tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gormemişin oğlu olmuşcekmiş c » yonelim » eşeyli ureme » kağnıgibi gitmek » duzeltme » bicimsizlik » bağlaclı » meydana cıkmak » sut cekmek » alt guverte » allah rahmet eylesin » coğunlukla » oluruna bırakmak veya bağlamak » ağır kacmak » percinleyiş » civilemek » lâponyalı » tetiğe basmak tetiğe dokunmak » bohca boreği » koru korune » zerduştî » cimlendirme » sovulmek » kavukcu » minor » pedikurcu » susmek » mutemekkin » cul » mubalâğalı » uretici » karnından konuşmak veya soylem » sermayeyi kediye yuklemek » ozeniş » yamcı » mes uliyetli » bircoğu » uzuntusuz » oyuncak » iz duşumsel » kulağıkirişte olmak » ekli puklu » descartes cı » ciftleşmek » cokbilmişlik taslamak » hal etmek » minyaturculuk » kışkırtıcı kışkırtmak işini y » men » gozlerini devirmek »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.