tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başakcı » he » lokleme » gecer akce » muhendishane » anasınısat veya satayım » gunu dolmak » ad cekmeye girmek » u » girintili yer » goz » duşsuz » birkac » surculisan » kısıtlayan kısıt altına alan » supurgeci » macasına mecesine » toplumcu gercekci » puf » gungormuşluk » fluor » keyfi bilmek biri » rencperlik » para cıkarmak » cumlenin ogeleri » muzakere » camaşır sodası » catışmak » rovanşıalmak » yağışolcer » kepce surat » bir yapının temeline konan taş » jubile » cayırlaşma » tulbentci » her biri mesame » cifte kumrular » turkmence » buyultme » dışcizgiler durumu » kahrolsun » bucurleşme » gecmek » dispecci » bocek kabuğu » amerika elması » vişne receli » dekartcılık » calım » batak culluğu »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.