tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ülke kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
korluk » rahat doşeği » erkek fatma veya ayşe » duo » gorunuş » cilenti » pacasız » salakca » durum » ali nin kulâhınıveli ye veli » kutlu » purtuk » adamına catmak » vazife gormek » cenevizli » mizac » levazımatcı » vaadini tutmak veya vaadinde d » cakıldatma » surat duşkunu » ciskin » toplum ekonomi din kan veya » kancılarlık » ana baba gunu » arnavut biberi » parcacı » sonuc » cekmek » can cabası » beygir gucu » mukâfatlandırmak » pislik parmağından veya pacala » kaynac taşı » kaşcatmak » ağaclaşma » oksitlenmeyen bir element kıs » buyultmek » ayranıyok icmeye atla veya ta » midesi almamak kaldırmamak ka » cin ifrit olmak veya kesilmek » dokunac » calıgibi » yollara sokaklara dokulmek » ciziş » ozel ad » muşteki olmak » piyango vurmak veya cıkmak » peşini bırakmak veya bırakmama » işleri ve dışişleri bakanlıkla » metal kap »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.