tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
calışıp cabalamak » gun doğmak » cozdurmek » cifte kıskac » gelen birini karşılamaya cıkan » nubuvvet » bugunluk » ıskaca » erinc » başa gureşmek » ıskartaya cıkmak » bicimini alır hidrojenle oksi » yunan » durac » acık elli » yukluluk » canlılara yaşama ortamısağlaya » catallı » yenilir veya yenir yutulur şey » orumcek kuşugiller » boşluk » full time » akıl akıldan ustundur » lâğım cukuru » gonul cekmek » cıyan gozlu » turkoloji » saraclık » uzumun copu armudun sapıvar de » golgeleyiş » mubalâğacılık » acık dolaşım sistemi » kufur » cavdarmahmuzu » cepelli » orasısenin burasıbenim dolaşm » işe bak » gumuşrengi » cakıştırmak » kocan » calışmak » munhezim » turkistanlı » gulumseyiş » allah vermesin » doşeyici » masrafıcekmek » illustrasyon » oğrencelik » kesesine guvenmek »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.