tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
in » kırbaclama » bortu bocek » dunya penceresi » carşafcılık » acıklık » uslûp » donec » toprak cekmek » aramak » sozel » cam devirmek » cekirge şalvar » kutuphanecilik » bazice » durumuna gelmesi gerilme karş » bolucu » nobetleşme » leyleğin yuvadan attığıyavru » kacmaktan kovalamaya vakit olm » buten » universalizm » uc aylık » alıal moru mor » yuzunden » utu bezi » kotuye kullanmak » kılıc balığıgiller » gecirgen » tıpıştıpışyurumek » cuvaldız » muşavere » adamın iyisi alışverişte veya » ciğneyiş » yukseltmek » koruk luferi » ozgunluk » akdarıpanicum » celmelenme » sucsuz » bazen doğrudan doğruya yere da » ucuncu dunya ulkeleri » cirozlaşmak » odunlemek » cakılmak » cıtlatmak » kuculuş » kulağına kar suyu kacmak » cevrelenme » yağcekmek veya yapmak »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.