tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2014 - TDK Sözlük
can cekişmek » surmek » alâkayıveya alâkasını kesmek » duğu » baraj yapmak veya kurmak » purcuklu » cicek cıkarmak » aristoculuk » kuskutuk » aclık » kuzu cevirmek » goz yummak » gonulsuz » ha babam veya ha babam ha » um » ve katımadde » armutun sapıvar uzumun veya k » yuz bulunca astar istemek » inmek » literatur » dongel orucu » başbıcağı » goturmek » az gunun adamıolmamak » salcalık » elci » uykusu başına sıcramak » bu yuvacıklar topluluğunun bal » taklip bi » bugunku gunde » ardından veya arkasından atlık » bocek bilimci » bir sozunu iki etmemek » mumeyyiz » ac ec » koşe donucu » acıklık » utuculuk » gorgulenme » turuz otu » ummetcilik » ikiz unlu » cuhelâ » bol paca » sovme » departman » teşerruf etmek » muşteri hizmeti » kabuk bocekleri » dorttek »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.