tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağlayan parca » kukurtsuz » oruclu » ciyleme » dolaba girmek veya gelmek » ultimatom vermek » bu turlu » kredi acmak » cimentocu » orgu » yuklenmek » muspet ilimler » tezevvuc etmek » buyuk lokma ye buyuk soyleme » centiklenmek » yuzdurmek » utmek » adamakla mal tukenmez » ic guveyi » ust perdeden konuşmak » bırakılmışkimse » cehreli » yoluna can vermek veya yoluna » cokkunleşme » kavanoz dipli dunya » lenincilik » nerede nerede » akla ekle » dunyalı » yuz » urkeklik » vak anuvis » cıkmak » gomutluk » turkceleştirme » duldul » adam icine cıkmak » biri cok olmak » sidik sokturucu » hakkıodenmez » tore bilimi » super cimento » duzenli » metal parca » cay evi » berber dukkânı » civileme » kafasından gecirmek » golet » selektor »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.