tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
goz nuru » dışgucler » ceşitkenar ucgen » ordek » canıcekilmek » yeri goğu inletmek » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » siper guneşlik » gerceklemek » başlama » bir şeyler bir şeyler » bayramîlik » acısal uzaklık » sıvıolcer » unsuz gocuşmesi » bolmeli » ozleştirmek » bolum » kim oluyor » jubile » guzel duyuculuk » dunyayızindan zehir etmek veya » ın in un un » kıpcakca » cakırlaşmak » gosterici » ovulmek » kelle kulak yerinde olmak » brıcka » şaklaban » şakaklarıağarmak veya beyazlan » ustel » mucavir » acemce » sukûnetli » terlikcilik » kazgıc » mesele yok » dort yuzlu » boburlenme » cift » suyu mu cıktı » kuresel valf » yıkılmayacak bir bicimde duzg » teessuf » fır donmek » bukme » cıkrıklı » gecmişi kandilli » kutuphanecilik »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.