tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hareketlerinde tutarlı sağlam » yureği hop etmek veya hoplamak » olumlu dunya » cadır kurmak » cokuş » munazara » devletci » elekcilik » guvenlik vanası » doşenmek » sulus » gozleri kararmak » ic ağa » yatık cit » rolânti » carkacı » gayrimusmir » donup dolaşmak veya done dolaş » yoluyla bir yapının her yanını » cektirme » munasip bulmak » uzatmalıcavuş » odenti » temayuz etmek » cadırlı » cıldır cıldır » galebe calmak » yuksek perdeden » kimsenin eski saygınlığının ka » dayak duşkunu » doşeli » hint bezelyesi » colleşmek » kakınc » kok » tun » guc kaynağı » yamcılı » cıkarma » gonlu celinmek » kuşumlenmek » aclıktan gozu veya gozleri kar » ayağına cağırmak » ustune gecirmek » ucuc boceği » sozunu kesmek » surup gitmek » buyuk boy » ihrac » dalgıc kuşu »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.