tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz sozu acmak » copsuz » bazıbitkilerin turlu organları » muşteri hizmeti » nufus bilimci » gozlu » uzerine yok » hepcil » gucuk » paramparca olmak » kavga cıkarmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » cokertmek » cokuk » icine cekmek » bulbulleşme » merkezkaclama » beşyuzlu » esmer kuf » cisemek » ciğrenkcilik » kesenin ağzınıacmak » makaslıbocek » arayıp soranıbulunmamak veya o » ceşmibulbul » ph » kanun hukmunde kararname » polarma duzlemi » eteğine yapışmak veya sığınmak » duzayak » butunleşmek » arap uyandıveya arabın gozu ac » ic guvey » boluşme » garazıveya garezi olmak » fıstığıda denilen bir ağac pis » su veya soz goturmez » mulâki » calgıcı » tu » duz yuzeylerden her biri » deli sacması » cengel iğnesi » suzulmek » cehre zuğurdu » ci » sellemehusselâm » gumuşbalığıgiller » ucuzleme » guneşgozluğu »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.