tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gomulmek » bruksel lâhanası » cevza » yuz kızdırmak » ağır işitmek veya duymak » hic değilse veya hic olmazsa » cıkıt » unsuzunu gosterir » altından capanoğlu cıkmak » gobekli » eksiltmeye cıkarılmak » devletci » ozel sektor » diktatorluk » cınlama » guneşgunu » yıldırımla vurulmuşa donmek » gocerme » kıyafet duşkunu » cihanşumul » karikaturculuk » bukulmek » muşir » turunc » ucuc boceği » odev » alın catısı » sonra yalnız balistik kanunlar » iciriş » osmanlıcacılık » vazgecmek » oğrenci kimliği » acık oy » odemli » dovdurme » muhallebi cocuğu » odun vermek » yemin icmek » nukleoprotein » yetki kanunu » koy ekmeği » nohut oda bakla sofa » slovakyalı » onceleme » cu » minder curutmek » otmek » nefesi kesilmek daralmak veya » terennum » duşsel »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.