tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ic yarıcap » tureme unsuz » muşerref » cekişe cekişe pazarlık etmek » sabır acıdır meyvesi tatlıdır » başmakcı » samanlıgubre » teminat akcesi » guveyi girmek » kalbi carpmak » şovalyelik » kırımlı » orgutlendirmek » maarifci » cek vana » kotu kişi olmak » emek » kalcalı » gorevlendirilme » ustune kalmak » terakki gostermek » cevrik » yedi kat yerin dibine gecmek » doger » guveyi girmek » ticanî » iz anıyok » cekicilik » ters veya sol tarafından kalkm » suslu puslu » calımlıcalımlı » ucuncu » govdesel » ust deri » tulum cıkarmak » yanık ruzgâr » dangalakca » eşeğini veya atını sağlam kazı » yuzu gormek » ceşit » kelin merhemi olsa başına sure » beğenmeyen kızınıveya kucuk kı » yukseltgenme » mujdelenmek » kuru yemişci » hukum » başına gecmek » muptezel » kotucul » curuk boya »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.