tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tumlec » icleniş » kocancılık » iğne ustunde oturmak » caylı » kuculmek » acık mektup » usdudak » surcme » cizgi » yoneltmek » cığrışmak » udeba » gunduzleri » kanlıyaşlar dokmek » serdengecti » cakıl kuşu » aptal yerine koymak veya koyul » cırcırlama » gozu acıklık » naza cekmek » okul oncesi » keceleşmek » ısıracak it dişini gostermez » beklenmediği umulmadığıveya c » luks lâmbası » caşıtlama » boncukculuk » kırbac kurdu » cil » dem cekmek » sanatcı » cicek tacı » darulfunun » gibi birtakım makinelerin işle » goğerti » as » cingene pembesi » turkcesi » gozu veya gozleri kararmak » cıkan » maca beyi » umitli » gul gibi gecinmek veya yaşamak » cekingen davranmak » mustevi » allah ın evi » camura yatmak » divance » canıltı »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.