tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc beyi » ferdiyetcilik » gocebeleşme » bicimine getirmek » cektirme ağı » cedî » mutercimlik » kotuye cekmek » cevirmek » gok bilimsel » genişletmeyi amaclayan yetkin » calık » kozasına cekilmek » gobek » kıt a sahanlığı » yuzsuz » yureksiz » tekduze » ustune yormak » ust kat » hukmetmek » keciboynuzu » uleştirme » cantalı » sapsarıkesilmek veya olmak » İnsanlarıbirtakım hilelerle sa » aldanc » salon ciceği » muhammedî » gozu toprağa bakmak » gorgu » hazırlık donemi » olarak tespit edilmiştir » burnunda veya gozunde tutmek » yonetme » başına işacmak » sağlayan parca » ak ek » cubukcu » govde » lâponca » parcalanmak » uzum kurusu » koklenmek » cayırlama » duşuk » duğun » corek otu » acık teşekkur » allah aşkına »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.