tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cağrışmak » carpma » havuclu kek » allah bilir » kafayıuşutmek » gozunu hırs burumek » tombeki » yureği burkulmak » yazı tebliğ tebligat » el kapısına duşmek » acık sacık » kuvvet cifti » ses seda cıkmamak » utopist » ozenci » duşkun olma durumu iptilâ » on kol » sonmek » kumanca » elci » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » ac susuz kalmak » pahalıya oturmak veya pahalıya » sapcık » catıldamak » tamamen veya kısmen durması » aclık » muşareket fiili » siyanurlemek » surumek » değişimli unsuzler » karıncayıbile ezmemek veya inc » lop » olcusuz » hareketi » mtırak mturak » caykızı » fırtına kopmak veya patlamak » dollenmesiz ureme » kucumseyiş » odenek » zuğurtleme » tunel gecmek » uretkenlik » cocuk aldırmak » minyaturculuk » buyucek » cizgi resim » suhulet » yerinde su cıkmak »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.