tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
birbirinin ağzına tukurmek » corbaya donmek » vantilâtor » patlak goz » on avurt unsuzu » kendini gostermek » soyup soğana cevirmek » cetele cekmek veya tutmak » orneklenmek » acıktan » kulturlenme » sukûn » ilikcilik » luks » işe yaramak veya yaramamak » gozden ırak olan gonulden de ı » yahudice » halıdan yapılmışiki gozlu torb » ekmeden bicilmez » el cırpmak » zembereği boşalmak veya boşanm » intelektualizm » hakikî » solpuk » gecmiş » bir dilin kelimeleriyle duşunc » yuru ya kulum demiş » değişkene gore hesaplanan sayı » ur » sofra ortusu » yuzustu bırakmak » yuzunun akıile cıkmak » seslikci » ibliscilik etmek » parcası » ustune bir bardak soğuk su icm » sucukcu » koreltmek » peşkeşcekmek » yuzerlik » bahcecilik » gul gibi gecinmek veya yaşamak » lubnanlı » acara » muteheyyic » gulmekten kırılmak katılmak » işkembeden atmak veya soylemek » hatır gonul bilmemek saymamak » sescil yazım » ittihatcılık »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.