tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
camurdan cekip cıkarmak » dumtek tutmak » ver elini şu veya bu yer » eğik cizgi » dostca » gecme » cıkışalmak » kullenmek » cingeneleşmek » gunduz feneri » gunu gunune uymaz » gocmenlik » organizmaların oluşturduğu bir » bon bon bakmak » opmek » ipe cekmek » cağrılma » bolumleme » element kısaltmasıau » muziksiz » ecele care bulunmaz » gercekleme » ele gecirmek » percinleşme » hucum oyuncusu » catıkirişi » utanc » hambelî » gudum » eskulâbî » ortadan kaldırılmasısiyaseti » optikci » yukseklik korkusu » secmeli » cemrenme » kurek cekmek » başustunde yeri var » koycu » durust » kıratın yanında duran ya huyun » coğulcu » bircok » dalgıc » kapalıtribun » ozenc » ornek » uleştirmek » şerbetci » hukum vermek » calcenelik »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.