tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on alım » kultur bitkileri » ya sabır cekmek » tunel » irade beyanlarıile gercekleşen » acık konuşmak » alacık » ambulâns » tıkaclama » konektor » goz yummamak » klâkson calmak » mal kapital » gocmek » ezilip buzulmek » koksu » gucun » cozunme » den yana olmak » cat » cağrışım » mulhakat » lule » akşamdan kavur sabaha savur » mustakim » kopru kurmak » ticarî tuketim » yuz tutmak » w » ecza cantası » panamalı » toretanımaz » kuşgibi ucup gitmek » gozum cıksın veya kor olsun » otre » paracol » modulâsyon » tenakuza duşmek » şomine » konsolide butce » gorev » ac » kultur cevresi » canak comlek » ulker » bir cift » tesettur » zulfuyâre dokunmak » kirizma yapmak veya etmek » cizimci »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.