tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
koken bilimci » baston gibi veya baston yutmuş » kabul kabul etme » yoğurt corbası » icerisi » muterakim » cevirgi » pas acmak » ve bilinc merkezlerinin bulund » surum » i tutmak » cekel » puruzalır » yalancıcıkmak » tanrıkorusun » elektrikci » omur surmek » gundelikci » kotuye kullanmak » ciğerini sokmek » surme mantarıgiller » yukleme » cirişlenme » ilk iki dereceyi kazanacak atı » karadeniz de gemilerin mi batt » kopek dişi » sığırtmac » cimlemek » kirec sondurmek » acıklatma » cuvallanma » uc iki » ağac sakızı » gun yayı » ozel yaşam » gluten » şukretmek » iclik » akac » bunakca » unlem işareti » oynama » kruvazor » ma me » yureğine inmek » icimli » ruh otesi » caresine bakmak » kundak sokmak veya koymak » pala calmak veya sallamak »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.