tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gonul darlığı » aleykumselâm » muttefikan » mubadele » tunuslu » terbiyeli kofte » hukumluluk » teleut » gorunuşalmak » urume » bir olayıileri surenle inkâr » tedavulde olmak » icermek » ilcebay » imdatcı » az bucuk » balcak » gur » sune » bıyığıyeni terleyen delikanlı » ayrıcalık tanınmak veya goster » kopya murekkebi » nesli tukenmek » gocurmek » kapıkethudası » duygularıacığa vurmak » cakal yağmuru » oğreticilik » allah selâmet versin » murettip » tapıncakcılık putperestlik » tehaluf etmek » ele verir talkını kendi yutar » caykızı » hamur corbası » goruntusel » tuyleri diken diken olmak » duzenlemek » allah ovmuşde yaratmış » gercekte » seluloit » ozgulluk » aramak » mutehassıs » cok hucreli » kapcık » soylenti » olan biten veya olup biten » zıvanadan cıkmak » memleketci »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.