tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kecitırnağı » oksuzsevindiren » donme » satın alınan erkek kul esir » baharatcılık » besiye cekmek » fındıkcılık » adıbatasıveya adıbatasıca » muessir olmak » işci sigortası » murettep » bahsi gecmek » kuculme » ikinci cağ » burc » aydınlıkolcer » silip supurmek » uzatılabilir » canıağzına veya boğazına gelme » gobek bağlamak veya salıvermek » centilme » umera » neler de neler maydanozlu kof » dadaizm » naturalizm » holluk » duzeysiz » camaşırhane » cuce » mundemic » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » buro » selâm para kelâm para » cark cevirmek » bugunden yarına » cıplak » ne care » gecer » gollenmek » yonetimi iyileştirme tasarısıv » tekduzelik » cevre bilimsel » spotcu » iştah acmak » ulu » i » cevir sinyali » garnizonlarına ve bu duzeydeki » hazır bulunmak veya olmak » inmek »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.