tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
televizyon bandrolu » gonderli » imanına kadar kısa soyleyişle » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » topluluğu » gecer akce » ustune varmak » bilincsiz » kuseğen » acık kredi » marşmarş » cinkografi » cevrelenme » aklına tukurmek » golge gibi » cağcıl » bordur » tukurme » caycı » eksik cıkmak » pahaya cıkmak » yemin icmek » kacırmak » ust » yalanıcıkmak » yemenli » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » aman dedirtmek veya amana geti » cok seslilik » yemin olarak kullanılır » cengilik » ayrıduşmek » dayak cennetten cıkmıştır » guzelim » mukâfat » boynu armut sapına donmek » donuşmek » ust » yontem bilimsel » catma » durum » soğuş » korkunclaşma » glikozuri » sunnetcilik » japon elması » tukurmek » bolucu » cekme » yururlukte kalmak »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.