tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
tuketici sayacı » kacamak yapmak » gunote » goktırmalayıcı » hut » tovbe etmek » uretici » cerge » caldırmak » ışıkolcer » kokenlenme » koskoturum » pedikurcu » gorme » kustere » ic asalak » dy » acığa almak » sozluk bilgisi » kure » anasına avradına sovmek » enstruman » kendini aşağıgormek » telgraf ciceği » buzuşme » cuk » hayvan sınıfı haşere » kumuk » mecusî » cıkmak » dovunmek » yukseklik » ağzından dokulmek » ha şoyle » cop kovası » antrenor » uzme » duşunceli » sosyal bunye » pacalı » corba kaşığı » umit bırakmak » arık cekmek » kem gozle bakmak » icgudu » bal ozlu » yaya civisi » kale cizgisi » tebesum etmek » cık cik cuk cuk »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.