tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
doğme » bitkisel veya hayvansal madde » bıcak vurmak » hakkın rahmetine kavuşmak veya » muşahhas » tutsu yapmak » bakar kor » copurlaşma » siyasetci » beşyuzlu » kutuk » hızır » cağırım » cıtlatmak » başbıcağı » olağanustu » dışbukey » hırs burumek » ustun olmak veya gelmek » muvesvis » ortadan soylemek » grek » goze almak » sokulmek » surmek » bıcakcılık » dovdurulme » organizmaların oluşturduğu bir » gonul dilencisi » yalıngoz » tasar cizimci » ardında yuz kopek havlamayan k » carpmak » su orumceği » yukseklikleri ve yol actıkları » celikleştirmek » gun gecmek » arozoz » grejuva » ay ey » gectiği yoldan gecmek » kispet cıkarılması » bocek » haddi mi veya haddine mi duşmu » boceklenme » kuturdetmek » yeniceri ağası » buyukbaş » fizikci » veya bu anlamda birleşik isim »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.