tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
parcası » yuzyıllık » hucre yutarlığı » istifcilik » men » borclu » dortnal » uzgun balığı » sarayda veya zengin konakların » alcılı » taharruş » musemmen » dubel » goz ucuyla gormek » acılım » İzmir koftesi » duldul » tırtıkcılık » utu » soz olmak » pacalarından akmak » ozenilmek » havuc suyu » bicim » indukleme makinesi » orgut kurmak » tes it » cizgi » melâmîlik » sivil yonetim » yumurta koku » hukum surmek » harezmî yolu » gosterici » canlılara yaşama ortamısağlaya » ne mal olduğunu bilmek veya an » inşaatcılık » orucu » one surmek » kebapcılık » ve katımadde » gomme dolap » denizcakısı » dunur » sifonu cekmek veya sifon cekil » luzum yok » ıt it ut ut » aracılığıyla duymak değmek e » cengel sakızı » ilginclik »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.