tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurtajcı » acımlamak » dumen yapmak » hapır hapır hapır hupur » boşgozlerle bakmak » cavlan » arkadan soylemek » muphem » acığınıkapatmak » kubik » kusur » ors ve cekic arasında kalmak » karagozcu » bucuklu » gobelek » cıngı » kendini vermek vurmak veya cal » munteşir » parti cevirmek » acık kapıbırakmak » tac yaprağı » carşaflatmak » cokcu » bolungu » guzlek » kazak » penceli » duzme » cucelik » kokcu » duduk » kutikul » mizac » oksuruklu » bıcak gibi saplanmak » kampcılık » celtik kargası » munkesir » kume » astsubay kıdemli cavuş » tutsulemek » sutleğen » cıkmak » carşıve pazar dolaşmak veya ge » alacağına şahin vereceğine ka » gubre boceği » kat iyen » su yuzune cıkmak » tuzel kişilik » it surusu kadar »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.