tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
başcevirtmek » nişanıatmak veya bozmak » yenicerilik » seramikcilik » trenckotlu » kutle » buyu bozulmak » calmadan oynamak » uclu » canıcekmek » kulfetsiz » metal parca » peşin hukum » zararlıcıkmak » kısa gunun kârı » iğneli soz » bric » duzecleme » ağıtcılık » şimşek cakmak » aylıkcı » carpıcılık » ceyreklenme » gocermek » kul etmek » ağzınıacmak » mecusîlik » gosterilme » değişkene gore hesaplanan sayı » karaimce » diğer ceşitli hizmetlerin butu » gocuk » muhreli » sizin » murekkepci » şumul » cenileme » hindistan cevizi » surukletmek » lâmadan oluşmuş arasına yerle » borclu » mustakar » departman » cekkin » guzellik » gonul tokluğu » zuğurtlemek » kolemen » boceksavar » hızır »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.