tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guneybatı » redresor » tıkacsız » cefa cekmek veya gormek » olcum » kimse » tepe acısı » cokmek » kavanoz dipli dunya » canının icine sokacağıgelmek » gosterişe kacmak » koy muhtarı » telekomunikasyon » surtukleşme » kup » bir guzel » buyukce » onem » oru » munteha » okse » uzun sivri kumes hayvanların » luks » yılışıkca » karının saclısı tarlanın taşl » nârına veya nâra yanmak » calıdikeni » duşkun » ıtriyatcılık » ağacdelen » mak mek » beşdort » tukenmez kalem » ağabeylik etmek veya yapmak » modullu » pabuc » cakmaklaşma » hoşca » onune arkasına bakmadan » guzellikle » coğulcu » cayırtıyıbasmak veya cayırtıko » acmak » eşek kuyruğu gibi ne uzar ne » kafasında şimşek cakmak » muselsel » zihni acılmak » işlerine bakmakla yukumlu kims » genclik » cocukca »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.