tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
geri gondermek » susmek » ic gobek » minare golgesi » gorkemli » istifci » olcut » yabancıgelmek veya gelmemek » babasının veya babalarının cif » sıcan » surtuk » turkcecilik » cıplaklaşma » lutercilik » uc duzlemli » ce » uzengilemek » govde gosterisi » okuzluk » başıbutun » bok pusur » sacına ak duşmek » catıkatı » duşurmek » entelektuel » ya sabır cekmek » menekşe gozlu » goze almak » dokmek » cektirme » makine cekmek » kor dokmek » dovuş » oluşmuşmotorlu arac » ordekgiller » fuzeatar » gomulemek » cumbuş » bolucu » oğutuş » koncerto » bilinc dışı » tanzimatcı » curuk para » gozu kara » oneride bulunmak » murur » kurit » utcu » yeri var »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.