tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
borc odemekle veya vermekle y » ciylemek » icinde duymak » fırsatcılık » gumruk » oportunizm » formulleştirme » play back » uretmek zihnî yetiler oluştur » cekcek » takallus etmek » soz etmek » gitti gider dahi gider » tokmakcı » oklava veya baston yutmuşgibi » olcum » ulkuculuk » milâttan once » esir duşmek » cağırıcı » akşamıbulmak veya akşamıetmek » naza cekmek » cubuklamak » oldurucu » ayarlanması » ozensizlik » muzehhep » orgulu » olay cıkarmak » sacıuzun aklıkısa » eli kolu bağlıkalmak veya durm » buyuklu kucuklu » elektrometalurji » barokcu » gomlek » santrifuj » pişmişaşa soğuk su katmak » haber studyosu » gece gunduz dememek » ac gozluluk » kulâhsız » unsuzunu gosterir » maatteessuf » inhibitor » gobek » cıplaklaşma » soyleşme » uretmek zihnî yetiler oluştur » borclu olmez benzi sararır » juglans regia »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.