tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
canına tak demek veya etmek » rıza gostermek » erkecsakalı » alcılı » muteaffin » ağız unlusu » hesaba almamak veya katmamak » âşığın gozu kordur » kalafata cekmek » sacmalama » zebur » civanpercemi » cop arabası » başgostermek » kurk » cekirge otleğeni » goz yıldırmak » gorsel sanatlar » carpıntısıtutmak » koken » kurek ayaklılar » kecileri kacırmak » ozentisiz » yuklem birliği » eu » icatcı » kreator » duz kanatlılar » mart kapıdan baktırır kazma k » olumlu » cicek olmak » paraşut kulesi » buyulemek » okyanus cukuru » gomme » boşta olarak yapılan ortu » polonez » carpılı » kacırmak » duden » İskocyalı » ibrikci » iyi işdoğrusu » funda sıcanı » gerilimolcer » mutehassis etmek » imalâtcı » ayıya kaval calmak » dort donmek » nuh nebiden kalma »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.