tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kulucka donemi » aristotelescilik » cıkış » mefruşatcı » once bilim » donmek » cobandağarcığı » yaptıklarıgosteri » durdurmak » bolme » coreklenmek » kok boyası » amperolcer » gozunde şimşek cakmak » catır catır catlamak » adamkoku » mutedeyyin » şeref tribunu » durumundaki bileşkenin uygulam » cağırma » guzun » haraclı » cekic atma » ulu » telgrafcı » civitleme » kiremitcilik » tespihcilik » cift koşmak » cağlayan » temel cumle » muzikci » siktir » evli evine koylu koyune » el surmemek » konsantre etmek veya olmak » asıda olmak veya asıda kalmak » kedi gibi dort ayak uzerine du » guvelenme » donmeli » ucuşmak » atıalan uskudar ıgecti » koy koruculuğu » acık pazar » kaşının altında gozun var deme » oldurmek » bohca » uryan » pelur » fırın ekmek yemesi lâzım »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.