tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
guclendirmek » kundeye getirmek » balcak » turkce » gocen » hırlımıdır hırsız mıdır » tukenmek » curuk » sayac » duşunme » iletişim aracları » ust bitken » cocuksu » kucuk » guneşli » bulunmak nezretmek » nevri donmek » beylik soz » cıtır cıtır konuşmak » bicim » mal mulk » ilâclamak » arapcalaştırmak » carptırmak » yureklenmek » yola veya yollara duşmek » bağbıcağı » sırt cevirmek cevirmemek » izduşuren » koktencilik » para peşin kırmızımeşin » duğum ustune duğum vurmak atma » gunahıkadar sevmemek » caba » ustune gecirmek » orselenmek » geciliş » komurlu » duğun ciceğigiller » ac bîilâc » duzguncu » kurban olayım » gosterişsizlik » cıkıntılarıolan organ » butuncu ekonomi » luk » dualist » icinden gecmek » sorma kişinin aslını sohbetin » sapcık »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.