tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bez tuyler » alcacık dağlarıben yarattım de » cadır catı » masallarda gecen dişi dev » hesaba almak veya hesaba katma » az bucuk » tuveyc » sıcan yolu » ilâclı » yoneltec » temizlikci » cerceveci » gul gibi » kucukluk » ateşolmayan yerden duman cıkma » tok evin ac kedisi » carksız » yureği kanamak » duzenci » cap » pecenekce » kacırmak » panislâmizm » ile beraber » tarikatcılık » catışma » dunya gormuş » tatlıyerinde bırakmak veya kes » yuze duramamak » gulkurusu » eskimo » anma toreni » gozunden surmeyi calmak » ortak mulkiyet » cağrım » neptunyum » begum » kecileşmek » doşeli » surtuk » ur » koşelik » recel » tazallum temek » kokten surme » koprucuk kemiği » rumluk » koksel » anlamıverir » cevrili »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.