tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
comlekcilik » bicimselleştirme » produktivite » borkenek » lâf veya soz altında kalmamak » ucuz » yedirip icmek » başmudurluk » ad » maaşa gecmek » arka kapıdan cıkmak » orgutsuzluk » cakı » cenesi atmak » nesneler icin guclu zorlayıcı » kucuk » curukluk » gorunurde » uzerine » semiyoloji semiyotik » capraşık » on calışma » işbolumu » hesap gunu » arabistan defnesi » yuzucu » konukcu » linumusitatissimum » gozunu dort acmak » şuphecilik » gozunde olmamak » donuşlu » soz varlığı » kulucka olmak » kaynac » orumcekli » uyandırmak » ust dudak » elinde bulunduran kimse » gormek » bazılarıveya bazısı » bilgi şoleni » cılan » davul calsan işitmez » itilâfcılık » suspansiyon » cetinleştirme » başcevirtmek » secmeli » tuplu »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.