tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cevrik » tunel gecmek » acem kılıcıgibi » sacma » teselsul » bugunluk » duşmanca » gorgulenmek » gecirmek » tef calsan oynayacak » yuzden » hakkıgecmek » unluleşme » allah veya allahım » nişan yuzuğu » kul rengi » ciltci » bitkisi gossypium » amerikalılaşmak » tıpıştıpışyurumek » cocuğu olmayan evli kadın » icine ateşduşmek » ayağına duşmek » elini ayağınıkesmek veya cekme » keskin gozleriyle cok uzakları » yatak yapmak veya sermek » gozu gormemek » cakmacı » kulfetli » amperolcer » kut » ruchan hakkı » yol acmak » calık » nesic » ilâhiyatcı » turlu turlu » boşgozlerle bakmak » ciltcilik » unsuzunu gosterir » cakal yağmuru » tanrı » turku soylemek » taşa cekmek » garnizonlarına ve bu duzeydeki » topluluğu » dovme yapmak » ust » sızıcıunsuz » durbunun tersiyle bakmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.