tdk sözlük TDK Sözlük

 

özün zıt anlamı

özün zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özün zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özün zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özün zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kulâhınıters giydirmek » diline dolamak virt etmek veya » hamur corbası » teşbihte hata olmaz veya olmas » İspanyol muziği » oyku » cop » temiz kanıda vucuda dağıtan or » parcası » analıkuzu kınalıkuzu » durumunda olan saklıolan guc » yazık gunah » boynuna gecirmek » hareket » icirme » koşe » levazımatcı » butunleşmek » bektaşî uzumu » yuklemek » cadır direği » dağcayırı » sonuc niteliğinde başka bir bi » berber dukkânı » gorunum » cicek » vazgecilmek » bıcılgan » pamukculuk » kortizonlu ilâc » eti senin kemiği benim » cekince » kor kaya » secme » duşurmek » olsun olsun » pandul » kuf bağlamak veya tutmak » karacayca » durzî » zulfuyâre dokunmak » guneybalığı » hukme varmak » turk aksağı » buyuk elcilik » emici tuyler » gozleri fıldır fıldır etmek » doğmek » gorevden uzaklaştırmak » capulacılık »

özün_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özün_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özün_zıt_anlamı nedir ve özün_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.