tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
iceri » tamtakır kuru veya kırmızı bak » yonelme durumu » kozleme » kirec sutu » yurumek » tabakcı » cip » soze başlamak » tok gozluluk » nakşîlik » nefesi kesilmek daralmak veya » gayret gostermek » yuceltme » tufekci » kuresel valf » itilâfcılık » goze carpmak » muşekkel » yukun » cenilemek » gungormuşluk » murekkebi kurumadan bozmak » allah kısmet ederse » caldırılmak » duşundurmek » dağıstanlı » sacaklı » dumen cevirmek » kalleşce » goturumsuz » tuy duzmek » duğum ustune duğum vurmak atma » arıtma unitesi » matematikci » temedduh » gomlek » percem » koyleştirmek » beyninden vurulmuşa donmek » boşatıp dolu tutmak vurmak » muphemlik » dik » ust yapı » rodezyalı » likor » secki » bahaîlik » cenesi duşuk » muttehiden »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.