tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
matematikci » ayağıduşmek » başkoşe » terakki gostermek » basma alım satımı » tebellur etmek » fulûsuahmere muhtac » kayac » duzlem geometri » pulucluk » suclandırılma » gecirim » cıfıtlık etmek » populer » keyfini cıkarmak » puskurtme » teessus etmek » paratuberkuloz » cetele » dinclenmek » gozleği » murc » golcul » uzuntu » opuşmek » gozetici » bağlaclıyan cumle » onune katmak » musavatsız » sutleğen » ruşvet yemek » urpertmek » ocbe » guluncleştirmek » ara soz » pustul » cakmak » eroscu » ic camaşırı » suru sepet » orukleme » odenen prim karşılığında bu iş » kir goturmek » kucuksemek » gun gunden » guneşe karşıişemek » ozgulluk » hareket » bir parca » cikolatacı »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.