tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uşutmek » duzelmek » ofke topuklarına cıkmak » yaşam duzeyi » dunya kelâmı » akortcu » karacaylı » tombeki » humanizma » ne oluyor » duzletmek » muftehir » ofkeleniş » oruk » dilmaclık » caprazlama » kosteklenmek » boşgozlerle bakmak » carpışmak » mangal gibi yureği olmak » aclık cekmek » şarjor » kona goce » coven » oteki aktarma oğelerine ileten » urkuntu vermek » kucuk martı » kulluk » rejisorluk » sunnetleme » granulin » cadırlı » brahmanlık » girit kekiği » el cabukluğu » tırtıllıbıcak » borclanmak » kopurtucu » yureğine saplanmak » spekulâsyon » l » beşyuzluk » sırat koprusu » gur gur » acan asklımantar » gocmen » fetiş » doşeyici » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gocuk »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.