tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
goze girmek » cay vermek » aracsızlık » munasip » adıcıkmak » mancınıkcı » gâvura kızıp oruc yemek veya b » yaya civisi » asbest yunu » başa gureşmek » mudahale etmek » ictima » gunsuler » ermeni » acmazlık » sonum » oruc acmak » futuroloji » rontgen » civi cıkar ama yeri kalır » iceriye atmak almak veya tıkam » tecavuz etmek » yiğitliğe leke bok surmemek » gormek » hamsi corbası » kefil gostermek » gun gormuş » sonuclanma » ferc » kufuv » duzenleme » yorungesine oturmak » gununu beklemek » gokcek » bazen doğrudan doğruya yere da » ic işleri » uzatmalıcavuş » bildiğinden şaşmamak veya kalm » sacak » tuketici » yedekci » ortaya dokmek » goz acamamak » basınclama » calmak » merkezkaclama » olumsuzleşmek » buzdurme » geleceği varsa goreceği de va » capkımak »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.