tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bileşik onerme » evc » silindirsel yuzey » tunclaştırmak » melul melul » alın catısı » ozden » kapsamıolan » buklum buklum » tuy sıklet » satranccılık » koşegen » yol cizmek » koken belgesi » uc » Şafiî kopeği gibi titremek » klorurlendirmek » karagoz » gozer » gucumsemek » sepetci » koza cekmek » sen sağ ben selâmet » sondurulmesine yardım eden kim » ihracatcılık » sacın ak mıkara mı onune duşu » puklu » mutekebbir » golgeli » ucurmak » suyu kesilmişdeğirmene donmek » cırakman » asyalı » calkak » dokturme » ava cıkmak » cile » cimentolatma » kapıyıacmak » cıkarmak » boynunu bukmek » gayrimuslim » cağatayca » oruş » odev bilmek veya saymak » can cana başbaşa » etmek » etmek » cuval » birbirinin gozunu cıkarmak »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.