tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ödevin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
purceksiz » besmele cekmek » ceyizci » golgede kalmak » yapılan işlem » yuzlerce » cakal yağmuru » in » karakeci » ucgen prizma » gercek varlığıinkâr eden aşırı » bilmunasebe » durulmek » gormek » inmek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » kendi kabuğuna cekilmek » cakısız » tanrıkorusun » soylemek » dilekce » işkembesini duşunmek » yuzde yuz » yapılmışalet » kucukce » oksuz » dort koşe » demetci » tır » mustahzar » soyundan olan kimse » gozleme » katolik » ağaclık » yetki kanunu » duşeyazmak » tezgâhcı » donme » macarca » kore » caygiller » tazıo tazıama culu değişmiş » kırlangıckuyruğu » pupa yelken ilerlemek gitmek » oz » uvey ana » koyluk » kıskaclamak » opup başına koymak » medine dilencisi »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.