tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
hilâfetcilik » virtuoz » acısal » cembalo » sefa geldin veya geldiniz » coğunlukla » karanlık basmak veya cokmek » ornek almak » ici icini yemek » ozleşme » yukumlu belli nitelikleri ve » cevrimsel » sureduran » turetme eki » kok » cimento » gozu cıkmak » bolum » gucumseme » mucevher mahfazası » gostermek » calışma » kalpci » gelen paşam giden ağam » kredi acmak » urkutme » guderihane » carpım cetveli » dokulmek » kutur kutur » cifter cifter » flâman » fuzen » kalmak » cekem » bağlamak icin yapılan toplantı » ucuz halkcılık » yonetilme » yorunge » duzleşme » cur etkâr » dondurulmek » petrolcu » bocek bilimci » corbacı » calımlı » gonlu kaymak » sunger » donmek » haberleşme komunikasyon »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.