tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
tukuruk bezleri » rumence » oyle olsun » kotu » surtunme » yuksuk makarna » ilâclamak » sen ağa ben ağa koyunlarıveya » acıkgoz » yurumek » hancer » abakus » zubde » akıldan cıkmak » başmakcı » muhabbet ciceğigiller » katran camı » kola cıkmak » sonradan gormelik » acem halayı » urkekleşme » cağlamak » karaya cıkarmak » gorme gozesi » esas vaziyete gecmek » cavuş » gobeği sokakta kesilmiş » baskın cıkmak veya gelmek » cevher » icki âlemi » yukselme » kulac atmak » purcuklu » yayılmasınısağlayan cihaz » kepce kulak » gulmekten kırılmak katılmak » cebrî yuruyuş » koklendirmek » civilemek » bruxelles lâhanası » gumuşletmek » emanet bırakmak veya vermek » İleri bir tarihte beklenen ge » gozsuz » zuppe » ozbek pilâvı » topcu » gungormuş » olet » coğun »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.