tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmek eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başına calmak » asansor » hukum surmek » catıklaşma » acık imza » komurcu cırağına donmek » tahrikcilik » bolmek » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » ağaclaşma » iadeli taahhutlu » museccel » spinosum » şukretme » duşey » bıckınlık » namaz ortusu » cağrışmak » orneklik » cerceveletmek » ornekleme » ortaklık sozleşmesi » cenkci » beberuhi » sut » yucelik » goz boncuğu » coğumsamak » nuktedan » kıvanc » mudevven » hidr hidro » kara surmek » gectikten sonra yavru olarak d » koy korucusu » karşısına gecmek » sırtcılık » camaşır sabunu » gunluk » ciğduşmek » muş » kotuluk » canlılara yaşama ortamısağlaya » başlangıc noktası » haraccılık » tarafından başkasına verilmesi » ım » uzunlamasına acılan oyuk » duşunuş » goklere cıkmak »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.