tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
evvelâ can sonra canan » danimarka kırmızısı » yan tumce » rn » urperti vermek » entelektuel » sap doner keser doner gun ge » cicek acmak veya vermek » kucukluk » calmac » yureği yarılmak » celik kapı » secim yasağı » suyundan yararlanılan cukur » donuşturme » yuzuk takmak » duzen vermek duzene koymak vey » oruc bozmak » kireclenme » mu » boce » cekingenleşme » diktator » başetmek veya edememek » dokunme » cocuksuz » cıngıraklıyılangiller » gun gormek » yonetmenlik » ozcesi » odenek » fulûsuahmere muhtac » tombeki » pastorizasyon » cozucu » onluk » oluşturduğu demet » tersine donmek » kuney » fotr » muteferrika » eceli gelen kopek cami duvarın » elde avucta bir şey kalmamak » almancı » dikdortgensel bolge » mulhit » ince karton parcası kartvizit » celişken » capul » otmek »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.