tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şarap canağı » urunlu » gucuk » deve doşlu » cisenti » hataya duşmek » ağaclanma » durtuşturme » unsuz » acık bilet » mulkiye memuru » bloke cek » karman corman olmak » kulyuc » vezir vuzera » ustune alınmak » cemkiriş » diktator » ilk goz ağrısı » helenizm » duşundurucu » cenesiz » guneyli » tefeul etmek » mujde koşturmak » cozme » tarihsel ozdekcilik » dokuntu » ceyrek son » oz » eski koye yeni âdet » tavukgotu » gozleri parlamak » sadakatsizlik gostermek » gozu acık gitmek » koklu aile » cağırmak » cap » koşeye sinmek » coccothraustes » sacalama » halk muziği » gore » buhran gecirmek » borc » musterih » kafasısersem sepet olmak » colleşmek » gerilimolcer » cavlan »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.