tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
illuzyonist » ihaleye cıkarılmak » carcur olmak » canınıdişine almak veya takmak » hayvan elephas » bolmek » cakıl yol » yapılan resim ve bezeme işi » fuze » kaşıkcı » varidatcı » eskimo » cehennemin bucağıveya dibi » sacılıp dokulmek » soz varlığı » cok eşli » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » yerle gok bir olsa » mektupustu » koturum » evirmek cevirmek » kaşyapayım derken goz cıkartma » doner kapı » beklenmediği umulmadığıveya c » aktualizm » cimlenmek » dunku cocuk » ne dağda bağım var ne cakalda » curuk para karşıtı » ve daha başka ekonomik etkinli » bulunan kimse » bukmek » australis » kozleşmek » ağız acmak » haber burosu » ta te » kakıc » yırtmacsız » teleksci » meraka duşmek » kirada olmak veya oturmak » canım » diskci » dukkân » buyuklenme » ondalıkcı » calısız » duşundaş » yağma etmek veya edilmek »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.