tdk sözlük TDK Sözlük

 

öğretmenin eş anlamlısı

öğretmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öğretmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öğretmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öğretmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yangın yerine donmek » gorelilik » başkurt » cezasınıcekmek » inmek » can can etmek otmek veya konuş » balkanlı » duğmelemek » produktivite » cucuk » lâz » karıncayıbile ezmemek veya inc » nukul etmek » gulduru » yuzune gulmek » sıcak yuz gostermek » bocekkapan » kotuleşmek » reomur » celik başlık » gocerme » canak yalayıcılık » yalın cumle » mart kapıdan baktırır kazma k » oğrenim » sakalım yok ki sozum dinlensin » harac » kalkan bocekleri » taşcıl » olet » acısınıcekmek » cozumlemek » mn » şaibe altında tutulmak » cıkınlamak » kopuk » slavca » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ne iyi » yalanınıyakalamak veya tutmak » bolumlenmek » lupletmek » ustubec » sonuk » gecerlilik » cekmek » al veya kanlı gomlek gizleneme » suyundan yararlanılan cukur » stand by » guzelhatun ciceği »

öğretmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öğretmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öğretmenin_eş_anlamlısı nedir ve öğretmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.