tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuram mutasyonizm » oncel » fluorışı » musabakaya girmek » ciftleştirme » belgegecer » haric » vakitce » gozu su icmemek » ici gecmek » mustear » pur » kan başına sıcramak veya beyni » tukurduğunu yalamak » literatur » hukûmet » başıdonmek » cekememe » dili bir karışdışarıcıkmak vey » sıra savmak veya sırasınısavma » gokturk » rumî » bolunuş » gormek » cemre duşmek » gercekci » roportaj » cakmakcılık » dalgıc kuşugiller » icitim » ayıgormeden bayram etme » cerezlenmek » gecmek » ici gecmek » yapsatcı » catlak zurna » etmek » el arıduşman gayreti » ha babam veya ha babam ha » kalıpcı » bohcasınıkoltuğuna vermek » nufuz » hangi taşıkaldırsan altından » âşığa bağdad sorulmaz » kufecilik » gozu veya gozleri kararmak » somurmek » dağarcığıyuklu » elopen » mulkiye idadîsi »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.