tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tezevvuc etmek » olcturme » duldul » top tufek » catma » ac kalmak » goreneksel » cıplaklaşma » camurdan cekip cıkarmak » duşe kalka » bağdad ıtamir etmek » elinle ver ayağınla ara » şifayıbulmak veya kapmak » goğus caprazı » cıdama » cuvaşca » surumek » sırtına gecirmek » allah bahtından guldursun » sor » işaretinin iki yanındaki anlat » lâz » bugunden tezi yok » cumartesi kibarıgibi suslenmek » gonul ferahlığı » rik a » gecme namert koprusunden ko a » uc bir » sabah ola hayır ola » gosteren liste » kackın » ağac ebegumeci » yolun acık olsun » gradosu duşmek » huzune kapılmak » cılbır » oru » kılıc oyunu » cevirici » canak ağızlı » tervic » ıkla ikle ukla ukle » cıt cıkmamak » bicimi » ayakcı » cenesini bağlamak » cağlayık » gecmişi kınalı » buyulenme » başcavuş astsubay başcavuş »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.