tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cicek yaprağı » meydana cıkarmak » elinde bulunduran kimse » dikilmişparca » gosterme hakkı » ustune yuklenmek » yukumluluk » edebiyatcı » gepgenc » topculuk » şeylerden yapılarak icine su d » carşı » fransızca » dokulmek » gozleri buğulanmak veya bulutl » orumcek » cıkmak » gok kubbe » diktatorluk » mururiye » ciğnemek » basitce » gercek varlığıinkâr eden aşırı » coğun » pic » koken bilimsel » kollarınıacmak » karakılcık » ikiyuzluluk » ağac kaplama » ramp ışığına cıkarmak » doğaclama » uc bucuk atmak » sureğen » utanc » veya metal bolum » guzey » allah ovmuşde yaratmış » felemenk » yuruyuşyapmak » goz goz » stand bay » tahaşşut » yukletme » karantina suresi » adana kebabı » doner » etkinliğin buyuk olcude azaldı » kavanco » aradan cıkarmak »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.