tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2015 - TDK Sözlük
kor » yurutmek » icler acısı » gencleştirmek » şaka goturmemek » sabahcı » suzucu » midesi ekşimek kaynamak veya y » cur et etmek » yuk asansoru » kıptî » voli cevirmek » ayrıduşmek » gungormuşluk » ziyade olsun » zenginin malızuğurdun cenesini » kabine cekilmek » cakmak cakmak » duruma gelmek » gorgu fukarası » corbacı » hallaclık » yulunme » yıldız ciceği » donem » v v » yuksunme » ulkeler coğrafyası » kurit » yuzu yere gelmek gecmek veya y » umit dunyası » turşu kurmak veya yapmak » burukca » mustantik » yuzu secilmemek » dovmek » gulduru » deli gullâbicisi » cevri » şeylerden her biri tabaka » musabık » temas etmek veya biriyle temas » dortleme » ruhum » yuzunuze guller » tedahul » gozu cıkasıca » gonul almak veya gonlunu almak » camurlamak » oduncleşme »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.