tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buyuk şehir » camura bulaşmak veya batmak » umtırak » duğmesiz » kıyıbalıkcılığı » cıkma » kazanc » işi bir şeye vurmak » sunnetlemek » kurutularak ufalanmışhamurdan » amentu » cokukluk » dur veya durun » yarıbucuk » ağzınısıkıveya pek tutmak » ayakustu » her yokuşun bir inişi her ini » muteessif » canının derdine duşmek » işci sigortası » kuttedek » mektep kacağı » itham etmek veya ithamda bulun » sutnine » eklemek karıştırmak ilâve et » goz etciği » şeyler musavî » sefalet cekmek » oğrenmek » recetesiz » yuzune tukurseler yağmur yağıy » bakımından bağlanarak soylenme » sanskrit » beylikci » kotulemek » gun gormek » ciğer kebapcısı » tutuşmak yanmaya başlamak » başına gecirmek » metal parca » tuccarlaşmak » tufekcilik » kızılkok » kemikcik » kor olur badem gozlu olur kel » boğurtlenlik » polonez » dovunuş » muzakere etmek veya yapmak » sozleşme »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.