tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ictensizlik » ustecilik » ruzgâr ekip fırtına bicmek » yer cekimi » catıyıalmak » gece işciliği » yonetimi iyileştirme tasarısıv » surgun » olup olup dirilmek » kopek soğanı » gomulduruk » obstruksiyon » goğerti » kurit » olcusuz » ici cıfıt carşısı » selâm soylemek veya yollamak » facuna » araclıjimnastik » kor » cırılcıplaklık » bayramîlik » tereddutle » biyokatalizor » ecza cantası » kunhune varmak » kuflu » acak ecek » cıkarmak » cemaziyulevvel » nervur » goz » taşınabilir arac » sağlayan parca » unsuz benzeşmesi » buken » cuceleşme » hukumferma » cozuşme » zerzevatcılık » yuz gostermek » cıkmak » yukseltilme » esperantocu » populizm » faceta » muslukculuk » bukumsuz » cevir sesi » mutalâa »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.