tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaleyi icinden fethetmek » kucuk » mundemic » salcalanmak » arasında den başka anlamıyl » satranc takımı » rotarlı » kapısınıcalmak » tuylu dalak otu » otesi var mı » mukavemetci » cin ifrit olmak veya kesilmek » koken » medenî kanun » busbutun ortadan kaldırmak ici » dangalakca » obeklenmek » başlangıc tutmak » cinli » cift koşmak » catkılık » gun gunden » teamul » olum olum de hırlamaya ne bor » her yiğidin gonlunde bir aslan » ici erimek » gecirmek » bulamac » tozel » karaardıc » yapakcı » servisi yapılan yemek » davranmak saygıgostermek soz » cankurtaran canı » cekmek » orselemek » kocaklama » icinden yanmak » mulhak butce » urunsuz » gorulmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » musamaha » mutehakkim » boru calmak » supurmek » reomur » babacko » musebbip » surtme »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.