tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tavşan yurekli » surtunmek » zırva tevil goturmez » derisini yuzmek » cerceveli » inatcılık » acık kalp ameliyatı » midesi ekşimek kaynamak veya y » yediği naneye bak » cerre cıkmak » canaksı » rotuşcu » allah omurler versin » şomiz » beklenmediği umulmadığıveya c » durtukleme » cağcıllaştırmak » odenen prim karşılığında bu iş » fırsat beklemek veya aramak » camurlukcu » cec » cokum » senatorluk » tir » ameliyat gecirmek » aldığıabdest urkuttuğu kurbağa » surerlik » at binicisine gore kişner » leffuneşir » ezbere işgormek » etut » sıcangiller » uclu » cehre zuğurdu » şansolyelik » te » kor kurşun » olu deniz » baskın cıkmak veya gelmek » bocelenmek » yukselme » orme » ucten dokuza » nuvaziş » butunu » kepceleme » kıcınıyırtmak » muşkul » merkezî yonetim » ici vık vık fık fık veya pır p »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.