tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özlem eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cozmek » asyalılık » orta doğu » brut » acmaz halatı » tokmakcı » mandepsiye basmak veya bastırm » minyaturleştirme » gozleri ışık icinde veya ışıkl » kosemenlik » ceşitkenar ucgen » hippocastanum » tecavuz » ilâclamak » munavebe » tat » acısal cap » guveyi girmek » oğrenilmek » başarıgostermek veya kazanmak » leşini cıkarmak » catlaklık » kırmız boceği » dârıfulful » buyultmek » ac acına » b b » bir avuc » kapana duşmek girmek kısılmak » ikide bir veya ikide birde » munasebete girmek » cıkışbelgesi » ek kok » suzgec » mikrobuyla hazırlanmışeriyik » kaynac » kahve dovucunun hınk deyicisi » gecişme » gok kumu » kul bağlamak » oğle vakti » navcağan » capasız » cenesi duşmek » mumarese » başıdara duşmek » akcaağac » percinlemek » eşyukselti » catal gormek »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.