tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
beklenmediği umulmadığıveya c » atlangıc » kor şeytan » ışıkolcer » kırgızca » profesor » gonul ferahlığı » allah a bir can borcu var » gorunurde » ağac morus » ağzına tukurmek » pacavra » koyluluk » kuşne » cakaloz » durtmek » bakılmadan secilen şey » komec » cokuşme » salt coğunluk » sarıciğdem » dağların şenliği veya dağların » ucmak » recineli » tum tanrıcı » cuval » starta gecmek » at binenin veya işbilenin kıl » turkiye turkcesi » protesto cekmek » durulu » yureği ağzına gelmek » rabbena » cevikleştirme » onemsenmek » yer acmak » duşuncesizlik » goz doldurmak » ateşi duşmek » bir ayağıcukurda olmak » hucumbot » acısal sapma » yontem bilgisi » inc » arasıhoşveya iyi olmamak » ozru kabahatinden buyuk » zuyuf akce » şuphelendirme » gecmek » soylemsemek »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.