tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
iğneli fıcı » hint fıstığı » kancıklık etmek veya yapmak » dorduncu » goğus ingini » kumeden duşme » gommek » muttehit » ic ters acı » elopen » mufit » toharca » sınıfta caktırmak » c c » şaklaban » fransızlık » kıskac » muslumanlık » al birini vur otekine veya bi » alka evli » gul gibi » surukletme » kalıplarla desen yapılmışbez » goğus germek » kısmeti acılmak » kulbastı » borusu tutmak veya ustunde » mutlakcı » abıhayat icmiş » taahhutlu mektup » gorevcilik » dağgolu » luks tarife » cevirmek » turemişfiil » teselsul » icinden gecmek » catlak zurna » arkebuz » kozleşme » dadaist » oğretim yardımcıları » cekmece » gorgu aşılayarak onceden tesp » lokma gozlu » ıskartaya cıkmak » gecimsizlik » orgutsuzluk » supurge » mezur »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.