tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muslumanlaştırmak » kacmak » berbat etmek veya eylemek » gecende » politikaların genel adı ferdi » acıolcum » ut acıcı » ardıc rakısı » arpcı » dalkılıc » hacamat etmek veya yapmak » yarıklardan her biri » kurklu » kapuşon » ış iş uş uş » donum » cizili » evci cıkmak » paylaşmış benzer odevlerle yu » lâz » olumlu » reaktor » elden duşurmemek » ici sızlamak » cekce » calkalayış » kuresel gok bilimi » kaynatılmasıyla elde edilen ye » gudulmek » yuzdurmek » turemişisim » yarışcılık » ma me » koyleşme » goturu pazarlık » cukurluk » ıl » cevre » bedcehre » sacış » odemek zorunda olduklarıucreti » guzel duyu » ozdenlik » deniz veya hava savaşınıyonetm » huseynî » gecmiş » ozlu un » soğukca » cevirtmek » cayırlanmak »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.