tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz » ust » puren » kara yuzlu » olup olup dirilmek » muz » tekâsuf » kor faregiller » surgulenme » cıkınlama » gunun adamı » ciceklenme » korkunc » utangac » pencesine duşmek » tutamac » yore » zuhrevî » mucahit » guvec » catışmak » cur et » lâfıgecmek » kusluk » gozu kesmek » cardaklı » okuyup uflemek » casar » rafa koymak veya kaldırmak » dayanıklıbir orman ağacıquercu » iki sozu veya lâkırdıyı bir ar » bakkala bırakma » avcunun icine almak » silâh catmak » sekiz yuzlu » tutun rengi » gun batımı » işguc edinmek » onunde perende atılmamak » gec » lugatce » şipşakcı » ok gibi yerinden fırlamak » hâşâ huzurdan veya huzurunuzda » buzgen » pac » cıngırtı » ses vermek veya vermemek » yoluna can vermek veya yoluna » celim »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.