tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alak elek » hayat mucadelesi » uzun sivri kumes hayvanların » yuk olmak » literatur » orospu cocuğu » derin derin duşunmek » puflemek » carpıntılı » corak » aleyhe donmek » carşıağası » yuz akı » erkân kurku » toprak kolesi » gecirmek » cemen » guducu » kuskunluk » ucup gitmek » calgısız » cıkmak » duşunceli » imdatcı » başustunde yeri var » oportunist » guneyli » allah ın binasınıyıkmak » susleme » munasebetsizlik » goz goz » bitmek tukenmek bilmemek » katışmac » gecirmek » sokulmek » olcmek hesaplamak hesap etme » bolum » acıklamak » korkunclaştırma » suzmek » cıkık » dunya malı » dile veya dillere destan » gucleşme » cumbur cemaat » luferci » vido cekmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » cay demlemek » pacacı »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.