tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suzgec » patırtıcıkarmak » allah tan korkmaz » mucadele » catal » gozunu kırpmadan » ad cekimi » aklızıvanadan cıkmak » percinleme » cakar » ciğduşmek » ayağında donu yok fesleğen is » an aneci » sozunu tutmak » taammum » yureği tukenmek veya yurek tuk » ac » astığıastık kestiği kestik » suruklemek » lok » yurukluk » munazara » hukum » dokme » organların her biri » ağacsız » tuketim » puruzlu » ussubay » mongolist » gurleşmek » cuminum cyminum » inceleyen bilim » acısal bolge » sunme » kosele suratlı » ozdenlik » ciftetelli » camaşır » unvanı » cift zamanı » donuna yapmak veya doldurmak » dort » gormek » dunya goruşu » kuşak dolama bağlama kemer » calılandırmak » yamac » cabuk » koturumleşme »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.