tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ummî » yalıcapkını » cimentolatma » butun devletler » cıkışcizgisi » vizon kurk » cift kanatlılar » hint sarısı » boluk porcuk » kendini gostermek » nemceker » bir goz gulmek » şeylerden her biri tabaka » gure » tura cıkmak » oksurtucu » ortalığıkırıp gecirmek » kacak » ustune guneşdoğmamak » dinim hakkıicin veya dinim aşk » rumlaştırma » gullu » mustamel » arabankurdî » bolumsel » iki arada bir derede kalmak » aşağıgormek » tırmanıcıbir bitki piper nigru » sovup saymak » burnunun ucunu gormemek » ozursuz » dışgucler » element kısaltmasıau » sandıkcılık » ic başkalaşım » ne cicektir biliriz » guzelleşmek » cetrefilsiz » cevrinti » varlık icinde yaşamak » gonlu celinmek » şofor ağzı » duğun dernek hep bir ornek » cul » tumu cemiyet » ayın on dordu gibi » hizmet gormek veya etmek » lokoplâst » carıksız » stand by »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.