tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cingene borcu » kan gutmek » catır catır » sondurme » kavanco » yargıtay » kopurtucu » muteveffa » gencleştirmek » akompanyator » gundem » bulamac » yarayan kuru ince yaprak » mudafi » gecişhakkı » saklamak inkâr etmek » baştan kalmışveya kalma » surtukluk » kırsal bolge » goturmek » sıcana donmek » afgan » tukuruk » kacınılmaz olan şey » ince karton parcası kartvizit » maket bıcağı » tuz ekmek duşmanı » zarar cekmek » sevincsiz » levazımatcı » sozu sohbeti yerinde » omnibus » uzerine yatmak » beyninde şimşekler cakmak » muhakeme usulu » carpacak buyuklukte sembol ni » tab an » rektorluk » yurutme » vur abalıya » kâğıtcılık » zanaatcılık » okuz arabasıgibi » stereoskopik cift » bilinc dışı » uşengen » markscı » turkuleşmek » deveden buyuk fil var » f k b »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.