tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz övünmenin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
frenk uzumu » bir orman ağacıcastanea sabva » ordek yuruyuşu » muhurletmek » suzmek » kuşum » gozle yemek » emretti patrik efendi » dir » cizi » eflâke ser cekmek » alınır ve başına bir ya geti » orgutleme » omur torpusu » okun yanlarda gosterilmişağır » catlak ses » ceşnicibaşı » avrupaî » duzgusel » ozetlenmek » kırlangıc balığıgiller » bocu » suzuk » utangaclık » dışa donuk » cok fazlı » civanpercemi » bitki organizmaları » munasebetsiz » cift vuruş » kunguldeme » cağa » işbilenin kılıc kuşananın » dort donmek » yuzu olmamak » gubre boceği » tum başkalaşma » pacayıkaptırmak » cemremek » raportor » yuzer » kurk » acıkca » medet ummak veya beklemek » surtuş » surme mantarıgiller » catkı » oğur » oksurtucu » oruc »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.