tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kılcal kok » goz alıcı » dil surcmek » batak culluğu » duşundurmek » cıkrıklı » yaya civisi » kut » bonleşme » ihrac » baksana baksanıza » kıskıvrak yakalamak veya bağla » guclendirilme » başının altından cıkmak » mulkiye mufettişi » zihin acmak » kucuk minder » zurafa » oksuruk otu » balık corbası » kuplere binmek » kotu olmak » tekeline veya tekellerine alma » gokturk » ayıya kaval calmak » curcur » vızvız boceği » cadırlıordugâh » cekmeli » ciftlenme » teyemmum » kusme » gunleme » ozleştirmecilik » sovuşmek » kalleşce » vucutca » koşe minderi » kuşumlenmek » paraşutcu » mavimtırak esmer renkte bir el » cakmaklı » cıkmak » odun vermek » cor » beşuc » yara acmak » sacma » muhurlenmek » dublor »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.