tdk sözlük TDK Sözlük

 

ülke kelimesinin eş anlamı

ülke kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ülke kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ülke kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ülke kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
elden gel » capraza sarmak » teşevvuş » duşeyazmak » yarıacık ceza evi » cobanduduğu » guc » bulbulu altın kafese koymuşlar » ozelleşme » surgu » ornek » ureme » ovme » av avlanmış tav tavlanmış » ozentili » mumarese » goğusluk » guldur guldur » gonul belâsı » tekelluf » acısınıcıkarmak » oz ışın » bir elin sesi cıkmaz » veren silâhıbu hedefe doğrult » bıcak » ulen » cıkışvermek » hurc » hukûmeti kurmak » elmanın yarısıo yarısıbu » onune katmak » duzecleme » muhimsemezlik » kokorecci » gonderi » kılıc oynatmak » cadır devlet » oykulemek » kademli olsun » kapalıyuzme havuzu » yururluğe girmek » butunler acı » ici dışına cıkmak » cerge » kucuk dil unsuzu » ikili unlu » yokuşcu » usdudak » gecmişi kınalı » otmek »

ülke_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ülke_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ülke_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.