tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
stand bay » olcturmek » buzmek » gecimsizleşme » yurutulmesini ve bunlara dayan » vucut vermek » denetci » ovulmek » canak » akşam vakti » zuppe » sokum » oğretmen » da de ta te » ile beraber » etekleri zil calmak » bırakılmışkimse » duşup kalkmak » resimlerin sesli veya sessiz k » ne yârdan gecer ne serden » bir madde » frenkce » gunduzsefası » zerdecal » deveyi yardan ucuran bir tutam » cıngırdak » cicekci esnafı » bakla ciceği » duzlem geometri » kerpic » şın » comlekci » maarifci » tuketici » mukâfatlandırmak » ucuza cıkmak » geciriş » gosterge » etinden et koparmak veya kesme » teşevvuş » iz an » gencleştirilmek » yuz kere » yuzsuzleştirme » kulyutmaz » buyuk tansiyon » sutten ağzıyanmak » net ucret » orospu cocuğu » refakatci »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.