tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
takarrur » torpulenme » guven oylaması » cektirme ağı » dudağınıveya dudaklarını ısırm » te » lâf veya soz altında kalmamak » rovanş » devrik cumle » son ses duşmesi » civit rengi » ız » surtuşturmek » parcalatma » hoşca » genc » calcene » ağac ebegumeci » keceleşmek » paldır kuldur » goruntu » mutercimlik » gosterge bilimi » arac » helenizm » secme hakkı » bilinclenmek » iliğini veya iliğini kemiğini » delgic » cakmak » ciftelemek » potasyum sulfat » gudumleme » gectiği yoldan gecmek » akşam vakti » akcalı » bir sorunu gerekli acıklığa ka » ortaklık sozleşmesi » hoşgorusuz » kendini gostermek » gosterişlice » uzunclu » duşuk » pabuc bırakmamak » yonlu » ekti puktuler » mel anet » yonelim » surveyan » pecenek »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.