tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gokce yazın » olmama durumu serbestî » gitsin » flâman kuşu » kecitırnağı » sozcu » alaca duşmek » cınarımsı » barbeku » sokağa veya sokaklara duşmek » kırcıllaşma » icre » gul gibi gecinmek veya yaşamak » gelecekcilik » lâmbayıacmak » yuze cıkmak » mumas » otmek » koyunyunu » berat kandili » gecerletme » kıt a » eli kolu bağlıkalmak veya durm » yureği cız etmek veya cızlamak » muzikolog » sarıkart gormek » cocuklaşma » imza sirkuleri » bıcak gibi saplanmak » ağzına veya diline sağlık » kucuk gezegen » oldurmek » statuko » cay takımı » koktenci » oşur » etmek » gun kavuşmak » burnundan fitil fitil gelmek » be » suyu ısınmak veya kaynamak » aklına tukurmek » cimlenmek » faca » sana yalan bana gercek » koyuvermek » yore » armudun iyisini dağda ayılar y » cekimci » suvari polisi »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.