tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kundeden atmak » onune dikilmek » yangın cıkarmak icin kundak ko » tedahul » onemsenmek » surmek » sun î teneffus » yuklenmek » gorevden uzaklaştırmak » olu » mertce » uleştirmek » uz » teşebbuse gecmek » citlemek » merhem » duğumlu » bayraklarıacmak » kabul gunu » peygamberokuzu » ici ezilmek » tuyleri icin avlanan bir kuşso » dollenmesiz » tatlısu frengi » mudevver » atlambac » inmek » felc » kucuk sesli uyumu » meşe komuru » kendi duşen ağlamaz » asansorcu » musamere » yonelmek » ozdeşleştirmek » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » dort gozle beklemek veya bakma » kucukluk » ofke ile kalkan ziyanla zararl » perşembenin gelişi carşambadan » basketci » urkuntu » goz kuyruğuyla bakmak » kulture alma » yoksun bırakmak etmek veya kıl » cekikce » buyuk harf » zerzevatcılık » kurtcul » butikci »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.