tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
munteşir » kambersiz duğun olmaz » bağcubuğu » madde » yukseklik » elini ayağınıopeyim » mosyo » ceper cekmek » kukremek » ozgurlukcu demokrasi » dalâlete duşmek » acık » secim bolgesi » tatlısozlu » maltalı » kanlıyaşlar dokmek » cuha ciceğigillerden tohumu k » kuresel valf » sukse » gureşmek » soluk almadan dinlemek izleme » gomme balkon » docentlik » bicimde anlatılması edebikelâ » eli ayağıduzgun » kitaba veya kitabına uydurmak » calap » burgu » cevirtmek » sozcuk vurgusu » tumlenme » acmak » an anecilik » ispermecet » cehre almak » yoneltmek » kullemek » sonuc niteliğinde başka bir bi » seciciler kurulu » acmak » ozleme » sutana » civici » yayla corbası » bildirim odencesi » yel ufurdu sel veya su goturd » yıldızıveya yıldızları barışma » kasık catlağı » duztabanlık » ozleşme »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.