tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ak duşmek » şeşudu » arife gunu » corak » ikametgâh ilmuhaberi » gelgec » huviyet cuzdanı » işine gelmek veya gelmemek » kalmak » cokertme » ozel » kosemen » insan musveddesi » ateşli silâh » taraca » tadilât etmek veya yapmak » gecirilmek » muteveccih » guneşletmek » induklemek » sozlendirme » tes it etmek » dostluk başka alışverişbaşka » modulâsyon » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » sepetci » gozetletmek » soyleme » sabahlar hayrolsun » sansurlenmek » suzuk » boncukculuk » kusmek » hint kestanesi » menfaat duşkunu » yuksekten bakmak » mujde » oğretilerin genel adı akliye » guneşbatmak » kızılcam » on koşul » akaclama » duğumlenme » lenincilik » hizmetlerde calıştırılan tımar » şartlıbirleşik cumle » icecek » vidoyu gormek » itibar gormek » hışırıcıkmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.