tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
memleha » su gecirmez kumaştan yapılmışt » celikleşme » sineye cekmek » duşmanca » kayıkcılık » tac yaprağı » nar ciceği » divan durmak veya el pence div » etmek » yurutuluş » bolumunden her biri sezon » nasip etmek veya etmemek » birleşikgillerden kok sapları » işitmezliğe getirmek veya işit » yontemlilik » danscı » yalıngoz » vokal muzik » sıcan yolu » bolme işareti » » evlât gibi veya evlâdıgibi » dubbuekber » gumuşletme » her yokuşun bir inişi her ini » calkar » muşahit » mustacelen » munakasa » anglosakson » muessir » anıtkabir » pazar yerine donmek » ortme » elinden bir kaza veya sakatlık » cocuk oyuncağıhâline getirmek » kokleşmek » uniformalı » yavaşca yavaşca » yenidunya » gumburdemek » batakcılık » cağıldayış » ic deri » ince eleyip veya eğirip sık do » hristiyanlaştırma » yurekli » faydasınıgormek » brahman »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.