tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cokelekli » hesap etmek kitap etmek » operatorleşmek » goturmek » arıkovanı » el surmemek » gununu doldurmak » dalgaya duşmek veya gelmek » surulmek » cıkmak » ozur dilemek » urik asit » dollemek » sarıcicek » botanik bahcesi » sorma kişinin aslını sohbetin » sıcakca » kacmak » tropikal bolge » beklenmediği umulmadığıveya c » ruh olcumu » sıra dayağıcekmek » hayvan salamandra » tesanut » cakışmak » odeşmek » kor » ust geciş » turkoloji » dunden hazır veya razı » ustun olmak veya gelmek » kuşgibi cırpınmak » halebî » mana cıkmak » kan cekmek » yuzlu » kuşak dolama bağlama kemer » yanlarında goturmekle yukumlu » buğday surmesi » ve bilinc merkezlerinin bulund » beleşveya bahşiş atın dişine v » takla bocekleri » dansor » altayist » uflemeli » zırhlıguc » ruh otesi » mahşere donmek » cakıştırmak » boylesine »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.