tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğrenme tekniği nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mufteri » tekessur » sene » duşe kalka » kursu » soylemek » odenti » dışcizgiler durumu » gozunden kacmak » catlatmak » olmez » cıngı » karnından konuşmak veya soylem » ihtiram kıt ası » marketcilik » huthut » gum gum atmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » lutfetmek » mutluluk cubuğu » marunî » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cocuk peydahlamak » ucuc boceği » cehre » ce » orumcek bağlamak » cevirmek » başustune » lâcka olmak » sucustu yakalama » tefe koymak veya tefe koyup ca » altıkardeş » olmayan bağımsız hur » sonucunda ortaya cıkan ustun y » el pence divan durmak » lâf cıkmak » cekirdeksel » tunel gecmek » mucrim » dan den tan ten » cayırsedefi » pas acmak » allah ın evi » ozellikle celik dokum ve alaş » duşunce alışverişi » mustacelen » su kure » buro » cepheden hucuma gecmek »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.