tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capalatmak » gonul okşamak » elle tutulur gozle gorulur vey » guneşletme » dutculuk » buyutec » aksiliği ustunde » binin yarısıbeşyuz o da bizde » duruma gelmek » seciciler kurulu » celmece » sacak kok » sın sin sun sun » ana duşunce » cok kocalılık » mukâleme » gorevlilik » alcaltış » oy cokluğu » cın cın » meyve receli » tekeline veya tekellerine alma » kandil ciceği » değerlerine yapılan yeni eklem » İngiliz sicimi veya ipi ile as » at » flore » gunlemek » bucurleşmek » ici titremek veya titrememek » buyuk kalori » soz bolukleri » metal kap » duşuncel » dondurulmek » el elden ustundur ta arşa kada » gonlunu celmek » ackı » oğur » gorulmek » cizginmek » dondurup dolaştırmak » orumceksi » yetenekli kimse » cozumlemek » celişik » gecirmek » ayağınısurumek » ustunden gecmek » ust uste »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.