tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zr » gozunden kıskanmak » r » carşaflamak » boluşturme » kosteklenme » yabanî gul » koprucu » sondurmek » icine sıcmak » tumur » vermek » gumruk koymak » iki cifte » ayağınıveya ayaklarını altına » haklıcıkmak » celimli » iliğine veya iliklerine kadar » kopcalamak » cinnet gecirmek » avuc avuc » beni sokmayan yılan bin yıl ya » doşeme » gesneriana » birbirine surtunmek » gonlu cokmek » anlam cıkarmak » bıcağın keskin olmayan ters ya » kopru kurmak » oğrenci bileti » camaşırhane » funda sıcanı » catlatmak » şupheleniş » podosuet » durdurmak » tok sozlu » kim kim » cığırtmacı » edebiyatcılık » ıt it ut ut » şekle sokmak veya koymak » devletci » cozumlenmek » goğus ingini » panturkizm » onuruna vermek » akupunktur » brut » butan »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.