tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suyundan yararlanılan cukur » catak » addan tureme fiil » seyran etmek veya eylemek » işcilik » sıcan deliğe sığmamış bir de » vucuda vermek aşıyapmak » ac » ozdeşlik » burum » munteha » midesi veya ici ezilmek veya k » toretanımazlık » kur asıolmak » ahfeş in kecisi gibi başınısal » manikursuz » lâtin cicekleri » duzmek » yol acmak » ya sabır cekmek » muessir olmak » calkantı » kulağına soylemek » buyuk » durumundaki bileşkenin uygulam » ay gun yılı » şarkiyatcı » jeofizikci » boşnak » ayran gonullu » taaffun etmek » kap » gulunmek » sukûn » peygamber uzumu » otostopcu » nobet » pullukcu » butuncu ekonomi » ağrılarda goz ağrısı her kişi » celik halat » gomlek » ozurlu » nefesi kesilmek daralmak veya » cuvalcı » baskın cıkmak veya gelmek » lule » arac » insan bicimcilik » cıldırtıcı »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.