tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yazboz tahtasına cevirmek » sonuk » yuksek » gonenme » dokuntu » yolu acık » muşareket » parcalayış » ceyrek finalist » gozculuk etmek » orgucu » yonetim » hızla batmak » olaylarısonucu elde edilen bic » onlemlerin butunu » ay parcasıgibi » başınıcatmak » kacımsar » organların her biri » lutfen » kahır veya kahrını cekememek » kıc » gordek » gonlu varmamak » gocermek » yapmadığınıbırakmamak veya koy » etinden et koparmak veya kesme » hesabınıgormek » yetki kanunu » sudanlı » umitlenmek » ofke baldan tatlıdır » romork » onlukluk » Şeker bayramı » civi cıkar ama yeri kalır » selâm durmak veya selâma durma » durum durum » namzet gostermek » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » urkuntu » yetimi okşamışlar vay sırtım » muşkule » emec » keyfini kacırmak veya bozmak » tır » camaşır ertesi olmak » gurluk » duşmanlık » zumrut gibi »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.