tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
surdurum » orgutlenme » cipil » calmak » fener cekmek » cağlayan » lık lik luk luk » ac doyurmak » tulbent » vazgecme » carpıklaşmak » ateşciceği » hoparlor » ihramdan cıkmak » aman allah allahım » super fostat » fit vermek veya fit sokmak » gure » nobetci » yerleşim yerinden başka bir ye » cuhacılık » ateşacmak » cussesiz » uleştirim » tuyleri diken diken olmak » boduc » dortkenar » yonelik birbiri ile uyumlu am » yasa cıkarmak yapmak veya koym » cıt yok » sucsuzluk » peşinden suruklemek » uşengen » akcıllaşmak » sumerolog » olarak tespit edilmiştir » sunnet » utopik » madde » veche » ucuz halkcılık » calkamak » kuştuyu » cırpmacı » toplum icincilik » obeklenmek » gecirmek » tuylenmek » cift halka » projektor »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.