tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bugunden yarına » sozu kesmek » keskin sirke kupune veya kabın » dokmek » ozdekci » bayram etmek veya yapmak » cilekcilik » iki eli boğrunde kalmak » gumul » her kafadan bir ses cıkmak » ateşci » başdondurucu » gul » parıltı » aristokrasi ekonomik toplumsa » cirkin kacmak » amac gutmek » tarihcilik » sıhhî tesisatcılık » guc » başıgoğe ermek veya değmek » muneccim » cok gormek » muşahit » kalıtcı » kuşgibi ucup gitmek » kacı » camur ığrıbı » muleyyin » başına cıkmak » tıraşcı » pahalıya oturmak veya pahalıya » avanakca » yuk treni » sur atli » onlukluk » nefes tuketmek » tukuruk otu » sodyum hiposulfit » curuk veya curuğe cıkmak » ucunda cezalandırıcıbir şey bu » u » sut vermek » bıcılgan » cekmek » zikri gecmek » kul bağlamak » kundeye gelmek » yarayan kuru ince yaprak » kıraclaşmak »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.