tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duzenlenme » gonul yakmak » pic olmak » dokme demir » olcmek hesaplamak hesap etme » cizgileme » şuphe etmek » boşluk » cekmek » putursuzluk » başcevirtmek » kokar ağac » bir şeyler veya bir şey olmak » surmek » suc yukleme » tahrikcilik » vaz ıhamil » bıyık burmak veya bukmek » boşveya boşta gezmek veya gezi » sıkıysa » santrifujor » balıkcılık » cat etmek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » kopurtme » pence pence » kayıttan duşmek veya birinin k » spekulâsyon » mutareke » halic » murc » ayaklar baş başlar ayak olmak » surre alayı » leyin » sozlendirici » donmek » ruyalarına girmek » merdumgiriz » kayınco » tahtadan yapılmışinsan veya ha » gok kır » beşyuzlu » boyle » tezkiyesini duzeltmek » hamursuz bayramı » se » ihtilâc etmek » dik ruzgâr » sovdurme » sozluk bilgisi »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.