tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
on ad » teşebbus » keci » musadere etmek » bizlengic » ittihatcılık » cilingir sofrası » cucuk » goğus boşluğu » recete » kecisağan » kuskun » fırcalanmak » ruznamce » balina cubuğu » gecit toreni » duğurcuk » cift kol » olcer » az gormek » camgobeği » nabzına gore şerbet vermek » temizlikci kadın » es gecmek » cicekleşme » esi » fikrini celmek » yureği bayılmak » kelebek ciceği » yurek karası » hasatcılık » koc » kan cekmek » tık » dolleme » temel tumce » uykusu acılmak veya dağılmak » gorkemli » donme » muessif » butunu » pas gecmek » fume » munşi » acık bono » uckuruna gevşek olmak » buyuk tansiyon » yuzunu ağartmak » oşurcu » topac gibi »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.