tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cec » cakar » ara soz » yureği cız etmek veya cızlamak » ickin » tatsızlık cıkarmak » guvey i » hukmu gecmek veya hukum yurutm » aklınıcelmek » yıldırımla vurulmuşa donmek » gezercalar » camurluk » gucune gitmek » oclenme » yabancısaymak veya tutmak » ceteci » cırcırlama » onleme » kabına dokmek » taaccup etmek » yuzbaşı » ozendirmek » elinin koru » orulmek » olcmek hesaplamak hesap etme » sabahcıkahvesi » allah canınıalsın » kafasında şimşek cakmak » cuzdan » elcek » gosterme » komurleşme » bunların taklidi olan madde » icini acmak » minyaturleştirmek » pardosu » ongoru » bolucu » teşebbuse gecmek » ciy » cergi » elciye zeval olmaz » salur » himaye etmek » cizgisiz » koncsuz » mefhum nosyon » brahmanizm » oşur » yurutum »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.