tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
umur gormuş » goresimek » allah belâsınıversin » abbasî » kurutmac » sebat etmek veya gostermek » cırpınıcırpını » ortalık duzelmek » ozet » orman koyu » mubadele etmek » paspascılık » burnundan duşen bin parca olma » ciftleştiriş » gercekci » dolmuşcu » serguzeştci » sumuk » hâlden anlamak veya bilmek » yuvaya donuş » dişunsuzu » uyarlac » namzet gostermek » yağlıkcı » cırpı » emanetci » kuf yeşili » sıcan deliğe sığmamış bir de » yedi gobek » gecmek » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » mel unca » iplikci » ruslaşma » hungurtu » fikir işcisi » kacmak » moskof toprağı » gorenekci » gokkuzgunlar » yaza cıkmak » kadehcik » carpınmak » catma » bohcalamak » işguzar » ağzıacık » surmelik » cığralık » ahzukabz »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.