tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
geri gondermek » sacın ak mıkara mı onune duşu » kulucka devri » beniz gecmek » kosnul » akac » yazıya dokmek » oğut vermek veya oğutte bulunm » coğuncek » munharif » doviz kacırmak » tendurust » dipciklenme » kabul gunu » cekmecesiz » cember icine almak veya cember » horguc » mancu » tes it » harp malûlu » kureselleşme » carliston marka » seluloit » gerilimolcer » acığa alma » dumensiz » kanlıbıcaklı » suvarilik » kokusunu veya koku almak veya » cetin » koşeye sinmek » oğur » catallı » alt ust » gobek bağı » santrifuj » endustrileşme » makyavelcilik » ziraatcı » tedhişci » allah kahretsin » cekimli » icindeki en kucuk birlik » duşlemek » cekik » amak » yıkamaya yarar cukur yer veya » sıfırıtuketmek » gravurcu » fluorit »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.