tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
istihrac etmek » haricten gazel okumak veya atm » bolme işareti » cabuklaştırılmak » yuksek » bukulme » gun yeli » pakistanlı » baharatcılık » kundak sokmak veya koymak » ozelliklerin tumu » mustelzim » ruyasında gorememek » divan durmak veya el pence div » yerin dibine gecmek batmak vey » kucuk capta » eğlendirici guldurucu davranı » cuz î » beyanat vermek veya beyanatta » hazır bulunmak veya olmak » ihtiyac » onculuk etmek » burnu buyumek » duldul » caydanlık » ayağıveya ayakları dolaşmak » inanılan iyilik kaynağı » bekcilik » kosele suratlı » citlemek » tuysuz » dutculuk » dollemek » umitlendirme » govdesel » doşenme » berhudar ol » koreltmek » elektromanyetik guc » urik asit » cıldır cıldır » oy vermek veya oyunu kullanmak » orgu » seciciler kurulu » yuzune karşı » cakıldamak » amerikalı » akıldan cıkarmak » azap cekmek » dunyanın dort bucağı »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.