tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zemberekci » cicek boyası » dovdurulmek » kirişci » ormek » kureme » takarrur » faktor » kimse » catışma » doner ayna » kopukleniş » isteğinde direnen kimse » cağacmak » fe » kacırtma » guvenlik gorevlisi » yuzu kara » giritli » gozetici » yapıştırıcı yapıştırma ozelliğ » kor oğlu » altın suyuna batırılmışolan » gudu » abdal » dışa donuk » oğul balı oğul arılarının yap » İcra ve İflâs hukuku » levazımatcı » icinden konuşmak veya demek » gece işi korler işi » ici vık vık fık fık veya pır p » naza cekmek » hırs burumek » soz getirmek » butunculluk » difuzyon » başka bir ulkeye veya yere sığ » acıklamak » uzunluğu » muhayyersumbule » sulfatlaşma » fener cekmek » curuk veya curuğe cıkmak » orgensel » gercek kişi » kolayına bakmak veya kolayına » cakı » gecirmek » cevrilme »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.