tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şeytana kulâhıveya pabucu ters » buddhizm » pahaya cıkmak » yuzleştirme » yureği daralmak » dut yemişbulbule donmek » ucarı » cetrefillik » cala kurek » cok hucreli » suc duyurusu » parşomen » dort » şakaya boğmak dokmek veya bozm » sonuk » gonul cekmek » munasip » kurneme » cerezlenme » camurluk » hakikatsiz cıkmak » beyaz etmek veya beyaza cekmek » anasından emdiği sut burnundan » cıkarma işareti » mustevi » olu » cecence » cıplak at » hak dini » rivayet olunmak veya edilmek » kafa cıkışı » cınarımsı » uzerine yurumek » ciroz » munteşir » recellik » fetva vermek veya cıkarmak » cır cır » citari » canınıcıkarmak » susletmek » bulbul kesilmek » koklenmek » gunah cıkarmak » cilek uzumu » guvensizce » arkasından suruklemek » cevrelenmiştahta ağırşak » cumbuş » teneffus »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.