tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kazan kaldırmak veya devirmek » gumburtulu » kaşgoz işareti yapmak » icini bayıltmak veya kıymak » musabaka » sumbulteber » tenakuza duşmek » icirilmek » ağaccık » urkme » yuz » terekkup etmek » parfumeri » yarayan kuru ince yaprak » analizor » artırılan bir manyetik alanın » tekefful » eli cabuk » tefessuh etmek » suflîleşmek » cağrınumarası » gercekcilik » guc birliği » bok yemek duşmek » pencik » vadesi gelmek veya yetmek » can kaygısına duşmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » eskimo » donum » cadır ciceği » surcmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » lece » belirtilen bolum » soz zinciri » dâhiliye mutehassısı » kaplıkapak » kedi ciğere bakar gibi bakmak » yediği onunde yemediği ardınd » butunler » cakal » bocul bocul » ateşine veya nârına yanmak » goğsu daralmak veya tıkanmak » libyalı » tapu kutuğu » lutercilik » kuttedek » bıcak bıcağa gelmek »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.