tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tutunculuk » bu yuzden » oluşturduğu siperler borda ka » uflemeli calgı » tume varım » bol bulamac » canlılara yaşama ortamısağlaya » mustamel » reisulkuttap » icin surulen kimyasal madde » amatorluk » topcu » cuha » cengi kolu » bir daha yuzune bakmamak » acık olmak » acılıp sacılmak » saklambac » soğuşme » cozulmek » alt bolum » bugun » cuvallanmak » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » kor capa » murailik » camgobeği » şolen » az gormek » kocaklama » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » hacısuya atma » yakasız gomlek » buyuk soz soylemek » ucsuz bucaksız » kumulus » ses cıkmamak » kanıbaşına cıkmak veya sıcrama » ah cekmek » f k b » kuzey kutbu » sondurmek » kabul gunu » var varın varsın varsınlar » ballıborek » kavunici ile pembe arasıbir re » ciğlik » capraz kur » bahar donemi » tohmet »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.