tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yazı tebliğ tebligat » kirada olmak veya oturmak » cicek acmak veya vermek » kıvanc duymak » kene goz » cekilme » sur atle » izaleişuyu » kırcıllaşmak » hititoloji » catal kundak » muntahap » oğretilerin genel adı akliye » guneştutulması » yonetmenlik » catkısız » etkin oğretim » gozlerini acmak » ul » cektiriş » fitne fucur » gun batmak » olağanustuluk » gudeksiz » kucuk bitkilere verilen ortak » kabak cıkmak karpuz kavun vb » kalca » ispermecet » dortnala kalkmak » orgu » iskeletli hayvan corallium rub » cecik » munteşir » cercevesiz » guncelleşmek » carpıtılma » ovunc cizelgesi » duşundurme » ilk goz ağrısı » kece » bir gunluk beylik beyliktir » tavukculuk » alafranga muzik » dunya durdukca » azap cekmek » cizimci » gurbete veya gurbet ellere duş » gureşilmek » bam teline basmak veya dokunma » ilkoğrenim »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.