tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
acık ağıl » yuruyuşkolu » bildirmek » ceyizlemek » catal ağız » anlıkcılık » cağdaş » mutevehhim » ananın orekesi » başustunde yeri var » sozde kalmak » nasranîlik » uslu durmak veya oturmak » kılıc kınınıkesmez » okuzgozu » kuvet » beklenmediği umulmadığıveya c » ileriyi gormek » durumunda meyvesinden kokusuz » kor boğaz » lâğım cukuru » coriandrum sativum kara kimyo » catır catır catlamak » lutfetmek » naturalist » yuz » » fark gozetmek » acılmış dikdortgen biciminde » i » bulunan iki dairesinden her bi » amerika uzumu » mayıs bocekleri » icindeki en kucuk birlik » dokulmek » cavuş » mozaikci » celikleştirme » uzuntulu » gunâşık » gecmek » genişgoruşlu » nufus » vizon kurk » soz duşurmek » tel civi » bukme » muş » supurge darısı » govem »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.