tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bu yuvacıklar topluluğunun bal » bolucu » dunyayıtutmak » cığalanma » uzerine gelen duvar ağırlıklar » yediği onunde yemediği ardınd » uzum hoşafı » cenevizli » uzerinize afiyet » cokkunleşme » doviz kacırmak » dışters acı » arabasınıduze cıkarmak » mutevehhim » buzmek » otesinde berisinde » lu » boynu altında kalsın » muracaat etmek veya muracatta » butun » yuz kere » bayram etmek veya yapmak » host » ikiyuzlu » yurek carpıntısı » mes ul tutmak » fransızca » corbaya sinek duşmek » guclu duygu durumu » gecici » gokkandil » sert unsuz » zuhul » kıpık gozlu » gonul kimi severse guzel odur » gıc gic guc guc » recinesi hekimlikte kullanılan » duzeltmek » pic olmak » acık hava sineması » cift kanatlılar » cu » acıortay » ara konakcı » destekli butce » tir » dumen boğazı » liman cuzdanı » alım satım burosu » utulemek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.