tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anasının korpe kuzusu » korun taşı » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » guneşlekeleri » uygun bir bicimde takılarak on » koşe taşı » cakır cukur » carliston marka kereste » yuz yuze kalmak » ardıc otu » yureksiz » kılıc » surukleniş » tebellur » cıl » omur adam » goc etmek veya eylemek » maymuna benzetmek cevirmek vey » moduler » şeylerden her biri tabaka » turkuaz yeşili » oykunmek » akıntıya kurek cekmek » mutecanis » sut asidi » takat kalmamak veya kesilmek » antep baklavası » tabiatustuculuk » ozerkleştirmek » dayak duşkunu » mef ul » gecgecleme » ciğit » fransızlaşmak » iki eli boğrunde kalmak » kopekoğlu » l » hanumanınıyıkmak » yenilikci » suzgunluk » cimdik atmak veya basmak » cevir kazıyanmasın » uzerine evlenmek » icici » kardeşce » gorumcelik yapmak veya etmek » camaşır » cingen » şeylerden her biri tabaka » cakır »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.