tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sukût ikrardan gelir » ic hastalıkları » teşkilâtcı » kucuk dil » cırak » catlama » catlak zurna » cekicleme » kopekleşme » bocek bilimi » muslumanlık » cok duzlemli » truk » yan gozle veya yan gozle bakma » yukseltgenmek » yarıklardan her biri » duğumleme » ağır cekmek » iki eli birinin yakasında olma » cuvalcı » kopurtuş » tıkaclanma » bukuntu » buyultmek » soz olmak » cayhane » alt bolum » carık » izduşuren » derinlikolcer » vergi kacakcılığı » yuzune bakılmaz » gozetim » dovmelik » olumune susamak veya olume koş » cıngıl » ağzına duşmek » cift surmek » karadeniz de gemilerin mi batt » ıntı » uleşme » puskurme » kucuk kap » konvertisor » oksuzler anası oksuzler babas » da var ki anlamlarında kullan » surmek » kuvvetolcer » muzakere » astsubay kıdemli cavuş »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.