tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
cıngar » kult » rukun » muhammedî » kabak cıkmak karpuz kavun vb » ayrıcanak yapraklılar » soğan ciceği » benlikci » dokulmek » nukleer » tuvaca » maden komuru » harclık » dokumasıolan » gulecen » teknokratcılık » bac » kuşucurmamak » sahabetci » yunan » dik bicme » mış miş muş muş » onleyici » gormek » ustume iyilik sağlık ustune u » canıağzına veya boğazına gelme » cusseli » veya başka duzenlerle işletile » yuzunu kara cıkarmak » kofte » terakum » carmıha germek » pozitif bilimler » patates koftesi » cok şişmiş » koftelik » tulyum » mudevvenat » gozune karasu inmek » kok » musemma » cozuşmek » başmufettiş » başınıkaşımaya vakti olmamak v » cap » mirac » kunye » coban yıldızı » cocuk oyuncağı » golgelendirmek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.