tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alnac » sumbulteber » akıl oğretmek » balıksırtı balık kılcığıbicim » cığırtkan » yureğim yanmaz veya yanmazdı » cıkmak » kulağınıbukmek » ağzınıopeyim veya seveyim » cok seslilik » aracılığıyla duymak değmek e » yasakcı » ici icine sığmamak » mumsondu » tanzimatcı » barışcılık » boğurtlen » tazallum temek » utu altlığı » hava suzgeci » altmışdortluk » cakırlaşma » anasının korpe kuzusu » capullamak » yonetmek » ayakcı » taşsurmek » onlenme » lecek » allah canınıalsın » yuksek fiyat » ciğer kebap olmak » gonyeleme » ihtiyac » cekmek » madan meden » cabukca » tun tun kacmak » tekaut » motorkroscu » nefes tuketmek » gectiği yoldan gecmek » comak sokmak veya koymak » urume » arak erek » camurcuk » pas acmak » dokunme » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » sorma kişinin aslını sohbetin »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.