tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ada » durac » hint bezelyesi » mutebaki » abdal » kuşsutu ile beslemek » konc » sokturmek » gecmek » kıskanc » mumanaat » dizleriini dovmek » gonulden ırak olmak » cingenelik » ozendirme » otakcı » muptezel » cocuk oyuncağı » aracılığıyla duymak değmek e » aslan sutu » munfail » kuf bağlamak veya tutmak » tereddutsuz » gormez » başustunde tutmak » duşe kalka » şeytan orumceği » percem » memleketcilik » menu » tutun balığı » manisa kebabı » koleleştirmek » guneşlekeleri » ceset » koşe donuculuk » yusufcuk » dorduncu » saik » yedi duvel » kepcelemek » ayırac » capulculuk » şoyle boyle » canıağzına veya boğazına gelme » gelen gecen » olcuşmek » iyi gun dostu olmak » cem an » arif olan anlasın veya anlar »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.