tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ana gibi yâr olmaz bağdad gib » okuzluk » renkli element kısaltmasıcu » değişkene gore hesaplanan sayı » ayakuzeri » gozlukculuk » cevrilmek » bicimli » akcıllık » gunluk guneşlik » buyuk abdest » ağzınıveya cenesini tutmak » gozum gormesin » buyuleyici » deş teş » kundakcı » kopuleme » mukellef » hem suclu hem guclu » araf » sinekcil » yapılan yığın » kaput gitmek veya olmak » ic bukun » hayvan koklaşa koklaşa insan » orme kepenek » cılan » İsvicreli » kume calışması » gun yapmak » yaşınıalmak veya yaşınıbaşına » mutenazır » gurul gurul » ceşit ceşit » aşık atmak veya aşık oynamak » alım elim » ozel okul » cicek cıkarmak » mes uliyet » ayrac » se » varsa yoksa » cıma vermek » sepetcilik » gozunu kin burumek » cıtır pıtır » meydana cıkmak » ultraviyole » sus bitkisi » pastorize »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.