tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carptırmak » gecerlemek » secici kurul » tebaruz » oruk » yaban sumbulu » sana taşla vurana sen aşla var » ust baş » turkucu » mulkî idare amiri » gocuk » cık cik cuk cuk » vergi mukellefi » parca parca » setlic » goruşayrılığı » msa mse » anlıkcılık » kızılcam » kuturdetme » gul yağcı » lâtin » cur et » yureği serinlemek » balina cubuğu » magnezyum klorur » kamburu cıkmak » nesli tukenmek » macun cekmek » oruluş » ay gun yılı » cimlenmek » golgede kalmak » iz » ic asalak » yaydığıgozle gorulen ışıma » piknikci » statuko » caferî » ceşnicilik » cingeneleşme » yuzgec ayaklılar » catmak » pabuc eskitmek veya paralamak » şansolyelik » kirecsizlenme » nufus cuzdanı » malik » kampcılık » t »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.