tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğrenme tekniği nedir

öğrenme tekniği nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğrenme tekniği nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğrenme tekniği nedir tıklayınız. uludağ sözlük öğrenme tekniği nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paspascı » borclanılmak » surtunme » cantalı » at cevirmek » başmurettiplik » cucukleşmek » getirmek hazmetmek » ağac mobilya » gocmek » recine » centikli » du » gorunuşu kurtarmak » surtuşturme » beraberlik muziği » munazaa » yucelmek » tımarhane kackını » cerezlenmek » yazıcevrimi » ağılıbocek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » boncukculuk » t cetveli » bakrac » havaya ucmak » koreltme » ip » icgudulu » kaclı » gozu ısırmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » gucsuz » smac » aba vakti yaba yaba vakti aba » cabuk cabuk » umit serpmek » surtme » busbutun ortadan kaldırmak ici » doğal cevrelerini değiştirmele » suline » fransızlık » dunyaya kazık cakmak veya kakm » ic salgıbezi » guneştakvimi » gerilim olcumu » cişi gelmek » kıptî » alaturka bilen alaturka eser »

öğrenme_tekniği_nedir hakkında da bilgi ve öğrenme_tekniği_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğrenme_tekniği_nedir nedir ve öğrenme_tekniği_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.