tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doğmelik » yuksek tahsil » yureği tukenmek veya yurek tuk » tevessul etmek » icitme » arasında den başka anlamıyl » guveni olmak » kuzu postuna burunmek » yonetilme » ezcumle » mujdelenme » icki » taşcatlasa » boşinanc » guc » duzleşmek » kucuk » erendiz » numayişci » stereoskopik cift » ıtriyatcılık » tedavule cıkarmak » kufe » cıkınlamak » gomulmek » bayramlık ağzınıacmak » sağlam kazığa veya sağlama bağ » akciğer lopcuğu » bıcağın keskin olmayan ters ya » hayal gucu » zuppe » tuzakcı » tumlenmek » gungormez » gomleklik » hukûmet » tutsulenme » donuşturucu » korktuğu başına gelmek veya ko » olcuşmek » her ne ise veya her neyse » israfa kacmak » corek » beyazın adı esmerin tadı » iftira etmek veya atmak » kucuk sesli uyumu » maraz esenlik karşıtı » coğulluk » herkesin gectiği kopruden sen » gomu »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.