tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
can can etmek otmek veya konuş » roproduksiyon » devir acmak » arapcalaştırmak » colpan » bon bon bakmak » gonlu bol » angarya cekmek » tumleme » tore » haber ucurmak » belirli muayyen » kitaplık gorevlisi » surutme » kopuleme » altta kalanın canıcıksın » ağzınımuhurlemek » butunleme » kunyesini okumak » hay allah » yuklem birliği » kur a cekmek » butun devletler » gurultu cıkarmak etmek koparm » oğrenme » oyle olsun » kan revan icinde » kuflenmek » gecinmek » buklum » carşafsızlık » yalıngoz » ilkoğretim » duğurcuk » ikiyuzlu » kanınıicine akıtmak » sozleşmek » toren » sonuc niteliğinde başka bir bi » sebayudu » cehreli » mufreze » butunlemeye kalmak » yenidunya » vazgecilme » duşurmek » cirozlaşma » oz deyiş » gecirmek » yerle gok bir olsa »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.