tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ara cumle » orneklemek » kusuşmek » hukûmet » zamane cocuğu » ture » suzdurmek » pluviyometre » kopya etmek yapmak veya kopyas » allah hayırlıetsin » kat iyen » cicek sapcığı » gomme » gok atlası » kirec kuyusu » bicimlerde tutturmalık » ıslahatcılık » gun doğmadan kimliği soylenmez » ovguculuk » lâstikci » taahhut » gockun » haber gondermek » bicenek » balıkcı » cıkmak » gonlu takılmak » kaşıkcı » gundelik » kurallıcumle » sure aşımı » nukleer » calmac » olcmek hesaplamak hesap etme » hatırından veya hatır ve hayal » hesaba almamak veya katmamak » kofterlik » muzevirlik etmek » soz dalaşı » suru sepet » cıkrıkcın » cehre zuğurdu » im » duz yazı » huzzam » cozum » acık oğretim » pişirgec » insanoğlu ciğsut emmiş » koltuk duşkunu »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.