tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önder eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
allah yuru ya kulum demiş » surgulemek » cenesi kitlenmek » delikli taştekne » ic hastalıklarıuzmanı » calık » golgede kalmak » babaî » ustune oturmak » giysi » gorulmek » goturumsuz » zurriyet » goruşayrılığı » fiks monu » copculuk » zayice » uslenme » minyaturculuk » gozu uyku tutmamak » son bulmak veya sona ermek » pey surmek » kusurat » kıpcakca » kokak ağac » izaleişuyu » oğle ezanı » teberruken » dorduz » kacıncı » gusul » gunberi » ust kat » sonukluk » gomlek » calıştırılma » gunu birlik » sefa surmek » cetecilik » govdelenmek » sa se » ağır kure » civisiz kalkan » duşeyazma » kutur kutur » usteğmen » cin calığı » hint baklası » sonuc almak » copsuz uzum »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.