tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
doşetmek » sıcrama tahtası » icraatcı » felcli » muziksever » yuz akıile cıkmak » sakatatcılık » soz anlayan beri gelsin » gulup oynamak veya gulup soyle » korletme » dort bir » hesaba katılmak veya katılmama » cok hucreli » kustah » sucunu bağışlamak veya birinin » konc » avcunun icine almak » sellemehusselâm » mizaclı » ruyet » koleleştirmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » terekkup » otumsuzleşme » lâkırdıcıkarmak » imtizacsız » ciftleştirmek » guneşlenmek » tahmisci » ithalâtcı » mehter muziği » yıldızıveya yıldızları barışma » kolayına bakmak veya kolayına » catal » antikomunizm » tuh » acık yeşil » gıyabî hukum » cevirim » gunahınıcekmek » sokağa veya sokaklara duşmek » ic kapak » olum » aluvyon » oldurmek » sutannelik » kohneleşme » ozenli » muruvvetsiz » ic gecirmek »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.