tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sunger » kuru oksuruk » koc » kabine cekilmek » ses turemesi » ziyafeti cekmek » buyulemek » miktar ile indirimden sonraki » tekduzeleşmek » yabana soylemek » mustelzim » tenezzul » derin derin duşunmek » saklambac » mec » granduk » cifte atmak » borusu otmek » yonetim gideri » duz » ortalığı almak » kurutac » yunlu » emekcilik » bir madde » ne alıp veremiyor » urkmek » ihsan etmek veya buyurmak » bugune bugun » koruk luferi » puskurme benli » kufuru basmak » cuk » aşinalık gostermek » duşuncedir almak » karacalı » salca » ar er » teşbihte hata olmaz veya olmas » ağzından duşmemek veya duşurme » girişucreti » icli » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » yahudilik » cav » başınıcıkarmak » ekti puktuler » major » kunyesini okumak » uzmek »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.