tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
azerbaycanlı » şeylerden yapılarak icine su d » donenmek » duğum vurmak » kul olmak » baklava acmak » cıtlatılma » boşinanc » banyo kuveti » boğaz acmak » umitsiz » top atmak veya topu atmak » kadıkoy taşı » muşteri » uckurlu » atlas ciceği » guneşyanığı » epikuroscu » cıkmalıtumlec » oylesine » mes ut olmak » kolacan » parmağınıaramak birinin parmağ » basın dunyası » purdikkat » em » analıkuzu kınalıkuzu » gule gule » cullandırma » nufuz » tuberkuloz » birleştirme montaj » uzun sivri kumes hayvanların » gun gormuş » genişunlu » kacamak » pacavra hastalığı » icrek » seni gidi seni veya seni seni » mustesna » can duşmanı » değerlerine yapılan yeni eklem » hasatcılık » gelip gecmek » cıtpıt » ici titremek veya titrememek » dokumantasyon » koy meydanı » gobek bağlamak veya salıvermek » yukseğe cıkmak »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.