tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
zihnini celmek » mal mulk » kuzugobeği » caylakca » kor ocak » cezayirli » yuzu soğuk » silâhcı » ayrılan kimselerden kurulu der » şapcılık » kona goce » cıkarmak » aslî nusha » suyu getiren de bir testiyi k » gorsel işitsel eğitim » gumuşbalığı » madenî yun » tutun » puskuruk kulte » carpıtma » icine etmek » hanbelî » tur » yureğini acmak » ulu » namazında niyazında olmak » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » lisan » duziko » bolme » guzel » yangın cıkışı » altından capanoğlu cıkmak » tokuc » lugat paralamak » yumurtayıcalkamak » orgu » rastık cekmek » yeni eflâtuncu » kuseğen » deveyi duze cıkarmak » un » cağıltılı » cantacı » gormek » gulunme » guvenoyu almak » gun doğmak » dilinin cezasınıveya belâsını » bicimlendirmek »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.