tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suyunu cekmek » hamdusena » cağrışım yapmak » kampana calmak » yayılmasınıonlemek icin kullan » fitci » cicek » zamanıgecirmek » run » cıldırış » camaşır sepeti » canlılara yaşama ortamısağlaya » aclık » aşağıkalır yeri veya yanı yok » evlenmelerinde yasa bakımından » kol boreği » leke surmek » tarlanın taşlısı karının veya » govdelenmek » utu tahtası » hucum oyuncusu » il » cuda » şirazeden cıkmak » toplumcu gercekci » govel » acımlanma » arkac » kızılelma » canıyanan eşek attan yuğruk ol » dokumantasyon » buyuk amiral » leyleğin omru veya gunu lâklâk » malın gozu » carpma kapı » surme mantarıgiller » mubarek ay » turlu » dolek » on » cakmak yapan veya satan kimse » angolalı » kıskıvrak yakalamak veya bağla » şaka soylemek » yuzmek » cacık cecik » muellif » muteselsil » mağribî » tarafından arabacıicin armağan »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.