tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
sacaklanmak » teşhis etmek veya koymak » kın kin » iki cenetli » kıt alar arası » golerme » kamyonetcilik » roportaj » kopuklenmek » acan » allahuâlem » mulhakat » yezidîlik » hâline kopekler guluyor » sozu bağlamak » otucu » guvelenmek » doneklik » satranccılık » sırma sac » yuksek » uşume » rutbeli » dunden bugune » uc vermek » cita » işaretinin iki yanındaki anlat » oz » arkasında dolaşmak veya gezmek » eksi uc » muhtaclık » işin icinden cıkmak veya sıyrı » bak » entipuften » buyuk lâf etmek » yer opmek » ağzından duşmemek veya duşurme » aylakcılık » yuce divan » utu altlığı » ım » en kucuk birliği goze » gomulu » hurmetli » musamahasız » uretmek zihnî yetiler oluştur » ust başı » edatlıtumlec » oğlenci » ustenme »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.