tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sescil alfabe » dokuntu » gozleri cekik » gecirimlilik » calıgibi » kotuleşmek » ağaclanma » cizik » otmek » cokmek » zayicesine bakmak » cepellilik » ca » acık alınla » cıngar kopmak » dukluk » calkama » hicbir » ayrılan kimselerden kurulu der » fırsat duşmek veya cıkmak » men » gubreleme » curmumeşhut hâlinde » alkollu » mutevellit » tırnak gostermek » her gun » sun î kalp » duzeltici » bağlık bahcelik ği » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » zihnini celmek » cacaca » coğullamak » her dem taze olmak » resim » başa cıkmak » mumsondu » yediği onunde yemediği ardınd » japon bezi » suru » felemenkce » ağlayanın malıgulene hayretmez » umide duşmek » organizmaların oluşturduğu bir » sevinc » kosnul » cığırma » somurmek » duduk makarnası »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.