tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür eş anlamlısı

özgür eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzumsuz » kufur kufur » yahudi takvimi » acı » hoşca » şişkofte » trompetci » yuklem » moduler » hınclı » goğusluce » cekmeli » bicimselleştirme » zam gormek » cırpıntılı » onemseyiş » tumorleşmek » cağrısız » cıplak tohumlular » canım » cizili » yapmak » koncsuz » soz kesmek » curutmek » şeytan durtmek » golge gibi » goden » husun » gozu arkada kalmak » muteahhit » meyve receli » capraz » temize cekmek » ak ek » yalancının evi yanmış kimse i » kok » deliye donmek » kurek kadar veya papuc kadar d » kapcık » olduresiye » iş arî » kahrından olmek » suyundan yararlanılan cukur » goze yasak olmaz » orgutlenme » gocerme » avuc ici » ıskarca » un »

özgür_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_eş_anlamlısı nedir ve özgür_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.