tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cırpıcı » koy ihtiyar heyeti » lumensaat » oksurtme » taayyuş » kıyafet duşkunu » yuzdelik » gorulmek » tavanına cokmek veya yıkılmak » ordekgiller » siperlik » calar » cıkarmak » ors ve cekic arasında kalmak » uc nalla bir ata kaldı » liman işcisi » ozel mulkiyet » hapcı » boyu veya boyuna boyunca bera » burnunda veya gozunde tutmek » fon muziği » koseği » mustesna » soven » isim govdesi » angıc » muracaatcı » dunya âlem » sacıntı » gonlunu yaralamak » pacayıkaptırmak » sıcrama tahtası » ic » gorunurlerde » kemalist » enfarktus » ağabeylik etmek veya yapmak » ciftlik kâhyası » ağaclandırılma » guruldeme » deme veya değme gitsin » bildik cıkmak » soğut » gozculuk » muhimmat » onarım gormek » bukluk » yayla cayırı » pacayıkurtarmak » recete »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.