tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
odev » teselsul » tepeli bulbul » corba kaşığı » fin hamamı » mukaddesatcı » boksorluk » sutliman » gozu donesi » kuzum » bicerdover » turunc » dumenci » gecmek » amerika uzumu » batıl inanc » unik » sarac » munharif » spekulâtor » oykuculuk » duzenek » bir bir veya bir de » yaşta kalmış kavat pabucu gib » yemeden icmeden kesilmek » temayul » ordek yuruyuşu » bas veya bas git » hangi akla hizmet ediyor » surek » ezik buzuk » kulturluluk » korkudan cıldırmak » inmek » gorevlendirme » sıkıştırmaya yarayan alet men » gecmişolsun » cıngırdak » mobleli » kundeye gelmek » sungercilik » hoparlorsuz » ucsuz bucaksız » celimsizlik » ciğborek » guneşhayvancıkları » dort donmek » orgulu » cakış » carliston »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.