tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
nufuscu » centiklemek » calımlanmak » gecmesi » cozyağı » bektaşîlik » bocekler » akaclatmak » odem » kukreme » gozetletmek » gurultu patırtı » allah yarattıdememek » luzucet » gelinlik etmek veya tutmak » hızla batmak » icmek » cıplak » boya kızıl kok flubia tinctor » olarak tespit edilmiştir » gonul maskarası » mubaşirlik » bon bon » odu bokuna karışmak » koprucu » cariyeniz veya cariyeleri » goz nuru » caycı » danimarkalı » den yana » âlemşumul » canına tak demek veya etmek » neşvunema » pufkurmek » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c » civicilik » vidoyu gormek » calkantı » ayağının bağınıcozmek » recelcilik » gorunuşu kurtarmak » gosterici yardımıyla karanlık » gorunmez olmak » korkakca » uvey cocuk » dort yanıdeniz kesilmek » ufuk cizgisi » butce » peşinden suruklemek » bitki equisetum arvense »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.