tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzının kokusunu cekmek » asker cıkarmak » duğun salonu » goğus cukuru » iclik » cabalanmak » kabuk bağlamak veya tutmak » pencelemek » cekilmek » murebbiyelik » mutareke » hortumlu bocekler » ayağının turabıolmak » aristotelescilik » aylakcılık » gun durumu » iyilikcilik » guzel sanatlar » berbat etmek veya eylemek » ucan kale » hızla batmak » oc almak veya ocunu almak » tulûatcılık » duşuncesizlik » yulgu » fenike portakalı » kabine duşmek » oncelikle » boğuruş » ay tutulması » buyucu » goreceği gelmek veya goresi ge » şolen » el opmek » sağlık gorevlisi » vucudunu ortadan kaldırmak » ya rabbi » anglosakson » gumruk » mektupculuk » guneşsutu » rolculuk » suresi haftayım » tıkaclama » anıtkabir » acemilik cekmek » capraşıklaşma » cirkinleştirmek » mulemma » hukum »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.