tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kongolu » boşnakca » toplandığıbolum » v v » niteliği » rumluk » gunahkâr » karburleme » cokertmek » cığırtı » cok buyumek irileşmek » aracılığıyla duymak değmek e » doşeniş » sutlâc » ovunc » odunu koparmak veya patlatmak » silâh catmak » atsan atılmaz satsan satılmaz » iki kulak bir dil icin » cağrışımcılık » esi » durtuşturmek » duzgu » ciceklik » buyuk elcilik » santrifujor » hoşgorulu » koklenmek » zuyuf » mine ciceğigiller » ummîlik » akburcak » gulec » makaslıbocek » kucuk sesli uyumu » okuz arabası » taammum etmek » soğuk ter dokmek veya soğuk te » kuf » avurtlarıcokmek veya avurtları » ciceği burnunda veya ciceği bu » donuş » a dan z ye kadar » tac » cıkarmak » dili acılmak » az kaldıveya az kalsın » canlılara yaşama ortamısağlaya » sarıcizmeli mehmet ağa » turku tutturmak »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.