tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tetik bulunmak veya tetikte bu » bildiğinden şaşmamak veya kalm » ac gozluluk » oltu taşı » yureği soğumak » cıtkırıldım » panslavizm » dunden olmuş » mısır fulu » soyleşi » cizgi » muteferrik » yuzey veya cizgi kaide » şukur etmek » kalsa veya kalırsa » batıl inanc » gozleri buğulanmak veya bulutl » gecirmek » cuz î » goc etmek veya eylemek » muzayede » coğaltmak » sudan gecirmek » mufekkire » roportajcı » başcı » notrleşme » utulmek » ağzınıacmamak » acık kalplilik » gosteri » getirmek hazmetmek » cıkılamak » bir daha yuzune bakmamak » olcululuk » cevikleşmek » tuketmek » ateşparcası » kestiği veya attığı tırnak ola » salcalamak » cenesini bağlamak » tuy duzmek » cekiver kuyruğunu » folk muziği » cıngır cıngır » gipur » bir avuc » secimlik » onunu kesmek » mayalanabilen ve coğu tatlıola »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.