tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tenisci » os » yuksekten atmak » gununu gormek » golgeli » kulakcık » porsumek » nuruceşmim » taahhutname » fennini almak veya kapmak » gecti bor un pazarı sur eşeği » somurulmek » ozellik başkalık fark » tatlıdil yılanıdeliğinden cıka » produktor » dongel orucu » kılıclama kacmak » rolu olmak » cok kısa dalga » soz getirmek » surerlik fiili » cıkmak » karikaturcu » in hali » surcturme » cilekeş » sun î » donencel » akrobat » cırılcıplaklık » gocuş » doğac » oteye beriye » cıtır pıtır » arpacıkumrusu gibi duşunmek » duşuk » boyle boyle » gectiği yoldan gecmek » gorev almak » muzikci » denir » lâmadan oluşmuş arasına yerle » cıkış » kapalıcarşı » kuşum » suzgu » ansiklopedik sozluk » ufleyici » sepetcilik » gozleri berraklaşmak »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.