tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
işişten gecmek » doke doke » icmek » comlekci » ic tureme » kacış » gunduz kulâhlı gece silâhlı » ustunluk duygusu » aktorluk » icirilmek » dunya âlem » kapalıcarşı » ma me » ciftteker » ustune » gecmek » sıkıyonetim » cenesini actırmak » sungercilik » darbe vurmak veya indirmek » beklenmediği umulmadığıveya c » cıkartılmak » eline ayağına kapanmak sarılma » carka vermek veya carka cektir » gorulmemiş » tranca » hindistan cevizi » orumceklenmek » bilinc » dağsıcanı » âlemi var mı » cabuk ol veya cabuk » pamukcuk » kultur varlıkları » kurek kemiği » colpalık » otostopculuk » cokertme » kin gutmek » transit gecmek » sulukler » yarıklardan her biri » millî mucadele » ustune yaptırmak » futur » cakır cukur » sutlenmek » arnavut biberi » gobek bağlamak veya salıvermek » kavlukarar etmek »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.