tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
fıcıcılık » ruyet » aktuel » borusu tutmak veya ustunde » milliyetci » hummasıolan » araştırılabilen olculebilen » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » catık yuz » cok » cek valf » gunduzlu » oluyu guldurmek » buyuk elcilik » murettiphane » cevirmek » gecerletme » orneğini cıkarmak » sure sonu » kac parca olayım » ortak mulkiyet » tanrı ya minnet duygusunu sunm » ufuruk » karluk » bulbul gibi konuşmak veya okum » kavunici » surucu belgesi » kucuk karyola » gercekli » u » durtuşmek » kacmak » fitne fesat cıkarmak » goruntuleme » sozculuk » p » menfaatci » pastorizasyon » bir don bir gomlek » yularıele vermek veya yularıka » kopru başı » yurumek » lâtin yelkeni » kurklu » cağırtı » tiriti cıkmak » yureği sızlamak » gozunu daldan budaktan veya co » yuzer havuz » bukmek »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.