tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hoşca kal veya kalın » dallanıp budaklanmak veya bir » kacırmak » duduklu tencere » teessur » kucuk » pop muzik » kukurtsuz » verilen unvan » kokak ağac » zac yağı » slovak » huzzam beşlisi » ucuşmak » ofsetci » kıyafet duşkunu » veren silâhıbu hedefe doğrult » taşcıtarağı » mufit » cay vermek » ağzınıaramak veya yoklamak » denizden veya denizi gecip cay » goden bağırsağı » sigara boceği » nakliyatcılık » cembersiz » duzeysizlik » anac » ara soz » allah acısınıunutturmasın » kopuklenmek » cenebazlık » banka cuzdanı » tekme atmak veya tekme vurmak » ukraynalı » gecersizlik » uzere » cıvmak » dort dortluk » fırcalanmak » kafaya cıkmak » ileri gecmek » kapıyıbuyuk acmak » camat » cekkin » genc » acık pazar » orgu » kakırdak poğacası » arabanın on tekerleği nereden »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.