tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goz » tokaclanmak » lâkırdıcıkarmak » ciğdem » yuzune kan gelmek » hafta arasında veya icinde » maktul duşmek veya olmak » koyuvermek » kafasısersem sepet olmak » ortme » hangi taşpekse katıysa başını » bugun » soylemek » kuplu » kı ki » catlasa da veya catlasa da pat » gosterişsizlik » soylemek » kopruculuk » yuz beşlik » taze ot gormuşeşek gibi » icler veya yurekler acısı » su boreği » rivayet olunmak veya edilmek » icinde » eski cağ » derc » dolaylıozne » setlic » sululuk yapmak veya etmek » ustunluk karmaşası » cizmek » surek » suyu veya cayı gormeden pacala » buyuleyici » emniyet muduru » kur an veya ekmek carpsın » blof » ici almamak » termonukleer » muspet » puf desen ucacak » bilinc akışı » başına tac etmek » gozuyle gormek » turkuleşme » opuş » sefa surmek » caktırma » sıla ozlemi »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.