tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cadırlı » oylece » sevdasına duşmek » cakmak » tahammulsuzluk » ızgara kofte » ağac » karakalpakca » bir nesneye kece gecirmek » otlakcı » buyuleme » muderris » yuzer yuzer » borc altına girmek » hucum » sıcmak » duz unlu » nufuz » gun ortası » arkebuz » cakışma » colluk » terekkup tarzı » cileden cıkarmak » besmele cekmek » kacıklık » ar er » ağzıteneke kaplıolmak » somurulmek » yururluğe girmek » oldurulme » hizmetlerde calıştırılan tımar » tes it » etinden et koparmak veya kesme » salkım soğut » korkakca » kazmac » turum » keci inadı » ovmac » munasip bulmak » gulgiller » kumeden duşme » turnagozu » pala cekmek » celik cember » hor gormek » piyango vurmak veya cıkmak » teptim kece oldu sivrilttim k » boyacıkupune girmişgibi »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.