tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acığa cıkmak » yahudice » kuru yemiş » cocukluğu tutmak » yuksek gerilim » tecahuluarif » cıyanlık etmek » korebe » ciş » tavşan dağa kusmuşde dağın hab » kardeşce » orta uc » gonyeleme » eğen » tukenme » temiz kanıda vucuda dağıtan or » akşam guneşi » ağabeylik etmek veya yapmak » maraz esenlik karşıtı » acıklaşma » sozune gelmek » utangaclık » kılığına ceki duzen vermek » şovalye » ba » yumuşak unsuz » murevvic » araplaştırma » buyulenmek » sirkulâsyon » gorevli kişiler » yunanlı » gecirimlilik » devletle » oran » kışdonemi » kun » dorder » goz ucuyla gormek » bazıbitkilerin turlu organları » veya metal bolum » gozun aydın » kalvenizm » maymuna benzetmek cevirmek vey » oksurmek » frenk menekşesi » temel oğretim » capkınlık » sondurme » yoğurt ciceği »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.