tdk sözlük TDK Sözlük

 

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ ziyaret ediniz. uludağ sözlük üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
lâf soyledi bal kabağı » yaltakcı » tetikci » ağackakan » ovuluş » terakum » duşundurmek » ala gun » bir veya tek başına » uzun parca » gozu cıkmak » fotoğrafcı » seci » kimse » maz mez » silindir prizma vb bicimindek » puskulcuk » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » alıal moru mor » ucuşmak » gorunguculuk » kara surmek » kahır yuzunden lutfa uğramak » yonetmen » sumsukluk » kasketci » orta şark » omrude » kır duşmek » profesorluk » sureğenleşmek » yukleyici » petrolcu » gozetlemek » şovalye » puskurtmek » kunyesi bozuk » dolambacsız » gosterilme » on deyiş » zayicesine bakmak » citi yapmak » cotiragiller » ucler yediler kırklar » sana taşla vurana sen aşla var » korfezcik » gonul akıtmak » sıskasıcıkmak » goz » madde »

üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ hakkında da bilgi ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ nedir ve üğpoıuytrewqasdfghjklşi,üğ kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.