tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
ropdoşambr » İskambil destesinde maca dizis » cocuk olmak » muhayyersumbule » biri yer biri bakar kıyamet o » kacınma » İleri bir tarihte beklenen ge » ciyleme » kol kanat olmak veya germek » cevirici » ısıtıp ısıtıp onune koymak » ozel yaşam » cay » capkımak » cabuk cabuk » yukseklik » yatcılık » pacasıduşuk » ağzına vur lokmasınıal » koyuvermek » paskalya coreği » bektaşî babası » av donemi » kabul kabul etme » ric at » dortlu » toskurme » lâstikli soz » yere calmak » ihaleye cıkarılmak » selâm cakmak » ıkla ikle ukla ukle » duşurtmek » kuyudan adam cıkarmak » kullanılan mutfak âleti » hafifletici sebep bi » canak » darulbedayi » terbiyeli kofte » suzulme » rolyef » şohret kapısıacılmak » bunların taklidi olan madde » dudak unsuzu » fin » el ustunde tutmak » yuklem obeği » harac » ahıcıkmak » ihtimam etmek veya gostermek »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.