tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mayın dokmek » ağac yaşiken eğilir » buzmek » gelecekcilik » beklenmediği umulmadığıveya c » gurluk » bunların taklidi olan madde » guldur guldur » hukûmet erkânı » mahalle bekcisi » gorevcilik » gidebilen sekiz kucuk taş piy » pırıldakcı » suslu puslu » operetci » sut beygiri gibi ayakta uyumak » cımkırma » icmeler » sunnet olmak » promonat » icre » murc » ağaclaşma » cileden cıkarmak » vasıfsız işci » cap » davayıileri bir tarihe bırakma » ağzına vur lokmasınıal » tava boreği » maddenin icinden yavaşyavaşgec » buyulu » yasa onerisi » yonetmen » cumlesi » cenesi duşmek » kecileşmek » gozunu burumek » tapan cekmek » barışcı » tuy ağırlık » cumhuriyetcilik » cok buyumek irileşmek » pırlangıc » aklında olsun » duzletme » tırmanıcıbir bitki piper nigru » yuklenilmek » yuzune gulmek » oksurtucu » yuksunmek »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.