tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ceker » kaclık » gozunu doyurmak » guneşbalcıkla sıvanmaz » kırsal bolge » carpılmak » gercekleştirilmesi » aktualite » su icinde » sonuc almak » duzenlenme » cekmek » kucuk capta » tefekkure dalmak » gozu kesmek » muteveccihen » onderlik » kacırılma » surme » cokmek » acmak » citlembik gibi » buyuğumsu » bayat » goturtmek » kul yemek veya yutmak » muteselli » altlıustlu » davranmak saygıgostermek soz » tuvaca » dokunca gormek » icinden cıkamamak » cırpmak » sacmalama » lâluebkem » bakla ciceği » duğuncubaşı » sacalamak » bicimselleştirmek » ayıgormeden bayram etme » kafasıcalışmak » cek » satın alınan erkek kul esir » faca etmek » Şeker bayramı » cayırlaşma » doğu turkcesi » sorguc » kucumsenme » gubrelemek »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.