tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iğrenclik » kırsal bolge » ustune gelmek » uşurmek » juglans regia » gumburdeyiş » coğullama » yapılmışince ve uzun şerit » teşbih etmek veya yapmak » ılıkca » zumre toplantısı » kuyruk cekmek » urku » boğumlanma bolgesi » gozenekli » cuzamlı » temiz kanıda vucuda dağıtan or » meyve receli » cekmek » nişangec » el surmemek » tozunu almak atmak silkmek ve » alacağına şahin vereceğine ka » dovdurtme » sıfırıtuketmek » noel ağacı » onculuk » cingene pembesi » cıtlatış » populer » gluten » duzenleşim » yanardoner » gorevli kişiler » ateşparcası » acıkağız » buten » doğu turkcesi » cavlan » tefessuh etmek » yuzeyleşmek » somikok » ici yanmak » yağmurolcer » onel » ekti puktuler » korelmek » cevrelenme » guzel yazısanatı » ayağının turabıolmak »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.