tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
oltu kebabı » kitaplık gorevlisi » curuk » produktivite » cakmak » cıkartılma » tekercalarcı » para donmek » dumeni eğri » kollarıveya kol ve pacaları sı » donuşumcu » cakışmak » kucak acmak » istimzac » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » silindir prizma vb bicimindek » catıştırmak » ense koku » masraf gormek » akıldan cıkmak » ozge » buyulenme » kendinden gecmek » yer cekirdeği » mece » gecmiş » koyungozu » ricada bulunmak veya birinden » olum kalım savaşı » popculuk » sonuc takımı » cirişlenmek » acma » yeri opmek » duşkunleşmek » cakmak cakmak » taşyureklilik » cizdirmek » cırpmak » kuturdeme » ağzından dirhemle cıkmak » cekişmeli » fiyat veya değer bicmek » cinicilik » ruzgâr ekip fırtına bicmek » harclı » suluk vurmak » muteahhitlik » gun batısı » cok şişmiş »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.