tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gerekcelendirme » du » gorenekli » olum kalım savaşı » gozden kaybetmek » ic » gurultusuz » surc » motorkroscu » nalcasız » hotanto » şofor mahalli » gulle atma » kurşun dokmek » selâm para kelâm para » serdumen » guzel » birinci gelmek veya cıkmak » adalet orgutu » unlu kaynaşması » pic » diz cokmek » lâfcı » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » taklip bi » dovmek » aşure gunu » kafasıduzelmek » uzengi taşı » gomlek » gozu bağlı » cicek pazarı » ne gune duruyor » hilesi hurdasıyok » horoz olur gozu coplukte kalı » acılmak » gudelemek » bankada veya aracısında actırı » ses cıkarmamak veya etmemek » gosterişsizce » korkulu ruya veya duş gormekte » cezasınıcekmek » mucellâ » bilgic bilgic » oynakca » ortulme » duşunce iyilik ahmet ertuğr » ruh otesi » ilk once » ayakustu »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.