tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sutsuz » deniz altında bulunan » dunur duşmek » rusup » sun î » canak » uckur cozmek » edilgen catı » bilgili » kaşgoz etmek » icim » catırdamak » tezata duşmek » onuruna vermek » ici burkulmak veya ici sızlanm » koşeyi donmek » ac » olcu » kısmeti acılmak » yuzune kan gelmek » onların temsilcileri arasındak » konuk sanatcı » gercekleşmesi imkânsız » capaklı » dunku » ispermecet balinası » sutlenme » ne oluyor » civili » puritenlik » komur gibi » fabrikator » somurucu » icten » tıpkıcekim » ne denir veya ne dersin » dun » muhtac olmak » otakcı » gozleyiş » koyleştirmek » korkutuk » vişnecuruğu » sorf » kacımsar » ustune kalmak » coğdurme » salcalanmak » bağımlısıralıcumle » olcusuz »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.