tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önce nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
taze ot gormuşeşek gibi » guvence » alaturka bilen alaturka eser » gorucu gitmek » yaşam bicimi » surmek » gormek » ramp ışığına cıkarmak » kaşıkcıkuşu » urkmek » muzik salonu » olur şey veya olur değil » utulu » izine donmek » kesir olcek » puskurtmek » orumcek bağlamak » summettedarik » un » dokum » donum » yoruk cadırı » mulk » urkuntu » su duzeyi » şuphesiz » nonfiguratif » atom cekirdeği » carpılı » kuf bağlamak veya tutmak » ilgi gormek » gecirici » cıkarmak » taahhut » suzgunleşme » yurek selânik » hayvan derisi » zuğurt tesellisi » kaypakca » akcıllaşma » luks mevki » ne dağda bağım var ne cakalda » iyilik guzellik » duze inmek » şukran » kavukcu » yureği kan ağlamak » zayicesine bakmak » paraşutcu » alt tarafıveya yanı »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.