tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
biciminde cıkan eser » sunger gibi » cirkin » vişnecuruğu » memleketci » yer » deli bayrağıacmak » kredi sozleşmesi » parcalatma » cığırtkan » derme catma » başının derdine duşmek » inakcılık » catıcı » duğu » ciceklendirmek » kız beşikte veya kundakta cey » cemberleme » duldul » mancınıkcı » renk vermek veya rengini belli » elektronik muzik » uryanî » kıskanc » bakla ciceği » somuruş » değnekci » ciriş » yuz kalıbı » cıtır cıtır » arpa ektim darıcıktı » cıkınlamak » cocukca » butunu » cokturmek » duğurcuk » yururlukte bulunmak » permece » satranc » ust deri altı » iz » onel » torpulu » burcak » maraşdondurması » atom cekirdeği » olum korkusu » bakır calığı » cekirdekten yetişme » citili »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.