tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buzme » gozu bağlı » otmek » norotik » ozdeşleme » yureksiz » yoğurt calmak » duzenek » akşamdan sonra merhaba veya sa » mutlakcı » kabul toreni » bukunlu » dişleri dokulmek » uzun lâfın veya sozun kısası » yatcılık » cift koşmak » dokuluş » smac » muzecilik » yoneltmek » yuzmek » yenidunya » paraşutcu » carpılma » yelec » boşnak » yer cucesi » musaade » dil otu mu yedin » elinde bulunduran kimse » başıbelâya girmek veya uğramak » teşekkul » dort yuzlu » sinirine dokunmak » duşman » ozemek » cat pat » duşuncesiz » gozu tutmamak » kırlangıc » tarihsel ozdekcilik » temizlemek » gostermek » ağzınıacmak » kucumseme » alt ust etmek » musebbip » amasımamasıyok » mahrec » sudremek »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.