tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mor renkte lâden bitkisinin bi » her yiğidin gonlunde bir aslan » somurge » cıkmak » huruc » kulte » on goğus » macasına mecesine » elektrik duğmesi » sacma » citari » zerzevatcılık » cabuk » yonlendirme işi » caktırmak » dovuş » calgıcı » olcek » cıngırak taşıyan uzerinde cın » maddelerden oluşan varlığın he » puskurme » yuksek » maddelerin genel adı » geciştirilme » tepesine veya başına binmek ve » gorev » ağza tat boğaza feryat » unletmek » nobetleşme » gonder » na » jonpromiye » cakırkeyif » birleşikgillerden kok sapları » karagoz » ameliyat gecirmek » citileme » kriz yoneticisi » fesat karıştırmak veya fesat c » tanrı ya şukur » yuz kere » helenizm » hırvatca » cıldırasıya » oğur » bicimini alır hidrojenle oksi » duşukluk » calım yemek » oltaya duşmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.