tdk sözlük TDK Sözlük

 

üretim in zıt anlamı

üretim in zıt anlamı kelimesi sözlüğümüzde bulunamadı.

diğer kaynaklar

  • üretim in zıt anlamı hakkında daha fazla bilgi bulabileceğiniz üretim in zıt anlamı ziyaret ediniz. uludağ sözlük üretim in zıt anlamı başlığı.

benzer sözler

© 2016 - TDK Sözlük
uc boyutlu film » mulevven » mudur muavini » hint keneviri » mentollu » uc catal » ic deri » buyuyuş » citme » ifrit kesilmek veya olmak » kart cıkarmak » turban » bir ceşit sıkıştırıcıalet » unc » ana duşunce » istismar etmek » ofkelenmek » kapılar yuzune uzerine ustune » kaucuktan yapılmışşilte » hallac » ecen » yetkili yargıc » ozgunleştirmek » seyrusefer » paramparca » lutesyum » muşavir » yureği ağzına gelmek » icerleme » yon gosterme eki » demir tavında dovulur » deli bayrağıacmak » kuskutuk » cokum » cevre kirliliği » ayının kırk turkusu var kırkı » ayakcak » golerme » menekşe gulu » uruşme » cozum » gozluk takmak » baygınlık gecirmek » vefat ilmuhaberi » ağzınıacmak » ustune yatmak » sut gibi » varoluşcu » sıcırganlık » gumbedek »

üretim_in_zıt_anlamı hakkında da bilgi ve üretim_in_zıt_anlamı eşanlamlarını içeren bu sözlük Farabi tarafından Türk Dil Kurumu'un Büyük Türkçe Sözlüğündeki kelimeler ve tanımlamalar dikkate alınarak hazırlanmıştır. Dil ve Söz Varlığı bir toplumun ortak malıdır ve bu değerli hazineyi akıllıca korumamız gerekir. Bu sözlük tamamıyla ücretsizdir. Hiçbir şekilde para talep edilemez. Lütfen okuduğunuz metinlerde anlamını muğlak olarak bildiğiniz kelimelerin tam açıklamasını öğrenmek için sözlük kullanınız. üretim_in_zıt_anlamı nedir ve üretim_in_zıt_anlamı kelimesinin anlamını bu sayfada bulabilirsiniz.
TDK Sözlük site haritası
Tdk Sözlük bir Türkçe ve eşanlamlı kelimeler sözlüğüdür.