tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boru ciceğigiller » gok kır » ecel şerbeti icmek » guluşme » zir » kısır dongu » fikstur » cember » balon ucurmak » calkantı » ovunc » ufunet » surcmek » huzunlenmek » catma » uzumcu » şovalye » kapıacmak » guzellik enstitusu » gutaperka » şeye gucu yeten bir tek tanrıd » ackılanma » sağgozunu sol gozunden sakınma » gozlukcu » tulbent » boğaz boğaza veya gırtlak gırt » puskurgec » individualizm » kulâh » patlak goz » namazında niyazında olmak » n n » iplikcilik » ustune guneşdoğmamak » tecessum etmek » yurek karası » madde » ılı ili ulu ulu » cifte vatandaşlık » levazım boluğu » başın ağrıması başta oluşan r » kana boyamak veya bulamak » olan bir taş » unlem işareti » vak a » cağıgecmek » tersine donmek » guzel » soğutlu » ad cumlesi »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.