tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kurdî » aclığıoldurmek » elekci » kabir azabıcekmek » sozlendiricilik » protezi » toplum ekonomi din kan veya » ustelik » goz onunde tutmak veya bulundu » kopeğe hoşt kediye pişt demem » du » ciğer kebapcısı » cocuk » goğus boşluğu » can cekişmek » ru » demek ki demek oluyor ki » ilk iki dereceyi kazanacak atı » oleyazmak » cizgi resim » nar ciceği » goz boyamak » kurkculuk » yakışık almak veya almamak » keci yolu » ayının kırk turkusu var kırkı » guvenlik gorevlisi » ruzgâr gibi » ziraatcı » lu » gozleme » ozlu camur » kacırış » gulboceği » doşetmek » cozumleme » olu dil » cillenme » elektrometalurji » aşcı » sucustu yakalama » uzengilenme » guneşalmak veya guneşgormek » yun » govdesiz » doşemeci » duşsel » gonderme » soz anlayan beri gelsin » duyumolcer »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.