tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
buyuk baba » hukme varmak » kirec taşı » hafakanlar boğmak veya basmak » japon sarmaşığı » sansurlenme » celişki » kırıp gecirmek » cemberlenme » goturmek » muptezel » uyku vermek veya getirmek » muşevveş » gun gormuş » zekeriya sofrası » ağzının icine girmek » dovuşkenlik » acısal cap » catırtı » uygulama » pusur » coplu » secim » kotek » korlenme » ademimerkeziyetci » oğretilerin genel adı akliye » ovunc cizelgesi » bolutlenme » obstruksiyon » ote beri » arkasına duşmek veya takılmak » paracol » yonetim » manyakca » yemeden icmeden kesilmek » ceşmeye gitse ceşme kuruyacak » ağzıacık ayran delisi veya bud » ucleme » tekaut maaşı » cocukluk etmek » ayrıduşmek » tohmetli » dağcamı » gun » cıngırak » duyuustu » cozulmek » gosterici yardımıyla karanlık » sonuc »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.