tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cimentolanmak » uzatılabilir » facuna etmek » cağdaş » gordurmek » ıslak sıcan » gonlu kalmak » koyluk » carcur etmek » culha kuşu » cevrelenmiştahta ağırşak » rufaî » şerbetcilik » cicek » gerekce » dumtek » cevre sağlığı » cirkefe camura taşatmak veya c » hac cıkarmak » carıksız » dik ucgen » mandallı uzerinde mandal bulu » seckinler » tac » mutekâmil » bahcesi » tanesi » calım atmak veya yapmak » fiske fiske kabarmak veya olma » kılıfcı » ambulâns » sun » cakmacı » mayalanabilen ve coğu tatlıola » uroloji » yakın doğu » az gunun adamıolmamak » elci » iyi gun » calışmak » kazıkcı » kelime turu » guvercin » demir tavında dovulur » inc » govde » carpılma » gonlu tok » arık cekmek » guzel »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.