tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
icini karartmak » ayım eyim » tedahulde kalmak » pirincsi » boşa cıkarmak » unlemek » guvenc » avuclama » topceker » peşinde veya peşinden koşmak » cıkmak » cocuk » buyuk » acmak » geciş » acık işletme » surmek » yuruyuş » bir suru » ciğnetme » rucu » alcılamak » boyu veya boyuna boyunca bera » koktenci » bıckıcı » ciftelemek » ucteker » vergi kacağı » icmeler » murşit » cekmek » corba olmak » muddetsiz » aleyhe donmek » bıckınlaşmak » mufrit » ortulu » cakırkanat » muhtedi » ballıborekli olmak » tek acıklık bulunan ocak » yuvaya donuş » yonsuz » doşeme » supurge otu » catıkirişi » sevdasına duşmek » paylaşmış benzer odevlerle yu » cis » etmek icin uzerlerine konulan »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.