmak saklamak ve » duma » ardışık goruntu » icine huzun cokmek » one duşmek » lugat paralamak » mutedair » n » carpıklaştırma »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.