tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucteker » teşhis etmek veya koymak » buzme » tulyum » yer gecidi » yeri goğu birbirine katmak » allah ın adamı » gul » kaya guvercini » cıngar kopmak » pay cıkarmak » ultrason » frenkleşme » duzenleşik » yan cumle » ussubay » kulliyetli » gonul ferahlığı » cevza » ustatlık » toskurme » spekulâsyon » kapkac » harf cevirisi » duz tumlec » pulucluk » kureme » dokme demir » yukumlendirmek » satın alınan erkek kul esir » el sozluğu » tumu cemiyet » ucmak » ic tureme » tenturdiyot » gumuşbalığı » cıkmak » kulunc kırmak » kavunici » gelmic » aşağıyukarıyurumek » ic camaşırı » sacılmak » uleşmek » gostermeci » akşamdan sonra merhaba veya sa » perlon fırca » su boreği » yurumek » kamcılı »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.