tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
purtuklu » uye tam sayısı » civi civiyi soker » capmak » sul » guzlek » tuyleri diken diken olmak » dokmek » piyango vurmak veya cıkmak » kat îleşme » koşelik » cucelik » allah ından bulsun » kıskaclama » oyuncak » rutbesiz » onemsemek » mumkun olmak » basıp gecmek » cokmek » muzayaka » gure » ulkesel » İcinde baklava bulunan » munasebetli munasebetsiz » catlamak » kucuk tovbe ayı » avcunun icine almak » hallac pamuğu gibi atmak » mızıkcılık etmek » koşe demiri » oncecilik » başına gecmek » guluncleşmek » ciceksime » gokten zembille mi indi » pes perdeden konuşmak » elinin koru » kendi havasında gitmek veya ha » oglenagiller » tunclama » imtihana cekmek » calgıcıotu » uretmek zihnî yetiler oluştur » tedahul » cerkez » harclı » acısal ivme » kurutularak ufalanmışhamurdan » sel goturmek »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.