tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
goncu » goğus vermek » goze batmak » mufteri » maketcilik » guvenilirlik » donuşturmek » cam yeşili » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » kafa cıkışı » hayırla anmak veya yad etmek » ilâcsızlık » parfumeri » aracı » gusul » guzel » okuzun altında buzağıaramak » donuşlu catı » carkıdondurmek » ozel af » kacırmak » corak » uclemek » supuruş » başortusu » celişik » kırlangıc otu » bir duziye » kuşculuk » odenme » hukmetme » gibi cok yonlu hizmetleri en a » produktor » ite ot ata et vermek » guneyli » caltı » da var ki anlamlarında kullan » kostekleme » ayakkabıyapan satan kimse pa » sağdıclık » mulâhazat hanesi » olcuşmek » ayciceği yağı » imparatorice » susleyip puslemek » ocağına duşmek » sokağa veya sokaklara duşmek » ozen » buro » carkcılık »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.