tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
soyletme » mısırlı » koyluk » cimlendirmek » copcatan » yeri » dumensiz » karısıkoylu » ufuruk » tekemmul etmek » cepel » mandepsiye basmak veya bastırm » buzul cağı » camaşır suyu » yoruk cadırı » kacan kacana » telgraf ciceği » cıkmalı » alacağına şahin vereceğine ka » cift » sulfurlemek » mubaşeret » ve burada gorevli kimselerin t » cec » veya toprak harc » surup gitmek » teessurat » ortadan soylemek » cakmak » surpriz » sarıgoz » catal kundak » guvez » takdir etmek veya eylemek » soylemek » gozeler arası » tarlada izi olmayanın harmanda » uzere » omur adam » sunepe » buyukce » calıcırpı » gecti bor un pazarı sur eşeği » orum » gun doğmadan kimliği soylenmez » tahavvul » kurtpencesi » pirinc pilâvı » gosterme zamiri » sarkıntılık etmek veya yapmak »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.