tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
yonelme durumu » dol doşsahibi olmak » bolşevizm » sebep olan fiziksel enerji ha » hoykurmek » boylecene » anlaşıldıvehbi nin kerrakesi » şikâyetcilik » suruşturmek » paşacadırı » fincancıkatırlarınıurkutmek » got » tuy gibi » yukseltgenmek » uzere » turap » gozu uyku tutmamak » gonendirmek » ağzıteneke kaplıolmak » uzulmek » taban tepmek veya patlatmak » eli para gormek » oğutulme » husrana uğramak » cancı » garaz veya garez bağlamak » bir orman ağacıcastanea sabva » teneke calmak » dokumlu » şeyhulislâmlık » yuzu asık » kulceleşmek » duzenleyen ve genel olarak ilg » mudahale etmek » dayanıklıbir orman ağacıquercu » yuz surat davul derisi yuz sur » deli posteki sayar gibi » musamaha » aşağıfalan yukarı » guneşlik » duşey duzlem » cozumlemeli » kumeleniş » temerkuz » kancılarlık » cokbilmiş » cozumlenmek » cenesi kitlenmek » mujde » goz »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.