tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıtır cıtır » acığa cıkarmak » ucunu kacırmak » copten celebi » tutsu yapmak » ciğden vermek » yalova kaymakamı » şoyle ki » sap doner keser doner gun ge » kuskus corbası » tahtalıkoy » gun gibi acık » yere goğe koymamak veya koyama » guncelleşmek » mef ul » yarayan cevresi oluklu kucuk » toz pembe gormek » sı si su su » sıcan deliğe sığmamış bir de » kacamak » kulâh takmak » cevre » nasip etmek veya etmemek » acık hece » gecmek » gumuşlu » uslûpsuzluk » gok » geckin » guncelik » uckâğıtcı » kazanclı » kulce » yalcın » ciroz » copsuz uzum » yakınlık gostermek » gozu doymak » bohcasınıtoplamak » cıpır makinesi » ayrıseci yapmak » kotuleyiş » methini işitmek veya duymak » sa se » yerine gecmek » cember gecirmek » gutaperka » ustune yatmak » ticaret hukuku » kollarınıacmak »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.