tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
recete gibi » gozettirmek » kâğıtcılık » ne haddine » arasında den başka anlamıyl » goynuk » plânlıbuyume » bir avuc » kukremek » utu altlığı » sunger gibi » kerpicleşmek » pişpirikci » muttefik » suzgunleşmek » tebaruz etmek » cırnık » dort » sozunu kesmek » goz atmak » carıklıerkânıharp » safca » durumu duzelmek » kara kara duşunmek » miniskul » gucuk » gecmelik » induklemek » gunlerden bir gun » hint kirazı » cırak » uzum kompostosu » parmaklarınıbirlikte yemek » kufelik » calışılmak » yer orumceği » herkesin gonlunde bir aslan ya » donme ekseni » selâm para kelâm para » ozet » dol eşi » caktırmadan » kategori » cene cukuru » golluk » cengi kolu » ozemek » dağardında olsun da yer altın » ovuş » kosteklemek »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.