tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
muziksiz » başından aşağıkaynar sular dok » viyaduk » pusursuz » kendi gobeğini kendi kesmek » cevrimli » cift » cokramak » meydana cıkmak » yurumek » deve doşlu » cırcır » koşelik » ciğnek » gunbegun » cavmak » şaşıcakır demektense kor de de » hesabınıgormek » başlangıc » gidişdonuş » ozluk hakkı » plâkcılık » calmak » cedene » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gonullu » culcu » sanatcı » orneğini cıkarmak » carliston marka kereste » gipur » ayağına dolanmak veya dolaşmak » kurek » servisi yapılan yemek » koleniz veya koleleri » unlu turemesi » vucut vermek » yuzucu » surgun gitmek » cakmak » rencperlik » yonetme » kostek vurmak » avurt unsuzu » coğaltım » olu » yaprak tutun » cekmek » başdonmesi » koyuvermek »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.