tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gecmek » ickin » statu » parcalamak » odunleme » kervan culluğu » boğur » duşunuş » leffuneşir » uzerine oturmak » estetikci » mutenakıs » makyavelizm » ic gobek » konferans cekmek » ipekci » donumluk » guncelik » tukurmek » muşahede etmek » gucu gucune yetmek veya yetmem » tureme unlu » duzence » buyutme » cokmek » kısa unlu » gonyelemek » cuvallama » falso cıkmak » şirretce » gorevlendirmek » kok » cenaze toreni » dunur duşmek » saptan oluşan ekin bicme aracı » şeref kıt ası » ayıgulu » cozuş » burclar kuşağı » mubalâğacılık » kokleştiriş » tırtıllıbıcak » odevlendirilmek » uşumek » gure » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » ufunetli » fırcalama » murekkebi kurumadan bozmak » camura bulaşmak veya batmak »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.