tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koycu » guzelce » saygıduymak veya beslemek » yer altıdunyası » derisini yuzmek » cok yetiştirilen bir bitki hor » toplu olarak oğretimin yapıldı » gozsuz » yaşgunu » sosyokulturel » icine atmak » ruping sistemi » dunur gitmek » recelcilik » cevirme » urun » ovunc cizelgesi » sozunun eri olmak » akca pakca » bicimini alır hidrojenle oksi » gumuş » bufeci » heyecana duşurmek » kosteklenmek » muhammedî » acmak » gozunde buyumek » iplikcilik » dunyanın birşey i » muziklendirmek » oyuncağıolan » cırakma » mil cekmek » romorkor » bictirmek » gecmek » odunsuz » icinden konuşmak veya demek » copra » meddah sanatı meddahın işi » turum » şuphe kurdu » tumen tumen » sana yalan bana gercek » ciyleme » kore » itham etmek veya ithamda bulun » doşeme » gocelge » dumbelekci »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.