tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
salkım sacak » oruc bozmak » re » onune getirilir » zumrut » yarım kure » candı » goruşme » bir elin sesi cıkmaz » oyle oyle » konsantre etmek veya olmak » plâckacı » bocuk domuzuna donmek » cekiş » civi kırmak » doğru cıkmak » haymana okuzu » monatcılık » yukseltme » yureği carpmak » komur kayası » catak bayrak » kına ciceğigiller » yenicerilik » guven mektubu » portfoy » hodukleşmek » munhal » trompetci » ut » haşatıcıkmak » kume bulut » cimento » uzerinde pas oluşmak » cişi gelmek » işbaşında eğitim gormek veya y » uc » yarıgocebe » gozlerini devirmek » cıban başvermek » goyuk » uzgusuz » cıplak gozle bakmak » kaba turkcesi » ucan daire » canıcıksın » muddeiumumî » gecen » gun yeli » cakmak »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.