tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşun » sb » aramak » uzum uzume baka baka kararır » ettiğini bulmak veya cekmek » bir elmanın yarısıo yarısıbu » uc boyutlu » acıklaştırmak » uzum » onluklu » yuruk at yemini artırır » cenesini kapatmak » donmek » sovuşturme » yol gozlemek » su altıfotoğrafcılığı » beklenmediği umulmadığıveya c » pedikurcu » dile veya dillere destan » iskeletli hayvan corallium rub » kendini vermek vurmak veya cal » copur » koşe rafı » alcılı » ust cene » molekuler » bohca » catılmışkirişsistemi » anasına avradına sovmek » seni gidi seni veya seni seni » cozdurme » unc » duşuncesiz » sokuntu » gelip gecici » dili varmak veya varmamak » nazıgecmek » acık sayım » doger » oksuruk » cekilmek » calımlık » kavunici » satılık ziftin olsun selânik » kazgıc » bromurlu » catıyıalmak » operatorleşme » gusul » teşhis etmek veya koymak »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.