tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dol doşsahibi olmak » yukumlendirme » koturum olmak veya kalmak » maaşa gecmek » yanıbaşında veya yanıbaşına » fırtına kopmak veya patlamak » guvec » har gur » deniz ussu » cenkcilik » marşmarş » cinakop » dol almak » yarım gun » psikolojizm » guduk » kethudalık » nufus kesafeti » catma » guler yuzlu » goz yummak » orneklenme » civitlenme » yeri goğu birbirine katmak » cıl » kulhan makinesi » teşevvuş » acıortay » oncel » evci cıkmak » surgun » artığı » şakşakcı » muhursuz » dermanıkesilmek veya dermandan » cekişte » libyalı » gecişsiz » tedahulde kalmak » nez etmek » ince yağsız uzun kuyruklu bir » şerit » el sozluğu » aylıkcı » dağarcığındakini cıkarmak » liman cuzdanı » citişmek » carpılmak » kan cekmek » bulgar »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.