tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
balıkcılık » oğurtu » gozune sokmak » suru suru » karısıkoylu » cengel iğnesi » cağdaş » ya ya » sumer » kusur etmek veya etmemek » gomlek » kulağakacan » luzum yok » moduler sistem » tahtacı » yer ozekcil » cene » yıllık ve otsu bir bitki convo » pirinc » minyatur » lokma goz » duşmanlaşma » cıngırdak » terettup » kustere » gluten » notrlemek » ustune koymak » olmezoğlu » metal parca » cana minnet saymak veya bilmek » cozumlenmek » el » suruculuk » maarifci » buvelek » adımlarınıacmak » yaltakcılık » centik » gorgu kuralları » tabansızlık tabansız olma duru » gonderme » anlarsın ya » lule taşı » sozel » tıkac » yuzluk » olcu » bicilmişkaftan » ayakcak »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.