tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ağa borc eder uşak harc » koşeye atılmak » bir koyundan iki post cıkmaz » uzaktan işitilecek nitelikte s » catkın » başınıdondurmek » komurculuk » guneşletme » ulkuleştirilme » curuk para karşıtı » koftehor » gozu sonmek » ho » katalizor » yuz kızartmak » gok gozlu » cıyanlık » ucmak » caktırma » cukurlaşmak » cizgi cekmek » kimseden kimseye hayır yok vey » kuruluşlar butunu » seksen kapının ipini cekmek » acık ciro » hicten » ormek » calvinci » ıp ip up up » diskci » gudeksiz » başıdonmek » tanzanyalı » etuv » apoletleri sokulmek » yureği oynamak » ayrıbaşcekmek » bata cıka » koturum » turlu şeylerden yaptıklarıve t » yol gostermek » notr » sır kupu » acısal bolge » herru » bildiğinden şaşmamak veya kalm » doner kapı » bicimini alır hidrojenle oksi » kemiklerden biri » mal kapital »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.