tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilgec » şifayıbulmak veya kapmak » dol vermek » struktur » ağzıacık » ikiyuzlu » adamına gore » tevarus etmek » musademe » haber salmak veya yollamak » sozleşmeli » oturuk » barokculuk » kusurat » otobusculuk » mubalâğacı » acığa vurmak » tuzluya mal olmak oturmak veya » vakit gecirmek » gonul akıtmak » komec » gozden gonulden cıkarmak » sigara boreği » dedektor » ortak yonetim » pislikcil » su yuzune cıkmak » goz dikeği » h » cınlatmak » acık » calgıcıotu » esas vaziyete gecmek » surgun » acıkcası » yatcı » vererek yansıtma yoluyla oynat » muşteki olmak » kubist » gosterir » kamcılama » mulâki » benlik catışması » sonmek » ovulme » sulfurlemek » cocuk peydahlamak » yureği delik » akıllıkopru arayıncaya dek del » kurtajcı »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.