tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuzu gulmek » muneccim » gecgec » bulgar » unc » yureği temiz » tumgenerallik » mustahzar » gunleri gece olmak » yon » cekmek » yandıgulum keten helva » dondurmek » âlemşumul » koklemek » kat î » tuzluya mal olmak oturmak veya » hem suclu hem guclu » cıtcıtlama » tekaut » pek yuzlu » hukum » cıkık » cay » dosta duşmana karşı » gecen » gunu » mulhem olmak » yuzdurmek » ay cekirdeği » yuzu olmamak » icimli » suflîlik » romorkor » turk kupası » mes ul tutmak » şohretsiz » rukû » kırcıl » alkışcılık » ozek demiri » uleştirme » kafasıcatlak » kufletme » eşyukselti eğrisi » flâman » her dem taze olmak » nankorluk gormek » cekmek » canıağzına veya boğazına gelme »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.