tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
paşmakcı » koy romanı » pacasız » ortulu » musluman mahallesinde salyango » cenesini tutmak » figur » ilgi cekmek toplamak veya uyan » yangın yerine donmek » camurlama » yon belirteci » kosele gibi » karagul » ozdeksel » dilini kedi fare mi yedi » muradif » mustefit etmek » hukumdarlık » uc ceyrek » paca » dovmeci » vefat ilmuhaberi » can kaygısına duşmek » cizmek » ozdekci » musekkin » iyiye iyi kotuye kotu demek » fırcacı » teneffus etmek » elektrikli basac » buyukseme » gonul meselesi » gok bilimi » ozden » komurlu » donuşturucu » muhtac etmek » on kol kemiği » kulliyet » guneşcavmak » oğle paydosu » silip supurmek » arpa guvesi » can cana başbaşa » olcmek hesaplamak hesap etme » yukumlenmek » cok gelmek » bitumleme » bilmece cozmek » dubbuekber »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.