tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukunu tutmak » kirecsilemek » ittihatcı » gedik acmak » zumrut » talip cıkmak veya talibi cıkma » sumsukleşmek » ucgen piramit » şofor » cemen » gonlunce » calıştırıcılık » camaşır değiştirmek » akşam guneşi » birkac » gundelikci kadın » kornişci » ara yon » boğure boğure » sunnetlemek » yukseltmek » ti » ayıgulu » başustune » konstruksiyon » tahassur » gelip gecmek » tahtalıkoy » hristiyanlık » cezbeye tutulmak veya kapılmak » eceli gelen kopek cami duvarın » tumen » dunya goruşlu » catışkı » ıskaca » tutsulenme » golcuk » allahuâlem » uretmek zihnî yetiler oluştur » mecusîlik » cağrıştırmak » el cektirmek veya cektirilmek » sacıştırma » muvafık bulmamak » musavi » organların her biri » yetenekli kimse » civanpercemi » copra » ustunden gecmek »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.