tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
ust dudak » yağolcer » kalite cemberleri » by pass » duzguncu » kopekleme » kor olur badem gozlu olur kel » goz kırpmak » goz altıkremi » oneride bulunmak » kıskaclamak » bicimselleştirme » imalâtcı » cekelez » cullandırmak » eline ayağına uşenmemek » muzevirlik etmek » konsantre etmek veya olmak » oflicinalis » gun almak » harput koftesi » goruşturmek » zor alıma carpmak » sor » deliye donmek » cay bahcesi » mudafaa » elektronik muzik » nasır bağlamak veya tutmak » ca ce » kilit kurek olmak » utu altlığı » ici yağbağlamak » sur atlendirme » kıvanclanmak » carpılan » bir tatlı » uleştirimli tuze » celişmezlik » cıplanmak » uzun parca » alttan veya aşağıdan almak » nur ol » kızılderili » cıyanlık etmek » bicimleme » gudukleşmek » calıkuşu » buyuğu meleagris gallopavo » ciceksiz bitkiler »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.