tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
suvari » başınıdondurmek » umtırak » utme » goz altıkremi » gec veya gec efendim » yerin dibine gecmek batmak vey » kaypakca » iyi kotu » cubukcu » ceşni tutmak » duşunceli » cipilleşmek » can can » sonuclamak » ağzının icine girmek » gozleri dolmak veya dolu dolu » hesaba cekmek » yarısonuc » calıfasulyesi » zuğurtlemek » el acmak » ustune başına etmek » kılıckuyruk » eğlendirici guldurucu davranı » arac » ozenli » ciftetelli » safca » mutevazin » dağayısı dağlarda yaşayan yab » ozel radyo » cokmek » cekirdek » aclık » yeri goğu tırmalamak » goruştarzı » gokyuzu mavisi » cilehane » centiklenme » gonderiliş » vasıfsız işci » pastırmasınıcıkarmak » pabuccu » ickili » » asıl nusha » utucu » oldubittiye veya olupbittiye g » hint kertenkelesi »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.