tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gecenlerde » caprazlama » muteselli olmak » zannına duşmek » gozunun onunden gecmek » duğumleme » soz dalaşı » gonlunu celmek » bulunmak nezretmek » ustesinden gelmek » afrika menekşesi » dokumculuk » suc olmak » calmak » yılışıkca » comezlik » oğlende » cevre » ustelik » kulağıkirişte olmak » yumurtadan daha dun cıkmış » altın suyuna batırılmışolan » gozu dalmak » saban surmek » acık elli » amac dışı » icini parcalamak veya parca pa » viola tricolor » tatbikatcı » kumukca » super » temizlikcilik » gecirtme » başından gecen olağan dışıola » soyleyeceği olmak » dunyayıtutmak » pusur » peşinden suruklemek » ustupulemek » gozu bağlı » m » oduncu » tesalup » sıtma nobeti » cakıl kuşu » carşıağası » alkışcı » cullama » cekimsizlik » kancayıtakmak veya atmak »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.