tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hızır gibi yetişmek » mes ul tutmak » kusursuz » soz birliği etmek » yedi gobek » ters turs » yuruyuşduzenlemek » sacıbaşıağarmak » allah beterinden saklasın veya » yukseltgemek » ustune tuz biber ekmek » kırmızıgomlek » murur » bire vermek » ciğerimin koşesi » cıfıtlık » başına cıkarmak » by pass » yuzeyinin her noktasına basınc » hindolog » kıl cadır » mana fehva » calışma gezisi » mutekait » ici vık vık fık fık veya pır p » cekul » icine sokacağıgelmek » cirkin » surgun gitmek » katılmasıya yapılan secim » tecrube etmek » hukumranlık » cusse » kult » gumuşservi » başına balta kesilmek veya olm » kopeği bağlasan durmaz » bust » puf boreği » sokağa dokulmek » bronşcuk » ayaklıkutuphane » teberruken » munekkit » elcilik uzmanı » acıortay » edebiyatcılık » beyin gucu » lâcka etmek » adıcıkmak »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.