tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puruzlu » cekic atma » mantar corbası » yukum » her şeye aklıeren zeki akıll » lece » oluşturduğu donme eğrim cevr » ustecilik » hindolog » ruslaştırmak » ustupulemek » sureklilik gosteren » gumuşlenmek » derinlik olcumu » oz » koyu duruma getirmek » facasıolmak » bolumlenme » talip cıkmak veya talibi cıkma » cıtkırıldım » turkceleşmek » borclanmak » goz erimi » uleştirme » tebaruz ettirmek » konvektor » mudafi » cevrelenmek » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » cumlecik » hazır duruma getirildiği omurg » cılgınlaşma » meşru mudafaa » merkezî ulke » soz gumuşse sukût altındır » kumandı » ortak bolen » goz goz olmak » iceriye duşmek » yuzey veya cizgi kaide » trockici » demec vermek » torpulemek » uc » tuylu » gonulden cıkarmak » iblisce » hesap acmak » uzun sivri kumes hayvanların » tureyiş »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.