tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
su kucuğun soz buyuğun » ağzınıveya cenesini tutmak » gurbetcilik » kalkışa gecmek » ust tarafı » bid at » ustune ustune gitmek » akca » duz kap » kurtaj » dağıtım burosu » mektepten cıkan eşek marsuvan » sınıfta caktırmak » ceyrek » bolmek » buzulme » koklemek » cemberlemek » nazınıcekmek » hava ussu » oluşturduğu demet » muleyyin » yonetimsel » cınlayış » duğuncu » gusulhane » endustriyel » yureği kalkmak » kamcı » ozensiz » gecmek » caprazvari » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » on ad » pek gozlu » kumeleme » lâf veya soz altında kalmamak » faullu » ucleme » uzerinde » vukelâ » olcek » murit » eşgudum » belirli muayyen » selâm verdik borclu cıktık » payına duşmek » eğik bicme » bocek » uc uca ucu ucuna azar azar »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.