tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camlık » tekme atmak veya tekme vurmak » rabbena » gozune dizine dursun » cergeci » mufrit » ilâc » hint kestanesi » oturak kundesi » govde » terzi cırağı » surgulu » ustunkoru » semtte oturanların tamamı » cakaralmaz » karga yuruyuşu » calım » yuklu » yetişme » aklınıcalmak » surmelemek » suratından duşen bin parca olm » oldurulme » meyan koku » kavakcılık » flut » buryan pilâvı » alacağıolsun » ız iz uz uz » cağrılmak » cırpıntı » doğaclama » cobanpuskulu » denizkopuğu » gecirgenlik » curutmek » sozu cevirmek » isim cumlesi » bahtına kusmek » mustenit » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » kireclik » taşcı » kirec gibi olmak » oy cokluğu » bıckıcı » cıkışyapmak » beşuc » ayağıalışmak veya alışmamak » bir soyledi pir soyledi »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.