tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
yararlanılan bir bitki corchor » secicilik » acıklatmak » tarafa olmak veya cıkmak » uscavuş » cin carpmışa donmek » calık kavak » eteğindeki taşıdokmek » gecmelik » circirci » tepe acısı » spiritualizm » mueyyide » sulfit » kulfetsiz » acıkta kalmak veya olmak » calışma hayatı » beden hareketlerinin tumu » kantarın topunu kacırmak » suet » numayiş » puf boreği » fikrini celmek » yârdan mıgecersin serden mi » tukuruk » geciliş » cilek suyu » koşe yazısı » kuşum » kirec cimento gibi şeyleri su » mucessem » erkekce » koyuvermek » kor yılan » cırpmacı » guderilemek » nankorluk » gorgu » somurgenlik » insanlıktan cıkmak » macar salamı » ardından veya arkasından atlık » koz » sacıbaşıağarmak » sokup atmak » sucluluk » cıplak » donuşlu » soz veya lâf duşmemek » kulağıkirişte olmak »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.