tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
suc duyurusu » duvakcı » cozumlenmek » koşelik » elini sallasa ellisi başınısal » duzenek » cığlık atmak koparmak veya bas » dip balıkcılığı » yeteneği maharet » triportor » cay bahcesi » goz onunde » halep cıbanı » murekkep yalamış » İsvecli » mumsondu » ne mumkun » cıkarmak » amerikan » kazan biri kepce » donme » parcalayıcı » uleştirim » ağackesen » yuz geri etmek » barca » allah artırsın » kucuk bitkilere verilen ortak » mudahil » puruzsuz » cayırsız » ezrail » boşboğur » cağdaşlaşma » şeffaf ışığıgeciren madde sl » gorev aldığıaskerî harekât » buyuk anne » kotumserleşme » nemceker » yuzu olmamak » pencudu » cd » uzerinde kalmak » nazi » cukurlu » guvenlik vanası » her yiğidin gonlunde bir aslan » kafasınıtutsulemek » hışırıcıkmak » yukseklikleri ve yol actıkları »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.