tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
medhusenâ » oz yaşam oykusu » elektromanyetik guc » kabine cekilmek » parcalanma » pic » buyukayı » uzumu tilki uzumu » puf » yok pahasına satmak almak vey » mubrem » antep baklavası » cakıştırmak » yorgan gitti kavga bitti » duşkunler evi » acar » secmeli » don cozulmek » duzen kurmak » dışcevre » komurleştiriş » cay saati » coğaltım » tecrube » at var meydan yok » kusturmek » komurluk » stereoskopik cift » yuk » durustluk » kızağa cekmek » dili kılıctan keskin » kıyıya cıkmak » cıkmak » umidi boşa cıkmak » on » işten gucten kalmak » yazboz tahtasına cevirmek » onarım gormek » cit » orta elci » alcıtaşı » cuminum cyminum » yureğine dert olmak » bukulgen » gunaydın » satılığa cıkarmak » icgudu » aclıktan nefesi kokmak » veya orulen dikey duzlem »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.