tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hancer » sulukcu » olesiye » emdiği helâl sut haram olmak » oğretim uyesi » » efradınıcami ağyarınımani » beşpence » kurekci » tekâmul etmek » alt ust etmek » kulturlenmek » sublimleştirmek » buyu bozmak » komurcu » lâfımıolur » muphemiyet » cığırtkan » solungac » ocağına duşmek » gecirimli » kulhanbeyi » gozluk takmak » bir gozeliler » duasınıveya dua almak » yuz kızartmak » on koşul » tehyic etmek » kırsal bolge » duşmanlık » suzulmek » gonlu kaymak » mucevher tarih » bulunduğu yer basamak » duşku » ceğmellenme » bir goz ağlarken obur goz gulm » nispetci » kasetci » gelen gecen » cayır tirfili » avarca » gaile acmak » boğazıduğumlenmek » hukumranlık » guderici » kafasınıtutsulemek » transit gecmek » sonucunda ortaya cıkan ustun y » ceper »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.