tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ateşolmayan yerden duman cıkma » temerrut » yuzu kızarmak » cenesi kuvvetli » sonmek » kruvazor » cokkun » ciftteker » cok eşli » hasatcılık » un almak kazanmak salmak veya » ozel okul » doşemelik » dağdağa kavuşmaz insan insana » rafızîlik » cıkmalı » muzakere etmek veya yapmak » kutikul » olcucu » şuheda » gocmen » gozyaşı » oldurmek » uclemek » suruklemek » allahutealâ » butunleme sınavı » munasebet » su urunleri » cayhanecilik » kat iyen » golgelendirmek » olum doşeği » catlaklık » soz varlığı » olmez otu » avustralya kara tavuğu » dunya penceresi » gozleri parlamak » turkceleşme » gonul uğrusu » mâni i » tavuk kaza bakmışda kıcınıyırt » guderilemek » soz veya lâf işitmek » cift parmaklılar » guncellik » kotuleyiş » r r » ici kalkmak veya kabarmak »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.