tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı kelimesinin uludağ sözlük'teki anlamı için üretim in zıt anlamı tıklayınız. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2017 - TDK Sözlük
guvenoyu » cağlamadan catlamak » antep işi » etekleri zil calmak » teknik universite » ciğeri parcalanmak » yuzluk » orta uc » gozlerine uyku girmemek veya g » nu » yaban gulu » kendine ozgu » kucuklu buyuklu » canıağzına veya boğazına gelme » can boğazdan gelir veya gecer » lutfen » kıvanclı » yem istemez su istemez » icine sokacağıgelmek » mentollu » ileri uc » hucum » anadolulu » uckâğıtcı » gorev » gozunden surmeyi calmak » loca » tuf » gugu ciceği » lokma ciğnenmeden yutulmaz » yerleşim yerinden başka bir ye » kesip veya kestirip atmak » catırdama » kuvet » catık surat » bilinc » melâmîlik » yuzey veya cizgi kaide » cocuklaştırma » catlak » ayın on dordu » ac ec » ne altınıbırakmak ne ustunu » cıtlatılmak » musellim » yurekler acısı » edilmesi » goynume » panislâmizm » veren silâhıbu hedefe doğrult »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.