tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
maddî olmayan manevî şeyler » kor duman » ozurlu » calkatmak » koruklemek » yuruk » celmelemek » mes ut » ut » odunlemek » cekinti » abakus » ackılanma » kabine duşmek » bir cırpıda » odunu koparmak veya patlatmak » namzet gostermek » tecessum » tutmek » yuzdelik » kure » gecmelik » parcacı » gokturk » cullanmak » comlek kebabı » gecit vermek » gotun gotun » ilâclama » cekinik » an aneci » almancı » goz ucuyla bakmak » acığa alınmak » baksana baksanıza » yeme de yanında yat » faydasınıgormek » karikaturluk » balık sutu » dilini kesmek veya kesip oturm » sah cekmek » ipi curuk » cağ » elini cabuk tutmak » goturmek » alcılatmak » guneşdoğmak » ortaklık sozleşmesi » cenesi atmak » şeyin ayrıcalığınıanlatır »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.