tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
denkci » acık deniz » kavara cekmek » ağacıkurt insanıdert yer » gorgulu » ayağınısurumek » humanizm » tekduzeleşme » neme yonelim » kara calmak » tecavuz etmek » şuphecilik » caplamak » goz onu » kem soz kem akce sahibinindir » orumceksi zar » hodukluk » gun gormek » duvak duşkunu » ortulmek » bıckınlaşma » od » erkeklik oldu mu » mektep medrese gormuş » il » elektrik supurgesi » gudukleşme » bir derece veya bir dereceye k » inmek » kozleşmek » guluşulmek » muzik koşesi » ussubay » donence yıl » coluk cocuk elinde kalmak » citmik » gozleri fıldır fıldır etmek » bicimselleştirme » kin gutmek » rolâtivist » buklum buklum » donme » munharif » cın cın » lâfcı » kor dokmek » muncer » cılgınca » komuş » cevre »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.