tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cerrahî mudahale » yelken gonderi » ickinlik » panel kopru » evic » soyletme » parmağınıyaranın uzerine basma » dirsek cevirmek » donemec » maca » ciceklemek » duzguncu » cay bardağı » cunun » cember » uzengi kemiği » yureği dayanmamak » işportaya duşmek » inmek » gozlerini fal taşıgibi acmak » buklum » ezcumle » cıplak » mes uliyetsiz » canıcıkmak » belirlenen durum » mutekellim » mulâki olmak » boşluk » ic mimarlık » ozseverlik » cay takımı » cavuş » kupe donmek » cene calmak » trabzon hurması » diz ustu cokmek » yaylıcalgılar » ic ağa » ağzınıacmak » zevkten dort koşe olmak » ozel radyo » catı » vikaye etmek sıyanet etmek » malın gozu » tukurduğunu yalamak » taclanmak » ele gecmek » demediğini bırakmamak veya kom » kısmeti acılmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.