tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goruşmek » ufurme » dağarcığı » mg » supurulme » oh cekmek » dolek » kalcasız » muhurdar » surunmek » olmez oğlu » oğurleşmek » yakınlık gostermek » burc » kendi koşesinde yaşamak » bitkisel veya hayvansal madde » gelip gecmek » oyun cıkarmak » kurk » cıkmak » merak etmek k kalın okunur » pulucluk » bilinclilik » deniz altında bulunan » istimzac » akce » her biri mesame » kacıncı » tekduzeleşme » el ile elle tutulur » ne demek » etmek » catlak » onayak etmek » borc » cağ » efelik etmek veya yapmak » eyere de gelir semere de » bel kundesi » ağaclı » duşundurmek » cit » gozleri acılmak » dutturu » sun î tahta » cebirsel formul » likor » kınalar yakmak » gusulhane » uşengenlik »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.