tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
doğunme » cizgilenme » gumuşgoz » vizon kurk » mutemadi » bicimselleştirmek » işi e dokmek » ic pazar » cevrelenmiştahta ağırşak » sınır acı » koşelemek » cerez » gulu tarife ne hacet ne cicek » cizmek » tırnağına veya attığıtırnağa d » soğuk cıkmak » cıra » cift koşmak » kayac » mubareze » başmurettiplik » ve dağıtımınısağlamak amacıyla » kopurmek » karşılama toreni » olu yemeği » yedi gobek » felc » kacın kur ası » dalga gecmek » sozel oğrenme » bugune bugun » goz nuru » munzevi » guneyli » ferz cıkmak » arabeskci » ustunkoru » cekmek » sonuc niteliğinde başka bir bi » zuğurt » eline fırsat gecmek » calılık » cok şukur » oz » lugat » ureticilik » alınmasınısağlayan kimse kame » cıkacak » cokrama » goz ucuyla bakmak »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.