tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ustun olmak veya gelmek » kesmeden ustten gecmesini sağl » guneşsel » moble » muthiş » unlu » cıkınlamak » duduk gibi » goz değmek » karıncayıbile ezmemek veya inc » tegaful etmek » gozu olmamak » sloven » ork » catıeteği » keci komureni » vazifesi mi » kok » eli boşgelmek veya gitmek » eri » naturalizm » arnavut bacası » mezatcı » yolgecen » dutculuk » etrafında dort donmek » yol acmak » kure kuşağı » oylelikle » gudumleme » cıkarmak » oncul » yonetici » anormal » gozletme » gozunde buyumek » cift pencere » tavukculuk » orneklik etmek » cakır cukur » ta te » kirec » tl » bakır calığı » faturasınıbirine cıkarmak veya » gecit vermek » gozsuz » şarkiyatcılık » dun » acmak »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.