tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz emeği » ceviri dili » susleniş » ha bugun ha yarın » komurleştirilme » gozunu kapamak » secmece » alı eli » cordek » aracı » ceğmel » kuşculuk » gok adası » avcunun icinde tutmak » tuzuk » donumluk » penceli » eti ne budu ne » curutulme » tıkaclama » akşamdan sonra merhaba veya sa » ağır kure » kuturtu » cağlama » zamanıgecmek » oz » kepce gibi » cakmak » adınıkirletmek veya lekelemek » carşafa dolanmak » senator » olenle olunmez » kotuleniş » anglosakson » hint pamuğu » bulbulyuvası » gulistan » recete » carpılan » sacak bulut » camurlama » potansiyel suclu » kabakcı » taşısıksa suyunu cıkarır » tat kazanmak veya tadıgelmek » yuzunu buruşturmak veya ekşitm » goz ile hedef arasında aynıciz » acmak » sinus » sukse yapmak »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.