tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önce nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cekmek » muntehir » yoldan cıkmak » namazında niyazında olmak » sıcrayıcı » surşarj » yaşıyerde veya toprakta sayıla » gecirmek » eğri buğru » dutturu leylâ » tunclaştırma » buzgusuz » kuşgibi ucup gitmek » hukme varmak » kulceleşme » msı msi » kurtlarınıdokmek » bicimlerini belirleyen ana oze » eşekce » dayanabilen sağlam guclu mu » gulistan » papaza kızıp oruc veya perhiz » curuk sakız » ocu » mal kapital » album » celmek » benzi atmak veya ucmak » yuk vagonu » arac » gununu gun etmek » tapan cekmek » teessus etmek » burumcuk » kurevî » ul » denize cıkmak » kafa cıkışı » canlımuzik » icine cekmek » kuşmu konduracak » basınclısu » bisikletci » puf desen ucacak » burnu havada veya kaf dağında » hukûmet » evire cevire » goruşulmek » camaşır suyu » eli boğrunde »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.