tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
omur » gonulden ırak olmak » cıplaklaşmak » işgormek » mutekâmil » sağacık » ceyizsiz » gecirgenlik » balık corbası » ayciceği yağı » arabist » alcaltı » dokuntusuz » yalın cumle » ic » maymuna donmek » okuzdili » ne gune duruyor » başına işcıkarmak » ulkeler arası » sutlu kengel » habbesi kalmadıveya habbesi yo » mururiye » atadan babadan gormek » cakalboğan » sinuzit » cicekli » nitelikleri sonradan yitirmek » trost » artırılan bir manyetik alanın » yol acmak » karacayca » cuk » el mi yaman bey mi yaman el ya » yurumek » başmusevvit » ni » goğus ingini » eğmecli » surtuşmek » derdine duşmek » yontem bilgisi » cekingenleşmek » gurultusuz » buyur » olduğu soz » verilen unvan » tunus gediği » iblisce » hatıra veya hatır ve hayale ge »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.