tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacınganlık » umitli » na » kıvanc » cıkrık » cozuluş » ust kume » yeni dunya aslanı » ici erimek » caktırmak » balıksırtı balık kılcığıbicim » gecmelik » kemik parca » umera » mufreze » ust » basma alım satımı » capa » iki eli birinin yakasında olma » surtuşme » kullanılan cihaz » dekorator » zodyak » ici almamak » nasranî » sehpaya cekmek » ne mal olduğunu bilmek veya an » zerresi veya zerre kadar eseri » keyfi bilmek biri » tıkaclı » olmayan tortul kayac birimi » ortmek » cağla » yon » suflor » mes uliyetli » donuşturme » gutaperka » ceperli » sutleğen » koken belgesi » carpan balığı » goz gore gore » lu » ic » kun » gobek bağı » at binenin veya işbilenin kıl » su dokunmek » gumuşgoz »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.