tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catıştırmak » olum orucu » roproduksiyon » buğemek » ucarı » al veya kanlı gomlek gizleneme » sukse yapmak » gonlunden gecirmek veya gecmek » gugu ciceği » allah gecinden versin » kadir gecesi » kopeksiz koye veya suruye kurt » kurutac » damarıveya damarları kabarmak » toprak cimento » mutevehhim » soyleşi » ters duşmek » ust perdeden konuşmak » sove » acılmak » silâh catmak » glikozuri » turkceci » yureği yerinden oynamak » ozleme » işguzarlık » ust deri altı » bucuklu » basınc » tutumu akliye rasyonalizm » girişim olcme » koroğlu » neon tupu » cop sepeti » allah kerim » zirzopca » sabah ola hayır ola » cirkince » mıhsıctılık » ikinci dizeleri birinci beyitl » cozgun » dinamitcilik » buğru » zenneye cıkmak » temel onerme » cevre acı » butunu » cirkef » elektrometalurji »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.