tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
değer duşurme » mucadele » mutedavil sermaye » kırıp gecirmek » duşuncesini okumak » dopiyes » şer î » duzelmek » ozentili » surtunme » usulsuzluk » catal ayak » aracılığıyla duymak değmek e » buzdurmek » raportorluk » cam sakızı » gecimli » canak ağızlı » hoşduruma gelmek » her yiğidin gonlunde bir aslan » koken » bir veya tek başına » allah ım » cemkirmek » cukur » medet ummak veya beklemek » makedonyalı » ipekcilik » taşcı » mudurluk » avuclamak » elektrik carpması » urkek urkek » allah taksimi » nobet beklemek veya tutmak » olağanustu hâl » yahudi pazarlığı » resim yapmada kullanılan komur » ayaza cekmek » catal » yore » kimsenin eski saygınlığının ka » donemec » orumcek » ordekgiller » cağırı » orgutlenmek » ayın on dordu » catır catır catlamak » cok eşlilik »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.