tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muzikal » cukurlanmak » yuz » govde » parcalayış » canlıozdekcilik » ceyrek » kucuk harf » arkaustu » kutlu » a a » rusup » tac » cepel » husnukuruntu » alcıcı » ocağıkor kalmak » kopruleniş » mustecir » yukseğe cıkmak » hurdasıcıkmak » hırtlambasıcıkmak » gecirmek » duşunceli » iz duşumu » guclukle » uc uca gelmek » gonul yakmak » durumu duzelmek » ozetlenme » detektor » carpım cetveli » tesadufî » buro » ucler » kuru hasır veya kilim ustunde » hâk ile yeksan etmek veya olma » şarapcı » korpe » sa se » bilek gucu » gonen » yıldırımlarıustune cekmek » sınıfta cakmak » uscu » ustune yok » uremsel » tumen tumen » halisuddem » cağcıllaşmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.