tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
asıl nusha » duzenek » coğul ekleri » tuyo » kopek dişi » premature » turk » ekip bicmek » erincli » tefessuh » gencleşmek » etkinliğin buyuk olcude azaldı » murekkep » el ustunde tutmak » yulunme » plâkcılık » spinosa » terakki gostermek » renkci » kopeğe hoşt kediye pişt demem » makineli tufek gibi » ust guverte » divanımuhasebat » uzağıgormek » re » orgucu » muhit yapmak veya edinmek » kopekleme » bukun » oncel duzen » koturum olmak veya kalmak » ustune cekmek » komadan cıkmak » meşhut suc » masraftan cıkmak » korkutuk » gunu gunune » olcunmek » gucuk » musterih » mahkeme aracılığıile mal ve mu » bolumlerden her biri kolon » omur » el bebek gul bebek » tukuruk » sozu sohbeti yerinde » duse » goz ucuyla bakmak » munderic » cavuş »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.