tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yonerge » acığa vurmak » kıcıkırık » ortak tumlec » kubik » cerge » corak » teselsul etmek » benimseyip değişik bicimde anl » yorgan yuzu » gullâbici » oksuzluk » huner gostermek » borek » cokramak » yapma cicek » tarhana corbası » as » cancılık » gozeneksiz » sozculuk » ağzınısıkıveya pek tutmak » cavlanma » goturumlu » koku kazınmak » yonetmenlik » post scriptum » gok kumu » alcaltmak » ortak yuklem » noel ağacı » soz getirmek » menfaatci » ağır kacmak » renk koru » yonetmelik » sonuc niteliğinde başka bir bi » oltaya duşmek » yağlıkcı » gorev » ofkesi kabarmak » baccı » kırbac kurtları » ic gobek » suzdurmek » secmeler » guven » dur durak veya dur dinlen dur » kel olur sırma saclıolur kor » biz attık kemik diye el kaptı »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.