tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ilâcsız » aşure gunu » ustcavuşluk » konvertisor » ceşni » alınır ve başına bir ya geti » icin » puruzlu » mulemma » tefeyyuz etmek » surumcemede kalmak » el cabukluğu » demir gibi cok sağlam » celme » bon » bortuk » baktıkca alır » burgac » dun cin olmuş bugun adam carp » fent cevirmek » cokelge » puskurtme » yureği carpmak » karga yuruyuşu » koc » emekcilik » gonul belâsı » imalâtcı » p » dort ayak ustune duşmek » niteliği » tukurmek » cayır mantarı » geri cevirmek » buruk » işler acılmak » derisini yuzmek » acık » pastorize etmek » hint kestanesi » kabak ciceği gibi acılmak » oteki » kılıc oynatmak » gozluk takmak » fotoğraf cekmek » duzine » tam acı » mancınıkcı » lecek » kındırac »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.