tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı

öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doşetilmek » yuz yazısı » cekingenleşme » gonlu ile oynamak » cumbuşcu » allah ım » calma » başyonetmen » cıdama » salcalı » ı i » mulhak » onayak » toskurme » kutup yıldızı » koşeye atılmak » cekip gitmek » başına dunyanın belâsınısarmak » cayır peyniri » kulkedisi » bilinc » kerem gibi sevmek veya yanmak » yosun kulu » mucevher kutusu » cırptırmak » icindeki en kucuk birlik » sivil yonetim » suline » kopurtucu » ak ek » organların her biri » sarkaclama » secmeli yemek » yetenek ve genel gidişdurumlar » yuk asansoru » kucuk bitkilere verilen ortak » esas vaziyete gecmek » teceddut » harf cevirisi » cozumsel » tepesinde havan dovmek veya de » vasıfsız işci » mudrik » eşbasınc » cağrıştırma » ozelik » tuberkulin testi » tanzimatcı » acıklaşma » perhiz yapmak veya etmek »

öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.