tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gununu doldurmak » mulkiyeli » gumruk » yuz sabunu » kotuleştirme » ozgulemek » altın cağ » yargıgucu » gozunu doyurmak » kepce » ovuluş » şipşakcı » buzulup oturmak kalmak » himaye etmek » sağlık olsun » bahsi gecmek » yureği yaralı » bufe » kul coreği » mahrut » kosteği kırmak » orneklik etmek » gecmişe mazi yenmişe kuzu der » ozden » rumence » koşe tutmak » maca » cemen » ciceklik » caprazlama » cekirdeklenme » cur etkârlık » cengi takımı » catış » cukur » duvak duşkunu » musveddelik » kalbini acmak » sonuclandırma » zaireli » santrifuj » oz dışı » ış iş uş uş » yb » topculuk » peştuca » cığrışmak » sol acık » yunanistanlı » terlikci »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.