tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cevre » hesap vermek veya hesabınıverm » sokmek » kadastroya gecmek » sevincsiz » an en » suhulet » luterci » anadan gorme » kacınmak » kultur sitesi » kopya murekkebi » cingenelik » pure » dort yol ağzı » babam » işci » civileme » mec » ofkesi burnunda » gam cekmek » kızağa cekmek » almanca » cankurtaran duduğu » ictenlikle » icim » cılan » yurekten cağırmak » ufurmek » boşluk » cirişlenme » hırgur cıkarmak » ya deve ya deveci ya deve ust » huzzam » kofteci » echel » muş » goğusleme » cıvmak » guderileme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » cayıgormeden pacalarısıvamak » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » goresime » altlıustlu » belirten liste fihrist » kulluk kolelik » nutasyon » cızıktırmak » ev alma komşu al »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.