tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
caldırılmak » gercekleşmesi imkânsız » soz konusu olmak veya soz konu » kucak cocuğu » civilemek » boğazıacılmak » kokleşmek » muneccimbaşı » opup başına koymak » tecessus » yurek vermek » police cekmek » mustakil » eşbasınclı » gectiği yoldan gecmek » burokratik » allah omurler versin » gecerlilik » tilki uzumu » hac cıkarmak » mantıkcılık » duzenleyen ve genel olarak ilg » kıcın kıcın » parcası » celenk » karun » başnereye giderse ayak da ora » bruksel lâhanası » arac » bortturme » cit sarmaşığıgiller » acılma » hazır corba » ozgurce » uc beş » sut tozu » panturkizm » gecer » yonetmek » surum surum surunmek » cevre sağlığı » eline duşmek » haricten gazel okumak veya atm » ovuş » guvelenme » suntırac » geciliş » gonuldaş » başında değirmen cevirmek » cay takımı »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.