tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özel kelimesinin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kacmaz » gonulsuzluk » turuncgillerden hindistan da » cıkarmak » tartışma yapılan » mutefennin » korunu kırmak » ihtimam etmek veya gostermek » cevirmek » yuklu » kabine cekilmek » rolculuk » undeşlik » surme » orak boceği » pusetci » boşcıkmak » surur » cırpınmak » basınclamak » hamsi corbası » butunu » belirten liste fihrist » mevsimi » alnına kara surmek » gule gule » koroğlu » gece ucuşu » gobek havası » kılıclı » gormuşgecirmiş » kireclenmek » adama donmek veya benzemek » kolay gele veya gelsin » ispermecet » cirkefleşmek » canımın ici » orgutlenmek » yuruk » kıraclaşmak » otumsuzleşmek » celtikli » torbada veya cantada keklik » korletmek » duzmece » cepic » cerden copten » olu dil » bir istek ve surerlik bildirir » surmek »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.