tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doşemek » cozumlemeli » konsultasyon yapmak » ihtiyac » yalıcapkınıgiller » gudericilik » ustuvane » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » gectiği yoldan gecmek » punc » mucerrep » gonlu takılmak » maca » moskof » ayakcak » acıkgozluluk » siyanurlemek » bakar kor » cukur » ucmak » turkuleşmek » sozunu tutmak » oğle uykusu » mubalâğa etmek » cokca » parcası » cevresel » kemale ermek gelmek veya kemal » borc yiyen kesesinden yer » gelip gecmek » uzuntu » boru ciceği » onune gecmek onune gecmek » ağzından baklayıcıkarmak » camurlatmak » kaptan koşku » oho » guderileme » goz onunde » bir sozunu iki etmemek » senyorluk » munakalât » yuklenmek » birinin canına ot tıkmak tıkam » kacmak » ağac » caltı » genel mudur » korpelik » cop tenekesi »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.