tdk sözlük TDK Sözlük

 

önce nin eş anlamlısı

önce nin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önce nin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önce nin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önce nin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rolâtivite » ulkucu » goruşulme » surgit yapmak » rol catışması » calılandırmak » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » ust guverte » cenileme » otobuscu » gurgengiller » dert dokmek » ucmak » bin yaşa » kolacan » lisan » bocekciller » goğe merdiven dayamış » cuceleşme » sanayi ulkesi » neşesi kacmak » uretim araclarınıozel mulkiyet » mektepten cıkan eşek marsuvan » allah rahatlık versin » sureolcer » gol » gecirme » sulfitleme » cay bahcesi » ocbe » bağlayıcı bağlama niteliği ol » iştirakci » duzenlemek » kuşayiş » murur » kupeli » masallarda gecen dişi dev » verilen ad » ucuz » yanışolcer » emmec » muddeiumumî » yonelik » uzumlu » calkantı » pes perdeden konuşmak » dokmek » felc gelmek » tamir etmek » iki kulak bir dil icin »

önce_nin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önce_nin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önce_nin_eş_anlamlısı nedir ve önce_nin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.