tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
suz » yay » icini curutmek » gostermelik » bitkisi thuya » buyuk mağaza » fıstıkcılık » durumundaki bileşkenin uygulam » muhur kazmak » coğu gitti azıkaldı » kolcak » ruchan » lâfuguzaf » oğlak donencesi » gurbuzluk » cap » cırakma » guvenmek » cubbe gibi » ruzgâr ekip fırtına bicmek » temel onerme » guvernor » cıngıraklıyılan » sukûtla geciştirmek » celikleme » sokme » orfî » bicimdeki bolumler » gurbuzleşme » değer bicmek » medreseye duşmek » onune cıkmak » alın teri dokmek » gulluk » temayuz etmek » cırcıl » fransızlaştırma » ağzına verilmesini beklemek ve » aktualite » uc ceyrek » ma me » gurcuce » armut pişağzıma duş » tutunluk » yapma işi » ceki » icin surulen kimyasal madde » sozunu tutmak » gecit vermek » goru »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.