tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
turum » sonumlemek » goruntusel » beyaz renkte kolay işlenir ve » kıpcak » otuş » anız bicmek » kacmak » uzak goruşlu » osmanlıcacılık » cizmek » puskurme » eğmec » hesap cuzdanı » alcak gonullu » ackılatmak » kotu » park etmek veya yapmak » monitor » elopen » pirinc corbası » yetiş veya yetişin » bircok » ust » gozde » temizlikci kadın » boce » paca » karşısına gecmek » ozonur » kılcık atmak » calmak » cıkır cıkır » cizdirmek » zevkinde olmak veya zevkine ba » gozu veya gozleri kararmak » seruvenli » golgede kalmak » beyin gocu » tır » ictinap » bir nesneye kece gecirmek » cabalayış » buyu » guvenirlik » yureğinden gecmek » iz ac etmek » fiyat veya değer bicmek » orumcekler » se »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.