tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
turlu şeylerden yaptıklarıve t » kufur yemek » gullâbicilik etmek » gul gibi bakmak » kovanın ucuna yerleştirilmişme » sağlık olsun » cemberletme » pacavraya cevirmek veya pacavr » cekmek » cıkışma » ordovr arabası » astsubay kıdemli cavuş » başcekmek » okuyup uflemek » ozdeş » durum durum » adres bırakmak gostermek veya » kara cumle » kacırmak » soğukca » basın dunyası » tanesi » gozetim » koy korucusu » zihni alt ust etmek » dunya durdukca » yuzuk parmağı » kotumsemek » corku » aslan » muddeialeyh » gume » iki cifte » şuheda » voli cevirmek » kacmaz » yaban gulu » kimsenin eski saygınlığının ka » lutfetmek » arnavutlaştırma » benlikci » gonlunu kaptırmak » hurriyet » atla arpayıdovuşturmek veya da » senator » cakıştırmak » sabahın korunde » karalar bağlamak veya giymek » doşemecilik » oksuz »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.