tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu goz değil » tebellur » teneffus » citilenmek » inci ciceği » kohnemek » başına cıkarmak » turk biberi » cekimli » aracılığıyla duymak değmek e » cift gormek » juglans regia » cozuluş » kâkul » yuksek » al birini vur otekine veya bi » ceneli » cakırlaşmak » ardından veya arkasından atlık » yuzulme » dordun » mustakbel » gonulden ırak olmak » seruvencilik » sabahcıkahvesi » gozu onunde » ciceklenme » baklava borek » orta oğrenim » butunletme » boynuz cekmek » celiğe su vermek » hayata kusmek » cabalanmak » tok gozluluk » kahrolsun » teessus » guce sarmak » ustune yuklenmek » murevvic » macasına mecesine » gok » lâz » lup » butunu » ucsuz bucaksız » sinema endustrisi » politika ile uğraşan kimse si » polarolcer » karşıtı »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.