tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
başcavuşluk » evrat cekmek » kendine susu vermek » kapanmak ortulmek » art duşunce » usulsuz » mubadil » ork » muzik salonu » tuberkuloz » kazaya rıza gostermek » cekişmeli » denk kume » donuşum » guc mevkide kalmak » cipura » yureği cız etmek veya cızlamak » dy » dort bir » odul vermek » nesne » mucehhez olmak » komurleştirme » gonullu » sacma » umit kapısı » cayırmelikesi » duzecleme » başkoşe » dokuntu » buyuk terim » comert » ağac mobilya » ana bir baba ayrı » cenesini bıcak acmamak » pahaya cıkmak » guvenilir » dokulmek » bayraklarıacmak » tumlec » soz konusu olmak veya soz konu » acmak » eli kolu bağlıkalmak veya durm » inec » yetki kanunu » guzelhatun ciceği » raportorluk » kecitırnağı » cimdik » soğulmek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.