tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
acmak » memleketci » yedek parcacılık » gidişdonuş » bankadan cekmek veya almak » ayciceği yağı » keciye can kaygısı kasaba et » tecavuz » ceset » sacıp savurmak » muştereken » ac kalmak » tavanına cokmek veya yıkılmak » turkceleşmek » kırağıcalmak veya vurmak » uleştirmek » atlas ciceği » xe » burnunun dikine veya doğrusuna » munakale » ter dokmek » can gozdesi » boluşum » genişce konuşmak » donuşturulmek » cıralık » goz kulak olmak » inmek » cingoz » acınmak » mefhum nosyon » inanılan iyilik kaynağı » akla karayısecmek » musavi » tur » tuketmek » ciftlenmek » tarih atmak veya koymak » bir kıyamettir gitmek veya kop » dilmaclık » eltieltiyekustu » cerge » hasretini cekmek » yalıngoz » korpecik » tumbek » goruntulemek » acık » cifte » yer acmak »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.