tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
abdesti kacmak » ustunden atmak » cıplak mulkiyet » muracaat etmek veya muracatta » belediye cavuşu » duğumleme » bir ornek » catal » allah ın cezası » dolambac » kultur sitesi » surtunmek » ozleştirme » purneşe » odun ozu » celebi » krepdoşin » sondurmek » cokertme » suit » cevrili » denkcilik ği » kut » dunyadan elini eteğini cekmek » kor capa » ictima » başıdonmek » muslim » gudumluluk » adamın iyisi alışverişte veya » allah bir » pecenek » yuklemek » canıcekilmek » cercevelenmek » gecenek » ucucu » goğuslu » kotu kişi olmak » musamahakârlık » dost duşman » her gun » hayal gucu » kucuk mevlit ayı » it » kor bağırsak » husnu kabul gostermek » cozumlenme » sarnıc vagonu » donelemek »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.