tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guneşlekeleri » sırtustu yatmak » oz indukleme » gordek » yol acmak » muhreli » buklum » pirogravur » oldurme » ozen gostermek » yuk altına girmek » yakut » yedi kat yerin dibine gecmek » carlık » yuzunden okumak » suslu uslûp » yıldırak » mujdelenme » sıcan yolu » candı » tukenmişlik » onsellik » doşeme » urat » fakul » carpık » dokuk » alay gecmek » hıckırık » ozveren » percem » eline yuzune bulaştırmak » olusu kandilli » yurutulme » doşemci » batınî » linc » koksuzluk » luzumlu » namunasip » yoneylem araştırması » her tur gosteri yapmaya uygun » guleğen » cerezlenme » ışıl kuf » oruklemek » ust bitken » duşuncellik » beyaz sıvı » yeme de yanında yat »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.