tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
korunu oldurmek » kuman » cabuk cabuk » kabak birinin başına veya başı » gercekcilik » uk » karikaturize etmek » goden » dipdinc » inmek » odevlendirilmek » hanya yıkonya yıgostermek veya » hamlac » lâcin » masraf gormek » kancılarya » icinden gulmek » ihtiram kıt ası » rektorluk » tarhana corbası » civisiz kalkan » rotuşlu » cabuklaşmak » somurge » unlu benzeşmesi » carktan cıkma » on defa veya kere » doğum kontrolu » fırtına cıkmak » kurneme » coban merhemi » demir tavında dovulur » cıkrıksız » bulgurlu ya gelin mi gidecek » guvercin » hambelî » acılma » makaralarıkoyuvermek zapt edem » fesat karıştırmak veya fesat c » uctu uctu » mak mek » cekmek » ağaclamak » gonenme » selâmete cıkmak » doğaclamak » ici acılmak » gosteri » karakeci » umutsuzluğa duşurmek »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.