tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tabansızlık tabansız olma duru » koruklenmek » dağcayı » dunurluk » soğuşmek » soyup soğana cevirmek » kacamaklı » cipilti » sumsuk » ic oğlanı » saman altından su yurutmek » uzum asması » ozgunluk » olgun » koşe donucu » iplikci » tukuruk bezleri » ses cıkarmamak veya etmemek » gurlek » mudahale » olumle burun buruna gelmek » muptezel » poker cevirmek » alman usulu » huzzam » kacmak » tekemmul etmek » ic guveyi » keşkulufukara » zevkini cıkarmak » sunguleşmek » cırılcıplaklık » formdan duşmek » savaşcı » muthiş » sovuşturme » comaklama » akıldan cıkarmak » oturuk » saklamak inkâr etmek » lule » anuri » ceyrek » tercuman » mujdeli » sesi veya sesi soluğu cıkmamak » birinci gelmek veya cıkmak » yeri var » ustun » mantıkcılık »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.