tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
bolşevizm » yusufcuk » ocağıkor kalmak » gozu hicbir şey gormemek » bicimsiz » ici ısınmak » ara soz » acemi caylak » yalıngoz » duzine » dovmek » kor boğaz » guzel » katrankopuğu » yurumek » calışma gezisi » dunyevî » buzulmek » resulmal » cay takımı » iki kere iki dort eder » on teker » uzeri elmas gibi yontulmuşiyi » os » duz » zaman tuneli » şifayıbulmak veya kapmak » on alım hakkı » av ev » koleleşmek » dovme » sureksiz » donmek » catlama » alternator » katmerli katmerli gulmek » yukarı goğe doğru olan yanı » cobanpuskulu » katalizor » vur abalıya » itham etmek veya ithamda bulun » cığ » munasebet kurmak » mineral » gurultulu » bankadan cekmek veya almak » bac » kulucka devri » kaca kac » eden felsefe ve din doktrini »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.