tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
arkasına duşmek veya takılmak » muptedi » tefeul » alt ust etmek » cevrelemek » vucuda gelmek » bekcilik etmek » ceki » karacayır » diline dolamak virt etmek veya » kanıma gore veya kanımca » goğus bağır acık olmak » haricten gazel okumak veya atm » gumburdeyiş » allah hakkıicin » mutevakkıf » ağackesen » yururlukte olmak » gecgin » arasında den başka anlamıyl » meşe komuru » ak kopek kara kopek gecit başı » emekleme donemi » sungerci » hukmetmek » orumcek » yuzunu guldurmek » moto » carliston » duğumlemek » tuberkuloz » cubuk ağacı » akbalıkcıl » cıplak alev » kuresel » mefhum nosyon » cipil » goverme » nevruz bayramı » alınmasınısağlayan kimse kame » imtırak » cakma » ozdek » kubist » gormez » cucuk » unc » kor fare » acığa cıkmak » tepeli kostebek »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.