tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cifte » malın gozu » bıcak atmak » ağıciceği » catkınlık » sofra veya sofrayı kurmak » tutunacak dalıolmak veya olmam » muhmel » kafasına soz girmemek » yureği yarılmak » sulhcu » coccothraustes » gun bugun » cuhcuh » balkanolog » kor kaya » para donmek » ver elini şu veya bu yer » kavurmac » catkın » takma sac » musaade » nitroseluloz » lâstikli soz » goruntulemek » gonulden cıkarmak » cıkık » serbestce » rejisor » dosya acmak veya hazırlamak » onleniş » dorduncu » olum allah ın emri » derdini marko paşaya anlat » zumruduanka gibi » tahassur » ak don kara don gecitte belli » luleli » ne alıp veremiyor » yarıgolge » calmak » bıckı » tahkimat elemanlarıustune veya » cucukleşmek » pirinc » boğurtme » duk » sutsuzluk » sur at » yuklem obeği »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.