tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
toplum icincilik » papirus » dalgaolcer » onune geleni kapar ardına gel » ic » kaleminden cıkmak » cezaya carptırmak » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » ustune » ortakcı » başyemek başınıyemek » calıştırıcı » umum mudur » dokuntu » boşluk » ağaclaşma » azrail e bir can borcu olmak v » aclık » cercilik » ozdeşleşmek » ozu sozu bir » gobek » catıklaşmak » cocuk bakıcısı » turemişisim » gomulmek » cağırmak » unsuz » pirinc pilâvı » an anecilik » gecirmek » fırcalamak » cekmece » cimleyiş » arapca » niteliği » celiklemek » virus » malc » metafizikcilik » koyluluk » onune dikilmek » samanuğrusu » gulbeşeker » dort ayaklılar » icerik » echel » coraklaştırma » kaleyi icinden fethetmek » navcağan »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.