tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uckâğıt oyunu oynatan kimse » dunyaya gelmek » hesapcı » guvec » gecirimsizlik » cucukleşmek » multipleks » tesellum » ekli puklu » yandan carklı » cağcıllaştırmak » gorelik » uste vermek » hey gidi hey » uyeliği duşmek » gumuşbalığı » cark » teşebbus etmek » ası esi » himaye etmek » muteahhit » sıcrama » muessir olmak » duzensiz » duzeysizlik » acılıp sacılmak » ucuncu cağ » canınıcıkarmak » yurek » suyundan yararlanılan cukur » maraz esenlik karşıtı » acık maaşı » cerceve anlaşma » alumina » coğalma » yoksun bırakmak etmek veya kıl » sızın sizin » otede beride » mektep gormemiş » dokulgen » ruzgâr » duğumlenmek » yukumlenmek » tespihcilik » doven » ele verir talkını kendi yutar » ikindiden sonra dukkân acmak » faaliyete gecmek » soz almak » cıkışyapmak »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.