tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için önemli kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gocurulmek » yuk arabası » cakozlama » dorduzleme » eli ermez gucu yetmez » cıtır pıtır » tezhipci » sacıtopuklarınıdovmek » insan eli değmemişveya dokunma » cenesi duşmek » goru » fetiş » ecele care bulunmaz » cam civisi » etiyopyalı » keskin gozleriyle cok uzakları » cem » sırp » korlenmek » secim » alt tur » ac gezmektense tok olmek yeğdi » gecgecleme » guzellik salonu » duzenbaz » nefesi kesilmek daralmak veya » pusetci » carpma » sacak kok » doksan veya kırk seksen kapın » ustune varmak » opme » sağgorulu » ornek » olmezlik » guzaf » elekci » koprucu » kusuşmek » ağzına tukurmek » bulunduğu yer basamak » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yureği carpmak » muft » duzulmek » rontgenci » parıltı » utcu » bulunulan noktasının meridyen » oğutleme »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.