tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
kopurmek » ayın on dordu » sonuk » yâruağyar » sulûk etmek » kurk » deniz veya hava savaşınıyonetm » mutehakkim » koken bilimi » cifte kavrulmuş » guclendirme » ikametgâh ilmuhaberi » gosterişsizce » mahkemelerinin adı » saygıduymak veya beslemek » teknikci » uyku cekmek » bilincsiz » olur musun oldurur musun » is at etmek » hurmet etmek » gun batımı » yalnızca hikâye etmeye ağırlık » gun gormuş » yurutucu » butunleme » rucu hakkı » ciceklenmek » ufurmek » muhliye » sonuk » yuzuk takmak » smac » asker cıkarmak » başıacık » ickici » utme » pacavralaşmak » duşuk » arasında den başka anlamıyl » omursuz » yan urun » hristiyanlaştırma » kafasıduzelmek » ibadet de gizli kabahat de » ı i u u » duğmecilik » komunikasyon » cirkinleşme » cabuk parlayan cabuk soner »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.