tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cobanpuskulu » dalıp cıkmak » gi » dokme » kır duşmek » var varın varsın varsınlar » ele » celiğe su vermek » sın sin sun sun » kotu » cadır direği » teşebbus » buyultec » koftun » on kol kemiği » ciceği burnunda veya ciceği bu » kucumseyiş » arapcalaştırma » dort ustu murat ustu » museddes » inakcı » duzgun » yukseltmek » soz acmak » can cana başbaşa » cevrinti » araccılık » sozde kalmak » yer cekirdeği » surmedan » boyle » kuru soz » defasında bir sayıyukselterek » arka kapıdan cıkmak » koruklenme » yun » hut » corba gibi » tecavuz » eliyle koymuşgibi bulmak » cırcırlama » cevre kirliliği » ac bırakmak » mustacel » taharruşetmek » cevikleştirme » tahayyul etmek » garnitur » esas vaziyete gecmek » muphem »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.