tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cakırdoğan » yuzunden duşen bin parca olmak » delgic » beliren olumle sonuclanan has » teessuf ederim » on lisans » calgı » portekizli » iceri » cağrı » icini bayıltmak veya kıymak » belirtilen bolum » tulum cıkarmak » caldırmak » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » guneşlenmek » ozel » ickici » kultur akımı » calgıaleti » sağacık » inmek » ipipullah sivri kulâh kalmak » huzunlenme » ak ek » akşamın işini sabaha veya yarı » wc » demirbaştan duşmek » imlec » hakas » rumî » cayırlanma » gecmişi olmak » onune bir kemik atmak » corba olmak » demek ki demek oluyor ki » bilim » canlımuzik » bohca » kucumencik » sunnetlemek » azıcoğa saymak veya tutmak » cıkrıkcı » cimentoculuk » kalıpcı » gumuşbalığı » emmec » keceleştirmek » atom reaktoru » cekimlemek »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.