tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
şohret » teknikci » iyiye cekmek » iğneli fıcı » goturucu » arasında den başka anlamıyl » babaîlik » uyeliği duşmek » poğacacılık » yoresel » cengucegane » uzerine olu toprağıserpilmişgi » cerceveli » gorevli » anketcilik » arpacıkumrusu gibi duşunmek » korkunclaşmak » uğur boceği » belirten liste fihrist » yorungesine oturmak » matematikci » başına cıkarmak » muemmen » koru korune » cenesini tutmak » ut » ickin » surundurulme » hoşgorucu » supruntucu » ferman cıkarmak » mongolist » mucerret » sokağa veya sokaklara duşmek » ca ce ca ce » meşhut curumler mahkemesi » gecilmemek » odenmek » kutleştirmek » bağıtcı » atlambac » buyutken doku » filipinli » damdan duşer gibi duşercesine » kıvanclı » meydanıbirine veya bir şeye bı » gelenekcilik » klâsor » kor baca » toren duzeni »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.