tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puren » martaval atmak veya okumak » cakırkeyif » caktırılma » sanatı » dortnala » buyuk balık kucuk balığıyutar » kocaya kacmak » el mi yaman bey mi yaman el ya » husnukuruntu » ozluk » sıralac » granulit » uretken » cemenleme » hastalık almak hastalık kapmak » durtulmek » ağzından dokulmek » alıal moru mor » patırtıya veya gurultuye verme » her gun papaz pilâv yemez » curumek » doşeme » surnaturalizm » saban surmek » adıbatasıveya adıbatasıca » allah bilir » ac ayıoynamaz » urkuntu vermek » kopukleniş » ortu » cep harclığınıcıkarmak » rotuşcu » turkucu » aklına geleni soylemek » kangal kopeği » borclandırmak » acıklama yapmak » koşeye sinmek » beşeriyetci » serbest calışma » kurtaj » seckinleşmek » tevarus » bol kepce » sergi acmak » ilâc yapmak veya hazırlamak » boğa gureşi » ustunden başından akmak » kırkından sonra saz calmak »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.