tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ekskavator » tarih oncesi » gun yayı » surdurmek » girintisiz cıkıntısız » sil » kırlangıckuyruğu » cıkmaz » yan cizgisi » kullanılan mutfak âleti » bitkisi gossypium » cağrıştırmak » bir baba dokuz evlâdıbesler d » borclanılma » avuc dolusu » goz onu » methiye duzmek » gormediğe donmek veya gormemiş » iskeleti cıkmak » şikâyetci » cetince » lâkırdıyıezip buzmek » acındırmak » derdine duşmek » astsubay kıdemli başcavuş » mucevher » da de ta te » yuvarlak unlu » icini yakmak » cıkıştırmak » temel oğretim » petrolcu » erincli » ses seda kesilmek veya kalmama » cuha ciceği » kacımsamak » atolye resmi » koy imamı » sulf » cay takımı » puskurtme tabancası » kilit kurek olmak » celişkisiz » cıplak tohumlular » ulfet etmek » halk yardakcısı » yeri goğu birbirine katmak » kağnıgibi gitmek » suyunu cekmek » icermek »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.