tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gucu gucune yetmek veya yetmem » rb » iz ac etmek » mubarek gun » nobet » arap » yuz cevirmek » cayırmelikesi » aslî nusha » yol acmak » cokluk » duzmecilik » da var ki anlamlarında kullan » naturist » mico » zayice » ceşnili » cağlar » allah selâmet versin » dışters acı » kahrolsun » guven » cicekli bitkiler » cift motorlu » nedamet duymak veya getirmek » kabuğu dışına cıkmak » kulhanbeylik » gepgenc » cimdik » oruc tutmak » caprazlaşma » işleri ve dışişleri bakanlıkla » suru » ici titremek veya titrememek » cıngırtı » gonul tokluğu » alcak gonulluluk » kireclik » no » rafızîlik » oğle ezanı » uclu ganyan » kunefe » cıngar cıkarmak » gocurulmek » toskurtmek » acıkgoz » yangın cıkarmak icin kundak ko » oteki aktarma oğelerine ileten » derdi gunu »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.