tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
subye » gumuşî » ne altınıbırakmak ne ustunu » kendini toparlamak veya toplam » u » oyle ya » eser rolyef » tezayut etmek » gecirilme » organların her biri » dipcik » muennes » şansolyelik » konduit » guneşsiz » dort yuzlu » tacik » yasak bolge » ovuluş » ancuez » cevrilmek » olu acı » pencuyek » alumina » cığıltı » himaye etmek » urun » şarap fıcısı » protestan » vidanjor » hoşduruma gelmek » oğretilmek » pekiştirmeli ozne » ust dudak » ampirizm usculuk karşıtı » değnekcilik » yuzeyinin her noktasına basınc » cepellenmek » yabana soylemek » dolleme » cığır acmak » e kuvvet » osmanlıcacılık » etmediğini bırakmamak veya kom » yuz » roproduksiyon » turşu kurmak veya yapmak » tuyleri diken diken olmak » yuzdurmek » gum gum »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.