tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozelik » tezgâhcı » m » ust tabaka » kasa » kabuk bocekleri » sonlu buyukluk » kuf kokmak » onune gelen » gurultuye gitmek » cermik » yureğinden gecmek » ulku » yansıtan veya yansıyan » rencperlik » yolu acık » arkac » soz » cekiş » hunnap » macarlık » gecim derdi » tırpandan gecirmek » arslanın adıcıkmış cakallar b » başkomak koymak » meydanıbirine veya bir şeye bı » muşkilât cıkarmak » ağrılarda goz ağrısı her kişi » acık sayım » cift koşmak » kıskac » inişli cıkışlı » cağırılma » gozu tutmamak » gozunu acmak » citmek » mitralyoz gibi konuşma icin » hatırlatmak » plâkcılık » catıekleri » hint domuzu » karşıduşurum » yukseltmek » bıcaklık » mumas » cuzamlı » ackılı » tir » cam civisi » yuz binlik »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.