tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tişort » nalca » kim oluyor » sempati duymak veya beslemek » cekmek » duello » oldurtmek » duşuş » yukselti » alaturka bilen alaturka eser » coğmek » buyuk kan dolaşımı » coraklaşmak » elinin koru » burc » unlemek » gozsuz » kıcustu » yeni eflâtuncu » z » gunu gecmiş » surmeleme » rahat doşeği » hırsız kelepce » surungenler » gormuşluk duygusu » guneyli » iz » balcık levha fayans » cekmek » cıkmak » papirus » kac paralık adam veya şey » kuşculuk » mutezayit » cene cukuru » soz kesmek » cumlecik » turemişsıfat » atlas ciceğigiller » cucuk » cekirdeksiz » didik didik etmek veya olmak » mef ul » odeme » kume kume » tes it » kusulu » kırmızıcuruk » memleketcilik »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.