tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
donmeli » hedonizm » dalga gecmek » aralarında onceden kararlaştır » eğri cehre » dunya » sun î solunum » yuf ervahına veya ervahına yuf » tatlısu frengi » cec » aylakcı » ortuşmek » alcılamak » mandagozu » daha bircok şeylerin yapımında » tartışma goturmemek » dokme » bobrek taşı » cakmağıolmayan » kor boğaz » cimlenme » eti senin kemiği benim » dişcik » gunluk guneşlik » cevrileme » ara secim » dil » mufettişlik » sumsukleşmek » zararına kazanc sağlamak » analizor » gore » obeklenmek » gecerletme » minder curutmek » duzen vermek duzene koymak vey » mayalanabilen ve coğu tatlıola » gumburtu » onemsizce » capaklanmak » kin beslemek veya tutmak » cıkmak » kotek atmak veya cekmek » cecik » kuru yemiş » cizmecilik » turumculuk » yuzbaşılık » oclenme » muzecilik »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.