tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
bitkisi gossypium » koy ihtiyar meclisi » murdesenk » gozcu » cıtırdatma » parca » kur a efradı » kovuşturma acmak » sefa surmek » gule oynaya » cırak » dort gozle beklemek veya bakma » acıklıkolcer » teşekkul teşkilât » buzdurme » imanına kadar kısa soyleyişle » coklarınca » oburku » yenilir veya yenir yutulur şey » goz » arpcı » sozu ağzında bırakmak veya soz » acılım » koşeyi donmek » tuplu » evrat cekmek » oğretmen » uyarıcıolan bazıiceceklerde ve » bust » bir arpa boyu gitmek veya yol » takaddum » puruzlu » olu doğum » mufessir » oz » bayram değil seyran değil en » kacak » kuman » bıckıhane » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » orgutsuz » notr » gibi şart niteliğinde olan bir » oralıolmamak veya oralıbile ol » kendini bilen veya bilir » sokmek » kampcı » tespih cekmek » cekimsizlik » ne munasebet »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.