tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
arabistan defnesi » u » celikli » cokturme havuzu » şer î » duzenlemek » sınır otesi » en kucuk birliği goze » yandan carklı » sukûnet » baharatcı » hareketin yeniden kurulmasıyla » alumin » muktesep » yanışolcer » tecavuz etmek » tedahul » mucrim » atcı » yaptığıhayır urkuttuğu kurbağa » cevrinme » r » katmerli katmerli gulmek » zıpcıktı » butunletme » umtırak » kara cumle » gunbegun » toharca » boşcıkmamak » lehce » ibliscilik etmek » acmak » kacıklık » almancılık » sut kırı » bakrac » kabarcıklıduzec » seramikcilik » cıtlatılma » sunnet duğunu » kamyonetci » kacmaklık » durumu » tuccar » amerikalılaşma » mumteni » oğle namazı » murt olmak » cu »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.