tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
rustik » vadesi gelmek veya yetmek » kusturme » yuzu acılmak » ilgecli » kok bacaklılar » seciciler kurulu » cıtlamak » hareket » ağac minesi » cul » makam odeneği » genişgoruşluluk » oksuruk » nukul etmek » sandık duzmek » surnaturalist » adı » yonetim » olumsuzleştirmek » yakut » yoldan cıkmak » cıkışamamak » kıvamınıbulmak veya kıvamına g » kopuleme » ust uste » cotuk » tecahuluarifaneden gelmek » golleşme » gecinip gitmek » unsuzunu gosterir » koyluluk » cengelleme » golleşmek » gelip gecmek » unite » gollenmek » yaptıklarıgosteri » rumen » horoz dovuşu » fluoresans » mucevher tarih » renkolcer » olan bir taş » kıyıya cıkmak » hristiyanlık » gureşci koprusu » tuylenme » sakınılan goze cop batar » aclıktan olmeyecek kadar »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.