tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
geri cevirmek » bolum » gosterme parmağı » cozumlemek » oğretilerin genel adı akliye » vekilharc » lizoz » catkı » kimus » sure olcumu » okce cene » surme » golge gibi » ici kabul etmemek » gonlunu etmek veya yapmak » ozezer » turlu turlu » duşunce ozgurluğu » uzun oyku » meydan acmak » ayağınıveya ayaklarını opeyim » zuppeleşmek » boy gostermek » uslûp » muthiş » tarihce » mangal komuru » ozelleştirme » sanatcı » cırpmak » kosteklenmek » gosterge » kuşgibi cırpınmak » habbesi kalmadıveya habbesi yo » buzlar cozulmek » koruyup iyilik getirdiğine ina » yollara sokaklara dokulmek » bundan boyle » yuzeyinin her noktasına basınc » surusune bereket » cılgıncasına » dar unlu » duşgucu » donuşturucu » mefhum nosyon » busbutun ortadan kaldırmak ici » soğulme » kucumseyiş » okuyana bırakan oyun muamma » bahtına kusmek »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.