tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caplı » bruksel lâhanası » cakozlama » guvensiz » izini duşurmek » ozveren » patates puresi » ciceksime » rotarlı » ayınlarıcatlatmak » hukmunde olmak » cırpıcı » cor » goğerti » cizgi roman » gozleri bayılmak » ceşitli ogelerin perde aksesu » tefahur » tırnakcı » saygıgostermek » kolcaklısandalye » yatışma ozelliği olan yatıştı » dadacı » ustune yormak » para cıkarmak » ozdeşleştirmek » ne gune duruyor » ayağının bağınıcozmek » erincsiz » ceviren » acık cek » keci postu » bicki » işi duşmek » yureğine su serpmek » kok » cayırlanmak » taammuden » cakmak » sırtustu » japon elması » palavra savurmak atmak veya sı » guce sarmak » on alım » yenilir veya yenir yutulur şey » yıkmak amacıyla cekmek » cankurtaran duduğu » cil cil » okce » yondeş »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.