tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yalan yere yemin etmek » diği eli beri inceye kadar » karga duleği » yuzsuzce » nakışcı » elde avucta bir şey kalmamak » supurtme » resim » guzel » celik parca » ic » muma dondurmek veya cevirmek » oruş » guruh » yuvarlarıtoplayan damarlıgevş » tuyune dokunmamak » kul » karanlıkta goz kırpmak » ceyizleme » ağzına tukurmek » notrleşmek » ayın on dordu » ayyuka cıkmak » olumlu tumce » iki gozu iki ceşme ağlamak » kem gozle bakmak » katıyurekli » gunluk guneşlik » odunu koparmak veya patlatmak » guldur guldur » sonumlemek » muntahip » bilgiclik » su gecirmez kumaştan yapılmışt » tuyleri icin avlanan bir kuşso » civilemek » kulhanbeyi » olumle oc alınmaz » odunlu » uzumsu » devletcilik » catma » dovmek » catak » donercilik » hayra karşıolmak » ortodoksluk » gecindirmek » cingeneleşmek » kılıc pabucu »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.