tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
her tur gosteri yapmaya uygun » ilgincleşmek » cok guzel kadın » kızılbaşlık » mutalâa » cadır yıkmak » vazgecirme » yukseklik » cehre » yahudi ebegumeci » brut » surtulme » tokezleme » allah mubarek etsin » ağzına surmemek » ceteleşmek » korelme » inekci » comertleşmek » minyaturleştirmek » sokuk dikmek » işten gucten kalmak » calma » bir goz ağlarken obur goz gulm » mesele cıkarmak » kor hat » cozmek » daire parcası » mucahit » kotucul » borclandırmak » oglena » yonetimi iyileştirme tasarısıv » guvenliği sağlamak icin yapıla » denizcakısı » hesaba almak veya hesaba katma » calma » duzen » hilâfetci » kolcak » gorunuşu kurtarmak » dutturu leylâ » belediye cavuşu » durmek » ust » davul birinin boynunda tokmak » cozumleme » borc » yoneylem » mustevi »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.