tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozleşmek » teşkilâtcı » unsuz benzeşmesi » lâtife goturmek » yıldırak » cozumlenmek » ciğlik » goz bebeği » pacayıkurtarmak » kediye peynir veya ciğer ısma » paranın yuzu sıcaktır » bir gomlek aşağı » kızıl otesi » kap » boluntu » ut » suzgun bakış » at calındıktan sonra ahırın ka » vazgecilme » şeylerden her biri tabaka » ictima » oğmek » podosuet » iğne deliğinden hindistan ısey » formdan duşmek » yureğine dokunmak » gayret gostermek » doğrunun buyuk eksen ile yaptı » dolambac » gunbegun » canıyanan eşek attan yuğruk ol » burumcuk » elcilik uzmanı » aylakcı » yırtmaclı » işayağa duşmek » teknikci » muteharrik » ucluk » cuvallanma » yalan yere yemin etmek » kısır dongu » bicimlendirilme » oğle namazı » iceri » cığ » carpışma » sonra yalnız balistik kanunlar » gun » icecek »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.