tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sanatı » sulumen » doğrultmac » gumletmek » sureğenleşmek » gonul almak veya gonlunu almak » zırhlıguc » şupheli » olumsek » hıckırmak » ceğmel » gonlu cekmek » kurum » matrak gecmek » cuz » kundakcı » lufere cıkmak » arac » ilgincleşme » insan gonlunun artığınısoyler » calımından gecilmemek » guvenliği sağlamak icin yapıla » sıcma » goruş » calımlanmak » gucenik » comelmek » kamerunlu » cıplaklaşmak » kanıkanla yumazlar kanısuyla » beyazın adı esmerin tadı » doşemelik » insan icine cıkmak » yan cizgisi » suzgunleşme » peşini bırakmak veya bırakmama » boy olcuşmek » yerlerde yetişen bir bitki me » iki bucukluk » kum colu » kunyesi bozuk » olumluk dirimlik » cozgunluk » actırma » cingene cergesinde musandıra n » unlu duşmesi » toplanmışbulunan bir sus bitki » goğsunu gere gere » cıkarmak » dunya başına yıkılmak »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.