tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özen kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gudu » cekilmek » fitne fucur » statu » mumeyyizlik » sen bilirsin veya siz bilirsin » ayıkla pirincin taşını » guvernor » puf desen ucacak » kemikcik » kamuoyu oluşturmak veya yaratm » nesturî » butunleme sınavı » catırtı » tunclamak » tefehhum » lâfcı » futursuz » sukût ikrardan gelir » inancsız » elini ayağınıopeyim » midesi veya ici ezilmek veya k » cıtlama » tebessumsuz » teslim bayrağıcekmek » acıklık » tertibe duşurulmek » usbitken » kolay işlenebilen yumuşak bir » mulk » rontgen » ciftleşme » cıkrıkcı » duşundurtme » guluş » one sermek » gondolcu » kancılarlık » kacurga » gozlemecilik » kuflu » gozletme » boluk » gece bekcisi » alev sacağısarmak » manyakca » damarıveya damarları kabarmak » kuseğen » ağac arac eğirmen kirmen » baldırıcıplak »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.