tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hoşca » kimse » acısınıcıkarmak » eti ne budu ne » renkci » goruntuleme » terzi kendi sokuğunu dikemez » ulku » yalanıcıkmak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » gozu akmak » mutemeddin » kentci » kahkaha ciceği » zulfuyâr » yerinde su cıkmak » carşaflı » uzuntu vermek » dunyadan haberi olmamak » ici paralanmak veya parcalanma » goz koymak » nobet » tekerlek kırıldıktan sonra yol » soğuk cıkmak » caylak fırtınası » uzerine gelen duvar ağırlıklar » zumruduanka gibi » başcevirtmek » sinyal muziği » cakıntılı » toplum ekonomi din kan veya » cift sayı » kapsamıolan » kulliyet » sokel » ustune cevirmek » sumuk » kulâhınıhavaya atmak » cekme » cunha » frenkce » plâtonizm » tarihcilik » boşluk » ses vermek veya vermemek » boyu veya boyuna boyunca bera » ekmekci » balığa cıkmak » gonderme » turdeş »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.