tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ala yuntlu » gomulu » mutemayil » yanlarında goturmekle yukumlu » koruyucu unsuz » midibus » cağırıcı » mulâyim » sutculuk » dağdağustune olur ev ev ustun » akciğer lopcuğu » ınca ince unca unce » japon sarmaşığı » diplomatca » comez » canın isterse » tu » yaşuzum » paha bicilmez » mujde koşturmak » gosterge » calgın » cekelez » gururlanmak » sondurulmek » camurlama » geri donmek » cart cart otmek » yağlıgureş » sunguleşme » surundurmek » ameliyat gecirmek » ciğborek » gecmek » onemsenmek » doşeli » dogmacı dogmacılıkla ilgili » nogay » elde avucta ne varsa » arma ucurmak veya arma budatma » unlu kaynaşması » cabuklaştırılma » mukellef » katıve cıkıntılıorgan » korleniş » cok » oksuzluk » oz itme » coreklenmek » tefeyyuz etmek »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.