tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ateşbocekleri » yaradan tanrı rab mevlâ » luks lâmbası » darasınıduşmek » tarafından arabacıicin armağan » temel onerme » flut » meraka duşmek » ofkelenme » cığalanma » kacakcılık » masraf gormek » ic salgıbezi » kol boreği » ne bicim » icten » od ağacı » caldırma » yuksekten almak » ezinc » surgu » odiyometre » olumsek » oncul » donmek » sonumlemek » tevzi burosu » arayıp soranıbulunmamak veya o » uygarlığınıbenimsemişolan ulke » ağzına veya diline sağlık » surata bak sunguye davran » tevellutlu » turkulemek » dil otu mu yedin » genellikle orduda veya yatılıo » uleşme » cıkıntı » hucum » cehre etmek » cartayıcekmek » testere caprazı » yuklu » onculuk etmek » cift pencere » bosmek » an anesiz » hint darısı » kayı » daha bircok şeylerin yapımında » gonul »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.