tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yelken gonderi » bilimlerinin ortak adı riyazi » konstruksiyon » fırcalatma » etmek » allah kısmet ederse » tazallum temek » nefesi kesilmek daralmak veya » maoculuk » ağac nemi » kuturdetmek » kalp akce » karşılıklıbirbirini dovmek » ic etmek » nervurlu » donuşturulme » tasa cekmek » mozaik doşeme » bir kızıbin kişi ister bir ki » golgelendirmek » dara duşmek » camgoz » tırnak suruşturmek » gecmek » comar » gunu yetmek » at var meydan yok » suruklenmek » ozru kabahatinden buyuk » banka cuzdanı » oksuzsevindiren » tecavuz etmek » tenezzul » yuzunu goren cennetlik » santrifuj » unsuz turemesi » cağ » metal parca » rutbesiz » muferrih » naturalist » sel gibi akmak » polemikci » barut fıcısı » secmeli » musteşarlık » kıyıya cıkmak » puskurtmek » yatak yapmak veya sermek » anayasacı anayasayısavunan an »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.