tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kontrolorluk » bahis acmak veya acılmak » coğu zarar azıkarar » puturlenmek » kuf » kaşla goz arası » gomleklik » gecirmek » ic guveyi » uygur » cılbır » usteğmen » kâğıtcı » sokuk dikmek » dağsıcanı » gece işi korler işi » dişeti unsuzu » acıktan kazanmak » ice donuk » suclanmak » masıyla mesi bir olma » faydasınıgormek » butun sıra » gonlunun dumeni bozuk » fakulteli » yaprak oynamamak veya kıpırdam » lokmasıağzında buyumek » dondurme » hunersiz » sayıştay » baryum sulfat » hesabınıgormek » cıkıkcılık » kuresel valf » orumcek » tırpandan gecirmek » lâcin » anak enek » aptal yerine koymak veya koyul » » gunluk » ince karton parcası kartvizit » coluk cocuğa karışmak » cevikleşme » gocertme » vekilharclık » cıpıl cıpıl » susen » kamcılama » şurekâ »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.