tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
elinde bulunmak veya olmak » olcu bilimci » citmik » sovulmek » eşbasınclı » cariyeniz veya cariyeleri » alay gecmek » gabardıc » bozordek » yumurta hucresi » surgune gondermek » bir atımlık barutu olmak veya » yıldırak » dırt dirt durt durt t » goturu » gocebelik » calkalatış » derisini yuzmek » sukûtî » teptim kece oldu sivrilttim k » secimlik ders » başustunde yeri var » su altıfotoğrafcılığı » capkımak » cağırı » umera » esmer kufler » cıkartma » cinkografi » orakcılık » acak ecek » deniz veya hava savaşınıyonetm » beylikci » olenle olunmez » iğneli fıcı » uzulmek » temeyyuz etmek » icini bayıltmak veya kıymak » fıstıkcılık » parcacılık » yer tutmak veya tutmamak » kırcıllık » cınlamak » ruyasında gorse hayra yormamak » olan insan topluluğu ulus » atıalan uskudar ıgecti » suspansiyon » phlebotomus » buzuk » tutun balığı »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.