tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eyer kapatmak veya kapamak » tepegoz » bulunulan noktasının meridyen » tefehhum » ıt it ut ut » acık » nefis mucadelesi » cakıl cukul » cavdarsız » eroscu » cirişli » suspansiyon » starta gecmek » itilâfcı » munasebette bulunmak » cimlendirme » rolântide durmak veya calışmak » sonuc oyuncusu » cıkmak » ispermecet balinası » horguclu » etut » cırpıipi » mufekkire » turkuaz » kerpicleşme » yalavac » uskure » uflenmek » gozlerini devirmek » gorsel sanatlar » bukmek » canından bezmek veya bıkmak u » tankcı » goz bebeği » sacmalama » caktırış » kacıngan » kurcatovyum » muşteri » grekce » intelektualizm » oportunist » kupunu doldurmak » susleme » uygulama » okuz soğuğu » kancılarlık » dişcekimi » iki gozum iki gozumun nuru »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.