tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicmek » anasının gozu » ciftlenme » ust tabaka » bolumsel » bicim » hareketi » muştemilât » carkcı » madikci » paylaşmış benzer odevlerle yu » iz duşumu » tombala cekmek » mili » topukdoven » uretim evi » celişkili » bahcemsi » basıncolcum » bilinc » akdarıpanicum » kusmek » zaman » kuşuzumu » liyakat gostermek » icini bayıltmak veya kıymak » şukreylemek » urun » artık gun » goz ucuyla bakmak » duşculuk » cık cik cuk cuk » tuzel » hakkıodenmez » mutetebbi » copurina » desinatorluk » borclanmak » almancı » dışa donuk » giritli » mahkemeye duşmek » turemek » karanlığıdeşmek veya yırtmak » gecer akce » purmelâl » duğmecilik » sundurme » mal da yalan mulk de yalan va » purcek »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.