tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
te » ortturme » muhur basmak » borc yiğidin kamcısıdır » kandil gunu » oğle tatili » cumlecik » comertleşme » ic hat » yuzu yerde » pacavralaşmak » geri cekilmek » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » biciminde duzenlenen ulusal ve » mıhsıctı » elinden işcıkmamak » gecirilmek » catkınlık » hareket » olu » dikensiz gul olmaz » capulacı » boşluk » eli ayağıveya eli kolu bağlı » puskul » satranc takımı » yerden goğe kadar » mitralyoz » istatistikci » para cuzdanı » rayic fiyat » omrumun varı » cangır cungur » beraberlik muziği » felc olmak » gumuş » amaclı » bordur » kellesini ucurmak » yalavac » imlec » kacırtmak » surmelik » porsume » goz » feneri nerede sondurdun » turbulâns » dortluk » gume gitmek » tazıo tazıama culu değişmiş »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.