tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
hurriyetci » izletmek » kopek dişi » ıncı inci » ilâc icin yok » tutturac » gosteri adamı » odunlu » holoturitler » ufunetli » can cana başbaşa » biciminde cıkan eser » toskurmek » cemaziyulâhır » toz kondurmak veya kondurmamak » adamın adıcıkacağına canıcıksı » guc kazanmak icin calışmaya ar » odu kopmak veya patlamak » tıraşcı » kecisağan » buvet » soylem » cifteli » figuratif » kafatascılık » yureğine inmek » saik » dur veya durun » ittihatcılık » mumasil » ağac sakızı » korun istediği bir goz allah » major gam » ceviri dili » fesat karıştırmak veya fesat c » seluloz » civit rengi » şeylerden her biri tabaka » şeriatcı » cingene pembesi » denetci » citmek » maskaraya cevirmek » oğle ezanı » pranga kacağı » cimlenmek » guzellik mustahzarları » dispec » koruklenmek » civi yazısı »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.