tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muracaat » kan revan icinde » işine bak » gule gule » gobeğini kesmek » yuruyuşe cıkmak » suluk » sil » gecer akce » goz suzmek » anten yukselteci » olcumlu » mekanikcilik » cop tenekesi » gâvur olusu gibi » kotuleşmek » ackılanmak » kaldırım doşeyen kimse » sıcanımsılar » dunurleşme » daha bircok şeylerin yapımında » ibliscilik » ozel sayı » gozunun onunden gitmemek » calım » gununu gostermek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » mulga » arazi acma » sırasıduşmek » ustune yormak » hallac pamuğu gibi atmak » goz nuru » hercumerc etmek » yerin dibine gecmek batmak vey » umranlı » mantıkca » ortakcılık » ulkeler arası » ağzıvar dili yok » ahkâm yurutmek » munkir » gosterme hakkı » buyuk sesli uyumu » cal » sutune kalmak » cala » cepez » hanya yıkonya yıgostermek veya » gosterme »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.