tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kuşculuk » ortu » kucuk tansiyon » beyaz komur » mitral kapakcığı » elektrikci » borclandırma » yelken gonderi » burnu yere duşse almaz » goz pınarı » bohcalamak » sacılmak » yon » uz » geniz unsuzu » dutculuk » fıstıkcılık » kurduğu medeniyetleri kendi i » kalıpcı » gorucu gitmek » tuf » bokun soyu veya bok soyu » beyanat vermek veya beyanatta » ustune kapanmak » değiştirgec » gumruksuz » unca » cap » orak boceği » cantasız » anlam kotuleşmesi » kiminin parası kiminin duası » ciğnetmek » bu yuvacıklar topluluğunun bal » gozden gecirmek » cumbuş » cimlemek » ve dengeyi sağlayan organ » kokleştirmek » temizlemek » bırakılması » arıkcı » kulfetsizce » kokune kibrit suyu » yoresel » cıtkırıldım » carpık curpuk » komadan cıkmak » ergurmek » bey mi yaman el mi yaman »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.