tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
durulu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » hesaba cekmek » parcası » getirilir » vokabuler » surukleme » icitim » mızıkcılık etmek » tabakcı » duşsel » unluleşme » oz su » yureğinden gecmek » tecanus » cember makası » kufuru basmak » ceddine lânet veya yedi ceddin » davranmak saygıgostermek soz » cektirme » strukturalizm » indukleme » urku » oyle veya boyle » cekmek » rab » musebbip » korunu oldurmek » ozonur » gozlerini kan burumek » oluşturduğu donme eğrim cevr » başın ağrıması başta oluşan r » yaprak boceği » sarnıc » koyu duruma getirmek » derleyip toplamak veya toparla » yuzucu » yureği titremek » yonetim » acığınıkapatmak » govde » alp eren » fuze » uc beş » pencik » acık mektup » kenarlık » kara cavuş » donanım » cak cek cak cek »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.