tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kostekleniş » sut ağacı » puriten » muteyakkız » bilim » korletiş » gor veya gorursun » tuy sıklet » cukur » hucreler arası » yaylar uzerinde hareket etmek » gozune ilişmek » uzum guneşi » tek acıklık bulunan ocak » el elin eşeğini turku cağırara » elinde bulunduran kimse » goz goz » guvenme » ozenip bezenmek » adam sen de veya yalnız adam » martaval atmak veya okumak » borc altına girmek » saturn » olcup bicmek » cerge » boru ciceği » cirişci canağı » cağcıllaşmak » oksuzsevindiren » yusufcuk » duşkun olma durumu iptilâ » oğrenci kartı » dikec » acıkcı » dokuk » kopeklemek » renkci » ciğindirik » yağlıgureş » şukur etmek » beti bereketi kalmamak veya ka » yuzsuzleşme » kulot » ufurmek » hintli » fırcalatma » yalavac » virgul » kedi gibi dort ayak uzerine du » cadır catı »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.