tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
illuzyonist » mujde vermek veya goturmek » guz donemi » takipci » yuruyuş » fume » kundakcılık » yuce » temizlikci kadın » timus » ihramdan cıkmak » cığırmak » temel onerme » buyuk terim » toretanımazlık » nefes cekmek » aracla yakmak » gecer » cukur » duğumlenebilir nesne » ayıptır soylemesi » suriyeli » ara acmak » kulturlu » afişcilik » dovdurtulmek » kulube » konferans cekmek » ustune bir iki guneşdoğmak » coğunlukla » cihat acmak » hatırlatmak » cıngırak » cozdurmek » cukundur » cevre yolu » muradif » ozellik » ol dediği yerde olmek kal ded » yerlere gecmek » secenek » gecende » un » tulûatcılık » sivric » cizgilik » kor tapa » icine dokunmak » cencen » başına kakınc etmek »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.