tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puskul » başcı » uzun omurlu » cingenelik » acıktan » talih oyunu » carpma » ozge » tatarsı » ne olacak » anlamaya yarayan sınama » kenarda koşede » buğday başak verince orak paha » mil cekmek » bocekcil » bicem » uckardeş » tovbekâr » aristotelescilik » bağlantısız ulkeler » icirilme » kutuk » deduksiyon » deve kuşu gibi başınıkuma sokm » iflâs bayrağınıcekmek veya bor » koruk » karman corman olmak » e e » guveniş » gecirmek » oşurcu » başmudur » olcu » iş ar » goğerti » gollemek » surtuşme » cengelli iğne » gormek » suvari polisi » goz yummamak » ayağınıveya ayaklarını altına » bicimde değerlendirilmesi huk » olcut » parfumeri » gorgusuzce » ruya » copculuk » cay » kursu »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.