tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can cıkmayınca veya cıkmadan h » citleme » imparatoricelik » kufran » karşıtı » zihni bulanmak veya karışmak » dolaylıtumlec » comertce » hıckırık tutmak » cakaralmaz » karavana cıkmak » afrika cekirgesi » komşuluk etmek veya yapmak » guneybalığı » keciboynuzu » nobet şekeri » cetrefilleşme » nerede hareket orada bereket » sandıktaki sırtında ambardaki » yetenekleri gelişmemiş cocuk » aclık grevi » kuştuyu » ucgen » cıktı » dehşet sacmak » fos cıkmak » işgormek » lule taşı » kacık » kırlangıc donumu » ozguluk » capulcu » gozune kestirmek » gun batısı » yakut » uretimlik » okce » dilenci canağı » ici kan ağlamak » fince » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » hint avrupa » hamdusena » albuminli » tapıncakcılık » otu cek kokune bak » yon gosterme eki » peşine duşmek veya gitmek » aracla yakmak » tup gaz »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.