tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
curcur » civit rengi » ackılama » perhiz yapmak veya etmek » kacmak » evdeki pazar veya hesap carşıy » bicim » keci inadı » yeteneği maharet » korfez » duruma gelmek usanmak » sonradan gorme gâvurdan donme » sutliman » duzgun » opuş » cırakma » porsume » mustelzim » vızvız boceği » ciftelemek » sınamak tecrube etmek » ucuc boceği » adıcıkmak » acık yureklilik » ec » sırtından cıkarmak » cope donmek » bayram cocuğu » jubile » anadolulu » alkışcı » tukurmek » sozde » acıgormuş » şeritci » garpcı » ilâhiyatcı » cevrim » ictima » teceddut » ahbap cavuşlar » alcak » ozel » ciğnek » koleli » dualist » cerezlenme » yolu acık » basma alım satımı » kolacan etmek »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.