tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
zevkten dort koşe olmak » olumcul » cağırmak » tebaruz ettirmek » mucellithane » himaye etmek » ozumleme » cobancantası » yuklu » mudafaaname » dumen yapmak » zerduştî » cıplaklaştırma » kenarlık » gozunde buyumek » yuklu » mulhakat » y » capaculcu » ciğde » bisulfat » oğretilme » gobek » acığa alınmak » kara cumle » bir abam var atarım nerede ol » cumhuriyetcilik » duşuntulu » gozu hicbir şey gormemek » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » zurnada peşrev olmaz ne cıkar » ozgunleştirme » kriz yoneticisi » cipo » sac baş » yureğine sinmek » uzaktan işitilecek nitelikte s » comleklemek » yurutulme » kasvet basmak veya cokmek » cam sakızıcoban armağanı » tespihci » acık kalpli » buyutmek » şartlıbirleşik cumle » yanlışcıkmak » hırsız kelepce » yuz yuze bakmak » kustahlık etmek » tuyme »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.