tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ tıklayınız. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
celseyi acmak » suruden ayrılan koyunu veya ku » kufluce » yapılan yardım calışması » mujde » baskısız buyumek » huseynî » cevirici » durbunun tersiyle bakmak » cakal eriği » himaye etmek » ıskartaya cıkarmak veya ayırma » tunel gecmek » suzulme » nitelikli işci » utu makinesi » urunsuz » ic kavuz » cir » celik yelek » gormek » uroloji » oc almak veya ocunu almak » kulaclama » ada » bolme » olmek » ufurme » zucaciye » cıra » somurgeleştirme » mulk » hic değilse veya hic olmazsa » kalburustu » kolcer » uzmek » mirac gecesi » lecek » ote » musaade » yonlendirmek » cığralık » hâli veya hâlleri duman olmak » icine kapanmak veya icine ceki » cıkma » seckin » acıciğdem » sulus » gozu kızmak » duğum duğum »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.