tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
aglutinasyon » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » citişmek » uscu » dalıp cıkmak » cozulme » ozbekce » inmek » eskisi kadar veya gibi » yırtmac » dokuntu » komurcu cırağına donmek » k » cıtırdatmak » yuruyuşe gecmek » balcıklı » parmağınıyaranın uzerine basma » muhtac » İsa yıkusturdu muhammed i mem » derinlik olcumu » kut » cokukluk » yenidunya » uslûp » tutunluk » omrude » cehre » dortcihar » girmesiyle cıkmasıbir olmak » cirkin » koken » gun gormek » pencesiz » muhurlemek » merhem » guvey yemeği » guc birliği » eşbicim » kalmalıtumlec » luzumundan fazla » goturmek » mezhepcilik » yem istemez su istemez » bolumunden her biri sezon » nobet şekeri » yukseklik » puruzlenmek » uzun omurlu » kalıplarla desen yapılmışbez » her tur gosteri yapmaya uygun »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.