tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sureolcer » diz cokmek » corba etmek » donence yıl » pa » ut » tureme » bahsi gecmek » bağlanmışkıl veya kıla benzer » kulfetsiz » dumenci » bilgili » kul rengi » kumaş » calışma masası » ummetci » gozunu acmak » eli ayağıbuz kesilmek veya tut » yuzu gozu acılmak » cakılı » baccı » tahayyul » mevlâ » mal » acılmak » fıstığıda denilen bir ağac pis » kuşat » kakınc » kraca » buğeme » tur ağac cember » gumlemek » celtek » şeylerden her biri tabaka » cifte nağra » tuzsuz durgun su ortusu » botanik bahcesi » encumen » feleğin cemberinden gecmiş » yuruyuşe cıkmak » top atmak veya topu atmak » ağzının payınıveya olcusunu ve » coğu » ciğnenmek » gozu ısırmak » sınıkcılık » ozgurleştirmek » on » imam osurursa cemaat sıcar » recete gibi »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.