tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ac tavuk kendini arpa ambarınd » cıkıntı » turkcesi » duvenci » şeytana kulâhıveya pabucu ters » hint ciceği » fena gozle bakmak » ic politika » duduk makarnası » sozcuk vurgusu » icine su almak » butunleme » catlama » bicimini alır hidrojenle oksi » avaz avaz bağırmak » dam yandı icindeki sıcan da b » mahşer gunu » sırıkcı » ulku » sonuc niteliğinde başka bir bi » gın gin gun gun » gozu kesmemek » cağrıştırmak » kumeli » cifteli » cıralık » cay kenarında kuyu kazmak » guvenceli » otmek » tink tank » suruklemek » sozum ona » kurt » turemek » gucendirme » temize cekmek » musemma » yanaşık duzen » boru ciceği » yuzluk » alcılanmak » yontemsizlik » be » dispecci » kadehcik » pic etmek » dondurulan ince uzun ışık ara » tepeustu » İsvicreli » yuzleşmece »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.