tdk sözlük TDK Sözlük

 

özen kelimesinin eş anlamlısı

özen kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özen kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özen kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özen kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicimlenme » fır donmek » kucuk tovbe ayı » atolye » buyuk balık kucuk balığıyutar » on avurt » cakıştırmak » gobeği duşmek » mustenit » yonetmenlik » arac » hayalifenere donmek » yon zarfı » muşterek » ciğnemlik » ağrılarda goz ağrısı her kişi » huviyet cuzdanı » kavurmak işi yapılmak » tur ağac cember » citme » renkci » mosyo » bitkisi gossypium » calışmak » seluloit » tırtıkcılık » gumuşcu » ucgen » sayac » tevatur » koku kazınmak » başına dert etmek veya acmak » guneydoğu » bata cıka » elden duşurmemek » turkuleşmek » tavşana kac tazıya tut demek » ic » yuzu kalmamak » iceri » teknik oğretim » şakşakcı » pic etmek » cok yuzlu » mik » durbunlu » cengilik » coğullama » ictima » eli ermek veya ermemek »

özen_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özen_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özen_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.