tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mutereddit » caprazlık » oz » ciğleşmek » suclu olmak » halka donuk » kompozitor » pabuc bırakmamak » goz » atlar tepişir arada eşekler e » cikolatacılık » hititce » once » işin ustesinden gelmek » iliğini veya iliğini kemiğini » tutun rengi » duz yazı » keceleştirmek » kurduğu medeniyetleri kendi i » koy ihtiyar meclisi » suyu getiren de bir testiyi k » gudumlu » illustrasyon » alaturka bilen alaturka eser » rahat kıcına batmak » bal alacak ciceği bilmek veya » caltı » ortulme » cift cubuk » mustelzim » asitolcer » kusku » kutuk gibi » uzengi kayışı » keci » hareketin yeniden kurulmasıyla » kutletme » somurgecilik » ormek » da var ki anlamlarında kullan » dorduz yumrucuklar » ozgul ağırlık » bozuk calmak » musamahakârlık » catlamak » bombardıman ucağı » taşboceği » sacmalık » duzlenmek » ortak tumlec »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.