tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yukculuk » buyumek » verilen ad » kralicelik » catışma » ak ek » doşeniş » tuzakcı » yukseltmek » siyasetcilik » uzumlu » gozetmen » uzak goruşlu » ictima etmek » icin kullanılan boru oluk vey » ruslaştırma » ozonur » cemberlemek » sut corbası » tenceresi veya tencereleri kay » tokac » kırık cizgi » curuksuz » yuzune bakılacak gibi veya yuz » cocuk yetiştirmek » ucra » uscu » geriye yurutmek » dipciklemek » yukseklikleri ve yol actıkları » du » benekli kopek balığı » bukuculuk » ozlemini cekmek » allah yazdıise bozsun » mısırlı » gocurmek » o gun bugundur » İslâm dininden olan kimse » hastalık almak hastalık kapmak » kafayıcekmek » karagozculuk » ho » temel tumce » gomme » yurutec » gocebeleşme » vekilharclık » orfî » dort goz »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.