tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gurleşmek » suruşturmek » cıkarmak » mil cekmek » tifus » tumorlenme » gaz detektoru » mutebasbıs » cocuk işi » cakılıkalmak » ozlu » bir cokları » gıyabî hukum » tart sucu » yonlu doğru » balcık » onemlice » yonlu » capkın » luzucî » dutculuk » catlaklık » ozbek » cizge » gozetim » takdir etmek veya eylemek » sınır otesi » ayakkabılarınıcevirmek » cıkış » motivasyon » ucleme » durdu durdu turnayıgozunden » oksurmek » duzen kurmak » mış miş muş muş » halebî » supurmek » koseği » uryanî » epikurcu » cimlenme » arasıhoşveya iyi olmamak » allah tan » cakılmak » cu » yerlerde yetişen bir bitki me » basitce » gocer konar » butunleme sınavı » duğumlu »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.