tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cukur » yukletme » mizacsız » orme » nakışcılık » kentcilik » ceşnici » bolme » boy gostermek » kultursuz » gecirimli » miktar ile indirimden sonraki » başıustunde yeri olmak » hukûmet darbesi » goğusleme » kıptîlik » gobel » lokoz » uslûplaştırmak » bolucu » aclık cekmek » kentci » sermurettip » coğunme » suyu baştan veya başından kesm » iki eli şakaklarında duşunmek » masal okumak veya anlatmak » yonetiş » kapıyıacmak » domifinal » aptal yerine koymak veya koyul » ci » gostermelik » kuyruk cekmek » cuzam » evrak cantası » surgen doku » neyce » carlık » kazın ayağıoyle değil » comertce » lufere cıkmak » cıngırdak » murc » pacayıkaptırmak » duşunceye bağlayarak yorumlaya » gecit » kullanılan yapma yuz » yulume » gumruk kanunu »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.