tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
yiğitliğe leke bok surmemek » muşkul » toz pembe gormek » surdurum » ge » musavatsız » tuk » yonlu doğru » gormezlikten gelmek » pılıyıpırtıyıveya pılıpırtıyı » mayalanabilen ve coğu tatlıola » icirilmek » camaşırcılık » popularite » yapılan yığın » duğun » surmeleme » karda yuruyup gezip izini bell » onluk » kulaclama » acılama » inişli cıkışlı » nobet beklemek veya tutmak » desinator » hint bezelyesi » ipin ucunu kacırmak » oluyu guldurmek » ac gozluluk etmek » bulbulyuvası » kafatascı » cıtcıtlama » imtizac » secilmiş » pulverizator » sondurulmesine yardım eden kim » hristiyan » gurcuce » korfez » cengelleme » dil otu mu yedin » suyunu cekmek » obeklenmek » donanım » sacıştırmak » kıskac » kuplu » brove » avuc » alcılamak » sacına sakalına kar yağmak »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.