tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buyukken daha kucuk duruma get » bocekcil » cozme » ustune kuşkondurmak » cokuk » mutekabil » kecisağan » murekkepci » burgu » turemişisim » ofke baldan tatlıdır » zukâm » goz erimi » cerden copten » ici gecmek » fıstıkcılık » rn » pilot bolge » uz » oğurmek » fır donmek » yoruk » gulkurusu » cıyan » dokulmek » sarachane » gunah benden gitti veya gitsin » soz bir allah bir » onerge vermek » mukâfatınıgormek » cıkagelme » cocuk bakıcı » ileri veya one surmek » bana da demesinler » goz demiri » orfî idare » okuz damı » yazır » urperiş » uclanmak » bektaşî uzumu » cakır cukur » cotiragiller » okuz gibi bakmak » ayyuka cıkmak » dem tem » pat kut » yureği ezilmek » sebeplerle ortaya cıkan iktisa » hint gergedanı »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.