tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kok kurdu » guc » miktar ile indirimden sonraki » kutukleşmek » gunluk » ikiz unlu » ozdeş » bulûğcağı » kepce surat » başarıdeğeri » dumen cevirmek » yaygara koparmak veya yaygaray » ustunu veya ustune gormek » bufecilik » kaşgoz etmek » ağacsı » henuz » amber ciceği » tumlenmek » cerceveleme » gurluk » garip kuşun yuvasınıallah yapa » kesmeden ustten gecmesini sağl » doğu turkcesi » gon » luzumlu luzumsuz » golgesiz » cıplak gozle bakmak » nesnelerin butunu » yoneticilik » bir ağac stryhnos nux vomice » ses cıkarmamak veya etmemek » halk şiiri » allah artırsın » buzdurmek » gonlu ile oynamak » zirve veya doruk toplantısıvey » tesaduf etmek » curutmek » ciftlenmek » gonlunden kopmak » denizkopuğu » acık vermek » koy » surunmek » kalbi parcalanmak » muteselli » gecinmek » utulenme » fıstık camı »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.