tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cırpmak » ovgu » gozunde tutmek » moğol » ozene bezene » surundurulmek » bavyeralı » gosterilmesinin izne bağlıolma » mahzur gormek » defol » işlerine bakmakla yukumlu kims » bulbul canağı » tukenmez » bir avuc » modulâsyon » bırakılması » soz gumuşse sukût altındır » gecinmek » kalmak » atla arpayıdovuşturmek veya da » cozumleme » icini yemek » turkluk » yuz » minuskus » gepegenc » dolapcı » ruyasıcıkmak » capula » malikî » buyutme » geri donmek » hoşgoru » yontemlilik » ağır kure » kurek » bitkisel veya hayvansal madde » kulucka olmak » turkleşmek » harekete gecirmek » tesaduf » kıskac » cok duzlemli » diplomatca » cember » yerinde su cıkmak » corak » surume » kurek kadar veya papuc kadar d » mukemmel »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.