tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
karun » uc » mtırak mturak » yardımcı yardım eden veya ger » gulucuk » beliren olumle sonuclanan has » ok gibi yerinden fırlamak » cağrıcı » ceki » centiklenme » dondurulan ince uzun ışık ara » yuceltmek » sectirme » kalcasız » tenafur » allah hayırlıetsin » fırcalayış » yerleştirmek teşhir etmek » gonul okşayıcı » surumek » yolu acık » gul gibi » muzakere » sıcan yolu » lâf cıkarmak » kıskac » catkı » cillenme » sozsuz oyun » İslâm dininden olan kimse » sanatcılık » carpan » gormek » kurume » odeşmek » secmen » kok » tokezmek » yok pahasına satmak almak vey » cıkmak » sondurmek » yazdığıad veya işaret » lugat » lâmbayıacmak » oğutcu » ağıt yakmak veya tutturmak » beklenmediği umulmadığıveya c » mavi boncuk kimde » cavelâ » gocmek »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.