tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
suruklemek » bir ben bir de allah bilir » hayırlıveya hayırlısı olsun » kadayıfcı » godeş » yarıgolge » super lise » dârıfulful » uzerine almak » guvenli » muhurlemek » doşenme » cumbuşlu » kopru başınıveya kopru başları » cantalı » yuz gorumluğu » yunmuşarınmışveya yıkanmış » gun ağarmak » temayuz » cizgi resim » bayramî » guneşgunu » okaliptus » dalga gecmek » cerre cıkmak » icre » minibusculuk » bak bak » umur gormek » ic ice » erincli » butunletme » bir dilin kelimeleriyle duşunc » muzebzep » borcunu kapatmak veya borctan » olmek » ışıl kufler » bakır calığı » suruklenmek » soğme » imanıyok kısa soyleyişle » tekefful etmek » ozonur » cansız duşmek » dallarından her biri » fırcalanmak » malta humması » buyuk unlu uyumu » fuzesavar » pala surtmek »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.