tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödev kelimesinin eş anlamlısı

ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödev kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödev kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödev kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
orta oğretim » gırtlağına duşkun » ağzıacık veya ağzıbir karışacı » fıcıbalığı » ozlemek » eski koye yeni âdet » goruşacısı » cok karılılık » yuk olmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » urolog » muft » ornek » arnavut kaldırımı » akşam guneşi » palyacoluk » sarkıntılık etmek veya yapmak » tokac » kacımsar » hamallığınıetmek veya yapmak » zayıf duşmek » figuran » surgun » omca » duzeysiz » sunnet duğunu » ozumleme » ucunculuk » başkurtca » yere batasıca veya yere batsın » vurac » uzun yol şoforu » gozden gecirmek » gul suyu » cit sarmaşığı » lutufkâr » kurit » orek » istihrac » ordunun hareketlerini duşmanda » dunyada » casar » gosterilmek » duzeltici » sonumlu » perde arkasında veya arkasında » catılış » allah emeklerini eline vermesi » oho » cikolata »

ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve ödev_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.