tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
koftehor » nesnelerin butunu » durdurmak » duvenci » oğutuluş » bu yuvacıklar topluluğunun bal » tufekci » ayrıtac yapraklılar » eşekcilik » ozlu » aklından gecirmek » ilgecli tumlec » ayrac acmak » portlemek » kafasına soz girmemek » suyek » muhreleme » tecrube » kumuk » su gibi aziz ol » ozellikle celik dokum ve alaş » oykunce » donemi uc dort gun suren tehli » parca boluk » tumel » gunebakan » fiske kondurmamak veya dokundu » su gosterdi » duzenek » gomleğinden veya gomlekten gec » İri balık ve deniz hayvanların » tur ağac cember » elden gecirmek » minor » yuze vurmak » tecavuz etmek » oğul balı oğul arılarının yap » tribun » cene » domates salcası » mes udane » cıkma » golgelemek » vaz ıhamil » guveylik » taşsurmek » sertleşmek katılaşmak » bukun » makineli tufek » pabuc »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.