tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ona gore hava hoş » catkılık » amerikanvarî » hasta olmak veya duşmek » ve burada gorevli kimselerin t » seyreyle gumburtuyu » eri » n » gundelik » ra » ipi cozmek » munakaşa » akcıl » huruc » bozukca » teessus etmek » koprucu » gencleştirilmek » gereklerine uyacak duruma soka » onların temsilcileri arasındak » icimli » gizil guc » yaşama gucu » tibet okuzu » cekişe cekişe pazarlık etmek » huzunsuzluk » mukerrer » sunnet cocuğu » ruchan » kume » julus terrestris » tumsek » cenesini bağlamak » uzatılabilir » tutuşmak yanmaya başlamak » celik parca » guveni olmak » rusca » bolumunden her biri sezon » catıortusu » kucuk duşurmek » olumu goze almak » tur » kanlıyaşlar dokmek » bicimci » ickili » mirac » cesaret gostermek » rejisorluk » kazan kaldırmak veya devirmek »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.