tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürün eş anlamı nedir tıklayınız. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cekiştiricilik » orumcekli » eğen » ateşciceği » sunger » utangaclık » kume » hoparlor » ermeni » kacmak » kesenekci » cozumleyiş » acar » calımlıcalımlı » ele gune karşı » sucuğunu cıkarmak » tur » gobek taşı » ac ec » karburleme » icini dokmek » ağac arac eğirmen kirmen » cay bahcesi » ağzının payınıveya olcusunu ve » gozunu dort acmak » kadidi cıkmak » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » boru ciceği » devletci » kırbaclamak » yere yonelim » bukuntu » muşekkel » roproduksiyon » goreceği gelmek veya goresi ge » turşucu dukkânı » ic gobek » musavat » catkısız » sukûnet » kapak bıckıcısı » muleyyin » gok kutbu » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » ayının kırk turkusu var kırkı » bulgusal yontem » ballıborekli olmak » bıcaklık » murtet » bîcare »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.