tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhayyersumbule » ağzının tadıbozulmak veya kacm » celmek » od dışı » da de ta te » tumce » lâtin ciceğigiller » coğur » genellikle orduda veya yatılıo » duz yazı » yeterlik onergesi » zihnini celmek » tel civi » sigara boceği » butunluk » tek secici » duş » gulduru » inmek » cıldırtıcılık » kurek cezası » turşu kurmak veya yapmak » merak etmek k kalın okunur » depara gecmek » musaade » maca beyi gibi kurulmak » avustralya kara tavuğu » sonsuz kucuk » bu abdestle daha cok namaz kıl » kırcıllık » cirozlaşmak » comak sokmak veya koymak » duşunsel » cift » cengel sakızı » nankorleşmek » trabzon hurması » gundaş » cene » ornek » letce » cop torbası » teknokratcılık » gozemek » surme » ziyade olsun » uce beşe bakmamak » soz sırası » yol acmak » zevki cıkmak »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.