tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
mudrik » marmara cırasıgibi yakmak veya » cav » biri cok olmak » cevre bilimi » kutuphane » lupculuk » sut vermek » kompresor » uşuntu kopekler mandayıparalar » karşısına gecmek » cıkarılış » goreneksiz » zac yağı » tezevvuc etmek » yakın cağ » kapının ipini cekmek » boceklenmek » yuruyuşe gecmek » kartca » menu » nobetcilik » beşikci » ağız unlusu » buyuk gormek bilmek veya tutma » ele gune veya ele gune karşı » ağzının tadıbozulmak veya kacm » halk yardakcısı » duğmelemek » bitmek tukenmek bilmemek » bir o yana bir bu yana » tumor » can cana başbaşa » hucum etmek » arka kapıdan cıkmak » polemikcilik » sozluk » aklına takmak veya aklınıtakma » gurultu cıkarmak etmek koparm » donuna yapmak veya doldurmak » onemlice » kotek yemek » kireclik » secmek » musteşarlık » cezve surmek » muddeiumumî » dayayıp doşemek » guneşcarpmak » dip kocanı »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.