tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
farklılaşma » kat î olarak » duztaban » gozu kaymak veya kacmak » zamanıgecmek » burokratik » sungu » allah ınıseversen » kupe » munfail » dişcik » cift cubuk » muşteki olmak » cengellenmek » haddeden gecirmek » mulâhaza » calımlanış » goz » gercekleştirilmesi » kulliyetli » allah iki iyilikten birisini v » paylaşmış benzer odevlerle yu » copra balığı » komşu komşunun kulune veya tut » bıcaklatma » cuvallama » cıtırdatmak » kopekleşme » kuşcubaşı » ayaklıkutuphane » bilmece cozmek » aclıktan olmek » yuzeyinin her noktasına basınc » kultursuzluk » denizguzeli » parmakla gosterilmek » sevinc » sırasıduşmek » oğrenilmek » guc kaynağı » cırpı » erik receli » bir hucreli » cuvallamak » cangırdamak » kurt kopeği » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » gıcırıbukme » haber gecmek » ofkelendirme »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.