tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzeysizlik » başdonmesi » pupa yelken ilerlemek gitmek » kronikci » yarıgolge » carkıdondurmek » boluk » cerceve » kırık dokuk » eğic » golgelemek » hatırlatmak » yuzune bakmamak » her gorduğu sakallıyıbabasısan » uleştirmek » cifte » lâm elif cevirmek veya cizmek » tac » surunceme » elcilik etmek veya yapmak » gocmek » olan biten veya olup biten » capraşmak » goz kamaştırmak » dol yolu » parcalara verilen ad » statu » duse » mak mek » centikli » araştırılabilen olculebilen » carşıağası » iki soz bir pazar » ar er » soze son vermek » gurcu » gelmeyen veya gelip de kıtalar » onune gecmek onune gecmek » carptırış » donuşturmek » on teker » taşınmaz varlıklarıile bunları » catı » icindeki en kucuk birlik » menfaat duşkunu » sepetci » ickisiz » odlekce » dollu doşlu » husun »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.