tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goğuslemek » yer olcumu » arap gibi olmak » nefes cekmek » aldangıc » icraata gecmek » ruzgârlanma » selâm verdik borclu cıktık » corba kaşığı » sokuk dikmek » gozu su icmemek » el ile elle tutulur » bir avuc » koktencilik » tesirini gostermek » burum » refakatci » kirec suyu » uyku basmak veya bastırmak » tut kelin perceminden » mutehassis etmek » başıdonmek » cennete cevirmek » hesaba almak veya hesaba katma » gıyabî hukum » corapcılık » gozunun icine baka baka » cepelli » soğuk bufe » bir madde » calımsız » gulluk » koşac » cekme » utancından yere gecmek » buyucek » recelcilik » surmek » duzguncu » aksiliği ustunde » goz ucuyla gormek » acmaza duşmek » işmi » vucut » iz ac etmek » duşun duşun boktur işin » bıcak gibi kesmek » santrifuj » gozlerine inanamamak » dovunme »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.