tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şimdiye kadar veya şimdiye dek » meşhut curumler mahkemesi » mureccah » adaptor » tuylendirme » gorunguculuk » hic değil » tb » tepesine veya başına binmek ve » coğurcuk » coluk cocuk elinde kalmak » cayırlaşmak » şefaatci » kotu adam » omca » muessir » oyuna cıkmak » yuk » hangi taşıkaldırsan altından » acık sacık » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » ne cıkar » tecahul » kirecleşme » tekâmul etmek » cıngır cıngır » surgun olmak » civisiz kalkan » doşemeli » alman papatyası » turkceleşme » gonlu bulanmak » selâm soylemek veya yollamak » bunalıma duşmek » yuzmek » dil surcmek » duşurtme » tebellur » dokunme » komunistlik » yakmac » halvetî » kırk kapının ipini cekmek » copleme » ozetleme » tahavvul » uce beşe bakmamak » halic » kapısıacık » kulot pantolon »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.