tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
surtmek » yapılan fıcıvb » ileri geri surulebilen sistem » gunucu » kızılcam » matematikci » kendini gostermek » ciğnem » celebi » sm » bucuklu » mes uliyetli » gonder » gomlek » davranma » cukur acmak » tehyic » icine kurt duşmek » cağcıl » uvey anne » bazıdingil doner bazıteker » subvansiyon » sureklilik ilkesi » urume » cenesi acılmak » goruşme yapmak » celmeleyiş » h h » ozumsenmek » mutemeddin » yuz » icinde yuzmek » bohcalama » gunce » cumbur cemaat » gotten bacaklı » gozleri ışık icinde veya ışıkl » cemkirmek » urpertmek » kendi soyler kendi dinler » huviyet cuzdanı » fesat karıştırmak veya fesat c » buyuk kalori » rontgen cekmek » gin » uclu ganyan » acıklık » kocu » asma bahce » yerleştirilmişcift camdan oluş »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.