tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mudavim olmak » ispenc horozu » kanırtmac » kustere » mujde » borusunu calmak » kursu hocası » cişik » boreklik » mes ul tutmak » alın catısı » cekinik » cekiştirici » goktırmalayıcı » on defa veya kere » tehevvur » burumcek » cumbuşyapmak » kacta » koşe dolabı » ulen » gorev » gozleri kapanmak » bronşcuk » pusur » of cekmek » ropdoşambr » troleybus » damarına veya damarlarına işle » bir koşeye koymak » gozlerini devirmek » suclama » dalıp cıkmak » avcunun ici gibi bilmek » olcumleme » e e » gobeği biriyle bağlıveya berab » mefhum nosyon » alcılı » okuz arabası » dukkân » m m » şuphelenmek » cekirdekten yetişme » tacsızlar » mulkî » şuphelendirme » munasebet » hoparlorsuz » yuz kiri »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.