tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
dağyurumezse abdal yurur » ağız tufeği » hapishane kackını » sunger » ac tavuk kendini arpa ambarınd » calyaka etmek » cift dalma » x ışınlarından yararlanılarak » gocuk » başıbelâya girmek veya uğramak » uclemek » huve » mulkî » korler mahallesinde ayna satma » mustevli » otturme » duğumlemek » kor kuyu » ki » kır gulu » kumeden duşme » duşurmek » cifte standart » cirişotu » ra re » ibliscilik » oldurulme » kara cavuş » korkuncluk » aryanizm » allah a bir can borcu var » revac » kullanılırdı » sozleşme » dunya » dili kurusun » mudrik » ust cıkmak veya gelmek » cingenece » ozengenlik » muessese » kendi derdine duşmek » ılı ili ulu ulu » kılık kıyafet kopeklere ziyafe » gumrahlık » dişcıkarmak » maddelerden oluşan varlığın he » anam » carpma » allah tan korkmaz »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.