tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
okse cubuğu » liyakat gostermek » ozletme » asıda olmak veya asıda kalmak » hâlden anlamak veya bilmek » stokculuk » efendim nerede ben nerede » don yağı bayağısıcaklıkta kat » elektrik supurgesi » celek » cıkıştırma » tabiatustuculuk » fransızlaşmak » cinko » veren silâhıbu hedefe doğrult » me » kara yuz » ecel geldi cihana başağrısıba » emek cekmek » korelmek » guc » abbas yolcu » cıkılanma » dil surcmek » ilâclık » eline fırsat gecmek » kuştuyu » aklızıvanadan cıkmak » hareket » bolunme » jonpromiye » tuyleri diken diken olmak » mizac » cıplak alev » oğunmek » susengiller » ors » kalafatcı » bortturmek » imtizac » doşeme » supurge darısı » kukurtleme » mudana » savaşcı » şeylerden her biri tabaka » turlu turlu » işguzar » kalsa veya kalırsa » kulunk »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.