tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
el dokunulmak veya dokunulmama » eksen ulke » tepetakla gitmek veya yuvarlan » cuş » kohnelik » ti » aklınıbaşına almak veya toplam » obeklenmek » bolum » gullâc » puren » hacamat etmek veya yapmak » ipi cozmek » kokten cicekli » taze ot gormuşeşek gibi » burgulu » hayvan salamandra » calıntı » kalpakcılık » insanların aynısoydan gelmişol » balıkcıl » aba altından değnek sopa goste » yenilir veya yenir yutulur şey » pabuclarınıcevirmek » duzme » ekmeğini taştan cıkarmak » yuklenmek » musevîlik » guc » gecirilme » lule » statu » cocuk bilimi » davranmak saygıgostermek soz » supurme » kucuk kan dolaşımı » amerikan salatası » tespihcilik » onemlice » ic » ceper » sonucsuz » tek tuk » cığırtkan » sonucunda veya birden su yuzun » tukuruk hokkası » goz bağcılık » sınır otesi » arkada kalanlar veya arkadakil » cakıntısız »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.