tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ici kararmak » uslûpculuk » paytakca » sozluk birimi » ısıolcumu » picleşmek » nacar kalmak » orumcek bağlamak » tadata cıkmak » calıntı » cift koşmak » ilâc » calışma » mujde » verilen ad » cığduşmek » pacalık » maraza cıkarmak » golgeleyiş » senatorluk » terennum etmek » hilâfetcilik » pence vurmak » carşıağası » catal gormek » ağlayanın malıgulene hayretmez » carşafsız » mulâhaza yapmak » elde avucta bir şey kalmamak » odeşmek » ruyasında gorse hayra yormamak » beli bukulmek » maatteessuf » soz getirmek » bahce » işbirinden bitmek » yuksek perdeden konuşmak » leke surmek » ali cengiz oyunu » duşeyazma » sormak veya sorması ayıp olmas » duzluk » ust » mulhit » kendini toparlamak veya toplam » kecitırnağı » kalbini acmak » portekizce » noktalama işareti » yoneltmek »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.