tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
saclı » luks hayat » tuylenme » cıtır cıtır etmek » renk korluğu » ucuza cıkmak » akgunluk » cığırmak » malkar » munekkit » secilmiş » gozetici » korelmek » arac » orospu boreği » sorgu suale cekmek » komşuda pişer bize de duşer » on teker » her biri mesame » ağzıacık ayran delisi veya bud » tehaluf » kendini gostermek » frenkce » duzenleyen ve genel olarak ilg » surdurme » kultur bitkileri » civit otu » kotuleşmek » ozalitci » capalatmak » yavaşca » tebellur etmek » donuşum » cıvdırmak » cereyan carpmak » mutecasir » corba olmak » cubuksuz » ters turs » toprak doyursun gozunu » guneştutulması » ağzına surmemek » kostek olmak » acmaza getirmek veya duşurmek » genc » muzevirlik » ağzının ici yangın yerine donm » iz an » tutamac » hıncsız »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.