tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arac » belini doğrultmak veya doğrult » rukun » muracaatcı » lvendula staechas » yuzluk » hukûmet gibi » olmuşveya pişmiş armut gibi el » suruklenmek » ren geyiği » goz ile hedef arasında aynıciz » suvari boluğu » duduk gibi kalmak » cocukcu » lr » burum » cok eşli » muhabbet ciceğigiller » bir madde » sozu acılmak » kor duman » ic » bir şeyler veya bir şey olmak » gece gunduz dememek » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » tutumu akliye rasyonalizm » guluşmek » calımcı » kafayıyere vurmak » dokumculuk » kaşıkcılık » yureği tukenmek veya yurek tuk » cevre sağlığı » ademimerkeziyetci » odunc » tartan arac » cerge » ciltci » olum allah ın emri » nezaket gostermek » hic de » teşekkur » arac » catık » dışarıya saldıklarısıvımadde » yuzunden duşen bin parca olmak » orospu boreği » şehriye corbası » cumartesi kibarıgibi suslenmek » mutekâsif »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.