tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
eşyukselti eğrisi » cemkiriş » surme » gecmek » caydan gecip derede boğulmak » harman cevirmek » tes it » fena gozle bakmak » bocu » yatcı » mucize gostermek » turan » oldurulmek » sokturmek » civileme » tutsulenme » veren alet » tesadufî » salâ vermek veya okumak » nuksetme » gureşci » yureği yerinden oynamak » cizgili » kona goce » hukumsuzluk » tokuc » guven beslemek » carliston marka kereste » bobur » yurutme gucu » bocek kabuğu » silâh catmak » ozen » osmanlıcacılık » duşuntulu » toskurmek » caprak » af cıkarılmak » teverrum » tebeyyun etmek » dol almak » ucler yediler kırklar » carşaflama » cıkınlama » kayıttan duşmek veya birinin k » oğrenci » macar » nal cakmak » canınıbir yere dar atmak » acıklamak »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.