tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buzulmek » yureği cız etmek veya cızlamak » acem lâlesi » mustakil » yururlukte olmak » yuz yuze kalmak » kolcak » catlamak » bicimlenme » kopek soğanı » kralicelik » sumbulteber » biciş » dehşete duşurmek » yakın gocuşme » n n » sulus » ipek boceği » cıkmak » kece kulâh olmak » gerekcelendirme » duşeylik » muslumanlık » ar er » unleme » suru » ic etmek » sepetci » hukûmet » cırpmacı » duzleşmek » cıkıntılarıolan organ » musamahakâr » cop atlamaz » mubalâğa » olcusuz » gorme hucresi » usera » pardosu » doldurdukları rengi beyazdan » odeniş » hatırlatmak » hoşduruma gelmek » tesettur etmek » başmudurluk » ceteleştirmek » cilve etmek veya yapmak » cilingir » etiketci » sayıştay »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.