tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödev kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
aman allah allahım » yolsuz yontemsiz » uyur goz » siper guneşlik » uckur cozmek » cipura » golge » kurkcu » gormezlik » gercekustucu » kucuk bitkilere verilen ortak » duzgulu » mahalle bekcisi » acıcekmek veya duymak » gunah cıkarmak » icindekiler » yuzler » yuzey veya cizgi kaide » şomine » gununu gormek » suruklemek » gosterilme » doğru parcası » muhre » olan insan topluluğu ulus » guclu duygu durumu » il » gineli » teveccuh etmek » pecenekce » domuz gibi yemek veya tıkınmak » puskul » tabana kuvvet kacmak » karalâhana corbası » ustunleşme » koşullu yan cumle » mustacelen » yoğunlac » turemişsıfat » tuylu » eğic » cağdaşlaştırmak » turşu kurmak veya yapmak » başgostermek » rolu olmak » catlak ses » » iceri » capmak » sarnıc vagonu »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.