tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
marmara cırası » zihin acıklığı » bocekciller » akşam ahıra sabah cayıra » gomme kilit » got » arabeskci » suc aleti » deliye her gun bayram » lutfetmek » haraccılık » cokel » hanya yıkonya yıgostermek veya » gurleşmek » gorungu » mucellâ » gostermek » ayakuzeri » gecti bor un pazarı sur eşeği » icmek » cekmek » turbedar » odunc alma » muteşebbis » cıban başvermek » tebellur etmek » haber burosu » arac » yerinden yonetim » guducu » suzule suzule » kulfet » pala surtmek » keli gorunmek » dik bicme » moskofluk » prelut » cocukca » kralice » goynumek » allah bir yastıkta kocatsın » sırt cevirmek cevirmemek » cığalanma » cor » malik » kanat acmak » at olur meydan olmaz bulunmaz » ucluk » cilecilik » fucceten gitmek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.