tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
mayalanabilen ve coğu tatlıola » film cekmek » bahcıvanlık » kavga cıkmak » oğrencilik » makine gucu » fırsat beklemek veya aramak » yuzune kapanmak » gobek taşı » durumunda olan saklıolan guc » iciliş » portenin başına konulan işaret » tahkimat elemanlarıustune veya » korletmek » takdim edilmek veya olunmak » cantacılık » hac » kucuk gormek » tumsekli » cevre kirliliği » cokuş » cangır cungur » orospu cocuğu » zayicesine bakmak » menu » kına ciceği » luzum gormek veya gormemek » gudumlu » oduncleşme » kusmek » buyu » cetin ceviz » seluloz » bulaşıkcı » muzahrefat » arpasıcok gelmek » goruntuleyici » levazımatcı » dovec » ictima » celseyi acmak » adamın alacasıicinde hayvanın » samanlıgubre » dağıtılan bağday » dunku » xe » gıcırıbukme » bolmek » lece » ışıl kufler »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.