tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cullamak » ceyrek finalist » yuruyuş » cimentolatma » soyleşi » karidesci » ucteker » uzun sivri kumes hayvanların » dokumculuk » ceşitlemek » cimdikleme » gokmen » gudumlemek » muslim » sultan boreği » torpulu » oksuruk tıksırık » cekirdekli » tahkimat elemanlarıustune veya » tel kufluce » fitne fucur » borc » gunluk defter » tutsulenmek » trabzon hurması » gumuşbalığı » yapılan resim ve bezeme işi » zevk almak veya duymak » dubbuasgar » koturumluk » buvet » cıtır pıtır » ortalığı almak » gozden uzak tutmak » flort » korelmek » puskurtme » zuppeleştirme » dovunuş » guzellik mustahzarları » akıntıcağanozu » acmaz » belirtmek icin kullanılır » hukum surmek » ikiz unlu » omurler olsun » olumle oc alınmaz » muzakere » bakır calığı » cifte cubuğa gitmek »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.