tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donuşturulme » curume » bakır sulfat » cıkmak » sacın ak mıkara mı onune duşu » cı ci cu cu » kabarcıklıduzec » teberruken » banko gecmek » lâf lâfıacar » seluloit » civili » cağrışım » eline yuzune bulaştırmak » gulluk gulistanlık » kurume » azıcoğa saymak veya tutmak » mulk » olu helvası » munşi » ya ya » sefasınısurmek » carpmak » turşuya donmek » purcek » ağzına tukurmek » karagoz » ayva gobekli » ofke » ayağınısurumek » eli boğrunde » kotu » maslahatguzarlık » gozlerini alamamak » alacağıolsun » sa se » yuzlemece » hıncahınc » zevkinde olmak veya zevkine ba » sana vereyim bir oğut kendi u » lr » cırpmak » secmen » siperlik » zıvanadan cıkmak » hucre bilimi » catlamak » kara gun dostu » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » bir arpa boyu gitmek veya yol »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.