tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
baskul » ust » cengelli » u donuşu yapmak » metal parca » ozentici » karşıcıkmak » toplu olarak oğretimin yapıldı » ocbe » sungerci » aracla yakmak » gonderme » cam yarmasıveya bolmesi » curmumeşhut » puskurtuş » soz dizimi » oclenme » alnac » gune doğrulum » yuz vermemek » saati calmak » duşuncesini okumak » oldurulme » ustelemek » kızılcık receli » dortgen » percin » perde cekmek » bayrak toreni » ac » acan » doner kavşak » cingenece » ıkla ikle ukla ukle » sunme » kucurek » derinlik kayacları » buhtan » şovalyelik » tokaclanmak » cebic » hava sıkıcıve bunaltıcıbir dur » gidebilen sekiz kucuk taş piy » duze » kabuk yonetim » unvanı » ciğleşmek » cukur » olumsuz cumle » dişdamak unsuzu »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.