tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cırpışma » capkın » ledun ilmi » mutenasip » cinisiz » ağırlığınıortaya koymak » duz » sırtınıdayamak veya vermek » duzenbazlık » kotu kotu duşunmek » ekmek duşmanı » sırat koprusunden gecmek » kitaplık gorevlisi » surme mantarıgiller » mulkî » mufessir » gorgu kuralları » cift dişliler » yuzmek » mutekabiliyet » guzel » ilerisini gerisini hesaplamama » cıtkırıldımlık » kruvazor » uruşmek » uste » ici almamak » cember » bağlayıcı bağlama niteliği ol » burnunda veya gozunde tutmek » yuzgec » fare cıktığıdeliği bilir » kaynakcacı » oteye beriye » kılıchane » sozunu esirgememek veya sakınm » cevirmek » cıkış » vucut vermek » sun î peyk » kacırtmak » duvar cekmek » cicek acmak veya vermek » cayırlanmak » gecmek » ust bitken » okelik » koşeye atılmak » manipulâtor » alt ust olmak »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.