tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tunclaştırma » cevirmek » senyor » yuksek oranda karbon bulunan k » ayakcı » nadasa bırakmak veya nadasa ya » inmek » tek cenekli » iştahıkapanmak veya kesilmek » kıpcak » kopekleşmek » ve bilinc merkezlerinin bulund » gravurcu » corba kaşığı » calmak » carşafa dolanmak » muşahit » hayalinden gecirmek » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » cukurlu » kutlu » başdondurucu » endonezyalı » orakcı » uzerinde kalmak » dil surcmek » bolumlemek » pence pence » buyuksu » tabutuvan » tumur » omursuz » carşamba pazarı » akaclatmak » kolemen » kervankıran » capcak » puruzlu » cizgilenmek » kursu » siyaseti ve oğretisi » teşehhut » tutumu akliye rasyonalizm » cerceve anlaşma » cenekli » olcun » karşılaşmalarda sayıları uyar » bal ciceği » gok guvercin » yureğine saplanmak »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.