tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici yanmak » ağzınıveya cenesini tutmak » arabanın on tekerleği nereden » catırdatma » ekli puklu » gecgeclemek » duzenli » guzelleştirilme » ardına kadar acık » cokuntu » payına duşmek » umutsuzluğa duşurmek » hic » aclıktan nefesi kokmak » tahaccur » guvelenmek » uşuşme » panislâmcı » şomizye » mevlâ » onleme durumu » mayalanabilen ve coğu tatlıola » care » taannut » turkuleştirmek » ozgunleşmek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » sozune sahip » gozunu kapamak » davul birinin boynunda tokmak » vitellus » başcevirtmek » envaiceşit » ırakca » sozluk bilgisi » dişgostermek » yaşdonumu » olmezoğlu » cinicilik » koksel » korktuğu başına gelmek veya ko » muşahit » leke surmek » samanyolu » dalgacımahmut » carklı » toren duzeni » plâcka » ustune veya altına eklenen ayı » ağzına duşmek »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.