tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
burnundan duşen bin parca olma » parşomen kâğıdı » allah dort gozden ayırmasın » duşman » macar biberi » camat » guneşlik » unlemek » frenk maydanozu » catal zıpkın » bolumlerden her biri kolon » yoluna cıkmak » mutearife » cekme » soğuk cıkmak » goz taşı » cansız duşmek » yengecvari » dovuşme » burnunda veya gozunde tutmek » tekme atmak veya tekme vurmak » capar » geckinlik » yahudice » buna değdi idi buna değmedi id » uşutmek » hayvan derisi » uzere » butunleme » turk kupası » ters turs » sonuc takımı » duzmek » arabankurdî » kıratınıolcmek » cunun » cembersiz » tovbe » vazgecilmek » soz boluğu » kulture alma » koturum olmak veya kalmak » cok gormek » haclı » yalayıp gecmek » capkınlaşmak » cekmek » sus icin » kazanc » oz kardeş »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.