tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başına cıkarmak » doygun olma durumu veya gonul » tenezzul etmek » notrlemek » İskoc » olum emri » aba gureşi » cizmek » cakıllı » turkoloji » oh cekmek » argac » kopukleniş » ilişkilerin butunu iktisat » alâminut » yapmacık gorunumu » tumsekli » ediyorum demek ya da hasmını » oğretim » alacağına şahin vereceğine ka » aromaticus » cocuk yapmak » sac sakal ağartmak » yuzunden akmak » beklenmediği umulmadığıveya c » mertce » zibelilina » an anevi » kavga cıkmak » ezcumle » goturumsuz » ağızsıl unlu » susen » bocu » aracılığıyla duymak değmek e » duşkun olmak » gubre gazı » copurluk » icinde pişirilmesi ve limon su » şolen » iktisat etmek veya yapmak » allah iyiliğini veya lâyığını » defter acmak » boşta olarak yapılan ortu » cergi » uniforma » bahce » karikaturluk » yon » kemikcik »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.