tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
art duşunce » onune getirilir » aracılığıyla duymak değmek e » inmek » ağır kure » kalafata cekmek » goz banyosu » kulağınıcekmek » istencci » calıhorozu » ciş » cezasınıcekmek » guvenliği sağlamak icin yapıla » muzikci » yonetmek gorev ve sorumluluğun » cınlayış » kulâh giydirmek » ic gobek » ıtlak uzre » alkololcer » hindu » ses vermek veya vermemek » kuşsutu ile beslemek » ceviz ici » ayağıuzengide » gul gibi bakmak » oyle » doğactan » hata etmek veya işlemek » tore dışıcılık » alumin » bocek » mutedair » comezlik » faraşgibi veya faraşkadar » canısağolsun » başdumenci » gozunde olmamak » top surmek » seylân taşı » cimdirmek » cağacmak » » gumbedek » amasımamasıyok » gullâc » konveyor » gorev » regaip kandili » şovalye yuzuğu »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.