tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gostermek » duzenleme » sıl sil sul sul » protestan » sunnîlik » kalıplarla desen yapılmışbez » anglosakson » kooperatifci » goz doyurmak » tarlada izi olmayanın harmanda » guluşme » bahcelik » kalıpcı » kaynatılmasıyla elde edilen ye » kalburustu » goze goz » uzgulu » sıcan otu » duduklu » vucuttan duşmek » gonul yakmak » keci » oluşmuşmotorlu arac » dil surcmesi » gomuk » su culluğu » ku » bicimlendirilmek » gumleyip gitmek » ic bulantısı » capaculcu » mercimek corbası » elcek » mujde » sağgozunu sol gozunden sakınma » salkım soğut » koşe donucu » olculu » senyorluk » mudavim » yıllık ve otsu bir bitki convo » kireclemek » munasebetli » cağrıştırma » cubbe gibi » calma » yargıclık » bıcak cekmek » olme eşeğim olme yaza yonca b » cozum yolu »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.