tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zararlıcıkmak » donuşturulme » dokum » minare golgesi » ic gezegen » gunah cıkarmak » mueddep » surtukleşmek » gec » cozumlenmek » gozune kestirmek » kucuk kumru » kuafor » ukalâ dumbeleği » guderileme » olu » cağrışımlı » bekci kalmak » duşmez kalkmaz bir allah » yuz etmek » carpılma » vak anuvislik » teveccuh gostermek » mız miz muz muz » kuturtu » canavar duduğu » halep cıbanı » aylığa gecmek » sorguclanmak » kırılgan ve katıbir element k » yupurmek » mudevver » verilen genel ad afsun sihir » başarıdeğeri » pacayıkaptırmak » neptun » frenkce » gosterişci » kenarlık » roportaj » hint pirinci » patlangıc » cadırlı » muessis » kirli cıkı » sonuc oyuncusu » yaptıklarıgosteri » ici tez » rukû » mubalâğasız »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.