tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıngıraklıyılan » yalcınlaşmak » kotulemek » coğul » teberruz ettirmek » otmek » teslim bayrağıcekmek » ut » koc burunlu » ceng » orgutlemek » muhimsemek » oksuz » karaburcak » organların her biri » imzayıbasmak veya cakmak » civili » olmek » ucmak » iliğine işlemek veya gecmek » ustune alınmak » ciceklenmesine dolayısıyla me » cekimolcer » muzik bilimi » cizmeden yukarıcıkmak » dili cozulmek » ozverili » hırsıza yol gostermek » uvey evlât » urpertili » ağac mobilya » tutsulu » ic hat » dalgıc kuşları » cığduşmek » tutunculuk » kuvvetten duşmek » tikel onerme » sonuclamak » gonul avlamak » fondoten » gok » şifreyi cozmek » ağac arac eğirmen kirmen » kuşku beslemek veya kuşku duym » aramak » teşbih etmek veya yapmak » yalova kaymakamı » gunah cıkarmak » buyuleme »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.