tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk martı » hamam boceğigiller » oyle veya oyle yağma yok » gelişmişcanlı » koyunun bulunmadığıyerde keciy » calmak » ağız actırmamak » sukûtî » cavun » guvensizlik duymak » dalgıc gozluğu » kapitulâsyon » derisini yuzmek » uc » tohuma kacmak » kult » eskimo » cıyan gozlu » gununu gormek » guc gelmek » carevic » iz duşumsel » azaltmaya yarayan arac egzoz » calıidi cırpıidi evim idi ya » ya ya » od dışı » tor » yeğenim » buyuk baba » kaduk olmak » dunya durdukca durasın » tuhafiye dukkânı » pencuse » golek » ozel » u u » yan tumce » on kol kemiği » basın ozgurluğu » muhimsemezlik » huthut » modasıgecmek » yararlanarak yasalar cıkarmaya » gibi birtakım makinelerin işle » ileri goruşlu » yureği yerinden oynamak » bardakcı » unite » cin carpmışa donmek » un »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.