tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
şovalye ruhlu » varlıkta darlık cekmek » wistaria sinensis » acık kapısiyaseti » sandıkcılık » mangal gibi yureği olmak » miş » luzucet » secde etmek secdeye varmak vey » kotucul » ici hop etmek » guclendirilmek » aralarında onceden kararlaştır » elinden bir kaza veya sakatlık » yerleştirilen demir parcası » gonderme » uzgunluk » bufecilik » boreklik » kuşgibi ucup gitmek » turkceleştirme » aristocu » ek butce » bolgesel » gosteri yuruyuşu » tokaclama » tahkimat elemanlarıustune veya » ucten dokuza » corba gibi » uyku vermek veya getirmek » coğaltmak » coğmek » celseyi acmak » inanclı » ukraynalı » kalmak » gocurme » ozursuz » astsubay ustcavuş » pancar gibi olmak veya pancar » surdurumcu » kendi derdine duşmek » sungulemek » korleniş » duğum » amerika armudu » hanım boceği » hıncsız » cekişmek » major »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.