tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yuru marş » oyku » ozek demiri » mur » ilk ornek » hasekikupesi » kucuk dağlarıben yarattım deme » orenlik » figuratif sanat » sonumlu » caylıkek » ve kanunlara uymaksızın cebir » bilinc akışı » cokmek » gercek mantarlar » başustunde yeri var » rak rek » cozumlemek » tansiyon duşurucu » ismi gecmek » tespih cekmek » goruntulemek » vuzera » frenkleşmek » gunduz yırtıcıları » dort duvar arasında kalmak » korelme » anlam kotuleşmesi » kopek balıkları » biciminde alınan onlem » ors » daha da geliştirmek amacıyla b » n » yaşuzum » ucretlendirme » hesap acmak » spekulâsyon » nufus yoğunluğu » yer altıdunyası » mıknatısıolan » kuşum » başlama » dordun » dilli duduk » ispermecet » boylesine » granulin » operator » puskurtme makinesi » yetenekleri gelişmemiş cocuk »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.