tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
oyuncakcı » umit kapısı » guclenmesiyle ortaya cıkan akl » cift capraz denir » durbunun tersiyle bakmak » ufakca » uygulama » oksuz » vektor » gulluk gulistanlık » anasına bak kızınıal kenarın » ozensiz » sumbulî » minyatur » tecrubeli » arkadan soylemek » cekme » keskin gozleriyle cok uzakları » cıkmak » cıkarma » muphemiyet » domifinal » belli belirli kesinleşmiş ş » sacmalık » carşaflanma » tumorlenme » carşaflamak » mest sermest » ulûhiyet » duz yuzeylerden her biri » muzik koşesi » şeyin ayrıcalığınıanlatır » carşaflanmak » urunsuz » sunnî » spekulâtor » allah taksiratınıaffetsin » golermek » gosterme hakkı » mudir » işportaya duşmek » ust deri altı » elinde buyumek » yaşgunu » cekmek » cemkirmek » urpertici » koh » genişce » adıverilen bir ucuncu sayıyıel »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.