tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bulunulan noktasının meridyen » geri cekilmek » ust » ıslıklıunsuz » deccal » teşehhut » iftira etmek veya atmak » goncu » yureği titremek » cıkılama » munakaşalı » defasında bir sayıyukselterek » şakaya boğmak dokmek veya bozm » ozgurleşmek » capak » ozon olcum » kamcılama » soylev » siyanurik » yakasıacılmadık » onemseniş » nufuzlu » başıdonmek » teneffus etmek » kirec » in cin top oynamak veya in cin » moral cokuntu » hut » cekmelik » ciharıdu » ağac mantarı » gozemek » anma toreni » ustupulemek » harekete gecirmek » ozlenme » kumaşcı » cingenece » ustunluk » cıplak » dumen yapmak » yer demir gok bakır » vazgecilme » fırdondu » cabuklaşmak » durbun » acık cek » buyukce » taştaşustunde bırakmamak » ustune gitmek »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.