tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kalvenci » feylesofca » astsubay ustcavuş » yonetici » uk » başına taşduşmek veya yağmak » cenesi durmamak » kefekiye donmek » kutleme » gozu olmamak » olculu bicili » denizden veya denizi gecip cay » cakmak » gecişme » ucgen » kotu » poker cevirmek » hamle etmek veya yapmak » muşir » iktisatcı » uzatılabilir » edat tumleci » t cetveli » fena gozle bakmak » samanyolu » al el » soz cıkmak » uşutmek » calvincilik » tore bilimi » ozumsemek » kulâhıma anlat » muhrusuleyman » tup bebek » uslûplaştırmak » şeytan cekici » olculmek » odunu koparmak veya patlatmak » işi gucu bırakmak » fırdondu » sarıgoz » termoelektrik cifti » tel kuf » li » sunger » goğus kovuğu » mucazat » yarıklardan her biri » cirkinleştirme » cıkılmak »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.