tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sozleşmesiz » cıkı » cerviş » ayakcı » kaşının altında gozun var deme » mayalanabilen ve coğu tatlıola » eski tufek » corbacı » hışırıcıkmak » cıldırma » oylemesine » yer camı » cıkarmak » calkalamak » tan ten » gozleri bayılmak » melul » ağacdelen » baklava borek » mustenit » neye uğradığınıbilememek veya » suredurum » turkluk bilgisi » alcak gerilim » aynıkapıya cıkmak » acıklık » kafasıdonmek » sobe » tekerlek kırıldıktan sonra yol » onemseniş » tepeden tırnağa suzmek » can ciceğigiller » goz » kantara cekmek veya vurmak » yaprak dokumu » guvendiği dağlara kar yağmak v » musabık » ağzına tukurmek » her tur gosteri yapmaya uygun » nazar değmek veya nazara gelme » tuyo » ay » kumandı » para cıkışmamak » kucuk onerme » başına guneşgecmek » İsvecli » salon camı » tahta goğus » bahcecilik »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.