tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
calımlanma » soz acmak » ileri geri konuşmak lâflar etm » ak ek » ulaşabilen yatay uzaklık » uzerinde kalmak » bec tavuğu » yazlıkcı » tebelluğetmek » cevirici dili » kufelik » koturumleşme » kuriyum » doneleme » gamaglobulin » gosteriş » anaclaşma » koc » elin veya âlemin ağzıtorba değ » kemane cekme » kâbus basmak veya cokmek » tesettur » koşe minderi » oncul » iz an » sansur etmek veya sansurden ge » ustunkoru » tum » ileri goturmek » teessuf » murekkeplenme » cakşır » surulme » beyazıcoğalmış beyazlamaya yu » otmek » zumre edebiyatı » facasıolmak » kanat acmak » ciğer kebap olmak » pufur pufur » ozumlemek » onemseme » muterakim » gosteren » muslumanlık » uremek » sığırtmac » baklava borek » cıplak mulkiyet » faaliyete gecmek »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.