tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
arkebuz » yurumek » dispecci » yuz aklığı » cimentocu » kapcık meyve » gucleşme » soz ebesi » cevrinme » kamcılılar » guneğik » cuz î » muhur pensi » hoşgoru » donec » nobet calmak » hoduk » gumrukten mal kacırır gibi » cedik » cece » soz duşurmek » şarjor » dunyayıharam etmek » cim cim » icini okumak » gureş » oru » lâf cıkmak » saik » gunâşık » ozerklik » hizmetci » tebeyyun » şenlik ve eğlence donemi » urfa peyniri » tahkimat elemanlarıustune veya » duruma gelmek usanmak » yaz donencesi » munasebette bulunmak » dol almak » cıyan » gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » ayağına sıcak su mu soğuk su » işkilli buzuk dingilder » etmek » cıldır cıldır » iyi hoşama » duşup kalkmak » dort elle sarılmak veya yapışm » maddelerden oluşan varlığın he »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.