tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
iceride olmak » kufeci » gecinme endeksi » okuyana bırakan oyun muamma » veresiye karşıtı » gecme » evlerden ırak veya uzak » balıkgozu » eteği duşuk » sacak kok » uzerine oturmak » kuşum » borulce » iki hırtı bir pırtı » addan tureme fiil » gobeklenmek » gorgusuzluk » sulumen » cok yetiştirilen bir bitki hor » korkusuz iyi dovuşen kendine » ortalık duzelmek » kızılcam » kor olur badem gozlu olur kel » icine oturmak » kıskac » kufeci » el dokunulmak veya dokunulmama » ihaleye cıkarılmak » erosculuk » yedi iklim dort bucak » furs » husnuhat » cağıltı » allah iyiliğini veya lâyığını » snack bar » kâğıt gibi olmak » kacmak » goğusleme » korelme » sansur » yureği carpmak » imza toreni » pabuc kadar dili olmak » kitaplık gorevlisi » iz duşumsel » cekme » aktualizm » yer yarılıp icine girmek veya » ballıborek » gureşme »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.