tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calma » dalga gecmek » ciğerini sokmek » eski defterleri karıştırmak ve » govdeli » cıkartı » gırtlak unsuzu » kahrıcekilir » fotoğrafcı » kafasınıtaştan taşa carpmak » yureğini hoplatmak oynatmak ve » surdurmek » yaradan tanrı rab mevlâ » icli dışlılık » goz alabildiğine » kem soz kem akce sahibinindir » catma » bir kararda bir allah » malik » de » durumunda ayrılabilen parlak b » mak mek » duşunuş » gucsuz duşmek » bolum » soz sahibi » teverrum » cicek » gravurculuk » oksurme » gucumseme » gecilmemek » cartır » gurultulu » tumur » acmak » kırlangıc otu » urperti vermek » kohneme » can cabası » gecim » tarikatcı » tavus tuyu » yaya gecidi » ec » puf boreği » slavca » başıcatlamak » gecim yolu » fırcalanmak »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.