tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
uzerinde pas oluşmak » yunanlı » hurmetli » bıcaklık » cılgınlık » pahaya gecmek » goğus » oren » uzaktan bakmak veya seyirci ka » menşeviklik » gorunmez olmak » onderlik » cıkarma » operatorluk » meydana cıkmak » rolânti » şefaatcilik » afşar » başustu » aradan cıkarmak » ustunleşme » duzenlemek » geniz unlusu » gonlunce » harclı » isteri nobeti » ve burada gorevli kimselerin t » genel goruşme » kızılderili » duğumlenebilir nesne » olumsuzleştirmek » cileli » şanından olmak veya şanına yak » cozdurme » kacıncı » damdan cardağa atlamak » kelepce vurmak takmak veya kel » tenkitcilik » omuzlarıcokmek » ağzıacık ayran delisi veya bud » coğullama » oğlenci » koltukculuk » yuruyuş » kok » goturuş » sıkıysa » gosterici » yoluyla bir yapının her yanını » gozune ilişmek »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.