tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yurek carpıntısı » bulbul gibi soylemek » cu » acındırma » arakcı » duvenci » yedi duvel » cizgi » akaclatma » tohmetlendirme » oruc tutmak » ballıborek » sureli » aclıktan olmek » işguc » gerekcelendirmek » doneklik » boğaya cekmek » medine dilencisi » ciğnemek » şahadet şerbetini icmek » gorev aldığıaskerî harekât » fume » cizgilerden oluşmuşşekil cizg » saat on bir bucuğu calmak » erdiğine erer ermediğine taşa » acık alınla » ayciceği yağı » sıfıra sıfır elde var sıfır » turşu kurmak veya yapmak » duvak duşkunu » turkiye turkcesi » kacmak » kopeklik » kuru oksuruk » arkasıveya sırtı yere gelmemek » gorgu kuralları » dorduz » uzak gocuşme » kanatcık » eğri cehre » cita » iler tutar yeri olmamak veya k » mucerret » arac » kanlıyaşlar dokmek » gomme balkon » potikare » hukum surmek » sutliman »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.