tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önce nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sacmak » lupten » kume bulut » disiplin sucu » yalınc » hatırlatmak » arkada kalanlar veya arkadakil » kısa gunun kârı » kose sakal » ders ici » bohcasınıtoplamak » kafa ici » cabukluk » on oda » cıkışamamak » ici goturmemek » su gecirmez » adıbatasıveya adıbatasıca » gozleri yaşarmak » calmadan oynamak » cimlenmek » duzence » goz dikmek » acmak » ortak veya kuma gemisi yurumuş » balıkcıduğumu » ekti puktuler » tarh etmek » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » mıknatısıolan » musellesat » biciminde duzenlenen ulusal ve » hukumdarlık » bordur » govdesel » habbesi kalmadıveya habbesi yo » ıl » balcıklı » fırcalanmak » rebiyulâhır » arabankurdî » ustunde toplayamayan gafil » ezcumle » cıfıt » klâsor » şeylerden her biri tabaka » kambriyen oncesi » okuz » teberruz ettirmek » herkesin gectiği kopruden sen »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.