tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balıkcıyaka » selcukî » cerceve anlaşma » cicek » sonuclanış » gonencli » gorulme » ciğnenme » esmer kuf » puskurtu » neci oluyor » cavuşkuşu » mulâhaza yapmak » şeylerden yapılarak icine su d » oz ışın » kalsa veya kalırsa » kahrından olmek » tamir gormek » buyuk abdesti gelmek » dortluk » hintce » kucuk » onu sıra » ciftlik kâhyası » icinde » yufka yurekli » ciftleme » catak » gozyaşı » dayanc » vermemişveya vermeyince mabut » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » kumelenme » ses seda kesilmek veya kalmama » durac » muşterek » murekkep yalamış » sac » teessur » allah tan kork » kaldırım ciğnemek » ateşparcası » dokme demirden yapılmış uclar » nefes cekmek » goğus ingini » semiyoloji semiyotik » bicimdeki bolumler » cingene borcu » ic ice » kat iyen »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.