tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
doşemesiz » mujde » acıklar livası » silâh catmak » ordekgagası » dovuşmek » bir gunden bir gune » bu sıcağa kar mıdayanır » kızılcam » dorduncu cağ » senyor » klorurleştirmek » hırdavatcı » bu ne perhiz bu ne lâhana turş » kombe » cekem » kap » taksit odemek veya taksit verm » tuy duzmek » tarafından arabacıicin armağan » uzerinden atlamak » kanıma gore veya kanımca » gecişme » borclanmak » mustesna » hucre bilimi » munakaşa etmek » yeni dunya » tanıdık cıkmak » goz ucuyla bakmak » bulbul gibi soylemek » cember sakal » gumuşlenmek » monitor » kulture alma » yureği yanmak » otmek » bicimlerde tutturmalık » cusse » cocuk » canınıbir yere dar atmak » komec » acmak » dem tem » sevincli » gozlerini kacırmak » ovunduruculuk » gol ayağı » gulleci » amcamla dayım hepsinden aldım »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.