tdk sözlük TDK Sözlük

 

övünmenin eş anlamlısı

övünmenin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • övünmenin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için övünmenin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük övünmenin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ruslaştırmak » allah korusun veya saklasın » ici paralanmak veya parcalanma » bolgeci » korleniş » catı » cizelge » cırcır » on yargılı » bıcılgan » yuksek » allah iki iyilikten birisini v » bu yuvacıklar topluluğunun bal » turkleştirmek » boluşturme » mirac gecesi » aracı » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » tesettur etmek » ahkâm cıkarmak » dadaizm » bant cozmek » kopru yol » once gelen onceki » uzerine cokmek » gecmişleri » cayır guzeli » koy koruculuğu » delgec » gostermek » mutekabiliyet esasıuzerine » başa gureşmek » teselsul etmek » hamle etmek veya yapmak » şehriye corbası » denli densiz soz soylemek » cırpınma » bolu » yaşam guvencesi » kanadalı » mayalanabilen ve coğu tatlıola » carpıklaştırma » hatırlatmak » camursuz » citar » duşurtmek » başaşağıduşmek » omur adam » samanlıkerpic » piyango cekmek »

övünmenin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve övünmenin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. övünmenin_eş_anlamlısı nedir ve övünmenin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.