tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gonderme » 30 ağustos » otede beride » uretici olmayan alan » mısır fulu » halkcılık » caplamak » oz yaşam » borcluluk » ic bağlamak » secim » secilmiş » loklemek » deniz ordeği » promonat » kelebek gozluk » ağaclandırılmak » tadınıcıkarmak » secim » kolen olayım » temiz kanıda vucuda dağıtan or » bicimdeki bolumler » sutun » munasebet » ne hesaba gelmek ne de kantar » gul » yuzunu unutmak » amaclanma » alcılı » kopukleniş » beleşcilik » orumceğimsiler » hasretini cekmek » goğsunu gere gere » gecmişi kınalı » gozcu » coven » minareyi calan kılıfınıhazırla » cektirme » curutmek » cıvmak » feleğe kusmek » den yana cıkmak » tutun » arapca » mut a » hukmolunma » n n » moskof gâvuru » cırak cıkarmak »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.