tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ceşitkenar » gozle yemek » oru » gucluk cıkarmak » ant icmek veya etmek » luks » calışkan » cekmek » cıkagelmek » gurbetcilik » kullanılır » oralıolmamak veya oralıbile ol » kulte » calgıhane » soğme » guneş » dokmek » bazıbitkilerin turlu organları » esi » bulutcuk » etmek icin uzerlerine konulan » ici cıfıt carşısı » tenevvur etmek » munşi » cay demlemek » tevzi burosu » sepetci soğudu » spekulâtif » sedefcilik » eşiğine yuz surmek » her dem taze olmak » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » şovalye » yoldan cıkmak » dunyayıgozu gormemek » cavuşluk » gozu yememek » luzumsuzluk » yağma etmek veya edilmek » radyatorcu » tovbe » aştaşınca kepceye paha olmaz » butunlemek » semturreis » musevîlik » goturmek » tuba » kor değneğini beller gibi » mulk » buyuk sesli uyumu »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.