tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fıstıkcı » bozukca » fazla gelmek veya gitmek kacm » capar » okuzburnu » ruchan » gonder » goz atmak » tac beyit » peştuca » ilk dordun » sacma » kuşat » teyemmum » ceviklik » doşeğe duşmek » kucaktan kucağa dolaşmak veya » coklukla » ormek » soz veya lâf aramızda » pluralizm » ortme » deli posteki sayar gibi » teehhul etmek » mujde » istenc » uc boyutlu film » huzun » renk vermek veya rengini belli » cıkmak » yarıbucuk » ustel » ussubay » dokmek » carkcıbaşı » ozlemini cekmek » multeci » sutun » oğur » saygıduymak veya beslemek » suruklenme » kotuleştirmek » kotuleniş » cakaloz » kulturlenme » iki hırtı bir pırtı » cakıcı » recineli » beyaz rus » afi kesmek satmak veya yapmak »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.