tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
catal zıpkın » umran » tumen » odunsuz » duğum » ne diye » ayağının turabıolmak » eli ayağıduzgun » hataya duşmek » corba gibi » sungu » hışırıcıkmak » fena değil veya fena sayılmaz » know how » ucunculuk » universal » nankorluk gormek » uclemek » allah korusun veya saklasın » pic sinek » cok gecmeden » ozlemli » enduksiyon » bitmek tukenmek bilmemek » cengelli » işguc sahibi » ticarî tuketim » cocuğu olmayan evli kadın » mani duzmek veya yakmak » komurleşme » anac » akburcak » surukleniş » genişletmeyi amaclayan yetkin » kırmız boceği » onune dikilmek » yukculuk » yemek » cumbuşcu » bukuculuk » catık cehre » gununu gormek » corbacı » yangından veya gumrukten mal k » calışmak » gorucuye cıkmak » renginde sapıdort koşeli olan » patates puresi » yon belirteci » kılıc bacak »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.