tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
elle tutulur gozle gorulur vey » şofor okulu » herkes kaşık yapar ama sapını » hoşmerim » boksor » goveriş » surtunup durmak » topceker » olculer » gundeme getirmek » matrakcı » notr » capalı » zıp diye cıkmak » pompalıtufek » cerviş » opucuk kondurmak » karşılığında cinsel ilişkide b » granduk » aklına duşmek » enstrumantal » kusmek » itilâfcılık » cabucak » bortturme » atıalan uskudar ıgecti » guzellik » kıptîlik » duşey duzlem » cevriyazı » felc olmak » uc birlik kuralı » utulenme » cağrıştırmak » sapsarıkesilmek veya olmak » gosterişyapmak » akce » sıcaklıkolcer » gonullu » carliston » az cok » frenkleşme » cerceveletme » gumec » cobanaldatan » anan yahşi baban yahşi » keceleşmek » celikleme » gorgu » calışkan »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.