tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guzel » pece » kan ter icinde kalmak » ince gul yağı » dumanıustunde » koruk gibi » oyuncak » ahkâm cıkarmak » delgic » ar yılıdeğil kâr yılı » kap » geziye cıkmak » coraklaşma » işcıkarmak » gonlu gani » kıctan bacaklı » dolek » yayık dovmek » cengi kolu » sungerleşmek » şerefe veya şerefinize » gundelikli » suzulmek » tanıdık cıkmak » muşteri » toskurmek » luks koltuk » bir gunluk beylik beyliktir » donenmek » muteakip » memleha » gosterir » den yana cıkmak » super star » toplu olarak oğretimin yapıldı » coğu » oğle tatili » duzenlenme » operator » yuzune kan gelmek » ikili kok » eşbicimlilik » bundan boyle » cağdışıolmak veya kalmak » havan dovucunun hınk deyicisi » luzumsuz gormek » gecirtilme » uste vermek » ul » merhem »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.