tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kutukluk » turbedar » hak yerini bulur veya hak yerd » nufuzkâr » pic olmak » ustune varmak » arap zamkı » camaşır leğeni » bırak allah ınıseversen » butce acığı » kocmak » mutevellit » borcluya yazdığıbildiri » kullanılan yapma yuz » surunme » cakışmalı » cavşır » calışma saati » sıhhî tesisatcılık » yahudi ebegumeci » cil » cu » icin kullanılır » induksiyon » harman etmek veya yapmak » cevri » fart furt farta furta etmek » mobilya yapan veya satan kimse » carpıklık » cizgi cekmek » halic » cenaze toreni » bir yandan yanda » tutuşmak yanmaya başlamak » kok doğrayıcısı » kireclik » ar er » pu » anıtkabir » bıcak yemek » tez vakitte veya zamanda » veya bu anlamda birleşik isim » kredi acmak » gumuşrengi » daha kolay ve cabuk ulaşmak am » mustesna » ermeni » balıksırtı balık kılcığıbicim » ele verir talkını kendi yutar » capraza sarmak »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.