tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kuşculuk » kapıcuhadarı » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » arac » aktuel » osmanlıturkcesi » etme bulma dunyası » temulentum » portlemek » gibi şart niteliğinde olan bir » kavakcılık » budu » cıvgın » oğretme » gulunmek » cemberlenme » yol acmak » avustralya kara tavuğu » kıkır kıkır gulmek » toplu sozleşme » cırpıntılı » bicimsizleşme » gozle yemek » cadır direği » cınsabah » hukum » acık zaman » mutehassis etmek » coğdurmek » pabucunu dama atmak veya pabuc » manikursuz » cektiriş » saik » ozleşme » holluk » kenarlık » sureğenleşme » carmık » mubrem » kaput gitmek veya olmak » ada » ackılı » fucceten gitmek » pece » ovundurucu » cıkmak » korluk » bağlıuzun bir sapıbulunan arac » muhur basmak » afiyet uzere olmak »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.