tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okelik » kurtpencesi » cengel atış » cin sacı » kucucuk » muteammim » surgulu » gozleri kapanmak » sevinmek sev in sevdirmek se » bandrollu » on ad » gravurcu » muftehir » ayağınıcekmek » camaşır sabunu » reduksiyon » koprulenme » iple cekmek » ici erimek » civitlenme » gozu kalmak » mudahil » mes uliyet » hışırıcıkmak » hur teşebbus » şaşkına donmek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » ic tuzuk » dukkân » tuy sıklet » yuruyuşe gecmek » camur gibi » mutedavil » burokrasi » yuzu gozu acılmak » gozetmek » tuplemek » kalbi parcalanmak » yavaş » fakir duşmek » kokun gecmesi » guclu kuvvetli » cakıl » suruşturme » gosterişyapmak » ordovr tabağı » nitelikli işci » hamsi corbası » nd » kokunu veya kokunden kazımak »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.