tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kendisini değiştiren calışma s » ovme » caygiller » cıkılan catkı » carpışmak » kor duman » ismi cıkmak » yuksuk » anca beraber kanca beraber » pence penceye gelmek » cobanpuskulu » tokaclanma » ozlu » supurge otu » olcer » gorev almak » kredi acmak » carpış » ozonur » murekkepci » burumek » beşyuzluk » indukleme makinesi » dirlik yuzu gormemek » yuzsuzleştirme » calkantı » uretmek » kapıkethudası » duğumlemek » defasında bir sayıyukselterek » goz nuru » opucuk gondermek veya yollamak » ardıl goruntu » munafık » cat pat » rabbena hakkıicin » guvenilirlik » kullanılan yapma yuz » olmek var donmek yok » ozumleme » dağa cıkmak » okse otu » bey veya paşa gibi yaşamak » mukâfaten » şohreti dunyayıtutmak » brahmanizm » pop muzik » kuney » guc » bilgic bilgic »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.