tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kuşat » ac ayıoynamaz » cın tutmak » sudan gecirmek » gozlu » somurgecilik » gonul avcısı » işaretci » kacmak » cırpıcı » elle tutulur gozle gorulur vey » urunsuz » bolumlenmek » sunturlu kufur » cayır kuşu » kocak » komurcu » kokoreccilik » sulfurleme » icerik » rencper » civileme » cozumlemek » mes ut olmak » selâm soylemek veya yollamak » başaktor » fındıkcılık » kafaya cıkmak » murtekip » cizgi cekmek » tatlısozlu » sozsuz » soz temsili » topceker » yuk » mudahale » atlas ciceğigiller » humanistleşmek » sakın ha » ucuzlu » aclıktan gozu veya gozleri kar » goze diken olmak » bıcak gibi kesmek » muspet » ayıya kaval calmak » cokuntu » butun sıra » beklenmediği umulmadığıveya c » sahip cıkmak » muhre »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.