tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yol gostermek » yuzune gulmek » olmayan bağımsız hur » iyodur » hint ipeği » hititce » kullî » adamına duşmek » prosedur » butunu » ortak carpan » pompalıtufek » cadır direği » moto » acıgormuş » piyasaya duşmek » oz dışı » cağlamak » erinc » gurz » bolumunden her biri sezon » hurufî » yanlışhesap bağdad dan doner » tef calsan oynayacak » ağac kurbağası » oz » calmak » icin icin » yayla cayırı » golge gibi » melul melul » carpma işareti » sacma sapan » tutmek » pacacılık » buyukten buyuğe » kucuk bey » surutmek » cevirmek » du » coğun » tekelluf » gun kavuşmak » yolu acık » başlıkcı » ver elini şu veya bu yer » başgoz etmek » kaburgalarıcıkmak veya sayılma » haram olsun » koturum olmak veya kalmak »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.