tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmek eş anlamlısı

övünmek eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmek eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmek eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmek eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
olan biten veya olup biten » cerkezlik » ledun » lok » aletler butunu » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » ocbe » bicimlerini belirleyen ana oze » catışma » tahmisci » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » lâkırdısımıolur » cevirim » gungormuş » oğrencilik » kadayıfcılık » onleyici » gıllugiş » keyfini cıkarmak » uflemek » kullanılırdı » sacalanma » yuzluk » cubuksuz » tahammul » goruşacısı » yapılan cıkmaz yazıveya resim » mahkeme kadıya mulk değil » curukcul » keciler » uzak doğu » elinde bulunduran kimse » tebellur etmek » hint ipeği » urun » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » olgun » gluten » kritik » futuroloji » caba » beraberlik muziği » ev acmak » davranmak saygıgostermek soz » butunleyici » duzensiz » meslek ici eğitim » asansor » duzleşme » yasa sozcusu »

övünmek_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmek_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmek_eş_anlamlısı nedir ve övünmek_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.