tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuk olmak » duzum duzum » kopuklenme » levha » kopruleri atmak » yuruk semaî » siktir et » soz cambazlığı » refakatci » gecmek » cicekci esnafı » sonumlu » uc gunluk omur » kapkaccılık » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tekst » kurtun » dokmek » lisansustu eğitim » hayvan derisi » eteği duşuk » gozlukculuk » element kısaltmasıau » def aten » agop un kazıgibi bakmak » kafa işcisi » bilinclenme » bahisci » ustunde durmak » kurekci » cok eşli » kilidi kureği olmamak » cekememe » karga yuruyuşu » bunalım gecirmek » cifttekerci » dağgolu » guneşlenmek » celişiklik » ad cekilmek » yuzune bağırmak » cemreme » buddhizm » tumselmek » kılcıksız » calılandırmak » teşerruf » cengi takımı » ve bilinc merkezlerinin bulund » goz boncuğu »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.