tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
bayrak cekmek veya asmak » coğu » yuk arabası » cıkarmak » togolu » lâfınıveya lâfınızı balla kest » acıağac » uzum suyu » ikisi bir kapıya cıkmak » yan odeme » regaip kandili » » kitapcı » ne olacak » can ciceğigiller » duşunulme » kulağına soylemek » boşluk » bir soy » guzelce » cakmak taşı » suntırac » ozverili » mubrem » bukmek » manipulâtor » genişce » cakmaklaşmak » despotca » buyur » fıcıcı » gozunu cıkarmak » pirinc orgu » korelme » hava duzenleyicisi » ozbek pilâvı » turkolog » acılmak » dumen evi » patlak goz » koşe penceresi » cozumlemek » guvercinlik » zararına kazanc sağlamak » subye » um » kavanco » pecelemek » urkuntu vermek » parmağının ucuyla veya ucunda »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.