tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kanun hukmunde kararname » karanlığıdeşmek veya yırtmak » kol boreği » percinleştirme » muncer » ku » bocekhane » hakikî » boykotcu » tac » yolustu » vucut » odenek » koken » kulturel antropoloji » okuyana bırakan oyun muamma » ust başı » icgudulu » nilufer » amerikan » sefa surmek » cevrelenmiştahta ağırşak » satranclı » boğurtu » gozleri ışık icinde veya ışıkl » gır gıra almak veya getirmek » munasebette bulunmak » subut » iciliş » lulecilik » sağlayan parca » altı b sınıflamalarda ikinci » orgutsuz » cenen tutulsun » muddei » maddelerden oluşan varlığın he » su cekmek » yuze gulmek » onlemek » spekulâsyon » cember » yaz somestri » oğrenci » sap doner keser doner gun ge » ucgensel bolge » hukmen » duzgunluk » yuz gorumluğu » super star » baskısız buyumek »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.