tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kucuk ay » ipi curuk » alcaklaşma » şofor koltuğu » nd » bayrakcı » rengi atmak kacmak veya ucmak » soğurme » bugun bana ise yarın sana » cin carpmışa donmek » cevikce » oğrenme » mızrap » tekere comak sokmak veya taşko » kotu » esi » nın resmidir » coraklaşma » eri » basıncolcer » mes uliyet almak » babam » onunde ardında gidilmez » cepcevre » anasınısat veya satayım » luks mevki » karagozcu » ey » yun » kocsama » toreli » pastorize etmek » beklenmediği umulmadığıveya c » goğus kovuğu » kabahati birine veya bir şeye » goruşturulme » doşemeci » başına belâ olmak veya kesilme » sudreme » gozu acıklık » tohmetlendirmek » cınlatmak » kılıclamak » tutun rengi » suzek » gul yağcılık » la le » aluminyum taşı » artırılan bir manyetik alanın » dun »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.