tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bana da demesinler » yahudice » daha bircok şeylerin yapımında » uncu » alcıcı » mektepten cıkan eşek marsuvan » başına guneşgecmek » kavmiyetcilik » suikastci » calısız » hanbelî » anlam cıkarmak » acılmak » yakın cağ » duzlem geometri » yuz » tab an » te » urkuntu » mayın dokmek » ik » adam adama savunma » goz gezdirmek » bir veya tek başına » ormek » recine kanalı » cesaret almak veya bulmak » koşe » etekleri zil calmak » kozleme » bir gosteride yer alan kimse » gulunclu » cete savaşı » hacet gormek » ic cokgen » saclarıiki turlu olmak » mangal gibi yureği olmak » nabzına gore şerbet vermek » cuce » yurutmek » calgıcı » surukleniş » zevk icin » şukreyleme » masa ustu yayıncılık » mış miş muş muş » fesatcı » istifcilik » yarayan kuru ince yaprak » cengilik »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.