tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kesip veya kestirip atmak » gorevlendirmek » gozu dışarda » uzere » arayıp soranıbulunmamak veya o » yapmaya yarar » turbe » cuval » mutedeyyin » l demiri » kaymak bağlamak veya tutmak » dârıdunya » fırsat kollamak veya gozlemek » catal gormek » an ane » porsume » inanc » leninizm » cobantuzluğu » cekici » alcak gonullu » davranmaya sebep olan sevgi du » hırsız kelepce » yakasız gomlek » cortu » cokelekli » soyleniş » burc » şerbetci » alım calım » tukenmez » romork » iki cenetli » turşusu cıkmak » surumsuz » taşınmaz varlıklarıile bunları » katolik » adı » anasının korpe kuzusu » gozunu alamamak » inanclılık » bant cozmek » denize cıkmak » cuş » alttan gureşmek » kayakcılık » gepgenc » berbat etmek veya eylemek » şansolye » am »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.