tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
necef taşı » bicim » ultimatom vermek » başkıc vurmak » coğullama » gucuk » gumletmek » acak ecek » er » sanskrit » başyarılır kırılır bork fes ic » huzunsuz » başcevirtmek » zuppe » klâkson » acan » bugunku tavuk yarınki kazdan i » percinleşmek » cekingenleşmek » bilinc dışı » ak ek » sıctıcafer bez getir » kalkan bocekleri » brulor » odunleme » alcaltı » nukul » acık mektup » can derdine duşmek » tac » kocmak » uzum turşusu » moduler sistem » meş um » yalama ucuş » erkeklik sende kalsın » besle kargayı oysun gozunu » yerine gecmek » kazan biri kepce » xviii yuzyıl sonunda başlayan » ikinci dizeleri birinci beyitl » carliston » cekmelik » cukurlanma » insan icine cıkmak » golgelik » okce » calım yemek » dortgen » cuka »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.