tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bağrışcağrış » torpido gozu » cevirmenlik » secim sandığı » uleştirilmek » kullanılırdı » hayvanın sebep olduğu hastalık » ayva receli » bicki dikişkursu » gunduz feneri » huyu huyuna suyu suyuna uygun » guvernor » kâğıt gibi olmak » mukellefiyet » dortnal » goze girmek » lâfcı » oyuncağıolan » cıkılanmak » japon bezi » tekcilik » gocu » sacak kok » guler yuzluluk » koyulaşan bir sıcak iklim ağac » citleme » dağılmak » oturuk » mujdelenme » atom cağı » kayıkcı » hot » yemek » topceker » teşhis etmek veya koymak » mart kapıdan baktırır kazma k » orgu » l al el » sumsuk » gercekustuculuk » huzzam beşlisi » boşnak » gorunuşte » can cekişmek » keskin zekâ keramete kıc attır » otoparkcı » cember icine almak veya cember » ağacdelen » bolumlerden her biri kolon » kafkasyalı »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.