tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kocak » teselsul » inci » alkışcı » ustat » av ev » karantina muddeti » yonetmenlik » sunnîlik » tarikatcı » u donuşu » pabucunu dama atmak veya pabuc » karanlığıdeşmek veya yırtmak » ongoru » ermeni » yuruyuşkolu » ac tavuk kendini arpa ambarınd » gorum » duzulmek » ezile buzule » doğal ve saydam değerli taş » gozletmek » gozculuk etmek » yakışık almak veya almamak » sungerli » kavanco » opup başına koymak » oturak kundesi » teehhul etmek » koşe » sokağa cıkmak » yerinde su cıkmak » son gorev » eline gecmek » iyiye iyi kotuye kotu demek » mumeyyiz » oldurucu » ucmak » başından gecen olağan dışıola » tahaccur etmek » ackılanma » kafayıcekmek » tek ornek » icmek » sinema endustrisi » dunyalık » kacak » kunde » cozmek » icin kullandıkları ozel olara »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.