tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
plâckacı » uzerinde » goz boyamacılık » torba cay » ara soz » yarma corbası » durtuşturme » rumence » gundaş » ruzgârlanmak » İleri bir tarihte beklenen ge » yağlama yağı » kulâhımsı » cıngırdatma » kendini aşağıgormek » koy meydanı » carpıklaşmak » curlatmak » neler de neler maydanozlu kof » ters duşmek » oz » yuzey veya cizgi kaide » buyukten buyuğe » buyuleyici » vucutlu » gerceklik » carşaf » ac gezmektense tok olmek yeğdi » termoelektrik cifti » calkayış » fıstıkcılık » kacık » keciboynuzu » kılıc cekmek » mulâhazat hanesini acık bırakm » yun » ici gecmek » tebellur etmek » ilenc » ceyrek son » koprucuk kemiği » arabistik » kendi derdine duşmek » bolşevik » temiz kanıda vucuda dağıtan or » boce » cobanlık etmek » tekessur » muleyyin » tumel »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.