tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
soz dağarcığı » bir coplukte iki horoz otmez » kırbaclama » mufreze » edinc » aklında olsun » gurultulu » maatteessuf » surekli » kalıpcılık » ayrıcalık tanınmak veya goster » cimdik » sağlayan şartların butunu » elle tutulacak tarafıyanı kalm » buyukluk hastalığı » ice bakış » kahır veya kahrını cekememek » uşengenlik » darvincilik » daruşşifa » yurumek » rum » ne soyluyorsun » gun almak » zatulkursî » alcılanmak » cizgi resim » haşlanıp ardından guneşte kuru » indukleme » borkenek » ozluk hakkı » mutehammil » uretim artığı » hah şoyle » gozetlenmek » gozetleme deliği » botanikci » tarafından arabacıicin armağan » arabeskci » yukseğe cıkmak » kulfet » daussıla » dunyalar biri in oldu » tumsek » kılıcıkınına koymak » catlama » malta taşı » verilmesi ve bu mulkiyetin bir » ictensizlik » cıfıtlık etmek »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.