tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
duşlemek » sinemacı sinemanın ceşitli ko » allah utandırmasın » duşunce » corap sokuğu gibi gitmek veya » cehresi bozulmak » tecavuzkâr » yuzustu bırakmak » dovmek » cemberletmek » ığrıp cekmek » kırık dokuk » tezellul » dunur gezmek » guzel yazısanatı » insan bicimcilik » sert bir durum almak katılaşm » methusena » gozu toprağa bakmak » yuzune bakmamak » la le » top ağac » duğmeci » goruşbildirmek » cıkmak » kotu » gosterir » allah kazadan belâdan saklasın » başına calmak » bukme » kadının yuzunun karasıerkeğin » amacsız » ne hâli varsa gorsun » huzunlu » gomme » urpertme » hakikî » mutekait » on teker » korkutuk » kokenli » dır dir dur dur tır » dil oğrenimi » ayrıc » cıkışkapısı » aracılığıyla duymak değmek e » inşaatcı » cimento » gerekcelendirmek » kralicelik »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.