tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gor veya gorursun » calışma karnesi » miktar ile indirimden sonraki » maden yunu » icirilme » kurek cezası » vay sen misin » usteğmen » muşevvik » gonul yakmak » maca beyi » carpma » difuzyon » korleştiriş » gun » cakışmak » midesi ekşimek kaynamak veya y » catır catır catlamak » ayağa duşmek » gumuşcu » surtuş » kışıgecirmek » işi uc nalla bir ata kaldı » su turbini » gozleri cukura gitmek veya kac » ana yureği » cuvalcı » tarakcı » kurum » pompalıtufek » coğurcuk » carktan cıkma » sıcan otu » emeklilik cağı » tıraşkopuğu » orak boceği » işten bile değil » seyrusefer » oz kardeş » yardım etmek veya yapmak » yarıklardan her biri » yedek parcacılık » yaprak doner » iki yuzlu » on tasar » ortusuz » genel mudurluk » dalgalıakım ureteci » kol boreği » budak ozu »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.