tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mehil muddeti » ba » gurultu » gununu veya gunlerini saymak » elinde bulunduran kimse » yukarı goğe doğru olan yanı » varoluşcu » kalburustu » kitapca » duşman ağzı » ucmak » notrleştirme » biciminde alınan onlem » cıtlatmak » limon kufu » soz dalaşı » kabahat etmek veya işlemek » yaka paca etmek veya goturmek » fetva vermek veya cıkarmak » dediğim dedikci » koltukcu » gulabdan » gumec » yarayan celik disk » ucleşmek » yaşama gucu » goce » goğsu daralmak veya tıkanmak » gocen » cıkarım » kedi yavrusunu yerken sıcana b » soz ebesi » kacırmak » gamaglobulin » cok şukur » cağ » rotuşlamak » benlikcilik » kacak » boğazıduğumlenmek » onemsenmek » cam devirmek » surgun » oksuruk » yuzdurulme » kronikci » kul kole veya kul kurban olmak » cıngı » ı i u u » duşunulme »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.