tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucuncu kişi » parca » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » tutsulemek » inmek » uclu ganyan » el frenini cekmek » lâvanta ciceği » yurukluk » ucarı » endustriyalizm » cerge » urkme » pece » surguleme » ulke » capraşmak » artık gun » utopi » cokmek » bahce » sağlayan parca » kalbura cevirmek » yuk » kireclenmek » endustrileşmek » gozu gonlu acılmak » duşurmek » cs » tokat atmak aşk etmek veya pat » goz bilimi » kırlangıckuyruğu » dalgıc gozluğu » gozu dunyayıgormemek » plânorcu » cadırcılık » yaradan tanrı rab mevlâ » sonum » tekerrur etmek » durulmek » pancar gibi olmak veya pancar » cevre » uzerine uzerine gitmek » sac sakal ağartmak » gununu veya gunlerini saymak » bocu » kokusunu veya koku almak veya » neşvunema » soze son vermek » yuksuk »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.