tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celik » sunnetcilik » kin gutmek » alcaltmak » arayıp soranıbulunmamak veya o » sutcu » ortalığıkırıp gecirmek » atlangıc » kokturkce » goklere cıkarmak » acılma » gi » suzmek » amac gutmek » istintac etmek » gok gozlu » duşuk » kelepcelenmek » unsuzunu gosterir » cenesi duşmek » cevirme ağı » kulusturluk » sahip cıkmak » acıağac » cokuntu » mutetebbi » bir iddianın gercekliğini inkâ » naldoken » yuzu kızarmak » somurgeleşme » cekmek » gecek » civisiz » gozu veya gozleri ustunde kalm » gozune kestirmek » yuzlu yuzlu » alaturka bilen alaturka eser » avrupalılaşmak » icine işlemek » tesalup » gonul cokuşu » ordurmek » ustune evlenmek » yağmurdan kacarken doluya tutu » burnunda veya gozunde tutmek » kumelenme » vokal muzik » gecirim » ana kızına taht kurar kız bah » cevrelenmiştahta ağırşak »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.