tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzen acıklaması » nufus cuzdanı » gurbuzleşmek » carşaflatmak » izlenim uyanmak » yukarı goğe doğru olan yanı » tukenmez kalem » mor renkte lâden bitkisinin bi » uzaktan bakmak veya seyirci ka » gozde » yıldızıduşuk » dolaylıozne » calım » renk olcme » carktan cıkma » uzengi taşı » kan canağıgibi » cıkmak » ucuşmak » bolen » koruklenme » kokune kibrit suyu dokmek veya » macar » gelinlik etmek veya tutmak » sus » su turbini » sonuk » cırnık » kerpicci » ekilen tırmanıcıbir sus bitkis » colpan » hurriyeti secmek » kirecci » tevettur » yorgunu yokuşa surmek » icinden okumak » cıdam » ic merkez » fin » ve bu koldan olan kimse » cercevesiz » terennum » canına tukurduğumun veya ufurd » goz » istintac » yuksek » yuzey » sulun » cuş » tıraşedilmeyerek yuvarlak ve c »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.