tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
el cabukluğu » calkantı » kupe ciceğigiller » canısağolsun » dağıtılan bağday » gecmek » acı » ust deri » inişli cıkışlı » oğut vermek veya oğutte bulunm » aylıkcı » komurleştiriş » ozgurlukcu » duduk gibi kalmak » yağmur yağarken kupunu doldurm » bulgurlu ya gelin mi gidecek » muheyyic » sutten ağzıyanan yoğurdu veya » işleri ve dışişleri bakanlıkla » mustenkif » teknik oğretim » gonendirilme » cemenleme » muslumanlaştırma » lâmadan oluşmuş arasına yerle » ortakcılık » ustunleşme » yapılan fıcıvb » yok pahasına satmak almak vey » sozu gecmek » hanefî » dalavere cevirmek veya dondurm » cıldırma » urokultur » gorme hucresi » guz » hasretini cekmek » yeterlik onergesi » catı » ic bakla » araplaşmak » cıplak » orgensel » buyukken daha kucuk duruma get » cizgilik » yardımcı yardım eden veya ger » sucunu bağışlamak veya birinin » bicimlendirme » olcu » otesi var mı »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.