tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurar » babaî » goz ucuyla bakmak » cağdaşlaştırma » mutenakız » oz » madan meden » bocuk domuzuna donmek » tadata cıkmak » soylenmek » cizmek » yukseltgenme » kısa unlu » cuceleşmek » hamursuz bayramı » afrika menekşesi » statu » celim » orseleniş » duzenlenme » fırsat kollamak veya gozlemek » ileri geri surulebilen sistem » ağac sakızı » yuzu karışmak allak bullak olm » usderi » kamışcık » gozleme » vezikul » kalcalı » ilâc yapmak veya hazırlamak » icini kurt yemek veya kemirmek » bid at » paraşut ile atlama » yuz suyu » hendek » cek » orta cağ » sarac » sınır acı » ici gecmek » vekâlet ucreti » midibus » elini belli etmek veya gosterm » caca balığı » arap olayım » sutune kalmak » sınır cekmek veya cizmek » durum » ayıkla pirincin taşını » hacamat etmek veya yapmak »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.