tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yer acmak » acılmak » cenesi kuvvetli » gozlu » kamcılı » utmek » bîcarelik » tecessum » caylık » cirkefe camura taşatmak veya c » catal bıcak takımı » gonendirilmek » dunyayıanlamak » ackıcı » matematikci » eline duşmek » cilemek » cuka » hancere » bulgurlu kofte » muhimsemek » ez de suyunu ic » mongolist » kucuk bitkilere verilen ortak » fenike portakalı » ut » kelle goturmek » ter dokmek » gosterisi » kacık » cekememek » figuratif sanat » yuklenmek » cevre » meskût gecmek » kepceburun » olağanustu » direnişci » yukarı goğe doğru olan yanı » ceki » buyuk şehir » orgutlenmek » ustelenme » ozenip bezenmek » elcilik etmek veya yapmak » un » zevc » oğrenci » alın damarıcatlamak » luks »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.