tdk sözlük TDK Sözlük

 

özdeyiş eş anlamlısı nedir

özdeyiş eş anlamlısı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özdeyiş eş anlamlısı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özdeyiş eş anlamlısı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özdeyiş eş anlamlısı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maaşa gecmek » hulleci » suzme yoğurt » surup gitmek » yamac » şark cıbanı » calkanma » oğunmek » semtte oturanların tamamı » allah gecinden versin » temessul » bildik cıkmak » alârma gecmek » ackılatmak » yukarı goğe doğru olan yanı » kecileri kacırmak » epikurosculuk » iyi gun dostu » yeni eflâtunculuk » cakşır » imza sirkuleri » doşemeci civisi » gururlanmak » butunleme sınavı » tellur » yer cekimi » soz gelmek » kısmeti ayağına kadar gelmek » guldu gulecek » goturmek » avrupaî » mucessem » mes uliyet almak » yuksek » doğaclamak » ici acılmak » cepellilik » ciftlenmek » imalâtcılık » kup şeker » dikensi cıkıntı » portekizli » kısa unlu » secmeli ders » cenesi kuvvetli » veya giysinin uzerine konulan » başlangıc noktası » kulkedisi » gorevli kişiler » oğretiş »

özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir hakkında da bilgi ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir nedir ve özdeyiş_eş_anlamlısı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.