tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
topcu » huseynî » calgıhane » karamusal veya karamursel sepe » yuksek » muzminlik » okuz arabası » turuncgillerden hindistan da » sen sağ ben selâmet » cıkma » boru ciceği » iskeleti cıkmak » kırgız » başına gecmek » carpık » gobek calkamak veya calkalamak » lâkırdısımıolur » koc katımıfırtınası » dokturmek » kursu » cın tutmak » yurumek » hareketini inceleyen bilim dal » endustri » cağ » sercin » doşek » bobrek yağı » oğutcu » bolumlerden her biri kolon » kılıc bacak » gorunme » guncellemek » dik ucgen » gorev aldığıaskerî harekât » ruznamce » dolambaclı » ulser » enote » dunyaya kazık cakmak veya kakm » guldur guldur » haric olmak » canınıdişine almak veya takmak » bir şeyler veya bir şey olmak » bildiğinden şaşmamak veya kalm » usera » bir abam var atarım nerede ol » brulor » donum » ettiren ozellik tınnet »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.