tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yururlukte bulunmak » cattırma » arkasında dolaşmak veya gezmek » insan musveddesi » başa gelen cekilir » ay cekirdeği » her boyaya girip cıkmak » calımlayış » kırlangıc » cav » carpılmak » gonulsuzluk » pusetci » el bebek gul bebek » ortaya dokmek » cankurtaran kulubesi » ne hâlde » olcmede kullanılan alet » guveylik » gozu gormemek » poliuretan » dokuntu » uc aşağıbeşyukarı » babasının veya babalarının cif » tonsuz unsuz » gravur » potansiyel suclu » ilk dordun » hicbir » tecavuz » ağzınıacmamak » el elden ustundur taa arşa ka » canım » fare deliğe sığmamış bir de k » gudumlu sanat » gecen taşınabilir değerlerin b » programıolan » bıcak vurmak » gozunu kin burumek » facetalı » luks » goğus ingini » cekem » oğul balı oğul arılarının yap » koktencilik » sumeroloji » direnc » sucluluk » kazan biri kepce » canınıdişine almak veya takmak »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.