tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için ürün eş anlamı tıklayınız. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
cokca » yulume » oğurleşmek » koruk » kacınmak » ilkguz » cimdik » cıkarmak » nazıgecmek » maraz esenlik karşıtı » koy ekmeği » tuzel » capaklanmak » nitroseluloz » portlek » sıcma » makbule gecmek » hızır gibi yetişmek » centik » karacayır » orumcek bağlamak » kazaya rıza gostermek » lupletmek » kundak sokmak veya koymak » acık dolaşım sistemi » sutkızı » oylesi » yunlu » cekinilmek » emek cekmek » keceleme » surmelenmek » munfesih » oncesizlik » altın koku » tevzi burosu » cengi kolu » etut » muco » gundondu » lugatce » duğu » neşesi kacmak » cırpıcı » ustune olu toprağıserpilmişgib » allah derim » yuzyıl » ağıt yakmak veya tutturmak » davranış misal » gecirilmek »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.