tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
batakcılık » alcak kavuşum » notron » bir madde » calkalanma » bilim kolu morfoloji » değiştirmemek veya yanılmamak » copluğu » hukum surmek » durmek » suyu kesilmişdeğirmene donmek » yontemsiz » on sezi » arka cıkmak » cağrıştırmak » gecmek » muritlik » doşemelik » senyor » cıplaklığıyla » acıcekmek veya duymak » ses vermek veya vermemek » dikişcilik » kullanılır » geckin » okun yanlarda gosterilmişağır » oğlak » ortme » tunel gecmek » cipilleşme » nasır bağlamak veya tutmak » teşvikci » ronesans » ceşnisine bakmak » felc olmak » vibrator » bolumleme » iftira etmek veya atmak » şişkofte » virgul » koken bilimsel » cıtıpıtı » gozleme » murettebat » bahcesi » buve » benden soylemesi » davranma » kurekcilik » sandıktan cıkmak »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.