tdk sözlük TDK Sözlük

 

önder eş anlamlısı

önder eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önder eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önder eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önder eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can cana başbaşa » coksamak » sulfurleme » cur etlenme » cıldırtma » dansorluk » murtekip » gecmişi kandilli » gozu kapalı » caykara » dişeti unsuzu » tamir etmek » uzerine oturmak » olumluk dirimlik » abliyi kacırmak veya bırakmak » su gosterdi » soz sozu acmak » konstruksiyon » cokertmek » icinde kaybolmak » işbirinden bitmek » optikci » spotcu » kanatcık » dokulmek » teror » deme » ettirgen catı » kuşkuya duşmek » batırılmasıyla yapılan sucuk » hayrulhalef » spekulâsyon » tumorleşmek » mustensih » yuk vagonu » catılı » ortu » penceleşmek » başına gecirmek » kucuk asya » cirişcilik » bıcak atmak » cıkıntılarıolan organ » subye » yoneltilme » kornişci » mubadil » tuzuk » obur dunya » tenezzul »

önder_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve önder_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önder_eş_anlamlısı nedir ve önder_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.