tdk sözlük TDK Sözlük

 

özelin zıt anlamlısı

özelin zıt anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özelin zıt anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özelin zıt anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özelin zıt anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kelle kulak yerinde olmak » yureğine oturmak » tuydurmek » cok seslendirilmiş » dekartcı descartes in oğretis » carpıtılma » duduk makarnası » bekâr kalmak veya yaşamak » lokoplâst » ackılı » bağlaclı » altayistik » mustesna » saban surmek » somurulme » genişunlu » gecmek » sesi ayyuka cıkmak » patırtıya veya gurultuye verme » transit gecmek » catallık » kapalıtribun » kaktus » ateşbocekleri » podosuet » kocek » kuşmu konduracak » icici » nazarıdikkatini cekmek » musavat » caprazda surmek » goz guclu bir ışık sebebiyle b » ağac minesi » kacırılmak » bicimlerini belirleyen ana oze » dik acı » duğumlemek » comertce » beti bereketi kalmamak veya ka » coğaltış » descartes cılık » bir cift » ucup gitmek » allah canınıalsın » duş » oynama » yurumek » dekorator » inşaatcılık » sozlu »

özelin_zıt_anlamlısı hakkında da bilgi ve özelin_zıt_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özelin_zıt_anlamlısı nedir ve özelin_zıt_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.