tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yalcınlaşmak » bahaî » uyku durak yok veya uyku nedir » cantasız » altından capanoğlu cıkmak » buğday surmesi » gelinlikci » cec » juglans regia » buzuk » cift » guya » tanzanyalı » kıskac » muşkulât » subut » guzellik mustahzarları » filipinli » kaclı » acmak » catılmışkirişsistemi » calarmak » gecim » bicimlerde tutturmalık » me » copurlaştırmak » perdahcı bazıparlatıcımaddele » gun meselesi » komurleştirilme » cıfıt carşısı » veya dokunmuşpamuktan yapılan » cığrışmak » kıratınıolcmek » ruşvet yemek » yuzuk parmağı » dokme » işkence etmek veya yapmak » secimlik ders » ipi cozmek » neuzubillâh » bir değer karşılığında birinin » gorevdaş » kıptî » oznellik » iki satır lâf etmek veya konuş » işbaşa duşmek » mujde » kapsamıolan » biletci » cakmaklaşmak »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.