tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
inisiyatifi ele almak veya gec » mucevher mahfazası » damak unsuzu » surme mantarları » geciş » yardakcı » olcek » beygir gucu » ozet » corbacılık » kotek » basın ozgurluğu » turnagecidi » ozellik başkalık ayrım » yuze guluculuk » nasranî » top tufek » arışların arasından gecirmeye » iplikci » murebbi » celik comak » bileşik onerme » sozlukcu » celik » gorevden ayrılmak » inti » gotlar » unsuzunu gosterir » kumeden duşme » lig » cıkmak » celişmek » oncu » kocan » dadaizm » gunluk » guveyi girmek » ustunleşme » tazallum » cifte kavrulmuş » kandilli kufur » smac » osmanlılık » ruping sistemi » cakılı » tunc » guzel yazısanatı » moskof camı » palavra savurmak atmak veya sı » temas etmek veya biriyle temas »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.