tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kustum otu » abdulleziz » ortopedi uzmanı » cocuğu olmayan evli kadın » salıncakcı » gonendirmek » cankurtaran kulubesi » cor » globulin » tutunu tepesinden cıkmak » armut pişağzıma duş » fırcalamak » tureme » olumsuzleştirmek » kumeleşim » ayınlarıcatlatmak » balıkcıkazağı » bocek cıkarmak » ayağınısurumek » bir madde » gurleşmek » bazıdingil doner bazıteker » ve bu koldan olan kimse » guncelleştirmek » goz onu » korduğum » tatlısu frengi » gecmediği gibi sonunda da gen » hukum » caykızı » meksikalı » arıkovanı » gozetici » ic işleri » duşurmek » muma dondurmek veya cevirmek » copra » yalancıdunya » yuz binlik » citari » odunlemek » ozdeş » tokac » kıvanclanma » ortaya duşmek » su dokunmek » anlamaya yarayan sınama » teşbihte hata olmaz veya olmas » harman corman » catışılmak »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.