tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilgilenen mahallî yonetim » dışa donukluk » yuz karasıolmak » uzuntu vermek » işaretle bir nezaket gosterisi » orta şark » ense cukuru » kap » bıcak vurmak » icten » gonlu bol » ceyrek » yuklemek » cevirmek » tezgâhcı » rol catışması » k » sanayi bolgesi » hicleme » sacılmak » gunduzluk » guvence » civit rengi » murettep » yer cekimi » boburtu » orgutsuz » leninizm » caylak fırtınası » cıkrıksız » derme catma » akcaağac » koylu » ucleme » acık yeşil » anus yuzgeci » acınma » buyukce » teressup etmek » yoksun bırakmak etmek veya kıl » tumbek » sa se » kufe » kara calmak » cat orada cat burada cat kapıa » kostum » yarayan cevresi oluklu kucuk » ihtilât etmek veya yapmak » zuluflu » tedavule cıkarmak »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.