tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
s » hicten » cıtır pıtır » strukturalist » mumeyyiz » kafa kocanı » tart sucu » gercekcilik » letce » omnibus » goğus vermek » altınıustune getirmek » parfumeri » yaydığıgozle gorulen ışıma » gıllugişli » at binenin veya işbilenin kıl » tulum cıkmak » sı si su su » carpıtılma » pamukculuk » varışcizgisi » keci inadı » gucuk ay » ureme » cembersiz » el ustunde tutmak » selâm verdik borclu cıktık » kor duman » yuz » altın suyuna batırılmışolan » uveymek » muhabbet ciceği » hint pirinci » maruz bulunmak veya olmak » carpışmak » ad cekmeye girmek » başakcı » karakacan » ozalitci » allah ın kulu » ruzgâr ustu » mecusî » bir değer karşılığında birinin » cakmak » kulup » solpumek » hamur corbası » pic etmek » fırcacılık » ordek balığı »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.