tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
başustunde tutmak » vurgun veya vurgunu vurmak » ba » dili kurusun » kaya guvercini » bok ustun bok » gudumleme » yuksek perdeden konuşmak » coban boreği » yeri goğu birbirine katmak » suclama » ayağınıveya ayaklarını opeyim » hopurdetmek » kupelik » ispermecet balinası » opturmek » uvertur » renk korluğu » mili » cehre » ustu kapalı » luksmetre » gozu gonlu tok » goğem » duşuk » gabardıc » sunger » oduncleşme » gecirici » taşyurekli » grizuolcer » kırac » icini sarmak » kolacan etmek » ilk gosteri » teller takmak veya tel takınma » hafta ici » yankıuyandırmak veya yapmak » mubarek » rafızîlik » buyuleyiş » cin calığı » sozde » levazımatcı » ıska gecmek » soz » sut şekeri » ucretlendirmek » tel orgu » munazaa »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.