tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kapanmak ortulmek » kalvenizm » bilim » kopek memesi » mutefennin » supurgeci » guven duymak » yatışma ozelliği olan yatıştı » ezgi » iyi veya temiz işaltıayda cıka » deliye donmek » roman dilleri » bıyığıyeni terleyen delikanlı » arasında den başka anlamıyl » asansorcu » cakırkeyif » ucurmak » hic » allah korusun veya saklasın » turlu şeylerden yaptıklarıve t » avuc » işdayıya duştu » cevresel » on vurgu » kopeklenme » su carpmak » bulgurlu ya gelin mi gidecek » bortuk » yore » gencleştirmek » universiteli » temizlikcilik » surtuşmek » veya belli bir yukseklikten aş » koyuvermek » oksurtme » plânor » coban aldıbağa gitti kurt ald » kukremek » dolambac » ne sularda » calımsız » cift cubuk » gozu gonlu tok » ataturkcu » yakadan gecirmek » mizacgir » calgıcalmak » cozuntu » ayca »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.