tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuklenmek » tecessus » catırdamak » caşıtlık » ictenlikle » aslıastarıveya aslıaslı olmama » dunya durdukca durasın » gucu gucune yetmek veya yetmem » endustrileşmek » pas acmak » polonez » ayağına celme takmak » gozunu ustunden ayırmamak » yarıklardan her biri » cantacılık » ort ki olem » gecmiş » calım » orumceğimsiler » ferahnuma » ozelleştirmek » arap uyandıveya arabın gozu ac » yoksulluk cekmek » oğurtucu » lok » eksi uc » şeytan orumceği » tutamac » numayişkâr » kucuk terim » dişgostermek » icerik » birbirine duşmek » hedonizm » yalova kaymakamı » ceşitleme » cokertme » patlayıcıunsuz » dışbukey » colak » cumle bilgisi » eğitim arac ve gereclerinden d » dostlar alışverişte gorsun diy » koprucuk » soğumolcer » oluşturduğu demet » gecirmek » cekiştirici » pecenek » babaîlik »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.