tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
darac » telekomunikasyon » dunya evi » zurafa gibi » hukumsuz kılmak » yok pahasına satmak almak vey » kucuk duşurmek » sutnine » zr » tekebbur » soylenmek » carşaflatmak » domifinal » oldurmek » bir tarafa bırakmak veya koyma » luk » duğum » mujde koşturmak » di » spekulâsyon » munşeat » arasında den başka anlamıyl » kuşgibi ucup gitmek » okse » cetinleştirme » kalite kontrolu » gozunun onunden gitmemek » candır » allah allah » mubeşşir » yukluk » cekimolcer » muhurleme » surek avı » gozleri suzulmek » elin veya âlemin ağzıtorba değ » hodukce » her biri mesame » petrolcu » pazar ola » borclu bulunmak veya olmak » peşkeşcekmek » cocuk bahcesi » lumen » cicekli » gormuşluk duygusu » ozveri » cetrefilli » duşuncesizlik » kokorec »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.