tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dovmek » govde » oğle vakti » asker kacağı » gelmeyen veya gelip de kıtalar » yapılan fıcıvb » kapak bıckısı » yureklenmek » hazır duruma getirildiği omurg » cıkıntısız » tecrube tahtasına donmek veya » ickinlik » ıskarca » cimentosuz » bolumlerine konulan ağırlık » yahudice » tatlıyerinde bırakmak veya kes » icki sefası » hor bakmak veya gormek » gunahıkadar sevmemek » taşınmaz varlıklarıile bunları » k k » ahbaplığa dokmek » ozne » gecerletmek » dunya goruşu » olmayan bağımsız hur » cadırlı » ustun zekâ » muhafazakâr » kume » dağsıcanı » oğleuzeri » akıllıduşununceye kadar deli c » ornek » seciş » dokum evi » yukleme durumu » iceride olmak » neptunyum » botanikci » sıcana donmek » allah korusun veya saklasın » koken » kolemen » cakmak » kahır veya kahrını cekmek » gelenekcilik » nemceker » kadının yuzunun karasıerkeğin »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.