tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
celenc » katgut » cavuşkuşugiller » yer tutmak veya tutmamak » dokuz yorgan eskitmek veya par » cığırmak » bazıbitkilerin turlu organları » kamışatmak veya koymak » cakım » yapılmışbağlantıparcası » kuvvetten duşmek » afgan » onune gecmek onune gecmek » hoşgorusuz » kulâh » yuz binlerce » utopik » gitti gider dahi gider » puan almak veya kazanmak » gungormuş » ozensiz » cember » muteheyyic » golgede bırakmak » eli para gormek » turuz otu » cekimsenmek » cağrışmak » belgegecer » muzahrefat » dev aynasında gormek » serde var » ağaca cıksa pabucu yerde kalma » ocağıkor kalmak » kohnelik » yureklendirme » her işin her şeyin başısağlık » burunmek » rahat doşeği » tavan supurgesi » kostumlu » akıl oğretmek » kostek » tıkacsız » kafa goz yarmak » bicimsiz » başına gecmek » rontgencilik » su gibi bilmek veya okumak » boncukcu »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.