tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kıpık gozlu » buz ustune yazıyazmak » marunî » canının icine sokacağıgelmek » hangi ruzgâr attı » dayayıp doşemek » donem » mukâfatlandırmak » carpılmak » soz konusu olmak veya soz konu » vucuda vermek aşıyapmak » cekme » işine bak » cur etkârlık » hesaba dokmek » ul » bicenek » hah şoyle » nufus kâğıdı » gul gibi bakmak » guncelik » ust yapı » koşe » yer acmak » cayır otu » ağzından hayır cıkmazsa bari ş » onluk » cit sarmaşığı » urduca » kos kos » cekik » boyle gelmişboyle gider » bicimsiz » inec » cizikli » yureğinin başısızlamak » bileğine guvenmek » tesettur » siyanurleme » fin » dansoz » guvensizlik onergesi » doğaclama » mitral kapakcığı » altlıustlu » gumburdemek » gece ucuşu » ustu kapalı » comlek kebabı » civilenmek »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.