tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sağgorulu » cakırdikenlik » yahudi baklası » dumenci » kondansator » maddenin icinden yavaşyavaşgec » yureği kan ağlamak » civi sokmak veya surmek » muzikalite » gecti bor un pazarı sur eşeği » mısır fulu » ici gecmek » koşe vuruşu » gurultuye veya patırtıya pabuc » soyleme » yedek parcacı » acık senet » ağza duşmek » gelinlik cağı » korle yatan şaşıkalkar » ureme » gecmek » cullandırmak » humayun » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cılgıncasına » keceleşmek » cağdışılık » plutonyum » alıal moru mor » gomlekliler » kalsa veya kalırsa » guneşsistemi » inanclılık » dışgucler » goz » abaza » haclılar » cağdaşlık » acığa vurmak » tebelluğetmek » cıkartı » duşurmek » nefsi mudafaa » İnebolu kutuğu » bilgic » sut corbası » surukletmek » koturumleşmek » cıktı »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.