tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tahammulsuz » bukulu » dunur gezmek » bolunmezlik » kuldur » arasındaki ekonomik ilişkilere » murit » ic gıcıklamak » emretti patrik efendi » kantara cekmek veya vurmak » kusursuz » mucahitlik » bir soyle on dinle » parca » kırk veya bin dereden su getir » oyku » yonetici » onune bakmak » coraklaştırma » utangac » muhre » mucessem » ozel ulak » calkalatış » ciftehane » yargıclık » kucuk karga » kara kullukcu » hiccilik » sunger cekmek » kurek » az gormek » ul » sıkıyonetim » host » tutac » fetiş » tekme atmak veya tekme vurmak » kırılıp dokulmek » genclik » zirzopca » taktikci » şovalyelik » gorenekci » durumundaki bileşkenin uygulam » camguzeli » bıcak yemek » sulfamit » bağrışa cağrışa » percinlemek »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.