tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için özlem eş anlamlısı tıklayınız. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
okuz oldu ortaklık bozuldu ve » cengellemek » gozlerini alamamak » acık soylemek » ustune evlenmek » hanya yıkonya yıoğrenmek » tazallum » makam şoforu » oğutme » silgic » eli kolu bağlıkalmak veya durm » olum kalım savaşı » tatar » iletişim aracları » c c » nufus plânlaması » ne mumkun » zararına kazanc sağlamak » lutuf dilemek » tehyic etmek » noktalama işareti » ağac mobilya » haber gecmek » ustune başına etmek » urkek » cıkarsama » yuzu kara » teneffushane » guzergâh » gumruklenmek » tekâsuf » donanım » smacor » gormek » yurumek » ciftlik kâhyası » ictimaiyatcı » duruma gelmek » koy imamı » allah a emanet olun » pata cakmak » juri » etciller » acem pilâvı » tarafsız bolge » şenlik ve eğlence donemi » uckurluk » suruklendirme » sancma » ustunu veya ustune gormek »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.