tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akşamıbulmak veya akşamıetmek » cicek gibi » vantilâtor » tatlısulumen » ucretlendirme » o kapımahalle senin bu kapımah » ceteleye donmek » ucuza cıkmak » samanlıkerpic » gozu kapalı » tanrıkorusun » gozlemci » bey mi yaman el mi yaman » cıkılan catkı » gecinmek » gec » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » um » ortunme » merkezkac » turkuaz » guc » gormez » cağrışma » temettu hissesi » can başustune » carşaf carşaf » ictimaiyatcı » canıcıkmak » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » bulunan bolum kafa ser » cakal yağmuru » cakmak » citmek » gosterme » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » muebbet » mustezat » meşe komuru » govdesiz » sonradan gormelik » korleştirmek » ozru kabahatinden buyuk » gubrelik » teknik oğretim » likor » mel un » canak » ucuncunun olmazlığı » allah bilir »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.