tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortodoksluk » tatsızlık cıkarmak » meydan dayağına cekmek » boyle » tavukgoğsu » yuz karası » oluş » sesini cıkarmamak » ne alıp veremiyor » ceğmellenme » on ek » cilve etmek veya yapmak » usanc vermek » buyuklenme » kamburunu cıkarmak » balıkcıduğumu » hat bekcisi » onunce veya onunden » fakulte » yuzucu » dolayısıyla verilen ortak ad » ural dilleri » cene calmak » kolelik » akıllıkopru arayıncaya dek del » yon zarfı » hukmetmek » ilgecli tumlec » saclı » demetci » bir yana dunya bir yana » okuler » sonuc » tebessum » terennum » gerekce » bukmek » gormuşgecirmiş » mutculuk » mahalle capkını » kotuleme » ozgul ağırlık » tunel » pic olmak » gec » cıngırtı » yumuşakca » dallanıp budaklanmak veya bir » secici kurul » ice bakış »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.