tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cetinleşme » gecer » karagozluk » onune dikilmek » buk » gecit vermek » ozgurlukcu » tabiatustu » huner gostermek » dortleme » boru calmak » lâyık gormek » cıtlatış » murebbiyelik » yuzunu gozunu acmak » asgarımuşterek » kupe ciceği » kokertmek » ağzınıkapamak veya kilitlemek » gecirgenlik » budist » devetuyu » cuce » balık kavağa cıkınca » ayırmac » buk » cocuğumsu » ateşolmayan yerden duman cıkma » yonetim gideri » ha babam veya ha babam ha » acık deniz » acıağac » dondurulan ince uzun ışık ara » bıcaklık » duzemek » tedahul » arkasında veya sırtında yumurt » olcunlu » kimse » puflemek » terlikci » ozendirme » lok » alumina » cekmek » sizin » horoz dovuşu » yukselmek » ozdekci » beyninden vurulmuşa donmek »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.