tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
şimdiye kadar veya şimdiye dek » gostere gostere » mulk » sessiz yuruyuş » hafızıkutup » ters duşmek » tunel » kakır kakır gulmek » lece » ovungenlik » ayağına sıcak su mu soğuk su » altın kupu » oz dışı » mufredat programı » goturtmek » acık teşekkur » aldanc » saik » oz oğrenimli » kor topal » ahlâkcı » golgecil » bu yuvacıklar topluluğunun bal » mevlit kandili » veren silâhıbu hedefe doğrult » ozelleştirilmiş genellikle di » kırağıduşmek veya yağmak » ustencilik » kaypakca » testere caprazı » teferruc » balkanoloji » boyle » rotuşlu » bulbul gibi soylemek » okuz gibi bakmak » carşafsız » doner ayna » calımlık » duzeltme » yureği hop etmek veya hoplamak » uygurca » balık corbası » bisulfur » cakıllık » tanesi » guven » kucuk dalga » otmek » saltcılık »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.