tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cimentosuz » makyavelizm » teessurat » h h » nufus patlaması » gonul okşamak » acık yurekle » ana cizgi » gozum cıksın veya kor olsun » acık ağızlı » haber gecmek » ileri veya one surmek » huve » mudrik » edinc » kokleşmek » cocuğu olmayan evli kadın » arafat » muzehhep » cok yuksek ve otsu bir bitki z » acacak » allah sağgozu veya eli sol goz » yuze cıkmak » cimentolamak » cekirge otleğeni » caycı » zulum gormek » kirecsizleştirmek » hurriyetsizlik » yay » calkanmak » gurultucu » gorsel işitsel cağrışım » konsolitci » acıklaştırmak » tuzağa duşmek » olusu ortada kalmak » subjektif » tutmek » dolek » bok pusur » sut dokmuşkedi gibi olmak veya » tezekkur » gozetleniş » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » facunalık » orgutlendirme » guncek » onune katmak » parca »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.