tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzeltmek » bukme » neşvunema » cicim » cığrış » dumbelekci » ozensizlik » vals yapmak veya etmek » tetikci » kotuye kullanmak » gecersiz » gorunurlerde » teşkilâtıesasiye kanunu » civit otu » kultur bitkileri » ic ısıtıcı » bicimde değerlendirilmesi huk » mulâzım » temeyyuz etmek » tukurmek » yureği dolu » cağrışımsız » uclu » kecisakalı » yuz surat davul derisi yuz sur » ic bolge » cisemek » yumurta okce » duzenli » dayanım omru » suline » uzmek » iclem » kacınılmaz olan şey » actıağzını yumdu gozunu » anlayış mutealiye transandan » allah yapısı » ak don kara don gecitte belli » cemre duşmek » odevcil » tavan supurgesi » dun » torpulemek » cilsiz » uygun bir bicimde gosterildiği » sungerleşmek » cizmek » ostaki » sululuk yapmak veya etmek » cebirsel formul »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.