tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
uzerine yok » harp acmak » donumluk » odeme » istihrac etmek » otelenme » capar » otmek » catıyıalmak » erkecsakalı » tek cekirdekli » gumec balı » ozluk işleri » kullanılır » tibetli » makineli tufek gibi » etmek » duzen vermek duzene koymak vey » yakasız gomlek » guvenilmek » munafıklık » gunaşırı » ozleşme » otoparkcı » odetmek » arac ve gereclerle donatma » tuylenmek » ispenc » panislâmcılık » keskin gozleriyle cok uzakları » gecirmek » onculuk » pence » pabuctan aşağı » gazla » durzu » kok bacaklılar » dilinden duşurmemek » astar surmek veya vurmak cekm » yureksizlik » sodyum fluorit » arac » canak yalayıcılık etmek » tırtıllıbıcak » iskeletli hayvan corallium rub » eski koye yeni âdet » ozdek » gosterişsizce » cıkmak » serceden korkan darıekmez »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.