tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calmak » calkağı » ic acıcı » kamcılılar » nufus cuzdanı » evvelâ can sonra canan » gosterişe kacmak » sutanalık » olumsek » dun » geniz unlusu » hiclik » cevri » tır » sescil yazım » koşe tutmak » uckardeş » allah tan umut kesilmez » suflî » gorkemli » duzenlik » recete » isparta halısı » teberruken » yonlendirme işi » doğma buyume » hamaratca » bir eli yağda bir eli balda ol » gocmenleşmek » hurriyetperver » kucultme » coban kopeği » yok pahasına satmak almak vey » kotu yola suruklemek veya sapt » yaycizer » catladın mı » cocuk oyuncağıhâline getirmek » menu » arıtma unitesi » yardımcıhucre » ders ici » leyleğin yuvadan attığıyavru » taraf gozetmek » koyu koyu duşunmek » ışıl kufluce » olmek » centik acmak » maydanozlu soğan » gon » kokleştiriş »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.