tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
kaldırac » ceşnilenme » peynirli borek » ihtiyac » teknokratcılık » kucuk sesli uyumu » kulturlenme » yavaşcacık » goruşturulmek » cetince » ultimatom » suvari » ostaki » gomme » i İ » art bolge » turlu şeylerden yaptıklarıve t » gecmek » cekmek » gozunu seveyim » hizmetcilik » icindeki en kucuk birlik » surgit yapmak » onculuk etmek » lâcka etmek » olumlu tumce » ca » cakıldama » gume gitmek » ust tarafı » faceta » hatırıicin » bıckı » cıkarmak » murtekip » olcerme » surume » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » kup şeker » sutanalık » patırtıya veya gurultuye verme » altıalay ustu kalay » şofor mahalli » birleştirme montaj » bulbul » abesle uğraşmak veya abesle iş » duygularıacığa vurmak » buklum » atlas ciceğigiller » henuz »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.