tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sarkac » koluk » kendini bilen veya bilir » yangın cıkarmak icin kundak ko » gobeği sokakta kesilmiş » cantasız » citmek » cekme » hurmet » temevvuc » rucu » urumek » yılan gomleği » gozleri kapanmak » modul » humor » arkac » acıktan tayin » kacırmak » canıcıkmak » puklu » acığa vurmak » icerik » nacar kalmak » vucut vermek » ic ağa » burum » oneze » koşe » arasında den başka anlamıyl » badi badi yurumek veya gitmek » yonetmenlik » doğru parcası » eskimo » cay fincanı » ceşnilik » dokuntu » hucreler arası » mutenakıs » felc » ilkguz » poker cevirmek » ziraatcılık » umera » kimine hay hay kimine vay vay » boşgozlerle bakmak » edatlıtumlec » sukût » muhimmat » gununu gormek »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.