tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
neptunyum » oluşturduğu tuzel varlık » eşekce » maslahatguzar » teleksci » yalan dunya » genel ad » oburku » oyle oyle » balıkcıyaka » capsız » en kucuk birliği goze » yurumek » uflemek » gonul tokluğu » carpık » surgulenmek » tespihcilik » ettiği hayır urkuttuğu kurbağ » sectirmek » duşunceye varmak » anlayana sivri sinek saz anla » buzlar cozulmek » sermayeyi kediye yuklemek » ortme » tek acıklık bulunan ocak » bîtap duşmek » cin calığı » oyle veya boyle » ilkguz » sovuşmek » hicleme » beşikci » dirlik yuzu gormemek » cile » camur gibi » duruma gelmek » cıtlık » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » yoldan cevirmek » genclik » oğutucu » kokulu cayır otu » vektor » canak ağızlı » supruntucu » barut fıcısıgibi » duz » lopur lopur » kullanılan yapma yuz »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.