tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özlem eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
halıdan yapılmışiki gozlu torb » koftun » kırılıp dokulmek » acılmak » ustune yurumek » renk vermek veya katmak » olağanustuluk » cekmek » kredisi duşmek » tanzimatcı » uzunlukta bir yanıyivli yuva » cavşır » kulâh giydirmek » koreltmek » ne hâli varsa gorsun » yuzune duramamak » one sermek » ciceksever » kızıl otesi » pirupak olmak » cağatayca » muşkulpesent » başbıcağı » bağlantıunlusu » bir o yana bir bu yana » kabuk yonetim » arap zamkı » cift atış » kralice » surgune gondermek » kulceleşme » şuphe » parıltı » merhem » muteveffa » sun î » nalca » mutehammil » uşmek » dansoz » biskuvi » dırt dirt durt durt t » bicmek » ustune veya altına eklenen ayı » kalafatcılar » harac yemek veya almak » kacırtmak » senyor » yuz » omru uzamak »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.