tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
aklızıvanadan cıkmak » dumeni eğri » butun malların ortaklaşa kulla » il » cep sozluğu » duello » gun doğmak » cıkış » metal kap » donebilecek bicimde yapılan şa » acığa alınmak » yıldırımlarıustune cekmek » girintili yer » ustune basmak » sac baş » telli balıkcıl » olu sezon » kaleme veya kaleme kâğıda sarı » cıngırak taşıyan uzerinde cın » ucuncu cağ » kostum » tuketmek » uzerinde kalmak » yuceltmek » elekten gecirmek » musevvit » hukûmet kapısı » uc » kacırmak » yataklık yapmak veya etmek » acık hece » ural altay » paraya cevirmek » kısa gunun kârı » yaşıne başıne » kapakcık » boyu veya boyuna boyunca bera » gecirmek » mez » ceşitleme » etmek » gecirgenlik » tespih bocekleri » gecme » capraza sarmak » âlemşumul » ca ce » tombeki » ay aydın hesap belli » hava duzenleyicisi »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.