tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sulfatlanma » kaşla goz arası » evire cevire » secim sandığı » sacma » el » dağveya dağları devirmek » aleyhe donmek » para donmek » u donuşu » kıyakcı » kume bulut » gocer konar » acak ecek » yonelmeli » davranmak saygıgostermek soz » kazgıc » tokezlenme » sırtınıdayamak veya vermek » koruklemek » catkı » munferiden » musvedde » puruzlenmek » ı i u u » posta koymak veya atmak » celişkisiz » mes ut » kacmak » piyango cekmek » desinatorluk » terettup » burnunun ucundan otesini veya » şeytan orumceği » soz sozu acmak » gun gormek » cucu » omca » cift cubuk » uzerine koymak » alman papatyası » gercekci » yuzunu unutmak » sırıkcı » yuzdurmek » kayac » anasının korpe kuzusu » goturulme » malın gozu » ecişbucuş »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.