tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozetletme » duşeyazmak » buzuşuk » şansolye » sozleşmesiz » dinim hakkıicin veya dinim aşk » dumanıustunde » zuppelik » acığa cıkarmak » ilâcsız » cap » emeklilik cağı » tumorleşme » comlekci » podosuet » kedi veya eti ne budu ne » cirkinleştirme » icten evlilik » sağgorusuz » guvelenmek » full time » olu gozu gibi » gucluk cıkarmak » acmaz » mechulât » teessus » calımına gelmek veya getirmek » gelin ciceği » şaşıcakır demektense kor de de » kuf » oluluk » ağızda sakız gibi ciğnemek » ovunmek » ic hat » cakırkeyif » akşam ahıra sabah cayıra » vefat ilmuhaberi » govde » purneşe » kalleşce » ickin » temerrut » cerez » ileriyi gormek » doğal ve saydam değerli taş » odetme » gozluk takmak » İzmir kofte » kuyudan adam cıkarmak » paranın yuzu sıcaktır »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.