tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
guncel » kacınılmaz » adama donmek veya benzemek » muteammim » aklınıkacırmak » midesi almamak kaldırmamak ka » delgic » gucuk » dokuz koyden kovulmuş » soylemek » topcu » kemalist » kut » cicekli bitkiler » duzgun » kaynakcı » karada olum yok » mudurluk » uc nalla bir ata kaldı » ipi birinin eline gecmek » saba ruzgârı » hulûs cakmak » yere hızlıca surtulduğunde haf » carşıekmeği » oğunmek » ulahca » kucaktan kucağa dolaşmak veya » olgun » tereddut etmek » horguclu » dağıtım burosu » onculuk » calmak » cok » duşuk yapmak » tunmek » levha » guneşsutu » iliğine veya iliklerine kadar » durmece » orgut » sublime » acmak » gurgen » gece gunduz » haberleşme komunikasyon » orulme » gıllugişli » doşeme » şahsiyat yapmak veya şahsiyata »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.