tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önce nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
asansorcu » ister misin » kucukleşme » gostermek » guclu » kulluk » odemeli » cotuk » cıngırağıcekmek » dunyevî » hakaret gormek » ici ezilmek » ayağına cağırmak » suslenmek » cam yeşili » cumlecik » alıc » dulgerlik » ekmekci » oksuz » kısa omurlu » yuzdurmek » bir turlu » muhimmat » ozdekcilik » durust » recinesi hekimlikte kullanılan » mobilya yapan veya satan kimse » isteğinde direnen kimse » acınmak » duru » pence pence » gondermek » nogayca » cıkmak » duşuncellik » omur gecirmek » can duşmanı » oksuzluk » tuzel kişi » yalova misketi » cıkmak » alt yanıcıkmaz sokak » sahaca » ortaklık sozleşmesi » araclı » ceyizcilik » suyunu cekmek » şuphelendirmek » bonkor »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.