tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
puflemek » guzelleme » calıntı » polarolcer » gozemek » oruluş » bağbahce » kokertmek » iki cenekliler » ağza tat boğaza feryat » tehyic » f f » ne mal olduğunu bilmek veya an » tarcın » yer cekimi » zahmet etmek zahmete girmek ve » koruma unsuzu » cizme » sonuk » cıplaklaşmak » supurgelik » buro » rastık cekmek » cıra » gozetilme » toreci » taharruşetmek » kotu » kacmak » koseği » goze diken olmak » cermen » dil » gelişmişcanlı » şeytanın kıc bacağıveya art ay » mustesna » fırcalama » akımolcer » ekmeğine yağsurmek » yengec donencesi » cezasınıcekmek » al gulum ver gulum » hindistan cevizi » vur patlasın cal oynasın » yuz kiri » oğut » yorgunluk cıkarmak veya yorgun » calıidi cırpıidi evim idi ya » adaptor » purcek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.