tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
gomec » acıktan » yaşdonumu » munazaa » taklip bi » inmek » punduna getirmek veya pundunu » ceşnici » ondulâtor » merih » acından olmek » sepet havasıcalmak » cingene borcu » carpılan » mustevi » hatır gonul bilmemek saymamak » donup dolaşmak veya done dolaş » cinler cirit veya top oynamak » olan boceklere verilen genel a » cakırlaşmak » cumle » doldurdukları rengi beyazdan » cengelsi » catal kuyruk » namusait » ığrıp cekmek » yer sıcanı » el elin eşeğini turku cağırara » sana taşla vurana sen aşla var » bicmek » gozu acılmak » secilmiş » soğuşme » yıldız boceği » sonucunda ortaya cıkan ustun y » taban duzeyi » sıla ozlemi » pekmezkopuğu » can » cirkef » fermantasyon » acık secik » dalıp cıkmak » acıgormuş » mubarek » pece » goz gezdirmek » cizi » muphemiyet » gosterişli »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.