tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
asurca » ifrat tefritte kalmak veya bul » inada binmek veya bindirmek » kılınıbile kıpırdatmamak veya » dağcayırı » farisî » cin ifrit olmak veya kesilmek » kireclenme » cekirge » muzakere » pusur » goruntuluk » canınıbir yere dar atmak » iceri » urkutmek » oncul » mulevven » hacamat etmek veya yapmak » mutehassıs » hesap gormek » kanatcık » eroscu » durumunda olmak veya bulunmak » kucuk ay » sıfırıtuketmek » saponaria officinalis » calkalamak » coban merhemi » cekmek » korelmek » benlikci » cıplak » secimlik » iceri girmek » gonlu kalmak » goreneksel » gulduru » koruma icgudusunun bir bicimi » bayındır olma durumu umran » altta yok ustte yok » gocurmek » yuklu » temeyyuz » cl » kılıc » hulle » dort donmek » gercekustucu » ucsuz » genişce »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.