tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
donuşum » kulis calışması » kutur kutur » başmurettiplik » gundelik » once » dağıtım burosu » allah bahtından guldursun » cığırtkanlık » oyku » onlemlerin butunu » sulfurleme » torpulemek » su yuzune cıkmak » gonul eğlendirmek » gercekcilik » coğurcu » resimlerin sesli veya sessiz k » allah herkesin gonlune gore ve » sove » muşkulât cekmek » cadırcı » carpışma » tanrı » puskurtme makinesi » mubarek ay » sıcan dişi » ve katımadde » calımsız » selâmete cıkmak » fazla gelmek veya gitmek kacm » yalcınlaşmak » cilek uzumu » ayrıgayrıbilmemek veya ayrısıg » uslûp » mufritlik » vucut vermek » kukremek » tufekcilik » mevlevî » elden gel » petek goz » mantar ozu » cileden cıkmak » ekip bicmek » cullama » paratuberkuloz » rağbet etmek veya gostermek » kaşık calımı » tırtıkcılık »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.