tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
rumî » pufur pufur » şumullendirme » sedefci » cicekli » ruyasında gorememek » acından olmek » kotu » cevikleşmek » icin » arapcalaştırma » perde cekmek » kos kos » hukûmeti devirmek » tereddutlu » başyonetmen » izinden yurumek » sucustu mahkemesi » ucayak » yuzu yerde » bakır sulfat » uc budak » ezip buzmek » yuzunu yere getirmek » dam ustunde saksağan vur beli » fincan boreği » icini bayıltmak veya kıymak » kuzguna yavrusu şahin veya ank » tekâmul etmek » kazanıkapalıkaynamak » cıl » capma » sozunu bilmez » dumen yapmak » takipcilik » pırıldakcı » birinci gelmek veya cıkmak » ul » hypogaea » dort yol ağzı » surmesiz » telhisci » citilmek » icecek » kume bulut » cığrış » ceşitlilik » işci » işguzar » musevvit »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.