tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vurma calgılar » yoneticilik » ilk dordun » kultursuzluk » şeref sozu » goturu pazarlık » nuvaziş » dongel orucu » durdurmak » studyo » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » icerme » tersi donmek » portekizli » tutunluk » at pazarında eşek osurtmuyoruz » cekoslovak » ciceklenme » uzerine » tekduzelik » tarafından başkasına verilmesi » kedi gibi dort ayak uzerine du » soğurme » cokel » cozdurme » iki ucu acık boru biciminde it » dağkecisi » aynıtelden calmak » dar acı » icerikli » gecenlerde » lokman hekimin ye dediği » yuksekten almak » ciğnemlik » uretmek zihnî yetiler oluştur » tik » helenizm » hâline kopekler guluyor » camaşır » guc » hanım boceği » dokukluk » bağa bak uzum olsun yemeye y » nuans » tum kirpikliler » caykara » spekulâtor » capraz kur » cıplak resim » ortalamasına dayanan durumu »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.