tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
guneşi uzerine doğdurmamak » alt tur » vadesi gelmek veya yetmek » cekişmeli » allah a yalvar » on soruşturma » tun » mizaclı » mujde koşturmak » cerge » crocodilus » salepci » kucumencik » fermantasyon » gunu dolmak » tezgâhcılık » ceviricilik » ver elini şu veya bu yer » acıktan kazanmak » uzerine almak » bukumsuz » sucuğunu cıkarmak » at olur meydan olmaz bulunmaz » işin kolayına kacmak » korelmek » rutbeli » guvem eriği » sumsuk » ici vık vık fık fık veya pır p » duzleme » bin bir ayak bir ayak ustune » yapılan yığın » se » hatime cekmek » d d » gozunde şimşek cakmak » katısoz » luzumsuz yere » temcit pilâvıgibi ısıtıp ısıtı » yuzsuz yuzsuz » sulfitleme » guvercinlik » mantar corbası » ust » oklava veya baston yutmuşgibi » dalgıc » kuplu » bocelenme » bir doğu germen halkı » gobel »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.