tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
tekelluf » imdada veya imdadına koşmak ve » cırpınış » yerote » dunku cocuk » koturum » şurekâ » sarac » ra re » perdahcılık » cağmak » bîcarelik » kın kin » gercekleştirilmek » arkasınıbirine vermek » amaclılık » balıkcı » ciftleştirme » uzerinde durmasıyla kazananıbe » yandan carklı » cullamak » kubbealtı » koşeye sinmek » cift dirsek » acık mektup » hucum etmek » uygun gormek » sacma » cece » hint keneviri » ağaca cıkan kecinin dala bakan » sıcırgan » ık ik uk uk » allah ın işine bak » meydana cıkmak » muptelâ » celişkili » makedonyalı » koklu » korelmek » ici alaylı dışıkalaylı » cok buyumek irileşmek » koşklu » koken » izinden yurumek » centilmek » cuha ciceği » gunahsız » lutuf » sağyap »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.