tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür kelimesinin eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » akraba cıkmak » calgı » mulâki olmak » orgucu » hasatcılık » depremcizer » gume » tunel » kırkından sonra saz calmak » hititoloji » iyilik etmek veya yapmak » boya koku » odenekli » coğullama » mevlevîhane » fıstıkcılık » soya cekmek » turkiye turkcesi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » dortleme » iki geceli » pusetci » tadata cıkmak » doşenmek » harclı » toplu sozleşme » lâcka olmak » malta taşı » gomleksiz » merdane » gureşmek » acemi caylak » cepheden hucuma gecmek » cinakop » duzen » muterakki » cay takımı » oldurmek » duşmek » doğru cıkmak » bolumlerine konulan ağırlık » hesap ozeti » bisulfat » oz tahta » amatorluk » boyu bosu devrilsin veya devri » uskure » gosteriş » sunme »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.