tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dadaizm » uretmek » sur atlenme » f » mutevehhim » borc gırtlağına cıkmak » soylenilmek » arkasınıbir şeye vermek » carşamba karısı » taammuden » batırmak » sırasına getirmek veya sırasın » guc » uzre » odun » yureği ağzına gelmek » yonden » ayaklarınısurumek » sonradan gormelik » cifte standart » cıngırdama » gumuşletme » kaynac taşı » yahudi almancası » işguc sahibi » cb » gulecen » calkalanmak » yaradana sığınıp bir işyapmak » doşemelik » goreceği gelmek veya goresi ge » dehşete kapılmak veya duşmek » omursuz » icinin veya yureğinin yağıerim » olmama durumu serbestî » modasıgecmek » odun komuru » canınıcehenneme gondermek veya » edat tumleci » kacmaklık » cığıltı » up » uşuşmek » catışmak » ozetlenme » beleşci » turunu miktarınıgosteren cize » okuz oldu ortaklık bozuldu ve » tokaclanma » toskurmek »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.