tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tunuslu » arafatta soyulmuşhacıya donmek » gocurmek » madde » dolek » boğazına duşkun » gondolcu » abacıkebeci ara yerde sen nec » ornekseme » sokağa veya sokaklara duşmek » ummet » gibi birtakım makinelerin işle » nefesi kesilmek daralmak veya » macar biberi » icitim » istintac » burgu » ufleyen alet » cıkartılmak » marketcilik » tl » oğle » corek » durtu » garanti vermek » kamcılı » gomleğinden veya gomlekten gec » istencli » yuz geri etmek » kontak acmak » catma » unvanı » tutmek » bu cumleden » otmek » kırık dolu » cilek » buyuk cember » kuf bağlamak veya tutmak » motamot ceviri » cok gelmek » metalurjik » viraneye cevirmek » icten evlilik » kadiriye » dunyanın yedi harikası » mut a » ne denir veya ne dersin » cilesi dolmak » granul »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.