tdk sözlük TDK Sözlük

 

ünlü kelimesinin eş anlamı

ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ünlü kelimesinin eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ünlü kelimesinin eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ünlü kelimesinin eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
duzine » ozleştirmeci » cıkıt » temiz kanıda vucuda dağıtan or » yalınc » kalbi carpmak » capkın » opuşmek » sol acık » olumu goze almak » hak yerini bulur veya hak yerd » rejisorluk » bizlengic » tekefful » evlerden ırak veya uzak » turbulâns » mutevelli » mel un » ne diye » yurek » hoşduruma gelmek » ihtilât etmek veya yapmak » munasip » torellik » sr » guzlek » cozumcu » acık vermek » gencleştirmek » hukûmet kapısı » sor » inmek » silip supurmek » onune gecmek » toskurmek » acındırma » calgıhane » oz yapı » beberuhi » borclanılma » karun » iki bucukluk » muctehit » ozellik başkalık ayrım » porsumek » caylak » ciğeri parcalanmak » carıksız » oc » ucunu kacırmak »

ünlü_kelimesinin_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ünlü_kelimesinin_eş_anlamı nedir ve ünlü_kelimesinin_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.