tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uzerine yok » dır dir dur dur tır » guz donemi » bulunmak nezretmek » mustebitlik » uyku durak yok veya uyku nedir » kıptî » cekilmek » mihnet cekmek » tur ağac veya metalden değnek » maden komurunden cıkarılan ya » cifteleşme » olumsek » gomme » sırca » mucessem » cakışık » kafa ici » kakınc » dalgaolcer » sutsuz » kanlıbıcaklıolmak » soylenti » it » kurakcıl » her yokuşun bir inişi her ini » koy ağası » spiritualizm » uniforma » cerviş » sefa geldin veya geldiniz » ummetci » cuvallamak » somurmek » sacaklanma » soz duşurmek » ibretiâlem icin » belgegecer » ince karton parcası kartvizit » ruhunda guneşacmak » arzuhâl gibi veya kadar » ucu bucağıolmamak veya gorunme » pazarlıkcı » sayısınıallah bilir » onune gecmek » oruluş » dişleri dokulmek » buyu bozulmak » boğa » gercekustuculuk »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.