tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catı » sacılıp dokulmek » kucuksemek » ortunme » turkuaz yeşili » ağac olmak » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » hukumsuz » kultur sarayı » bir duziye » calar saat » bahce nanesi » ucurulma » yağlıkcı » kuvvet cifti » mukellef » calkanmak » ic gecirmek » refuj » puluc » bir ceşit sıkıştırıcıalet » elinden cıkmak » gozu bulanmak » ateşi duşmek » mufsit » carcur etmek » gundeme almak » su goturur yeri olmamak » tedavul » kacmak » silâh catmak » kultur ortamı » alevî » kaynana olma durumu » cınlak » ortodoks » doldurdukları rengi beyazdan » putur » projektor » telâşa duşmek » eli dar veya eli darda olmak » ackı » tekautluk » gozu gormemek » dili varmak veya varmamak » calgıcıbocek » gormez » kacmak » mumkun mertebe » her yokuşun bir inişi her ini »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.