tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
catır catır sokmek » sektor » meddah sanatı meddahın işi » turk biberi » sap cekmek » ucgen » cay bahcesi » koşe bucak » calmacı » sorfcu » icinden konuşmak veya demek » emec » celikleme » konsensus » uroloji » munavebe » eline cabuk » iğneli fıcı » hukûmet gibi » yapılan resim ve bezeme işi » iliğini veya iliğini kemiğini » projektor » intelektualizm » cehre etmek » kan akcesi » ozdeksel » kurcatovyum » kiminin parası kiminin duası » kacak » onderlik » arka yuz » rolyef » tekme atmak veya tekme vurmak » başbaşa veya kafa kafaya verme » tahkimat elemanlarıustune veya » oğle vakti » malta palamudu » maketci » coriandrum sativum kara kimyo » sukût hakkı » kakır kakır gulmek » taksit odemek veya taksit verm » mubarek » anak enek » aylıkcı » gozleri fal taşıgibi acılmak » oğurme » muma dondurmek veya cevirmek » calcenelik » kulplu kap »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.