tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
ozbeoz » kocmak » munasebete girmek » insan ayağıdeğmemişveya basmam » cekinilmek » ciftcilik » akşamdan kalmışveya kalma » pusuya duşurmek » tabakcı » acık » sovdurme » allah ovmuşde yaratmış » ic işleri » goreli » veya dokunmuşpamuktan yapılan » işten bile değil » atolye resmi » oruc bozmak » milletce » icine sinmek veya sinmemek » bohca boreği » muşfik » bıcaklatmak » icine kapanmak veya icine ceki » suzgu » kulâhcı » suruş » yuze cıkmak » veya orulen dikey duzlem » kurekcilik » cağırtkan » capraşıklaşmak » metafizik » vulgarize » calıştıran » muderris » dava etmek veya acmak » falcete » enstitu » burcak » yoğunlukolcer » duşku » koruyucu unsuz » kutukleşme » ah cekmek » nazım turu » tur ağac cember » deve yuku » su gibi olmak » hint domuzu »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.