tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gece ucuşu » ic tumce » sozel oğrenme » kesesine gore » guzleme » tohmetlendirmek » ustune kuşkondurmak » harc » bicimdeki bolumler » otcu » turk meşesi » capaklanış » para peşin kırmızımeşin » capkımak » temelluk » ayıyuruyuşu » caltılık » moğol » maddî olmayan manevî şeyler » orgucu » ruşvet yemek » nemse » cok anlamlı » şahsiyat yapmak veya şahsiyata » tumu cemiyet » deli raziye gibi » haric » karacayca » cakırdikenlik » icli » etciller » gecici » gostermek » balkanlı » kafasınıtutsulemek » ezcumle » turt » ın in un un » cemrenmek » dunyanın kac bucak veya koşe o » carpınmak » malzeme » kavga cıkmak » başınıağrıtmamak veya başınızı » taban tepmek veya patlatmak » guven » kireclik » capkınlaşma » oğul balı oğul arılarının yap » acındırmak »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.