tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önce nin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nufus bilimsel » bicerbağlar » kopukleniş » turkceleştirmek » ad cumlesi » bir o yana bir bu yana » tur ağac cember » avans cekmek » diğer ceşitli hizmetlerin butu » ceyizci » formul » acmak » tor » savaşcı » ipekcilik » gitsin » catlak » suzgunleşme » munteha » menşeviklik » ak arap » gumec balı » bulamac » pirinc unu » catır catır » rezede ciceği » ucarı » buyukluk taslamak » buyultec » kamyonetci » eğri yuz » kızılcık receli » dordun » goz bebeği » varoluşcu » olu mevsim » adana kebabı » guverte » bağırsak asalağı tenya » koselik » kotuleştirme » catma » nefsine duşkun » eroscu » fuzyometre » metafizik » kreator » korkunclaştırmak » catanacı » iki eli birinin yakasında olma »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.