tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
jimnastikci » mahallî secim » senator » keceleştirmek » mahkemelik olmak biri başkasıy » kaptan koşku » elektrik supurgesi » ağaca dayanma kurur adama ins » ikinci plâna duşmek » hayırla anmak veya yad etmek » m2 » yonetici » hazır bulunmak veya olmak » amerika elması » cırpıştırılmak » calacak » boya fırcası » başına tac etmek » faulsuz » cılgın » kacakcı » alın damarıcatlamak » ilgecli » bir icim su gibi » gumruksuz » ote » muhlet » pilot bolge » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » kulucka donemi » dili varmak veya varmamak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » gumrukculuk » gecimini doğrultmak » bolunuş » dunyanın birşey i » ağaclandırmak » acmak » kor ucuş » on denetim » hazar » ankara kecisi » muteferrik » muzaheret etmek » puslu » gozcu » irilerine kanal izmariti denir » sutu bozuk » gulhatmi » ilâclı »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.