tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kırık dolu » urumek » ic ice » bugunden tezi yok » kul gibi » calkalamak » varlık icinde yaşamak » cilâlıtaşdevri » tenceresi veya tencereleri kay » aklızıvanadan cıkmak » ciceklik » im » otuşme » otobuscu » zihin acmak » cekmeli » gelen gecen » munekkitlik » cetrefilleşmek » citi yapmak » cıban başvermek » bir abam var atarım nerede ol » ay orumceği » ozel teşebbus » rutbe » celişkili » ağzınısıkıveya pek tutmak » dun cin olmuş bugun adam carp » on sezi » toz » abbas yolcu » fotoğrafcılık » muzahrefat » ıslahatcı » tuplu » orakcılık » cıplak » hangi taşıkaldırsan altından » sozleşmesiz » bahcesi » sahneye cıkmak » olusu ortada kalmak » komuren » korkak bezirgan ne kâr eder ne » saltanat surmek » ovguculuk » kotulenme » ancuez » tozunu almak atmak silkmek ve » dunyaya kazık cakmak veya kakm »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.