tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ikindiden sonra dukkân acmak » bakar mısınız » acık yeşil » duşuncesiz » goze girmek » gecinme endeksi » sloven » kacakcılık » starta gecmek » eski dunya » dumen evi » ocağısonmek » perulu » yazı tebliğ tebligat » kabuk bağlamak veya tutmak » yere batasıca veya yere batsın » kolelik » guneşli » icinden cıkamamak » tenasuh » kalp carpıntısı » dekoratorluk » kuşayiş » kritik » onel » donuşumcu » muteakip » muhafız olma durumu » ufurmek » mobleli » cevriyazı » tahrikcilik » hızla batmak » kan cıkmak » cevre bilimsel » bağlık bahcelik ği » yuksek oğrenim » otostopcu » pencere acmak » goturuş » anlaşmazlık cıkmak » mutehakkim » yatağa veya yataklara duşmek » mufit » cinleri başına toplanmak veya » rucu » kafasına soz girmemek » re » sosyolenguistik » acığa almak »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.