tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
icini sıkmak » cıldır cıldır » tepesi veya beyni atmak » uzak goruş » surek avı » kolcak » kuturdetme » muzayaka » gonul yarası » arefe gunu » ruşt » lâmba acmak » dalgunduz » değiştirmemek veya yanılmamak » bakkal cakkal » yanlışcıkmak » etmek » munşi » yukarı goğe doğru olan yanı » kundak sokmak veya koymak » cıkışbelgesi » gurul gurul » kacırmak » gomme » teessuf ederim » coğul » salâ vermek veya okumak » coccothraustes » ipekcilik » muşirlik » keceleştirmek » yuzlemece » pirinc » lık lik luk luk » kuskus corbası » bakır sulfat » genellikle orduda veya yatılıo » cicekleşmek » kaşgoz işareti yapmak » mutemadi » usdudak » mozaikci » ekmeğini cıkarmak » sozluk » ortmek » hatırlatmak » onune dikilmek » dort » kendi duşen ağlamaz » gozlemek »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.