tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
alcıya almak veya koymak » icirme » midibuscu » acak ecek » cakmak » pecic » duşunme yasaları » meslek secmek » allah icin » acık sozlu » muntesip » ustenme » buyuk unlu uyumu » guvercingoğsu » catıldamak » alcılatmak » yukseklerde dolaşmak » rusca » yumuşakca » sandvicci » korleşmek » sonmek » cıkmak » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » menengic » uvey oğul » kan emebilen halk arasında ba » pekin ordeği » babam » cakal » tokezlenmek » cilesi dolmak » tencere tava herkeste bir hav » kıptî » boylesi » sağgorusuzluk » su orumceği » kılıc pabucu » cevrilmek » etmek » uzeri » ozlu » butunsellik » uzucu » cakırcılık » aletler butunu » goynuk » yuzucu » yağsız kuşbaşıetlerin uzerine » malkar »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.