tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
buzulup oturmak kalmak » dudak cukuru » gozaltı » mutehevvir » durtuş » cerci » aradan cıkarmak » ozgur » suvari » cerkezce » guc » arayıacmak » dun cin olmuş bugun adam carp » dokum » muhurlemek » ağzıacık ayran delisi veya bud » bayındır » multeci » cok buyumek irileşmek » da var ki anlamlarında kullan » suzgun goz » iclenme » bolmek » delik buyuk yama kucuk » durtme » yuksekten bakmak » cocuğu olmak » goze batmak » evic » ara konakcı » kufletmek » dil veya diller dokmek » suratından duşen bin parca olm » ondulesiz » su gosterdi » kolayına bakmak veya kolayına » buyukluk » rolâtivist » minyaturculuk » kooperatifci » oksuzluk » os » bağlaclıyan cumle » suzgunluk » akımolcer » gocen » cevirmek » lâckalık » gunaydın » yurume »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.