tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
takunyasıolan » yufka boreği » ihrac » kenarda koşede » nankorluk » citi » calmak » ruhiyatcı » matematikci » gorkemli » gibi cok yonlu hizmetleri en a » gedik acmak » ciceklik » donuşumlu » portenin başına konulan işaret » olcu » hristiyanlaşma » suzmek » sozum ona » corek mantarı » kardeşkardeşi atmış yar başın » uc » canımın ici » harac » ceşnicilik » surungenler » ince gul yağı » catal kundak » frenk asması » koşe yazısı » intac etmek » bahce kekiği » pecenek » ozenilmek » doğrultmac » cizgi bicimindeki gecici ışık » mes udane » yukunmek » dalgaolcer » sandvicci » atıp veya atmak tutmak » bir onerme sayılır cunku her » doşeniş » kuculuş » ikindiuzeri » camaşır mandalı » ucmak » dovizzede » ucuzlu » munkesir »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.