tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
duzgunluk » yaşakıtmak veya dokmek » asal sayılar » kirli camaşır » ici veya midesi kazınmak veya » celişken » cıkıkcı » kızılelma » organların her biri » bicki yapmak » ununu elemiş eleğini asmış » acılmak » dunya durdukca » kızılkok » allah ım » bortu bocek » anasının gozu » kup şeker » rufaî » ultimatomsu » dağarcığı » elini ayağınıkesmek veya cekme » tok gozlu » cacaronca » ceşnilik » vergi kanunu » ucu sivri ve batıcıcıkıntılard » orumceksi zar » sıcramak » etkinliğin buyuk olcude azaldı » civit rengi » yukletilmek » ucleşmek » bicim » acığa alma » gureşmayosu » penceli » uremi » buyutmek » sun î solunum » kısmeti acılmak » koftun » mutekabil » tutun » cumbuşlu » gullâc » borclu » bakrac » her dem taze olmak » modul »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.