tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bugunden yarına » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » gubre boceği » her gun papaz pilâv yemez » gulme komşuna gelir başına » duğu » yuzune bakmamak » katranıkaynatsan olur mu şeker » cipil » başrejisorluk » sacula » gununu veya gunlerini saymak » kultur ortamı » cupra » tesettur modası » yavaş » opuş » kırbaclamak » buvet » subek » celmek » onemsemek » calımlıcalımlı » munkir » coban kopeği » oldurmek » penceletmek » dokmek » mustahkem mevki » renk vermek veya rengini belli » catışmak » defol » cop tenekesi » maraza cıkarmak » onune cıkmak » cok şey » ağaclanmak » cakmaklaşma » hicten » deniz altında bulunan » rejisor » dodurga » dalıp cıkmak » acık sacık » gozunu cıkarmak » dans etmek veya yapmak » kaclık » tevessul etmek » yıldızısonmek » embriyon »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.