tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başa cıkmak » hayata gozlerini yummak veya k » amator » mak mek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » gozum veya gozumun nuru » ciğindirik » suclanma » p » cilehane » cıralık » celmelemek » kralice » caldırılmak » brıcka » araştırma gorevlisi » yahudi » baltık dilleri » yuruyuş » feneri nerede sondurdun » cıkartılmak » perdahcılık » hıckırtmak » calık » bocu » kazık kok » merdane » mukâfatlandırma » yondeşacılar » sağcıkarma » her tur gosteri yapmaya uygun » surekli olarak gidip gelmek » sus » koturumleşme » iyiye iyi kotuye kotu demek » cacaronca » bolumunden her biri sezon » sureğenleşmek » taayyuş » işcilik » guveylik » susletme » keci mantarı » kulturfizik » kutleşme » kuflendirmek » yuceltmek » yarıkure » otleğengiller » boğaz acmak »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.