tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
koprulenmek » kırağıduşmek veya yağmak » kiremitci » dort donmek » cankurtaran kulubesi » capraşmak » ve katımadde » tenasul » cumle » arap sacıgibi » nuksetmek » gecmek » orman gulu » olcmede kullanılan alet » cilâlıtaşdevri » yurutmek » gecmek » cb » taşıolceyim » tutumu akliye rasyonalizm » guzellik » ici cız etmek » kupleme » selâm soylemek » luzumsuz gormek » norvecce » kucuk hindistan cevizi » tuy sıklet » gecme namert koprusunden ko a » tecavuz etmek » işine bak » dollemek » ortak olculmez sayılar » deme veya değme gitsin » cekiştirmek » herru » gudu » formulleştirmek » akca » hayra karşıolmak » uyudu cocuk sevildi cocuk he » mukemmelen » penceleşmek » esmayıhusnâ » calcenelik » dışıeli yakar ici beni yakar » gece gunduz dememek » ozenti » huzunlenmek » camur »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.