tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ileri geri konuşmak lâflar etm » kotulemek » burnundan duşen bin parca olma » kapalıyuzme havuzu » cekel » yarayan celik disk » sozun ardıboşa cıkmak » muscardinus avellanarius » capullamak » kapcak » nusayrî » genel mudurluk » dil oğrenimi » gozu kesmemek » atın olumu arpadan olsun » copurina » goden bağırsağı » luzumundan fazla » kotulukculuk » sudan tavuğu » suzgunleşmek » catma » unlu benzeşmesi » komutator » suluk » işcevirmek » c » vişne receli » ozseverlik » serbest olmayan » koclanmak » batınîye » stabilizator » ornekseme » moble » on goğus » koken bilimci » atadan babadan gormek » bolum » fıstığıda denilen bir ağac pis » donup dolaşmak veya done dolaş » somurmek » murekkeplemek » orneğini cıkarmak » gonlunu celmek » cabukca » aspirator » navcağan » hazar » tenasup »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.