tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
urumek » yaratık » bayramîlik » otuşmek » calısupurgesi » kuf kokusu » bıcak yemek » yuksek tahsil » niyetci » kaba duzen » iki buklum olmak » numayiş » meddah sanatı meddahın işi » başgoz olmak » lâckalaşmak » tencere yuvarlanmış kapağınıb » suru sepet » toretanımaz » guven mektubu » yenik duşmek » allah artırsın » kunde » bolutlu » salkım sacak » kucuk duşurmek » dunurculuk » pohpohcu » duğumlenme » yerden yere calmak » haddi mi veya haddine mi duşmu » turemişfiil » kuvoz » ağzıvar dili yok » orumcekli » akla sığmak veya sığmamak » tir » daloğle » oncul » obek » kapcıklı » guzelleme » soydur ceker boktur kokar » muscardinus avellanarius » kopeksiz koy bulmuşda comaksız » bayındır olma durumu umran » gumele » ozletmek » kullî » muncer » cekişmek »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.