tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hazar » koltukcu » adam icine cıkmak » madalyanın veya madalyonun ter » cıkrıkcılık » desinator » carpıkca » supurgecilik » cırakman » oynakca » buk » surmek » hopurdetmek » uyeliği duşmek » bocuk domuzuna donmek » garantor » infiratcılık » inmek » teklif tekelluf » calgıcıbocek » tutunu tepesinden cıkmak » selâmunaleykum » durtmek » bakar kor » turetme » kadirî » olusu ortada kalmak » pic kurusu » dava etmek veya acmak » sanat enstitusu » zibelilina » konukculuk » bir şeyler veya bir şey olmak » soz goturmez » ruşvet yemek » kırbac » bıckıcı » icgudusel » bolen » balkarca » grizuolcer » mutevazı » nitelikler gosteren madde » askıya cıkarmak veya cıkarılma » dili cozulmek » duzeltilme » bir koşeye atmak » golermek » e » korktuğu başına gelmek veya ko »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.