tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
operatorleşme » net ucret » gensoru onergesi » yuvarlakca olan tac yaprağı » faulsuz » celimsizlik » oykucu » cozumlenme » gu » cozmek » canak yaprağı » briketcilik » musademe » kubik » ok gibi yerinden fırlamak » cevher » spekulâtif » gorme » vulgarize » major » karburator » oge » urperiş » kıymalıborek » suc duyurusunda bulunmak » gonlu cekmek » hafta ici » yuzulmek » sesini cıkarmamak » aklından gecirmek » bir ceşit sıkıştırıcıalet » kepceleme » goknar » muşahede » odenmez » cerge » garpcı » icli kofte » seni gidi seni veya seni seni » meş ale » fruktoz » ismi cıkmak » tupculuk » surum surum » soz » deveden buyuk fil var » tutuşmak yanmaya başlamak » japon bezi » tovbe » tampon bolge »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.