tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
nuve » golge olay » asyalı » celgi » cocuklu » gureş » oğul cıkarmak » ovunme » duzeltme işareti » uretici » gormek » cıdamak » cınlatış » fuzeatar » ac ec » cekip almak » ceperli » cezasınıcekmek » ihtiyac » duduklemek » temayul » cokbilmiş » gergedan boceği » copra » kadının yuzunun karasıerkeğin » cocuk bilimci » cekim » mestcilik » para cuzdanı » kokten cicekli » karın catlağı » derc » boşta olarak yapılan ortu » yureği kararmak » aksoğut » gokturk » ozlenti » kollarınıacmak » hah şoyle » gozu onunde » arkasınıbir şeye vermek » gelgecci » bir kapıya cıkmak » kıcustu oturmak » uğur ola veya uğurlar olsun » darulbedayi » kirada olmak veya oturmak » oluruna bırakmak veya bağlamak » gunahıkadar sevmemek » bir nesneye kece gecirmek »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.