tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secim yapmak » değnekci » fazla kacırmak » yureğini tuketmek » suluğen » uvey kardeş » haclı » omnibus » duşey cember » su gibi aziz ol » duşundurucu » allah ın hikmeti » gozu acıklık » cırpıştırılmak » kotuleşmek » hataya duşmek » sutana » tadıtuzu kalmamak veya tadıtuz » solusyon » carpma işareti » oteden beri » işin icinde işvar » gec » konstruktivizm » on ek » suzulmek » sanat enstitusu » kullanılan arac buat » ay » leyleği havada gormek » şofor koltuğu » methusena » acmaz » alumina » anglosakson » den bu yana » gorunurde » kotumserleşme » yaradana sığınıp bir işyapmak » diktator » ozet » ikili catı » cumlecik » hayvan komuru » yağma etmek veya edilmek » berhudar ol » tam bolen » deniz gecişi » acık » baltık »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.