tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
cıma vermek » ovunmek » akce » orumcek kuşugiller » cekimser » dunya guzeli » acık kapısiyaseti » bulunmalarınısağlamak amacıyla » olmuş » zuhul » murekkep » munzevi » uflemek » ayrıbaşcekmek » catlak ses » takayyut » allah mubarek etsin » alıcıcıkmak » ahıra cevirmek » eskimo » tombeki » kuşmu konduracak » lunet » tadıgitmek veya kacmak » dolapcı » cin carpmışa donmek » tadınıkacırmak » dillerde dolaşmak veya gezmek » cıplak » amaclama » suzgu » sutlu » olmama durumu serbestî » corapcı » » odyovizuel » nefes cekmek » kaptan koşku » suzgunleşme » uruşme » olum olum de hırlamaya ne bor » dunya âlem » barcak » sevinmek sev in sevdirmek se » yapma yapmayın yapmayınız » buyuk oynamak » yere calmak » şarkuteri » borc yemek » golgelenmek »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.