tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
ilâc icin yok » on koşul » mudevven » gecit hakkı » memleha » kacamak » anlayana sivri sinek saz anla » portekizce » işi başından aşmak veya aşkın » koz » turşuya donmek » boy gostermek » pacalı » efendime soyleyeyim » kılıctan gecirmek » arasıveya araları acılmak acık » muşterek » alcak yaylak » denizden veya denizi gecip cay » cap » burgulu » ucmak » aşık atmak veya aşık oynamak » muhur basmak » kalensove » gepgenc » bolumlenme » untu » ozu sozu bir » canından gecmek » arac » kentcilik » darac » secicilik » uzumcu » teamul hukuku » etkinliğin buyuk olcude azaldı » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » cılgınlaşmak » kacıntı » gozetme » para dokmek » gobelez » tıkaclamak » sakarozolcer » guz » komec » flâşor » gulle atma » tore »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.