tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
muracaat » işsiz gucsuz » yakıt maddelerinin genel adı » guvendiği dağlara kar yağmak v » ozenme » adıustunde » avuc dolusu » oz » karaya duşmek » puskurtucu » azrail le burun buruna gelmek » macasına mecesine » urpermek » zac » cık cik cuk cuk » buyutulme » koleci » tevazun » cevikce » dil oğretimi » başka işi yok mu » duduklemek » dediği cıkmak » oznelcilik » kat î olarak » sutcu » kuşak dolama bağlama kemer » dikensi cıkıntı » gır gıra almak veya getirmek » tokezlemek » kalpakcı » değirmen taşının altından diri » trost » koy yeri » humanistleşme » yanardoner » karbon alaşımı pulat » ve bilinc merkezlerinin bulund » tecrube » suc » hodukluk etmek » tutunu tepesinden cıkmak » hatır gonul bilmemek saymamak » İzinli olma durumu » goturtmek » zuğurtleme » imanıyok kısa soyleyişle » şenlik gormemiş » cek vana » el ile gelen duğun bayram »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.