tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
huzzam » bazlamac » haymana okuzu » ağzınıhayra acmak » carpıntı » cop sepeti » girintili yer » cucuklenmek » ipek bocekciliği » sondurmek » bir guzel » mektep kacağı » gordek » kosem » buzuktaş » koclanma » cukurlanmak » bolumunden her biri sezon » ayıkla pirincin taşını » bukumlu » duzen » calkantı » ortmek » ecen » deniz gecişi » fluoresan lâmba » ceyizci » durulmek » orgutsuz » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » dı di du du tı ti t » iz » işguzar » uflenme » verim duşurmek » cıban ağırşağı » kuru gurultuye pabuc bırakmama » muteessif olmak » siper guneşlik » mısır ozu » fekul » radyator » ruzgârlıhavanın kuytusu yağmu » cinici » gozleri kararmak » aslan sutu » oyuna cıkmak » cıngır cıngır » deduksiyon » kaşıkcıkuşu »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.