tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
makaslıbocek » kucuk » karısıkoylu » gun gormez » ac » uzerine yurumek » gur gur » bicim birimi » non stop » kucuk capta » ciftleme » sprituel » cicek bozuğu » siyaseti ve oğretisi » sor » bıcak yarasıonulur dil yarası » omur adam » başta veya başında bulunmak » istifcilik » yorungesine oturmak » ilgilenen mahallî yonetim » mutemadiyen » strukturalist » kibrit cakmak » ağackesen » derdini soylemeyen derman bula » gece gunduz dememek » cıldırtıcılık » dışborc » yenene icilene bakılmamak » gozleri velfecri okumak » cığrışma » kotu » burc » har gur » gorklu » başoğretmen » nufuz ticareti » kırbaclanmak » kultur akımı » ictenlikle » ağızsıl unlu » atıp veya atmak tutmak » kırkıcıkmak » hopurtu » ufunetli » şın » runik » curukcul » odenen prim karşılığında bu iş »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.