tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nufus » duzleme » gozluklu yılan » cepci » namunasip » ak mıkara mıonune duşunce goru » muselles » kok bilgisi » kurtlarınıdokmek » unsuzunu gosterir » ustun bulunmak veya gormek » yuzden » mec » ultimatomsu » alcaltmak » akışkanın gecişini ayarlamaya » babaî » başcı » ozel hayat » iz » kacılma » istifci » astsubay kıdemli ustcavuş » kecitırnağı » ciğin » civi » genel ad » eskimo » olcuşmek » angıc » eşekcilik » lı li lu lu » olmayan bağımsız hur » gomlek » carkcılık » balıkgozu objektif » kendini gostermek » popcu » kazık kok » rest cekmek » cıkma » mustemirren » pusku » c » gurcuce » avazıcıktığıkadar » yağma etmek veya edilmek » zeytinyağı sirke dokulerek ya » gozden surmeyi calmak veya cek » tertibe duşurulmek »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.