tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödül eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gorunum » kanatcık » arac » cevrim » monitor » kalbini calmak » dordun » noroloji » mulevves » yuzunu gormemek » lâstikci » korkunc » sıcrayış » yureği sıkışmak veya tıkanmak » cile cıkarmak veya doldurmak » cicekli » camur gibi » oz su » lugat » ozellikle celik dokum ve alaş » ister misin » anus yuzgeci » cıkrık » carpıntısız » golet » yelken gonderi » gozukmek » uflemek » cıkmaz » by pass » fırcalı » reflektor » el cırpmak » kafa cekmek » keyfi kacmak » duzen » roman » formule » icinde kaybolmak » pec » tecessum » cavdarlı » allah veya allahım » olcmede kullanılan alet » eli ayağıolmak » cevirici dili » loşca » kıpık gozlu » kavunici » ciceksever »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.