tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özelin zıt anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
akıl akıldan ustundur » kucuk ad » capma » yedi gomlek uzak olmak » sureti haktan gorunmek » celiğe su vermek » carpmak » civit otu » muhendis » bicem » kucuk martı » ağzından cıkmak » ekmekci » koknar » mulkiye idadîsi » gule gule » curuklu » celgi » carşaflı » j j » bağlanmışkıl veya kıla benzer » civi gibi » uc ceyrek » kıblenuma » uz » puf desen ucacak » guttuğum domuzu bana oğretme » olumu op » coğu » monsenyor » kilidi kureği olmamak » gomlek » kocak » yonerge direktif » aklına şaşayım veya şaşarım » fruktoz » buyuk turk İmparatorluğunun uy » serbest yuk » antikomunizm » koyun can derdinde kasap yağd » koy romanı » gazolcer » komurleşmek » dordul » durtuşleme » burclar kuşağı » gozunde buyutmek » cıkarınıtepmek » goz memesi » doğaclama tiyatro »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.