tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bir veya tek başına » bıcak vurmak » otekisi » olum korkusu » incelenmesi muşahede » frenk uzumu » meridyen duzlemi » kostumlu » kendinden gecmek » mudavi » tupleme » dol doşsahibi olmak » taraca » mustehase » ortuş » sanskrit » tefavut etmek » coban yıldızı » sı si su su » her tur gosteri yapmaya uygun » duzgunluk » sokmek » onceki » koc yumurtası » ne Şam ın şekeri ne arap ın ze » bugune bugun » sumuklu » cok kısa dalga » ornekseme » musamahalı » uzum sirkesi » şifayıbulmak veya kapmak » yaprak dokumu » vucuda vermek aşıyapmak » deve doşlu » kulce » icler veya yurekler acısı » tohumu dokulmek » balıkcı » kok işareti » birey ustu » goğus eti » palyaco » dir » suzulmek » kostek olmak » bant yapan kimse » başınıağrıtmamak veya başınızı » acısal bolge » elektrometalurji »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.