tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ciğyemedim ki karnım ağrısın » cengellemek » gecici » avantur » şovalye » icine ateşatmak » surat veya suratı bir karış » sureğen » ocağıtutmek » diz ustu cokmek » kucuk » parcalı » kultur akımı » onune cıkmak » ozumsemek » gencten » guc kazanmak icin calışmaya ar » abdesti kacmak » başkonakcı » cıtırdatma » citilenme » gozleri fıldır fıldır etmek » acmak » mitralyoz gibi konuşma icin » carşaflatma » gokte ararken yerde bulmak » oğretmek » paraşut ile atlama » kopurme » celişmezlik ilkesi » kurduğu medeniyetleri kendi i » duzenlenme » fenalık gecirmek veya gelmek » sacıuzun aklıkısa » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » yararlanılan bir ağac acacia » cizgileme » değişiklik onergesi » korcesine » hic değilse veya hic olmazsa » ı i » ozgurleştirme » cizme » hat bekcisi » feleğe kusmek » uzerine yok » gok kumu » turkleşme » yediği onunde yemediği ardınd » ustcavuş »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.