tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
roproduksiyon » cok seslendirilmiş » makaslıbocek » kesmeden ustten gecmesini sağl » koreşe » vektor » cimlenmek » el sozluğu » tohmetlendirme » hafta arasında veya icinde » t cetveli » secmeler » gurgen » bicim » cile » harp acmak » hoykurme » patlangıc » orgutsuzluk » ağızda sakız gibi ciğnemek » tefe koymak veya tefe koyup ca » cur et etmek » yonetmen » portakal bahcesi » seluloit » hucumbot » donenceli » kuturdeme » ozverili » yatak yorgan veya yatak doşek » buyusel » onermek » sonuc » karşıtcı » korkunc » ayak ayak ustune atmak » tumden gelim » kara yuzlu » tumorleşmek » koşe vuruşu » dokmek » musluman » boya koku » suvarilik » f f » cağdaşlaştırma » sakıt » tekautluk » karaya cıkarmak » filistinli »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.