tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
anaclaşma » pu » yalın uslûp » gelinlik cağı » bıcak gibi » dovme yapmak » cil cil » mahcup cıkarmak veya cıkarmama » celim » sı si su su » yıldızısonmek » kehkeşan » kafa işcisi » tibet okuzu » nufus kalemi » makedon » bicimini alır hidrojenle oksi » mulkî idare amiri » goyuk » korpelik » kancılarlık » kendine yedirememek veya onuru » gozleri kapanmak » satın alınan erkek kul esir » koseği » buyuklerin ellerinden kucukle » hem suclu hem guclu » hintli » ceneli » nefsine duşkun » koşe » yağolcer » akşam guneşi » allah selâmet versin » kalbi parcalanmak » arac » gozeneksizlik » denetcilik » mustemirren » denize cıkmak » cozulmek » atasozu » namaz ortusu » kirec cimento gibi şeyleri su » suyu gorunce teyemmum bozulur » cerkezlik » cıkarmak » lok gibi oturmak veya cokmek » helenizm » olcme »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.