tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özgürlük-eş-anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
allah dağına gore kar verir » akrobat » ozel girişimcilik » cizgilemek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » zambiyalı » etek opmek » albumin » tartışma yapılan » oncul » sprituel » cullandırmak » akcıllaşma » gozunun ustunde kaşın var deme » canlıozdekcilik » bayat » alt yanıcıkmaz sokak » somuruculuk » su duzeyi » ilk dordun » surunmek » carklı » bıcakcılık » uzum kurusu » bocekciller » sırtustu yatmak » dekartcılık » esmer kuf » ciğ » acıklık » ala yuntlu » icten evlilik » ağzısut kokmak » komur gibi » eli ermek veya ermemek » guvec » cifte » gozune batmak » gorevsizlik » muvekkil » oluşmuş kıskac bicimimdeki ar » lânet olsun » av dışında padişahın yanında b » gozukme » amaclama » ananın ak sutu gibi helâl olsu » sıkıyonetim » caktırmak » okun yanlarda gosterilmişağır » gunlerden bir gun »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.