tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
hurc » uretilme » duşunce » japon denizi » ceşnicilik » buyuk şehir » cizgilik » gucenme » universal » sert bir durum almak katılaşm » kokteştumlec » alışkılarının butunu » gozu kaymak veya kacmak » mahkemelerinin adı » izahat vermek veya izahatta bu » oksijen cadırı » ufuk cizgisi » curuk para » bilmem hangi veya bilmem kac » yurutmek » vazgecmek » cerezlik » catıştırmak » ceyrek » pestili cıkmak » tuyleri urpermek » ortalığıkırıp gecirmek » cevirmek » kadastroya gecmek » u donuşu » dikdortgen » kullanılır » gozeme » carık » gocer konar » i hâli » ufleyen alet » mulâhaza yapmak » kılıclı » gecmek » cekiştirmek » acık bono vermek » parcası » percinli » veya başka duzenlerle işletile » dortnala kaldırmak » hint gergedanı » gulunme » bağlamak icin yapılan toplantı » mağazasıolan veya mağaza işlet »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.