tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yureği ağzında » acmak » klâkson calmak » muhafazakâr » tagallup » dollemek » şeytan gorsun yuzunu » sakalıele vermek veya sakalıka » dernekci » sucukculuk » buyultme » kalın unlu » eşbicimlilik » cevriyazı » cangal » duşsuz » acıortay duzlemi » mustezat » dol vermek » avurt satmak veya avurt zavurt » yârdan mıgecersin serden mi » guzide » cıtlatılmak » gullâbicilik » gulgiller » gozu uyku tutmamak » romen » bir yakadan başcıkarmak » ağac arısı » munasip gormek » yuzustu bırakmak » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » alumin » kem gozle bakmak » ter dokmek » bitli veya kurtlu baklanın da » turkceci » kuvet » cıfıtlık » tanrı ya minnet duygusunu sunm » yonseme » muracaat » yerin dibine gecmek batmak vey » cekmek » cetecilik » carşaflanmak » tarafından arabacıicin armağan » mecusîlik » sebep olan fiziksel enerji ha » pislik goturmek »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.