tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başbaşa veya kafa kafaya verme » calık » potlac » genişzaman sıfat fiili » kukremek » odeşmek » alcak » cozulme » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » virtuoz » oncul » ifrata kacmak » dara duşmek » takti i » on secim » acık kapıbırakmak » komurlu » bakrac » sutlendirmek » kendini toparlamak veya toplam » kul yemek veya yutmak » buyukluk hastalığı » tarafsız bîtaraf » cakmak » hurmeten » onunu kesmek » tur ağac veya metalden değnek » butuncu ekonomi » şimşek cakmak » cr » mehmetcik » oğur olmak » uzerine » calmak » carmık » oğreti » munavebe » petek goz » butce » yuzeyinin her noktasına basınc » goz ucuyla bakmak » alcak » yuzsuzluk » cevrelenme » dili donmemek veya donmek » yuz vermemek » inmek » felc gelmek » kacamak yolu » ırzına gecmek »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.