tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cocuk bilimci » acıklaşmak » gosterme zarfı » akcıl » uyku durak yok veya uyku nedir » madde » brıcka » yıldız kumesi » ahcılık » noktalama işareti » cullanmak » gozlerini kan burumek » done done » transformator » caldırılmak » mukâfatınıgormek » duşunme yasaları » lâm elif cevirmek veya cizmek » duruluş » surup gitmek » rumlaşmak » duğun ciceğigiller » hazzınıcıkarmak » cizgi cekmek » ote gun » gi » en kucuk birliği goze » guc » kumes hayvanlarını urkutup kac » museddes » gormek » sıcıp sıvamak » muhmel » nârına veya nâra yanmak » ıkla ikle ukla ukle » nuruceşmim » hurya etmek » kır ciceği » kalıpcılık » buyuk elci » sac boreği » caygiller » kuşsutu ile beslemek » kavrac » oncelikli » olduresiye » b b » pabucluk » elektrikci » kenarlık »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.