tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
transit gecmek » başıyastığa duşmek » zaturree » ledun ilmi » yan cizgisi » yalavac » tagallup » avuc avuc » mucahit » koskoturum » alcak gonullu » duzey » tarihe gecmek » bahtına kusmek » dağdağustune olur ev ev ustun » nogay » haber studyosu » oyle veya boyle » ulke » bir goz gulmek » tutunluk » ıtriyatcı » tıkaclı » acıklamak » facetalı » aylakcılık » cardaklı » sandvicci » kulucka » sovuş » kokorecci » suflîleşmek » ustelik » topal eşekle kervana katılmak » yorunge » unvanı » kontrolcu » cizgileme » klorurleştirmek » soz anlayan beri gelsin » acık » ozdeşlik » merhem » buyuk » levanten » munekkit » gure » bulunan bolum kafa ser » alt ust etmek » yapılan resim ve bezeme işi »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.