tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özdeyiş eş anlamlısı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
siktir et » dubbuekber » takaddum » cerge » vişnecuruğu » tuvaletci » suhulet » bolucu » uretici » eli boşgelmek veya gitmek » kabine duşmek » guneşlenmek » sene » kulâhınıhavaya atmak » cekmek » yukseltmek » icini kemirmek » duze inmek » uzuntulu » onune katmak » duşuk » mustahzar » bolunmek » nobetleşme » haric olmak » uroloji » terbiyesizlik etmek veya yapma » tohmetlendirme » kaya ucmazsa dere dolmaz » helvacıkoku » sultan boreği » yetki kanunu » sut otu » frenk gomleği » unlu duşmesi » kat îleşme » kıvanclı » belirtec » ust » recelcilik » doş » koc yiğit » icecek suyu olmak » yureği ağzında » nuans » gun » beytulmal » cıvgar » ozlem » abacıkebeci ara yerde sen nec »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.