tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özlem eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
mandepsiye basmak veya bastırm » kuru cayır » gonlune doğmak » dovuşmek » kelepceli » goce » terennum » ozerkleştirme » bolumlerine konulan ağırlık » fedakârlık yapmak veya gosterm » raportorluk » karaya duşmek » ozenli » bozuk calmak » ufunet » kulustur » muteessir olmak » canıcekilmek » yoluna cıkmak » cıkıntı » kafa cekmek » icki sefası » otumsuzleşme » dumenci » kul » buyuk gormek bilmek veya tutma » sokağa cıkmak » donelme » şovalyelik » gumuşgrisi » amber ciceği » dolmuşucak » muhim » munkir » kavanco » den yana » kosele » icin surulen kimyasal madde » birey ustu » kıcıkırık » stand by » canis lupus » acan asklımantar » sutbaşı » kepce » mubaşirlik » gunlemek » sarnıc » frenk inciri » odeşmek »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.