tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
cokgen » medine dilencisi » yazar cizer » bir şeyler veya bir şey olmak » hava suzgeci » buklum » cıkartma » yunan » koklemek » sapcık » uyandırmak » peştuca » câk » ustunden gecmek » cullanma » sutsuz » denize duşen yılana sarılır » selcukî » cevre acı » dokmek » hava iyi veya fena esmek » kireclemek » şifreyi cozmek » ağzının muhru ile » kotucul » dama oynanan taş » guluncleştirmek » gumrukten mal kacırır gibi » duzen kurmak » kostekleme » taşdoşeme » civi gibi » tenasuh » gozunde olmamak » sozu kesmek » turkce » yutar hucre » cerezcilik » bağlac obeği » sınamak tecrube etmek » cay kenarında kuyu kazmak » niyetcilik » ocbe » anadan gorme » suspansiyon » caplama » olcuşme » el cırpmak » fiil govdesi » secenek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.