tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
burcak » vadesi gelmek veya yetmek » kirada olmak veya oturmak » civileme » turbulâns » supurmek » ilmuhaber » surfile yapmak » kuşcubaşı » camurlama » cifte cubuğa gitmek » centilme » goturtmek » uzun lâfın veya sozun kısası » ic » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » comertleşmek » hereklemek » boyun bukmek » menşeviklik » muteessif olmak » catışılmak » onerme » kırlangıc » kumeleşme » yetenek ve genel gidişdurumlar » dokumantasyon » duşup kalkmak » kıskac » gucsuzce » kacurga » gluten tutkalı » ceper cekmek » soz karışıklığı » onceki » sırca » tabansızlık tabansız olma duru » suzgec » bildiğinden şaşmamak veya kalm » capraşıklaşma » ayrılan kimselerden kurulu der » bahcesi » mezhepcilik » tek acıklık bulunan ocak » yeme icme » munasebet duşmek » duşuk » soz veya lâf altında kalmamak » gure » kem gozle bakmak »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.