tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cepellenmek » kuskun » papirus » keci mantarı » paranın yuzu sıcaktır » hoparlor » suhulet » nicin » mest sermest » katlanır taşınır cerceveli pe » ucuklaşmak » kınık » on alım » oz indukleme » algıbıcağı » celik başlık » cırakma » taşısıksa suyunu cıkarır » vucut vermek » ozgunleştirmek » sorguc » ici veya midesi kazınmak veya » bir yerde kullanılan bir yere » gozden kacırmak » gosterici » gunden gune » palandoken » uc aşağıbeşyukarıdolaşmak » ceyizlik » alay gecmek » istencsiz » enfusî » ceteleştirme » mulkî » cokek » kacıklık » kulağınıacmak » eğik bicme » aktuel » coluklu cocuklu » olayı » dortleme » balta değmemişgirmemişveya gor » guneydoğu » aslıastarıveya aslıaslı olmama » keci komureni » goz taşı » cınlamak » yuklemek » muslukcu »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.