tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
burc » calvincilik » fırcalatmak » dorduz » pas gecmek » coz » cucuklenmek » m m » cimentolatmak » yem dokmek veya koymak » guneşsistemi » kacış » tarafından arabacıicin armağan » urdunlu » kul coreği » etanol etil alkol » kendini gostermek » bektaşî dedesi » ter dokmek » davranmak saygıgostermek soz » gobek otu » yurunmek » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » gozunde buyumek » saclı » ozur dilemek » gozden duşmek veya duşurmek » cağrıcihazı » calkanmak » eğilimli ortu » ozerk » ve katımadde » guclu » sah cekmek » gumburdeyiş » koc burunlu » unlu kaynaşması » hukmetmek » turkusunu cağırmak » cokmek » fluoresan lâmba » sinir kupu » memleha » tohmet » muzikli » parca » cağlamak » iki buklum » soz başı » goz ile hedef arasında aynıciz »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.