tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
putur putur » on tureme » gun » notrlemek » muşabehet » termoelektrik cifti » onayak » kume » bohca » dokulmek » kudum » antik cağ » oğmac » astsubay başcavuş » arasında den başka anlamıyl » sescil alfabe » kulak kepcesi » soz konusu » tutmek » menu » anac » sevir » acık deniz » duşup kalkmak » yoreselleşmek » kostumlu » renkli element kısaltmasıcu » pirinc pilâvı » taahhut etmek » ozerkleşmek » huseynî » borc odemekle veya vermekle y » cırak » bilincsiz » ciğneme » numayişkâr » puluc » gıllugiş » gumruk » hakkın rahmetine kavuşmak veya » guneybatı » gozu yememek » kofterlik » yon vermek » yan odeme » estetikcilik » cokuntu hendeği » gulutcu » insan icine cıkmak » bıkıldığıbildirilir »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.