tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dokulmek » ağza duşmek » cincilyagiller » meşhut suc » gunlukcu » boğurtlenlik » gozun aydın » piyasaya duşmek » duğun yahnisi » coğurcuk » faydasınıgormek » boksorluk » omursuz » yufka yurekli » icsel » catıcı » korku dağlarıbekler veya aşırı » kızağa cekmek » uniformalı » buyuk yemin etmek » yuz cevirmek » icirilmek » gozunu bir şeye dikmek » ansiklopedik sozluk » taşboceği » capalanma » koşeyi donmek » sinuzit » izdivac » o gun bugundur » konferanscılık » ickisiz » dilinin altındaki baklayıcıkar » capacılık » bulunan bolum kafa ser » lâzca » tarh etmek » malta taşı » cıt yok » yumuşak unsuz » dollenmesiz ureme » yerleştirilmişcift camdan oluş » gelişmişcanlı » tur ağac cember » muhurlu » doşek » selâm durmak veya selâma durma » iclendirmek » diz cokmek » akşam yıldızı »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.