tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
alcak gonulluluk » gecerli » onune gecmek onune gecmek » oc almak veya ocunu almak » yer camı » guduk » kepekci » sinir kupu » surtuk » yerleştirmek teşhir etmek » modasıgecmek » guc beğenir » gomulu » buyuk kan dolaşımı » he » turlu şeylerden yaptıklarıve t » koşegen » tc » şurekâ » cihat acmak » dalavere cevirmek veya dondurm » uygurca » on » burokrasi » icinden cıkamamak » kursu » cakıldak » elinden cıkmak » uzak goruşluluk » yapılan cıkmaz yazıveya resim » ucretlendirme » kumuc » cekirdek » dostluk başka alışverişbaşka » kokleştiriş » surek » sozleşme » aslanpencesi » kulhanî » gosterilmek » goturmek » tencere yuvarlanmış kapağınıb » gozleri ışık icinde veya ışıkl » gobel » alımlıcalımlı » ekip bicmek » iyi gun » catma » saygıgostermek » arapcalaştırmak »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.