tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cocukla cocuk buyukle buyuk o » sukse yapmak » munazara » beneklerle orten asklımantar » bulunan bolum kafa ser » ceyreklenmek » gururlanmak » yatağa veya yataklara duşmek » hazırlıklıolmak veya bulunmak » surumcemede bırakmak » kucuk » altından girip ustunden cıkmak » li » saclarıiki turlu olmak » kimse » yarayan kuru ince yaprak » calma » riyazet diyet rejim » duşunceli » kum colu » başınıkaldırmamak veya kaldıra » muzik market » anlamına gelmek veya manaya ge » anas acuta » bir cicekle bahar veya yaz olm » kurtajcı » oyuncakcılık » capraz kafiye » yuksek gerilim » baharatcı » şarkiyatcılık » citilenme » komurculuk » baştan cıkarmak » harekete gecmek » cirkinleştirmek » kendisini değiştiren calışma s » dunya malı » istencsizlik » ahbaplığa dokmek » geri cekilmek » arac ve gereclerle donatma » arnavutluk » kamışkalemleri acmak icin kull » ustun » cılgınca » kubbealtı » etmek » yaratık » lâmba acmak »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.