tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
surme mantarıgiller » kıbrıslı » mış miş muş muş » gun merkezli » guzel » kacak » sloven » ateşler icinde » sarkıntılık etmek veya yapmak » cıtırdata cıtırdata » kireclemek » capraza almak » beklenmediği umulmadığıveya c » uclu bahis » nb » skec » cuval » eti ne budu ne » emlâkci » kuşmu konduracak » sun î teneffus » ahlatın veya armudun iyisini d » pratik kuramsal karşıtı » mac yapmak » anser » mektupcu » cakıl cukul » hallac » gunahsız » bağıtcı » yusru » acıklayış » statu » oksuruk » kuturdetme » gotlar » munacat » marmara cırası » tuyu bozuk » kultursuz » burgu » aracılığıyla duymak değmek e » cekiştirmek » dogmacı dogmacılıkla ilgili » sezu » yuzunden kan damlamak » inmek » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » anlamaya yarayan sınama » surekli olarak gidip gelmek »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.