tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
mufettiş » yasa sozcusu » kacakcı » gece işciliği » carşılı » bağlayıcı bağlama niteliği ol » gok » celik gibi » cığırtma » denk kume » tıpkıcekim » yakalıkamcılılar » ben şahımıveya şeyhimi bu kada » lutfeyleme » hiclik » her şeye aklıeren zeki akıll » numayiş » kok » cinli » mudir » kultur » boğazıduğumlenmek » yuzleşme » hunkâr » iliğine işlemek veya gecmek » cipil » gozetleme » cevirim senaryosu » camurlamak » ciceklendirmek » surunmek » bunların arasınıdolduran ozek » keyfi bilmek biri » bulunan bolum kafa ser » koşe yazısı » acık yureklilik » ac bîilâc » estetikcilik » sovulmek » cirkinleşmek » tokat atmak aşk etmek veya pat » iz ac » uckâğıt oyunu oynatan kimse » rontgenlemek » kızıgonlune bırakırsan ya davu » bucurleşmek » değnekci » yalıngac » cıkmak » ne cıkar »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.