tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hint yağıağacı » dumen kullanmak » goz onunde » kopuklu » tuveyc » puan almak veya kazanmak » curlatmak » sunturlu kufur » frenklik » elden kacırmak » buğday surmesi » operator » komur başa vurmak » merhem » ac ayıoynamaz » ustune cevirmek » kacınganlık » gunâşık » puklu » ustune varmak » dağa cıkmak » yaşcayır » eu » gulup oynamak veya gulup soyle » cirkinleşme » sel seli goturmek » oğlak » norotik » anlamaya yarayan sınama » yarıgolge » durtu » tazıya donmek » bir işte uzluk ustalık kazanm » baskın cıkmak veya gelmek » donencel » silip supurmek » caşıtlama » coraklaşma » cıkmak » mekanikci » ıskatcı » mutehassis olmak » kıraclaşmak » cakırdoğan » buyuğu meleagris gallopavo » bir şeyler bir şeyler » gozluk takmak » gugu ciceği » ferdiyetci » ne mumkun »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.