tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılık kıyafet duşkunu » zumrut yeşili » odun vermek » sansurlenmek » yuz sabunu » bilinc » ucmak » butun devletler » bulbulleşme » hatırlatmak » bolme » dağardında olsun da yer altın » calıfasulyesi » gozleri ışık icinde veya ışıkl » beklenmediği umulmadığıveya c » arasında den başka anlamıyl » yuzlu yuzlu » carpıtmak » rest cekmek » ic kavuz » iyilikci » ileri gitmek veya varmak » tukurme » ilk iki dereceyi kazanacak atı » hedonizm » mavimtırak esmer renkte bir el » suveyda » cepci » kutluk » surdurmek » goğus cerrahisi » tenevvur etmek » yer altıdunyası » şeytan ucurtması » at cevirmek » kabahat etmek veya işlemek » icinden okumak » duşunme yasaları » ruyalarına girmek » gorumluk » sarac » gucleniş » orasısenin burasıbenim dolaşm » ozgurleşme » dualizm » coplu » kan başına sıcramak veya beyni » sumuksel » ici bayılmak » frenkleşmek »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.