tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cuhadarlık » ı i u u » acık kapıbırakmak » corten » yangına korukle gitmek » muşahede etmek » bir koşeye koymak » teessur etmek » yuzunu ağartmak » muşekkel » it gibi calışmak » kenarlık » goturulmek » yardım gormek » cakışma » kılıc sallamak » mahrec » culu duzmek veya duzeltmek » gozunun capağınısilmeden » kumelenme » duşunceye bağlayarak yorumlaya » japon hurması » bakac » bir dilin kelimeleriyle duşunc » şeylerden yapılarak icine su d » cizici » ozene bezene » cenesini kapatmak » kacıncı » gorunum » unsuz duşmesi » mucver » suveyda » duzenleme ve filme aktarma işi » kahır yuzunden lutfa uğramak » allah eksikliğini gostermesin » yer opmek » lokmasıağzında buyumek » arabî » kultursuz » akla karayısecmek » puskurtmek » frenkleşmek » nerede hareket orada bereket » tıraşbıcağı » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » olumsu » anlayışgostermek » bicim birimi » cağrısız »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.