tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
gozuyle gormek » alcılamak » ust » pop muzik » guvenilir » şupheye kapılmak » anlamına gelmek veya manaya ge » zurra » grev gozcusu » teveccuh » cıkmak » gucleşmek » deke duşmek » bulbulyuvası » celtikli » kulâh kapmak » coğunlukla » gobek bağlamak veya salıvermek » sutleğengiller » cekememek » yulume » capa » ciceklendirmek » duğun dernek » aba gureşi » ev acmak » utulmek » işsozleşmesi » balıkgozu objektif » uykusu acılmak veya dağılmak » kuştuyu » tekebbur » dağda bağın var yureğinde dağ » orgucu » parca » operatorleşmek » kaşının altında gozun var deme » cağdaşlaştırma » yuklu » gayrimutecanis » kul kesilmek » kalıpları » cayırlanma » ettiği yanına kâr kalmak » ciskin » guvenlik vanası » dolayısıyla verilen ortak ad » aktor » aklızıvanadan cıkmak » yuklu »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.