tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kullenmek » gume » kurşun dokmek » esrar cekmek » cıraklık etmek » kuru gurultuye pabuc bırakmama » gunleri sayılıolmak » karacalılık » nefes tuketmek » başgostermek » pompalıtufek » hasanpaşa koftesi » romanyalı » kubbealtı » cakmak » bulunan bolum kafa ser » pilic » bukmek » coğmek » şoyle dursun » yureği boğazına tıkanmak » kucuk » duziko » uncu » sakla samanı gelir zamanı » bilgiclik » korduğum » kucuk » kupur » abanozdan yapılmışdilenci cana » duven dişi » surutmek » guclu » gorevli kişiler » orospu bohcası » caker » borclu » İzinli olma durumu » cırpılmak » yuzden » gecinip gitmek » kese ciceği » guler misin ağlar mısın » calpara » uc buutlu » ahıska turkleri » cıkın » kultur balıkcılığı » almancılık » camurdan cekip cıkarmak »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.