tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ucurmak » hukmu parasına gecmek » butce » muslukcu » soze başlamak » cekişli » tup bebek » cantalı » gununu gormek » hg » marketcilik » calım » ustune olmamak » keci inadı » sulfurik » mufteri » tezayut etmek » orgucu » ışıl kufler » ici cız etmek » kara gun » parfumeri » goz aşinalığı » acılmak » abdesti kacmak » yuz yuze kalmak » ceşitlemek » mandallı uzerinde mandal bulu » kurekcilik » yem dokmek veya koymak » ozgu » ortulu » engel cıkarmak » tuyleri diken diken olmak » uşuntu etmek » gulutcu » ovuntu » yureği yağbağlamak » devetuyu » gorucu » pey surmek » canak » haybeye kurek cekmek » kıc attırmak » tenasup » ve daha başka ekonomik etkinli » hukum » cekmek » ucleme » koşe yastığı »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.