tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
para cuzdanı » ın in un un » keci sakal » gozyaşıbezleri » orfî idare » hazır bulunmak veya olmak » bolumunden her biri sezon » satışa cıkarmak » germanofil » koklendirmek » yahudi » koltukcu » boluşturme » er gec » muşabih » gi » kalbi carpmak » kapıdan kovsan bacadan duşer » cağırtkan » organize suc » paldır kuldur » giderlerini tur ve ayrıntıları » otlakcılık » şuphe » cekemez » gunu gecmiş » arac » supermarketci » cingene cergesi » parca boluk » duşkurmak » şeref uyesi » kornişci » susleniş » caktırmadan » ana sozleşme » sulâle » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cenesini bağlamak » mektupculuk » yerlerde surunmek » acığa cıkarmak » dort » garniturlu » yuz yazmak » bicimi » muncer » soz kaldırmamak » catma » oğur olmak »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.