tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sozlendirici » kalkışa gecmek » dukkâncı » gorev aldığıaskerî harekât » karaağacgiller » onculuk » yonelmek » suit » lâcin » yaşdonumu » cenetli » yureği burkulmak » goğcek » cepci » gunluk » mustakil » avaz avaz bağırmak » comert davranmak » somurulme » govdeye atmak veya indirmek » doşemelik » marketcilik » kırıp dokmek » sıtma nobeti » cılgınlaşma » uckuruna gevşek olmak » gerekcesiz » sut corbası » kunguldemek » her biri mesame » coreklenmek » kimse » utmek » eli boğrunde » acık sacık » dovizzede » inmek » ac ayıoynamaz » uşenc » alı eli » kapuşon » gonc » parasınıcıkarmak » poğacacı » catlak » tezata duşmek » bir daha yuzune bakmamak » şeylerden her biri tabaka » başyonetmenlik » hereklemek »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.