tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
boke » parca parca » calışma » unsuzunu gosterir » cıkın etmek » kozleşme » tutamac » urpertme » nankorluk » tukenmek » catıkaplayıcı » arap tavşanı » vasıflıişci » voli cevirmek » cıkarınıtepmek » tunel » bal ozu » numayişkâr » frenk cileği » yuksuk kadar » cıldır cıldır » luzumlu luzumsuz » kacaklık » ikizkenar ucgen » catınmak » yapılan cıkmaz yazıveya resim » yuksek » coğaltma » kunduz boceği » tutsu yapmak » inmek » pek yurekli » sutsuz » naturist » suzulme » cuvalcı » yukumlenmek » ictihat » eşbasınc » helenist » ermeni » mutecanis » hoşgorusuz » kufur » cakıl » oynama » majuskul » cekingenlik » ucuklamak » dalgıclık »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.