tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yuz tutmak » kılıc bacak » sevdasına duşmek » bilincsizlik » yaradan tanrı rab mevlâ » selektor » icini kemirmek » cıkmak » başcanağı » silâh catmak » yuvarlak unlu » biri » tecrube tahtasına donmek veya » uşengenlik » bezekci » ortuşme » paraşut kulesi » dunyaya gelmek » karaya duşmek » yetişme » yuzustu » bolgecilik » coban boreği » purtuklenme » soylenti » tunc » guven ışığı » yediği naneye bak » gecmişi olmak » ateşsacmak » ofkeye kapılmak » coriandrum sativum kara kimyo » surunme » husnuyusuf » corba kaşığı » muzikli » cumlenin ogeleri » sutbaşı » coban merhemi » dibi kırmızımumla veya bal mum » bisikletcilik » kucuk capta » iş arî oy » kac » kutukleşmek » dil cıkarmak » saik » gucluk cıkarmak » teyel yapmak veya atmak » duvar cekmek »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.