tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yureğinin yağıveya yağları eri » coğur » kuvvetini gosterir » duşeşatmak » acım » uygurca » tam adamınıbulmak veya tam ada » doşetilmek » cokluk » lâz » acık sacık » ictimaiyat » cekul » lâhavle cekmek veya okumak » tespihcilik » capmak » başına calsın » temize cıkarmak veya cıkartmak » tedahul » cenk » ust alize » iceri » ceyizcilik » olmayan kimse veya topluluk g » pabuc kadar dili olmak » acıktan kazanmak » taklip bi » hareketli parca » yuz » utcu » katrankopuğu » pek yurekli » surundurmek » kaput gitmek veya olmak » piramitcik » mandallı uzerinde mandal bulu » bruxelles lâhanası » pirinc pilâvı » emen bir bitki dionaea muscica » embriyon » gormek » olcunlu » sutre » ordovr tabağı » tumlec » cukur » cırpışmak » yuzunden okumak » toplu olarak oğretimin yapıldı » kılcık »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.