tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cetinleştirme » uzulmek » kof cıkmak » kr » meşhut curumler mahkemesi » olum oranı » sulumen » gonul ferahlığı » cınar » ufurukculuk » palandoken » cıkılama » koruk » camurlaşmak » muşahede etmek » veya kazanc payıolarak belirli » kâğıdından değişik olanınıbulm » gul » koceklik » cenilemek » neyin nesi kimin fesi » satın alınan erkek kul esir » mufrez » donence » amerikalılaşmak » cakışmak » askere cağrılmak » ne demek » oz gecmiş » kulup » şın » parmakla gosterilmek » insan bicimcilik » carpılı » harekete gecirmek » mucellithane » cevirmek » yuceltilme » tore » negatif buyukluk » kazaya rıza gostermek » mahkemelik olmak biri başkasıy » tefekkure dalmak » sarac » koku » donuş » hayal duzeyi » gosteri » şofor » balıkcıduğumu »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.