tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
curutmek » imtizac » calımlamak » yureği soğumak » koprucu » kok » catıldama » comlek hesabı » ağlayanın malıgulene hayretmez » dunya » yedi duvelle barışık » koreli » guvercinler » ana kralice » kopeklenmek » beslenme cantası » cok yavaşişyapan cevik olmaya » kışve yaz arasındaki mevsim i » ucup gitmek » donuşturulme » uretmek » kacırga » tumsek » calmacı » mukâfaten » mujdelenme » sunguleşme » yol acmak » beklenmediği umulmadığıveya c » bugduz » sel goturmek » allah bilir » duşuncesini okumak » suru » gozu korkmak » duruk » alışkılarının butunu » uz » pencik » allah kabul etsin » kotulenmek » arkadaşca » icerlemek » geyik bocekleri » organların her biri » umidi suya duşmek » zuhal » celişki » dovuş » tekelluf »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.