tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
anlayış mutealiye transandan » allah ın emri » tuplu » ışıkolcer » kadehcik » odeşmek » calgıaleti » pur » okuz soğuğu » kabahati birine veya bir şeye » donmek » tavus tuyu » telhisci » luks » hint kamışı » cicek suyu » gitti gider dahi gider » kılıc gagalı » kaclı » gosteriş » işmar etmek veya gecmek » cicekleme » calışma masası » ceribaşılık » ağır kure » yahudi pazarlığı » giraffa camelopardalis » cicek bozuğu » one surmek » balıksırtı balık kılcığıbicim » şaka goturmemek » lâf cıkarmak » yabanî mercankoşk » horguclu » ne imiş » duşundurtme » kor kor parmağım gozune » gubrelenmek » mavi kuf » cakal armudu » oncecilik » mustantik » cenileme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gutme » cokca » bunye » elimi sallasam ellisi başımıs » yangın cıkarmak icin kundak ko » cıldırmak »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.