tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önce nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bolum » duzenleşim » catallık » somurgeci » luks » babasına cekmek » duzleme » soz » calışılmak » yara acmak » guvercingoğsu » bıyık altından gulmek » bulbulleşmek » kopru kurmak » yılan cıyan » o duvar senin bu duvar benim » cakıştırmak » takla atmak veya kılmak » korletme » icmek » stabilizator » yureğini hoplatmak oynatmak ve » inanclı » yuruyuşyapmak » capacılık » fizikci » celişmek » dikilip durmak veya kalmak » hizmet ici eğitim » cihannuma » yuzdurme » ağız acmamak » su veya soz goturmez » kibrit cakmak » yabanî gul » kulhanbeyi » ağzının tadıbozulmak veya kacm » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » mustenit » bahcesi » yuz » carpıntı » gumuşlu » facasıolmak » surtukleşme » kucukluk » cirişci canağı » arabist » revaluasyon » borek »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.