tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuylenmek » bicki » tevazun » olcumlu » butun » gok » yonlendirmek » ort ki olem » icmek » kotuleştiriş » mudafi » gozunu kapamak » cekme » dort ayaklılar » guclukle » sıcan deliğe sığmamış bir de » amcamla dayım hepsinden aldım » pencudu » slovakca » gununu gormek » pilic gibi » tullenme » koşeyi donmek » kulucka devri » olumsuzleştirmek » guveniş » tarafsız bolge » yureğini eritmek veya sızlatma » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » muz » ruesa » ozel kesim » sacık » gucluk cıkarmak » yureği yarılmak » devir acmak » sac » ınca ince unca unce » goğus darlığı » hırdavatcılık » nevruz bayramı » dubel » kacırmak » uzum asması » unvanı » alın damarıcatlamak » aklınıbir şeyle bozmak » gun gibi acık » kacacak delik aramak » haclı »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.