tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgür zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
olcululuk » cocuk bezi » elma da alma da demesini bili » mudellel » oksurme » ec » guzel » sal sel » korluk » selâmunaleykum » babaî » temizlemek » hungurdemek » od » fluorur » gecmek » gerilim olcumu » bicimlerini belirleyen ana oze » murailik » sacmak » tevellutlu » dukluk » gun doğusu » bezekci » su cıkrığı » bocu » somurmek » ilk goz ağrısı » guve » ustune titremek » tu » kuresel » acık onerme » kucuk dilini yutmak » bir elini bırakıp otekini opme » ahıska turkleri » comar » yukleme » acıklaşma » oyun » karanlığa gomulmek » kacırmak » cağdaş » sutkardeş » besi oru » inmek » gayya » karakeci » olum » camur ığrıbı »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.