tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
onemsenmek » curuyuş » guclendirici » cağıldayış » surukleyici » dokme veya taşıma su ile değir » tm » kafdağı » denizkopuğu » eskimo » kulâhlı » gozu yılmak » bufecilik » hamursuz bayramı » golgeli » burunmek » zimmetine gecirmek » soz temsili » osmanlıca » parca » cırılcıplaklık » ali kıran başkesen » coğunlukla » gureşmek » koşe yazarı » civi civiyi soker » kelin merhemi olsa başına sure » sacak » it izi at izine karışmak » gormek » ahkâm cıkarmak » oz su » şobiyet » kufurbazlık » tulbent » kuşgibi veya kadar yemek » ufuk cizgisi » dır dir dur dur tır » gumruklu » duzeme » ruping sistemi » kulube » hukumsuz kılmak » tahtadan yapılmışinsan veya ha » kor kaya » hucreler arası » desikator » hukûmet kurmak » dolap beygiri gibi donup durma » cağırım »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.