tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür kelimesinin eş anlamlısı

özgür kelimesinin eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür kelimesinin eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür kelimesinin eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür kelimesinin eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
musluman » ucretli » uslûpsuz » geciş » otleği » eğitim fakultesi » yerlerde surunmek » icirilme » nutuk atmak veya cekmek » ustupu » iz » cokmek » bolunebilme » subek » bıkıldığıbildirilir » mujde » gecirmek » odev » kurk » uzatılabilir » donek » gozunu yummak » kufur kufur » duşman » pandul » aklına şaşayım veya şaşarım » koyu koyu duşunmek » cevriyazı » gunlu » zurafa gibi » somurgeleşme » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » yufka acmak » cağrışımcı » sureksizlik » sungercilik » kustahlık » dizi veya dizinin dibi » tepeli bulbul » yalın cumle » gonullenmek » mufettişlik » cetrefilleşme » mulâkat » kafasınıtutsulemek » orumcek kuşugiller » şeylerden her biri tabaka » yuz surat davul derisi yuz sur » horoz dovuşu » ge »

özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı nedir ve özgür_kelimesinin_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.