tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cok yanlıveya yonlu » cok ayaklılar » tebessumsuz » alcılamak » goz ucuyla bakmak » hukûmeti kurmak » lu » yakıt maddelerinin genel adı » urkek » ceyizlenmek » ciğde » kukre » zemheri zurafası » cocuk oyuncağıhâline getirmek » kulplu kap » ciceksever » facasınıalmak veya al aşağıetm » kacıncı » gobek » sıcaklıkolcer » ucer beşer » buzme » ş Ş » duzeltme » suruşturmek » damlaya damlaya gol olur » cağırı » kehkeşan » geldiklerini belirtmek » purizm » kopoğluluk » inec » ılıkca » alcıpan » ağac arısı » etinden et koparmak veya kesme » taraf gozetmek » cıma » kabahat etmek veya işlemek » turşucu dukkânı » allah kavuştursun » veya metal kemer » gokcul » guc beğenir » tutamaclı » ozgulluk » ozeniş » cuda etmek » para sızdırmak veya koparmak » masa ustu yayıncılık »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.