tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sesi ayyuka cıkmak » cağrıcihazı » kuğu gibi » caylık » catlak » mecusî » darulâceze » bostan bekcisi » ictimaiyat » kuşat » acığa vurmak » dernekci » duruma gelmek usanmak » cekmeli » acıpatlıcanıkırağıcalmaz » gumul » ciceklenme » gun doğmak » kucuk tovbe ayı » boşol veya olsun » civili » kirec sondurmek » erkec » capkın » tum tanrıcı » bahce makası » batoz » sarıcicek » f » coluk cocuk » turkleşmek » gucun » maddenin icinden yavaşyavaşgec » hint armudu » uygulama » corbaya sinek duşmek » eğri buğru » canına tak demek veya etmek » puskurtmek » mutekellim » cağlar » ici kabul etmemek » duzenleme ve filme aktarma işi » guzelleşmek » yer tutmak veya tutmamak » yatcı » sarac » goğem » kupleği » konsul »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.