tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cubbe gibi » gondolcu » dunurculuk » şikâyetci » ici ezilmek » dokulup sacılmak » kimsenin eski saygınlığının ka » duzen vermek duzene koymak vey » acılmak » ustunde kalmak » kıkır kıkır gulmek » cekişmeli » kor nişancılık » gokten zembille mi indi » tembele işbuyur sana akıl oğr » buğday guvesi » studyo » kulube » olumsuzleşmek » elcim » coktan veya coktandır » acısal bolge » muptelâ olmak » genişgonullu » bir gunluk beylik beyliktir » bolutlu » kakırdak poğacası » setlic » sarnıc » flort » m2 » gosterme zarfı » oruc » liman işcisi » ucar kefal » yolsuz yontemsiz » moskof camı » kafasıcalışmak » şarapcı » cevza » ucuk » eli ermez gucu yetmez » ucuklaşma » yukumlendirmek » cımacı » asansor » gonencli » ceşit » dokulmek » goz gezdirmek »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.