tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
den yana » uzum sirkesi » kafasıcalışmak » bal ozu bezi » cemenli » guneğik » acışkonuşması » devletci » cemberlenme » korluk » donmek » alcıya almak veya koymak » cevikleştirme » bocek cıkarmak » ikiyuzluluk » reisulkuttap » kalca » suyunu cekmek » h h » meyve receli » alıcıyonetmeni » endustri » duşsuz » futuroloji » cekinti » dışyuz » anonsor » harc » populer » hızlısağanak tez gecer » caprak » buna değdi idi buna değmedi id » bicimdeki bolumler » teberruz » oluşturduğu demet » tutsu » hint sarısı » başrejisor » el ayak veya el etek cekilmek » okceli » bonkor » gorgusuzluk » yuzdurmek » olu » rovanşıalmak » uflec » surek » hint kumaşı » yazboz tahtasına cevirmek » haşatıcıkmak »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.