tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gocurmek » bolmeli » ustu savurmak » goz gormeyince gonul katlanır » paşacadırı » dip kocanı » ışık canağı » ulfet » kirada olmak veya oturmak » bolmek » bağlamak icin yapılan toplantı » kup » guluncleşmek » gomlek değiştirmek » horoz dovuşu » sanskeritce » poğaca » tan ağarmak veya atmak » oğrenci kimliği » nalcasız » buzuluş » icine sinmek veya sinmemek » gelen birini karşılamaya cıkan » sıcan deliği bin akce » ortusuz » ağaclıklı » diktator » akıl yaşta değil baştadır » koltuk gozu » gunu gunune uymaz » arayıacmak » dizi veya dizinin dibi » kerpic gibi » tersi donmek » ic ısıtıcı » mulâhham » yaban sumbulu » cekmek » on yuzbaşı » dolambaclı » dolaylıtumlec » cıplak at » cekme » gunluk » cengelli » dişeti damak unsuzu » acık vermek » cimek » kapalıcarşı » cıkmak »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.