tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cıldırtmak » oteki aktarma oğelerine ileten » cuvallama » ocunu cıkarmak » kilus » cubuklu » hanya yıkonya yıanlamak » kole » olcmek hesaplamak hesap etme » yureği rahatlamak » ağustos bocekleri » oklava veya baston yutmuşgibi » ağzınıburnunu carşamba canağın » futursuzca » art duşunce » buyukle buyuk kucukle kucuk o » elini sallasa ellisi başınısal » cezasınıcekmek » el acmak » iz ac etmek » bicici » kıcustu oturmak » meram anlatmak veya meramınıan » durt » dernekci » arasında den başka anlamıyl » monitor » girit kekiği » kor nişancı » bir dilin kelimeleriyle duşunc » cektiriş » yakıt maddelerinin genel adı » cerviş » butun » borclanma » tenevvur » enayi dumbeleği » aktuel » doğmeci » sacmalamak » tepegoz » durtukleme » gipur » amerika uzumu » den yana » manikurlu » citileme » ıncı inci » muşareket » yahudi pazarlığı »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.