tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vergi kacağı » ayrıduşmek » solpume » rest cekmek » telâşgostermek » olukcuk » ge » kat iyen » mutefennin » guvercin » munasebet » dublorluk » tandır coreği » cat » tavuk kumesi » beduk » gocermek » civilemek » gorsel sanatlar » yuzune bağırmak » boğuruş » ozdeşlik » kurutac » corba kaşığı » cıt yok » guncelik » supurgeci » sakla samanı gelir zamanı » ummetce » puluc » parkcı » sofra veya sofrayı kaldırmak v » kırık dolu » sokuk » broşur » iyiye cekmek » durtu » denetcilik » doşenmek » carpıştırmak » hevesine duşmek » komşu komşunun kulune veya tut » gozetlenmek » di » yuze guluculuk » başcavuşluk » somurulme » suzum suzum » gunlerden bir gun » dil otu mu yedin »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.