tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gonul almak veya gonlunu almak » kılıclı » bukuntu » yurumek » yonelme » başcavuş astsubay başcavuş » ortak bolen » cokturmek » duzenlenme » yarıgocebe » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gazolcer » goz bağı » copur » paraşut kulesi » teşrifatcı » yanışolcer » mulâyim » cekim » emekci » temel oğretim » tecrube etmek » nankorluk gormek » goğus goğuse » haric olmak » hungurdeme » teessur » yeri goğu birbirine katmak » malikîlik » cercevelenmek » kulunc » ustenmek » kundak sokmak veya koymak » duşukluk » ıslıklıunsuz » muvafık bulmamak » coğulluk » kokleme » gostermelik » gecmişzaman » kaca kac » mustemirren » on goğus » bonce » tecavuz etmek » kanatcık » diz cokmek » turemiş » didik didik etmek veya olmak » balcıklı »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.