tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cukurluk » icinden gecmek » corten gibi » en kucuk birliği goze » gonul belâsı » girişimolcer » kok mantar » oylece » optikci » cınlak » ahbapca » ustune oturmak » etliye sutluye karışmamak » veya orulen dikey duzlem » gunduzleri » cekiliş » carpık curpuk » opucuk » munkesir » diskur gecmek veya cekmek » ileri veya one surmek » beniz gecmek » tekelluf » gozden duşmek veya duşurmek » m » kel olur sırma saclıolur kor » kacırılmak » seksen kapının ipini cekmek » beis gormemek » cuşka » olumu goze almak » cozuluş » dağcamı » plâncete » cift cubuk » eksi uc » cinko » kok bilgisi » yer » icinden cıkmak » buzul donemi » kotu » cocuk oyuncağı » teşerruf etmek » ateşbocekleri » pusursuz » ictima » cıkarmak » mumeyyizlik » turemişsıfat »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.