tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
plâtonizm » bayındır » on parmağında on huner veya ma » lokma ciğnenmeden yutulmaz » karnıbuyumek » başınıkaldırmamak veya kaldıra » adamkoku » uşutme » duz yazı » işini gormek » elden gel » boşnaklık » sutannelik » kr » kulucka devri » kesesine guvenmek » coğul » gozu bağlıolmak » başmakcılık » yuzunu ağartmak » basubadelmevt » nacizane » kıcınıyırtmak » kâğıt uzerinde ustunde kalmak » teamul » tadata cıkmak » işbirlikci » kutuk gibi » don gomlek » cekme demir » frenkleşme » ic ice » arkalıc » mujdelenmek » frenk menekşesi » guneşsel » mustenkif » carliston » okelik » urfa kebabı » sunnetci » caprazlama » cığırtmak » ecek » duasınıveya dua almak » bugunluk » icmece » duğu » muk » etinden et koparmak veya kesme »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.