tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
atadan babadan gormek » kopek memesi » kopru yol » pence pence » ucmak » curuf » kurban bayramı » hesaba cekmek » at binenin veya işbilenin kıl » vurdumduymaz kor ayvaz olmak » amaclı » mufrit » koşe başı » kopru » ickicilik » carpma kapı » donanım » buyukle buyuk kucukle kucuk o » bangladeşli » herru » gorunurlerde » gorsel sanatlar » sap yiyip saman sıcmak » camurlama » kancılarya » cıkarına bakmak » capalı » notunu veya numarasını vermek » hayvanın sebep olduğu hastalık » oduncleşme » cıtak » aclıktan nefesi kokmak » cop tenekesi » copurlaşmak » ordek balığı » mustezat » sırca » doner ayna » yangın cıkışı » percin tabancası » gecmişi olmak » denetci » olculendirme » gecende » olcek cizgisi » genel ad » diliyle tutulmak veya yakalanm » goden bağırsağı » cakmaklı » gobeklenme »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.