tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maraba » nufus » cakılıkalmak » civi gibi » avuc dolusu » tekniği » başıustunde yeri olmak » karşıduşurum » tavukgoğsu » boluk » tebelluğetmek » gonul yıkmak » soyletmek » kutuphane » cunun » sol acık » bukum » işin ustesinden gelmek » ici sıkılmak » on ek » one almak veya alınmak » siktir et » renk korluğu » kuşuzumu » tek hucreli » balıksırtı balık kılcığıbicim » muteveccihen » cercevecilik » gulculuk » boyle » tedric » kacıklık » calışıp cabalamak » ağzına veya diline kira isteme » soğuk ter dokmek veya soğuk te » kacıkca » sulus » bitişik tac yapraklılar » tulûatcılık » âşığın gozu kordur » etinden et koparmak veya kesme » naturmort » tecavuz etmek » cifte gitmek » gondermek » cello » ileriyi gormek » gudeleme » kılıclama » doğu bloku »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.