tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
puruzlu » yuz bulunca astar istemek » uste cıkmak » dışa donuk » gozune ilişmek » ilgi cekici » allah seni veya sizi inandırsı » dunyaya gelmek » muftehir » gozetlemek » ha hoca ali ha ali hoca » cemberli » enfrastruktur » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » yururluğe girmek » tuysuz » şeylerden her biri tabaka » ağır ol » temerkuz kampı » unsuzunu gosterir » korleştiriş » kotuluk » oğutuş » ağac ve dal uzerinde cok sayıd » guzel » kubist » kırcıllık » tam gun calışan kimse » gec olsun da guc olmasın » guzel » bicme » hakkıgecmek » salkım sacak » dallanıp budaklanmak veya bir » oğretilmek » slavistik » buzcozer » kopoğlu » beti benzi kirec kesilmek beti » haber cıkmamak » altayca » hanefî » lup » kukremek » cift kişilik » ceper » gozu buyukte olmak » gecim zorluğu » dokmek » ac gozluluk »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.