tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozleyiş » anadan gorme » merakına dokunmak veya merakın » gomme » kırılgan ve katıbir element k » goz pencere » arife gunu » ipi curuk » dol vermek » yaşama gucu » entrika cevirmek » arasına veya aralarına karışma » oğutucu » havanın gozu yaşlı » inmek » madde » anlam kotuleşmesi » calmak » duğun » goğuslu » coraklık » kabak cekirdeği » ust uste » ustune kalmak » antep fıstığı » adam kıtlığında veya yokluğund » cenesi acılmak » başına calsın » cocuklar » zulum » mutevazi » humanistleşme » tulyum » batak culluğu » cırpma » sokum » mine ciceğigiller » uyuz boceği » gecmek » acılmak » ne soyluyorsun » gozlerini acmak » sumsukgiller » kucuk capta » ahdiatik » paskalya coreği » poğaca » oturuk » omrubillâh » curutuş »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.