tdk sözlük TDK Sözlük

 

öneri eş anlamlısı

öneri eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öneri eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öneri eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öneri eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozelleşmek » ordurme » ayağıduze basmak » tahtalıkoy » başıbelâya girmek veya uğramak » iyi hoşama » zevkini cıkarmak » koşeyi donmek » kucuk harf » am em » goru » uşenme » gi » kahpenin dolu » urperiş » gonderme » sutlu ot » gozden uzaklaşmak » statu » ışınolcer » surtup durmak » rumca » nazizm » cekirdekli » gozlerini kan burumek » dovulme » odenek » durbunun tersiyle bakmak » bol bulamac » on koşul » gozemek » orta cağfelsefesi » yureği ferahlamak veya hafifle » catırdatmak » tutmek » beslenme cantası » calık » kapucin » libyalı » up » vazgecmek » surumcemede bırakmak » vucut bulmak » hoparlor » bolumleme » nuzullu » cıvlama » her yiğidin gonlunde bir aslan » tutturmek » surgu »

öneri_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öneri_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öneri_eş_anlamlısı nedir ve öneri_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.