tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kor kaya » seruvenli » acıklaştırmak » guzellik malzemesi » tıpıştıpışyurumek » peceli » pembe gormek » kacamak » yararlanarak yasalar cıkarmaya » tecahuluarifane » dondurme » gencleştirmek » unlenmek » kerem gibi sevmek veya yanmak » surek avı » turlu şeylerden yaptıklarıve t » ozgun » atıalan uskudar ıgecti » nesneler icin guclu zorlayıcı » cop kovası » ermeni » hukumran » işe yaramak veya yaramamak » kusku » cakır » yuklenmek » kecileri kacırmak » catısız » curlatma » carkına etmek veya okumak » rontgen cekmek » teklif tekelluf » icmek » yuzyıl » ders gormek » trolcu » meslek ici eğitim » keci inadı » somak rhus coriafia » turbin » el arıduşman gayreti » klorurlendirmek » ucretlilik » ozdeşleşmek » muvekkil » koyuvermek » onu alınmak » calımlanmak » hanya yıkonya yıgostermek veya » suruklemek »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.