tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gercekleştirilmek » ihsanıhumayun » orta ve yuksek bolumlerini bit » turkolog » gunah benden gitti veya gitsin » musait » hristiyan » kısıkca » stereoskopik cift » fırcalanmak » ibliscilik » gondermek » cıramoz » defol » uclu » gulkurusu » genişgonullu » kamışcık » seyrekce » eli yuzu duzgun » tumler » uşengeclik » gozleri kapanmak » kulâh » comertleşme » guzellik kralicesi » gonul akıtmak » kulot » hoşgorulu » kadukluk » iğne atsan yere duşmez » yureğini kemirmek » baskın cıkmak veya gelmek » muzahrefat » sınır cekmek veya cizmek » bicilmişkaftan » gaile acmak » icini bayıltmak veya kıymak » yedikardeş » cetrefil » cıtlatış » umitsiz » sovgu » acılmak » paca kasnak » gonul borclusu » altından capanoğlu cıkmak » bir konuda duygularıbaşkasıile » ucurulma » icatcı »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.