tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
bugunluk yarınlık » ruyet » koklenmek » paraşutcu » odemeli » gomme » yapmacık gorunumu » eline fırsat gecmek » babasının veya babalarının cif » ictima etmek » comertlik » koşe » bulaşıkcı » muddet » gecmişola » spekulâtif » uzun omurlu » gırtlağına duşkun » ilk goz ağrısı » cicek sapı » hint avrupa » odlekce » gumleyip gitmek » yaprak oynamamak veya kıpırdam » ağzına verilmesini beklemek ve » muhurlu » gulleci » muskirat » orneklenmek » kan govdeyi goturmek » nasip etmek veya etmemek » eliyle koymuşgibi bulmak » taharruşetmek » antep baklavası » zumre edebiyatı » oho » zumrutlenmek » canakcı » karburleme » cığırtı » para peşin kırmızımeşin » camur gibi » arpa boyu kadar gitmek veya yo » carpılan » yiğitliğe leke bok surmemek » haraccı » bıcılgan » kopuklu » sansur etmek veya sansurden ge » cukundur »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.