tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duğmelenme » gobeğini kesmek » muhurculuk » ortulu » induklemek » sosyal guvenlik » sonuk » hanuman » cehennemin bucağıveya dibi » fikir hurriyeti » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » intac » tepesinde havan dovmek veya de » cıplaklık » hırcın » cinke » butunsel » muftu » tumorleşme » pacavraya cevirmek veya pacavr » oğrenilmek » cok şey » gozum cıksın veya kor olsun » kacırtmak » cop arabası » levazımatcı » yuceltilme » uc aylık » catlama » cağdaşlaştırmak » sansurlemek » can cana başbaşa » demirperde » kona goce » kulunc girmek » nevaleyi duzmek » unlu catışması » canım » bolucu » goz gozu gormemek » uslûp » peştuca » yuzu kızarmak » celme » kumuc » calar saat » kuğu gibi » panislâmizm » catışmak » ozveri »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.