tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozdeş » cobanın gonlu olursa tekeden y » aralarınıacmak » yalın kılıc » goz nuru » mustehcenlik » ağzına duşmek » oğretme » felc gelmek » alt bolum » duş » sokturme » uzatılabilir » duzenleyici » korkusuz iyi dovuşen kendine » mutealiye » gucendirmek » satılık ziftin olsun selânik » tuy atmak » camgobeği » hırtlambasıcıkmak » cirişgibi » podosuet » kirec taşı » deniz durmak veya duşmek » susme » mesket turkleri » kırcıl » dunya goruşu » deney tupu » huzunlenme » huner gostermek » yaprak doner » dili donmemek veya donmek » uye » olmez otu » luzumsuz yere » mutedavil sermaye » entrika cevirmek » lâckalaşma » cerezci » koyu duruma getirmek » ulkucu » mest sermest » işi bir şeye vurmak » duşunulmek » oksuzluk » ayakcı » okuyup uflemek » vergi yukumlusu »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.