tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buz ustune yazıyazmak » somurgeleştirmek » direncli » um » yolu » guclu duygu durumu » uye aidatı » tedric » doğactan » paylaşmış benzer odevlerle yu » garazıveya garezi olmak » olup olup dirilmek » musteniden » tuylenme » kara gun dostu » kısmeti ayağına kadar gelmek » tufekcilik » lumensaat » ic ice » duzelticilik » cember cevirmek » takarrur » yurek carpıntısı » tozel » secmen kutuğu » taharruşetmek » tumsekleşme » sıygaya cekmek » ozgur » gormek » musabakaya girmek » goğsu kabarmak » yuzde » kulkedisi » cırakman » kahrından olmek » kongolu » kurulu duzen » capsız » gecende » inmek » kepce kuyruk » gun ola harman ola » kesmeden ustten gecmesini sağl » papaza kızıp oruc veya perhiz » iki cenetli » nazikce » tl » gun doğusu » alcılamak »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.