tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icten » usalize » cevirmek » iyilikci » ric at » parıltı » tekeden sut cıkarmak » zac » acıklamak » gule gule » celiklemek » cenesi duşmek » mustenkif » boxsalpa » korkunclaştırmak » iti oldurene surukletirler » elektrik supurgesi » kulluk kolelik » cekirdeksel » ocbe » boceklenme » allah tamamına eriştirsin » dovme » girmesiyle cıkmasıbir olmak » yukte hafif pahada ağır » muzminleşme » tureme unsuz » dumduz » saksıguzeli » ortulu » al kiraz ustune kar yağmış » ilmuhaber » surmek » cayır kuşu » hint sarısı » purtuk » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » yer yarılıp icine girmek veya » dunku » gece gunduz dememek » olukcuk » catışılma » ocakcılık » kamışcık » işduşmek » yonelme » tac beyit » otumsuz » allah bahtından guldursun » cekmece »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.