tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev eş anlamı nedir

ödev eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
avans cekmek » antikomunizm » astarıyuzunden pahalıolmak » ak ek » rumca » şerbetcilik » gosteri » endonezyalı » ikinci cağ » cezbeye tutulmak veya kapılmak » ağacdelen » cay şekeri » acığıcıkmak » goğus goğuse » muşekkel » mufekkire » imdada veya imdadına koşmak ve » az tamah cok ziyan getirir » muşerref olmak » duzenlenmek » surundurme » bildiğinden şaşmamak veya kalm » turlu » gunlu » madde » bolumlenmek » dirsek cevirmek » tedavul » bordur » bicimi » odun ozu » icli dışlıolmak » macasına mecesine » az gormek » capa » biri veya bir şey icin olumsuz » rb » muşebbeh » ozelleştirilmiş genellikle di » alkışcı » yem istemez su istemez » yapılan resim ve bezeme işi » kacak » oğurtu » başdondurucu » dikkat cekmek veya dikkati cek » sumuksu » dev kopek balığıgiller » pekiştirmek » ermenice »

ödev_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve ödev_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_eş_anlamı_nedir nedir ve ödev_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.