tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uzmek » gormek » muştehi » ayınlarıcatlatmak » surmeyi gozden cekmek » acından olmek » nasrettin hoca nın turbesi gib » kaclık » biyokatalizor » acemi caylak » golermek » kelepceleme » on teker » arap rakamları » donuşum » duşlemek » himaye etmek » gumruklemek » gorev » tanrıaşkına » gorulmek » ciceklenme » stabilizator » camurlukculuk » goz bebeği » yazıcevrimi » duru » tadıgitmek veya kacmak » İskoc » sacma » kaşık duşmanı » bulgurlu kofte » starta gecmek » boşluk » cocuk bahcesi » ustune fenalık gelmek » gullâbi » deliye donmek » yalavac » camaşır mandalı » gozu yememek » yureği kaldırmamak » dort ustu murat ustu » kartca » kıyıda koşede » ay aydın hesap belli » kıskaclamak » gumrahlık » olumsuz » başoğretmen »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.