tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
gencleşme » cekmece » moğolca » sloven » kosemen » catal civi » hedonizm » bazımadde fiyatlarının ustune » yureği urpermek » sacıştırmak » gozu buyukte olmak » suveter » fetva vermek veya cıkarmak » ac gozluluk » gecişmek » yer ustu » korun taşı » gurgengiller » uzmek » cıtırdamak » onemsizlik » duşunme » katılmasıya yapılan secim » hisse cıkarmak » utanc duygusu » durulmek » elekcilik » akşam yıldızı » ucayak » mustenkif » uzerlik » yetişen bir ağaccık corylus av » gabardıc » cocuk oyunu » cemaat ne kadar cok olsa veya » allah tan » ipekcilik » iz surmek » goğus tahtası » catık yuz » karacaylı » bortulme » cocuk gibi sevinmek » kufeci » caktırılma » yarım elmanın yarısıo yarısıb » gunah benden gitti veya gitsin » allah esirgesin veya saklasın » up » gocen »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.