tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bicmek » unlenme » bol kepce » likor bardağı » ortalığı almak » yuz yuze » vermemişveya vermeyince mabut » ters turs » analiz » işbolumu » buyucek » elektrikli basac » kambur ustune kambur veya kamb » yahudi ebegumeci » oyle » yakıt maddelerinin genel adı » goce » cit » olu deniz » inmek » sepetci soğudu » yuzleşmece » murekkep » rezede ciceği » bayrak acmak » dovdurulmek » soz duellosu » caktırmak » kıyak kacmak » dortnala kalkmak » albumin » caktırılmak » uful » nakliyatcılık » rumence » kupe donmek » danimarka kırmızısı » el kapısına duşmek » ceşitkenar » on ad » ozen gostermek » sokağa dokulmek » ici dar » ustelemek » deveyi duze cıkarmak » ucukluk » calımına gelmek veya getirmek » palyacoluk » gockun » mundericat »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.