tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokme » govermek » kendi icine cekilmek » yırtmaclı » su » curutmek » yılışıkca » para donmek » merkezkaclama » ince unlu » calımlanmak » koprunun veya koprulerin altın » cağrışımcı » emici tuyler » genel mudurluk » yuzeyleşmek » turbe eriği » muzikalite » dilli duduk » it uzumu » bırakılması » muhimmat » koreltmek » yontemsizlik » bağbıcağı » ust bitken » cağrışma » kusursuz » mubarek olsun » bıcak gibi » yaz somestri » gecmiş » olmezleştirme » cokmek » cağanoz » pacalık » cayırlık » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » gostermecilik » koturum » durtuşme » guvenlik borusu » dirlik duzenlik » ciceklenme » karaman ın koyunu sonra cıkar » kılıckuyruk » murtesem » vakıf durumuna getirmek » arasında den başka anlamıyl » cırpıipi »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.