tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
carkcı » gule gule » icini sarmak » folk muziği » mak mek » merkezkaclama » kolacan etmek » pala surtmek » başının caresine bakmak » ucuk » gozune carpmak » bonluk » bugunden yarına » zıddına basmak veya bir şey bi » olum allah ın emri » oyle veya oyle yağma yok » gecgin » sulfatlama » gunahlı » avuclamak » yabancıcıta » catılış » gozunden kacmak » iliğini veya iliğini kemiğini » zihni alt ust etmek » capma » vantilâtor » inekcilik » cayırmelikesi » kıvanclanmak » feleğin cemberinden gecmiş » dert edinmek veya etmek » yuruyuş » penceleşmek » suet » nogay » kurban olayım » suyukculuk » orgutlendirmek » neptun » ozezerlik » coksamak » icin » kece » rum » kucağına duşmek » govdesiz » kok » treni kacırmak » gumuşlemek »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.