tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
album » hunerli » derdini dokmek » etek opmek » ic ses » ziyafet cekmek veya vermek » bicimci » eğir koku » mustensih » humanist » eyleme gecmek » luleli » rb » bicimde saplı obur ucu yassıo » cağdışıolmak veya kalmak » gercekten » gobeklenmek » cıkma » olmez cicek » goz var izan var » kavakcılık » bizim gelin bizden kacar tuta » hint yağıağacı » cini doşemek » gozleri velfecri okumak » sancmak » munasebet almak veya almamak » hak » sulûk » alcaltış » cozgu » ında inde değil » oğutmek » yataklık yapmak veya etmek » suyu getiren de bir testiyi k » olu acı » yoneltme » gumuşgrisi » surekli olarak gidip gelmek » seckin sivrilmiş » olcunmek » » goğusleme » fluoresan » tavukcu » ağaca dayanma kurur adama ins » ay gun takvimi » camat » acımlamak » mujde »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.