tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soylem » osmanlıturkcesi » yon eki » mestci » baskca » ağaclandırılmak » durbunun tersiyle bakmak » dalgaya duşmek veya gelmek » tahammulsuz » sacalanmak » buyukseme » asbest yunu » verilen genel ad afsun sihir » vucut yapmak » toplamak işleri icin ayrılan k » goğus vermek » hır cıkarmak » lâstikci » mumeyyiz » mut a » pergelleri acmak » goz ile hedef arasında aynıciz » kurdan » ceyrek » olum » sırtından gecinmek » sutsuz » sonum » cizdirme » beden hareketlerinin tumu » kazanclı » cizinti » bobur » suzgunleşme » sel seli goturmek » corlu » vakitce » ortakcı » cavşır » kulleniş » esmayıustune sıcratmak » calmak » sonuc » kalafata cekmek » musaade etmek veya buyurmak » ici gitmek » cozumleniş » ustecilik » icin » korlemeden »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.