tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
capar » caresiz kalmak » bilek gureşi » goğus » karşılıklıbirbirini dovmek » muhtac » hint avrupa » cermence » kotumsemek » gece ucuşu » istizan etmek veya eylemek » yaradana sığınıp bir işyapmak » sudan gecirmek » catal bel » cıpır makinesi » vur dedimse veya dedikse oldur » calmadan oynamak » la » statu » nukteli » gunsuler » gecirmek » vizon kurk » para cıkışmamak » şerbetci » ustune » acıklaştırma » bez tuyler » cikolata » catıklık » duşuk yapmak » olet » turnagecidi » kopoğlu » cicek olmak » ya bu deveyi gutmeli ya bu diy » aracı » kumelenme » karagozculuk » uckurluk » tum tanrıcılık » cozme » dy » gobek otu » duma » art damak unsuzu » doğunme » duldul » gurbuz » semtte oturanların tamamı »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.