tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
borclanmak » gozculuk » kor topal » gunlukcu » it gibi calışmak » haziran boceği » ana kok » ucleme » kultivator » derme catma » ayakcın » eroscu » cirkeflik » aşağıkalır yeri veya yanı yok » gosterilmek » tedahulde kalmak » tukuruklemek » yonetmek » yapılmışiplik » durum durum » cakılı » copsuz » cullanma » donenme » odemli » arasında den başka anlamıyl » romen » ev ev dolaşmak veya gezmek » telâşe muduru » duşunceli » oluşturduğu tuzel varlık » ceza cekmek » gecerken boğazdan cıkan ve duz » yureği ezilmek » cağırmak » puskurtec » taşınabilir arac » aracılığıyla duymak değmek e » bağımsız bir ruhî yapısıbulund » dumanıustunde » kesmeden ustten gecmesini sağl » pence vurmak » ucgenlerden oluşmuşcisim ehra » sinuzit » bir dilin kelimeleriyle duşunc » gomulmek » nufus tezkeresi » ic » dışında kalan bir veya birden » kose buğday »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.