tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzme havuzu » sigara boceği » cankurtaran canı » kurkculuk » mutenebbih » cakaralmaz » bilinc dışı » sulukler » corbacılık » yoneltmek » coraklaştırmak » urperti vermek » ickisiz » şansolye » carpanlara ayırma » acık maaşı » ustune guneşdoğmamak » kı ki » yapılan resim ve bezeme işi » medet allah » cekip cevirmek » cokuntu » cumhuriyetcilik » orseleniş » bicimini alır hidrojenle oksi » acmazlık » genel goruşluluk » kacırmak » likor » acacak » a ya getirmek » icki sefası » mustear » oncecilik » parcacık » yatay geciş » goz kulak olmak » iki soz bir pazar » sarnıc » gecmelik » tanrıca » yufka yurekli » tuyo » donuşturulme » bir ağızdan cıkıp bin dile yay » kalcalı » toplumcu gercekcilik » sonuc » oz itme » ağaclaşmak »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.