tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
sanatcı » sureksiz » markscılık » cıkarmak » cektirmek » calmak » bulbulun cektiği dili belâsı » lopcuk » cingenelik » hallac » ant icmek veya etmek » yurek vermek » alcak gonullu » kırk yıllık yani olur mu kâni » pandul » ozletmek » mercimek kofte » cakma » on ses » cift camlı » muşteri » up » yurutmek » teşrifatcı » buyulemek » elden duşurmemek » set cekmek » ihtiyac » gecişhakkı » aramayı korumayımeslek edinen » gubrelenmek » cizginmek » vererek yansıtma yoluyla oynat » mizaclı » kireclemek » mahfazasıolan » ic gecirmek » hareket » bıraktığım bıraktığı bağladığ » sıcan deliğine paha bicilmez o » cokmek » koyuvermek » su » ce demeye mi geldin » cabucak » vakıf durumuna getirmek » mest sermest » cil » notrleştirmek » uzerine »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.