tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sudan gecirmek » orumce » eşeysiz coğalma » yapmak » zafer bayramı » yarıgocebelik » fırcalık » dublor » cingene pembesi » guvercin » cabuk ol veya cabuk » dunyayıtoz pembe gormek » gesneriana » tum başkalaşma » yuklemek » duzeltmek » uckur cozmek » başaktorluk » dolmuşculuk » y » mutekebbir » cılgınlaşmak » bolucu » yuzme » on sozleşme » cift cubuk » cok soylemek » pedikurculuk » tespih cekmek » cağdışı » allah ın veya tanrı nın gunu » tuh » spekulâsyon » ru » guven oylaması » yelengec » boceklenmek » funda sıcanı » icki sefası » ozentili » başım gozum ustune » sutolcer » kokune kibrit suyu » işten el cektirmek veya cektir » fırcalı » ite ot ata et vermek » ucuz etin yahnisi yavan veya t » işcığrından cıkmak » elinden hicbir şey kurtulmamak » parca parca »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.