tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kılıfcı » gece gozu kor gozu » cekimsizlik » balcıklı » coluklu cocuklu » bolmeli » allah bilir » vergi mukellefi » cizdirme » doğum ilmuhaberi » ister misin » tuylenme » dalıp cıkmak » kıcına tekmeyi atmak vurmak ve » bolu » susleme » mubayenet » terekkup etmek » gomuş » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » ust uste » şeytansacı » ici icine sığmamak » cinko » unvanlarının başına getirilir » arma ucurmak veya arma budatma » kor kurttan bile vazgecmemek » yuksekten almak » uretici olmayan alan » inkılâpcı » yangın yerine donmek » tarakcılık » az » mubarek » munasebetsizlik » du » surgun avı » guzel » cipilti » yetişen bir ağaccık corylus av » ağzına tukurmek » gunah işlemek » cabuk kolay heyecanlanan kims » sut otugiller » duğun yahnisi » hayvan lama glama pacos » katrankopuğu » lenincilik » bortme » cırak etmek »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.