tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sakalıele vermek veya sakalıka » akıllıduşununceye kadar deli c » huve » transit gecmek » cobanın gonlu olursa tekeden y » capkın » şeytanın bacağınıveya ayağını » konduit » cesaret almak veya bulmak » camaşır mandalı » ateşpuskurmek » omur surmek » cekirdek » ye kurkum ye » haber studyosu » gune doğrulum » kasetci » got » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » irade beyanlarıyla gercekleşen » alt tarafıveya yanı » tercuman » suflorluk » ara konakcı » yataklık yapmak veya etmek » tespih bocekleri » gozune kestirmek » techil etmek » su gibi olmak » şolen » yalan cıkmak » mısır turnası » dirsek cevirmek » cok uzun uzun sure uzun olar » ucmak » murekkeplemek » kazak » mumteni » bir dirhem bal icin bir ceki k » cakır » ileri gitmek veya varmak » sure olcumu » cağlayan » gobeğini kesmek » cıtcıtlama » gonen » ne soyluyorsun » dovenci » panturkizm » ur »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.