tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kuvvetini gosterir » arac » goğus caprazı » kucuk minder » soz etmek » epikurosculuk » gozlerini belertmek » cekirdeksel » guzelleme » donuşturme » gelgec » makinelerin ağırlığına dayanab » sunger gecirmek » cıfıtlık etmek » kir goturmek » istediği gibi at koşturmak duz » bir fincan veya bir acı kahven » goruntu » burgu » donmek » ukraynalı » sıkıştırmaya yarayan alet men » onune getirilir » buyuk boy » yumuşak yuzlu » yuksek » fırcalama » kıyamet gunu » doşemci » dokumculuk » olcer » kutlu » fırsatcı » capraşma » ınca ince unca unce » cebrî yuruyuş » hayata gozlerini yummak veya k » alt ust etmek » teknokratcılık » fazla kacırmak » lokmasınıdokmek » murur » kosem » asker cıkarmak » adınıanmak veya anmamak » yunanistanlı » kacmak » mudevver » ovuluş » bitkisi gossypium »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.