tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
genel mudur » ustlenmek » soğmek » mico » acık hava sineması » oğrenim » ağzına surmemek » ana kızına taht kurar kız bah » demokles in kılıcı » ciceklenme » coban kulubesinde padişah ruya » ım » kucumseme » bicimini alır hidrojenle oksi » kaduk olmak » cipilleşmek » isimden tureme isim » cu » veya metal bolum » bitumlu » ağackesen » kuf kokmak » futuhatcı » caktırmadan » caycılık » allah var veya allah ıvar » cok uzun uzun sure uzun olar » acık » gurultu cıkarmak etmek koparm » oren » curuf » nazar değmek veya nazara gelme » hancerlenme » el mi yaman bey mi yaman el ya » jimnastikci » musavat » arkasında yer alan alfabetik l » guneş » otre » sert unsuz » onune cıkmak » onlenmek » amerikan bezi » eli acık » sunnetci » yola cıkmak » ozel ulak » daha neler » catak » apacıklık »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.