tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
oylelikle » sarac » rencperlik » veya dokunmuşpamuktan yapılan » angarya cekmek » yuksekten atmak » aşka duşmek » yatakcı » olan kimse » kavmiyetcilik » tartan arac » sozun kısası » sağlayan parca » popculuk » ust perdeden » posteki » alp eren » duğmelenme » yazılıkâğıt havale kâğıdı ha » donuşturucu » sıcırgan » hazır duruma getirildiği omurg » cok sesli » elini sallasa ellisi başınısal » urperiş » bicicilik » goden bağırsağı » yarayan kuru ince yaprak » sıcanımsılar » cardak » kaygıcekmek » yuklu » kecimemesi » yuzu gormemek » cığırtkanlık » kılcık » gunluk » Şafiî kopeği gibi titremek » uretmek » ku » kucuk » altından girip ustunden cıkmak » işi ileri goturmek » inmek » cıkmak » oksuz » gozuyle gormek » poliuretan » sac boreği » fıstıkcılık »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.