tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıkıkcı » cenilemek » cam yunu » sozunun eri olmak » atlangıc » dort dortluk » colpa » muezzin » hint ciceği » bulunan kopuren su » eline duşmek » etkin oğretim » nukleer reaktor » cubuk » son ses duşmesi » ceyizlik » mubaşeret » onemlice » derdini cekmek » uvertur yapmak » mercimek kofte » muftehir » butunlemek » gorunguculuk » cıkarmak » guneşletmek » yeniceri ağası » bal alacak ciceği bilmek veya » hukumler ve izlenecek yollar » acıklaşma » guneşsiz » enstrumantalizm » maymuna benzetmek cevirmek vey » yonetmelik » kuşatma ihata » ciftcilik » anlayana sivri sinek saz anla » cuvalcılık » iciriş » sıla ozlemi » kucuk duşmek » acık mavi » tuccarlık » andac » ictima » yalama ucuş » oluyu guldurmek » butunu » se » guzellik enstitusu »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.