tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
peygamber ciceği » ihaleye cıkarılmak » başa gureşmek » tut kelin perceminden » kanun sozcusu » dogmacı dogmacılıkla ilgili » luzumsuz yere » ışıkolcer » duzleşme » arkalıc » tıkaclama » mucehhez » nohut oda bakla sofa » acıklanmak » akdeniz humması » murebbiyelik » İnegol koftesi » elcim » sozlu soru » hazarca » akcıllanma » acındırmak » subjektivist » ne cicektir biliriz » acım » pamukcu » değişimli unsuzler » cariyeniz veya cariyeleri » cav » carice » guneşlenme » canıcıkmak » icki » ağzına veya diline kira isteme » cıraklık » ım » cıban başvermek » başlama » cırpınıcırpını » felc » hint kirazı » kalburustune gelmek veya kalbu » yuksuk kadar » gozle yemek » kultivator » uvey cocuk » muslukculuk » arısutu » cark » cay »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.