tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
peşinde veya peşinden koşmak » surumek » durtuşturme » anlamaya yarayan sınama » ne alıp veremiyor » caktırmak » tuymek » zumre toplantısı » buyuk oynamak » şeylerden her biri tabaka » harac mezat satmak » santim kacırmamak » cul tutmaz » işi e dokmek » kocek » cakırcılık » icin » yuz » onemli » cavun » teessurat » mutehassıs » duşman ağzı » acıklık » cevre teker » mal kapital » goğus bağır acık olmak » haymana okuzu » cozulmek » kuafor » ayciceği » mef ul » catanacı » butunleşme » stokculuk » okun yanlarda gosterilmişağır » tur » cunupluk » cokme » zebunkuşluk » surgulenme » sen sağ ben selâmet » vucut vermek » karbon donemi » mulemma » buyuk onerme » bulbul » geciş » aksoğut » uşurmek »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.