tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuketme » ustunuze afiyet veya sağlık » muvekkil » goz onunde » akıl oğretmek » elini surmemek » tercumanlık » absurt » yuzsuz » arkasında dolaşmak veya gezmek » meydan acmak » ust kat » hukmetmek » yoneylem » kupeşte » gubrelenme » tup gecit » pic kurusu » acmak » ic salgıbilimi » sacıkılmak veya sacıatmak » uzere » kamburu cıkmak » belini doğrultmak veya doğrult » dışters acı » kına ciceğigiller » puskurtme » gobek » caca » genel goruşme » koza cekmek » kebapcılık » elden duşme » gozune kestirmek » sarac » bir dilin kelimeleriyle duşunc » kasvet basmak veya cokmek » cağırtmak » ceğmellenme » zahmet cekmek » sanat dunyası » kotumserlik » şakşakcı » duzelmek » kumeleşmek » siyanurleme » hesapca » fenike portakalı » stabilizator » zirve veya doruk toplantısıvey »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.