tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catapat » gordurmek » ustu başıdokulmek » samanyolu » kamanco etmek veya edilmek » himaye etmek » ici tez » hanefîlik » başa gecmek » musluman mahallesinde salyango » cemen » tum sayı » bağrışcağrış » herifcioğlu » cicekli » durtmek » kalanlıbolme » ne hesaba gelmek ne de kantar » ucuklamak » gumuşgoz » kosnulu » zıddına basmak veya bir şey bi » sacık » calgıcıbocek » uc catal » balıkcın » veya metal bolum » ruyasında gorse hayra yormamak » rontgenlemek » kutleşmek » soze karışmak » can alacak nokta veya yer » guldu gulecek » sureli » evlâduıyal » obeklenme » cardak » bilimlerinin ortak adı riyazi » malın gozu » cığır » koklemek » goverti » sovuş » sarkaclamak » kese ciceği » yarışcılık » dovizzede » can duşmanı » cakıl » zorun ne »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.