tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ortmece » acık » yazık etmek veya olmak » muaf tutmak veya tutulmak » rotatifci » her şeyin yenisi dostun eskis » teamul hukuku » goz » kopru yol » orakcılık » mubalâğa » br » kukurtleme » buyukluk » ucu bucağıolmamak veya gorunme » sınır cekmek veya cizmek » aba vakti yaba yaba vakti aba » ana avrat duz veya dumduz gitm » eğri buğru » yarayan kuru ince yaprak » sulfurimetre » sert unsuz » indirme bindirme » dumen neferi » buyuksu » kuf yeşili » cec » oluşturduğu demet » ustel » zannına duşmek » kısmetinde ne varsa kaşığında » uclu » ceri » jupon » pis pis duşunmek » koyuvermek » gonlu kanmak » durum » eşekten duşmuşkarpuza donmek » kopekkuyruğu » bolu » lokma dokmek » carpıcı » sure olcumu » suratından duşen bin parca olm » kat iyet » yakasına asılmak veya yapışmak » dovme » den bu yana » tevessul etmek »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.