tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öğretmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tozel » iş arî oy » gosteren liste » cekic kemiği » gonul kocamamak » baklayıağzından cıkarmak » gunluk » muyesser olmak » kuduz bocekleri » gencleştirilme » toplumsal butunleşme » okuyana bırakan oyun muamma » leffuneşir » aşka duşmek » mezatcı » dehşet sacmak » cağrışma » furs » sut gibi » dolambacsız » on ek » kocuşmak » cabuk » cimlenmek » protezi » utopist » cemberlenmek » kovanın ucuna yerleştirilmişme » cam civisi » gecinmek » alcalma » soz getirmek » calgılı » sokup atmak » bozyuruk » olum allah ın emri » ag » mutedavil sermaye » ekle » bereket ki veya bereket versin » kur acı » tevellutlu » burnu havada veya kaf dağında » aşağıduşmek » sercin » hint gergedanı » kokunden halletmek » kıyak kacmak » tufeklik » vazgecmek »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.