tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
dokum » onde gelmek » usta elinden cıkmak » orgu » bayram etmek veya yapmak » suclama » gubre gazı » goz kaşsuzmek » cıkış » catal » neyin nesi kimin fesi » alt cene » duşgucu » lâyık gormek » tutun icmek » dort goz » odyometre » başkırılır fes icinde kol kır » cıkarmak » cıkmalıtamlama » korkulu ruya veya duş gormekte » şimdiye kadar veya şimdiye dek » dokturme » kıcın kıcın gitmek » yedi duvelle barışık » veya orulen dikey duzlem » ihtimam etmek veya gostermek » dehşet sacmak » cekmek » tur ağac cember » gokmen » kulce » ettirgen catı » sukse » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » murettip » ne ekersen onu bicersin » kuflendirme » hicci » yalınc » gordurmek » iki cenetliler » kacan kacana » ortakcı » puf noktası » dukluk » ister misin » kor duman » kursu hocası » fırca »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.