tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kor boğaz » dun » davranmak saygıgostermek soz » karman corman olmak » cok yuzlu » cağırtma » zenneye cıkmak » icin icin kaynamak » ulkeler arası » ihtiyac » polonyalı » patırtıya veya gurultuye verme » kirecsilemek » ikisi ucu bir arada tire ile » cayır » eşbicim » ipek bocekciliği » suzgunluk » yarayan kuru ince yaprak » caplamak » mutegallibe » kelepceli » mudahale » cavdarlı » cay fincanı » comertlik » cekiş » dordul » kacmak » taşcıtarağı » cıkık » pacavracı » oluşturduğu tuzel varlık » polemiğe girmek veya girişmek » hukmu olmak veya olmamak » ic hastalıkları » uzme » ihtimam etmek veya gostermek » kacmak » guttuğum domuzu bana oğretme » dustur » anasına avradına sovmek » icine almak » gor veya gorursun » capulcu » mukâfat » guvensizlik duymak » kuşcu » koreli » gelecek zaman gorunumu »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.