tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dokulmek » kulturfizik » pir ol » kulupcu » hizipcilik » kos » uzgulu » cuhadarlık » pac » tevarus etmek » bekci kalmak » bir olcude » tutme » gozlerini bayıltmak » cepic » ortalığı goturmek » al el » renk vermek veya katmak » cacaronluk » kunduz boceği » kızağa cekmek » kahrolsun » yureklilik » induklemek » guruh » kabak ciceği » orgensel » toprağa duşmek » teknikci » yedek parca » peceleme » cok yavaşişyapan cevik olmaya » mis uzumu » sıcramak » sprituel » lâğım su yolu vb nin gereken » kur » camurluk » cicek bahcesi » sigara icmek » maket bıcağı » kılıc oyunu » tutun » anasından emdiği sut burnundan » oge » goruşme yapmak » duğmelemek » uslenme » uzay ussu » munakale »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.