tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mukâfaten » burunmek » kundelemek » teceddut » habbesi kalmadıveya habbesi yo » kos » gosterdiği yetenek veya guc » yalan dunya » yeri goğu tutmak » cekirdek » ic hat » lâmadan oluşmuş arasına yerle » surekli » bektaşî » peluş » kundak sokmak veya koymak » gecmek » buzuluş » taammuden » beyazın adı esmerin tadı » gorevlenme » veya durduran parca komutator » gecirmek » ciğnemek » gucleşmek » şovalye ruhlu » gorme gozesi » ilk dordun » onunde perende atılmamak » it » yon » ic » buğru » kurelenme » gonderici » cekimolcer » pabuc pahalı » kepce » kumelenmek » actırma » paha bicmek » otumluluk » captan duşmek » tezayut etmek » dokulmek » gozeneksiz » saban surmek » hucre yutarlığı » pirinc » duduklemek »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.