tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acınsamak » gozleme » bolme » gonlu kanmak » ba » oncecilik » afşar » kıvanc » ihtiyac » hoduk » ceyrek » lok » il » cocuğu olmak » mavimtırak esmer renkte bir el » icindeki en kucuk birlik » yuceltilme » cetinleştirme » ken » koceklik » zengin arabasınıdağdan aşırır » soz tutmak » simultane » sıctıcafer bez getir » turum » catlamak » geciş » verilen tek ve eşit bir varlık » istencsizlik » ruzgâr altı » uyku gozunden akmak » noktalardan her biri » ovuş » dikdortgensel bolge » lâğım doşemi » burokrasi » oğurtu » ustune gelmek » literatur » gomme » yıkamaya yarar cukur yer veya » kendi havasında gitmek veya ha » kecilik » icine ateşduşmek » cağrısız » cengi » ayrılan kimselerden kurulu der » sut kuzusu » anıtkabir » orumcekli »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.