tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alışkılarının butunu » duşuk » mueccel » sondurulmesine yardım eden kim » cağanoz » gumuşlu » cimleme » himaye etmek » gonul ferahlığı » ictinap etmek » gozlerine uyku girmemek veya g » turac » cerrahî mudahale » muhabbet ciceği » konferans cekmek » bayram değil seyran değil en » kuseğen » durulme » kaldırım supurgesi » otomatiğe almak veya bağlamak » bicimdeki bolumler » kılıc sallamak » hafriyatcı » gorme işitsel eğitim » balık sutu » ulkeler arası » gormezlikten gelmek » ozel televizyon » doğru durust » supurgecilik » ispenc » ustune kuşkondurmak » gubrelemek » pullukcu » uyuz boceği » icli dışlıolmak » talip cıkmak veya talibi cıkma » paraşutcu » cılbır » pusur » suru » duğun evi » kece kulâh olmak » zulcelâl » murc » savaşacmak veya ilân etmek » duztabanlık » yerleşme birimi » gondermek » mısır puskulu gibi »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.