tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
eski defterleri karıştırmak ve » kotu » golge » iletişim aracları » tuymek » koltuğuna girmek veya koltuğun » icli dışlılık » mundericat » oclenme » husnuteveccuh » guluncleştirmek » sacıkılmak veya sacıatmak » un corbası » gormek » etiketci » gurultu cıkmak » otcu » teneffus etmek » yerleştirmek teşhir etmek » coğullaştırma » munazara » konuşma gucluğu » ic harp » boşluk » cokeltme » dokuntu » uzunclu » musabaka » aktuel » neon tupu » secim tutanağı » muzehhep » cakşırsız » ve burada gorevli kimselerin t » uruşmek » işgunu » yuksuk » karamusal veya karamursel sepe » murdumuk » colleşmek » soz acmak » coklarınca » dumduz » tecavuz etmek » dudağınıbukmek » metanet gostermek » ırakgorur » brahmanizm » bon bon bakmak » elinde bulunduran kimse »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.