tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
pabucsuz » duven » adıcıkmışdokuza inmez sekize » cokmek » yureğine su serpmek » surtme » odetme » kulturluluk » kumukca » dost duşman » tırnak gostermek » kul rengi et sineği » carklı » gorevlendirilme » borcunu kapatmak veya borctan » ceşmibulbul » sun î gubre » arac » akşam guneşi » suluk gibi » olcek » catısız » puskuruk kulte » acınmak » mektupculuk » dovenci » buk » gazların toplanması belirli b » ormek » odemeli » cızıktırmak » ag » lecelik » bîcare olmak » ezilip buzulmek » kanıtlamak » kotu » gozetmek » su gecirmez kumaştan yapılmışt » icini sarmak » cıkarma » sakınılan goze cop batar » secilmek » kaldırım işcisi » dumen boğazı » dort işlem » telgraf ciceği » varışcizgisi » korkak bezirgan ne kâr eder ne » corapcı »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.