tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
it ite buyurur it de kuyruğun » sacılıp dokulmek » copra balığı » ağzıvar dili yok » sorma kişinin aslını sohbetin » gozu veya gozleri ustunde kalm » yakacak » mecusî » cubbeli » cığır » tostculuk » suzgecli » duzenlilik » kireclenmek » demediğini bırakmamak veya kom » duşuk » şumullendirmek » omnibus » gorgu fukarası » gockun » boya kızıl kok flubia tinctor » on denetim » uzun parca » muruvvet » cor cop » roproduksiyon » bîgunah » secim » cocuk olmak » Şafiî kopeği gibi titremek » kapsamına alma veya alınma » yuze cıkmak » boşnaklık » ir » munhezim » duzulmek » ermenice » muphem » su gosterdi » bıcak silmek » caycı » butunlemek » muntahabat » oksuzdoyuran » gulutcu » imanıyok kısa soyleyişle » mine ciceğigiller » doşetilme » inanılan iyilik kaynağı » caba harcamak »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.