tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gozu kalmak » yıldırımla vurulmuşa donmek » yururlukte kalmak » acık ordugâh » guvenlik vanası » ustune ustluk » yıldırak » kılıccı » ağac » başmuhendislik » yuf ervahına veya ervahına yuf » nufuz etmek » gecirmek » sozleşme tutanağı » catal » taşıolceyim » ulke coğrafyası » gencleşmek » leyleğin omru veya gunu lâklâk » cokermek » norolog » yenilir veya yenir yutulur şey » uc vermek » arka cıkmak » elden kacmak » benimseyip değişik bicimde anl » amerikanca » başıacık » carıkcılık » ciğindirik » nufuzsuz » kosele » gecmişzaman » kul olmak » kılıfcı » hazır bulunmak veya olmak » fırtına cıkmak » ciceklenme » golge olaycılık » mahzur gormek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » kur » soz sahibi olmak » garantor » goz goz » olumluk dirimlik » kafa cekmek » ustume iyilik sağlık ustune u » isyan bayrağınıacmak » gozculuk »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.