tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hot demek » yureği yağbağlamak » bilâkayduşart » yakut » yurt ici » orgucu » yuzyıl » bire vermek » farisî » kuşgibi veya kadar yemek » cıkıkcılık » kırkından sonra saz calmak » cakırkeyif » rebiyulâhır » teşehhut » calıfasulyesi » yukseğe cıkmak » uretmek zihnî yetiler oluştur » suzdurme » sevincsiz » gocerme » tecavuz » başım gozum ustune » ic » deliye her gun bayram » cağrıştırmak » yalancıcıkarmak » icler acısı » duşunce ozgurluğu » cinko » harac » goze zarı » alcıcı » serce » rengi atmak kacmak veya ucmak » bir gozeliler » buyu yapmak » kontrolorluk » ceviklik » cekirdeksel » tecrubesizlik » ustat » bıcak kemiğe dayanmak » gunduzleri » brahmanizm » cevirmek » biciminde duzenlenen ulusal ve » carpılmak » eser rolyef » duzeltme »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.