tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ruh cokuntusu » olculu » oğunmek » ziyafeti cekmek » cubuk ağacı » ozerkleştirme » tura cıkmak » recine yağı » savaşcı » başka işi yok mu » avuc ici » huda » olumsuzleştirme » duruma gelmek usanmak » cocuk » gercek varlığıinkâr eden aşırı » tecessum » soz goturmek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » cap » bağışcı » kandil gunu » boyle » cullanmak » başa cıkmak » arac » mantıkca » copluk horozu » carşamba karısı » kontrolcu » dudak cukuru » catılış » gureştirmek » tuylu dalak otu » kopcalanma » ustun olmak veya gelmek » iğne deliğinden hindistan ısey » acısoylemek » sovmek » doşemeci civisi » ormek » bolgecilik » cekmek » cıldır cıldır » tecavuz etmek » cilli » ruşvet yemek » ceşnilenmek » kotuluk » goz »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.