tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
işci sigortası » hint safranı » duğumlenebilir nesne » benim oğlum bina okur doner d » ağac mantarı » dunyalı » ciroz » gozleri bayılmak » kuculmek » turap » sun î cayır » şohretsiz » citari » vazgecmek » kokleştirme » mumkun » kulâh takmak » oğurtleme » harclı » surerlik fiili » luferci » bolme » gipur » bire vermek » duzelmek » odev bilmek veya saymak » mutebasbıs » calı » rolântiye almak » tuzuk » istencci » amac » surume » dişeti unsuzu » yalova kaymakamı » gecişme » yasa cıkarmak yapmak veya koym » fal acmak veya bakmak » cekiş » tekessur » ikbal duşkunluğu » amerikanca » sıcan otu » az kaldıveya az kalsın » cozucu » nufus sayımı » dışborc » komurleştirmek » camura yatmak » duzenleyici »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.