tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olmuş » gozunun onune gelmek » comak » cağdışı » korkunclaşmak » olumle burun buruna gelmek » vadiye dokulmek » ulac » kutuphaneci » figuranlık » karanlığıdeşmek veya yırtmak » ıskarca » yangın cıkarmak icin kundak ko » secmeli » butun » ciğiplik » barutcu » deve bir akceye deve bin akce » muddei » sul » dort koşe olmak » canıcıkmak » yedek parcacı » zembereği boşalmak veya boşanm » şomiz » cevgen » hercumerc etmek » donerci » babasının veya babalarının cif » cit sarmaşığıgiller » gulle gibi » kır boynunu » gonulden ırak olmak » tokatcılık » cuhacılık » odevlendirmek » hem suclu hem guclu » aklınıbir şeyle bozmak » ovmac » sarnıc » sonuc vermek » iki bucukluk » buyur » ıcığınıcıcığınıcıkarmak » fazla kacırmak » edat tumleci » acı » ofkesini cıkarmak veya almak » munebbih » top surmek »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.