tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cala paca » mac » dağlara duşmek » kulâhlı » silindir prizma vb bicimindek » ağlar gozden sahte sozden ken » kutleştirmek » kumes hayvanlarını urkutup kac » kulceleşmek » hakikî » figur » ac bîilâc » guc gelmek » kalabalıkca » ucretli » deli cıkmak » muemmen » helâl sut emmiş » cam balı » ılıkca » gormemezlikten gelmek » govdesiz » gucsunmek » maddelerden oluşan varlığın he » kadir gecesi » kafasına soz girmemek » buyuk hanım » beyni sıcramak » pestili cıkmak » kohnelik » cevrelemek » gozlemek » kız bocekleri » dun » bocekler » ac » borc yemek » bir atımlık barutu olmak veya » torelcilik » doşemelik » kulâhsız » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » buyukbaş » hukumferma » humanist » daruleytam » gemisini yurutmek » devletci » cebine indirmek veya atmak » pis soz »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.