tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hasretini cekmek » recete gibi » luk » tecessum » kıt alar arası » uzunluk olcusu » İcine karışan demir hidroksit » daruleytam » felc olmak » vişne receli » cok sesli » carıklık » mezatcı » bayramuzeri » goğerti » yalın ayak başıkabak » câk » yuz suyu » dokmek » sıcan deliğe sığmamış bir de » oz odun » ağa borc eder uşak harc » gommek » cıkılma » topal eşekle kervana katılmak » icinde kaybolmak » butunletmek » guneşe karşıişemek » cilekcilik » guzun » cultarı » hoşgorulu » oyuncakcı » gozlerinde şimşek veya şimşekl » kulağına carpmak » kulkedisi » calıştırma » oteleme » paraşutculuk » gozden kaybolmak » armatorluk » seciciler kurulu » kacta » gd » beklenmediği umulmadığıveya c » kuvvetolcer » baba koruk veya erik yer oğlu » cavuşuzumu » ic cekmek » dumen tutmak »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.