tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
balıksırtı balık kılcığıbicim » yapay bobrek » cocuksuluk » sağlayan parca » İcra ve İflâs hukuku » optikci » guclenme » ış iş uş uş » linc » dinc » beliren olumle sonuclanan has » cacaca » rak rek » yonlendirme işi » projektor ışığı » nufus kutuğu » yukseğe cıkmak » mustehcen » catlamak » ne oluyor » yuzu ak olsun » doğum kontrolu » sıcrayış » oyle veya oyle yağma yok » bicki yurdu » yerleştirilmişcift camdan oluş » dalga yuksekliği » gocucu » gozune uyku girmemek » secimlik ders » yonden » kayışcı » aracılığıyla duymak değmek e » caresiz kalmak » caprazlama » dayanamamak » cu » inmek » ciceksime » kıyamet gibi veya kıyamet kada » hareketli parca » gutmek » acem kılıcıgibi » yerleşme birimi » duk » bulunan bolum kafa ser » goz almak » macar biberi » onune dikilmek » sekendiz »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.