tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mel un » bağlaclı » kumaşcı » cenesi duşuk » elden cıkarmak » kardeşce » gundeliğe gitmek » kurek kurek » atsan atılmaz satsan satılmaz » korkusuz iyi dovuşen kendine » huruc » dumduz » yuzu yok » onsel » nakşîlik » ufurmek » notrleştirme » birbirine surtunmek » asansor boşluğu » oruklemek » jut » kuyudan adam cıkarmak » kasketcilik » cakısız » bakla ciceği » kul bağlamak » koşe donuculuk » maca » kacırmak » cenesini kapatmak » lig » gosterir » ceşitkenar » durumuna duşmek » yureksizlik » yuz gostermek » mutevakkıf » sonucunda ortaya cıkan ustun y » surum » cobansuzgeci » calısupurgesi » cırpı » soylenilmek » suluk vurmak » eğri soz » izduşuren » pırlangıc » ruzgâr gulu » hisse cıkarmak » gercekustucu »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.