tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
erkecsakalı » kafasıcalışmak » percinleşme » durumundaki bileşkenin uygulam » curuk » vurac » gorumcelik » merkezî ulke » hoşca kal veya kalın » kupleği » oz oğrenim » tum sayı » element kısaltmasıau » murekkep yalamış » geceli gunduzlu » kaval tufek » bozguna uğramak veya vermek » boşgozlerle bakmak » uyelik dondurmak » tekduzeleşmek » levazımatcı » ickin » cakım » pahalıya oturmak veya pahalıya » centmek » kuf bağlamak veya tutmak » bir koşeye atmak » baştan cıkarmak » posta koymak veya atmak » puruzlenmek » yururlukten kalkmak » gocen » mac yapmak » koşe yazısı » germanist » mayalanabilen ve coğu tatlıola » allah versin » amerika elması » kuremek » mulhit » olcek » şut cekmek » genel mudur » catışma » goze yasak olmaz » yatak yapmak veya sermek » uc parmaklı » taahhutlu » zararlıcıkmak » konjonktur »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.