tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kacırmak » renkli recine » veya bu anlamda birleşik isim » plânorculuk » cırpınmak » sesi ayyuka cıkmak » nukleer » gok » gore » mustakim » hakikî » hint kobrası » yok etmek » dekartcılık » kumuk » kafasınıtutsulemek » kacıkca » buyuk unlu uyumu » beklenmediği umulmadığıveya c » lâtin yelkeni » bulaşmak surekli gorunur duru » cabuk » yoneltmek » ture » ustun » cıkıntılarıolan organ » icapcı » odeşmek » teessuf etmek » gorunmez kaza » operken ısırır » ic mimar » fırcalık » merdane » başkurtca » olcer » ceviklik » cizi » hint pamuğu » gelecek zaman sıfat fiili » dokmek » yazır » percinleyiş » az gormek » dışarıya saldıklarısıvımadde » muhammedî » ev ev dolaşmak veya gezmek » gozaydın etmek » durac » komur başa vurmak »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.