tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yapılan cıkmaz yazıveya resim » ruesa » allah eksikliğini gostermesin » donum » başlık atmak veya koymak » cektirmek » angıc » zamanıgecmek » gobek » tevatur » balıkcıl » halic » paca » kem soz kem akce sahibinindir » ordek yuruyuşu » cuda etmek » havaya pala veya kılıc sallama » mudur » icinden pazarlıklıveya icten p » kopcalı » selâm para kelâm para » dili varmak veya varmamak » turkceci » kup şeker » cok hucreli » cok ortaklı » universiteler arası » oz yonetim » kor ocak » cıkılatma » ustune » umutsuzluğa duşmek veya kapılm » yatak yapmak veya sermek » karaya cıkarmak » th » kusku » mutehevvir » arslanın adıcıkmış cakallar b » tanrıile şeytan arasında surek » hayatınıbirine borclu olmak » iğne ustunde oturmak » tarafsız bîtaraf » oznelcilik » kulture alma » hayran olmak veya kalmak » madenî yun » pecelemek » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » uvertur » eğitim »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.