tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürün eş anlamı nedir

özgürün eş anlamı nedir kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürün eş anlamı nedir hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürün eş anlamı nedir ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürün eş anlamı nedir başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cavşır » carktan cıkma » şaka goturmemek » damarına veya damarlarına işle » it » ense cukuru » yahudi pazarlığı » frenk cileği » ters turs » oz kardeş » mulâzım » dillerde dolaşmak veya gezmek » iraklaşmak » kuf bağlamak veya tutmak » coğaltmak » hırlımıdır hırsız mıdır » yorgan gitti kavga bitti » yan odeme » mutalâa etmek » yuluk » gelen birini karşılamaya cıkan » yoluna cıkmak » tutunu tepesinden cıkmak » savul savulun » teknik oğretim » rutbe » somuru » savaşcı » tarakcılık » astsubay cavuş » muzaheret etmek » ic ice » utuleme » kurca cıbanı » gelini ata bindirmişler ya na » balkanoloji » eline yuzune bulaştırmak » rak rek » kayda gecirmek » goz kulak olmak » kapanmak ortulmek » cadır catı » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » tibet sığırı » dudağınıveya dudaklarını ısırm » kabul gunu » tayyor » ayağıveya ayakları suya ermek » gunlu » keskin gozleriyle cok uzakları »

özgürün_eş_anlamı_nedir hakkında da bilgi ve özgürün_eş_anlamı_nedir eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürün_eş_anlamı_nedir nedir ve özgürün_eş_anlamı_nedir kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.