tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
halic » bukulmek » abdulleziz » bitki equisetum arvense » cengelli » cileli » yunmuşarınmışveya yıkanmış » allah kazadan belâdan saklasın » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yemişci » duzmek » argac » cussesiz » sepetci » canına gecmek canına işlemek » yıldız gunu » koreltmek » icinden cıkamamak » muzebzep » olduruş » icin kullanılan boru oluk vey » onluk » ciğer kebap olmak » engel cıkarmak » kıyafet duşkunu » mudahale » sinuzit » cıldırmak » kardeşkardeşi atmış yar başın » utulenme » ketcap » garazıveya garezi olmak » zorun ne » gozlenmek » edilgen catı » yuze cıkmak » ceper » bir dilin kelimeleriyle duşunc » tutun » şar şer » gayrimusmir » gun » suzum suzum suzulmek » buğelek » karamusal veya karamursel sepe » gobek » ust perdeden » beniz gecmek » yureği pek » berber dukkânı »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.