tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ureme » kireccil » cam » yol acmak » uretilmek » manipulâsyon » purceksiz » mevsimi » ucucu » buyuk unlu uyumu » darulbedayi » cağlar » soylemek » ısparmaca » afyon cekmek » can ciceği » dunyadan haberi olmamak » olumlu dunya » ucgen » bufe » yuklem » hatırlatmak » duşuncelilik » duzum duzum » mutekâmil » kaca kac » cember » her yiğidin gonlunde bir aslan » tuketici » getirilir » goynuk » terazi » rubap » bicenek » dort kaşlı » veren madde » ışıl kufler » demek ki demek oluyor ki » dollenme » cekmek » kullanılır » nufus bilimi » kuvvetolcer » rejisor » ucuşmak » patlangıc » akılsız başın cezasınıayak cek » ayağıile veya kendi ayağıile g » senator » farsca »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.