tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özlem eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
fume » cifte kavrulmuş » endazeyi kacırmak » tunemek » guvenirlik » gecmiş » dokuz ayın carşambasıbir araya » olmayan bağımsız hur » gobek bağlamak veya salıvermek » akla zarar veya ziyan » cinkografi » dışters acı » akrobat » kosteklenmek » cene » kara evli » oruc acmak » gecgeclemek » mutekabiliyet » catal » untu » temerkuz etmek » taahhutname » muhtedi » coğdurme » cıkmak » mustensih » kırık cizgi » coğu kez » almancı » icsiz » tarh etmek » brahman » hunkârbeğendi » camıcerceveyi indirmek » ozel radyo » donmek » ulfet » kosemen » gic » durme » kacmak » hayrette veya hayretler icinde » goz boyamacılık » curuk » kokertmek » gercekleşme » cobancantası » abakus » deniz otobusu »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.