tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kucuk bitkilere verilen ortak » sungu » cağrıştırmak » ne alıp veremiyor » cenet » iadeli taahhutlu » ucgul » nefsini korletmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » namazında niyazında olmak » olum kalım savaşı » malzemeden yapılmışyarıotomati » mucazat » ici geniş » sosyokulturel » yetki kanunu » doner sermaye » soz varlığı » gumleyip gitmek » surme » ahfeş in kecisi gibi başınısal » golge gibi » cokkun » yonetici » soz yitimi » iraklı » uzumculuk » cullanmak » cıngıraklıyılan » cullandırma » yuzuculuk » luzum gormek veya gormemek » guneşsiz » cıraklık etmek » goğus cukuru » bir elini bırakıp otekini opme » korunma gormek » cekme » bac » kor dokmek » ruzgârlama » gecti bor un pazarı sur eşeği » etiyopyalı » etut » istencsiz » tup » aman allah allahım » gozu buyukte olmak » civilemek » ciğciğyemek »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.