tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
senyorluk » koklu » zanaatcı » araplaştırma » celik » calıidi cırpıidi evim idi ya » muşkul » gunahıkadar sevmemek » gereği duşunulmek » puskurtme tabancası » bronşcuk » okse » yokculuk » tumsekli » altı b sınıflamalarda ikinci » puskulcuk » buzgen » cekimci » duşukluk » cok anlamlı » suheyl » kuney » ustunde » cocukluk » kendi kabuğuna cekilmek » kimin nesi » normal vucut sıcaklığı icinde » cayır » da var ki anlamlarında kullan » organı » goz » orumceklenme » gon » tuketmek » zamanıgecmek » başıgoğe ermek veya değmek » gecilmemek » cıkmaz sokak » yuz yuze yaşamak » oğretilme » cocuk bakıcı » ucurumlaşmak » boşa koysan dolmaz doluya koy » soylemek » kullanılır » yem dokmek veya koymak » odenen prim karşılığında bu iş » cifte yemek » citmek » kacanın anasıağlamamış »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.