tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
art duşunce » kuraso » kurek » tac » cetecilik » guvenilme » tekebbur » orgutsuzluk » anahtar yapan satan veya onar » kuc » noel ağacı » ik » ofkesi burnunda » yuklenmek » gurleme » duzulmek » ozbek » yuzu yere gelmek gecmek veya y » kaymakcı » ıskartaya cıkmak » duduklemek » ozluk » alaca duşmek » gundeme getirmek » goz guclu bir ışık sebebiyle b » gorevlilik » cırpış » topluluğu » ayağınıveya ayaklarını altına » sakalım yok ki sozum dinlensin » gonlunun dumeni bozuk » mutecaviz » gozu olmak » gullâc » acığa vurmak » boşta olarak yapılan ortu » ozgunleşme » borcsuz harcsız » kadehcik » ceyrekleme » kılıccı » bugunluk » cakışmak » izduşuren » kurdan gibi » kostumluk » pestili cıkmak » arma ucurmak veya arma budatma » muktesebat » pazarlıkcı »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.