tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bin turlu » ozverili » dalgıc elbisesi » ustunluk karmaşası » turk aksağı » uncu » dişgecirememek » cocuk oyuncağı » eğmec » palyaco » boku cıkmak » gostertmek » gok bilimci » mektupculuk » cekicilik » acık » vucuttan duşmek » balkanlı » cuk » cakmak » buharlıutu » cok gormek » catal bıcak takımı » buvet » teklif tekelluf » doşetme » ışıl kufluce » turemişsıfat » slovence » suzuk » dunyanın tadınıcıkarmak » duşuncelilik » donme dolap » duğmelenme » yapılmışiplik » zuhal » ceki » kilit kurek olmak » kirec taşı » olcuşmek » kutlemek » surekci » kantcılık » korelme » guleclik » dikilip durmak veya kalmak » muzakere » duzelme » İzinli olma durumu » odul »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.