tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozum veya gozumun nuru » dunyayıanlamak » ağına duşurmek » guvenmek » tl » sovuşmek » hayırlıveya hayırlısı olsun » kıptî » corek mantarı » surgun » gumruksuz » yangın cıkarmak icin kundak ko » celtik kargası » kucuk dil » caba harcamak » haclamak » ya ya » cırpıştırmak » surmedan » benimseyip değişik bicimde anl » cayırsedefi » mekanikci » bitumlemek » mutegallibe » yer acmak » ustunde hakkıolmak » murekkep » ev alma komşu al » ebegumeci » inanılan iyilik kaynağı » cozuluş » yakasına asılmak veya yapışmak » olayı » orneklendirme » sectirme » sır vermek veya sızdırmak » omca » gururlanmak » bakılmadan secilen şey » dokunmek » paca » buyuk » sosyal statu » boşgozlerle bakmak » cam fıstığı » uşuntu etmek » cullandırma » tahammul etmek » dağsıcanı » gun yeli »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.