tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sinuzoidal » sonucunda veya birden su yuzun » sıla ozlemi » kecelenme » cıplak » keleye cekmek » muspet » odul » sungulenme » kopukleniş » korkudan cıldırmak » cozuluş » samanlıkerpic » kup şeker » adamakla mal tukenmez » yonlu » olcmek hesaplamak hesap etme » âşığa bağdad sorulmaz » başa cıkmak » geciştirmek » tutme » cakırdoğan » metafizikci » korleşmek » bilincsiz » kurek cekmek » kopekli » ne soyluyorsun » kopuleme » kostum » catal » koc yumurtası » comlek kebabı » hukum surmek » tulum cıkarmak » sıkıduzen zapturapt » buyultme » toparlakca » citişme » kulustur » sur atlenme » acıklık getirmek veya kazandır » genleşmeolcer » murettep » kac » iz surmek » ciftehane » gecer » gocme » tenasul »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.