tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mızrak cuvala girmez sığmaz » uckurluk » turban » cırcıplak » kacar » yanılgıya duşmek » iz an » tumen » bisikletcilik » gorunuş » calmak » acıkta kalmak veya olmak » arapca » başına calsın » acık secik » cul tutmaz » sinoloji » goz onunde tutmak veya bulundu » amaclı » sanat enstitusu » alcalma » organların her biri » cerceve anlaşma » eşek kulağıkesilmekle kuheylân » cıkarma » ığrıp cekmek » dağsıcanı » kulleniş » ağzına duşmek » kedi ciğere bakar gibi bakmak » hevesine duşmek » cirkefleşmek » perdenin uzerinden oynatılan » gokkuzgunlar » delikli taştekne » dumduz » butun devletler » gormek » cenekli » goverti » dost başa duşman ayağa bakar » ust uste » govem eriği » canım » adana kebabı » guneştakvimi » cingenelik » ecza cantası » doşemecilik » kılıc bacak »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.