tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ici rahat etmek » ozurlu » can borcunu odemek » sunguleşme » alıc » pislik boceği » bildiğinden şaşmamak veya kalm » cinici » ceset » kutuk » uykusu bolunmek » durtuş » kurdî » pec » muslukcu » kabak ciceği » kosele taşı » populerlik » ispenciyari » got » cekememek » yukseltgeme » soz veya lâf altında kalmamak » yurutme » kulağınıbukmek » ornek almak » solpumek » sungerler » barutculuk » suvari sınıfı » ideal » doşemek » surme cekmek » tek kurekle mehtaba cıkmak » duğun dernek hep bir ornek » korleştiriş » bahcesiz » ikiyuzlu » dun bir bugun iki » goz banyosu » taşcıl » cekememek » boduc » cakılıkalmak » soz yazarı » dunyanın birşey i » canıağzına veya boğazına gelme » cebinden cıkarmak » sakın ha » kararmışve sertleşmişinsan der »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.