tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
curutmek » virus » sabun kopuğu gibi sonmek » vazgecmek » yapılan resim ve bezeme işi » turemek » kufelik » mulhakat » dışbukey » tersine donmek » filvaki ama » almanlaşma » alcalma » urfa kebabı » canlımuzik » ders ici » ileri veya one surmek » gundondu » yuzunden okumak » nazım turu » goz » cekikce » katolik » muhimseme » duğmelenmek » yureği yufka » dokmek » kontor » ronesans » cinke » ruzgâr gelecek delikleri tıkam » guluşulme » yuz tutmak » elini ayağınıopeyim » tuneklemek » al veya kanlı gomlek gizleneme » ekmeğini taştan cıkarmak » olmayan bağımsız hur » gidebilen sekiz kucuk taş piy » cakım » yarışcılık » duşun » faaliyet gostermek » geleceği varsa goreceği de va » şar şer » doner kebap » gulkurusu » gormediğe donmek veya gormemiş » on » iyi yurekli »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.