tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
caycılık » kecisağan » mumanaat etmek » ad koymak adlandırmak tesmiy » bortuk » yuzdurmek » goz aşısı » ateşi cıkmak veya yukselmek » muzevirleme » ustune » camgiller » noroloji » suregelen » ada » kofteci » tek acıklık bulunan ocak » kafasısersem sepet olmak » guvencesiz » bir tatlı » bilinc » luterci » cağdışılık » bicime sokmak veya bicim verme » zumrut » purneşe » fruktoz » sus » kohneleşme » munakaşalı » kolay işlenebilen yumuşak bir » guvey yemeği » bulanıkca » ı i u u » sanatcı » ceviri dili » cumleten » ıskatcı » uclu » folk sanatcısı » lup » bicim » olmek » cok eşlilik » munasebet almak veya almamak » kufletme » gozleri takılıp kalmak » dev kopek balığıgiller » şeref unvanı » uşutmek » kulhanî »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.