tdk sözlük TDK Sözlük

 

ölü sami dili

ölü sami dili kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ölü sami dili kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ölü sami dili tıklayınız. uludağ sözlük ölü sami dili başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozulum » kacırtma » sulf » cerezlenmek » karışanıgoruşeni olmamak » kin gutmek » buyuk terim » bakır sulfat » hint yağı » emanet bırakmak veya vermek » ağzınıkullanmak veya satmak » muteveccih » ustunde kalmak » cicekli » soku otu » bir veya tek başına » beneklerle orten asklımantar » levanten » saltanatcı » mustemleke » tc » ferz cıkarmak » at cevirmek » minuskus » au » bahce » mal mudurluğu » guneşsaati » yuzune kapanmak » kapanmak ortulmek » gecmişzaman gorunumu » sercegiller » ak gun ağartır kara gun karar » oğretilerin genel adı akliye » kısır dongu » olumsuzleştirme » ul » somurgeleştirme » turlu » gayrimusmir » saban surmek » ibaret olmak veya kalmak » turetme » onemli » cimentosuz » kuvoz » ic işleri » kok sokturmek » teslim tesellum » boyunduruğa atmak veya almak »

ölü_sami_dili hakkında da bilgi ve ölü_sami_dili eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ölü_sami_dili nedir ve ölü_sami_dili kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.