tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sap cekmek » ozellik başkalık fark » cumlenin ogeleri » ac ec » boynu altında kalsın » acıkcası » tunguz » kebapcı » teeddup etmek » robdoşambr » tesalup » yılışıkca » afrika cekirgesi » ve bilinc merkezlerinin bulund » acıkgoz » golgelemek » tecavuz etmek » zararlıcıkmak » cayhane » seyreyle gumburtuyu » gozleri yaşarmak » yuzdurmek » surmek » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ilişkilerin butunu iktisat » cetinlik » mutedeyyin » olum » sağeliyle sol kulağınıgosterme » coğalma » jon » şoyle boyle » ru » ağzından baklayıcıkarmak » duğumsuz » duşut » cayırlı » eli ayağıduzgun » gozlerini devirmek » ispermecet balinası » muleyyin » kurekcilik » alman usulu » hava kacırmak » gorelik » komurleştirilme » oclenmek » ceki » kok » kambersiz duğun olmaz »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.