tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dondurmek » mısır tavuğu » mancınıkcı » cat kapı » cıldırtma » okuz trene baktığıgibi bakmak » hırgur cıkarmak » umera » ucum » gulucuk » i tutmak » m m » dunya başına yıkılmak » kume kume » artcı » dokmek » rabbena » olcek » kacın kur ası » corman » şefaatci » ipek boceği » recellik » uvey cocuk » savaşcı » yukarı goğe doğru olan yanı » kucukle kucuk buyukle buyuk o » cıplak » tukenmez » yol acmak » pacoz » toskurme » enfusî » kan gutmek » sarıkart gormek » cenesini bağlamak » fayans doşemek » duşunceli » koşe penceresi » dayayıp doşemek » unsuzunu gosterir » bir ayak once evvel » allah kısmet ederse » duğumlu » delgec » hambelî » dağyurumezse abdal yurur » duzen » sonmek » anasınısat veya satayım »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.