tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gumruklemek » kac paralık adam veya şey » yabancısıolmak veya olmamak » ruzgâr tutmak veya tutmamak » buzguleme » kapcık meyve » suntırac » bağlayıcıunsuz » dağılmak » surfile yapmak » bırakılan mulk veya para » ortadan soylemek » sultan kethudası » tuydurmek » cinler cirit veya top oynamak » yalımıalcak » corbacılık » gecimsizlik » puskurmek » donem » tefavut » tepegoz » yureği ezilmek » gok adası » kumultu » işbaşında eğitim gormek veya y » sprituel » dorttek » uzatılabilir » tunclaştırmak » Şafiî kopeği gibi titremek » camaşır ipi » goturmek » davul calsan işitmez » paldır kuldur » duşeslik » akrobat » kokleşme » cabalanma » oyle olsun » sectirmek » gonderiş » kul olmak » ziyafeti cekmek » surum » iceren genel kavram » tehaluk » gumruk koymak » sonucunda ortaya cıkan ustun y » gokmen »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.