tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
viola tricolor » liman cuzdanı » seckinleşmek » bilinc dışı » ondule » fransız » kuncu » İnebolu kutuğu » surek avı » mercimek corbası » bufecilik » yakıt gostergesi » pulverizator » kalsiyum klorur » golgelendirmek » aralarında onceden kararlaştır » carpıklaştırma » karşıtı » cakışmalı » ceviri » icici » carıklık » dokuntulu » cok katlıotopark » sonradan gormuşluk » gecirmek » satın alınan erkek kul esir » mustehcen » koksuz » sozunu veya sozunuzu balla kes » ornek almak » bayramlık ağzınıacmak » ayakcak » cıkartma » koceklik » tek acıklık bulunan ocak » ten » tegaful » i tutmak » deniz gecişi » allah bana ben de sana » gelsin veya gelsin gitsi » dorduncu cağ » donuşlu fiil » şakaklarıağarmak veya beyazlan » civit rengi » toretanımazlık » cıkmak » etmek » kaleminden cıkmak »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.