tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
uleştirme sıfatı » ters yuz veya ters yuzu geri d » ayırac » altta yok ustte yok » kacakcılık » gecerletmek » soğukca » arnavutlaşmak » tekautluk » merak etmek k kalın okunur » dalı hendese » coplukculuk » biri » erinc » canının derdine duşmek » tabakcı » dağardında olsun da yer altın » ucuk » gurultu bastırmak » catırdatma » gonullenmek » allah kazadan belâdan saklasın » puruzalır » citi yapmak » kahır veya kahrını cekememek » celikleşme » yetkili yargıc » buten » alt tur » yumurta kapıya dayanmak veya g » ciziliş » onleyiş » kume bulut » bulbulu altın kafese koymuşlar » yeşille lâcivert arasırenk el » papazkactı » dama cıkmak » mitral kapakcığı » capul » kucuk terim » boya cekmek » sıcan duşse başıyarılır » vazgecirmek » sovme » unvanı » lâf ola beri gele » uzerine varmak » gunluk guneşlik » su orumceğigiller » doşeli »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.