tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
secmek » eteği duşuk » cam yarmasıveya bolmesi » tebeyyun » at cevirmek » mâni i » kotu yola duşmek » cığırtma » amac » borekci » boluşmek » cıkmak » mumteni » her gorduğu sakallıyıbabasısan » haybeye kurek cekmek » patates boceği » kacıntı » album » korku duşmek veya korkuya kapı » gulunme » ezik buzuk » levazım boluğu » amasya nın bardağı biri olmaz » gozu sonmek » anlam kotuleşmesi » dayanım omru » futuhat » yandan carklı » otumluleşmek » zıvanadan cıkmak » ozgurleştirme » fondoten » bolucu » tecavuz etmek » cozumlenmek » yarım pabuclu » musevî » ı i u u » cakaralmaz » c c » gunleri sayılıolmak » cimentocu » baksana baksanıza » câk » yataklık yapmak veya etmek » tac atışı » kemane cekme » caldırılma » gomlekliler » orme kepenek »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.