tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ölü sami dili ziyaret ediniz. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
şolen » yalcınlaşmak » kıdemli ustcavuş » mozaikci » duğuncu » bahcıvan » acış » peşkeşcekmek » kırk veya bin dereden su getir » su dokmek » cinko » mavi kuf » ayarlanması » kuşucurmamak » cerceve anlaşma » duşmek » duşurmek » munşeat » olcmek hesaplamak hesap etme » soğut » germanist » kutlu » baltık dilleri » unsuz » kaşyapayım derken goz cıkartma » sukûnet veya sukûnet bulmak » onel » gozu gonlu tok » eften puften » suclanmak » umera » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » yarayan kuru ince yaprak » gulcu » goruş » manikur » nalcasız » acıklama » yureğim yanmaz veya yanmazdı » cetrefilleşme » babam » korleşmek » goz memesi » oğrenmek » kostek vurmak » muşkul » dolmuşculuk » tedavule cıkarmak » fransızca » sırp »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.