tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkarmak » suratından duşen bin parca olm » eti ne budu ne » az kaldıveya az kalsın » aile bahcesi » su boreği » gumul » sulhcu » jole » calık kavak » gudumculuk » deney tupu » butcelemek » gulutcu » dur » duzenleme » imtizac etmek » carlık » başarıgostermek veya kazanmak » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » calım » yuzden » demirkazık » nedamet duymak veya getirmek » manipulâsyon » keci » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » tekniği » cenesi oynamak » bir dilin kelimeleriyle duşunc » uzerine almak » ağackesen » tumce » bağlac obeği » suzulme » cokelek » budist » gul ustune gul koklamamak » yuzu yazılıkalmak » yeteneği maharet » cıkışalmak » cığırtı » yemen ellerinde veysel karanî » meden » yuzlenmek » verilen tek ve eşit bir varlık » cacaronluk » parıltı » ozetleme » eti senin kemiği benim »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.