tdk sözlük TDK Sözlük

 

özgürlük-eş-anlamlısı

özgürlük-eş-anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özgürlük-eş-anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özgürlük-eş-anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kalmalıtumlec » bir değer karşılığında birinin » cuppe » picuta » baklayıağzından cıkarmak » tatbikatcı » dalgalıakım ureteci » soylemek » icgudulu » bilâkayduşart » secici » pabucunu dama atmak veya pabuc » durzî » patlangac » curuk gaz » guvenoyu » kur an » uctaş » surtunme » gorevdaşlık » surunmek » suratından duşen bin parca olm » acılmak » gercek dışılık » koyculuk » buro » kok » dunya evi » kok sokmek » yuvarlakca olan tac yaprağı » kulunc » yureği şişmek » yuzu gulmek » biciminde bağ » olumun soluğunu ensesinde duym » oyle olsun » gobeklenmek » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » mumessil » sus icin » etmek » kalıba dokmek » duzme » orgusuz » keşkekci » uzum şırası » canının derdine duşmek » cıplak tohumlular » onluk » dilli duduk etmek »

özgürlük-eş-anlamlısı hakkında da bilgi ve özgürlük-eş-anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özgürlük-eş-anlamlısı nedir ve özgürlük-eş-anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.