tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozu gitmek » karacayır » cifte » ordekgagası » catma » yahudice » kuskun » yonetim » bahtına kusmek » keyfi kacmak » kalburustu » aclıktan imanıgevremek » duvak duşkunu » bunlardan yararlanması » hukum surmek » ceşitleme » esprituel » uzerlik » el ustunde tutmak » cicek » cıkarmak » kopek balıkları » guneşin alnında veya guneşin a » pusur » mavimtırak esmer renkte bir el » catal aşı » ic » sumkurme » nukul etmek » goreli » kamcılılar » galebe calmak » atıalan uskudar ıgecti » gecerlilik » kambur ustune kambur veya kamb » uzerine cokmek » parayıaraya değil paraya verm » yuruk » herkes gider mersin e biz gid » cift kanatlılar » kaptan koşku » kayışa cekmek » gok » butunu » icirilme » centik atmak » gomlek » tok gozlu » cift sayı » ırakca »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.