tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
kilise canı » secmesiz yemek » yarıkure » durtuşleme » kocuşmak » buyukce » zul saymak » ozleştirmecilik » kuturtu » oğrencilik » goğsunu yırtmak » dokulup sacılmak » kalem cekmek » teferruc » soluğu kesilmek veya tutulmak » kopurtuş » sungerli » gayrimuslim » acık hava » as yon » dilediğiniz gibi » bocek bilimi » yuk olmak » ısıolcer » yon » karga duleği » kirli camaşır » iclenme » uc etek » zuhre » ıskatcı » aydınlıkolcer » cakma kapı » ebussuut efendinin gelini gibi » ovunmek gibi olmasın » sacıbitmedik yetim » ıcı ici ucu ucu » ağacsız » oruluş » ortu » cıkışyapmak » cok kocalı » kok » uc aşağıbeşyukarı » rufaî » lece » rolântiye almak » krater golu » hukum » basıolcer »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.