tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özlem eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komurleşme » turemişkelime » inmek » kavim » lutfen » bulbulu altın kafese koymuşlar » acıklık » soz kesmek » muhafaza etmek veya edilmek » balıkcılgiller » acan » balkanoloji » gorgu kuralları » cıkarma harekâtı » orgutlu » butun malların ortaklaşa kulla » kubist » cevrelenmiştahta ağırşak » unlu benzeşmesi » yeniceri ağası » kacıntı » mani duzmek veya yakmak » yer acmak » komutator » turkcesi » gozunde buyumek » kayışcı » tore » amortisor » ceri » cırpıya getirmek » mulâhaza » nobet » etliye sutluye karışmamak » kemane cekme » pejmurde » arapca » metal kap » ozumleme » uc iki » kuplu » gecmek » cap » oruluş » fıstık camı » sansurlenmek » cercevelenmek » ıskartaya cıkmak » ortulu omurgalılar » suclanma »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.