tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
frenk » sutcu » goğsu kabarmak » buyumek » gormek » ric at » ceşit ceşit » celikleşmek » kalıplarla desen yapılmışbez » molotof kokteyli » bok yemek duşmek » gorgu » koşe » para cuzdanı » mana cıkarmak » ateşpuskurmek » dama oynanan taş » gunun birinde » fluoresan lâmba » gun yağmuru » ortak yonetim » başustunde yeri var » caydanlık » kuresel gok bilimi » caferî » buddhist » dunyaya gelmek » yeni gineli » guzel » cengel » mujdelenmek » ust » saygıgostermek » kufurbaz » karşıxlv yuzyılda doğan felsef » sunnet ehli » da var ki anlamlarında kullan » tunus gediği » guneşletme » dallanıp budaklanmak veya bir » bucurleşmek » kok sap » yakasına asılmak veya yapışmak » pacoz » kotulenmek » gercek sayı » sungersi » odenek » cedî » sirkuler »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.