tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cavmak » ciğduşmek » kose » eşitcilik » ic ek » hol » alcak kabartma » komur kalem » sozun ardıboşa cıkmak » ici icini yemek » gulme » ozumleme » in misin cin misin » huthut » sucustu yakalama » celim » yarım gun » fizik otesi » ala yuntlu » fırıldakcı » yuruk semaî » dokuntu » sacsız » şaşıcakır demektense kor de de » savaşcı » acemilik cekmek » guneşyağı » van kedisi » pirupak olmak » cobanaldatan » ucuklama » yaban gulu » canaksıhucreler » ic mimarî » plâzma ve yuvarlardan oluşmuşk » kamcılanış » bahce domatesi » hamala semeri yuk olmaz » canımın ici » ackılatmak » suruklemek » kuru soz » sidik sokturucu » supurtmek » mustahak » pure » camur » goncu » alkollu » tur »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.