tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kurutac » cokek » luksmetre » nicin » parcalanmak » cekme » mutemerkiz » hazzınıcıkarmak » yuzdurmek » cekinmek » acak ecek » şumullendirmek » rutbeli » icten pazarlıklı » yuzluk » ruzgârlama » oğle ezanı » ne o » nasranî » iki cenekliler » ucuz » oz yaşam oykusu » cıkmaklık » ne bicim » kaymağıolan » sağdıc » turum » cıktı » cozumlemek » kudumzen » hata etmek veya işlemek » sonuclanmak » pluralist » yuz tutmak » aktualizm » cıkarma işareti » istenilen bicim elde edilen m » mız miz muz muz » sıcan yolu » ceşnici » tahkimat elemanlarıustune veya » maddî olmayan manevî şeyler » desinator » duzen » umitsizlik » lokoz » hizmet ici eğitim » iplikcilik » camurluk » bulunan bolum kafa ser »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.