tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cavlanmak » cayır tavuğu » armator » karantina suresi » muesseseleşme » hareketlerinde tutarlı sağlam » unik » cağlayan » carşaf kadar » kor sıcan » gorme işitsel eğitim » kıpkırmızıkesilmek veya olmak » suet » capraşmak » tumsekleşme » kene goz » ickin » icitme » sonmek » mantar corbası » crocodilus » cakmağıolmayan » cokluk » derisini yuzmek » imam osurursa cemaat sıcar » başmurettip » uzgun balığı » calap » gozunun icine bakmak » ocbe » oluşturduğu tuzel varlık » gunlemek » ici cekmek » koklenme » gonulluce » luks tarife » kapamac » cortu » fiil koku » iyodur » bir bicimine getirmek » copculuk » icin icin » bobreksi » balina cubuğu » maddelerin genel adı » bir cicekle bahar veya yaz olm » ustune duşmek » kaynakcacı » cukurlaşmak »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.