tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
demirkazık » kozasına cekilmek » aşırıtepki » uretilmek » guneştutulması » vekilharclık » puskurtme » acıklama » yakışıklı » cok eşlilik » medducezir » ruzgârlık » surutmek » dehşete kapılmak veya duşmek » amerikanca » seckin » mucazat » sacınısupurge etmek » kulube » renk vermek veya rengini belli » coğalma » cd » kandırıcı İnandırıcı » milliyetcilik » yer bakır gok demir kesilmek » ulak cıkarmak » orumcekli » somurme » dunku » acılmak » kopuk » başına taşduşmek veya yağmak » duzgusuz » hayran olmak veya kalmak » cıldırma » orgu » gosterici » yahudi arapcası » cillenme » iki kulak bir dil icin » koturum » entelektuellik » tespihci » yahudi takvimi » teamul » markor » ummî » cevir sesi » gonlu zengin » orgutlemek »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.