tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
duzenli » saydam veya donuk vernik » caldırma » guney » cok gecmeden » sacıp savurmak » gosteri » norotik karakter » bozuk duzen » yuzlu » icin icin kaynamak » tehaluk etmek » yuzune tukurseler yağmur yağıy » gonlu kara » kuru gurultuye pabuc bırakmama » olmezlik » gumburtu » kanıtlamak » lule » kusmek » inmek » turuncgiller » boşta olarak yapılan ortu » catal » yandan carklı » terakum etmek » at pazarında eşek osurtmuyoruz » tukenmez » gecmek » muntesip » gozu cıkmak » gurultu cıkmak » yuzu sıcak » fesatcı » erendiz » kamburu cıkmak » acacak » cekme » mutehassıslık » ağız ağıza vermek veya konuşma » kotu » yer demir gok bakır » kuduz bocekleri » cop » kır duşmek » si » doşgomu » bitkisel veya hayvansal madde » kırmızıcuruk » on şart »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.