tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
pusur » cift cinsellik » goz kamaştırmak » boyle boyle » hidr hidro » onarım gormek » kok » işin icinde işvar » muritlik » catılmışkirişsistemi » işi ne » sulun gibi » yeni dunya aslanı » şofor » camur atmak veya sıcratmak » cınargiller » cakılmak » yuzune duramamak » studyo » ilk gosteri » cocuğumsu » goz aydına gelmek gitmek » muslumanlık » ustluk » aralarında onceden kararlaştır » yalcınlaşma » goğus kafesi » kakınc » aletler butunu » yureğini hoplatmak oynatmak ve » işguder » saat acısı » gecme » capsız » yuzbaşılık » goturme » gorunurlerde » ağaclanmak » kapana duşmek girmek kısılmak » gunluk » yakın doğu » karanlığa gomulmek » tervic etmek » i tutmak » rağbet etmek veya gostermek » ekim ihtilâlinde komunist kızı » kilit kurek olmak » cekmek » ıstırap » mubarek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.