tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gepegenc » cağrışımsal » kostek vurmak » olum sigortası » kuru soz » muhresenk » koyunun bulunmadığıyerde keciy » şirazeden cıkmak » utanc duymak » duzen kurmak » durum » sancmak » one sermek » percinlemek » surcme » cıkı » İspanyol muziği » flâmanca » gonlu cokmek » ru » canaksı » cozumlenmek » teneffus etmek » golalası » olumlu » aramak taramak veya arayıp tar » uctaş » devetuyu » od » olmayan bağımsız hur » işten gucten kalmak » aristotelesci » perde cekmek » hıncsız » gudukleşme » ucer beşer » golgeleyiş » tarih oncesi » cağrılık » acem kılıcıgibi » ayak ayak ustune atmak » aktuel » duzum duzum » okse » aşure gunu » kem soz kem akce sahibinindir » catma » culsuz » husnuniyet » ı i u u »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.