tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
dere tepe duz gitmek » sıcankuyruğu » tecrube » cuş » gelen birini karşılamaya cıkan » flutcu » donerci » fıstığıda denilen bir ağac pis » kırmızıcizgi » macun kureği » kurit » bir sozunu iki etmemek » mahrut » canına gecmek canına işlemek » insanlıktan cıkmak » kokertmek » cala kaşık » catma » maskesi duşmek » muslukculuk » buyulemek » ma me » kontrbascı » golge » turkucu » gibi şart niteliğinde olan bir » başına işacmak » cihannuma » ceteleştirmek » sungerleşmek » orakcılık » kuskus corbası » hızır » sezu » cetene » soz misali » kamu yonetimi » kesip bicmek » kırılıp bukulmek » armatur » gokyuzu » gorklu » etanol etil alkol » catırtı » lutfetmek » yara acmak » eski pusku » hodukluk » genişce » arka kapıdan cıkmak »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.