tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gonlunu etmek veya yapmak » nufus » ic bellek » denetcilik » raportor » ozdeşleştirme » faraşgibi veya faraşkadar » dokuntusuz » orgutlenmek » icinin veya yureğinin yağıerim » kepce » ayıptır soylemesi » kulture alma » ve katımadde » ortbas » olmez otu » oteki » onune gelen » gulleci » gunaşırı » kokoreccilik » ickisiz » rontgenci » tabakcı » sosyo » yuk » lodosa cevirmek veya donmek » kopek dişi » cağıldamak » mektep kacağı » uzerine olu toprağıserpilmişgi » calkantı » kirec fabrikası » kulyutmaz » ruzgârsız » dy » kopeğe hoşt kediye pişt demem » celmik » servisi yapılan yemek » curuk carık » ceyizleme » od » mulâhham » metal parca » sicilyalı » guz ciğdemi » koprucu » batınî » varışcizgisi » mes ul »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.