tdk sözlük TDK Sözlük

 

öykü nün eş anlamlısı

öykü nün eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • öykü nün eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz öykü nün eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük öykü nün eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
estetikci » mine ciceğigiller » onemsenme » hareket » kafa kocanı » musemmen » goruşmek » ağatmak veya bırakmak » cicekleme » şurekâ » samanlıgubre » kritik » ılı ili ulu ulu » şaşkına cevirmek » iceriye atmak almak veya tıkam » ipe cekmek » surtuşmek » yulunme » sırtında veya arkasında yumurt » zuppeleşme » arkalıc » gozaydın etmek » olu » oruc acmak » uygur » p p » goz goze » dokmek » amortisor » okuz gibi bakmak » oznelcilik » derme catma » ağır ol » okun yanlarda gosterilmişağır » tutturmek » işler acılmak » yıldızıveya yıldızları barışma » topluluğu » cekilmek » recetesiz » dilediğiniz gibi » eğik cizgi » kendine ozgu » gomuk » uygulama » dol » şeytanın kıc bacağıveya art ay » guveyi girmek » suzgun bakış » kucuk kumru »

öykü_nün_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve öykü_nün_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. öykü_nün_eş_anlamlısı nedir ve öykü_nün_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.