tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşne » patırtıya pabuc bırakmamak » icinden gecirmek » pupa yelken ilerlemek gitmek » hesaba katılmak veya katılmama » kahrıcekilmez » ve kanunlara uymaksızın cebir » dervişce » huzzam » arap » yuk » acılmak » duğumlenebilir nesne » tebesum etmek » sarıciğdem » purtuk » faaliyete gecmek » parcacık » kornetci » yolustu » nefsi mudafaa » dokuntulu » guldurmek » carptırmak » oz denetim » toplumsal butunleşme » allah selâmet versin » gluten » keyif benim koy mehmet ağanın » şolen cekmek » kolemen » kilidi kureği olmamak » amaclamak » kılıcıkınına koymak » comert » yer » vazgecmek » tarihci » duven dişi » şolen cekmek » burnu yere duşse almaz » uzum uzume baka baka kararır » itce » ortalamasına dayanan durumu » tat » beşeriyetcilik » tefeul » sozlu » temizlemek veya parlatmak icin » calık »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.