tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonlunu duşurmek » gununu gormek » alın catısı » ağzının kaşığıkalıbıveya lokma » cok uzun uzun sure uzun olar » uzum sirkesi » yangından veya gumrukten mal k » gosterişli » damlaya damlaya gol olur » paca » nb » sonmek » gormek » goden » minuskus » cın tutmak » derdini deşmek veya depreştirm » kacınganlık » namus sozu » yukarı goğe doğru olan yanı » koken bilimci » bolum » jole » aclıktan olmeyecek kadar » sukûn » cabuk parlayan cabuk soner » işaretci » şerefine icmek » koc katımı » pekiştirmek » yonetim » gluten ekmeği » donum » ortac » jubile » goc » bilgic bilgic » anlamında ikileme oluşturur » can duşmanı » oğur » kimse » hıncsız » buyu bozulmak » başına taşduşmek veya yağmak » cabucak » golgeleyici » yuzeyinin her noktasına basınc » olculu » cubbeli » ekskavator »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.