tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
oncecilik » ce » yonetmenlik » ozguluk » icini okumak » insan icine cıkmak » para sızdırmak veya koparmak » kendini bilen veya bilir » acılmak » kelepcelemek » koklenmek » murteci » rus ruleti » kıc attırmak » koyuvermek » penceletmek » nusayrî » başıbelâya girmek veya uğramak » olum kalım savaşı » soğuk cıkmak » dibi gorunmek » cınlatmak » kuresel valf » cıkıntı » sukût » normalustu » gulbeşeker » duşuk » cakmak » cekemezlik » jonpromiye » protestan » ayağınıveya ayaklarını altına » helenizm » ustu kapalı » roman » jimnastikci » yuz kızartmak » mulâhham » pecenek » deli gullâbicisi » kimse » opulme » duz » ga » kuculmek » kuturdetmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » toplu calışma » almancı »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.