tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
formulleştirmek » herhangi bir doğal nesne veya » epikurculuk » hırkayıbaşına cekmek » gozunu yummak » allah vergisi » cıkarma işareti » kendine ozgu » uğrum » kovuşturma acmak » cekikce » bir dudağıyerde bir dudağıgokt » ali cengiz oyunu » sıhhî tesisatcılık » kinin sulfatı » kem goz » duzen » be » capalı » dovizzede » mes uliyetli » ceşitli ogelerin perde aksesu » caylakca » pur » oğrenci » ok gibi yerinden fırlamak » hidrokarbur » olcuşturmek » havaya pala veya kılıc sallama » pencelemek » eğmur » cıkışyapmak » catlak » ayın on dordu gibi » kumeleniş » gun veya belirli zaman aralıkl » suflîleşmek » suclandırılma » borekci » orumceklenmek » on teker » buyuklenme » cicek boyası » surmek » olme » ekmek kufu » konukcu » gok kutbu » nukte » dalgalıakım ureteci »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.