tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için öykü nün eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ne olur veya ne olursun ne ol » donuşluluk » milliyetcilik » eğir koku » yaycizer » tuzağa duşmek » purin » katıla katıla gulmek » pacavralaşma » gunaha girmek » ac » defibrator » uc budak » duz unlu » dortlu » yarıbucuk » uslûp » postaya atmak veya vermek » kosnulme » iki eli birinin yakasında olma » duşe kalka » calgıhane » kundelemek » gecmek » cıktı » gokce » yumuşakcalar » yuvaya donuş » kac para eder » maddî olmayan manevî şeyler » kor dokmek » uyku basmak veya bastırmak » kuvvetle basmak » iceri » zevkinde olmak veya zevkine ba » papaz ucurmak » suzulmek » nahiye muduru » ar er » gundeme getirmek » tezellul » calkatmak » kulceleşmek » mulkiye » hatırlatmak » yok pahasına satmak almak vey » cifte » uranus » cozuk » zumre »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.