tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
caldırılmak » centik » cıban işlemek » rayic » gunec » capmak » ozelliklerin tumu » kucuk duşmek » kompresor » kartca » balıkcıllar » kotu » ricada bulunmak veya birinden » ustelemek » amac » uveyme » kamcılılar » vazife » orgu » tekduzeleşmek » romorkor » dokum » seckinleşme » facuna » yururluk » işdayıya duştu » kopekli » boşa cıkmak » tef calsan oynayacak » cok gelmek » temedduh » cirozluk » tutunluk » ucurum » ıslak sıcan » olcusuz » dokulme » cembersel bolge » kan beynine cıkmak » pluviyometre » acılmak » lokosit » kosele gibi » uşurme » mustacel » ilk gosteri » literatur » koken belgesi » kurek » sacıbaşıağarmak »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.