tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
gozu tutmak » dutculuk » ceşitlilik » haric » beklenmediği umulmadığıveya c » azot karışımıgaz » mutehakkim » cicek boyası » okseleme » muhre » gul yağı » madde ağı sem » kupe donmek » pardosu » munasebetiyle » uc vermek » cozmek » duzenleme işleri » sokulme » ackılatmak » ciftcilik etmek » himaye etmek » calmak » cokturmek » guzelce » koken » guvenilmek » akıntıolcer » otesi berisi » yuzmek » kalemiyle yaşamak veya gecinme » uzerinden atlamak » uzerine almak » satranccılık » dokulmek » mahrec » yonerge direktif » uzucu » cekimser » coplenme » sescil » gorkem » muzelik » gozunu hırs burumek » optikci » soz cambazı » oyle oyle » mulevves » taclı » durdurmak »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.