tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zamanıgecmek » avşar » ve dengeyi sağlayan organ » kucucuk » bulbulun cektiği dili belâsı » acmak » catık kaş » cingene cergesi » turemişfiil » centik » muhur gozlu » isteri nobeti » gec veya gec efendim » başında beklemek veya durmak » kıskanclık etmek » uleştirilme » golgelendirmek » makedonca » usbitken » lig » surunmek » kırılıp bukulmek » bulamac » gozle yemek » gorevlenmek » techiz etmek » ictimaî » uzerine titremek » muziklendirmek » gecmez akce » golgeye yatmak » eğik bicme » carlık » vermek icin bir araya getirilm » fennini almak veya kapmak » cetinlik » cıkmak » canak ağızlı » moğolca » ustune » sutsuz » prospektus » mubeşşir » turanî » pantufla yapan veya satan kims » bankada veya aracısında actırı » kasa » imdatcı » canıgonulden veya canıyurekten » hayvan lama glama pacos »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.