tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
başka bir gune zamana erteley » yarışcı » cıngıraklıyılan » yuk vurmak » tozel » civilemek » yeryuzu » suolcer » hukum » genellikle orduda veya yatılıo » gozum cıksın veya kor olsun » ağır işitmek veya duymak » ic deri » ucurulmak » ci » başcevirtmek » yapma » mef ul » muhtaclık » bir sıcrarsın cekirge iki sıc » bayraklarıacmak » dunya durdukca durasın » ıt » duzluk » bilinc akışı » kampana calmak » cavalye » mustacel » mezatcı » ciceklenme » duşunce » boğurtme » ış iş uş uş » cengelli » bahaîlik » kulâhımsı » cengel atış » guvenliği sağlamak icin yapıla » gecmek » eu » hukûmet » ruhiyatcılık » oşur » gobelez » gonlune doğmak » cello » donuk » refuj » surukletme » doviz »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.