tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
caylaklık » acıklaştırmak » vezikul » cobanlık etmek » yarım kure » orneklenmek » basıncolcum » olumun soluğunu ensesinde duym » luzum var » tifus » cingene cergesinde musandıra n » dunya malı » cokme » oksuz » miktar ile indirimden sonraki » gozu gonlu acılmak » once » kayakcı » lupletmek » bulgurlu kofte » duduklu tencere » oğuz » huruc » ne cıkar » carşafsızlık » organların her biri » nukleer silâh » ozbek pilâvı » kumeleniş » moritanyalı » oyle olsun » doşeme » adliye encumeni » soyleme » kulture alma » civileme » muhendishane » harp acmak » duşunuş » yıldız akmak kaymak veya ucmak » uckun » tatlısoz » gunun birinde » ezik buzuk » hâk ile yeksan etmek veya olma » guzel » dayak duşkunu » karnızil calmak » tuk » unvanlarının başına getirilir »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.