tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korpe » adıgecmek » yuz » dunya bir araya gelse » cınlamalı » işe yaramak veya yaramamak » dili donmemek veya donmek » gurultu cıkmak » cengelleme » norotik » gondolcu » dilli duduk » culsuz » cevirme » plâkcılık » mustensih » goreyim seni » hırvatca » moble » guzlemek » calım yemek » mustehcenleşme » karagoz » yururlukte olmak » muştak » yalın tumce » kurdan gibi » birbirinin gozunu cıkarmak » kubbealtı » ihtiyat akcesi » tahammul etmek » kapanice » amerikanist » ın in un un » sefa surmek » comezlik » cıkmak » dili damağına yapışmak veya di » işci sigortası » duz » goz nuru » bir dilin kelimeleriyle duşunc » icine cekmek » ısıtma aracı » yuzunu kızartmak veya yuzunu k » kibrit cakmak » cocuk bezi » cıt cıkmamak » bilinc akışı » muessese »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.