tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kulluk » enfrastruktur » karnından konuşmak veya soylem » keleye cekmek » iğneli soz » duşundurmelik » muvellidulhumuza » edep yahu » kaşının altında gozun var deme » koyuvermek » calar » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » muşterek » gozyaşımemesi » cığrış » uyku basmak veya bastırmak » lâf soyledi bal kabağı » murekkebi kurumadan bozmak » peceleme » icine su almak » gercekustucu » tespih bocekleri » sopa ile bunun iki ucuna bağlı » yureği yaralı » surunmek » lig » tura cıkmak » catal » saturn » tunc » koturum olmak veya kalmak » harc » gece bekcisi » sur atle » mutenavip » uzere » kethudalık » ormek » davul dengi dengine diye calar » gozune uyku girmemek » anlamaya yarayan sınama » koruklemek » tegaful etmek » ufurmek » sut cocuğu » uzerine oturmak » şaka iken kaka olmak veya şaka » cığırtmacı » muesses » serdengectilik »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.