tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duyun » cat pat » koklenme » ağac » noktalıvirgul » uzum kurusu » bunun sonucu olarak da doğal ş » oduncu » ar er » caycı » buyultec » evdeki pazar veya hesap carşıy » civiletme » cıtır cıtır » ceki » onceleme » yondeş » zararına kazanc sağlamak » cocuk » gıc gic guc guc » şeytan cekici » sarkıntılık etmek veya yapmak » toreli » fin » capraşmak » oz direnc » kufelik » buğday surmesi » gulle atma » lâtin yelkeni » kapakcık » el cırpmak » dokmecilik » cağırtmak » burgu » guvercinboynu » tuplu » şeyler musavî » kılıclama » cığırtkan » suspansiyon » huve » gecinip gitmek » turkleştirmek » altlıustlu » devletlerin uyrukları » yıl donumu » lutfetme » mukâfat » buyutuş »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.