tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gosterim » cirozlaşma » nu » sarıcalı » goyuk » eskulâbî » kemiğine kemiklerine kadar » cala kaşık » guldeste » cigan muziği » bicimli » tabak sevdiği deriyi taştan ta » tek kurekle mehtaba cıkmak » duğun dernek » kuveytli » butan » coluklu cocuklu » aclıktan olmeyecek kadar » mutehassis olmak » sutlu kengel » koruk » kaşyapayım derken goz cıkartma » pestili cıkmak » muthiş » docentlik » kem gozle bakmak » temiz kanıda vucuda dağıtan or » urkutmek » f f » bir avuc » tutmek » govdelenmek » bulunan bolum kafa ser » tanıdık cıkmak » mizahcı » elinin koru » bolutlu » allah rahmet eylesin » vermek » sungulemek » cok kısa dalga » carkcı » bukucu » yolunu beklemek veya gozlemek » kına ciceği » idareimaslahatcı » gelecekcilik » dışa donukluk » tunmek » ceşitkenar »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.