tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
partoner » cakır cukur » bak » nakliyatcılık » em » kız bocekleri » k » durust » mumeyyizlik » gencleşmek » pelur » gucluk cekmek » ut acıcılık » acıklıkolcer » izdivac etmek » bin bir ayak bir ayak ustune » sulfatlanma » cıkışyolu » gupegunduz » paramparca olmak » carpış » hint kertenkelesi » alacağıolsun » paskalya coreği » tatlıdil guler yuz » sudan gecirmek » aklızıvanadan cıkmak » goturmek » hafıza » cevrelenmiştahta ağırşak » supermarketci » mefruşatcılık » calgı » cerceve anlaşma » yuzune hasret kalmak » cekinme » gostermek » koskoturum » kokten cicekli » makbule gecmek » tufek atmak » bana dokunmayan veya beni sokm » teessus etmek » sert bir durum almak katılaşm » tuketmek » inmek » cin lâhanası » cekim » papirus » olu helvası »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.