tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
se » rumca » bıcağın keskin olmayan ters ya » kontak acmak » şeyhulislâm » ustune yıkmak veya yıkılmak » kucuk ve gumuşrenginde uzun o » yedi gomlek uzak olmak » ust tabaka » cıkrık » aku » suzme » hukmetmek » kalbine gore » ar er » kupeli » cağlamak » bisikletcilik » olu helvası » celikli » koclanmak » futuvvet » caput » coccothraustes » bektaşî sırrı » cember icine almak veya cember » topcu » kırgız » halebî » gorunuşu kurtarmak » bir yiyip bin şukretmek » bicimlerini belirleyen ana oze » sozsuz » cavuş » kırcıl » maslahatguzarlık » hah şoyle » şovalyelik » cengelli iğne » kıtlıktan cıkmışgibi yemek » leffuneşir » bictirmek » triportor » duzgu » papaz ucurmak » teemmul » borulce » curukcul » bir ucu sivri olarak yapılan t » lugatce »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.