tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sure olcumu » dondurup dolaştırmak » muşir » ortu » pacalı » tetikte tetikte olmak beklem » album » halat cekme » murettiplik » korkunclaştırmak » kıt alar arası » mahkeme kadıya mulk değil » muspet ilimler » kara calmak » kotuye kullanmak » komadan cıkmak » perdenin uzerinden oynatılan » fırcalanma » soz ruşveti » cubuk » curuf » koc » bir bir veya bir de » yuklu » b b » sudanlı » goze carpmak » kızamıkcık » duz yuzeylerden her biri » sacsız » musrif » yatışma ozelliği olan yatıştı » kapıkapıdolaşmak veya gezmek » kor sıcan » dovme yapmak » guney » kumbet » maddelerden oluşan varlığın he » yukselmek » kusku » paraşut ile atlama » yağlıkomur » koşe minderi » cırnık » flore » keceleşme » sektor » muebbet » gununu gun etmek » oyle »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.