tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
umide duşmek » cırakman » formul » camaşır ipeği » yureği kaynamak » angıc » ağzının tadıbozulmak veya kacm » acık » cınlama » ustcavuşluk » altı b sınıflamalarda ikinci » uzerine bir bardak su icmek » kacırmak » ozel ulak » caldırılma » gecek » kokenli » guzluk » rufaîler karışır » uretimlik » namutenahilik » yalıngoz » ozel radyo » muşahhas » tekâmul » hakkın rahmetine kavuşmak veya » basıp gecmek » veya orulen dikey duzlem » sıskasıcıkmak » isimden tureme fiil » satın alınan erkek kul esir » kok boyasıgiller » depremcizer » celebice » yakıt gostergesi » cerge » başlangıc tutmak » kapıalmak veya yapmak » dortnala » ust yapı » taşcı » nazizm » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » tumlemek » acıolcer » kureme » tuketici » major » icici » dağyurumezse abdal yurur »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.