tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
canım dese canım cıksın diyor » şişe cekmek veya vurmak » dostluk başka alışverişbaşka » tukenik » allah gostermesin » duzenleme ve filme aktarma işi » absurt » donenme » cırpıvurmak » cıkmak » muderris » sı si su su » ikisi bir kapıya cıkmak » gomme » ayrılan kimselerden kurulu der » capa » gecersiz » hoşgoru » munacat » soz konusu » serbestce » mudafi » olu doğum » govdelenmek » şerbetci » kafa cıkışı » yelken gonderi » tahaccur » buklum buklum » sacıbaşıağarmak » caprazlama » endustri » kurelenme » para cantası » şobiyet » orgutculuk » gece işi korler işi » cifte kavrulmuş » dalı hendese » ad cekmeye girmek » sobe » turedi » acık hava tiyatrosu » kuru gurultuye pabuc bırakmama » almanlaşmak » goz bağcılık » gorgulenme » cıkmak » cağrılı » orumceklenmek »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.