tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ip » hilâfetcilik » yumuşakca » duzlenmek » sozune gelmek » cav » sesi ayyuka cıkmak » temel civisi » deniz durmak veya duşmek » ilmuhaber » korluk » guven ışığı » goz erimi » ucuk » icten » gul gibi » gumruklendirme » sudan tavuğu » muhabbet ciceği » kopekkuyruğu » olcuşmek » korluk » ayağının veya ayaklarının altı » partoner » orseleyiş » jubile » surmek » kullu » kayakcılık » lokosit » koşe penceresi » m » kuşcubaşı » ustune tuz biber ekmek » ağzıteneke kaplıolmak » maydanozlu soğan » kotuluk etmek veya yapmak » cıkmak » cevre » golluk » ustune sevmek » donulme » koy ağası » hititce » ur » kuru cay » dağveya dağlar gibi kadar » gundondu » cakma » bir kıyamettir gitmek veya kop »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.