tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağzından cıkanıveya cıkan sozu » bir kararda bir allah » suvari alayı » goz koymak » guluk » tuyleri urpermek » gozum veya gozumun nuru » sonum ayrımı » tupluk » acıortay » ucuşmak » sulfitleme » bahcıvanlı » koprunun veya koprulerin altın » gullâbici » dalga gecmek » hastalık almak hastalık kapmak » ortulu omurgalılar » yetişen bir ağaccık corylus av » gidişdonuş » acık elli » acmaz halatı » demec » faca » işcevirmek » buruk » soze son vermek » know how » ozensizlik » cimlenmek » dalgunduz » oğutme haznesi » yoneltilmek » ulen » kucuk kumru » arac » cicek durumu » deyip de gecmek » cağacmak » yuzgec ayaklılar » boy gostermek » calmak » yuklem » enstruman » cifte nağra » kacmak » başına cıkmak » yureği yağbağlamak » guluk » kuflenmek »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.