tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balık corbası » konsantre etmek veya olmak » ozdeşleşme » kullanılır » munferit » suzuk » yuzsuzleşmek » alt ust etmek » cıldırmak » cokuntu » yuzgec ayaklılar » surduruş » sokukcu » gonul dilencisi » kult » curuk carık » sanat dunyası » cilâlıtaşdevri » bilek gucu » cıban » ceşitlilik » cicek olmak » kunyesi bozuk » celmek » kor baca » kul kesilmek » yuzme havuzu » bağlanmışkıl veya kıla benzer » gormek » onemlice » populer » turemişzarf » nufuscu » cıkışvermek » kuru yemiş » actırmak » bebekce » boğazına bir yumruk tıkanmak v » silâhcı » sacıntı » sutlu » aşka duşmek » kabul kabul etme » lugatce » gozcu » tecavuzkâr » ve katımadde » cizgi bicimindeki gecici ışık » hakkıgecmek » turemek »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.