tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » cocuklaştırma » kohneleşme » cekilmek » kıcın kıcın » barışcılık » yararlanarak yasalar cıkarmaya » yumruk gostermek » zam gormek » cemaat ne kadar cok olsa veya » duz » coğunmek » uretilmek » kupe donmek » duzleşme » duşundurucu » goz bebeği » carmıh » kurek cezası » muntehir » kufelik olmak » gozlerine inanamamak » konduktor » munadi » gecirmek » katranıkaynatsan olur mu şeker » gercekleştirme » tanrıile şeytan arasında surek » koken bilimsel » celikhane » cekiştirici » soyletmek » acemi caylak » mani duzmek veya yakmak » kuculuş » hafriyatcı » olum sessizliği » acmak » eyere de gelir semere de » romalı » dunyadan elini eteğini cekmek » felc » mal kapital » gun » koksuzluk » kucuk abdest » doğrultmac » muterakki » kirli cıkın » sen bilirsin veya siz bilirsin »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.