tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
sakatatcı » kor yılan » cekilmek » rolâtif » hafifce » soylemesi ayıp » ozguleme » gurultuye gitmek » yaylar uzerinde hareket etmek » sefa surmek » ıskatcı » su kesmek veya su kesilmek » goze » comce » istenc dışı » el etek opmek » yaradancılık » kanıkanla yumazlar kanısuyla » tartan arac » goz değmek » ad cekilmek » bir goz gulmek » sacmalaşmak » lupletme » kumelenmek » sure olcen » ceki » bıcılgan » ucmak » copcu » haber salmak veya yollamak » ayağına celme takmak » dondurmek » yıldızısonmek » yer acmak » mucerret » bıcağın keskin olmayan ters ya » bolunen » bir bicimine getirmek » yataklık yapmak veya etmek » birleşik cumle » av donemi » tabiatustuculuk » ufakca » mumeyyiz » dunyaya gozlerini kapamak veya » bir soyle on dinle » goğus caprazı » duşunce iyilik ahmet ertuğr » cıkmak »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.