tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ufurme » cevre bilimci » dolleme » ceğmellenme » cırcıplak » sorulu gorunum » teamul hukuku » mubarek gun » sun î tahta » kuresel valf » lâf ola beri gele » arac » saray ciceği » gosterme sıfatı » gorevsel » dışdunya » cicek gibi » viyaduk » surundurulmek » murşit » hizmetci » altın kupu » feleğin cemberinden gecmiş » cerezcilik » japon » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » hurmetsizlik » kosemen » coban yıldızı » mundericat » doşenmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » baskul » balcık » mandagozu » ac gozlu » carpıtmak » oh olsun » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » gulbahar » tanzimatcı » hele şukur » ustune varmak » gozu keskin » guluk » gecmek » cekmek » yuzustu » goymek » ultrason »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.