tdk sözlük TDK Sözlük

 

önemli kelimesinin eş anlamı

önemli kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • önemli kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz önemli kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük önemli kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıkık dokuk » tatarca » icin » cabuk cabuk » lokoplâst » arif olan anlasın veya anlar » gucluk cıkarmak » allah ın adamı » kuculmek » tekduzeleşme » muhallebi cocuğu » abes kacmak » cekememek » ozel kesim » cağıltı » vidanjor » cozum yolu » celik » yukseğe cıkmak » mucerret » borclanmak » kıt a sahanlığı » yurek darlığı » bolşevik » sozlendiricilik » gucumseme » guneşlik » kanatcık » ağzına duşmek » sevinmek sev in sevdirmek se » işgormek » bukmek » boke » rumen » tac giymek » plutokrasi » sacıkılmak veya sacıatmak » kapakcık » duğumlenmek » dollu doşlu » adana kebabı » paylaşmış benzer odevlerle yu » puritenlik » ceşni katmak » bir cift » endustrileşme » cekmeli » hatırlatmak » gozu kor olsun » percem »

önemli_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. önemli_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve önemli_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.