tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iceriye duşmek » secmeli » gudeleme » hızla batmak » culluk » gozu kalmak » gumrukcu » gobek atmak » hırcın » inkisar etmek veya inkisarda b » mevlevîhane » acık kalp ameliyatı » plânor » surgu » cekirdekci » hidr hidro » baktıkca alır » orgu » gencleşmek » calgıcıotu » ateşparcası » cor » ustunleşme » ozel » cıkmaza girmek » yansıtan veya yansıyan » termonukleer » vurucu guc » hayvan lama glama pacos » kooperatifci » oru » cakmak » hıckırtma » kurk » cicek acmak veya vermek » golcuk » bayram cocuğu » fluorışıl » imalâtcı » afgan » İzinli olma durumu » muptelâ » alman » ruya gibi » kulâh » kıyamet gibi veya kıyamet kada » limon kufu » caktırılma » allah derim » belediye sucları »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.