tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
burumek » suzgu » ekip bicmek » mecusîlik » yonelme durumu » u donuşu yapmak » mesih » deliye donmek » kıt a sahanlığı » hunsa » iyi gun dostu » oğut vermek veya oğutte bulunm » sellemehusselâm » oğlen » kompresor » gunahsızlık » kayışcı » ya deve ya deveci ya deve ust » purmelâl » yukseklik korkusu » koleleştiriş » nefsi mudafaa » kalem cekmek » kaşının altında gozun var deme » tutsulemek » gudumleme » duşmanlaşmak » ortaya cıkmak » surgun gitmek » ofkesi kabarmak » icecek suyu olmak » zayice » kunye » nal cakmak » cipilleşmek » hal etmek » cekem » paraşutcu » got » cıplak » armudun iyisini dağda ayılar y » c c » alcıya almak veya koymak » oncu » kaldırım muhendisi » ve sorumluluğunu taşıyan birim » ciş » şebekci » iceriye atmak almak veya tıkam » cavuş »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.