tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşkunluk » kalafatcı » gecirmek » sıcramak » carliston marka kereste » nuzullu » haber gondermek » cıkarcı » gunlemek » gecerleme » temeddun » sıralıcumle » mutenasip » murtefi » yurutulme » alâminut yemek » gok gurlemesi » keskin zekâ keramete kıc attır » aktualite » ava cıkmak » kendi gobeğini kendi kesmek » lâcin » ustune » kalem komuru » kazan kaldırmak veya devirmek » yoğurtculuk » sulun » koyculuk » ucuncu bir kavram anlatır » utusu uzerinde » ilgi gormek » kuflendirmek » desinator » duduk gibi kalmak » yuzeyinin her noktasına basınc » allah etmesin » oltu taşı » munavebe » carşaflamak » hint kamışı » gun batımı » keceyi suya atmak » musveddelik » suzgun goz » acıkca » matematikci » guneşlik » at pazarında eşek osurtmuyoruz » huzunlu » dukluk »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.