tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
i » donmek » kucuk » ozezer » telâşa duşmek » calıntı » oğretim uyesi » reasurans » cokmek » caygiller » vermek icin bir araya getirilm » iştirakci » kuvoz » yeni gercekci » bisulfat » tadilât etmek veya yapmak » dikdortgensel » acmak » torpulemek » yorungesine oturmak » duşunceli » soğdakca » gudeksiz » allah yuru ya kulum demiş » hint darısı » eğimolcer » purtuklenmek » olmez cicek » nemse » cekimci » carmık » toplumu tek başına belirleyen » sozunu geri almak » mubalâğacılık » uvertur yapmak » korpe » manikursuz » aramak » gecersizleştirmek » kokusunu veya koku almak veya » rayic fiyat » gol olmak » icine baygınlıklar cokmek » kacmak » tum tanrıcılık » kısmeti acılmak » revacta olmak » gunduz feneri » gokcul » kacma »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.