tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yugoslavyalı » girişim olcme » aktualizm » calım atmak veya yapmak » cığırtmak » goz kamaştırmak » gorunurluk » cekme » guzellik enstitusu » kırbac kurdu » calma » yukunu almak » van kedisi » donuşturucu » pacavra hastalığı » bortturmek » luleci » sabahlar hayrolsun » kulluk ağzı » pastorize etmek » yonlendirmek » mancuca » cayırsedefi » hırcın » harezmî yolu » cıtlatılma » curuk » senyorluk » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » guvenoyu vermek » goğus ingini » burumek » sutre » doşemeli » bilinc » cenek » ansiklopedik sozluk » gun doğusu » kulliye » hayvanın sebep olduğu hastalık » resti gormek » suret almak veya cıkarmak » cevriyazı » dansor » kuyruğunu tava sapına cevirmek » dalgıc kuşları » ustune » buyukken daha kucuk duruma get » madde » kola cıkmak »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.