tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ileri gitmek veya varmak » nankor » capaculculuk » oltaya duşmek » surgun » ağzına kilit takmak veya vurma » omrubillâh » amerika uzumu » ac ayıoynamaz » rivayet olunmak veya edilmek » hevesine duşmek » santra cizgisi » yureği şişmek » yol gozlemek » makedonyalı » omurler olsun » cekimsizlik » cekişte » gluten » pislikcil » av dışında padişahın yanında b » sozleşmeli » suslu puslu » yahudi pazarlığı » nişan yuzuğu » parazit » acmak » hint kobrası » carcabuk » parcalar » verilen liste » duz » la » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » dalgıc » tarih oncesi » yukarı goğe doğru olan yanı » mes uliyetsiz » korletiş » dem cekmek » kuskunu duşuk » ağac arac eğirmen kirmen » kılıc sallamak » uc vermek » suruklenmek » plâckacı » gosteren liste » zirzopca » capaklanış » oksuruklu »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.