tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kamcılanmak » gereği duşunulmek » orta cağfelsefesi » gozu cıkasıca » futur getirmek » pabucsuz » oru » guler misin ağlar mısın » pişmanlık duymak veya getirmek » cıldırtma » halka donuk » etmek » acılıp sacılmak » gibi cok yonlu hizmetleri en a » geciştirici » resmiyete dokmek » oz tahta » catkı » ayaklar baş başlar ayak olmak » nasranîlik » olmama durumu serbestî » komurcu » cicekci esnafı » cakırlaşmak » bir yapının temeline konan taş » kirecsileme » cift capraz denir » duvakcı » tebaruz ettirmek » sansurlenme » donme » um » gonul yakmak » acar » kulce » altıkardeş » taşcatlasa » kume bulut » gok delinmek » sıkıduzen » yuzdelik » alcak » şovalye » cok gelmek » yedekci » dama cıkmak » aklınıcelmek » dolleniş » koprucu » şohret »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.