tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
alârma gecmek » ozdekcilik » gevrek gevrek gulmek » goğus ingini » hava kure » genclik » koşelik » kutup yıldızı » durust » goruşturulmek » duşkun » cıplaklık » mubrem » oğrenci yurdu » anlamında ikileme oluşturur » duşman olmak » duşkunleşmek » gelecek zaman sıfat fiili » bilişcıkmak » yuzyıllık » allah ıcok insanıaz bir yer » cozdurme » fransız » yarayan celik disk » ackılama » dere tepe duz gitmek » goz kulak olmak » balcık » gullâbicilik etmek » acılmak » deniz otobusu » kadir gecesi » ar er » icyağı » sut şekeri » aktuel » orkleme » suflor » bukme » tedahul » cam goz » lık lik luk luk » kuşgibi ucup gitmek » başına gecmek » cevirim senaryosu » lâtin ciceğigiller » cağırım » isim govdesi » korfez » namzet gostermek »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.