tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgür zıt anlamı

özgür zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgür zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgür zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük özgür zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yaptıklarıgosteri » şohretsiz » ense cukuru » koyleşme » kirişci » erendiz » yaşam guvencesi » soz konusu » icine ateşduşmek » alım elim » corek mantarı » bicimdeki bolumler » adıveya ismi gibi bilmek » muselsel » hâk ile yeksan etmek veya olma » suz » surme » cuvallanma » duz kap » tamam mı » imtizac » kıskac » ışınımolcer » cubuk ağacı » kok boyasıgiller » cıngır cıngır » gazların toplanması belirli b » paraya cevirmek » rusca » gecerlik » her boyayıboyadıbir fıstıkî ye » ozenci » sansurlu » sevincten ucmak » temizlemek veya parlatmak icin » faaliyet gostermek » fak fuk fonu » koturum olmak veya kalmak » donuşmek » yureğinin yağıveya yağları eri » istenc dışı » mef ul » coriandrum sativum kara kimyo » ciğborek » tuzla buz veya tuz buz olmak » calkama » inmek » ortalığı goturmek » uckâğıtcılık » olarak yurutulduğu siyasî duze »

özgür_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve özgür_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgür_zıt_anlamı nedir ve özgür_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.