tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ucuz etin yahnisi yavan veya t » elcilik etmek veya yapmak » kortizonlu ilâc » inmek » cakmaklık » eşbasınc » ay donumu » gulutcu » koşeklemek » gozu buyukte olmak » tık » geciştirmek » kalcalı » on oda » bağlaclıtamlama » pacalık » taşcıl » ilenc » agrandisor » radyator » fır donmek » acığa cıkmak » cığduşmek » munferit » carpıkca » tamamen veya kısmen durması » koltukcu » daha bircok şeylerin yapımında » vucuda vermek aşıyapmak » avantur » daha bircok şeylerin yapımında » sın sin sun sun » ust » daha da geliştirmek amacıyla b » kedi veya eti ne budu ne » kıymalıborek » cakım » gozune sokmak » oğrenci » toplamak işleri icin ayrılan k » daha bircok şeylerin yapımında » cağanak » venus » umum mudurluk » bazen doğrudan doğruya yere da » guven » uvez » yedekci » ovunc » civilemek »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.