tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kancılarya » yerden yere calmak » bayram değil seyran değil en » alt ust olmak » kucuk burjuva » kıc » ahreti veya obur dunyayı boyla » ayciceği yağı » ağzınıkapamak veya kilitlemek » mudur » bortmek » gozetmenlik » şovalyelik » cekişmek » elinde bulunduran kimse » beklenmediği umulmadığıveya c » ağac » veche » buyuk baba » gelsin veya gelsin gitsi » sudan gecirmek » muzakere » hizmet ici eğitim » merkeziyetcilik » şuphe » oğrenmek » tahammulfersa » acıktan » hoparlorlu » ihtiram kıt ası » gulmekten kırılmak katılmak » duşunceye varmak » kuflenme » colleşmek » tekaut maaşı » kimse » kedi ciğere bakar gibi bakmak » guvencesiz » enek » acıkcası » cakmaklık » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » icki » dunya durdukca » ayağınısurumek » suresiz yayımlanan duyuru » oznelci » zac yağı » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kotu »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.