tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
carpış » tesaduf etmek » bortmek » gormek » yaydığıgozle gorulen ışıma » ağıtcı » icerik » koyuvermek » lokma ciğnenmeden yutulmaz » uzak duşmek » rotatifci » gucenme » duşurmek » acmak » amerikanist » cemreme » iplikci » ceki taşıgibi » rukû » kıdemli başcavuş » alt gecit » keyfini kacırmak veya bozmak » ziyade olsun » temulentum » ihtiyac duymak » yureği parca parca olmak » cırak cıkarmak » mubadele » cakmak cakmak » onayak etmek » allah aratmasın » projektor » şenlik gormemiş » ciğin » bukulgenlik » kabine cekilmek » cıplaklaşma » neptunyum » hıckırtmak » kandilli kufur » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » gercek » yuksek perdeden konuşmak » cakşırlı » cevrinmek » ucuz » gul yağı » aza sormuşlar nereye coğun » arapcalaştırmak » saman altından su yurutmek »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.