tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ozel » cizgi olcek » geckinlik » ust » on uyum » cekip gitmek » doşeme » kurkculuk » bolunmezlik » gokce » lâkırdıağzından dokulmek » serdumen » santrifujor » balığı falyanos balaena misty » sacıuzun aklıkısa » lık lik luk luk » gun atmak » gozu dalmak » butunleyen » x veya rontgen ışınları » yahudi » dekoratorluk » ozeme » acak ecek » on kol kemiği » ayağına uşenmemek » ihtilât etmek veya yapmak » adıkotuye cıkmak » tumur » muşevveş » secim » gonul birliği » yukleyici » kaba turkcesi » etmek » kolcak » yedirip icmek » mercimek koftesi » bruksel lâhanası » oğretilerin genel adı akliye » fener cekmek » kucuk dil unsuzu » kopuklenmek » gozetlemek » cekiye gelmez » onune bir kemik atmak » ciziş » cekmek » terettup etmek » mutluluk cubuğu »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.