tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
komşunun tavuğu komşuya kaz ka » para cuzdanı » yaprak dokumu » ruyet » benzi ucmak » gorunuşalmak » lânet olsun » sackıran » cerezlik » tırnakcılık » camaşır suyu » kılıc sallamak » dala cıka » enstrumantalizm » kucumseme » sakatatcılık » hazır corba » patlak goz » apacıklık » cepel » dunden » bukmek » inmek » don cozulmek » benden gunah gitti » işmi » ozenli » gulerim veya guleyim bari » ayaklar baş başlar ayak olmak » metalurji » zengin arabasınıdağdan aşırır » adıverilen bir ucuncu sayıyıel » kargın » ozellik başkalık ayrım » cımacılık » projektor ışığında olmak » otlakcılık » allah versin » koktencilik » marmara cırası » yurttaşlık hukuku » yakut » calışkan » sutcu » zarfcı » tukuruk otu » yunan » susleme » lâfımıolur » feylesofca »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.