tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ust yapı » tumorleşmek » bir cenetli » illuzyon » pacasından tutup atmak » nur ol » katran camı » cağdaş » tespihci » cizgilenmek » altayca » kapcık meyve » dortleme » tespih bocekleri » acığa cıkmak » cok gormek » ciğerini sokmek » yureği sıkılmak » yukarı goğe doğru olan yanı » ala yuntlu » yolu duşmek » uflenmek » ağız actırmamak » kılıclı » ele gune karşı » sıcraşmak » gure » gorunuş » işi uc nalla bir ata kaldı » sefa surmek » moskof toprağı » kutuk gibi » koturum » uşniye » allah yarattıdememek » selâm para kelâm para » gulucuk » teneffushane » icine işlemek » ozlu un » alım elim » tapıncakcılık putperestlik » mer iyet » donum » bicki » gecmek » koşelik » uzerine bir bardak su icmek » cekinmek » ağkepce »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.