tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öneri eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sıcan kırı » tam gun » zikri gecmek » tut kelin perceminden » iskele kelepcesi » gozlerini kacırmak » gocerme » araştırma gorevlisi » ustesinden gelmek » girmesiyle cıkmasıbir olmak » akupunktur » entelektualizm » irade beyanlarıyla gercekleşen » kıc » sulfatlama » kotu yola duşmek » goze batmak » minder curutmek » ozunlu » le » cağ » hava acmak veya acılmak » bilincsiz » ici titremek veya titrememek » acmaza getirmek veya duşurmek » kakıc » burudet » ballıborek » kostek vurmak » tavşan yetiştiriciliği » revacta olmak » oykucu » studyo » ureme » beduk » nabzına gore şerbet vermek » temeyyuz » sunme » yol gostermek » celmelemek » cocuk olmak » kulleniş » yoneltmek » kaşjolesi » yuz yuze kalmak » sırtından para kazanmak » kelâmıkadim » mektep kacağı » ses seda cıkmamak » ırakgorur »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.