tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sakınılan goze cop batar » uvez » puskurtme » matrakcı » sıcan deliğine paha bicilmez o » yakıacmak » maya veya meye gorsun ve » acmak » mukavemetci » gum gum atmak » silip supurmek » lâfıgecmek » cıkarmak » ayrıtac yapraklılar » utu » ceper » ışıkcılık » catırtı » kalp akce » umera » dil » kacacak delik aramak » borc altına girmek » yolunu beklemek veya gozlemek » paracol » cimleyiş » ipek ciceği » cr » n » renkli element kısaltmasıcu » hiccilik » tıkacsız » soz ayağa duşmek » katıve cıkıntılıorgan » goruşme » ucretsiz » oğutmek » kuculmek » yağma hasan ın boreği » dağıtım burosu » bayağıkacmak » kılıc uşurmek » ornekleme » can » yetiştirilen bir bitki lycoper » eğri soz » yuzune karşı » gok » gostermek » kaplan bocek »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.