tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırak » aristotelescilik » cevirmek » cepellilik » az gormek » supurgecilik » kucumseyiş » buyuk para » guderihane » kahrından olmek » manzarasıolan » ozel » parcalamak » rayic » yırtıkca » koreltmek » cok şişmiş » konvektor » yer opmek » komşuluk etmek veya yapmak » dokumleme » kopeklenmek » kullenmek » zangocluk » mum ciceği » gollenmek » muzikal » kacacak delik aramak » ozguleme » muşrik » gumruklendirme » uretim » tetik ustunde beklemek » belirtilen bolum » cinko » dunur duşmek » yengec gibi » peluş » catak » turunc » kancılarya » sığırodu » bilinc kaybı » munasip bulmak » cekmek » turkceci » hayata kusmek » suslenmek » alman papatyası » anser »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.