tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kofte » hayata kusmek » supruntuluk » icini sıkmak » tufekcilik » buyukce » kulceleşmek » su carpmak » luks koltuk » etcil » kamcılılar » kendini gostermek » sutliman » cırpıntılı » solungac » icinden cıkmak » kusurlu » korluk » duello » alcak gerilim » ayağıduşmek » katran camı » ikizkenar ucgen » umur gormuş » duşunum » dadaizm » kufurbazlık » cobanlık » ofkesi burnunda » mustahak » kılıc oyuncusu » gozlem evi » gomme dolap » yakacak » donuş » cok cok » ardışık goruntu » goğus » gulme » halkalıgozler » yatağa veya yataklara duşmek » sofra veya sofrayı kurmak » inti » ık ik uk uk » uc beş » işlemeli yollar » şimşek cakmak » dunya » fiske fiske kabarmak veya olma » başustu »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.