tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
paralel iki yuzeyin sınırladığ » suya gostermek » cemberlenmek » olcmek hesaplamak hesap etme » arıkovanı » phlebotomus » mektep cocuğu » konsolide butce » temayul » sal » soğan ciceği » cirkefli » muselles » zaireli » kurek kemiği » kucumsenmek » genişzaman sıfat fiili » yureği dolu » rucu etmek » keceleşmek » pur » başınıdondurmek » centikli » ortodoks » mahmuz ciceği » goruştarzı » buyucu » ilgi gormek » nukleer » catal » kıvanclı » parcacılık » pirinc unu » patlangac » gumuşgrisi » kalbi carpmak » gonlunden kopmak » dadaizm » kentcilik » bulgarca » kıpcakca » kucuk dağlarıben yarattım deme » cok gormek » z z » kohne » kutukluk » kucuk » hazırlıklıolmak veya bulunmak » dordul » cimdirme »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.