tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
alkışcılık » tek erkcilik » bahcıvan » organikci » bıcak » şeffaf ışığıgeciren madde sl » gelsin veya gelsin gitsi » sağlık olsun » karagozculuk » acze duşmek » mundericat » cek arabanıveya yalnız cek » mulhit » ithalâtcı » fener cekmek » carkacı » yontma taşcağı » mustensih » burnunu cekmek » yuksuk makarna » recine kanalı » acık kalpli » kultur sarayı » siz » goğe merdiven dayamış » gozunden kacmamak » kucuk capta » secicilik » ayva gobekli » rofle » ihtiyac » gozu gibi sevmek » şimşekleri ustune cekmek » yuvarolcer » kocak » şovale » cocuk oyunu » hırcınlaşmak » dert olmak veya kesilmek » yenilir veya yenir yutulur şey » unlu catışması » galebe calmak » guvenlik gorevlisi » kendini bilen veya bilir » arbutus uneda » dikiz etmek veya gecmek » fasikul » kulâhlarıdeğiştirmek veya deği » genişzaman sıfat fiili » sulfat »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.