tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
yarısonuc » tutsulemek » blof yapmak » cumbuş » irade beyanlarıyla gercekleşen » tok gozlu » puturlu » oluşturduğu demet » icini karartmak » utulemek » guveylik » koruk luferi » yalova kaymakamı » kedi ciğere bakar gibi bakmak » lâyık gormek » gozetme » kitapca » cat » duzecleme » govdelenmek » acık artırma » hatim surmek » cuzdan » haber bulteni » catma » kuncu » kulturel antropoloji » kapıcuhadarı » canis lupus » duğununde kalburla elekle su t » sozcuk » başım gozum ustune » dava etmek veya acmak » oru » bandrollu » cozgun » dokumcu » hristiyanlık » acık imza » sen ben davasıveya kavgası » olcek cizgisi » suyu kesilmişdeğirmene donmek » tekautluk » buzgu » kuremsi » gormek » uskure » altın adıpul oldu kız adıdul » uvey cocuk » ısıolcumu »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.