tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
komşuluk etmek veya yapmak » donum » gece ucuşu » uğur ola veya uğurlar olsun » hint avrupa » burgu » cok uzun uzun sure uzun olar » kesir olcek » gecmek » puskurtulmek » kacış » filvaki ama » bilim » gunahınıcekmek » uz » yaylar uzerinde hareket etmek » ağac mantarı » kusku » işmi » celişik » oho » kucukle kucuk buyukle buyuk o » para dokmek » kısır dongu » kopek gibi » dokulmek » cıngırdak » iz ac » gozlerini devirmek » goz » lupcu » plâstikci » meş ale » alcak basınc » işacmak » aba gureşi » kaşlıgozlu » cok buyumek irileşmek » nesturî » catapat » buyulenmek » ayıgordum yıldıza itibarım ve » duğmelenmek » civi kesmek » gunluk guneşlik » soğdakca » burumcek » berat gecesi » porsumek » gecme »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.