tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuğra cekmek » ad cumlesi » başıdonmek » catılmışkirişsistemi » icin kullanılır » kundeye getirilmek » yuzgec » cemaziyulevvel » lâfcı » macar biberi » cabuk kolay heyecanlanan kims » yuzbaşı » mustahkem » tus » suru sepet » uye » vitellus » duğun ciceğigiller » kirecleme » kopruleri atmak » goğus cukuru » kaptıkactı » işkence etmek veya yapmak » yeni eflâtunculuk » catlatmak » kuskutuk » yureğini tuketmek » iki cenetliler » individualist » birleşimiyle elde edilen daya » oruluş » guldeste » kulceleşmek » ciriş » gule gule » tutuşmak yanmaya başlamak » cırpıgibi » şerit » fesatcı » gecimini doğrultmak » cevirme ağı » dilli duduk » fındıkcı » dur veya durun » ilâc yapmak veya hazırlamak » populer » dudağınıveya dudaklarını ısırm » sinekcil » ceviri dili » alcılamak »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.