tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kamu guvenliği » arapcalaştırma » cinakop » cıvma » hanya yıkonya yıoğrenmek » coplukcu » kucuk ay » veresiye karşıtı » kapıcuhadarı » ekmek opmek » cirişli » dodurga » faslı » cozgu » astığıastık kestiği kestik » cakal yağmuru » yapakcı » cevre teker » mercimek koftesi » dun » hf » ucurum » duzenek » oyuncak » tekâsul » cocuk » cal » buyuk tovbe ayı » garaz veya garez bağlamak » tecrit izolasyon » kokenli » odemek zorunda olduklarıucreti » ic hastalıkları » guveyi girmek » polonez » gostermek » gune doğrulum » gobelek » koskelmek » icerlek » muşekkel » cenet » muşahhas » yoğunlac » gorgu aşılayarak onceden tesp » şımarıkca » bir elini bırakıp otekini opme » cırakma » mustehcen » kırıp gecirmek »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.