tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustune kapanmak » turuz otu » yurutucu » bir catıaltında olmak veya bul » sutlu kengel » yureğini hoplatmak oynatmak ve » hayat gecirmek » pluralizm » gumuşservi » rufaîlik » munteha » kem kum » doğme » boynu armut sapına donmek » duzgun » emec » ayakustu » sacak bulut » centiklemek » duğun evi gibi » tezekkur » duztaban » şut cekmek » donuna yapmak veya doldurmak » teknokratcılık » ciftleştirmek » acıklatmak » puruzlu » sulfur » umuk » gozetlenmek » kacınmak » regaip kandili » amerikan » okcu » parcalara ayırmak » gırtlağına duşkun » minder curutmek » sercin » eli ayağıveya eli kolu bağlı » musvedde » cekirdek » fuzyometre » bağdad ıtamir etmek » yukseğe cıkmak » gorguluce » duşgormek » ciceklik » yan gozle veya yan gozle bakma » tekessur »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.