tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
konuk koşesi » bereketli ola veya olsun » capacullaştırma » aracılığıyla duymak değmek e » kufe » yuzer yuzer » gozunu ustunden ayırmamak » cekiye gelmez » cat kapı » duzletmek » beklenmediği umulmadığıveya c » guncelik » catı » teverrum etmek » ickin » yetişen bir ağaccık corylus av » mutekebbir » gozleri velfecri okumak » bağrışcağrış » oz » takke duştu kel gorundu » bolutlu » suruklemek » fluorit » kıymalıborek » dostluk kantarla alışverişmis » limon kufu » tan sokmek » gobek » kedigozu » ni » recine kanalı » kazancsız » rumlaşmak » miktar ile indirimden sonraki » osmanlıcılık » carptırış » utu bezi » vermek icin bir araya getirilm » palet » doşeli » cevri » calyaka » olcusuz » kılıclamak » otobuscu » koşe yastığı » ic ek » batıturkcesi » kup »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.