tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uğur bocekleri » bu cumleden » donem » pence » hem kacar hem davul calar » koscu » bıcak » derme catma » gozunun icine bakmak » luzucet » uleştirme » ayağına sıcak su mu soğuk su » kepce kuyruk » iblisce » sun î » can boğazdan gelir veya gecer » sulu goz » guatemalâlı » tekâsuf etmek » dunya başına yıkılmak » kuru yemiş » oru » cebi delik kimse » kuşumlenme » kilise canı » orneklendirme » tumen » buddhist » cuvallı » yat kulubu » kan cekmek » otlakcılık » ongoru » guvence akcesi » av kopeği » bildirme cumlesi » harman etmek veya yapmak » gozune ilişmek » cırpınma » konsantre etmek veya olmak » kamcılaşmak » major » kulağınıacmak » fincan boreği » gozu acıklık » carkcıbaşı » inmek » ay » gercekleştirmek » sungerler »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.