tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muddetsiz » vur patlasın cal oynasın » soku otu » lâckalaşma » sure olcumu » sescil yazım » ilâc yapmak veya hazırlamak » bolum » unlu turemesi » ikametgâh ilmuhaberi » cakıllık » ducar olmak » soğuk ter dokmek veya soğuk te » dort koşe olmak » tumden gelim » pes perdeden konuşmak » olsun olsun » sual acmak » donuna yapmak veya doldurmak » korukcu » kendi derdine duşmek » bortmek » taammuden » yureği yaralı » turkuleştirme » felemenkli » ticaret hukuku » yuk » tecavuz etmek » calgılı » lâf yok » oz yaşam » ınc inc unc unc » koylu » duzenleme » romen rakamları » gin » mumas » cıkma » ozgun » insanların aynısoydan gelmişol » kotu » koltuğuna girmek veya koltuğun » urpertili » ulu » tuysuz » ucretlilik » gulgiller » otucu » vergi kacakcılığı »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.