tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozluk » kosnulu » cırpıvurmak » kelle kulak yerinde olmak » gobeği catlamak » huzzam » odemek » kart cıkarmak » goresime » beşdort » cana minnet saymak veya bilmek » siyanurleme » kacıklık » cep sozluğu » ayrac » kacımsama » başmurettip » İzinli olma durumu » icine ateşduşmek » umitleniş » hak yerini bulur veya hak yerd » yuz surat davul derisi yuz sur » cakmaksız » muteessir » koltukcu » kufelik » olmayan kimse veya topluluk g » icecek » gecen » plânorcu » docent » icinden cıkamamak » sabun kopuğu gibi sonmek » uretmek zihnî yetiler oluştur » cokme » yuzunden kan damlamak » kargın » kılıclamak » kosele suratlı » dorduncu cağ » mucevherci » cekmek » eroscu » oğrenim » gulerken ısırır » cağırı » ne soyluyorsun » onune cıkmak » kureme » kopcasız »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.