tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ul » satılığa cıkarmak » tecavuz etmek » kopeklenme » dort ayak » notrlemek » sut kuzusu » ar er » tahassus » borc almak » yarıcap » borc yiyen kesesinden yer » cocuk » carpıklaştırma » sevdasına duşmek » oğrenilme » zangocluk » sel gibi akmak » uctaş » oksuruklu » nemceker » kecelenmek » bulunduğu yer basamak » taktikci » papazkactı » kecileşme » nukteci » citmik » manyakca » odenek » suslemeci » gocurmek » mustafi » perdenin uzerinden oynatılan » ağrılarda goz ağrısı her kişi » yanal yuzey » acısal ivme » oğle » cezasınıcekmek » yeri goğu ben yarattım demek » surgen doku » ters veya sol tarafından kalkm » ortalık duzelmek » yuk olmak » sovme » carpmak » yer orumceği » toreci » isim koku » sandıktan cıkmak »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.