tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuyruğu kapana kısılmak veya s » gelsin veya gelsin gitsi » gocen » kuyruksuren » kor kor parmağım gozune » hint hıyarı » goruşme » pabuc pahalı » pluralizm » afrikalılık » buklum » oğrenci belgesi » hataya duşmek » ors » hangi dağda kurt oldu » sozleşme » son gurluğu » kurum » meydancı avlu bahce gibi yerl » elekci » gumuşleme » komurleştirmek » ozumsemek » sune » donuşmek » yurt ici » hukmu var veya yok » cıyanlık » tokezlenmek » cuvalsız » mani duzmek veya yakmak » garpcılık » kabuğu dışına cıkmak » capalı » uckardeş » markor » dortnala kalkmak » aklına duşmek » gostermek » karagoz oynatmak » ferc » cıkılatmak » bucuk » mızıkcılık » şeref kıt ası » cok sağlam dayanıklı sert » tum » şeylerden her biri tabaka » gorulmek » baltasıkutukten cıkmak »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.