tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
parfumeri » cekikce » cocuk oyunu » yumuşakca » te » otme » tul » bir nesneye kece gecirmek » temiz kanıda vucuda dağıtan or » ahzuita » mantıkcı mantık bilimiyle uğr » namerde muhtac olmak veya name » ici rahat etmek » doviz kacırmak » sacı » dili varmak veya varmamak » leyin » icine cekmek » gokcul » allah vermesin » gosterilen » duzguncu » altıkardeş » hece olcusu » para donmek » kıcına bakarak veya kıcına bak » kuşumlenme » odeşmek » yapmadığınıbırakmamak veya koy » hoykurmek » ic cekmek » gecmiş » herkesin arşınına gore bez ver » allah beterinden saklasın veya » butunler » dol yolu » gurultuye getirmek veya boğmak » cıraklık » fizik otesi » istenc yitimi » kervan culluğu » frenkce » cizgi roman » yıldızısonmek » kedi veya eti ne budu ne » gonencli » amerikanvarî » amperolcer » operator » tecrubelilik »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.