tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
circirci » insanoğlu ciğsut emmiş » tuzağa duşmek » koprucu » tukuruk bezleri » umit kapısı » samanuğrusu » mumkun olmak » tepesinden veya başından kayna » yuzunu kızartmak » bitumleme » yapma işi » satranc » oklava veya baston yutmuşgibi » faraşgibi veya faraşkadar » muslumanlık » nazıgecmek » keciler » gerilim olcumu » yere batasıca veya yere batsın » ipini cekmek » buyulemek » mutenazır » a e » oncelikle » tıkaclanmak » kotu » cocuk yapmak » ak don kara don gecitte belli » sovuşturme » tebellur » gorgulu » ozgurleşme » virus » gunluk guneşlik gorunmek » ağaclama » yetiş veya yetişin » cozunme » arasında den başka anlamıyl » onunce veya onunden » bobrek taşı » santrifujor » bulbulleşmek » eğitim enstitusu » reproduksiyon » ic asalak » furumaye » doğunmek » lugatce » up »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.