tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
norvecce » cavuşkuşugiller » apacıklık » fark gozetmek » akımınısağlama işlemi » temedduh etmek » allah ın veya tanrı nın gunu » boluk » mustahkem » sacı » korpelik » reisulkuttap » kacmak » cengel takmak » soğuş » mujde vermek veya goturmek » denetcilik » nankorleşmek » maca kızı » balkanlı » nufus kalemi » sıcmak » ekim ihtilâlinde komunist kızı » ceneli » donmek » hint tavuğu » muteber olmak uzere » amasya nın bardağı biri olmaz » ahbap cavuşlar » Şafiî kopeğine donmek » merkezî yonetim » hint domuzu » hor bakmak veya gormek » dizginini cekmek » birbiri icin yaratılmışolmak » aklınıcalmak » şobiyet » turk aksağı » facetalı » inti » ucuz atlatmak veya kurtulmak » buddhizm » hareket » hurc » camurlukculuk » golermek » sutlenme » oz devinim » muhtaclık » koşe donuculuk »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.