tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yıldırımlarıustune cekmek » acış » cuvalsız » ovulmek » gozunde tutmek » bir madde » kırk bir kere maşallah » durtuşturmek » gomlek » ice yoneliklik » alt tur » can cıkmayınca veya cıkmadan h » burnunun dikine veya doğrusuna » es gecmek » cehrece » başmurettip » ote beri » cozundurme » cift halka » ucuk » uvertur yapmak » beklenmediği umulmadığıveya c » oz odun » cay şekeri » gecim sıkıntısı » evic » duşundurmek » yahudi tapınağı » ceki duzen » cekmek » cirkefe camura taşatmak veya c » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » ucan top » muzik » tabak sevdiği deriyi taştan ta » kı ki » tavan supurgesi » babaî » kemiğine kemiklerine kadar » falso cıkmak » oruclu » golgelendirme » kufran » coğurcu » gorevden alınmak » ciseme » bileğine guvenmek » şehriye corbası » cek valf » kume »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.