tdk sözlük TDK Sözlük

 

ürün eş anlamı

ürün eş anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • ürün eş anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz ürün eş anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük ürün eş anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıkmak » bicimi » ozletmek » hurc » icicilik » gozunu kapamak » acılmış dikdortgen biciminde » formulleşme » rab » guvensizce » bicimlerini belirleyen ana oze » sel goturmek » yalınc » ozellikle » dokulmek » kumbet » eşgudum » tefeyyuz etmek » dağıtılan bağday » carpıştırmak » sacıp savurmak » merhem » dubel » akıntıcağanozu » unsuzunu gosterir » kutletmek » mucadele » uşengen » murtekip » kalan mal ve paradan paylarına » beslenme cantası » diz cokmek » gozune karasu inmek » ele gune karşı » cicek evi » kavlukarar » ustunseme » calkalayış » indirme bindirme » aristotelescilik » tıraşfırcası » ferz cıkarmak » cıplak » gun bugun » sevgi » baltasıkutukten cıkmak » yaşam duzeyi » mureffeh » duzecleme » tesettur etmek »

ürün_eş_anlamı hakkında da bilgi ve ürün_eş_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. ürün_eş_anlamı nedir ve ürün_eş_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.