tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dolap beygiri gibi donup durma » kendini toparlamak veya toplam » gurultuye gitmek » ahmakca » icin icin yanmak » icine su almak » rafızîlik » cağıra cağıra » gokturkce » soz ustası » ici beni yakar dışıeli veya s » hipotenus » gur gur » acık » mucevher » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » la » statu » gubrelenmek » neler de neler maydanozlu kof » yaşgunu » yerle gok bir olsa » mulhakat » karacalı » ustel » benekli kopek balığı » kupe » kupe donmek » gecmez akce » fermejup » yuzey veya cizgi kaide » kriz yonetimi » başmuhendislik » gucenik » oncelikle » kuskut » gerekce » acılmak » surgune gondermek » paraşut ile atlama » catıkirişi » beyaz etmek veya beyaza cekmek » ağzınıacmak » akca yel » goğem » caşıt » batırılmasıyla yapılan sucuk » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » gulbank » dayak duşkunu »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.