tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tesaduf etmek » ic cumle » gucenme » veren madde » uzerinde » solucan duşurucu » koroğlu » li » yenilir veya yenir yutulur şey » kamyonetci » gibi birtakım makinelerin işle » cağcıllaştırma » kundeye getirmek » coplukcu » duzenleyen ve genel olarak ilg » kıcustu oturmak » kartezyen » kayakcılık » barışcıl » esmer kuf » ulûfe vermek veya dağıtmak » ayak cekmek » catal » koşek » goz » keskin zekâ keramete kıc attır » lule » tac atışı » kulce gibi oturmak » musteşarlık » muddeialeyh » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » cokertme » bust » vasıfsız işci » allah kabul etsin » uc aylar » rukun » gomulmek » tayyor » koruk gibi » anka » film cekmek » cepel » hafifletici sebep bi » civici » cekişken » kırağıduşmek veya yağmak » hızır » suvari »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.