tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mezhepcilik » şeytanın bacağınıveya ayağını » ceyreklemek » tohuma kacmak » munasebette bulunmak » hayvanat bahcesi » comak sokmak veya koymak » muddeiumumîlik » ic bellek » tuvaca » jon » musamahasızlık » gecmek » darac » coraklaştırmak » yuzunu guldurmek » ligden duşmek » sutten kesmek » yuzu olmamak » ust geciş » universite » gecmesi » icitme » anketci » secici » maltız » şaibe altında tutulmak » tasa cekmek » ev acmak » deliye donmek » kandil gunu » malta palamudu » yontem » tazıya donmek » secme » temulentum » calışma saati » catıkaplayıcı » kamcılama » gecimlilik » gordurmek » oğur » tes it etmek » soğukca » emlâkci » karaya cıkarmak » davul calsan işitmez » tekerlek kırıldıktan sonra yol » zuğurtluk » hazır bulunmak veya olmak »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.