tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donuşluluk » kıptî » u donuşu yapmak » ac gozlu » bornova misketi » ucurma » şımarıkca » akla zarar veya ziyan » cemberlemek » cıfıt carşısı » kacmak » dipsiz kile boşambar » zihni acılmak » kopekli » mutehassıs » mitralyoz gibi konuşma icin » kızılcam » on ad » kacamak » dovulmek » camlık » dolgun ucret » rumca » direncli » goruşbirliği » curuk » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » ihraz etmek veya eylemek » cekim » olcuşmek » bakılmadan secilen şey » tavşan boku gibi ne kokar ne » ucmak » sacıştırmak » gozluk takmak » dokmek » ipin ucunu kacırmak » gensoru onergesi » techil etmek » plânorcu » cifte atmak » kostum » oksuruklu tıksırıklı » calıbulbulu » gecim zorluğu » ici gitmek » arapca » cepel » doşeli » meydancı avlu bahce gibi yerl »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.