tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hindistan cevizi » ozlemini cekmek » cengi kolu » muze gibi » elinde buyumek » yuksuk » kusmek » goze batmak » renginde sapıdort koşeli olan » cocuksuz » guneşe karşıişemek » bulbul » sırma sac » kuşgibi ucup gitmek » ic gobek » cop gibi » sutsuz » asbest yunu » kışdonemi » icgudusel » allah selâmet versin » kacırmak » cubuk » gureşcilik » cala kalem » kalsiyum klorur » u » ağır soz » yıkılmayacak bir bicimde duzg » cıkarma » lr » şirazeden cıkmak » cozuluş » cennete cevirmek » dunur » ureyiş » muntesip » yuz » sozlu soru » salon camı » alıcıcıkmak » cınlama » musbet ilimler » inmek » od » basketci » uncu » sacmalaşma » tuyleri diken diken olmak » başmudurluk »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.