tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
otleği » duzenek » cekinilme » dunurleşme » karaağac » muhursuz » cır cır otmek » onlukluk » birbiri ustune gelmek » mavimtırak esmer renkte bir el » canınıbir yere dar atmak » olcu » başgostermek » varlıkta darlık cekmek » duşkun olma durumu iptilâ » hukmu parasına gecmek » donuşum » lâkırdıcıkarmak » olculendirme » olumsuzluk » gunaha sokmak » muşrik » neyin nesi kimin fesi » gozunu acmak » cehennemin bucağıveya dibi » nufus yoğunluğu » gecişme » ozluk hakkı » guclu » catma » duşunce alışverişi » eşelemek işi yapılmak » dovme » gorelik bağıllık izafet rol » doşemek » etliye sutluye karışmamak » suvarilik » duziko » ayağıveya ayakları suya ermek » sakalıele vermek veya sakalıka » cekecek » cabuk » ateşbacayıveya sacağı sarmak » duduk » metal parca » yoğunlac » cağdaşlaştırmak » arasında den başka anlamıyl » malı meli » kuru yemişci »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.