tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ic acıcı » sacmak » gorunmek » cıkmak » cıdam » mucellithane » uretilmek » doşemesiz » ciziktirmek » kırk bir bucuk » olcmede kullanılan alet » uyudu cocuk sevildi cocuk he » bukulmek » millî mudafaa » bağlık bahcelik ği » yuksek oğrenim » su yuzune cıkmak » muhmel » carpıklaşma » dovulgenlik » frenkleştirmek » roproduksiyon » ticanîlik » tovbeler olsun tovbeler tovbes » pompalıtufek » secme » fotoğraf cekmek » bir şeyler veya bir şey olmak » ağzınıkullanmak veya satmak » şurekâ » tor » muneccimlik » cicekleşmek » cıkmak » doğaustu » kısa cizgi » comert » konukculuk » kecilik » once can sonra canan » cepel » soğdca » muslumanlaştırma » sırpca » lisan » cerezci » lâtin ciceği » ateşparcası » akce » kontak acmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.