tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
golge olaycılık » işi ileri goturmek » cokmek » yusru » sı si su su » purin » uctu uctu » icin » cubuğunu tutturmek » kuheylân » pabucculuk » kacırmak » inanc » havaya ucmak » alt ust etmek » tedahul » olmuşveya pişmiş armut gibi el » duşeş » imanıgevremek kısa soyleyişle » ciftelemek » ankesorlu telefon » sayma işlemi » catırdamak » muvafık bulmamak » cıkmak » uretim bicimi » punduna getirmek veya pundunu » portor » lugatce » butun » ayağınısurumek » buyuk » surucu » kutle » duğun » cift surmek » cul caput » tuvit » sukûnet » populerlik » bicki yapmak » kurtcuk » sungerci » golgelendirmek » meme sungeri » olduğu soz » uckâğıt » felc gelmek » d d » butunleşme »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.