tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kupe ciceğigiller » kopurme » gosterge » canına yandığım veya yandığımı » huseynî » bordur » tumu cemiyet » jole » pabucculuk » dovuşcu » tumgeneral » kılcal kok » cerceveletmek » ciceksiz bitkiler » opucuk kondurmak » kafasına dank etmek veya demek » cıtcıt » bukumsuz » acalya » kultivator » kopuk » şukretmek » gercek dışılık » oğleuzeri » kanınıicine akıtmak » ozentisiz » paşmakcı » tek secici » yukarı goğe doğru olan yanı » gormek » hukmunde olmak » arnavut » buzdurmek » ustune yıkmak veya yıkılmak » oruluş » gosteriş » ozbeoz » kacınma » veya dokunmuşpamuktan yapılan » deli bayrağıacmak » iştah kapamak veya kesmek » kolcak » beklenmediği umulmadığıveya c » kubbealtı » gommek » colleşmek » mulk » soz kesimi » feneri nerede sondurdun » gonul belâsı »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.