tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
taahhutlu mektup » otelenme » mulk » ciftlik kâhyası » catal civi » frenk asması » eli ayağıduzgun » meydana cıkmak » boksor » onceleme » sonuc » tenevvur etmek » donum » gecmek » studyo » kukremek » ahlâkcılık » sozu uzatmak » can cumleden aziz » azerî » yuz aklığı » cıtlamak » mulâhham » muşkilât cıkarmak » kampa girmek veya kamp yapmak » toplu jimnastikte yapılan hafi » guvercinlik » unc » tutunu tepesinden cıkmak » şuphe kurdu » salcalı » cemberli » roproduksiyon » monsenyor » hava iyi veya fena esmek » kok salmak » guclendirilme » toprağa duşmek » koşe » gordurmek » olcuşturmek » dokulmek » onunu kesmek » gecirmek » dincleşme » bir tutmak veya bir gormek » mechulât » korleştirmek » gozetleyici » tukuruğunu yutmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.