tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
vazgecilmek » ağzınıveya cenesini tutmak » fasikul » başcı » gozu dunyayıgormemek » koza cekmek » pekiştirmek » eşgudum » lutfetmek » cekiş » harcsız » pandul » cekingen » kırık cizgi » sebze corbası » bobrek ustu bezi » dayanc » cicek acmak veya vermek » kilitsiz kureksiz » kuvet » vus at » duşunuculuk » cimentolatmak » tarafsız bîtaraf » kundeye gelmek » guven mektubu » guzelim » kan cıbanı » ictenlik » kuşat » ahde vefa etmek » parşomen kâğıdı » catal iğne » munasebet almak veya almamak » aklınıkacırmak » atolye » gazların toplanması belirli b » golge etmek » kışdonencesi » munakale » olunmek » canım » australis » dolapcı » kısıtlayan kısıt altına alan » allah beterinden saklasın veya » gecirtilmek » ici dayanmamak » cirkefli » gorunguculuk »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.