tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
secicilik » yun » amerika bademi » sıcramak » la le » ağac morus » bolum » kustere » komurcu » sulfat » iştah kapamak veya kesmek » eşitcilik » karacam » hulleci » caycı » kupeşte » ortu » yuzunden akmak » gurlek » dekorator » gulle atma » pb » tuzel » muheyya » supurgeci » kusku » emmec » uste vermek » dayayıp doşemek » yerine gecmek » parcalara ayırmak » gubreleme » polonez » gelinlik etmek veya tutmak » sut otu » orgut » muspet » sene » uluscu » eşelemek işi yapılmak » gunluk defter » duzmek » duşurmek » yaşta kalmış kavat pabucu gib » erinc » şuphe bırakmamak » koyungozu » cicekci » yuruyuşkolu » yuklem »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.