tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
magnezyum klorur » aryanizm » icin kullanılır » kalmak » dalgıc » parca parca » orman cayırı » siktir et » cızıktırmak » hanya yıkonya yıgostermek veya » okuz balığı » lâmadan oluşmuş arasına yerle » adıustunde » yahudi pazarlığı » tansiyon duşurucu » duzgunluk » etinden et koparmak veya kesme » sevincli » goruşbildirmek » mubalâğa etmek » yuksuk makarna » molekul » cişetmek » bahşişveya beleş atın dişine b » donum » coğalmak » cop tenekesi » vucuda getirmek » manyakca » biri » gostermek » kampa girmek veya kamp yapmak » kaya ucmazsa dere dolmaz » civi kırmak » urunsuz » ulkuleştirmek » cok kocalılık » adamkoku » bulunan bolum kafa ser » kopru yol » bortmek » tecavuzkâr » uzatmalıcavuş » celik parca » kaypakca » kacırmak » iceri » muselles » ozut » biciminde alınan onlem »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.