tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
entrika cevirmek » sansur » golleşmek » mumbit » dun cin olmuş bugun adam carp » amaclama » aylakcı » hamlac » şomuz » toplac » cıplak » eli cabuk » muşkulât » korcesine » sandıkcı » suregelen » iki buklum » kadehcik » cağanoz » gozetici » gecit toreni » donmek » bozyuruk » ordekbaşı » garnizonlarına ve bu duzeydeki » br » rehber oğretmen » gorgusuz » goze bilimi » ses yonetmeni » sıcmak » karikatur » oğrenilmek » yonelim » acıklamak » koklu aile » umitleniş » gonul hoşluğu » cillenme » bağırıp cağırmak » yuzustu kalmak » beleşci » acıklanma » cekmek » bolme » yoruk » yere gecmek » catırdama » yemek cıkarmak » beşyuzluk »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.