tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tutun icmek » muslukculuk » gubre gazı » muşabih » yolu duşmek » yabana soylemek » cocuk » kulâhlı » boşnak » evli evine koylu koyune » sempervirens » oportunizm » be » nuruceşmim » ictima » cacaronca » orgucu » girip cıkmak » ultramodern » cozum » olcumlu » koksuz » ici tez » kok kaplama » produksiyon » odemli » capraz » formul » servis otobusu » ayrac » gurultu patırtı » istifci » hukûmet erkânı » isimden tureme fiil » koy muhtarı » koklu » flort etmek veya yapmak » ocakcı » kopek balıkları » avurdu avurduna gecmek » terennum etmek » soyleniş » su icinde kalmak » curutulmek » bal alacak ciceği bilmek veya » pusur » cene cukuru » gozlemlemek » virtuoz » posasınıcıkarmak »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.