tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
zırhlıguc » icyağı » kabul gunu » cerezlenmek » bolgesel » durtuşleme » işkembeden atmak veya soylemek » şeffaf ışığıgeciren madde sl » major » dilini kedi fare mi yedi » gun doğmak » bıckı » ihtiyac » acısınıcıkarmak » nitelikler gosteren madde » alcak kavuşum » yollara sokaklara dokulmek » benlik catışması » borcsuz harcsız » hakas » yezidî » omur » mutevelli » işsiz gucsuz » olusu kınalı » gubrelik » siliscil » karnızil calmak » cevri » cul tutmaz » kucuk burjuva » ad govdesi » curuf » goz goz olmak » ciftleşme » acı » gozsuz » kalıplarla desen yapılmışbez » gonderme » mahrut » minyatur » cukur » gumuşlenmek » cay kenarında kuyu kazmak » cırcır boceği » pirinc pilâvı » cereyan carpmak » gucenme » taşısıksa suyunu cıkarır » makaralarıkoyuvermek zapt edem »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.