tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dır dir dur dur tır » buyukluk satmak » camaşırcılık » takipcilik » yapmacık gorunumu » olu » hamle etmek veya yapmak » gomme » dovdurtmek » guncelleşme » donuşum » ulkucu » girişim olcme » yanışolcer » kac zamandır » cırpıştırma » ortak yuklem » belgegecer » kırlangıc » en » camaşır leğeni » getirilir » su goturur yeri olmamak » leyleğin omru veya gunu lâklâk » kamcılayış » bacasıtutmez olmak » gunu dolmak » muzaheret » gok guvercin » gun ışığına cıkmak » catırtılı » cokelme » kenarda koşede » goz gormeyince gonul katlanır » yer acmak » golge balığı » kucuk » oncel duzen » epikurcu » oge » ili » malûm ya » uzulme » istencsiz » yerin dibine gecmek batmak vey » kor ağac » dostlar şehit biz gazi » uc » gundeliğe gitmek » icine işlemek »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.