tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yoneltme » uc catal » sutun » gungormuş » ickin » bicimsiz » mal mudurluğu » kokertmek » basıolcer » ucaksavar » tahammul » ayıbınıyuzune vurmak » gulucuk » altınıustune getirmek » derecedeki yol yan yol » f » avcunun icinde tutmak » amerikanist » merkezkac » goncluk » yuz tutmak » selâmunkavlen » donem » yeni gineli » pabuc pahalı » japon armudu » kahkahayıbasmak koparmak veya » cakaralmaz » okuz » muştereken » inanc » gureşcilik » bukuntu » tekci » sıctıcafer bez getir » cıkışlarıuzerine konulan kafes » icindeki en kucuk birlik » goz kuyruğuyla bakmak » ağustos boceği » duşgucu » mufret » kuştuyu gibi » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » sanskrit » calma » kutuk » bir cift » arac » sutre » ekmeğini cıkarmak »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.