tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bahtına kusmek » gozunu korkutmak » mes ut » aklınıcalmak » afrika menekşesi » gomme » İri balık ve deniz hayvanların » olcum » ilmuhaber » calkanış » bıckı » goğsu daralmak veya tıkanmak » liman işcisi » onemsemek » ay cekirdeği » ucucu » kalcalı » telgraf cekmek » ancuez » ren geyiği » evlâduıyal » kuşa benzemek veya donmek » yb » koluk » ondulesiz » unlemek » goz ucuyla bakmak » mumessillik » citi yapmak » koclanmak » buyultec » dil otu mu yedin » dolleme » gozetim » şeytanın bacağınıveya ayağını » cakıntısız » paraşut birlikleri » x veya rontgen ışınları » nukul » yuksekten ucmak » kultur cevresi » yuce » caydan gecip derede boğulmak » lâmadan oluşmuş arasına yerle » donanım » turnagecidi » amentu » cekmek » gomlek eskitmek » dışdunya »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.