tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dallıgullu » ekmek elden su golden » kosnulluk » parti cevirmek » arkada kalanlar veya arkadakil » cizmeden yukarıcıkmak » eline ayağına kapanmak sarılma » koşe kadısı » icre » cobantuzluğu » gecmek » boyle başa boyle tıraş » kufur savurmak » doşemek » beklenmediği umulmadığıveya c » goturmek » pilot koşku » kuskun » gumruklenmek » kamcı » geri donmek » cığıltı » sutlenmek » pastişci » ayak cekmek » oyuncağıolan » ceşit ceşit » gozu bağlıolmak » sansur » avuc avuc » turlu » catlasa da veya catlasa da pat » doviz » cizim » biri fert » cicekleşmek » civi kırmak » turum » jon » romork » mantıkcılık » cihannuma » eli ayağıolmak » soz dalaşı » gocuşme » haziran boceği » bugune bugun » bata cıka » atom cağı » buyukayı »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.