tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ağzıyla kuştutsa » ilâc » dunyalı » cilek » dişgecirmek » ucu » yukseltmek » iz » opturmek » buyukluğunde bir kuşmilvus mig » ni » cezbeye tutulmak veya kapılmak » paraya duşkun » allah ın emri » gecgec » uşurmek » kıyafet duşkunu » pala cekmek » gunah olmak » kucuk tansiyon » calışma odası » dondurac » işe yaramak veya yaramamak » coğulcu » bir yandan yanda » cakma » ağırlık basmak veya cokmek » ozlemli » cağıldayış » gozdağı » centikli » deli saraylıgibi » sansurlemek » uflenme » koy ihtiyar meclisi » cuzam » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » dilinde tuy bitmek » ustunkoru » soze atılmak » izdivac etmek » rontgenleme » profesor » musterih » kustere » teşekkul etmek » soyletme » cumbuş » cusseli » arasında den başka anlamıyl »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.