tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sırtından para kazanmak » dondurup dolaştırmak » bant yapan kimse » x ışınlarından yararlanılarak » camur » akdarıpanicum » iceriye atmak almak veya tıkam » cerkezlik » sureksiz unsuz » gozlu » mulâyim » kaşıkcı » gecmek » sus » cozdurme » garantor » uste cıkmak » sarkaclama » bickici » paraşutlu » başıdonmek » destekli butce » aydınlıkolcer » iki arada bir derede kalmak » sunger » carşamba pazarına cevirmek » yuha cekmek » panturkizm » buyucu » gozunden kıskanmak » sacak » başından gecen olağan dışıola » odunc alma » catılış » gencleşme » hayatınıbirine borclu olmak » fe » cınarımsıisfendan » azotolcer » iceride olmak » guncelleşme » şapcılık » bocek » koprucuk kemiği » batırılmasıyla yapılan sucuk » birinin canına ot tıkmak tıkam » hurriyetsizlik » coban » kotu » al el »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.