tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oturuklu » um » catı » can cana başbaşa » feleğin cemberinden gecmiş » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » gunlerden bir gun » sonradan gorme gâvurdan donme » icindeki en kucuk birlik » tadilât etmek veya yapmak » kuyruğunu tava sapına cevirmek » goz yıldırmak » duşeşatmak » celik comak » acık yara » fent cevirmek » acınmak » ara konakcı » cıkıntılarıolan organ » gockun » dur veya durun » canıburnuna veya burnundan gel » ruyasında gorse hayra yormamak » arkadaşdeğil arka taşı » sıcan » golgeleyici » acıklamak » can başına sıcramak » ozsever » kan cekmek » kıptîlik » olduruş » ilk goz ağrısı » ipliği pazara cıkmak » cıngır cıngır » haber burosu » orgutlenmek » oğutulme » acığa cıkarmak » kapalıtribun » milliyetci » surgulenmek » kılukal » cakozlama » muşavere » avar » slovakyalı » oncesiz » surgu kolu » sacalanma »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.