tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tufek » duşuk » cıkmalıtamlama » temulentum » yurunme » eşbicim » descartes cı » temayuz » nusha » lı li lu lu » dansor » goruşturulmek » anglikanizm » işbolumu » doktor doktor dolaşmak veya ge » captan duşmek » yayık dovmek » cozulmek » tuysuz » urkeklik » yenilikci » kabına dokmek » mili » sel gider kum kalır » kentci » ciftehane » mustehcenleşme » nobetleşme » ceker » ucak » bulgur corbası » yureğine dert olmak » cullukgiller » facunalık » yuz » yakışık almak veya almamak » gumuşsuz » cevrilmek » gulluk gulistanlık » carpı » karşıcıkmak » darasınıduşmek » uckur » gundem dışı » sac sakala karışmış » acmak » utopik » yıldızısonmek » turbedar » sut şekeri »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.