tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turku tutturmak » aleyhe donmek » celişme » kan beynine cıkmak » cağdışıolmak veya kalmak » sosyo » cekoslovak » edat tumleci » muzaheret etmek » şeytan orumceği » holoturitler » medine kurdu » organizmaların oluşturduğu bir » renginde sapıdort koşeli olan » kulfetli » ustunluk karmaşası » cıl » madde » aracılığıyla duymak değmek e » defteri durulmek » cıkarsama » eğitim arac ve gereclerinden d » şohret » sulûk » namaz ortusu » urpertmek » giderlerini tur ve ayrıntıları » estetikci » murdumuk » gozunun icine bakmak » gomlek değiştirmek » dalgıc bocekler » kucuk bitkilere verilen ortak » durum » ga » bağımlısıralıcumle » calımsızlık » tesaduf » acılmak » eyleme gecmek » oteki » donuşlu » yukseltmek » duzme » kafa ici » sacmalaşma » m » inc » akıl kethudası » giysisi »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.