tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
somurgenlik » yakınlık gormek » coğullaştırma » icme suyu » protestanlık » mahşere donmek » gravur » olmuşveya pişmiş armut gibi el » bekci kalmak » asansorcu » balıkcılık » od » tumel kavram » gecimini doğrultmak » ortulu » burnundan fitil fitil gelmek » zurafa gibi » police cekmek » yeme de yanında yat » koftelik » terbiyeli corba » recel » oykunmek » kızılcam » oyku » aramak taramak veya arayıp tar » zerduştî » yontemli » tufekhane » organikci » gozune kestirmek » terekkup etmek » acılmak » ic bolge » suya gostermek » dunku » buharlıutu » medica » sacına sakalına kar yağmak » carık » cıkıkcı » angstrom » muselles » alıp yurumek » sıcana donmek » gurultu bastırmak » istatistikci » kulupler arası » ozlenme » kalcasız »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.