tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
denkcilik ği » kacmak » sovme » hukmolunmak » umum mudur » catal kargı » kulkedisi » cengellenmek » zift yesin veya ziftin pekini » kimyasal yollarla elde edilen » allah korusun veya saklasın » gozu cıkasıca » avurt unsuzu » kırdırmak işini yaptırmak » ustsubay » fotoğraf cekmek » doşenmek » ferc » dikdortgensel » dort » yamac » dudak ucuyla soylemek » kambersiz duğun olmaz » sokulmek » oksuz » cekmek » gudeksiz » cıngıraklı » aluftelik » eti ne budu ne » acılır kapanır alet » izzetuikram » centmek » hoşgorucu » cok sozlu » gonul koymak » oğurtlemek » cok tanrıcılık » direksiyona gecmek » dumduz » cop tenekesi » hurmetli » toprak doyursun gozunu » muzikoloji » lâstikci » odunu koparmak veya patlatmak » dunya başına yıkılmak » gunuculuk » ortadan kaldırılmasısiyaseti » marunî »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.