tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yakadan gecirmek » yukseğe cıkmak » nalcalı » duğmeci » unite » kullu su » kafa cıkışı » iplik cekmek » kulunc kırmak » gun ola harman ola » rotuşlama » astsubay kıdemli başcavuş » kurek kemiği » vurucu guc » dereyi gormeden pacalarısıvama » turumculuk » adamına gore » yol acmak » yurutmek » golge balığı » gosteri yuruyuşu » hırvatca » kıskıvrak yakalamak veya bağla » bezekci » kırk bir bucuk » kufelik » tac » al el » duz baskı » enjektor » hititoloji » sacak » gozleri ışık icinde veya ışıkl » istencci » ış iş uş uş » bolumlerine konulan ağırlık » yuz binlerce » cubuklu » gomlek eskitmek » katgut » urun » tuvit » yakut » goz kulak olmak » ustune cevirmek » gecicilik » arnavutlaşma » cıncınlatmak » calcene » bohca boreği »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.