tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kul etmek » orumcek » istimzac » bukulgenlik » pupa yelken ilerlemek gitmek » her tur gosteri yapmaya uygun » tumcemsi » cekmek » olgunluk cağı » uvey cocuk » ortak veya kuma gemisi yurumuş » kopek gibi » catlatış » muzevirleme » tek cekirdekliler » cığalanma » balkanoloji » cıkarmak » suyu baştan veya başından kesm » arada cıkarmak » mıhsıctı » uflemeli » kirli cıkı » ne olacak » az tamah cok ziyan getirir » pirinc » cekişmek » kabul kabul etme » kokusunu veya koku almak veya » bayrak cekmek veya asmak » guzelleşme » catırdama » mirac » kacışma » cıkıştırmak » kimin nesi » kokleme » uvey evlât » kacık » muhur mumu » okse otu » gelip gecmek » gobelez » frenk uzumu » gecmek » cakı » meme sungeri » gonlunce » kendi duşen ağlamaz » kafesci »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.