tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
as » capmak » davranma » acıktan para kazanmak » malkar » olu acı » aletler butunu » kose » cimen » genişce konuşmak » skec » inkâr etmek veya inkârdan gelm » alâminut yemek » gonul indirmek » cesaret gostermek » kotuleşme » roman dilleri » sacalanmak » yârdan mıgecersin serden mi » sut kuzusu » say beni sayayım seni » bir istek ve surerlik bildirir » ziyafeti cekmek » işguzarlık etmek » mektupcu » nufus » dayanc » fırcalatmak » suyunu cekmek » yuz kızartıcı » acmak » apacık » ortak mulkiyet » ustunluk duygusu » faca etmek » muhre » gorunuşu kurtarmak » mustehcenleşme » hesapca » spekulâtif » hicten » bunun sonucu olarak da doğal ş » karanlığa gomulmek » teessus » gosterişsiz » mustesna » gozunu dort acmak » bardağın konulduğu yeri kirlet » allah korusun veya saklasın » receteyi yaptırmak »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.