tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
munfail » gondermek » ayın on dordu gibi » derinlik kayacları » duztaban » bayraklarıacmak » hâli uzere » faullu » emeklilik cağı » canıcıkmak » kopeklemek » toplumsal butunleşme » bıcak atmak » gercekleştirmek » yuzu yok » gensoru onergesi » gonder » duzenlik » cetrefilli » mani duzmek veya yakmak » duse » ust başı » cozulmek » mulâki olmak » turlu şeylerden yaptıklarıve t » terutaze » golge » icine almak » govde » vasatî sur at » tazıya donmek » ust » olu » cifter cifter » zuluf » gozden nihan olmak » cop kovası » orta oğrenim » mustafi » eceliyle olmek » yoruk cadırı » camaşır suyu » başkonakcı » lumen » dilini kedi fare mi yedi » sungulu » gurultu cıkarmak etmek koparm » aracsızlık » kolay işlenebilen yumuşak bir » bıcaklanmak »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.