tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
editorluk » tuplu » kullanılırdı » refakatci » ağac morus » ornekseme » karesel bolge » gonul yakmak » tokezleme » duşkun olmak » buryan pilâvı » yıkmak amacıyla cekmek » cekiliş » sanayi bolgesi » ağzına bir zeytin verir altın » guvenlik vanası » gelinlik etmek veya tutmak » yurutulmek » işdayıya duştu » oğur » dişdudak unsuzu » sut calmak » organizmaların oluşturduğu bir » atlambac » papikci » akımolcer » kaşık atmak veya calmak » cıkarmak » absurt » hoyuk » nesturî » ad koymak adlandırmak tesmiy » kundeleme » ordekgiller » kopek dişi » goz bağcılık » duzenleyici » ic » isim koku » tekabul etmek » uzum kompostosu » durumunda ayrılabilen parlak b » curum » yureğini kemirmek » bir fincan veya bir acı kahven » musellesat » kabuk bağlamak veya tutmak » gencleştirilme » davranmak saygıgostermek soz » maoculuk »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.