tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
etkin oğretim » yuz yazmak » arpa ektim darıcıktı » cift dalma » gonul rahatlığı » dibi kırmızımumla veya bal mum » muslumanlık » pece » vantilâtor » ahıska turkleri » yerleştirilmişcift camdan oluş » oz » ice donuk » gunu dolmak » bakac » yukselmek » on ad » kucumseme » butun » başına gecmek » yer ucmak ii » pekmez kopuğu » cumlecik » ağac morus » taammum etmek » yuzunu gozunu acmak » ce » gorevden uzaklaştırmak » cop arabası » yanıltmac » gozleri kapanmak » imparatorice » cıkmaklık » cevreleyiş » celmelenmek » duzeltme » hareketli parca » iktisatcılık » kayışa cekmek » te » tribun » karun » parcasıbağlıbulunan catal » demec » dirlik duzenlik » hukmetmek » parıltı » mustemirren » kuru kofte » guvey i »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.