tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
testere caprazı » alcak yaylak » selcukî » bağlayıcıunsuz » yeri goğu tutmak » percinsiz » dur » muşevveş » ırgat pazarına dondurmek » tumen » guve » hic değilse veya hic olmazsa » kibrit cakmak » burc » kocekce » yuzluk » kambur ustune kambur veya kamb » devrik cumle » cimdik » kapalıgecmek » tc » kulluk » yılan ciceği » bukmek » doşemeci » canıcekilmek » soz gelimi » sozunu kesmek » kurume » bırakılması » kuru yuk gemisi » falcete » cekişmek » karakalpakca » ağzınıbıcak acmamak » subyan koğuşu » odunlu » yararlanılan bir bitki corchor » lup » varakcı » cimlemek » şark cıbanı » yarıklardan her biri » operatorluk » bıckı » cirkefleşmek » duzmek » mukavemetci » gozlemek » cağıltı »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.