tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ağaclanma » yer demir gok bakır » hava duzenleyicisi » gercekustucu » ilâclama » bulunan bolum kafa ser » gozcu » yukletilmek » ustune varmak » cap » acık alınla » dokmecilik » veya ağzının icine bakmak » gepegenc » tuy sıklet » gokkuzgungiller » kaşıkcılık » catal kazık » kulusturluk » ciftetelli » merkezkaclama » tekautluk » cicek soğanı » aşcı » gunun adamı » rukû » celenc » bağcubuğu » tekerlekcilik » hancer ciceği » bugun yarın » bircoğu » huthut » cok guzel kadın » kostek » catal don » lâf lâfıacar » somurge » yer bakır gok demir kesilmek » allah tekrarına erdirsin » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cıra dibine ışık vermek » dunyaya getirmek » tuzel kişilik » soylenilme » gosterim » gunulemek » goruşme » yuzmek » direktorluk »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.