tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nemceker » cuda etmek » cin gulu » guluncleştirmek » şolen » akşam vakti » tuh » ibadet de gizli kabahat de » dort donmek » ağzınıburnunu carşamba canağın » duzmek » eli varmamak veya gitmemek » tırtıl cekme » vinc » yediği naneye bak » cozuluş » kararmışve sertleşmişinsan der » şohret sahibi » imanıyok kısa soyleyişle » cicek » buzgusuz » ortmek » elhamdulillah » şarkiyatcı » oğrenci » tur » inkâr etmek veya inkârdan gelm » gectikten sonra yavru olarak d » tume varım » aclıktan olmek » cokmek » statu » yuzdurmek » ak duşmek » kalıplarla desen yapılmışbez » ağır kure » formulleşmek » yuksuk » cenesi kuvvetli » gelmeyen veya gelip de kıtalar » al kiraz ustune kar yağmış » cıtlamak » filozofca » gıllugişsiz » cuce » canlılara yaşama ortamısağlaya » servisi yapılan yemek » mehmetcik » bahcesi » alcalma »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.