tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hasta olmak veya duşmek » cenesi durmamak » mucbir sebep » cevikleşme » orgucu » yontemsizlik » buvelek » bitki organizmaları » butun butune » yurutum » cırpınma » flâman atı » cizik » gozunu kin burumek » mumessillik » gozetletmek » tuketmek harcamak » cağrıcı » isparta gulu » derdine duşmek » bir değer karşılığında birinin » yonetim gideri » paranın ustu » ıkla ikle ukla ukle » minyatur » care » duzine » cıban işlemek » gunahınıvermez » muzekker » gecce » mağazasıolan veya mağaza işlet » gobeği biriyle bağlıveya berab » anglikanizm » egeli » madde ağı sem » teleksci » surek » ustalık gerektiren iş sınaat » sırat koprusunden gecmek » yol acmak » cilemek » ozel girişimci » başkıc vurmak » değnekcilik » eli ayağıtutmak veya tutmamak » v » gulle atma » catal » notr »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.