tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
muhurcu » ozensizlik » kırkıcıkmak » doner kebap » caydanlık » duğumlu » kaktus » hot » gocermek » hukmî şahsiyet » arkasınıveya peşini bırakmak » oğurtme » arac » universalizm » taşyurekli » guneşhayvancıkları » saclısakallı » levuloz » kahır veya kahrını cekmek » hunkârbeğendi » yer » ici cız etmek » taaffun etmek » keci mantarı » guzlek » celik kapı » ruya gibi » alaya cıkmak » gonul rahatlığı » namunasip » calım » gorme » gucsuz duşmek » grek » sahil cizgisi » coğaltma makinesi » cıvmak » kunye » acılış » keşkulufukara » sağlık gorevlisi » etiketcilik » serguzeştci » yoğurt calmak » aralarında onceden kararlaştır » oğut vermek veya oğutte bulunm » mezardan cıkarmak » kalem komuru » gu » lup »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.