tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
boyle » dikişci » gormek » tahtadan yapılmışinsan veya ha » cizgisiz » ispermecet balinası » yoneltmek » eli ayağıduzgun » cekiştirmek » sırtına gecirmek » gozcu » suruklenmek » yukletme » cok uzun uzun sure uzun olar » mosyo » hatırından veya hatır ve hayal » eteğine duşmek veya sarılmak » koprucuk » copurluk » geciştirilmek » tumselmek » lek » fetva vermek veya cıkarmak » catlaklık » od kesesi » yuk odası » cakozlamak » cokuk » yalıngac » kurtluca yer palamudu » kacamak yapmak » surcme » ovulme » goz koymak » kopeksiz koye veya suruye kurt » halac » olmez cicek » turlu şeylerden yaptıklarıve t » murekkeplemek » ongorme » kuturdeme » gecmiş » od » cırpmak » gecerlilik » ucuncul » hukumranlık » tezahur » umitsizlik » işe yaramak veya yaramamak »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.