tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
hayvan elephas » iple cekmek » duruşt » hurriyetperver » gosterme parmağı » hesabınıkitabını bilmek » derme catma » echel » orneğin » alaturka bilen alaturka eser » kabak cıkmak karpuz kavun vb » cağlayış » girişucreti » guluncleşmek » işdayıya duştu » yuzer top » bırakılan mulk veya para » catırdatma » zihni bulanmak veya karışmak » uflenme » odevli » başmuhendis » yururluğe girmek » cakıl yol » notrlemek » oksuzsevindiren » değişiklik onergesi » cıtkırıldım » kurtun » guvenli » hayat gecirmek » dışborc » zuppe » kafesci » kepceli » ince karton parcası kartvizit » duzulmek » yara acmak » dilinin altındaki baklayıcıkar » teşevvuş » ceneleşme » unik » ileri uc » ciltci » calışma saatleri » kraldan cok kralcıolmak » suline » kacılmak » cayırlanmak » cıkıntı »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.