tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cepel » gureşmayosu » kul gibi » cem » tahavvul etmek » sozleşmeli » temiz yureklilik » cayhaneci » cıralık » veya orulen dikey duzlem » vus at » burcak » yalın kılıc » tecavuz » ornekseme » gozletmek » calışma saatleri » buzgulemek » dereyi gormeden pacalarısıvama » celmeleme » surukleyici » menfaatci » kılıc oynatmak » bokun soyu veya bok soyu » yarıkure » cayır » guneşlemek » dehşete kapılmak veya duşmek » kılıc uşurmek » ici kararmak » cıyanlık » hesap etmek kitap etmek » frenk » cok şukur » armator » cekme » icinden cıkamamak » toplu goruşme » golge » meydan dayağına cekmek » gorevden uzaklaştırmak » feleğin sillesine uğramak veya » kalıpcı » purtuklu » uzatılabilir » eğitim » dirsek cevirmek » kepceli » gunahına girmek veya gunahınıa » goğus tahtası »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.