tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
formule » evli evine koylu koyune » yurumek » başcı » butunlemek » şuphe etmek » organların her biri » goz » goturmek » it urur kervan yurur » doşemek » pestile cevirmek » projektor » temas etmek veya biriyle temas » uc bir » kor dovuşu » yuzu kalmamak » gucenme » gostermek » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » oğretilerin genel adı akliye » dervişce » şupheli » delikli taştekne » ayağına duşmek » yer » cari ucret » micel » kacırmak » fındık sıcanı » taahhutlu mektup » oğurtlemek » tuy » murekkebi kurumadan bozmak » cevirtmek » gomme » koşeli ayrac » ozelliklerine gore bu organlar » bir guzel » buyuk baba » uckurluk » suyundan yararlanılan cukur » acıkgozluluk » citlemek » tumsekli » bu sıcağa kar mıdayanır » corak » cihannuma » hancerlenmek » duzen »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.