tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kacmak » bana dokunmayan veya beni sokm » kamcılatmak » saat on bir bucuğu calmak » oruk » tutuncu » giritli » comlek hesabı » timus » kaptan koşku » kızılelma » calıştırış » yuk » kimi kopru bulamaz gecmeye ki » catıortusu » inancsız » başoğretmen » duğmeli » nukte » carşıekmeği » cıkıştırma » ara yon » mudrir » kulyutmaz » sebep mazeret » lâpon » mağribî » ici dayanmamak » oh cekmek » bîcarelik » mumsondu » korkunc » frenk inciri » sefalet cekmek » cay takımı » yureği goturmemek » gunleri gece olmak » think tank » yuceltmek » ulak cıkarmak » acmak » gocurulmek » secmeler » mutemerkiz » kulhancı » tus » cevirtme » neptun » kalbi carpmak » turkcu »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.