tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yol acmak » uslamlama » l » gıc gic guc guc » ozel radyo » ictimaiyatcı » ictenlik » turku soylemek » cıkır cıkır » ceviri dili » kopek » yuceltme » ucleşme » yuz gorumluğu » turkceleştirmek » cıban ağırşağı » yonlu » biciminde alınan onlem » celmek » camurlamak » teşrifatcılık » umitleniş » nufuz etmek » gonlu takılmak » guzel » yetenek ve genel gidişdurumlar » kışdonencesi » kosnul » gozden kacmak veya gozunden ka » enstrumantalizm » ha babam veya ha babam ha » tencere dibin kara seninki be » matrak gecmek » cimen » batınî » cizik » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » multipleks » tabiatustuculuk » bîcare olmak » coluk cocuk » kemane cekme » buro » munevver » bazice » bir abam var atarım nerede ol » cifteleşme » oge » projektor » falso cıkmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.