tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dişgecirmek » sacık » tutsuluk » kukremek » ahbaplığa dokmek » cırılcıplaklık » facasıolmak » cok koyu sarırenkli guclu bir » buyuk dalga » olu gibi » tapi kalmak oyunlarda » duzulmek » sıla ozlemi » utu altlığı » sacak bulut » golermek » ondelik » sureksiz » kefil gostermek » gonlunde kalmak » saclımeşe » boşluk » hukmî » cıkışbelgesi » roportajcı » abdesti kacmak » haber gecmek » goze batmak » ozengenlik » isim cekimi » tanrıca » gecinme endeksi » iclilik » kocek » astsubay ustcavuş » gerceğe uygunluk » andac » muhtac » atolye » bayrakcı » fare deliğe sığmamış bir de k » dede dedesi koruk yer torunun » bukuk » surgen doku » yenicerilik » uckuruna gevşek olmak » ciğde » cifte atmak » cevrelerine saldıklarıkendiler » kâğıtcı »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.