tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başkomak koymak » sunguleşme » zırhlıguc » mucerret » kâbus basmak veya cokmek » akce » tekelluf » tumsek » molekuler » cağrışımsız » buyuk ana » mehter yuruyuşu » cağrı » gostermek » dağsıcanı » analıkuzu kınalıkuzu » cıkmak » keli koru toplamak » catıeteği » ikili unlu » oksuzsevindiren » musabakaya girmek » balina cubuğu » sovme » zamanıgecirmek » gecmek » n » yol gostermek » bildim bileli veya bildik bile » frenk uzumu » buyuk harf » boburlenmek » akıl oğretmek » bozguna uğramak veya vermek » ciskin » mufredat » borusu tutmak veya ustunde » bir orman ağacıcastanea sabva » neyce » ta ki ta uzun soylenir » puklu » duşmanca » sapsarıkesilmek veya olmak » carıklı » yuze cıkmak » at pazarında eşek osurtmuyoruz » duzelticilik » ortak mulkiyet » ateşler icinde » ipek bocekciliği »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.