tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gumruklemek » cevirmek » guluşulmek » utulenme » cıkarsama » den yana » doğmelik » ozenilme » şolen » izletmek » yer yer kazıyarak alttaki renk » ağrı sancıgibi fiziksel veya » parmağınıaramak birinin parmağ » camaşırlık » cift atış » carpılmak » muteharrik » avurtlarıcokmek veya avurtları » gommek » i tutmak » tek cenekli » paylaşmış benzer odevlerle yu » rolântiye almak » hoşgoru » kopeği bağlasan durmaz » ay aydın hesap belli » cocuk » tuylenmek » amaclılık » calyaka » teşkilâtlanmışgrup boluntu b » tefessuh etmek » urus » yururcalar » yağmur yağarken kupunu doldurm » ne dağda bağım var ne cakalda » garpcılık » mucver » gensoru onergesi » ağız tamburasıcalmak » inhisara almak veya inhisarına » gur » urfa peyniri » soz gelişi » ucuz etin yahnisi yavan veya t » osmanlıcacılık » kamcılama » yalancıcıkarmak » bukuluş » tehaluk etmek »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.