tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
acılmak » hurmetsizlik » fluoresans » kaptıkactı » davranmak saygıgostermek soz » hamursuz bayramı » pardosu » onunu kesmek » ağzılâf veya lâkırdı yapmak » sa se » bu yuvacıklar topluluğunun bal » kuşumlenmek » fabrikatorluk » kimya gocumu » ciğer kebap olmak » cakma » azap cekmek » centilme » sutun » cay » dizlerinin bağıcozulmek » yuzuk oyunu » taşıdığıodev yetki ve sorumlu » ussubay » ustunde kalmak » ornek olmak » armut pişağzıma duş » ayıgulu » guzel » buzlar cozulmek » ulfet » eşolcum » canlıozdekcilik » cıkarcı » guzleme » zurra » onemsenmek » gockun » grek » şehit duşmek veya olmak » dunya malı » olme eşeğim olme yaza yonca b » tekerrur » dost kara gunde belli olur » pusku » hastahaneye kaldırmak veya yat » tulum cıkarmak » başustunde tutmak » tuba » kuru kofte »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.