tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
atmak muracaat etmek » duz » cayır tirfili » muftuluk » nasip etmek veya etmemek » gozu kapalıolmak » putursuz » kacmak » gorgusuzluk » buyuk soz soylemek » uzre » oğurluk » ucretlendirmek » flâman atı » sansurlemek » desinatorluk » poker cevirmek » cevirmek » dovuşken » roportajcılık » elden duşurmemek » gozluklu yılan » icli dışlı » yuzdurulme » az bucuk » kayınco » sut danası » akıldan cıkmak » sozlendirici » gucluğu veya guclukleri yenme » resmiyete dokmek » uflemeli » yb » soğuk ter dokmek veya soğuk te » kus » unletme » cenabıhak » yoğurtculuk » ağzının icine baktırmak » metal parca » elinin koru » ustlenmek » ruh cokuntusu » bilincaltı » dispecci » goğermek » guvenliği sağlamak icin yapıla » nefesi kesilmek daralmak veya » brove » ucmak »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.