tdk sözlük TDK Sözlük

 

özel kelimesinin zıt anlamlısı

özel kelimesinin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özel kelimesinin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özel kelimesinin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özel kelimesinin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tabak sevdiği deriyi taştan ta » gibi birtakım makinelerin işle » herkesin yararlandığı » cimen » muzayede » cala kaşık » rufaîlik » gulculuk » kafasınıtutsulemek » turev » mahalle bekcisi » cehrece » butun sıra » super lise » cozumleme » comlek » cevza » bir şeyler veya bir şey olmak » mantıkcılık » buz ustune yazıyazmak » almanca » gok kuşağı » kırıkcı » ıspanaklıborek » uzerinde kalmak » salcalanmak » deniz ussu » anglikanizm » bon bon » cekememezlik » fırcalı » ağzınıhayra acmak » danimarka kırmızısı » yeni dunya aslanı » studyo » geciş » gulup gecmek » mustantik » cevirmek » mısır puskulu » cultarı » cıkarma harekâtı » aluvyon » cağırım » benlikcilik » gozetici » cicek durbunu » gozlerini kan burumek » cıkık » yuzleşme »

özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı nedir ve özel_kelimesinin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.