tdk sözlük TDK Sözlük

 

ödevin eş anlamlısı

ödevin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ödevin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ödevin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük ödevin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
muskirat » pluralist » bir dilin kelimeleriyle duşunc » ilenc » men » sozlenmek » bildiğinden şaşmamak veya kalm » duzlem » tervic » orta doğu » okce » acem kılıcıgibi » demir uzerinde » akıllıduşununceye kadar deli c » astığıastık kestiği kestik » mulâki olmak » departman » sozum ona sanki guya » kuflenmek » kapıacmak » gostermek » ciğde » rahat bırakmamak veya vermemek » hukûmet kapısı » meşhut curumler mahkemesi » deveyi yardan ucuran bir tutam » şukran » utopya » kof cıkmak » ceşit » mahkemeye duşmek » kaucuk » gostermek » ustunluk duygusu » ortusuz » muhabbet ciceğigiller » ic bolge » onune gelen » ucak alanı » ozdeşlemek » gununu gormek » yola cıkmak » uyuz boceği » kubizm » lâckalaşmak » moduler sistem » yureği yaralı » naturalist » duzec » rektorluk »

ödevin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve ödevin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ödevin_eş_anlamlısı nedir ve ödevin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.