tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok gozlu » hesap acmak » işi duşmek » ordovr arabası » tozunu almak atmak silkmek ve » durtuklemek » gozu gonlu acılmak » kunefe » kadidi cıkmak » kıskaclama » goğsunu gere gere » korebe » tecennun » kemence » yaprak doner » gencleştirme » murekkep yalamış » sermayeyi kediye yuklemek » guneyli » renk cumbuşu » peşini bırakmak veya bırakmama » bir karıyla bir koca dırdır e » olcunlu » turkuleştirmek » garnitur » tumgeneral » şımarıkca » ben hancı sen yolcu oldukca » dokunmek » pur » gucluluk » cevre yolu » cıkmak » tereddutle » kutle » cıkıntılarıolan organ » rukun » nogay » zuppelik etmek » suyu baştan veya başından kesm » ciceksiz » dama oynanan taş » mahalle capkını » kotek atmak veya cekmek » kamcılamak » gorsel işitsel cağrışım » mertce » komurluk » akortcu » kıyıda koşede kalmak »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.