tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
» mazur gormek » celme atmak veya takmak » yara acmak » cıvlamak » soluğu bir yerde almak » aslanpencesi » sulfatlanma » goz kamaştırıcı » mefhum nosyon » sacıntı » tutamac » purtuk » genclik » colleşmek » muhurlu » mukrim » yuz yazısı » parayıaraya değil paraya verm » tıpkıcekim » gorev aldığıaskerî harekât » ustune veya altına eklenen ayı » boşsoz » kur an » tesaduf » yandan carklı » ağzına bir şey veya bir cop ko » hukûmet merkezi » gecende » doğma buyume » orneklendirme » cekişmeli » cizgilik » buyuk başın derdi buyuk olur » mes ut etmek » dokulup sacılmak » koalisyon hukûmeti » yuruyuşe cıkmak » aryanizm » suclu » uzgusuz » surcmek » koy meydanı » yer tutmak veya tutmamak » catma » kulplu kap » tutmek » gunbegun » ici veya midesi kazınmak veya » duşurmek »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.