tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
teamul » al » civanım » ihraz etmek veya eylemek » penceli » suclayış » lâtin ciceğigiller » acısozun yarattığıkırgınlık » celek » olağanustu hâl » tebaruz » temizlikci kadın » analiz » cobanlama » su duzeyi » sunnet » geyik boceği » muphemiyet » yağma etmek veya edilmek » gun yayı » akıllıgecinmek » calmak » intelektualizm » pacayıkaptırmak » yurume » mavi boncuk kimde » kırbaclamak » goz yummak » acığa vurmak » donem » fikrini celmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » ust kume » iktidardan duşmek » kufelik olmak » anma toreni » cilecilik » topcu » yuğruk » spinosa » gungormuş » ayca » bakac » kuvvetini gosterir » işten bile değil » olimpiyat oyunları » gozu gormez olmak » kendi derdine duşmek » sozleşmek » guderileme »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.