tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gok delinmek » uşutmek » nobet beklemek veya tutmak » yuzeysel » geyik bocekleri » zift yesin veya ziftin pekini » yerleşim yerinden başka bir ye » tahaccur etmek » saptan oluşan ekin bicme aracı » mektupcu » toretanımazlık » kalafata cekmek » makascı » cok yavaşişyapan cevik olmaya » yuruyuşe cıkmak » muştehi » elci » guclu » rusluk » boxsalpa » teşerruf » nemse » kurklu » baklayıağzından cıkarmak » bant cozmek » donmek » kanun sozcusu » munekkit » mer iyet » kapıacmak » yuruyuş » pence atmak » cokelek » nesic » acık bilet » giysi » gorunum » tatarsı » muhreli » hartuc » mustakbel » gunu dolmak » yulunme » ahilik » helenizm » tekercalar » b » calım yemek » naza cekmek » cıldırtma »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.