tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yuvaya donuş » zuhre » sefalet cekmek » ağzınıhayra acmak » gobel » gecirim » bostan bekcisi » sutten kesmek » ceki » cep harclığı » yaprak doner » kutle » umide duşmek » guvenoyu vermek » şişmesiyle ya da sıcakta hazır » purhiddet » mucerrep » vazife gormek » iceriye atmak almak veya tıkam » bulunan bolum kafa ser » canak ağızlı » kıyıda koşede kalmak » duğme » ovulme » levha » seciliş » boşnak » ceddine rahmet » uscu » karışım » plâstikcilik » dol yolu » yarışcılık » su orumceğigiller » calmak » kurklu » cıldırtma » uzerine gelen duvar ağırlıklar » cılk cıkmak » anadolu » guzide » kup gibi » hukmetme » mustevli » terettup » ters duşmek » yonelmeli » potikare » beklenmediği umulmadığıveya c » kara gun dostu »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.