tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hint kobrası » oturuk » catışmak » japon gulu » anadan gorme » studyo » cıncınlatmak » ehlihibre ehlivukuf eksper » icine dokunmak » cıtcıtlamak » yetkili yargıc » sırma sac » boncukculuk » cıkılmak » telgraf cekmek » har gur » yemek » gecersizleşme » bicimsiz » turdeş » buyu bozulmak » curuk » terennum » lok » kılınıbile kıpırdatmamak veya » iştah acmak » şeyhulislâm » şoyle dursun » inkisar etmek veya inkisarda b » korpelik » lâkırdıyıezip buzmek » tuyleri diken diken olmak » uckurlu » kıyakcı » şukurler olsun » gipur » sacı » hurriyetci » mor renkte lâden bitkisinin bi » ağzına vur lokmasınıal » takas veya takas tukas etmek » gozu sonmek » arakcı » astsubay başcavuş » kurtajcı » cağrım » İslâm dininden olan kimse » gulme » dışticaret acığı » kapalıbolge »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.