tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopeksiz » karşılaşmalarda sayıları uyar » cetrefilsiz » kir goturmek » zul » kufluce » gonlu varmamak » suklum puklum » icine ateşatmak » moskofluk » surat veya suratı bir karış » bukunmek » bulunan bir sıvı » noel baba » halk yardakcılığı » panel kopru » avanakca » mechulât » saraclık » corku » sozleşme » bugune bugun » ciceksiz » top atmak veya topu atmak » mizaclı » calımsızlık » ebegumecigiller » diplomasıolan » cığır » allah kerim » paraşutlu » hasta ol benim icin oleyim se » şupheci » gencleştirmek » cevirmek » kuluckalık » aman allah allahım » tumselmek » sureksiz » buyuğumsu » cevrelemek » hakca » durum » buro » banko gecmek » yedekci » gomulmek » portekizce » uğuru acık » beşikci »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.