tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
la le » acık ordugâh » gokce yazın » gubrelenme » ari dil » cırpınıcırpını » peceleme » cicekleşmek » kaynakcacı » panislâmizm » yurttaşlık hukuku » tuzel kişi » batırmak » cakılıp kalmak » ciğden vermek » dizini dovmek » yetki kanunu » n » ipin ucunu kacırmak » gonlu kanmak » kapana duşmek girmek kısılmak » civit otu » dunden bugune » lâfıgecmek » yardım kurulu ve şirketler bir » duşurmek » erincli » mechul » suluk » cokelge » museccel » gecmişlerini karıştırmak » başında değirmen cevirmek » tekelluf » imanına kadar kısa soyleyişle » su urunleri » aramca » celimsiz » moble » kulusturluk » panel kopru » tehaluf » yuzustu bırakmak » utanc » kuresel ucgen » kostek olmak » binin yarısıbeşyuz o da bizde » sitteisevir kapıyıcevirir » ak duşmek » okcu »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.