tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
acısal bolge » munacat » carpma » yuceliş » kelin merhemi olsa başına sure » munazaa » at başıberaber gitmek » canak » uzak doğu » yuzu yerde » luzum yok » duğun pilâvıyla dost ağırlamak » kotek atmak veya cekmek » huyu huyuna suyu suyuna uygun » sekendiz » kılıc sallamak » reisulkuttap » ceyrek » duşku » koktencilik » konc » lâf ola beri gele » olum » sutcu » lule taşı » rabbena » murtefi » caca balığı » dirlik yuzu gormemek » lâluebkem » cağdaş » cucukleşmek » oparlor » doşeğe duşmek » anlayışgostermek » kıskanclık etmek » mubalâğa etmek » gecirmek » blofcu » muttehiden » hıncsız » oncel » uleştirme sıfatı » medenî kanun » tutunculuk » olcu » suzme » sormak veya sorması ayıp olmas » coğuncek » kufluce »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.