tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
tandır coreği » olmez otu » kukurt ciceği » baskul » turşusu cıkmak » duşuncellik » kopcalamak » carşıve pazar dolaşmak veya ge » ak ek » kanun sozcusu » gume gitmek » alman usulu » ı i » rahat bırakmamak veya vermemek » pence atmak » kul tablası » kirecsileme » tutsulenme » ric at » bayramustu » ayırac » folk sanatcısı » haybeye kurek cekmek » keciboynuzu » huzunleniş » ic » cur etlenme » hayra karşıolmak » mubahase » ciceksimek » hacısuya atma » cizgilenmek » sutun acmak » kabahat etmek veya işlemek » cimleyiş » ne ekersen onu bicersin » bahtıacık » koşeyi donmek » mutecaviz » fuzen » cavuş » etut etmek » capaculculuk » gozu su icmemek » uc kat » kacmak » istifcilik » kuştuyu » duşman catlatmak » yapısının işleyişinin ve geli »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.