tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ünlü kelimesinin eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ciğer kebap olmak » beylikci » merkur » sozlenmek » purtuklu » mukavemet gostermek » soğuşlemek » frenkleşme » cengel » gozu yılmak » umur gormuş » ateşpuskurmek » uslûplaştırmak » sacak kok » allah acısınıunutturmasın » temeddun » calgıcıotu » ote yandan » ağız yer yuz utanır » odenen prim karşılığında bu iş » beşuc » daha neler » mudafaaname » kucuk şalgam » iraklı » bir yandan yanda » kişilik tipi » kepce kulak » muktesep » flâman kuşu » yuzucu » bilgic bilgic » zehir sacmak » uckurluk » şut cekmek » ruzgârlanma » supurge » işcığrından cıkmak » kuştuyu gibi » yureği parlamak » kulunk » bahceli » ayıgulu » paşa cayı » rahatıkacmak » acık » yurunme » temayul » donemec » gun gormemek »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.