tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iceriye dalmak » aracılığıyla duymak değmek e » izine duşmek » gozlerini bayıltmak » cekemezlik » tabiatustu » dokuntu » ors kemiği » kutukluk » hucre » taban duzeyi » acara » congul » şovalye yuzuğu » soz veya lâf duşmemek » cekmek » gum » kecileşme » muşkulâtlı » bîilâc » seninki can da benimki patlıca » gidebilen sekiz kucuk taş piy » eşbicimlilik » cay » ucuzlu » mudiriyet » meşakkat cekmek » burun bukmek » mesele yok » telâşgostermek » kendine yedirememek veya onuru » bir icim su gibi » muzmin » kopekle yatan pire ile kalkar » edeptir soylemesi » luks » kopeğe atsan yemez » oteye beriye » hipotenus » mustecir » tarihe gecmek » koşe taşı » gozuyle tartmak » olcu » odevlendirilmek » tuylu meşe » suyek » durumunda ayrılabilen parlak b » cengel » ceyrek final »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.