tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
buzuşmek » ulkuleştirilme » sumeroloji » yeşilcekirge » cekmek » gosterme zamiri » can cekişmek » birinci gelmek veya cıkmak » cimenlik » cırpıştırma » kohnelik » kancılarlık » tum tanrıcı » tufekci » başcavuş astsubay başcavuş » hulle » kuvvetini gosterir » kor kaya » suklum puklum » coktan veya coktandır » uzerine » ac bırakmak » ceki taşıgibi » akşam yıldızı » dan den tan ten » bıckın » ırgat pazarına dondurmek » muzic » dini butun » bitki asparagus officinalis » mujdelenme » yedi duvelle barışık » atolye » İcinde baklava bulunan » başına vur ağzından lokmasını » etciller » hatırlatmak » yolsuz yontemsiz » damak unsuzu » satranccılık » notrluk » ses yonetmeni » corbacılık » mirascı » sac » genellikle orduda veya yatılıo » kemane cekme » cu » işin ustesinden gelmek » muteaffin »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.