tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
durumunda olmak veya bulunmak » yukac » bulunan iki dairesinden her bi » icindeki en kucuk birlik » yer bicimleri » gozunde tutmek » taklitcilik ği » olu mevsim » gozunu sevdiğim » takat kalmamak veya kesilmek » somikok » teslimatcı » duzey » oportunist » ic evlilik » cevrelenme » donencel ay » cuzdan » ağatmak veya bırakmak » takas veya takas tukas etmek » duztaban » hareketini inceleyen bilim dal » yer altıdunyası » enstrumantal muzik » fındıkcılık » ali nin kulâhınıveli ye veli » kulağınıacmak » cobansuzgeci » ure » doşekli » nufus kesafeti » muştak » kefekiye donmek » komur başa vurmak » ağrı sancıgibi fiziksel veya » canis lupus » misyon ustlenmek » tırnağına veya attığıtırnağa d » gelişmişcanlı » kacı » onune arkasına bakmadan » kavlukarar » gucluk » yureği ezilmek » kulucka makinesi » fikir hurriyeti » sac sakal ağartmak » icecek » fırtına cıkmak » iliğine işlemek veya gecmek »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.