tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
deyip de gecmemek » resim cekmek veya cıkarmak » alt ust olmak » gosterge » kostumcu » gureşetmek veya tutmak » arguman » pantufla yapan veya satan kims » kulaclayış » şomine » n » carktan cıkma » kotu » aclık » kup » cengel atış » elde avucta bir şey kalmamak » aşcılık » ya herru ya merru » ici kararmak » oğretilme » huzunlendirme » bıcak bıcağa gelmek » isimden tureme isim » cil » kulak asmak veya asmamak » sevsinler » abdesti gelmek veya olmak » gecmek » ozdeşlik » duşey » viraneye cevirmek » pırlangıc » duzenlemek » atcı » purik » kılıc cekmek » mayın dokmek » zehir sacmak » bıcaklanma » gozu tutmak » buhran gecirmek » kuttedek » ağrılarda goz ağrısı her kişi » cıban ağırşağı » cıkarmak » carpınmak » munhasır » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » cakıgibi »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.