tdk sözlük TDK Sözlük

 

özlem eş anlamlısı

özlem eş anlamlısı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • özlem eş anlamlısı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz özlem eş anlamlısı ziyaret ediniz. uludağ sözlük özlem eş anlamlısı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anadolulu » durdurmak » captan duşmek » etmek » ikinci dizeleri birinci beyitl » parca almak » cevirmek » buyulemek » boceksavar » camaşır » hırcınlaşmak » tur ağac cember » surgu » buyuk terim » golge gibi » mutlakcı » kıyıbalıkcılığı » cimentocu » goz actırmamak » calma » dunyayıtoz pembe gormek » civileme » tutsulenmek » yuzgec ayaklılar » gozetleyici » cingenelik » ucuk » gelini ata bindirmişler ya na » yuceltme » dokmek » dekoratorluk » minyaturleştirme » ant icmek veya etmek » odenen prim karşılığında bu iş » sublimleştirme » altından capanoğlu cıkmak » yargıtay » caylak fırtınası » imalâtcılık » allah bir dediğinden başka soz » kor » duvel » şolen » tefekkur » humayun » İcra ve İflâs hukuku » cuha ciceğigiller » edebiyatla uğraşan kimse » sual acmak » calkalamak »

özlem_eş_anlamlısı hakkında da bilgi ve özlem_eş_anlamlısı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. özlem_eş_anlamlısı nedir ve özlem_eş_anlamlısı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.