tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alman usulu » boyle » hırlımıdır hırsız mıdır » işcilik » takallus » cingene cergesinde musandıra n » cemaziyulevvel » arkasına duşmek veya takılmak » sıfırıtuketmek » trampetci » modul » nogayca » boğaya cekmek » acışkonuşması » yuz surat davul derisi yuz sur » duzgusel » cıkılatma » dokme » oyuna cıkmak » musteşar » katran camı » alt ust olmak » eline ayağına kapanmak sarılma » dokulmek » caresizlik » cam civisi » copsuz uzum » kâbus basmak veya cokmek » olumlu » gencleşmek » hazır corba » kaduk » numayiş » alt gecit » bal alacak ciceği bilmek veya » kuremsi » canak ağızlı » divaneye donmek » coplukculuk » merdumgiriz » orumceklenme » nukteci » davayıileri bir tarihe bırakma » ismi gecmek » kılukal » tutmek » gurgengiller » gozetilme » itilâfcı » vererek yansıtma yoluyla oynat »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.