tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cengel » gobek » dovmelik » cakmaklaşma » catı » etmek » ornekleme » başa cıkmak » curutmek » suyu veya cayı gormeden pacala » ustun olmak veya gelmek » halac » keciler » calışmak » son gorev » karadağlı » kutuphaneci » guvercinlik » mudur yardımcısı » girişim olcme » osmanî » recineli » gobeklenmek » tesellum » ipi birinin eline gecmek » koyuvermek » duşunce » oreke » yonelme hâli » sarılgan govde » acıklayan » ibrikci » emlâkci » kan ter icinde kalmak » guneşsutu » akıldan gecirmek » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » ağza tat boğaza feryat » goz banyosu » tekâmul » bilinclendirmek » daha da geliştirmek amacıyla b » gecer akce » haber cıkmamak » fransızlaşma » ric at » taharruşetmek » bulaşmak surekli gorunur duru » cuvalcılık » ciceklenme »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.