tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başına belâ olmak veya kesilme » yayla gulu » nara atmak veya basmak » gece kulubu » puskurtmek » ofkeye kapılmak » karaburcak » korpe » buyultmek » cakal » uc adım » camurlatma » tufeklik » hic değilse veya hic olmazsa » dediğim dedikci » gorunmez kaza » gerek gormek » pay bicmek » beklenmediği umulmadığıveya c » ac tavuk kendini arpa ambarınd » eğir koku » surur » calınma » sağeliyle sol kulağınıgosterme » hayvan sınıfı haşere » ciceklik » orumcek » masıyla mesi bir olma » cakmaklı » cıkınlama » mekanikci » cengel ceneliler » icat cıkarmak » bahce makası » suzgun bakış » tumsek » bolunme » tokezleme » dara duşmek » perdenin uzerinden oynatılan » suren goruş indeterminizm » can borcunu odemek » slavca » hesap acmak » calık » olan kişilerin toplanıp toplum » daha bircok şeylerin yapımında » kitapcılık » gormek » cekirge otleğeni »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.