tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gor bak » batıturkcesi » vidoyu gormek » carkcı » uzulmek » curuyuş » unvanı » cağanoz » merak etmek k kalın okunur » ustune varmak » tahayyul etmek » goz onunde » tur ağac veya metalden değnek » bicimli » hesap ozeti » bıcık » surtukluk » gundelik » muşekkel » cehreli » catlamak » akşamdan sonra merhaba veya sa » sut cekmek » suyu ısınmak veya kaynamak » goruş » turlu şeylerden yaptıklarıve t » piyango vurmak veya cıkmak » nitelikleri sonradan yitirmek » kutur kutur » katır tepmişe donmek » okuz gibi » harput koftesi » cayırlı » corbalık » iki ahbap cavuş » catıştırma » okce cene » liyakat gostermek » ozun erosluk » yururcalar » ağac kupesi » dağsercesi » gocurme » caba harcamak » buyutec » abdulleziz » serde var » untu » tedahul » oldurmek »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.