tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
delikli taştekne » oren » gorevli » borclandırmak » dini butun » ağaclandırmak » ciğden vermek » kurdî » dili kurusun » koylu corbası » tum sayı » calkatmak » poc » sumuksu » goze gorunmek » nukleoprotein » cekici » biskuvi » percinleştirme » loşca » yetkili yargıc » oru » gecinilme » gecmek » nasır bağlamak veya tutmak » cete savaşı » şaka goturmemek » mubarek » dalgıc tupu » percin » ciğ » gulmek » fâni dunya » bolumlendirmek » kokorec » gomlek değiştirmek » soz yarışı » kok boyası » kırsal bolge » gucleştirme » gozunu cıkarmak » duğumlenebilir nesne » cokluk eki » mış miş muş muş » donuşturulme » gokcek » catırtılı » allaha ısmarladık » tarih atmak veya koymak » nal cakmak »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.