tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödül eş anlamlısı

ödül eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödül eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödül eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödül eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gulistan » acan » olmez » duzen » calıştırıcı » merkezî ulke » sosyal statu » surgit yapmak » tebdilihava » telâşgostermek » husnuhat » tefeyyuz » gok gurultusu » onunu kesmek » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » kanıicine akmak » surre emini » ustunde hakkıolmak » sulfit » sut asidi » hareketini inceleyen bilim dal » tumselme » kostebek » uydurukcu » guvencesiz » ara secim » ferdiyetcilik » gozunde » cıkarılış » conk » ittihatcı » murekkep olmak » goze batmak » cozum » gerec » sulukler » akla zarar veya ziyan » kelepce » soz boluğu » icrek » olculme » kirec cimento gibi şeyleri su » dalyan corbası » muspet » ileri gecmek » golleşmek » tava boreği » cirişlenmek » sutbaba » cop tenekesi »

ödül_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödül_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödül_eş_anlamlısı nedir ve ödül_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.