tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gokturkce » marksizm » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » uygun gormek » unlu » su culluğu » cıkma » su bolumu cizgisi » fırıldakcı » anıtkabir » alkollu » adıbatasıveya adıbatasıca » inc » istencsiz » acısal uzaklık » cecik » acık » yumurta hucresi » kalifiye işci » kacakcı » genellikle orduda veya yatılıo » ruşvetci » putur » dili ensesinden cekilsin » banliyo treni » gecmişi kınalı » gozu gormemek » yuksunmek » yakutca » gozleri kapanmak » sizin » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yureği daralmak » sinir torpusu » goz kırpmak » kışdonemi » fırca gibi » onemsiz » zift yesin veya ziftin pekini » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » lokma goz » dârıdunya » kopure kopure » ağaclamak » cuceleşmek » cakma » başaşağıduşmek » govem » dona cekmek » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.