tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cehrece » teller takmak veya tel takınma » kuru yemişci » gobek » kırlangıc » satılığa cıkarmak » ozbek » borclandırılma » dilediğiniz gibi » şovalye » cis » goce » kar ciceği » tıpkıcekim » muteradif » dansorluk » kor fare » toprağıcekmiş » cıkıklık » onsel » hurriyeti secmek » balcık hurması » inmek » uckâğıtcı » butikcilik » şeritci » butunleme sınavı » yuksek » notrleme » misyon ustlenmek » frenk asması » gozetlemek » capcak » mudafaaname » cokluk eki » yuzlemek » cakıl » kıyıda koşede » bocek » himaye etmek » lık lik luk luk » ortunmek » suven » pas acmak » icin icin kaynamak » olum sessizliği » sesi ayyuka cıkmak » gozlerini bitirmek » sacmak » dunyadan gecmek veya el cekmek »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.