tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
torba cay » rumca » sonumlu » ceşitlendirme » cekirdek » tumlec » durum » ters veya sol tarafından kalkm » kopek balığı » tur » cekirdek kahve » carşafa girmek » İsvicreli » mirascı » suclandırılma » oz kedi balığıgiller » kem kum » kufur » susme » goyuk » gorevindeki kule » pekin ordeği » icecek suyu olmak » cobanlık » kesip veya kestirip atmak » tekebbur » coplenmek » gomme » cucuk » uyarlac » ucum » uvertur » unlu benzeşmesi » cakışma » kor ucuş » bir gozeli » kucuk bey » kukurtsuz » budist » orumcek kuşugiller » gocurmek » avurtlarıcokmek veya avurtları » şantor » acıklaşmak » kesip bicmek » gecmez » goz kırpmak » sungerleşme » bir koşeye atmak » mujdelemek »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.