tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
dol vermek » operatorluk » acan » akşamuzeri » yahudi » duşut » uzatılabilir » cubbe » duzen vermek duzene koymak vey » ve daha başka ekonomik etkinli » yaradana sığınıp bir işyapmak » sıcramak » arap » canak comlek » yurek ağrısı » boşsoz » gorunur » golgecil » usanc getirmek » yoğurt calmak » değer duşurme » istimzac etmek » ayın on dordu gibi » bir dilin kelimeleriyle duşunc » baraj yapmak veya kurmak » azrail le burun buruna gelmek » dort ayak » zevk icin » nufus » uc aylık » kufretme » yapmak » bilinclendirmek » metafizik » donuna yapmak veya doldurmak » canım » durtuklemek » kulağıkirişte olmak » soze başlamak » zumrut yeşili » şovalyelik » surgit yapmak » kakıc » sacak kok » suyukculuk » nuktedanlık » bandrollu » yasa cıkarmak yapmak veya koym » ic gıcıklamak » cırpıştırılmak »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.