tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kutuk » sureli » olsun olsun » allah ın binasınıyıkmak » karakalpakca » kurt kopeği » badem gozlu » kut » ust sınıf » indukleme makinesi » ackıcı » julus terrestris » zekâ bolumu » kokleştirmek » cirkinlik » cozumleme » bileğine guvenmek » guven ışığı » bolut » bazice » cıkarılış » camaşır mandalı » cırpınmak » budak ozu » kıc » dilli duduk » sel gibi akmak » gozetme » tuhafiye dukkânı » işci » kul rengi » koylu » bıcak » kuflu » rus ruleti » tekâmul etmek » koleleşmek » onleniş » vişne receli » kırkından sonra saz calmak » lâponca » yanlışhesap bağdad dan doner » benimseyip değişik bicimde anl » kaşile goz gerisi soz » kaşıkcın » od » comert » komurcu cırağına donmek » canıyanan eşek attan yuğruk ol » gonderiliş »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.