tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfit » dokulmek » golge balığıgiller » sozde » ve bilinc merkezlerinin bulund » guvec » pacavraya cevirmek veya pacavr » lâf lâfıacar » musteşarlık » yukselti » teselsul » cay » ilâclık » bağlama yapan veya satan kimse » aşırıtepki » onlemlerin butunu » ceyiz duzmek » ipcik » kotu soylemek » culha » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » zorluk cıkarmak » boğuruş » gun gibi acık » kutup yıldızı » kucuk karyola » ural altay » cıkrıkcın » inmek » dort » gundeliğe gitmek » kucuk kopru » cıkarma harekâtı » yeni cağ » hintce » gorup gozetmek » duşman » gurultulu patırtılı » numayiş » kumuk » cağrışım » suruklemek » dort yanıdeniz kesilmek » yasa sozcusu » gozleri donmek » cec » kulyuc » kendi kendine gelin guvey olma » yuzunden kan damlamak » catlamak »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.