tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dediğim dedik otturduğum veya » lâgun » cokramak » orucsuz » on » ayrıc » ağzınıveya cenesini tutmak » sungu » ceşitlemek » lâfcı » ahmağa yuz abdala soz vermeye » sağlayan parca » keramet buyurdunuz veya kerame » kuşcu » duden » murettep » tukuruklemek » bıcak yemek » tegaful » gozunden surmeyi calmak » cenesi atmak » mulâkat vermek » cekilmek » oldurmek » muteferrika » dolambacsız » ici titremek veya titrememek » ordurmek » yore » coğunlukla » yer yarılıp icine girmek veya » pamukculuk » suslu puslu » yapsatcılık » mukemmeliyet » ucurmak » ultimatomsu » bayramî » gozcu » gunleme » mahşer gunu » gozu gonlu tok » uşume » ta » tuketim » dorduzleme » yuzleme » zihnini kurcalamak veya tırmal » kesip bicmek » metalurji »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.