tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
run » garazıveya garezi olmak » acalya » hurdaya cevirmek » bal alacak ciceği bilmek veya » yuz tutmak » butunlemek » olan kişilerin toplanıp toplum » buyuk terim » cift sayı » hatırıicin » tac » duşunceli » kadir gecesi doğmuş » dalgıc » yazdığıad veya işaret » sakalıele vermek veya sakalıka » cumbuşyapmak » turemişsıfat » oluk » mulkiye » tıraşbıcağı » burnu havada veya kaf dağında » bak » geciş » tesaduf » sakatcı » bulbulleşme » aracılığıyla duymak değmek e » teessus » descartes cılık » ozleştirmeci » borclandırma » natur » yuzsuz » gozunun kuyruğuyla veya ucuyla » kokunu veya kokunden kazımak » hanya yıkonya yıoğrenmek » uc beyaz » subye » apacıklık » turk kıyması » e » munhal » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » yazıp cizmek » goz gezdirmek » ucerli » okuzburnu » ağır soylemek »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.