tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
makam odeneği » tıkac » deplâsmana gitmek veya cıkmak » uzerine gelen duvar ağırlıklar » ferula assa foetida » ozenme » boğazıacılmak » cavdarsız » karidesci » kapısınıcalmak » supruntu » cilehane » elinde bulunduran kimse » koturumleşme » kelepcelemek » gozu gibi sevmek » ciğde » puruzlenmek » peşinden yurumek » catanacı » dekartcı descartes in oğretis » ciğtoprak » fakulte » şupheci » paldır kuldur » guderihane » benlik catışması » okce » huyu huyuna suyu suyuna uygun » dikkat cekmek veya dikkati cek » pilic » duzelti » munasebetli » tuvit » muemmen » yurutulmek » allah bir yastıkta kocatsın » cayır teresi » kor nokta » kopurmek » akrobat » inanc » cığrışmak » gelin boceği » bukulgenlik » dağılmak » uyelik aidatı » ortusuz » anlamlandırma » uzerine bir bardak su icmek »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.