tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goden » sakal bırakmak koyuvermek sal » edilmesi » meydan bir şeye veya kimseye k » pusur » ac gozluluk etmek » cığırış » hesap cuzdanı » olgun » ciğin » cın cın » bavyeralı » patron cıkarmak » torpulemek » muteyakkız » tarh etmek » gulec » fıcıbalığı » borcluya yazdığıbildiri » mukaddesatcı » İsa yıkusturdu muhammed i mem » cetince » gercekcilik » tekelluf » busbutun ortadan kaldırmak ici » protezi » cağdaşlık » hurya » polonez » penceleşmek » ekmeğine goz koymak veya dikme » gunberi » gin » kemalist » celiklemek » yargıgucu » boksor » gonul maskarası » mustemirren » gok bilimi » carşaflama » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » ayırac » kufur yemek » var varın varsın varsınlar » cimentolamak » ozgul » ucuklaşmak » demediğini bırakmamak veya kom » aptal yerine koymak veya koyul »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.