tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
catılmışkirişsistemi » gobek » ı i » takke duştu kel gorundu » cangırdamak » hanımgobeği » kopru başı » cizgilenme » turban » kumbet » gorevsel dil bilimi » calışma karnesi » İcine karışan demir hidroksit » guvencesiz » yunmuşarınmışveya yıkanmış » dolmuşucak » ic bolge » slav » huvelbaki » kırıp gecirmek » akıl oğretmek » ic ek » eğic » kız boceği » gıptasınıcekmek » koklemek » acınma » gecgecleme » dortnala » ilgilenen mahallî yonetim » nukleer silâh » golgeli » aku » celme atmak veya takmak » sureti haktan gorunmek » comce » cuvallatma » yurume » basit cumle » kambersiz duğun olmaz » cıkarma » kenara cekilmek » oteki » mısır ozu » onlem » goz ucuyla suzmek » sebat etmek veya gostermek » buğe » himaye etmek » amcamla dayım hepsinden aldım »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.