tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kul rengi et sineği » sanatı » cirişci » onerge vermek » ışık kure » sıcrama tahtası » pahaya cıkmak » calkantı » surmeyi gozden cekmek » oğretim » yapılan resim ve bezeme işi » ara secim » yangın cıkarmak icin kundak ko » kunefe » cin anasonu » karman corman » parcası » sunnetcilik » yuzlu » cınarımsıisfendan » cillenmek » kırgız » universiteler arası » bayram cocuğu » sandvic » duse » tekeline veya tekellerine alma » halat cekme » kulunc kırmak » calgıhane » pekiştirmek » dordul » kokteş » susleniş » mulkiye » ahkâm yurutmek » purtuklu » demokles in kılıcı » iğrenc » kosele » bol paca » muhayyerkurdî » merkur » cırpıştırma » dincleşmek » sunger gecirmek » yere hızlıca surtulduğunde haf » ucmak » golleşmek » capak »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.