tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tuz ekmek duşmanı » acık pembe » odyovizuel » muhimmat » acılmak » ağaclık » ayak surumek » unsuzunu gosterir » sozlukculuk » carpmak » alcacık » seyran etmek veya eylemek » obur dunyayıboylamak » ışık canağı » yağhucresi » cocuk » nuktecilik » gosterme » comezlik » sunnetci » acıklık » gecindirmek » amaclı » si » pusur » gecmek » gonul yıkmak » surek avı » mahşer gunu » cimen » surme cekmek » lugatce » cıkışamamak » kurduğu medeniyetleri kendi i » sarkıntılık etmek veya yapmak » abdesti gelmek veya olmak » elcim » endustri » desinator » beyazın adı esmerin tadı » onsel » hint kumaşı » bicimlerde tutturmalık » kufretme » pacayıkaptırmak » aleyhinde veya aleyhine soylem » ilikcilik » nesne » kulube » notrleme »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.