tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
olgun » rumen » ayağına sıcak su mu soğuk su » ikiyuzluluk » hıckırık » cuvalcı » salepci » cıkarmak » ustune gecirmek » ortalığıkırıp gecirmek » surek » kluz » cirkinleştirmek » eğlendirici guldurucu davranı » japon kaktusu » acılma » cıkışlarıuzerine konulan kafes » sun » kufluce » kuşsutu » cayırlık » ortuşme » komurcu cırağına donmek » mine ciceğigiller » uyeliği duşmek » cul » goturmek » bolumlerden her biri kolon » mudurluk » nalcasız » guzel » ozenc » mujdeci » cullama » ana rahmine duşmek » karikaturluk » gumbur gumbur » anadan gorme » kose » gelecek zaman gorunumu » gecmek » gostermek » numayişkâr » bilek gureşi » donmek » ilgecli » değişim yonetimi » ayının kırk turkusu var kırkı » bir sanat eserinin yapının ve » olumsuz cumle »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.