tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcası » boluk » hafıza » duşeylik » yeni eflâtunculuk » urkuntu » bazıbitkilerin turlu organları » suyu getiren de bir testiyi k » ya ya » aclıktan imanıgevremek » recel » akıntılı » teessus » beyninden vurulmuşa donmek » işini gormek » flâman kuşu » gosteri » kunguldeme » ort ki olem » ruşvet almak » cekiclemek » kosnulmek » nasır bağlamak veya tutmak » kelepceli » onayak olmak » duygularıacığa vurmak » mustahsil » bocu » turev » civitlenme » yedek veya yedekte cekmek » olmek » aday gostermek » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » gozu arkada kalmak » bağ » kırık cizgi » guvensizce » cubukcu » gokkuzgun » toprak sıcanı » fluoresan » belediye encumeni » japonca » carpılma » yaylar uzerinde hareket etmek » bıckıtozu » kendinden gecmek » celtek » doğen »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.