tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tebellur » catal bıcak takımı » konstruktivizm » mustakil » camur » koyunun bulunmadığıyerde keciy » ruya » cağrışmak » kokain cıkarılan en cok peru » olcuşme » bıraktığım bıraktığı bağladığ » on soruşturma » horozu cok olan koyde sabah ge » gonlunu hoşetmek » sutun acmak » cıkmak » karşılıklıbirbirini dovmek » aklımda » bakır calığı » mustehase » echel » kafdağı » cağrı » cozme » karamusal veya karamursel sepe » cimdik » aşcılık » kohnemek » tumorleşmek » kuskunleşme » cavuş » geciş » gocertmek » celik » cay bahcesi » kult » pandul » guzellik » arak erek » peşin hukum » protestan » yuğruk » gulunmek » coğuncek » patlakca » sınıfta cakmak » kolacan etmek » duzen kurmak » donmek » kâkul »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.