tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
felemenkce » bir tatlı » onemseme » duzelme » yuklu » sarımsağıgelin etmişler de kır » otuşmek » okse » catlatış » cıkıştırmak » yuzeysel » sulâle » tersane kethudası » kupe ciceğigiller » hurufî » sutten ağzıyanmak » cevirmek » ıslak sıcan » puskurme » ecza cantası » tadilât etmek veya yapmak » ultimatom vermek » gokyolu » kulâhcı » gununu doldurmak » tertibe duşurulmek » nasranîlik » gucleşmek » bin turlu » tonsuz unsuz » uzlaşma sağlayan » yuksunme » elcilik etmek veya yapmak » ıska gecilmek » police cekmek » nobet » suflî » denir » acıkgozluluk » eskimo » ant icmek veya etmek » naza cekmek » kalp carpıntısı » kumeli » pacasız » fenike portakalı » sure olcumu » sacmak » gonul kimi severse guzel odur » mak mek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.