tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bolge » gozlerini belertmek » turk biberi » takdir etmek veya eylemek » bir nesneye kece gecirmek » cıkarma » yuzdurme » tecrubelilik » surt allah surt » girişimolcer » hayrınıgor » yuz » kusmek » kaya guvercini » duğum vurmak » akupunktur » yurekten cağırmak » t » tamam mı » gotlar » şekle sokmak veya koymak » bakımından bağlanarak soylenme » leh » saatcilik » gozunde tutmek » okceci » alt tarafıveya yanı » cift dalma » cıkarım » yakayıkurtarmak veya sıyırmak » cevrilmek » yetişen bir ağaccık corylus av » fare deliğe sığmamış bir de k » fena değil veya fena sayılmaz » ala gun » duşkunu » cıkış » uleştirmek » cocukca » kuşmu konduracak » paraşut birlikleri » cok hucreliler » bir sorunu gerekli acıklığa ka » ne âlemde » keskin gozleriyle cok uzakları » su altıfotoğrafcılığı » soğdurme » yukseğe cıkmak » kokten » guzlek »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.