tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başının caresine bakmak » yıldız boceği » sevap kazanmak veya işlemek » kopcalama » inakcı » dunya başına yıkılmak » amerikan bezi » goc etmek veya eylemek » oksuzler anası oksuzler babas » cene calmak » oğle uykusu » turku soylemek » goz almak » cuvalcı » luterci » korfez » tore bilimi » sonlu buyukluk » etkin oğretim » iki cenetliler » uzerine atmak » minyaturcu » goru » gobekli » cetene » aktore » batıl inanc » yurt ici » sansur » gunluk » cıkışvermek » ateşten gomlek » yururlukten kaldırmak » yarayan cevresi oluklu kucuk » dunya gozu ile gormek » duzeltilmek » daki deki taki teki » ciğkacmak veya duşmek » cile » bicimdeki bolumler » duşme » bir koşeye koymak » altın adıpul oldu kız adıdul » kutleştirmek » basma alım satımı » murekkeplenme » cenesi duşuk » ulu » frenk cileği » veya orulen dikey duzlem »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.