tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tuzel kişilik » cekmek » balcak » kılıclama » anglikanizm » doşeme » cekilmek » kokcu » oclu » huthut » universalizm » tencere tava herkeste bir hav » odev bilgisi » olarak tespit edilmiştir » cıbanbaşı » cok kısa dalga » guncelleştirmek » maoculuk » urkunc » sokmek » maddelerden oluşan varlığın he » abdesti kacmak » yarayan kuru ince yaprak » corbaya sinek duşmek » allah buyuktur » tuy sıklet » cirkin » fıcılamak » sanskeritce » ciğkacmak veya duşmek » bir gun evvel » gaz detektoru » balcak » diplomasıolan » işgucu » cengel takmak » cokmek » cıldırış » muracaat » camaşır leğeni » teneffus » suzgec » ocunu cıkarmak » dokme demir » fincan boreği » geniz unlusu » sun î tahta » mukedder olmak » partikul » suratından duşen bin parca olm »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.