tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
adıdeliye cıkmak » bağlaclıyan cumle » lâtince » ciklet » tumamirallik » ruzgârlama » kirec kuyusu » mentollu » cil » dalgıc elbisesi » iti oldurene surukletirler » cakaralmaz » vantuz cekmek » gıcırıbukme » tuketici » ortbas » cozumlemeli » lâfıgecmek » duşman » cağrıştırmak » fena gozle bakmak » buyultme » ıl » universiteler arası » kurallıcumle » citar » cenaze toreni » terettup » ortu » kofterlik » super lise » fırcalayış » ic ağa » sofra veya sofrayı kurmak » hayvanın sebep olduğu hastalık » orneklenme » sacılıp dokulmek » sacmalaşmak » cadırlı » gecinmeye gonlu olmamak » tepeustu » catırdamak » sumuksel » viyaduk » cemenlemek » gerekli gormek » tecahuluarifane » uc uca ucu ucuna azar azar » cemberletme » madde »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.