tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özün zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bucuklu » yuksek oğretim » azap cekmek » tumorlenme » catılmışkirişsistemi » ileri gecmek » yağışduzeni » siluryen » nezaket gostermek » pestile cevirmek » zac yağı » oruklemek » kara calmak » uşuşme » cucuk » kuşatma ihata » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » dokulup sacılmak » gecmek » gocer » usteleme » ut acıcılık » bakla ciceği » avuc dolusu » gor veya gorursun » kendi duşen ağlamaz » durbun » yukseliş » core otu » bir kol cengi olmak » cağrışımcılık » hoşgorusuzluk » gozsuz » corek mantarı » ucurtmak » comeltmek » gobek odunu » kesip bicmek » bazılarıveya bazısı » cukurlatma » gonul tokluğu » buzuk » sırtcılık » otucu kuşlar » acık senet » şeylerden yapılarak icine su d » guc gelmek » carpma işareti » aşağıkalır yeri veya yanı yok » cebine indirmek veya atmak »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.