tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
munteha » uslûplaştırmak » gozunde buyutmek » guvenlik vanası » cirozlaşmak » k » alt guverte » goveri » enfarktus » buyuk peder » cetinleştirmek » dokmek » bicicilik » cap » cağrışımsız » kucak acmak » gelsin veya gelsin gitsi » catılmışkirişsistemi » bolu » ağrılarda goz ağrısı her kişi » hayvan derisi » gurultu cıkarmak etmek koparm » pacavra gibi » pestile cevirmek » duvenci » tasar cizimci » duşunce » zıpcıktı » aşcı » duzen » mustahkem » ideal » cağrıştırma » cile » dolambacsız » icin » ahzuita » şimşek cakmak » cıban başvermek » cinli » yarayan kuru ince yaprak » kara duzen » yaycizer » kendini bilen veya bilir » davulu biz caldık parsayıbaşk » gork » cevre teker » kubik » ezik buzuk » goz acamamak »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.